Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Az MTK, DVSC, FTC trión kívül mindenki a 18 csapatos NB1 mellett szavazott... De őszintén, kinek lenne jó ez? így is gyenge a színvonal.
és az ekkora országokban hol van ilyen példa? románoknál most csökken a létszám 14-re pleaglesmcnabb
Belgium: 16
Csehország: 16
Görögország: 18
Portugália: 16
Svédország: 16
Szerbia: 16

ezek a 9-11 milliós európai országok első osztályú bajnokságaibaggio
tehát egyetlen egy 18 csapatos van.
a többi 16 vagy kevesebb. Épp erre akartam kilyukadni 😀

a kinek lenne ez jó kérdésre meg nyilván jó válasz lenne, hogy a szar csapatoknak, de előrelépés szempontjából senkinek se lenne jó az is biztos. Legalább több csapatot verünk meg, ennyiben jó mondjuk 😊eaglesmcnabb
ti olyan kiszámíthatatlanok vagytok, hogy ezt sosem lehet egyértelműen kijelenteni. 😊

Mi viszont izzadhatnánk, mint kurva a templomban, 20 csapat se lenne elég, hogy ne kelljen izgulnunk az utolsó előtti fordulóban a kiesés miatt... 😀

Mindig jövőre
több mint 9 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Az MTK, DVSC, FTC trión kívül mindenki a 18 csapatos NB1 mellett szavazott... De őszintén, kinek lenne jó ez? így is gyenge a színvonal.
és az ekkora országokban hol van ilyen példa? románoknál most csökken a létszám 14-re pleaglesmcnabb
Belgium: 16
Csehország: 16
Görögország: 18
Portugália: 16
Svédország: 16
Szerbia: 16

ezek a 9-11 milliós európai országok első osztályú bajnokságaibaggio
tehát egyetlen egy 18 csapatos van.
a többi 16 vagy kevesebb. Épp erre akartam kilyukadni 😀

a kinek lenne ez jó kérdésre meg nyilván jó válasz lenne, hogy a szar csapatoknak, de előrelépés szempontjából senkinek se lenne jó az is biztos. Legalább több csapatot verünk meg, ennyiben jó mondjuk 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
Az MTK, DVSC, FTC trión kívül mindenki a 18 csapatos NB1 mellett szavazott... De őszintén, kinek lenne jó ez? így is gyenge a színvonal.
és az ekkora országokban hol van ilyen példa? románoknál mst csökken a létszám 14-re pleaglesmcnabb
Belgium: 16
Csehország: 16
Görögország: 18
Portugália: 16
Svédország: 16
Szerbia: 16

ezek a 9-11 milliós európai országok első osztályú bajnokságai


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Az MTK, DVSC, FTC trión kívül mindenki a 18 csapatos NB1 mellett szavazott... De őszintén, kinek lenne jó ez? így is gyenge a színvonal.
és az ekkora országokban hol van ilyen példa? románoknál mst csökken a létszám 14-re pl

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 21 970 — nabege2@yahoo.com
1. Fradinál leállították a bérletárusítást, Kubatov leszólt (nyilván sok az ár)
2. A 18 csapatos bajnokság indoka állítolag, hogy a Kövesd és a Kaposvár perelné az MLSZ-t az Újpest miatt
12 csapat lenne az ideális a 18 őrületesen sok
több mint 9 éve
YoungZeeZee 7 939
18 csapatos nb1
Ez a lepes is mutatja h itt nem tortenik semmi.Ugyanaz a foss marad...
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Amúgy már csak 2300 jegy van gazdátlanul, ebből 1100 a lila oldalon.Bazzani
ez a szám hogy jött ki? o_o
itt jelenleg 258 szabad jegy van nálunk és 519 nálatok, de igazából mindegy, kezdésre el fog menni mindkát oldalról a 9100 és kurvajó hangulat lesz 😊kristof
Az összadatot egy (2300) szurkolói oldalon olvastam, míg az újpesti adat a csapat hivatalos twitterén jelent meg. A miskolci rész: kivontam az összesből az újpestit. 😊

