Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
amúgy elvileg a Fradi a stadionavatóját a Chelsea-vel játssza, erről van valami hivatalos infó?Dexxter Tailor
nincs.
Auszriában fognak edzőtáborozni, így adná magát, hogy átruccanjanak, de azon a héten EL selejtező is lesz a fradinak.

több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 292 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Lampard többé nem Chelsea játékos 😥 most hihetetlenül szomorú vagyok, mindig is ő volt a kedvenc Chelsea játékosom, igazi példakép volt 😕 ha lesz valami búcsúmeccse, tuti kimegyek, sajnos élőben nem láttam játszani...
 www.chelseafc.com/news-article/article/3876859/title/lampard-to-leave-chelsea

amúgy elvileg a Fradi a stadionavatóját a Chelsea-vel játssza, erről van valami hivatalos infó?


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Amadeus91
Mi lesz így Bálintkával?Kenny
Úgy se érdekli 😀
több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 317 — Omar's Coming Yo!
Amadeus91
Mi lesz így Bálintkával?

több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 002

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Nem csak ebből a két esetből látszik, maradjunk ennyiben... Nekem most a vesszőparipám nem is a videóbíró, hanem a sárga lapok, mely fájdalmasan idejétmúlt rendszer, ez a modern futballban annyira káros a játékra, mint semmi más. Ahogy tegnap is láthattuk, a védekező csapat (Paks) nyugodtan faraghatja az ellenfél legaktívabb játékosát (Leonardo), ha csak nem követnek el valami kirívó durvaságot, minimum ötször lerúghatja őt egy védő, mire összeszedi a pirosat. Ha ráállítok három embert három különböző védelmi vonalban, az már 10-15 szabálytalanság, addigra garantáltan elmegy a kedve bárkinek a játéktól, arról nem is beszélve, hogy hány helyzetet akadályoztam meg vele. Aztán csodálkozunk, hogy nem jár a labda, eseménytelenek a mérkőzések... Ezen szerintem csak az 5-10 perces kiállítások bevezetésével lehetne változtatni (a sárgák megmaradhatnának egyéb fegyelmezésre, pl. mezlevétel, stb.), és azt sem értem, hogy a labdarúgásban miért nem lehet tiszta játékidőt mérni, amikor szinte minden más sportban képesek rá.baggio
A vén barmok mit is hazudnak az ilyen felvetésekre, amikor már nincs észérv, ami ellene szólna? Ja igen, "a labdarúgás így egyetemes és a hagyományokat ápolni kell, mert ezért szép a sport..." vagy valami ilyesmit. A lényeg, a szükséges reformok max akkor születhetnek majd meg, ha a labdarúgás dinoszauruszai kihalnak. Blatternek sincs eszébe nyugdíjba menni, inkább újra jelölteti magát, hogy tovább mételyezhesse a labdarúgást.
több mint 9 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 330 — Invisible man
Valamint én is azok közé tartozom akik a videóbírót bevezetnék mert ebből is és a nem olyan régi Német Kupa döntőből is látszik, hogy hiába állnak ott...Matthew99
Nem csak ebből a két esetből látszik, maradjunk ennyiben... Nekem most a vesszőparipám nem is a videóbíró, hanem a sárga lapok, mely fájdalmasan idejétmúlt rendszer, ez a modern futballban annyira káros a játékra, mint semmi más. Ahogy tegnap is láthattuk, a védekező csapat (Paks) nyugodtan faraghatja az ellenfél legaktívabb játékosát (Leonardo), ha csak nem követnek el valami kirívó durvaságot, minimum ötször lerúghatja őt egy védő, mire összeszedi a pirosat. Ha ráállítok három embert három különböző védelmi vonalban, az már 10-15 szabálytalanság, addigra garantáltan elmegy a kedve bárkinek a játéktól, arról nem is beszélve, hogy hány helyzetet akadályoztam meg vele. Aztán csodálkozunk, hogy nem jár a labda, eseménytelenek a mérkőzések... Ezen szerintem csak az 5-10 perces kiállítások bevezetésével lehetne változtatni (a sárgák megmaradhatnának egyéb fegyelmezésre, pl. mezlevétel, stb.), és azt sem értem, hogy a labdarúgásban miért nem lehet tiszta játékidőt mérni, amikor szinte minden más sportban képesek rá.baggio
Teljesen egyetértek. Égert is csak azért nem állították ki Leonardoról mert már ott állt a cseréje és mégiscsak egy ikon (😀) aki most fejezte be a pályafutását.
A másik meg, hogy ez után a kamu rúgás után is amit Böde kapott percekig ápolták. Elég sok játékos hamar meggyógyulna, ha ezzel nem lehetne időt húzni.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
labdabiztoson nyolc meccsből hétnek a kimenetelét eltaláltam, csak a köcsög Kecsó baszott ki velem.
ejj-ejj... 😊
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 868 — No es importante
Valamint én is azok közé tartozom akik a videóbírót bevezetnék mert ebből is és a nem olyan régi Német Kupa döntőből is látszik, hogy hiába állnak ott...Matthew99
Nem csak ebből a két esetből látszik, maradjunk ennyiben... Nekem most a vesszőparipám nem is a videóbíró, hanem a sárga lapok, mely fájdalmasan idejétmúlt rendszer, ez a modern futballban annyira káros a játékra, mint semmi más. Ahogy tegnap is láthattuk, a védekező csapat (Paks) nyugodtan faraghatja az ellenfél legaktívabb játékosát (Leonardo), ha csak nem követnek el valami kirívó durvaságot, minimum ötször lerúghatja őt egy védő, mire összeszedi a pirosat. Ha ráállítok három embert három különböző védelmi vonalban, az már 10-15 szabálytalanság, addigra garantáltan elmegy a kedve bárkinek a játéktól, arról nem is beszélve, hogy hány helyzetet akadályoztam meg vele. Aztán csodálkozunk, hogy nem jár a labda, eseménytelenek a mérkőzések... Ezen szerintem csak az 5-10 perces kiállítások bevezetésével lehetne változtatni (a sárgák megmaradhatnának egyéb fegyelmezésre, pl. mezlevétel, stb.), és azt sem értem, hogy a labdarúgásban miért nem lehet tiszta játékidőt mérni, amikor szinte minden más sportban képesek rá.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 330 — Invisible man
Kassainak még az alapvonali pozíció is meghaladja a képességeit. 😊Bazzani
Én még sose láttam olyat hogy az alapvonali bíró segített volna a sporinak.Matthew99
ezt nem gondolhatod komolyan... szerinted miért van rajtuk a headset? Az alapvonali játékvezető semmit nem jelezhet, azon keresztül kommunikál a főbíróval (itt épp közel helyezkedtek egymáshoz, ráadásul szakadt az eső, ezért vitatták meg élőszóban az esetet)baggio
Nyilván van benne túlzás, de itt pont azon a hátsó kamerán látszott a legjobban, hogy a védő nem érte el. Éppen onnan ahol a nagy Kassai is állt. És addigra már a félpályán volt a labda. Volt egy pici ütemkésés a dolgokban. Valamint én is azok közé tartozom akik a videóbírót bevezetnék mert ebből is és a nem olyan régi Német Kupa döntőből is látszik, hogy hiába állnak ott...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 9 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 189
Nem is az volt a meglepő számomra, hogy mennyi a mínusz, hanem hogy a BL csoportkörben jutáskor 800 millió forint osztalékot fizettek ki a részvényeseknek... Azt nem tudom, hogy mekkora lehetett az BL indulással nyert összeg, de elég furcsa, hogy nem a klubba forgatták vissza..DoM
Ez mondjuk tényleg hatalmas probléma, ugye a fradi a bl-indulás után ugyanezért ment aztán csődbe, ezek a csapatok sajnos úgy működnek, ahogy azt láttuk a nagy bankoknál is a világválságot követően: tudják, hogy csinálhatnak gátlástalanul bármit, az állam mindig meg fogja menteni őket...
baggio
2009-ben azért volt miből jutalékot fizetni, ugyanis majdnem 10 millió eurót keresett a klub a BL-lel:

