Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 9 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
 www.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/ot-varazslat-zsenik-akik-sajat-maguknak-adtak-golpasszt-2339227

Mindegyik fenomenális, de Bergkamp viszi a prímet. Annak ellenére is, hogy akkor tájt lett a kedvenc külföldi csapatom a Barca, amikor Rivaldo ezt a gólt ollózta.

+1-nek hozzátenném ezt is, mert anno beleégett az agyamba 😀 (0:25-nél kezdődik):

 www.youtube.com/watch?v=S9HT0sBZs0ATony
bergkamp zseniális zidane mellett a "first touch" mestere.
Az argentinok elleni legendás gólja is simán befért volna az 5-be, csak gondolom túl sok lett volna egyszerre 😊 Mondjuk a francia kb. csak ilyen gólokat lőtt karrierje során 😊

szerk.: ki mondta hogy nem lehet megállni tizenegyes lövésnél? 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 9 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 584 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
 www.theguardian.com/football/ng-interactive/2014/may/27/the-world-cups-top-100-footballers-of-all-time-interactive

VB hiánypótló.

Messi 51.? Ahha.Hanni
Jaja, túl magas :/Wyatt
Rajtam múlna benne se lenne.
több mint 9 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
 www.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/ot-varazslat-zsenik-akik-sajat-maguknak-adtak-golpasszt-2339227

Mindegyik fenomenális, de Bergkamp viszi a prímet. Annak ellenére is, hogy akkor tájt lett a kedvenc külföldi csapatom a Barca, amikor Rivaldo ezt a gólt ollózta.

+1-nek hozzátenném ezt is, mert anno beleégett az agyamba 😀 (0:25-nél kezdődik):

 www.youtube.com/watch?v=S9HT0sBZs0A
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
 www.theguardian.com/football/ng-interactive/2014/may/27/the-world-cups-top-100-footballers-of-all-time-interactive

VB hiánypótló.

Messi 51.? Ahha.Hanni
Jaja, túl magas :/

több mint 9 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
hmmm... kíváncsi lennék, mi a junájtidos szurkolók reakciója arra, hogy Glazer megmurdált.
davemayer? akárki?slowmotion
nekem nem volt jó véleményem róla, itt Angliában meg pláne nem szerették mert ő testesítette meg az angoloknál a milliárdost aki csak a pénz és a számok nyelvén tud értelmezni egy klubot, és csak a nyereségesség lesz a fő szempont. Emlékszem anno amikor Murdoch jelentette be hogy igényt tart a klubra mekkora felháborodás volt, ahhoz képest mostanra ez lecsendesedett szvsz. Mindenesetre itt mindenki azt várja hogy a Class 92 megveszi-e a klubot (a katariakkal a háttérben...).

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 9 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 039 — Lucas Scott
tavaly 2 nyereséges focicsapat volt az MB1ben, egyik az MTK másik a Kispest. 😊eaglesmcnabb
vhol azt olvastam, hogy az FTC is nyereséges évet zárt...csebi
 www.nb1.hu/hirek/csak-kispest-es-az-mtk-termelt-nyereseget

 e-beszamolo.kim.gov.hu/ -n rajta van az összes klub
Az MTK a 80 millás bevételét úgy érte el hogy kurva alacsony költségvetésből dolgozott, továbbá az NB2-es szezonjában valami 1 milliárdos veszteséget termelt. 1 szó mint 100 nyereségesen Magyarországon nem lehet football clubot működtetni. (hozzáteszem külföldön se szokás)

eaglesmcnabb
te figyeljél már ez 2012-ről szól...
itt egy picit aktuálisabb elemzés
 ulloi129.hu/2014/05/29/igy-gazdalkodott-2013-ban-labdarugas/csebi
a tavalyi adatokat mondtam, a 2013-as üzleti évről nincs még adat minden csapatról (értelemszerűen 2013-at értettem "idén" alatt tekintve hogy a 2014-es év felénél sem járunk).
124 milliós Mérleg szerinti eredmény, amiből több mint 1,1 milliárd egyéb bevétel, tulajdonosi támogatás formájában.
lehet játszani a számokkal, végül is a chelsea is nyereséges ha úgy vesszük 😀eaglesmcnabb
csak arról volt szó, hogy ki a nyereséges 😀

