Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 8 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 077
balazs799
A Poolban Gerrard, a Chelseaben Lampard, nálunk Scholes. Szerintem Ők azok akik a három csapat szurkolóinak a legnagyobb kedvencük úgy 2000 óta.

Őket ellenfélként is csak kedvelni lehet.

több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 381 — #NoStress
Az utolsó gurulósfocis BL-döntő, amit láttam, a Milan - Liverpool volt, egy étteremben, egy rakás Milan-drukkerrel - evidens volt így, hogy én a Liverpoolnak drukkolok, pláne, hogy gyerekkorom első gombfocicsapata is a Liverpool volt, Rushal, Dalglishal, Whelanel.
A szünetben ment az arcoskodás, én meg fennen hangoztattam, hogy jön a német (Hamann), és úgyis a Liverpool fog nyerni, és bárki szívesen fogadott velem, 1:10-hez is.
Aztán a szünetet követően negyedórával már kicsit fagyos lett a levegő, szerintem ez volt Gerrard élete meccse. Ráadásul az egy olyan Liverpool volt, amiben csak ő és Carragher volt angol.
Szóval én megkedveltem Gerrardot, pénzt is tett a zsebembe, és valóban, rettenetesen ritka, hogy egy erős, keresett játékos a teljes karrierjét egy (nem top) csapatban játsza végig.
Utolsó válogatott gólját pont Magyarország ellen lőtte.

több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
El se hiszem, hogy holnap láthatom utoljára az Anfielden tétmeccsen. Láttam már visszavonulni nagy játékosokat, meghatározó embereket, igazi legendákat, de a sajátométól való búcsú csak most jött el.

Ha valami akkor ez az amikor egy játékos mindenét szeretett klubjának ad. Mehetett volna a Chelsa-tól kezdve a Reál Madridig, ahova csak akart volna, de ő hű maradt Liverpoolhoz.
Megnyert itt mindent amit egy játékos megnyerhet. 2 FA kupa, 3 Liga kupa, 1 Community Shield, 1 UEFA kupa, 2 UEFA Super kupa, és a BL trófeát is a magasba emelhette. 1 trófea hiányzik a vitrinéből, de ahogy olvastam az évek alatt a különböző fórumokat, mindegy ki kinek drukkol a legtöbb szurkoló szerint megérdemelte volna. Talán egyszer edzőként visszatérve nagyobb szerencséje lesz.
Háromszor lett második, és igen ha meg kell neveznem egy pillanatot, hogy tavaly min ment a bajnoki cím, akkor az ő elcsúszásán amiből Ba gólt lőtt. Talán nem szánt neki a sors bajnoki címet, és "leendő utódot se" (csak lány gyermeke van). De ha valaha azt a szót hallom, hogy kapitány, vezető akkor ő fog az eszembe jutni.
Nem tudom lesz-e olyan játékosa a csapatnak a jövőben aki méltón viselheti majd a 8-as számot, de Steve olyan magasra tette a lécet, ami átugorhatatlan. (Remélem visszavonultatjuk majd a mezét).
Ha megkönnyeztem anno Kahn búcsú meccsét pedig nem volt kedvencem akkor a holnapit valószínűleg végigzokogom majd.

"Ste Gerrard Gerrard
He'll pass the ball 40 yards
He's big and he's fuing hard
Ste Gerrard Gerrard"

Az egyik legnagyobb alakja vagy annak, hogy így megszerettem ezt a sportot és ezt a csapatot!
Köszönünk mindent Steven Gerrard!

/https://www.youtube.com/watch?t=10&v=3_fk-otM2fI/


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
YoungZeeZee 7 942
Egy meccsre lehet mondani h szerencse,de a Juve 180perc utan nyert.
Szeretem az olasz focit bar a Juve nem kedvencem.Szamomra jo erzes latni mikor az agyin sztarolt csapatot egy kisebb ktgvetesu csapat megallit.
A donto nehez dio lesz,de egy meccsen dol el.

u.i.A buntetot konnyu szivvel fujtak be sztem.
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 381 — #NoStress
Pirlonak már van BL címe ha jól tudom.

Egyèbkènt egèszen zseniális kèpek vannak amiket be lehetne ide rakni de inkább önmèrsèkletet tartok s nem bosszantok senkit vele 😀dande
Meg aztán nekünk is van internetünk ám. 😉

több mint 8 éve
ozibozi New York Giants 15 462
nagy marha lenne a Nápoly, ha nem engedné tovább bolyongani 'az remek szakembert'...(független az első meccs igazságtalanságától)
több mint 8 éve
Duff Seattle Seahawks 3 041
Pirlonak 2 BL címe is van, má nem azé... 😊
több mint 8 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 677 — Packers Suicide Squad
jó hangulatú kis meccs ez a Dnipro-Napoli a szakadó esőben

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Volt helyzete tegnap mindkét csapatnak, a Reálnak is 10 fölött és 5 olyan amit azt mondom, hogy komoly helyzeteinek nevezhető, amiből 4 Bale nevéhez köthető. Csak CR szabilya volt valóban nagy helyzet amiben nem a walesi volt főszereplő, amikor Ronadlo, Isco, Benzema, James van a csapatban. Nem hajtottak, a Juve meg oda-vissza kitette a szívét a gyepre. DE hogy a Juvénak 3 olyan helyzetett engedett a Reál, hogy a 11-es pont és az 5 és feles között tisztán lőhetnek kapura, zavartalanul... Morata be is rúgta, Marcisio helyzeténél Casillas védett nagyot, de ha Pogba nem sérülésből jön vissza, hanem formában van az is kapura megy.

