Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Dehát ez egy tévéműsor baszki.
Egy véleményütköztető performansz, ahol direkt két markánsan ellentétes álláspontot jelenít meg a két résztvevő, szántszándékkal opponálnak.
Ha máshogy lett volna kedvük, akkor fordítva képviselik a két végletes véleményt.Sobri Jóska
Pont erre gondoltam én is, hogy ez szánt szándékkal van így előadva. Ugyanez megfigyelhető a rádiózásban, pl a Sláger Rádiónál a Boros-Bockor párosnál is ez ment, illetve most a Vadon-Sebestyén duónál is. Így maga a műsor "pártatlan", a műsorvezetők meg "eljátsszák" a szerepüket és kész.
Egyébként, ha valaki ellátogatott az NSO hír alatti kommentjeihez, akkor ugyanezt a hozzáállást tapasztalhatta dögivel, ergo csak a közvélemény egy részének álláspontjára reflektál a srác.Tony
ettől még nem lesz normális hozzáállás. Szerencsétlen nő még egy percet nem bizonyíthatott, máris nekimentek, ráadásul ugye ez olyan ország "riporterei", akiknek bajnokát egy francia másodosztályú csapat is röhögve szarrá verné.

Sobri, te pedig szokás szerint ellentmondásos vagy. Nagyobb összegben merek fogadni, hogy ha az új edző történetesen meleg lenne, már a szokott magas lóról lenéző stílusoddal oktatnál ki és homofóboznál mindenkit. Kettős mérce vagy te önmagadban.

Mindig jövőre
több mint 9 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Dehát ez egy tévéműsor baszki.
Egy véleményütköztető performansz, ahol direkt két markánsan ellentétes álláspontot jelenít meg a két résztvevő, szántszándékkal opponálnak.
Ha máshogy lett volna kedvük, akkor fordítva képviselik a két végletes véleményt.Sobri Jóska
Pont erre gondoltam én is, hogy ez szánt szándékkal van így előadva. Ugyanez megfigyelhető a rádiózásban, pl a Sláger Rádiónál a Boros-Bockor párosnál is ez ment, illetve most a Vadon-Sebestyén duónál is. Így maga a műsor "pártatlan", a műsorvezetők meg "eljátsszák" a szerepüket és kész.
Egyébként, ha valaki ellátogatott az NSO hír alatti kommentjeihez, akkor ugyanezt a hozzáállást tapasztalhatta dögivel, ergo csak a közvélemény egy részének álláspontjára reflektál a srác.
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 868 — No es importante
Irány a Puskás! 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 317 — Omar's Coming Yo!
MLSZ ‏@MLSZhivatalos 2m
Így kezdünk Albánia ellen:
Rózsa-
Heffler
,Lipták,Lang,Korhut-
Varga J,Rudolf,Pátkai-
Stieber,Futács,Dzsudzsák

félkövérrel a rúkikHöri
Rózsa : DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
MLSZ ‏@MLSZhivatalos 2m
Így kezdünk Albánia ellen:
Rózsa-
Heffler
,Lipták,Lang,Korhut-
Varga J,Rudolf,Pátkai-
Stieber,Futács,Dzsudzsák

félkövérrel a rúkik

több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 365 — #NoStress
 youtu.be/nOp1ceNHvFM?t=8m45s
Azért a SportKlubon meg van a színvonal... Mekkora büdös paraszt, azt az eget.Schleck
nemcsak faszkalap, hanem még tudatlan is, ráadásul azt hiszi, hogy vicces. Tajgetosz-pozitív.slowmotion
és az ilyen taknyok vannak bent, mikor tehetséges fiatalok várnak a kommunikáció-szakokon, hogy akár gyakornoknak tévébe kerüljenek. én sem szeretem a női labdarúgást, de a kurva anyját azért az ilyennek.berger90
Dehát ez egy tévéműsor baszki.
Egy véleményütköztető performansz, ahol direkt két markánsan ellentétes álláspontot jelenít meg a két résztvevő, szántszándékkal opponálnak.
Ha máshogy lett volna kedvük, akkor fordítva képviselik a két végletes véleményt.

több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 317 — Omar's Coming Yo!
Ma kikapunk.