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 9 éve
JasW New Orleans Saints 53
Május 31 a határidő, normális esetben addigra fent lesz mindegyik.NB2
Kis kiegészítés, mivel május 31.-e szombat, ezért június 2.-án, hétfőn még föl lehet majd őket tölteni.
több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 21 977 — nabege2@yahoo.com
Május 31 a határidő, normális esetben addigra fent lesz mindegyik.
több mint 9 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
tavaly 2 nyereséges focicsapat volt az MB1ben, egyik az MTK másik a Kispest. 😊eaglesmcnabb
vhol azt olvastam, hogy az FTC is nyereséges évet zárt...csebi
 www.nb1.hu/hirek/csak-kispest-es-az-mtk-termelt-nyereseget

 e-beszamolo.kim.gov.hu/ -n rajta van az összes klub
Az MTK a 80 millás bevételét úgy érte el hogy kurva alacsony költségvetésből dolgozott, továbbá az NB2-es szezonjában valami 1 milliárdos veszteséget termelt. 1 szó mint 100 nyereségesen Magyarországon nem lehet football clubot működtetni. (hozzáteszem külföldön se szokás)

eaglesmcnabb
te figyeljél már ez 2012-ről szól...
itt egy picit aktuálisabb elemzés
 ulloi129.hu/2014/05/29/igy-gazdalkodott-2013-ban-labdarugas/csebi
a tavalyi adatokat mondtam, a 2013-as üzleti évről nincs még adat minden csapatról (értelemszerűen 2013-at értettem "idén" alatt tekintve hogy a 2014-es év felénél sem járunk).
124 milliós Mérleg szerinti eredmény, amiből több mint 1,1 milliárd egyéb bevétel, tulajdonosi támogatás formájában. Tehát minden a fradi csak nem nyereséges 😊
lehet játszani a számokkal, végül is a chelsea is nyereséges ha úgy vesszük 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
több mint 9 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 039 — Lucas Scott
tavaly 2 nyereséges focicsapat volt az MB1ben, egyik az MTK másik a Kispest. 😊eaglesmcnabb
vhol azt olvastam, hogy az FTC is nyereséges évet zárt...csebi
 www.nb1.hu/hirek/csak-kispest-es-az-mtk-termelt-nyereseget

 e-beszamolo.kim.gov.hu/ -n rajta van az összes klub
Az MTK a 80 millás bevételét úgy érte el hogy kurva alacsony költségvetésből dolgozott, továbbá az NB2-es szezonjában valami 1 milliárdos veszteséget termelt. 1 szó mint 100 nyereségesen Magyarországon nem lehet football clubot működtetni. (hozzáteszem külföldön se szokás)

eaglesmcnabb
te figyeljél már ez 2012-ről szól...
itt egy picit aktuálisabb elemzés
 ulloi129.hu/2014/05/29/igy-gazdalkodott-2013-ban-labdarugas/

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 761 — Cowboys fan
 www.theguardian.com/football/ng-interactive/2014/may/27/the-world-cups-top-100-footballers-of-all-time-interactive

VB hiánypótló.

Messi 51.? Ahha.Hanni
ha azt nézed, hogy mit ért el, akkor kb pont reális.
tudom, ő az a játékos, aki még egyetlen vb-döntőt sem bukott el... de ha azt nézzük, a vébéken hogy szerepelt, akkor hiába voltak ordas faszok a szövetségi kapitányok az ideje alatt, akkor sem jutott tovább a negyeddöntőknél.
ilyen szempontból nem az a vicc, hogy Messi 51., hanem hogy Sneijder csak 84., Del Piero csak 86., meg hogy Sztojcskov is csak 56., és akkor Bergkamp még fel sem került a százas listára...
több mint 9 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
tavaly 2 nyereséges focicsapat volt az MB1ben, egyik az MTK másik a Kispest. 😊eaglesmcnabb
vhol azt olvastam, hogy az FTC is nyereséges évet zárt...csebi
 www.nb1.hu/hirek/csak-kispest-es-az-mtk-termelt-nyereseget

 e-beszamolo.kim.gov.hu/ -n rajta van az összes klub
Az MTK a 80 millás bevételét úgy érte el hogy kurva alacsony költségvetésből dolgozott, továbbá az NB2-es szezonjában valami 1 milliárdos veszteséget termelt. 1 szó mint 100 nyereségesen Magyarországon nem lehet football clubot működtetni. (hozzáteszem külföldön se szokás)

 www.theguardian.com/football/ng-interactive/2014/may/27/the-world-cups-top-100-footballers-of-all-time-interactive

VB hiánypótló.

