Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 8 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
viccesek vagytok. a csodás ződek mit játszottak idegenben? pedig aztán majdnem másfél annyi pénzük van...igen, van mit csiszolni mert az elején vagyunk de műfüvön, csatárok nélkül hadd ne magyarázzam már meg.petey
igen, ha egy kalap alá veszed a holland ligából kiesett csapatot meg egy walesi bajnokot, akkor tényleg nem kell megmagyarázni semmit



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 974 — Csodabogár
viccesek vagytok. a csodás ződek mit játszottak idegenben? pedig aztán majdnem másfél annyi pénzük van...igen, van mit csiszolni mert az elején vagyunk de műfüvön, csatárok nélkül hadd ne magyarázzam már meg.

több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 925 — Cowboys fan
Ezt sikerül állami pénzből, 3 milliárdért. Én kérném vissza a pénzemet.gabokocka
hiányzik a kapus, na.
a kezdő is, meg a tartalék is, és ez azért visszavet bármilyen csapatot, jó?!
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 826 — Keep pounding
Ezt sikerül állami pénzből, 3 milliárdért. Én kérném vissza a pénzemet.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 356 — Omar's Coming Yo!
Remélem Burcsa sokáig marad Fehérváron 😀

több mint 8 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Ezt a Radó ügyet vki átlátja? Ki volt itt a hunyó, a Fradi, a Haladás vagy csak ennyire béna volt az Újpest?ZERO_L
Radót régóta akarta a Fradi de sokat kért érte a Hali. Aztán idén lehet h kicsit lejjebb adtak az igényekből + bejött a képbe az Újpest akik le is akarták szerződtetni. Megállapodtak, aztán gondolom a Hali szólt a Fradinak vagy a Fradi lépett megint de matchelték az újpesti ajánlatot Ugraival meg zsével és gondolom így ez Radó döntése volt h melyiket választotta.davemayer
Radó Újpestre akart menni, mivel Újpest szurkoló. Nem ő döntött.
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Egyszerű. Most másik csapat csüng az állami csecsen. Mindenkinek nem jut tej.
Szombathelyi infók szerint fenntről szóltak, hogy hová megy Radó. Állítólag pont Újpesten tárgyalt amikor szóltak neki, hogy eladták a Fradi padjára.

több mint 8 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
ez a vidi gyengébb mint a tavalyi és nem csak azért mert most hiányzik 3 kezdőjátékos. vajon miért nem erősítették meg normálisan ezt a keretet? nem volt pénz rá? reméljük ezt a kört még megcsinálják de tuti nem érik majd el egyik csoportkört sem...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 8 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Ezt a Radó ügyet vki átlátja? Ki volt itt a hunyó, a Fradi, a Haladás vagy csak ennyire béna volt az Újpest?ZERO_L
Radót régóta akarta a Fradi de sokat kért érte a Hali. Aztán idén lehet h kicsit lejjebb adtak az igényekből + bejött a képbe az Újpest akik le is akarták szerződtetni. Megállapodtak, aztán gondolom a Hali szólt a Fradinak vagy a Fradi lépett megint de matchelték az újpesti ajánlatot Ugraival meg zsével és gondolom így ez Radó döntése volt h melyiket választotta.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 8 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Ezt a Radó ügyet vki átlátja? Ki volt itt a hunyó, a Fradi, a Haladás vagy csak ennyire béna volt az Újpest?ZERO_L
Szóban megegyeztek az Újpesttel, de már tudtak a Fradi érdeklődéséről is, elmondták Orosznak, hogy mennyit fizet az Újpest, ők pedig megfejelték és gyorsan aláírtak. Nincs már súlya az adott szónak, így üzletelj jövőben a Haladással...
több mint 8 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
Ezt a Radó ügyet vki átlátja? Ki volt itt a hunyó, a Fradi, a Haladás vagy csak ennyire béna volt az Újpest?