több mint 9 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
 youtu.be/nOp1ceNHvFM?t=8m45s
Azért a SportKlubon meg van a színvonal... Mekkora büdös paraszt, azt az eget.Schleck
Czollner arcán látszik, hogy legszívesebben elküldené a jó anyjába, de még se teheti meg. Mondjuk egy sportklubtól mit vár az ember.
több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
 youtu.be/nOp1ceNHvFM?t=8m45s
Azért a SportKlubon meg van a színvonal... Mekkora büdös paraszt, azt az eget.Schleck
nemcsak faszkalap, hanem még tudatlan is, ráadásul azt hiszi, hogy vicces. Tajgetosz-pozitív.slowmotion
és az ilyen taknyok vannak bent, mikor tehetséges fiatalok várnak a kommunikáció-szakokon, hogy akár gyakornoknak tévébe kerüljenek. én sem szeretem a női labdarúgást, de a kurva anyját azért az ilyennek.

Mindig jövőre
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
 youtu.be/nOp1ceNHvFM?t=8m45s
Azért a SportKlubon meg van a színvonal... Mekkora büdös paraszt, azt az eget.Schleck
nemcsak faszkalap, hanem még tudatlan is, ráadásul azt hiszi, hogy vicces. Tajgetosz-pozitív.
több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
 youtu.be/nOp1ceNHvFM?t=8m45s
Azért a SportKlubon meg van a színvonal... Mekkora büdös paraszt, azt az eget.

több mint 9 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 039 — Lucas Scott
Magyar Kupa döntőjénél ki volt a rendező? eddig úgy tudtam, hogy az MLSZ, de tegnap mindkét csapatot megbüntette... a szurkolói rigmusok még akár, de a piro eszközök bevitele miatt azért vicces...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 9 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
egyre jobban pletykálják, hogy érkezik a Chelseabe Filipe Luís, Diego Costa meg Fabregas. előre a bajnoki címért!Dexxter Tailor
Hazard pedig megkapta a 10es mezt, remélem ezzel vége is a PSG-s pletykáknak (75millió euró). Lamps akkor is hiányozni fog, sztem Filipe Luisnál Luke Shaw jobb, Fabregast még Arsenalban bírtam, de szerintem ő már nem az igazi (picit mint Kaka a madridban). Diego Costa meg nagyon remélem, hogy nem egy szezonos csatár. De nekem nem kéne, Lukakut a kezdőbe!

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 291 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
egyre jobban pletykálják, hogy érkezik a Chelseabe Filipe Luís, Diego Costa meg Fabregas. előre a bajnoki címért!


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
legjobb VB-s kártya
több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 317 — Omar's Coming Yo!
"Számomra a finn csapat is egy nagyon komoly csapat, mivel utánunk 2-2-t játszott Csehszlovákiával" - nyilatkozta Pintér Attila

több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Valaki sötétítsen fel légyszi, ez a bracket játék ez milyen?peach
rákattintasz ki jut tovább

