Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
Én nem gondolom, hogy Messi lecserélése eredményt hozott volna az idei rossz időszakokban. Senki nem lett volna a kispadon aki átvehette volna a szerepét.
Az idei év azt gondolom egy totális vakvágány volt. Olyan játékosok, akik 1-2-3 éve még nagyszerű teljesítményt nyújtottak, most rendre gyengék voltak (Pedro, Dani Alves) A kis passzok középen nem igazán mentek, de nem is erőltettük, mint korábban, hanem inkább mentek ki a labdák a szélekre, ahonnan egyrészt nem túl jó beadások jöttek, másrészt pedig olyan emberek várták középen, akik nem alkalmasak arra, hogy ott birkózzanak és fejesekkel veszélyeztessenek. Ráadásul a beadások miután rendre kijöttek a védőkről a kontrákkal nem tudtak mit kezdeni, vagyis nem volt az a korábbi letámadás, amit megszoktunk tőlük.
Az ugye már eleve bűn volt, hogy két átigazolási időszak alatt sem jött védő, ráadásul ott a sérüléseket is jobban megérezték.
Mindezekre a korona meg a kapott 19 gól pontrúgásból!!! Ez hihetetlen adat, főleg annak tükrében, hogy a Barca pontrúgásai ritkán jelentettek veszélyt.
A tiki-taka időszaknak idén már nyomát sem lehetett látni, viszont a játékosállomány egyértelműen erre volt szabva. Úgyhogy az ilyen pofon kifejezetten jól jön.
Én azt gondolom, hogy kellene két jó védő (olyan pl mint a bilbaoi Laporte) és ki kellene találni, hogy mit akarunk játszani, mert az nem megy, hogy Messi fejét keresik labdákkal. Pedro a bal oldalon nagyon gyenge, de Alexis is jó pénzért eladható lenne és ha már szélső sokkal inkább olyat látnék szívesen, mint Reus. Song nem igazán jött be, de oda is kellene valaki, aki tehermentesíti Sergio-t, aki év végére szintén nagyon visszaesett, korábbi önmagához képest.
több mint 9 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
Luis Enrique 2 éves szerződéssel. Valamint biztosan érkezik Ter Stegen. Szerintem jó döntés.Klaci79
Na akkor továbbra is Messi marad a "főnök", jobban örültem volna egy "független" edzőnek, aki lecseréli, amikor szarul játszik. Azért remélem, hogy legalább a játékstílus megújul.Tony
Maradjon is, látszik milyen eredményes így a csapat... Emberi nagyságát pedig mutatja a bajnokság elvesztése utáni reakciója (Martinoval az oldalvonal mellett)


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 9 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Luis Enrique 2 éves szerződéssel. Valamint biztosan érkezik Ter Stegen. Szerintem jó döntés.Klaci79
Na akkor továbbra is Messi marad a "főnök", jobban örültem volna egy "független" edzőnek, aki lecseréli, amikor szarul játszik. Azért remélem, hogy legalább a játékstílus megújul.
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
Luis Enrique 2 éves szerződéssel. Valamint biztosan érkezik Ter Stegen. Szerintem jó döntés.Klaci79
Jött egy telefon miközben írtam, ezért előztél meg 😛 😉dande
Bocsánat 😉 csodálkoztam is, hogy még nincs itt a hír. 😊
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Luis Enrique 2 éves szerződéssel. Valamint biztosan érkezik Ter Stegen. Szerintem jó döntés.Klaci79
Jött egy telefon miközben írtam, ezért előztél meg 😛 😉
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na úgy tűnik valóban Lali a király, ajánlom, hogy így is legyen. Ter Stegen meg idővel remélem beválik. Messi szerződése is megvan. Ebből az idényből tanulni, a Rosell korszakot végleg lezárni, még néhány védőt hozni. S talán újra jók lehetünk.
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
Luis Enrique 2 éves szerződéssel. Valamint biztosan érkezik Ter Stegen. Szerintem jó döntés.
több mint 9 éve
davemayer Chicago Bears 14 331 — "Grammar maci"
Szerintem meg egyik sem érdemli meg az európai kupaszereplést. Csak égetnek minket.....csi77
ennyi a történetpetey
nem tudom, szerintem ez a fradi ha szerencséje van mehet egy-két kört a selejtezőkben. Ha Leonardo egészséges marad és sikerül mellé legalább egy hasonlóan kreatív kp-t szerezni + sikerül legalább részben pótolni majd Besicet akkor ez egy jó kis fradi lesz.davemayer
ezt hajtogatják már 3-4 éve minden évben, ha ez meg az jön akkor tuti a bajnokság. eddig csatár kellett volna, jött Böde, illetve mindig jön. aztán kell bekk, kell kp, kell edző meg minden évben valaki más. a bajnoki serleg bácsi meg nem gyütt 😀
a fagyi az új Újpest. Debrecen meg röhögve behúzza mindig.petey
nincs új-újpest, még mindig megvannak úgyhogy a majdjövőre továbbra is a lilák resortja 😛

