Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Vasárnap kupadöntő van.Bazzani
amit egyébként elmondhatatlanul várok. kis off: még nagyapámat is felhozzák a meccsre faterék, gyerekkora óta Diósgyőr szurkoló de sajnos jó pár éve nem engedi meg az egészségi állapota, hogy rendszeresen meccsre járjon, most viszont azt mondta, hogy az utolsó nagy győzelme lehet ez a csapatnak, szóval élőben akarja látni #yolo ^ ^
több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 316 — Omar's Coming Yo!
tenyérlenyomatos szurkolói kártya az új stadionban.
persze a cég nem adja ki az infókat,van képe ezt hazudni kubatovnak.
Kívánom legyenek 200an minden meccsen az új stadionodban..

több mint 9 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Segítek JC, ez a tréning nem fog rajta segíteni érdemben, de persze nem azt írtam ne menjen, csak sok értelme nincs😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
pMert az MLSZ ekkora nyomorek retek...
kell az a teli 3 honap szunet is....
több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 21 970 — nabege2@yahoo.com
Mire jó az internet,mi? :cool:ZoliZoltán
Amúgy tényleg nem értem miért nem előbb befejezik a bajnokságot és utána v. szerdán v. szombaton MK döntő.
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Mire jó az internet,mi? :cool:
több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 21 970 — nabege2@yahoo.com
Vasárnap kupadöntő van.Bazzani
Vazze azt hittem az meg ma van😊))
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Teljesen más asztal a sajtó, a mikrofonok előtt beszélni, nyilatkozni. Almát a körtével esete.kishaszi
Jó, de amikor hazai vereség után az újságíró kulturáltan feltesz egy kérdést, nevezetesen:
"Kapitány úr, mit mondott a fiúknak meccs után, mikor bement az öltözőbe, volt fejmosás?"
...akkor ne az legyen már a válasz - full idegbeteg mód, önmagát tuningolva egyre emeltebb hangon beszélve - hogy "itt mindenki csak támad engem meg a játékosokat, nincs egy értelmes kérdés, maguk újságírók a hülyék!"

Baromság! Egy normális válaszhoz még diploma sem kell...és azon az ominózus sajtótájékoztatón ha jól emlékszem egyetlen egy értelmes válasz sem hangzott el, pedig volt vagy 12 perces az "ülés".

Na ezért menjen csak tréningre! Bár én legszívesebben újra beíratnám általános iskolába.
több mint 9 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 597
Állítólag: a Liverpool 20 millió fontot ajánlott május korábbi részében Adam Lallana játékjogáért, de a So'ton 25 milliót akar érte. Rodgers szeretné még a VB előtt nyélbe ütni az üzletet.

1 hétig nem lehetne levakarni sem a mosolyt az arcomról, ha Lallana Liverpool játékos lenne.
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Vasárnap kupadöntő van.

több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 21 970 — nabege2@yahoo.com
Most nézem hétvégén nem lesz forduló.
Nehezen tudom elképzelni, hogy annyira elfáradnak holnap a fiuk, hogy ne lehetett volna vasárnap fél5-kor egyidőben lezavarni az egészet, hogy aztán mindenki elhúzhasson pihenni. TV nem akadály, van sport1, sport2, sportm, duna, m1 3 v. 4. meccs is lehetett volna a sok tvadón...
Számomra már az is rejtély volt, hogy a múlt heti fordulókat miért nem egyidőben játszák.

ugye nem játszunk barátságosat szombaton amiről nem tudok, me akkor beégek😊 BL meccs meg este van...
több mint 9 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 597
dinamo london jövő évi idegenbeli mez... hajrá Pacers! 😀
Dexxter Tailor
Azért jól mutat egymás mellett a forever blue és a citromsárga mez. 😀
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 736 — Cowboys fan
Ti. attól, hogy nem tud kommunikálni rendesen, a taktikát el lehet mondani a játékosoknak. Teljesen más asztal a sajtó, a mikrofonok előtt beszélni, nyilatkozni. Almát a körtével esete.kishaszi
pontosan. Capello is elkaristolt az angolok élén, pedig csak annyit tudott angolul, hogy "ball, press, fuck" 😀
több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 289 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
dinamo london jövő évi idegenbeli mez... hajrá Pacers! 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
 www.mifocink.com/?p=4299