több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 663 — Vikings fan
Rendben emeljenek, de ne az egekig, és ha lehet a játék színvonalán is bár talán! ebben elindul valami. Egyébként meg azt gondolom a kevesebb néha több, ugyanis hiába emelik meg, ha nem tudják megfizetni, és ezért nincsenek nézők, mintha mondjuk hagyják ezen az áron egy ideig, és többen kimenve fizetnek érte. Sok kicsi sokra megy. Aztán majd apránként lehet emelgetni. De lehet rosszul gondolom.dande
Ugyis a "piac" majd beszabalyozza. Szerintem hiaba sirnak a szrkolok, így is kifognak menni. Ha meg kimennek es kifizetik akkornem fog csokkenni.
Ha meg nem lesz kint kutya se? Majd csokkentik az arakat. Kerselet-kinalat
több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
fradi kritika, aki nem akarja, nem olvassa el.

| a fradi szurkolóknak mégis mit sír a szája, hogy sok lesz a bérlet meg a jegyár az új arénába? Modern stadiont akartak nem? Nyugati színvonalú létesítményt. Ennyibe kerül kérem szépen. | Amadeus91
beszélgettem erről óriási zöld barátommal, aki csak annyit mondott, a szurkolókat az bassza fel, hogy semmilyen piackutatást nem végeztek a vezetőség részéről. (szerintem ez hülyeség, mert akkor jön a sírás, hogy VISSZAÉLNEK AZ ADATAIMMAL)
az zavarja leginkább őket, hogy a jegyárak és a bérletek majdhogynem 150%-os emelést kapnak, az új ár rengeteg szurkolónak egyszerűen nem fér bele az életvitelébe (ez jogos, csak sajnos a klub nem tudja elintézni, hogy magasabb legyen a szurkoló fizetése)
leegyszerűsítve: kurva felesleges 30ezres stadion, ha a harmada se lesz megtömve kéthetente.

Mindig jövőre
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Napirenden van, hogy az NB1 létszámát emeljék fel 18-ra.... Még a 16 is sok, így is szinte minden évben megy egy csapat csődbe stb...
több mint 9 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 808
Éles meccsen kb 1-4 oda.
Langon meglepődtem,kifejezetten jól játszott.Voltak hibái de kinek nem ebben a csapatban.Varga-Juhász-Lang-Korhut védelemmel kiegyeznék a selejtező sorozatban is,csak akkor az isteni Vilmos marad ki.Kenny
Én 4:9-nek számoltam meccs közben a reális eredményt, de a 4-et csak a jóindulatom jeléül adtam magunknak (Lipták fejese), úgyhogy inkább 3:9..

Vargát pedig nem szabad játszatni hátvédként. Gondolom Morten Olsen is kiszúrta, hogy mennyire nem védő és a szünetben csak annyit kérhetett, hogy a jobb oldalunkat nyomják meg. Mert a második félidőben a Varga oldalán kikopott a fű, annyit jártak arrafelé a dánok. A másik oldalra már csak akkor került a labda, amikor középről a Jóska kisegítése érdekében eltolódtunk. Állandóan mögé kerültek, folyamatos ütemkésésben volt. Nem véletlenül nem kellett még egy német untermannschaftnál sem.