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 315 — Omar's Coming Yo!
Gyönyörű volt hallgatni a huhogást az utolsó fél órában.Ismét bemutatta a haladás hogy miért utálja őket az egész NB1.
Remélem kedden lecsap az mlsz.
Leszarom hogy leszünk harmadikok,csak legyünk.

több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 917 — Csodabogár
Szerintem meg egyik sem érdemli meg az európai kupaszereplést. Csak égetnek minket.....csi77
ennyi a történetpetey
nem tudom, szerintem ez a fradi ha szerencséje van mehet egy-két kört a selejtezőkben. Ha Leonardo egészséges marad és sikerül mellé legalább egy hasonlóan kreatív kp-t szerezni + sikerül legalább részben pótolni majd Besicet akkor ez egy jó kis fradi lesz.davemayer
ezt hajtogatják már 3-4 éve minden évben, ha ez meg az jön akkor tuti a bajnokság. eddig csatár kellett volna, jött Böde, illetve mindig jön. aztán kell bekk, kell kp, kell edző meg minden évben valaki más. a bajnoki serleg bácsi meg nem gyütt 😀
a fagyi az új Újpest. Debrecen meg röhögve behúzza mindig.

több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
várjuk meg, kit kapnak. mondjuk a tavalyi kupaellenfelekből kiindulva tökmindegy, ha a fradi ezt a haladást alig tudja ütni, egy balkáni lótolvaj banda az első körben röhögve lefocizza.

Mindig jövőre
több mint 9 éve
davemayer Chicago Bears 14 331 — "Grammar maci"
Szerintem meg egyik sem érdemli meg az európai kupaszereplést. Csak égetnek minket.....csi77
ennyi a történetpetey
nem tudom, szerintem ez a fradi ha szerencséje van mehet egy-két kört a selejtezőkben. Ha Leonardo egészséges marad és sikerül mellé legalább egy hasonlóan kreatív kp-t szerezni + sikerül legalább részben pótolni majd Besicet akkor ez egy jó kis fradi lesz.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A lényeg, hogy 1 fordulóval a vége előtt Simon Attila vezeti a góllövőlistát. 😀
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 917 — Csodabogár
Szerintem meg egyik sem érdemli meg az európai kupaszereplést. Csak égetnek minket.....csi77
ennyi a történet

több mint 9 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Szerintem meg egyik sem érdemli meg az európai kupaszereplést. Csak égetnek minket.....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 917 — Csodabogár
LOL Fideszoton. Meg is érdemlitek.berger90
Szégyen egy csapat, jah. De sajna így, hogy lótúrót tudtak felmutatni milliárdokból, jövő szezonban a nagy vezír parancsára 3x annyi (köz)pénzt kell majd nekik adni, mert az nem lehet, hogy a vezír csapata semmit se nyer. Pedig jobban járna mindenki, ha a stadiont bevetnék sóval, a pénzt meg átutalnák... mondjuk nekem!😊Go Vikings!
na látom eljutottunk megint a baromságokig megint. a Fagyi meg Loki nem közpénzt kapott. a bevétel eltartja őket :ja meg az új stadiont is...hagyjuk már. mint a Ződek Európára szóló diadala a 3. helyre. majd jövőre elkergetik Dollt is mint Monizt.

itt sikerült megutáltatni mindenkivel a focit ezáltal a bazári majommal. egy normál edzővel simán bajnok ez a csapat. szenvedés nézni ezt az elképzelés nélküli játékot. de végre lehet megint fikázni.

több mint 9 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 429 — Bowl Winner
LOL Fideszoton. Meg is érdemlitek.berger90
Szégyen egy csapat, jah. De sajna így, hogy lótúrót tudtak felmutatni milliárdokból, jövő szezonban a nagy vezír parancsára 3x annyi (köz)pénzt kell majd nekik adni, mert az nem lehet, hogy a vezír csapata semmit se nyer. Pedig jobban járna mindenki, ha a stadiont bevetnék sóval, a pénzt meg átutalnák... mondjuk nekem!😊

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 9 éve
davemayer Chicago Bears 14 331 — "Grammar maci"
innen remélem a fradi hozza ezt, ez a vidi nem érdemel bronzot

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
LOL Fideszoton. Meg is érdemlitek.

