Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 5 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 836 — beers & Packers
Idézem a szpíkert: „Tisztesen helytáll, de kétgólos hátrányban van a Puskás Akadémia a Hammarby otthonában.”
több mint 5 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 9 423 — Packers Suicide Squad
Stadionhangokat nem lehet bejátszani az európai kupákban?

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 701 — Omar's Coming Yo!
ha csak egy kicsit mozognanak a tamado harmadban a fehervariak mar vagy harommal vezetnenek.
Ki fognak esni igy a faszba.

több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 8 678 — Bla, bla, bla
Újpest drukkerként ugráltam tegnap a tv előtt a Fradi góljainál és eszembe se jutott, hogy hány CT-t EKG-t vehettek volna, csak örültem egy Magyar csapat sikerének. Végtére is ezért nézi mindenki, nem??
KoporShow
Ez a Felcsút viszont takarodjon Európából. Épp elég szégyen, hogy a mennyeiben pöffeszkedhetnek.
Kampman
Nem csak a rossz jön velük:
Én személyesen ismerem a 20-as jobb hátvéd Radics Marci szüleit... Legyünk büszkék a fiataljainkra!!! 😉



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 5 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 133 — no es importante
Újpest drukkerként ugráltam tegnap a tv előtt a Fradi góljainál és eszembe se jutott, hogy hány CT-t EKG-t vehettek volna, csak örültem egy Magyar csapat sikerének. Végtére is ezért nézi mindenki, nem??
KoporShow
Én Fradi-szimpatizánsként simán szorítok az Újpest vagy az MTK nemzetközi sikeréért is, ha úgy alakul.
Ez a Felcsút viszont takarodjon Európából. Épp elég szégyen, hogy a mennyeiben pöffeszkedhetnek.
Kampman
Remélem Zlatan bemegy majd az öltözőbe és a második félidőre felpörögnek a svédek, kéne még vagy 3 gól...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 836 — beers & Packers
Újpest drukkerként ugráltam tegnap a tv előtt a Fradi góljainál és eszembe se jutott, hogy hány CT-t EKG-t vehettek volna, csak örültem egy Magyar csapat sikerének. Végtére is ezért nézi mindenki, nem??
KoporShow
Én Fradi-szimpatizánsként simán szorítok az Újpest vagy az MTK nemzetközi sikeréért is, ha úgy alakul.
Ez a Felcsút viszont takarodjon Európából. Épp elég szégyen, hogy a mennyeiben pöffeszkedhetnek.
Kampman
Mi bajod ezzel a szépen, lassan, önerőből építkező csapattal, amelyért egy egész falu szíve egyszerre dobban?
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
jaj ne, már pont akartam tenni a második gólra, hogy a hazaiak szerzik 😕
slowmotion
Ennél nagyobb bajod soha ne legyen. Most akkor azt, hogy a Puszkasz 0-2-ről megfordítja.
nagylaza
ha erre tennék, akkor max azért, hogy jinxeljem
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Újpest drukkerként ugráltam tegnap a tv előtt a Fradi góljainál és eszembe se jutott, hogy hány CT-t EKG-t vehettek volna, csak örültem egy Magyar csapat sikerének. Végtére is ezért nézi mindenki, nem??
KoporShow
Én Fradi-szimpatizánsként simán szorítok az Újpest vagy az MTK nemzetközi sikeréért is, ha úgy alakul.
Ez a Felcsút viszont takarodjon Európából. Épp elég szégyen, hogy a mennyeiben pöffeszkedhetnek.
Kampman
Könnyen beszélsz!!! Időgép kell Dózsa vagy MTK sikerhez nemzetközi kupában! Így könnyű ilyet mondani 😉😂
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 545
Újpest drukkerként ugráltam tegnap a tv előtt a Fradi góljainál és eszembe se jutott, hogy hány CT-t EKG-t vehettek volna, csak örültem egy Magyar csapat sikerének. Végtére is ezért nézi mindenki, nem??
KoporShow
Én Fradi-szimpatizánsként simán szorítok az Újpest vagy az MTK nemzetközi sikeréért is, ha úgy alakul.
Ez a Felcsút viszont takarodjon Európából. Épp elég szégyen, hogy a mennyeiben pöffeszkedhetnek.
több mint 5 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 836 — beers & Packers
jaj ne, már pont akartam tenni a második gólra, hogy a hazaiak szerzik 😕
slowmotion
Ennél nagyobb bajod soha ne legyen. Most akkor azt, hogy a Puszkasz 0-2-ről megfordítja.
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
jaj ne, már pont akartam tenni a második gólra, hogy a hazaiak szerzik 😕
több mint 5 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 221 — Forum Reader
Az allami togy nelkul honnan lenne 20 millio euros kerete a Fradinak?
Miert nem oltek bele az utanpotlasba? Elkezdtek volna 6 evesekkel, mara mar lenne 1-2 korosztaly ahonnan lehetne beepiteni 1-2 jatekost.