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 695
 index.hu/sport/futball/2015/06/18/atigazolasi_hirek_pletykak_es_a_nagy_betus_elet/a_pool_30_millio_euros_ajanlatot_keszul_tenni_egy_oroszert/

Nem tudom mi a vaóságalapja, de olyan igazi Pool húzásnak tünik.zinedine5
pontosan semmi valóságalapja.
több mint 8 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 046 — Ajmo Vatreni
 index.hu/sport/futball/2015/06/18/atigazolasi_hirek_pletykak_es_a_nagy_betus_elet/a_pool_30_millio_euros_ajanlatot_keszul_tenni_egy_oroszert/

Nem tudom mi a vaóságalapja, de olyan igazi Pool húzásnak tünik.
több mint 8 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
tök érdekes egyébként, hogy a balkáni különítmény véletlenül nem kap vízumot. három napot se lesznek ott, és hát nem tudom elképzelni, hogy a festői Wales-ben hirtelen dobbantanának... érdekes, na.slowmotion
Most nem tudom eldönteni, hogy mit akartál ezzel a kommenttel. De ugye nem arra gondolsz, hogy a a millió fölött kereső játékosok majd elmennek inkább Walse-be illegális bevándorlónak?Schleck
ezt nem értem én sem.
mi a pélóért nem sikerült megadni három idegenlégiósnak a vízumot, amikor nem nagyon kell attól tartani, hogy disszidálnának? mit csináltak volna a velsziek, ha az albánokkal sorsolják őket össze? vízum hiányában nem tud kiállni a Skenderbeu, és 3:0-val igazolják a meccset? és ha a Partizannal?

vagy a fehérvári technikai személyzet volt olyan ügyes, hogy nem adták be időben a kérelmet?slowmotion
 www.walesonline.co.uk/sport/football/europa-league-newtown-rivals-valletta-9564028
Nem az első hasonló ügye a walesieknek, de Skóciában is volt már valami hasonló párszor. Az UEFA közbeszólhatna szerintem, mert ez nem túl fair.

több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 925 — Cowboys fan
A Vidi 18 fős kerettel indult útnak a Bajnokok Ligája selejtezőre. A Szuperkupa-döntőn a bokájára rúgást kapó Feczesin Róbert és az egyik edzésen húzódást szenvedett Rémi Marevál sérülése sajnos nem jött rendbe, míg Braniszlav Danilovics, Filip Pajovics és Mirko Ivanovszki adminisztrációs problémák miatt nem kapott időben vízumot, így Bernard Casoni velük nem számolhat a walesi bajnok elleni összecsapáson.

érdekes lesz, se kapus se csatár. még jó hogy jorge topiktárs egy vállrándítással elintézte hogy Nalepa lerúgta Feczesint a SZK-n, mert hát az normális.petey
tök érdekes egyébként, hogy a balkáni különítmény véletlenül nem kap vízumot. három napot se lesznek ott, és hát nem tudom elképzelni, hogy a festői Wales-ben hirtelen dobbantanának... érdekes, na.slowmotion
Most nem tudom eldönteni, hogy mit akartál ezzel a kommenttel. De ugye nem arra gondolsz, hogy a a millió fölött kereső játékosok majd elmennek inkább Walse-be illegális bevándorlónak?Schleck
ezt nem értem én sem.
mi a pélóért nem sikerült megadni három idegenlégiósnak a vízumot, amikor nem nagyon kell attól tartani, hogy disszidálnának? mit csináltak volna a velsziek, ha az albánokkal sorsolják őket össze? vízum hiányában nem tud kiállni a Skenderbeu, és 3:0-val igazolják a meccset? és ha a Partizannal?

vagy a fehérvári technikai személyzet volt olyan ügyes, hogy nem adták be időben a kérelmet?
több mint 8 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
A Vidi 18 fős kerettel indult útnak a Bajnokok Ligája selejtezőre. A Szuperkupa-döntőn a bokájára rúgást kapó Feczesin Róbert és az egyik edzésen húzódást szenvedett Rémi Marevál sérülése sajnos nem jött rendbe, míg Braniszlav Danilovics, Filip Pajovics és Mirko Ivanovszki adminisztrációs problémák miatt nem kapott időben vízumot, így Bernard Casoni velük nem számolhat a walesi bajnok elleni összecsapáson.

érdekes lesz, se kapus se csatár. még jó hogy jorge topiktárs egy vállrándítással elintézte hogy Nalepa lerúgta Feczesint a SZK-n, mert hát az normális.petey
tök érdekes egyébként, hogy a balkáni különítmény véletlenül nem kap vízumot. három napot se lesznek ott, és hát nem tudom elképzelni, hogy a festői Wales-ben hirtelen dobbantanának... érdekes, na.slowmotion
Most nem tudom eldönteni, hogy mit akartál ezzel a kommenttel. De ugye nem arra gondolsz, hogy a a millió fölött kereső játékosok majd elmennek inkább Walse-be illegális bevándorlónak?

több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 925 — Cowboys fan
A Vidi 18 fős kerettel indult útnak a Bajnokok Ligája selejtezőre. A Szuperkupa-döntőn a bokájára rúgást kapó Feczesin Róbert és az egyik edzésen húzódást szenvedett Rémi Marevál sérülése sajnos nem jött rendbe, míg Braniszlav Danilovics, Filip Pajovics és Mirko Ivanovszki adminisztrációs problémák miatt nem kapott időben vízumot, így Bernard Casoni velük nem számolhat a walesi bajnok elleni összecsapáson.