A középpályás védekezésünk meg értékelhetetlen. Amikor 7-8 ember védekezik 2 vonalban, egymástól 5 méterre a tizenhatosunk előtt és mégsem vagyunk képesek 3-méternél közelebb kerülni a dán játékosokhoz, akkor ott valami oltári nagy hiányosság van.. Nem egyszerűen csak néha lemaradunk róluk, hanem a közelükben sem járunk. Vicces volt, ahogy az ellenfél tizenhatosánál meg akarjuk őket zavarni, de a sajátunknál hagyjuk őket passzolgatni..
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 736 — Cowboys fan
Éles meccsen kb 1-4 oda.
Langon meglepődtem,kifejezetten jól játszott.Voltak hibái de kinek nem ebben a csapatban.Varga-Juhász-Lang-Korhut védelemmel kiegyeznék a selejtező sorozatban is,csak akkor az isteni Vilmos marad ki.Kenny
a gólkirályunk? az felejtős... 😊
több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 316 — Omar's Coming Yo!
Éles meccsen kb 1-4 oda.
Langon meglepődtem,kifejezetten jól játszott.Voltak hibái de kinek nem ebben a csapatban.Varga-Juhász-Lang-Korhut védelemmel kiegyeznék a selejtező sorozatban is,csak akkor az isteni Vilmos marad ki.

több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Legalabb a zulloin sosem lesz vendeg szurkolo.Szidhatjak tovabb a Lilakat egesz meccsen ,ugy hogy az barkit is erdekelne.
Nagy beveteluk lesz....XD
több mint 9 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Rendben emeljenek, de ne az egekig, és ha lehet a játék színvonalán is bár talán! ebben elindul valami. Egyébként meg azt gondolom a kevesebb néha több, ugyanis hiába emelik meg, ha nem tudják megfizetni, és ezért nincsenek nézők, mintha mondjuk hagyják ezen az áron egy ideig, és többen kimenve fizetnek érte. Sok kicsi sokra megy. Aztán majd apránként lehet emelgetni. De lehet rosszul gondolom.dande
Igen, viszont így tudatosítják az emberekben, hogy miért fizetnek többet. Ha nem emelnek, akkor az emberek azt látják, hogy jobbat kapnak ugyanannyiért és ha jön az emelés akkor jön a "háborgás" is. "Ha eddig kihozták a régi pénzből és többen is vagyunk, akkor miért kell emelni" és még hozzátesznek néhány obszcén jelzőt is.
Azt meg már a (megépítés) bejelentéstől kezdve lehetett tudni, hogy drágább lesz a jegy, a mérték sem meglepő. Elég csak abba belegondolni, hogy a gyep állapotát mennyivel drágábban lehet majd fenntartani.
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Rendben emeljenek, de ne az egekig, és ha lehet a játék színvonalán is bár talán! ebben elindul valami. Egyébként meg azt gondolom a kevesebb néha több, ugyanis hiába emelik meg, ha nem tudják megfizetni, és ezért nincsenek nézők, mintha mondjuk hagyják ezen az áron egy ideig, és többen kimenve fizetnek érte. Sok kicsi sokra megy. Aztán majd apránként lehet emelgetni. De lehet rosszul gondolom.
több mint 9 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
fradi kritika, aki nem akarja, nem olvassa el.

| a fradi szurkolóknak mégis mit sír a szája, hogy sok lesz a bérlet meg a jegyár az új arénába? Modern stadiont akartak nem? Nyugati színvonalú létesítményt. Ennyibe kerül kérem szépen. | Amadeus91
Mindenre csak addig van kereslet, amíg fizetni nem kell érte.

Most mit vártatok? Bejöttek a cserék a 2. félidőben, jó hogy lejátsszák a csapatot, nem igen volt minőségi padunk ma. Meg amúgy is kit érdekel egy ilyen kis buli meccs?