több mint 9 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Azért egy kicsit sántít ez az okfejtés. A futball rendszerint elég kötött posztok tekintetében, az egyszerre pályán lévő játékosok többnyire csak azt az egy posztot tudják bejátszani.kishaszi
Hú, nem is tévedhetnél nagyobbat, a tipikus emberfogásos védekezés már évtizedek óta nem divat a pályákon, sokkal inkább a zónázás megy, a poszthoz kötött játékosokat meg kb. a hollandok hetvenes évekbeli totális futballja óta nem szívesen látnak a pályákon 😊baggio
Nem tévedek, ha ez ennyire egyszerű volna, akkor bárkit bármilyen sérülés esetén lehetne pótolni, de nagyon nincs így.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Valaki sötétítsen fel légyszi, ez a bracket játék ez milyen?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 868 — No es importante
Azért egy kicsit sántít ez az okfejtés. A futball rendszerint elég kötött posztok tekintetében, az egyszerre pályán lévő játékosok többnyire csak azt az egy posztot tudják bejátszani.kishaszi
Hú, nem is tévedhetnél nagyobbat, a tipikus emberfogásos védekezés már évtizedek óta nem divat a pályákon, sokkal inkább a zónázás megy, a poszthoz kötött játékosokat meg kb. a hollandok hetvenes évekbeli totális futballja óta nem szívesen látnak a pályákon 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Sztem meg jogos jj felvetése, csak annyi a feladat, hogy a középpályás, ill. a védelmi sor felosztja egymás között, hogy az adott játékost ki rúgja fel hamarabb.ill. arról nem is beszélve, hogy ha vkp-nak már van lapja elég csak területetszűkìtenie, feltartóztatni a kreatìv ellenfelet amìg a belső hátvéd fellép a védelmi vonalból, hogy megcsinálhassa a faultot. és akkor még a szélsők besegìtésének lehetőségéről még nem is beszéltünk...ez csak egy példa sokáig lehetne ezt ragozni...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Valamint én is azok közé tartozom akik a videóbírót bevezetnék mert ebből is és a nem olyan régi Német Kupa döntőből is látszik, hogy hiába állnak ott...Matthew99
Nem csak ebből a két esetből látszik, maradjunk ennyiben... Nekem most a vesszőparipám nem is a videóbíró, hanem a sárga lapok, mely fájdalmasan idejétmúlt rendszer, ez a modern futballban annyira káros a játékra, mint semmi más. Ahogy tegnap is láthattuk, a védekező csapat (Paks) nyugodtan faraghatja az ellenfél legaktívabb játékosát (Leonardo), ha csak nem követnek el valami kirívó durvaságot, minimum ötször lerúghatja őt egy védő, mire összeszedi a pirosat. Ha ráállítok három embert három különböző védelmi vonalban, az már 10-15 szabálytalanság, addigra garantáltan elmegy a kedve bárkinek a játéktól, arról nem is beszélve, hogy hány helyzetet akadályoztam meg vele. Aztán csodálkozunk, hogy nem jár a labda, eseménytelenek a mérkőzések... Ezen szerintem csak az 5-10 perces kiállítások bevezetésével lehetne változtatni (a sárgák megmaradhatnának egyéb fegyelmezésre, pl. mezlevétel, stb.), és azt sem értem, hogy a labdarúgásban miért nem lehet tiszta játékidőt mérni, amikor szinte minden más sportban képesek rá.baggio
Azért egy kicsit sántít ez az okfejtés. A futball rendszerint elég kötött posztok tekintetében, az egyszerre pályán lévő játékosok többnyire csak azt az egy posztot tudják bejátszani. Az, hogy egy posztot többször is cseréljenek egy meccsen belül csak azért, hogy kedvükre rugdoshassák büntetlenül az egyik ellenfelet, azért ez elég ritkaságszámba menő dolog lenne. Olyan nálunk is volt régen, hogy megcseréltünk meccsen belül posztot, mert gyorsabb volt mondjuk nálam a csatár, és a másik védőnk ebben jobb volt, de ehhez kellett az, hogy ő is tudott több poszton játszani a védelemben meg én is. Csak úgy ad hocra nem működik ez bárkivel, mert akkor csúnya "mismatch" az eredménye, aminek inkább látványos szabálytalanságok a vége, és azt azért csak nem engedik sokat.

Mondjuk ehhez hasonló volt pár éve az El Classico, amikor Messit kb. annyiszor rúgták fel meg faragták a reklám margitosok, hogy rossz volt nézni, csoda, hogy törés nélkül megúszta😛 (asszem 2-1 lett a meccs, de nem biztos).

Szóval elméletben igazad lehet, de gyakorlatban szerintem ez így elég nagy oddsos elképzelés.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
amúgy elvileg a Fradi a stadionavatóját a Chelsea-vel játssza, erről van valami hivatalos infó?Dexxter Tailor
nincs.
Auszriában fognak edzőtáborozni, így adná magát, hogy átruccanjanak, de azon a héten EL selejtező is lesz a fradinak.

több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 291 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Lampard többé nem Chelsea játékos 😥 most hihetetlenül szomorú vagyok, mindig is ő volt a kedvenc Chelsea játékosom, igazi példakép volt 😕 ha lesz valami búcsúmeccse, tuti kimegyek, sajnos élőben nem láttam játszani...
 www.chelseafc.com/news-article/article/3876859/title/lampard-to-leave-chelsea

amúgy elvileg a Fradi a stadionavatóját a Chelsea-vel játssza, erről van valami hivatalos infó?


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Amadeus91
Mi lesz így Bálintkával?Kenny
Úgy se érdekli 😀