Nem vagyok pártatlan, mert nem szeretem a felsztárolt csapatokat, így nagyon szimpatizálok a Juventussal, és a két meccs alapján egyértelműen megérdemelte a továbbjutást. A sorsolásnál reméltem, hogy elkerülik a Barcat, mert ellenük 2 meccsen nincs esély, a másik kettő ellen talán, és végre évek óta lesz egy olyan BL döntő, ahol igazán szoríthatok valakinek.
Allegrinek valamit ki kell ötleni, hogy megállítsa a Neymar-Suarez-Messi hármast, mert a BBC egyik meccsen se volt olyan formába és összhangban mint most a dél amerikai különítmény, de ilyen szívvel és akarással, egy kis szerencsével akár még meg is lehet. 😊


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
Toca Minnesota Vikings 18 689 — Vikings fan
Egy lelkileg és testileg hulla fáradt Real játszott ma! Kroos alig-alig ért vissza, de a többiek is teljesen szétestek, sok labdát adtak el. 1-0 után amit leművelt a Real az röhejes volt vagy inkább szánalmas.
Egész évben ment, hogy így a Real, úgy a Real, de a mérleg az, hogy lesz egy ezüst és SEMMI! Vagyis Real mértékkel ez az év KUDARC! Év végén meg kell lépni, hogy aki gyenge (legyen akár Casillas vagy Sergio Ramos) búcsút kell neki inteni. Azért az durva, hogy egy több milliárdos klubnál hónapokon át legyen egy gyenge láncszem. De Marcelo is elmehet, ő érte sem kár!NB2
Come on man melyik meccset nézted ? 😮Toca
😀 😀 Marcelo simán MotM volt.Schleck
Nálam egész tavasz egyik legjobb játékosa. Mondjuk az ő lövéséből kontrázott az első meccsen a Juve, persze Carvajalt nem ő kérte meg, hogy rúgja fel a kifele cselező Tevez-t...
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 243 — The Mathematician
2007ben sajnos nyert 1et 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 566 — Így remélem megfelelek nektek.....
Pirlonak már van BL címe ha jól tudom.

Egyèbkènt egèszen zseniális kèpek vannak amiket be lehetne ide rakni de inkább önmèrsèkletet tartok s nem bosszantok senkit vele 😀
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 243 — The Mathematician
ne is mond 😀
végre sikerült letöltenem a One Night in Istambul-t még a Will kell majd 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 797 — Cowboys fan
bár ahhoz Pogbától egy magasabb szintű játék kell majd.Toca
őt is nagyjából úgy rakták össze mostabánan, nem?

olasz csapatok nem nagyon szoktak hibázni ha egyszer a tűz közelbe kerülnek!
az hogy a Realt kiejtik az vastagon benne volt! és bár a Barcának nagyon megy ,ennek ellenére
várhatóan a döntőt is behúzzák valahogy szerintem!yooker
Isztambul, ó-uó-uó Isztambul
egyébként a Barcselóna is '94-ben vesztett utoljára európai kupadöntőt
több mint 8 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Egy lelkileg és testileg hulla fáradt Real játszott ma! Kroos alig-alig ért vissza, de a többiek is teljesen szétestek, sok labdát adtak el. 1-0 után amit leművelt a Real az röhejes volt vagy inkább szánalmas.
Egész évben ment, hogy így a Real, úgy a Real, de a mérleg az, hogy lesz egy ezüst és SEMMI! Vagyis Real mértékkel ez az év KUDARC! Év végén meg kell lépni, hogy aki gyenge (legyen akár Casillas vagy Sergio Ramos) búcsút kell neki inteni. Azért az durva, hogy egy több milliárdos klubnál hónapokon át legyen egy gyenge láncszem. De Marcelo is elmehet, ő érte sem kár!NB2
Come on man melyik meccset nézted ? 😮Toca
😀 😀 Marcelo simán MotM volt.

több mint 8 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
olasz csapatok nem nagyon szoktak hibázni ha egyszer a tűz közelbe kerülnek!
az hogy a Realt kiejtik az vastagon benne volt! és bár a Barcának nagyon megy ,ennek ellenére
várhatóan a döntőt is behúzzák valahogy szerintem!
több mint 8 éve
Toca Minnesota Vikings 18 689 — Vikings fan
Egyébként még így is simán a Realnak állt a meccs, egész egyszerűen nem jött össze semmi. Kb, mint a Barcának JM csapatai ellen. Marcelo úgy ficánkolt, hogy csuda, a Juve jobb oldala katasztrofálisan játszott. Tényleg csoda, hogy nem szívott belőle a Juve.