1. selejtezőkör - 130.000
2. selejtezőkör - 130.000
3. selejtezőkör - 130.000
4. selejtezőkör - 2.100.000
csoportkör - 7.100.000

Ettől függetlenül nyilván érelmesebben is el lehetett volna költeni azt a pénzt, de az túlzás hogy nem forgattak vissza belőle a csapatba.Shilkor
Alapból teszem fel a kérdést mi a probléma? Szimáék masszív veszteséggel tartották fenn a klubbot a várossal 99 óta, mikor is a csődtől mentették meg az egész klubot (akkortájt épp megszűnni készültünk). És mégis milyen tökéletes világban várható el, hogy az első adandó alkalommal ne próbálják meg kárpótolni magukat anyagilag? Főleg, ha figyelembe vesszük, hogy az egy nagyon kifutott eredmény volt, lehetett volna visszaforgatni, de garancia sok nem volt arra, hogy érnek el vele valamit (nagyobb esély volt az ellenkezőjére). Ezért megmondták a pénz utánpótlásra és saját magukra megy el. Szima maga valószínűleg élete döntését hozta akkor, hisz ha jól tudom ez a szerencsejátékos kavarás nem kis veszteséget hozott neki, amiből most, hogy Kósáék rendeztek neki pár kaszinót tud majd kikászálódni először.

