Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 421 — The Mathematician
Raheem Sterling will miss Liverpool's pre-season tour of Australia and the Far East as the club have opened talks with manchester City over a possible transfer.Liverpool Echo
Zsák a foltját.

40 millió font felett lesz az ára, ez konkrétan rablás. Hahahaha. 😊Mikey
csak aztán ne Bentekére költsétek, hahaha 😀ZERO_L
volt róla szó hogy ha 50et kapunk sterlingért akkor azt beforgatjuk Reusba
meglepődnék ha sikerülne
inkább Lacazette a tippem ennyiért ami szintén overkill de inkább mint Benteke

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
ozibozi New York Giants 15 562
Sterlingtől 50 milkóért szabadulnak...(fontban)
több mint 8 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
Raheem Sterling will miss Liverpool's pre-season tour of Australia and the Far East as the club have opened talks with manchester City over a possible transfer.Liverpool Echo
Zsák a foltját.

40 millió font felett lesz az ára, ez konkrétan rablás. Hahahaha. 😊Mikey
csak aztán ne Bentekére költsétek, hahaha 😀



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 8 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 159 — Lucas Scott
kár a FussballGott-ért 😕

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Egy ideje már benne lógott a levegőben a Real-Casillas válás, tán el is késett. Jót tesz majd egy kis környezetváltás Ikernek, de én a helyében biztos nem Porto felé mentem volna. Anglia esélytelen, a Bayern kilőve, így talán a PSG lehetett volna mint komoly tényező ha még szeretne valamit virítani.
Pár év múlva egy amerikai szerződéssel pedig bankot robbanthat majd.flzoli
Sirigu > Casillas
Nem véletlen szerintem, hogy a Portoba ment. Elit csapatba nem fér már be, több betlije volt mint védése. Az a bedobás 😀... Rendkívüli kapus volt, de szerintem ő már nem képvisel egy olyan szintet, ami pl a Realba elvárható lenne.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Egy ideje már benne lógott a levegőben a Real-Casillas válás, tán el is késett. Jót tesz majd egy kis környezetváltás Ikernek, de én a helyében biztos nem Porto felé mentem volna. Anglia esélytelen, a Bayern kilőve, így talán a PSG lehetett volna mint komoly tényező ha még szeretne valamit virítani.
Pár év múlva egy amerikai szerződéssel pedig bankot robbanthat majd.flzoli
Szerintem annyi, hogy kevés olyan valódi nagy csapat van, ahol ő lenne a legjobb kapus manapság. Például Trapp is jobb nála már.

több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 694
Raheem Sterling will miss Liverpool's pre-season tour of Australia and the Far East as the club have opened talks with manchester City over a possible transfer.Liverpool Echo
Zsák a foltját.

40 millió font felett lesz az ára, ez konkrétan rablás. Hahahaha. 😊
több mint 8 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 862 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Egy ideje már benne lógott a levegőben a Real-Casillas válás, tán el is késett. Jót tesz majd egy kis környezetváltás Ikernek, de én a helyében biztos nem Porto felé mentem volna. Anglia esélytelen, a Bayern kilőve, így talán a PSG lehetett volna mint komoly tényező ha még szeretne valamit virítani.
Pár év múlva egy amerikai szerződéssel pedig bankot robbanthat majd.

több mint 8 éve
ozibozi New York Giants 15 562
 valogatott.blog.hu/2015/07/11/a_nap_kepe_as_roma-gyirmot_1 😊
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 260 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Destro még szépített, de nyert a Gyírmó!!!
Igaza van az MLSZnek, elég a 2 NB1es bajnokit közvetíteni élőben egy fordulóból. Az NB2ben nagyobb meccsek lesznek és jobb lesz a színvonal. Arra kell fókuszálni inkább. 😀😀
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 260 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tegnap a Balmazújváros 2-0ra verte idegenben a Metalist Harkiv-ot, ma a Gyirmót vezet 1-0ra a Roma ellen. A tények nem hazudnak. 😊Bazzani
Már 0-2. Beköszönt Simon Attila is.
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Tegnap a Balmazújváros 2-0ra verte idegenben a Metalist Harkiv-ot, ma a Gyirmót vezet 1-0ra a Roma ellen. A tények nem hazudnak. 😊