érdekes lesz, se kapus se csatár. még jó hogy jorge topiktárs egy vállrándítással elintézte hogy Nalepa lerúgta Feczesint a SZK-n, mert hát az normális.petey
tök érdekes egyébként, hogy a balkáni különítmény véletlenül nem kap vízumot. három napot se lesznek ott, és hát nem tudom elképzelni, hogy a festői Wales-ben hirtelen dobbantanának... érdekes, na.
több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Amiről már volt szó:
QPR 9.8millió fontot (13.5 millió euró kb) kap Sterlingért.
😀 not bad

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 974 — Csodabogár
A Vidi 18 fős kerettel indult útnak a Bajnokok Ligája selejtezőre. A Szuperkupa-döntőn a bokájára rúgást kapó Feczesin Róbert és az egyik edzésen húzódást szenvedett Rémi Marevál sérülése sajnos nem jött rendbe, míg Braniszlav Danilovics, Filip Pajovics és Mirko Ivanovszki adminisztrációs problémák miatt nem kapott időben vízumot, így Bernard Casoni velük nem számolhat a walesi bajnok elleni összecsapáson.

érdekes lesz, se kapus se csatár. még jó hogy jorge topiktárs egy vállrándítással elintézte hogy Nalepa lerúgta Feczesint a SZK-n, mert hát az normális.

több mint 8 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Igazoljátok inkább vissza Némót. 😊
Ez már megint hatalmas gólpassz volt:  www.mlssoccer.com/video/2015/07/13/goal-kevin-ellis-heads-home-beautifully-served-cross#ooid=xiM2U2djrItJJGT78FGWsuNQiqzk-0pX

több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 082 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Lakazetta nem jön hozzánk. Egyértelműen kinyilvánította, hogy ha távozik is BL-be akar szerepelni. Sajnos...


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
a többi kérőnek is ugyan úgy van pénze, ez eddig sem volt akadály, a kérdés csak az hogy a Lyon el akarja-e adni



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 427 — The Mathematician
Raheem Sterling will miss Liverpool's pre-season tour of Australia and the Far East as the club have opened talks with manchester City over a possible transfer.Liverpool Echo
Zsák a foltját.

40 millió font felett lesz az ára, ez konkrétan rablás. Hahahaha. 😊Mikey
csak aztán ne Bentekére költsétek, hahaha 😀ZERO_L
volt róla szó hogy ha 50et kapunk sterlingért akkor azt beforgatjuk Reusba
meglepődnék ha sikerülne
inkább Lacazette a tippem ennyiért ami szintén overkill de inkább mint BentekeNegritis
Igen, Lacazette 😀

sorban állnak érte a BL csapatok és jelenleg is sima BL résztvevő csapat húzóembere, nyilván van realitása a PoolnálZERO_L
"van az a pénz" erre gondoltam

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 695
csak aztán ne Bentekére költsétek, hahaha 😀ZERO_L
Na ja, ha Benteke jön, felköpök és aláállok a front office tagjai helyett is. 😀
több mint 8 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
Raheem Sterling will miss Liverpool's pre-season tour of Australia and the Far East as the club have opened talks with manchester City over a possible transfer.Liverpool Echo
Zsák a foltját.

40 millió font felett lesz az ára, ez konkrétan rablás. Hahahaha. 😊Mikey
csak aztán ne Bentekére költsétek, hahaha 😀ZERO_L
volt róla szó hogy ha 50et kapunk sterlingért akkor azt beforgatjuk Reusba
meglepődnék ha sikerülne
inkább Lacazette a tippem ennyiért ami szintén overkill de inkább mint BentekeNegritis
Igen, Lacazette 😀

sorban állnak érte a BL csapatok és jelenleg is sima BL résztvevő csapat húzóembere, nyilván van realitása a Poolnál



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/