Pintér kommunikáciòs tréningen.ZoliMP
Kár az utolsó mondatért. tulajdonképpen végkonklúzióként hazavágja a jól megírt cikket. Ti. attól, hogy nem tud kommunikálni rendesen, a taktikát el lehet mondani a játékosoknak. Teljesen más asztal a sajtó, a mikrofonok előtt beszélni, nyilatkozni. Almát a körtével esete.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 9 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
 www.mifocink.com/?p=4299

Pintér kommunikáciòs tréningen.ZoliMP
másnál is blokkolja valami?

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Nem adja élőben egyik tv adó sem az MK döntőt.
Gratulálok Magyarország.Kenny
a népakarat megint győzött :p
a duna tv mégis adja élőben a meccsetbaggio
Nagyon bebaszott volna ha semmi...

akkor a tv nem uszta volna meg a hetveget....
több mint 9 éve
YoungZeeZee 7 938
 www.mifocink.com/?p=4299

Pintér kommunikáciòs tréningen.
több mint 9 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
On: pár idős embertől tegnap a piacon azt hallottam, hogy Magyarország nyeri a brazíliai VB-tJC6
Én a svájci eset óta mindent elhiszek... 😕)


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Tegnap voltam egy üzleti vacsorán, ahol a focihoz közeli üzletemberek is jelen voltak, és ott hallottam azt, hogy ezt szépen leosztották Madridban, az Atletico viszi a bajnoki címet, a Real a BL-t.
Én nem hiszek az ilyen konspirációs teóriákban, csak érdekességképpen gondoltam megosztom, mivel volt aki ezt teljesen komolyan állította.Sobri Jóska
Off: Hazaértünk.
On: pár idős embertől tegnap a piacon azt hallottam, hogy Magyarország nyeri a brazíliai VB-t. Én nem hiszek az ilyen konspirációs teóriákban, csak érdekességképpen gondoltam megosztom, mivel volt aki ezt teljesen komolyan állította.

Van egy viccem is: Üzleti vacsorán egymás mellett ül Bartomeu, Enrique Cerezo, Florentino Pérez és Sobri Jóska...
több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 316 — Omar's Coming Yo!
Ez már megint micsoda?
 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/ftc-doll-az-nb-iii-ba-iranyitotta-laczkot-nem-ment-azota-nem-jatszik-2336887

Angliában szó nélkül játszanak a frissen felépült játékosok u21-es meccseken, a nagy Laczkó meg nem hajlandó lemenni az NB3-ba? Wtf?Schleck
3 szó.elkényeztetett magyar futballkurva.

több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
Foteldrukkerek booooo, én vagyok annyira elvetemült h felmegyek pestre megnézni... 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
Nem adja élőben egyik tv adó sem az MK döntőt.
Gratulálok Magyarország.Kenny
a népakarat megint győzött :p
a duna tv mégis adja élőben a meccset


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 030 — Lucas Scott
Muhahahahahahahahahaha 😀 😀 😀

 www.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/valogatott-pinter-attilat-kommunikacios-treningre-kuldik-2336963dande
Ezen besírtam. 😀😀Tony
Na most kéne az spanyol nyelvű riportos videó amire állandóan rá írnak valami focis témájú magyar szöveggel, s majd megfulladnak a röhögéstől (én is az előbb majdnem azt tettem 😛). Bár elég egyszerű lenne a szöveg 😀dande
kabaré komolyan...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ez már megint micsoda?
 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/ftc-doll-az-nb-iii-ba-iranyitotta-laczkot-nem-ment-azota-nem-jatszik-2336887

Angliában szó nélkül játszanak a frissen felépült játékosok u21-es meccseken, a nagy Laczkó meg nem hajlandó lemenni az NB3-ba? Wtf?