A másik, hogy simán bent lehetett volna hagyni Benzemát Chica mellett, egy próbát mindenképp megért volna, legfeljebb ugyan ez a végeredmény. De persze innen könnyű okosnak lenni.dande
Benzema sérülésből visszajövő ennyit bír. Én ezért kezdettem volna Chicat, mert vele is pörögött a támadósor és Karimmal meg lehetett volna pörgetni a támadóoldalt ha gond van.
Ronaldo meg a kihagyott ziccere után úgy összezuhant a 30. percben, hogy onnantól kb kerülte a labdát. Jese - Isco csere sem tudom mért nem jött, Isco is csak eladogatta a végén a labdákat.
Az meg, hogy az egész meccsen többször verve lett földön a Juve, de az utolsó 15-20 percben már csak ívelgettünk inkább nem is kommentálom.
Remélem összejön Pirlonak és Buffonnak a BL cím valahogy, bár ahoz Pogbától egy magasabb szintű játék kell majd.
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Hát ez fenomenális 😀

több mint 8 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Bázzze....meg sem...hmmm.
Elkurtak...
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem voltak azok a meccslabdák puhábbak a kelleténél?Stez
Csak ez most CRnek nem jött be 😀dande
Azért a szokásos tizi megvolt, és még így sem tudta elcsalni a meccset.

több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 566 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem voltak azok a meccslabdák puhábbak a kelleténél?Stez
Csak ez most CRnek nem jött be 😀
több mint 8 éve
ozibozi New York Giants 15 462
a két meccs alapján erőnléti gondok (is) adódtak... (nem csak szerencse) akinek van ideje rákeres a számokra is
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem voltak azok a meccslabdák puhábbak a kelleténél?

több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 566 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egyébként még így is simán a Realnak állt a meccs, egész egyszerűen nem jött össze semmi. Kb, mint a Barcának JM csapatai ellen. Marcelo úgy ficánkolt, hogy csuda, a Juve jobb oldala katasztrofálisan játszott. Tényleg csoda, hogy nem szívott belőle a Juve.

A másik, hogy simán bent lehetett volna hagyni Benzemát Chica mellett, egy próbát mindenképp megért volna, legfeljebb ugyan ez a végeredmény. De persze innen könnyű okosnak lenni.
több mint 8 éve
Toca Minnesota Vikings 18 689 — Vikings fan
Real megkoszonheti Pereznek,hogy 14emberrel kellett lejatszaniuk az egesz szezont.Kenny
Baromira nem rajta múlt ez. Ha az edző kér valakit azt megszerzi. Persze az aktuális sztárigazolás mellett.
Ki a franc gondolta volna a szezon előtt, hogy a Modric, Kroos, Isco, James, Illara, Khedira, Medrán sorból nem bír normálisan rotálni a nagy tehetségű olasz? Benzema cseréjeként mondjuk egy nagy darab, technikás gólvágó elfért volna még, de ne vicceljünk már itt azzal, hogy ez nem a világ legerősebb kerete....flzoli
Maradjunk annyiba, hogy benne van mindkét ember keze. Sérülés hullámot depth-tel lehet átvészelni, mi abba ellégé belenyúltunk év elején. Persze lehetett volna ha Ödegaardot nem is , Lucas Silvát beépíteni főleg mikor Modric folyamatosan sérült le. Illaráról nem is beszélve nem egy nagy spíler, de azt az időt amit Isco elbénázott a pályán ő is megtudta volna.
Kroos csoda ha kifárad ha Január óta 27 meccsből 100 perc pihi az egyik legfárasztóbb poszton.
Csatár poszton vagyunk vékonyak, lehet nem kellett volna eladni Moratat (aki mellesleg 2-t vert most nekünk...),de Chicarito pl. nem játszott rosszul én vele kezdtem volna és Benzema hozhatta volna a frisseséget a végére.
Persze ha egy meccsen a James - Marcelo duón kívül Bale hajt csak illetve Karim dehát ő még nem volt teljesen ép akkor megkérdőjelezem mennyire érdemeltük volna meg a döntőt.
Roni kb semmit nem csinált, Carvajal ügetett majd elbaszta a beadást, Isconak kurva jó a cselező képessége csak nincs esze a focihoz, Kroos hulla fáradt volt, Ramos meg 2 éve nem tudja megtanulni, hogy 16 os-on belül mikor az ellenfél támad nem pofázunk hanem csináljuk a kurva lestaktikát. Persze általában az 1-1 fasz hiba belefér, de azért mindig nem. Tavaly elment ezeket az agyatlanságain a bajnokság, idén a BL csak rájönnek lassan, hogy a Pepe - Varane vonulatot kéne erőltetni inkább.
De egy dolgot nem értek és ezt Ancelottinál és egyik edzőnél se fogom megérteni, ha 7-10 perc nyomás után megbillentjük az ellenfelet, mért nem lehet végig tolni legalább a félidőt aggreszíven 2-0nál már belefér az 1 gól, 1-0-nál nem és pontosan megmutatta a védelmünk az utóbbi 2 hónapban, hogy a lehetőségeket simán megadjuk van aki él velük van, aki nem.