De ha ebből akartok valamit leszűrni, akkor tessék a kezdőnk 1-0-ra verte az övéiket, úgy hogy jobban is játszottunk (pedig még a kezdőnk is tartalékos volt). 😉Jughead
Ez olyan "fradi szurkolós" lett. 😀
"Mi" is ha nyerünk egy felkészülésin, akkor megy a "szétb..szunk mindenkit" szöveg, de ha valami balul sül el nálunk, akkor meg "ööö, hát ez csak egy felkészülési meccs, ez semmi...", "meg össze kell szokni a csapatnak" stb stb... 😀😀
több mint 9 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
A Szivics féle fél éves eltiltás megvan? Nézegettem a korábbi hozzászólásokat,de nem láttam,hogy téma lett volnaJoeyPorter
Nem olvastam a reszleteket, de mar megerdemelte, Kezdett a semmire nagyon nagy arca lenni. Minden meccs utan birouldozes, MLSZ-nek beugatas, ahogy a Ligakupa meccsen viselkedett az meg nem melto egy edzohoz.zavi27
Mondjuk a Haladás elleni meccs tényleg óriási csalás volt,de ilyen alapon akkor a fél NB1-NB2 edzőit el lehetne tiltani még a Dömés időszaktól kezdve vagy akár korábbról is,mert gondolom nem most hirtelen vezették be ezt a paragrafust.Gomes se nyilatkozott finomabbat 1-2 hónapja,ő még se kapott semmit pl.

több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
De milyen nb1rol beszel ez a marha?
több mint 9 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 678 — Amerikai sportok rajongója
A Szivics féle fél éves eltiltás megvan? Nézegettem a korábbi hozzászólásokat,de nem láttam,hogy téma lett volnaJoeyPorter
Nem olvastam a reszleteket, de mar megerdemelte, Kezdett a semmire nagyon nagy arca lenni. Minden meccs utan birouldozes, MLSZ-nek beugatas, ahogy a Ligakupa meccsen viselkedett az meg nem melto egy edzohoz.
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
"A dánok a második góljukat egy lecsorgó labdából szerezték."

Szerintem egy remek, egyérintős támadásból, de ezt hagyjuk.

több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
„El kell ismerni, a dánoknak több helyzetük volt. Az eredménnyel azonban elégedett vagyok. A dánok a második góljukat egy lecsorgó labdából szerezték. A csapatunk azonban állt a lábán. Ehhez szükség volt a szurkolók segítségére is. Tény, a dánoknak még a végén is volt nagy helyzetük. A dánok hatvan perc után vették át az irányítást. Erre számítottunk is, mert tudtuk, hogy előbb-utóbb elfogyunk, ha nagyobb nyomás alá helyeznek minket. Az NB I-ben ugyanis nem ehhez vannak szokva a játékosok. A finn meccshez képest azonban előreléptünk, mert ott már előbb bekövetkezett ez. De gratulálok a játékosaimnak az eredményhez, ez egy út eleje"

NSOról copiztam ki. 60 perc után átvették az irányítást? Szerintem 30, (bár azelőtt is ők voltak fölénybe szvsz) mert az első félidő végén ki se jötünk a térfélről, a második félidő első 15 percében csak 5-öt lőhettek volna....

Valaki mondta, hogy magyar B csapat... Na ki jön még ehhez? Oké lehet kapuban lesz váltás, bár Gulácsi weltklasse formában védett. Lang helyére jó esetben bejön Korcsmár. 1 változtatás. Szalai kegyvesztett. Jön még Lovrencsics. 2 változás. Leandro félév szünet. Max még Vanczák berobban. De szeptemberben nagyjából ez a csapat fog játszani. Mert ugye Otigba valamilyen furcsa okból nem haladja meg Lipták szintjét, Stiebert se favorizálják, pedig az NB1-nél erősebb másodosztályba tolja egész eredményesen. Talán, ha Vadócz kerít magának egy normális klubot.
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
fradi kritika, aki nem akarja, nem olvassa el.

| a fradi szurkolóknak mégis mit sír a szája, hogy sok lesz a bérlet meg a jegyár az új arénába? Modern stadiont akartak nem? Nyugati színvonalú létesítményt. Ennyibe kerül kérem szépen. | Amadeus91
tmajd osszelopjak az arat....europa negerei....
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Most olvastam 1 oraja....viccnek is rossz mar...
mocskos szar az egesz ami itt megy....