Messi 51.? Ahha.Hanni
Én néztem be, vagy Klose tényleg nincs rajta? Ennek a tükrében elég vicces.
Zidane fejese Matterazzin 3 helyet jelentett mínuszba Kár érte. .

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 9 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 584 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
 www.theguardian.com/football/ng-interactive/2014/may/27/the-world-cups-top-100-footballers-of-all-time-interactive

VB hiánypótló.

Messi 51.? Ahha.
több mint 9 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 039 — Lucas Scott
tavaly 2 nyereséges focicsapat volt az MB1ben, egyik az MTK másik a Kispest. 😊eaglesmcnabb
vhol azt olvastam, hogy az FTC is nyereséges évet zárt...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Nem, azt mondom h amikor absz nem volt pénz egy formátum nem működött, de most h van, működőképes lehet(ne)...peach
és ugyan mitől?baggio
nemtudom, nem vagyok szakember, ill. olyan pozíciót sem töltök be h teljesen rálássak a dolgokra. csak abból indulok ki, hogy így talán a hulla gyenge csapatok legalább el sem tudnának jutni az mb1-ig. másrészről meg hörinek is igaza van... :/.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 330 — Invisible man
Közben Nagy Dániel: Osnabrück ---> FTCtüsi91
Közben az élet megfosztotta Pinyőt egy nagy lehetőségtől:
 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/paks-eger-laszlo-az-ftc-ellen-jatssza-bucsumeccset-2339107 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 868 — No es importante
Közben Nagy Dániel: Osnabrück ---> FTCtüsi91
Jó igazolás, egy józsi cut kell már csak a boldogsághoz


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
tavaly 2 nyereséges focicsapat volt az MB1ben, egyik az MTK másik a Kispest. 😊eaglesmcnabb
Ebből is látszik, hogy mennyire igazuk van az ultráknak, mikor azt hangoztatják, hogy a nézők hozzák a bevételeket az NB1-be. 😊

több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
hmmm... kíváncsi lennék, mi a junájtidos szurkolók reakciója arra, hogy Glazer megmurdált.
davemayer? akárki?slowmotion
A szurkolók tüntetései miatt általában negatív szemlélet alakult ki róla Manchesterben. Én ezt sem megerősíteni, sem cáfolni nem kívánom. Az elmúlt években már csak névileg volt az elnök, a fiai vitték az ügyeket. Mindenesetre nyugodjon békében.

Közben Nagy Dániel: Osnabrück ---> FTC
több mint 9 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 330 — Invisible man
hmmm... kíváncsi lennék, mi a junájtidos szurkolók reakciója arra, hogy Glazer megmurdált.
davemayer? akárki?slowmotion
És mondjuk arra hogy meghalt/elhunyt/távozott az élők sorából??? :-/Matthew99
ma az érzéketlen cipőmet vettem felslowmotion
Erre szoktam azt mondani, hogy értem én csak lesz..rom. De off vége.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 9 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
tavaly 2 nyereséges focicsapat volt az MB1ben, egyik az MTK másik a Kispest. 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 761 — Cowboys fan
hmmm... kíváncsi lennék, mi a junájtidos szurkolók reakciója arra, hogy Glazer megmurdált.
davemayer? akárki?slowmotion
És mondjuk arra hogy meghalt/elhunyt/távozott az élők sorából??? :-/Matthew99
ma az érzéketlen cipőmet vettem fel
több mint 9 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 330 — Invisible man
hmmm... kíváncsi lennék, mi a junájtidos szurkolók reakciója arra, hogy Glazer megmurdált.
davemayer? akárki?slowmotion
És mondjuk arra hogy meghalt/elhunyt/távozott az élők sorából??? :-/


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 761 — Cowboys fan
hmmm... kíváncsi lennék, mi a junájtidos szurkolók reakciója arra, hogy Glazer megmurdált.
davemayer? akárki?