Az UP programunk meg Magyarországon eddig is az egyik legjobb volt (csak valahogy erről megy a kussolás), remélem ezután profi körülmények között még jobb lesz. 😉

U.I.: a kispesti játékosok képén azért van bőr rendesen, amit tegnap leműveltek a meccs után, hát örülhetnek, hogy így is bajnok lett a csapat így csak pár kólás pohár repült feléjük. 😉
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
 games.espn.go.com/world-cup-bracket-predictor/2014/en/group?groupID=18767

továbbra is itt a VB bracket játék, gyertek sokan!shawnka
külön vb-s eredménykövető topic lesz?baggio
szerintem mehet ide, úgyse lesz semmi más a VB alatt.shawnka
az olimpia idején se volt más az olimpián kívül, nem is azért lett külön eredménykövető... hanem hogy a GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL, buktam fél milliót a bwinen és hasonló kommentek között ne vesszenek el a tartalmas hozzászólásokbaggio
Szerintem is legyen külön eredménykövető. Egy ilyen esemény megér egy külön topikot.
több mint 9 éve
YoungZeeZee 7 940
ez a chilei video,tenyleg durva, de azert eleg eros hasonlat ez.

A fradi 3.helyenek orulok.

A menetrend meg egy vicc.
több mint 9 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
 games.espn.go.com/world-cup-bracket-predictor/2014/en/group?groupID=18767

továbbra is itt a VB bracket játék, gyertek sokan!shawnka
külön vb-s eredménykövető topic lesz?baggio
szerintem mehet ide, úgyse lesz semmi más a VB alatt.shawnka
De lesz:  www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/bl-el-mar-a-vb-alatt-jatszik-az-ftc-es-a-dvtk-kupainduloink-2339865
😀

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 868 — No es importante
 games.espn.go.com/world-cup-bracket-predictor/2014/en/group?groupID=18767

továbbra is itt a VB bracket játék, gyertek sokan!shawnka
külön vb-s eredménykövető topic lesz?baggio
szerintem mehet ide, úgyse lesz semmi más a VB alatt.shawnka
az olimpia idején se volt más az olimpián kívül, nem is azért lett külön eredménykövető... hanem hogy a GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL, buktam fél milliót a bwinen és hasonló kommentek között ne vesszenek el a tartalmas hozzászólások


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
 games.espn.go.com/world-cup-bracket-predictor/2014/en/group?groupID=18767

továbbra is itt a VB bracket játék, gyertek sokan!shawnka
külön vb-s eredménykövető topic lesz?baggio
szerintem mehet ide, úgyse lesz semmi más a VB alatt.
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 868 — No es importante
 games.espn.go.com/world-cup-bracket-predictor/2014/en/group?groupID=18767

továbbra is itt a VB bracket játék, gyertek sokan!shawnka
külön vb-s eredménykövető topic lesz?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
 games.espn.go.com/world-cup-bracket-predictor/2014/en/group?groupID=18767

továbbra is itt a VB bracket játék, gyertek sokan!
több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
https://www.youtube.com/watch?v=tmLmWiqSVS8
Azt a kurva. A chileiek nem gyenge reklámot raktak össze a vb-re, rendesen kirázott a hideg. (A videó alatt be lehet kapcsolni az angol feliratot.)

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 868 — No es importante
Kassainak még az alapvonali pozíció is meghaladja a képességeit. 😊Bazzani
Én még sose láttam olyat hogy az alapvonali bíró segített volna a sporinak.Matthew99
ezt nem gondolhatod komolyan... szerinted miért van rajtuk a headset? Az alapvonali játékvezető semmit nem jelezhet, azon keresztül kommunikál a főbíróval (itt épp közel helyezkedtek egymáshoz, ráadásul szakadt az eső, ezért vitatták meg élőszóban az esetet)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 330 — Invisible man
Kassainak még az alapvonali pozíció is meghaladja a képességeit. 😊Bazzani
Én még sose láttam olyat hogy az alapvonali bíró segített volna a sporinak. Ez is akkora műesés volt hogy csoda hogy díjat nem kapott Böde. Bár úgyis le volt beszélve paksi barátaival...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Kassainak még az alapvonali pozíció is meghaladja a képességeit. 😊

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A pesti csapatok manapság úgy örülnek a harmadik helynek a Mennyeiben, mintha legalábbis a bajnokságot nyerték volna meg... Változnak az idők még az MB1ben is.

Ja és bár Nikolics betalált (de jó, hogy nem sokkal később 1 métterről felszabadított utána) Simon Attila (társ)gólkirály a Mennyeiben!!!!
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
 cink.hu/nem-is-deutsch-hozta-a-pompomlanyokat-a-titkos-fakunyh-1575037912/+szilylaszlo
egészen elképesztő, hogy ez 2014-ig tartotta magát
több mint 9 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Ettől függetlenül nyilván érelmesebben is el lehetett volna költeni azt a pénzt, de az túlzás hogy nem forgattak vissza belőle a csapatba.Shilkor
2.5 milliárd bevételnek kb. a harmadát kifizették a részvényeseknek. Jó látni az arányokat. Kösz a számok beírását.