több mint 8 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 809
Ráadásul így is egyre többen vannak a stadionban, úgyhogy annyira nem is hiányoznak.
James007
grupamában? nagyszerű... kár hogy a maradék 11 kong az ürességtőlZERO_L
Igen, konkrétan róluk volt szó.
Debrecenben más a helyzet, ott ha nincs megegyezés, akkor továbbra sincs nincs néző. Diósgyőrön kívül máshol meg nem is volt korábban sem.
több mint 8 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Ráadásul így is egyre többen vannak a stadionban, úgyhogy annyira nem is hiányoznak.
James007
grupamában? nagyszerű... kár hogy a maradék 11 kong az ürességtőlZERO_L
kongani fog az így is, igazából ennek a hírnek egyedül Diósgyőrben örülnek, ott talán tényleg érezhető lesz a különbség, egyébként az 1000 helyett lesz kb 1400 ember egy meccsen, a hangulat így sem lesz jobb szvsz.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 8 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
Ráadásul így is egyre többen vannak a stadionban, úgyhogy annyira nem is hiányoznak.
James007
grupamában? nagyszerű... kár hogy a maradék 11 kong az ürességtől



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 8 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 862 — farkas.l.zoltan@gmail.com
 ultrasliberi.hu/kubatovnak-uzentek-a-fradi-szurkolok/NB2
idő kérdése és újra bent lesz a tábor,ahogy mondtam.mlsz már meghátrált kubatov sem fogja sokáig húzni.Kenny
Még mindig túl nagy hatalmat tulajdonítasz az ultráknak. Mint ahogy ők is maguknak.

több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Kubatov biztos nem hátrál meg, tüntethet az egész ország, akkor sem. És jól teszi. Bár az MLSZ így is bünteti majd a fradit, mert miért ne? 😀
Én is kiváltottam a kártyát, semmi rossz nincs benne, bár nem is akarok balhézni. Olyan egyszerű. Eddig név nélkül bármit lehetett, most ha valami szabálytalant csinálsz elővesznek. Hát az meg már micsoda he?! NEMKELLASZKENNER!!! Sajnálom őket, mert az a pokoli hangulat tényleg hiányzik, de itt nekik kell beadni a derekukat.
több mint 8 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 809
 ultrasliberi.hu/kubatovnak-uzentek-a-fradi-szurkolok/NB2
idő kérdése és újra bent lesz a tábor,ahogy mondtam.mlsz már meghátrált kubatov sem fogja sokáig húzni.Kenny
unalmas már. az ultrák magukat zárták ki és másokon kérik a felelősséget. szívem szakad megpetey
+1
Ráadásul így is egyre többen vannak a stadionban, úgyhogy annyira nem is hiányoznak.
Tudom, a félelmetes hangulat vs színház, meg meg hasonlók, de azért annyira mégsem rossz az, ha a lelátóról nincs közvetlen bejárás az öltözőbe, meg a pénztárba.
több mint 8 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Egy igazi ultra van, ez:

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 973 — Csodabogár
 ultrasliberi.hu/kubatovnak-uzentek-a-fradi-szurkolok/NB2
idő kérdése és újra bent lesz a tábor,ahogy mondtam.mlsz már meghátrált kubatov sem fogja sokáig húzni.Kenny
unalmas már. az ultrák magukat zárták ki és másokon kérik a felelősséget. szívem szakad meg

több mint 8 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 356 — Omar's Coming Yo!
 ultrasliberi.hu/kubatovnak-uzentek-a-fradi-szurkolok/NB2
idő kérdése és újra bent lesz a tábor,ahogy mondtam.mlsz már meghátrált kubatov sem fogja sokáig húzni.

több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 22 122 — nabege2@yahoo.com
 ultrasliberi.hu/kubatovnak-uzentek-a-fradi-szurkolok/
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
A Fradi meccs kinti szurkolásáról nincs valakinek videója?
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 413 — #NoStress
Chilei kaputelefon:


több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 22 122 — nabege2@yahoo.com
A csütörtöki, Vojvodina elleni Európa-Liga selejtezőn az UEFA ellenőrei náci jelképnek nézték az egyébként nem kimondottan a szélsőjobboldali szurkolóiról elhíresült MTK egyik molinóját. A klub 1888-as alapításának emléket állító drapériában a 88-as szám szúrta az ellenőrök szemét, ami valóban egy közismert náci motívum.


A csapatnak végül le kellett szednie a kérdéses drapériát – panaszolta el VS-nek az MTK több szurkolója. A szurkolók értetlenül állnak az eset előtt, már csak azért is, mert számos másik – az évszámot szintén tartalmazó – molinót nem kifogásoltak az ellenőrök. (A 88 jelentése neonáci körökben „Heil Hitler”, miután a H az ABC nyolcadik betűje.)

😀