Mindig jövőre
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
Nekem fingom nincs a részletekről, hogy ki kivel jatszik, annyit hallottam, hogy lebeszélték, pár hete Madridban, hogy az Atletico viszi a bajnokságot, a Real félreáll, a BL meg fordítva.
Gondolom a többi csapat ellen meg hozni kell(ett) ami ehhez szükségeltetik.Sobri Jóska
Mi elől áll félre a Real? Az Atleticoval március 2-án játszottak, akkor még nem tudhatták, hogy ez lesz a BL-döntő, mellesleg döntetlen lett a meccs.Shilkor
Honnan tudjam?
Pár hete még kétesélyes volt a spanyol bajnokság, nem? És akkor már megvolt a BL-döntő párosítása.Sobri Jóska
Egészen tegnapig kétesélyes volt (korábban meg 3), de mivel az egyik a Barca volt, így nem tudom mit tudott volna tenni a Real az Atletico bajnoki címéért.Shilkor
Én meg aztán pláne nem. 😊
Vedd úgy, mintha azt mondtam volna, hogy hallottam, hogy a következő Oscart Morgan Freeman kapja, de azt se tudom miben játszik idén. Aztán, ha tényleg ő kapja akkor vagy betalált aki mondta, vagy tényleg tudta, ha meg nem, hát nem.

több mint 9 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 048 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Nekem fingom nincs a részletekről, hogy ki kivel jatszik, annyit hallottam, hogy lebeszélték, pár hete Madridban, hogy az Atletico viszi a bajnokságot, a Real félreáll, a BL meg fordítva.
Gondolom a többi csapat ellen meg hozni kell(ett) ami ehhez szükségeltetik.Sobri Jóska
Mi elől áll félre a Real? Az Atleticoval március 2-án játszottak, akkor még nem tudhatták, hogy ez lesz a BL-döntő, mellesleg döntetlen lett a meccs.Shilkor
Honnan tudjam?
Pár hete még kétesélyes volt a spanyol bajnokság, nem? És akkor már megvolt a BL-döntő párosítása.Sobri Jóska
Egészen tegnapig kétesélyes volt (korábban meg 3), de mivel az egyik a Barca volt, így nem tudom mit tudott volna tenni a Real az Atletico bajnoki címéért.
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
Nekem fingom nincs a részletekről, hogy ki kivel jatszik, annyit hallottam, hogy lebeszélték, pár hete Madridban, hogy az Atletico viszi a bajnokságot, a Real félreáll, a BL meg fordítva.
Gondolom a többi csapat ellen meg hozni kell(ett) ami ehhez szükségeltetik.Sobri Jóska
Mi elől áll félre a Real? Az Atleticoval március 2-án játszottak, akkor még nem tudhatták, hogy ez lesz a BL-döntő, mellesleg döntetlen lett a meccs.Shilkor
Honnan tudjam?
Pár hete még kétesélyes volt a spanyol bajnokság, nem? És akkor már megvolt a BL-döntő párosítása.

több mint 9 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 048 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Nekem fingom nincs a részletekről, hogy ki kivel jatszik, annyit hallottam, hogy lebeszélték, pár hete Madridban, hogy az Atletico viszi a bajnokságot, a Real félreáll, a BL meg fordítva.
Gondolom a többi csapat ellen meg hozni kell(ett) ami ehhez szükségeltetik.Sobri Jóska
Mi elől áll félre a Real? Az Atleticoval március 2-án játszottak, akkor még nem tudhatták, hogy ez lesz a BL-döntő, mellesleg döntetlen lett a meccs.
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
Nekem fingom nincs a részletekről, hogy ki kivel jatszik, annyit hallottam, hogy lebeszélték, pár hete Madridban, hogy az Atletico viszi a bajnokságot, a Real félreáll, a BL meg fordítva.
Gondolom a többi csapat ellen meg hozni kell(ett) ami ehhez szükségeltetik.

több mint 9 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Ahogy Duff is írta azt elég nehéz megbeszélni 2 csapat között hogy kiszopjon a harmadik 😀
AZ Atletinek a bajnokság után meg nem érné meg odaadni a BL-t, tekintve hogy nem a Real adta le nekik a bajnokságot, hanem ők nyerték meg.


A semleges szurkolókat meg sajnálom, se az atleti se a real nem játszik jó formában az utóbbi időben,. Főleg a real... ha a 3 portugálunk nem játszik akkor meg le is húzhatjuk a rolót.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!