Ne legyen ketseg senkiben, a tegnapi meccset 10x lejatszak 9x a Celtic nyer. Nem a Fradi tudatos epitkezese (LOL) volt a donto, hanem a szerencse.

Persze az is valami, de azert a felszopast szerintem se kell.

Kb az egyeduli dolog ami miatt ez a Fradi versenykepes (nemzetkozileg) az Rebrov.
Borbinho
Na ez az. Persze, a kiscsapat ritkán veri meg a nagyot és most végre egy magyar csapat a másik oldalán volt a rollernek, de bazz állami pénzen vett külföldiek bunkereztek egy meccsen és 2 kapuralövésből lőttek 2 gólt. És persze szóba se kerül a mák meg a szerencse... Na meg a nagy tudatosság ami benne volt, hogy amerre álltak arra rúgták ki a labdát.
FLZOLI
És az én mondandóm elborult és érzéketlen...
Fura mód én nem hallottam ezeket a hangokat amikor Souza-val jó eredményeket ért el a Vidi...

Nekem úgy tűnik hogy neked a fradi sikereivel van leginkább a bajod, amivel nincs semmi gond, csak nem kellene alapvetően elrontani más örömét.

Az szerinted egészséges látásmód hogy te egy ilyen meccs után a végi bekkelést, a 2 helyzet/2 gólt meg a mákot emlegeted?
Nem akarod látni azt a teljesítményt ami e mögött van, tudom is hogy miért, elgondolkodhatnál rajta...

Vagy nálad az oszták-magyar is CSAK mák volt mert Alaba kapufát rúgott az elején...?!
davemayer
Nyílván csak egy libernyák lehetek ezek alapján. Hányinger, hogy mennyire csak a végletek között bírtok gondolkodni és nem tudjátok elviselni, hogy lehet másképp is látni a világot. Ömlengés vagy gyűlölet, tökéletes bináris rendszer. És lehet megfogsz lepődni, de sokan nézték a meccset, szorítottak, majd a végén örültek és kikapcsolták a TV-t. De nem járnak utána konstans erekcióval 3 napig bizonygatva, hogy a zöld vér végre forr, és a nemzet csapata underdog helyzetből végre nyert.

Ha már Vidi korszak, lehet akkor épp tüntikéztél Kubatov ellen valahol, hogy ne vágjanak már hozzátok egy új stadiont, mert ugyan úgy megvoltak ezek a hangok akkor is.

Amúgy meg ha a magas lóról szónokolva ítélkezel és az én vagy bárki más nemzettudatát vagy hazaszeretetét kétségbe vonod valami felböfögött focis sztereotípián át akkor gratulálok.
FLZOLI
Na látod itt is hibáztál, mert sosem voltam tagja a tábornak meg nem is tüntikéztem (no comment...). Egy szóval sem említettem a libernyákot, nem tudom mire fel hoztad ezt elő.
Nem vontam kétségbe senki hazaszeretetét pusztán arra szerettem volna rávilágitani hogy a "szakmai" szempontok alapján mennyire cinkes olyan jelzőket használni a tegnapi győzelemre mint azt tetted/tettétek.

Nekem ilyenkor az fáj legjobban hogy akkor is erről kell beszélni amikor sportsiker van, arról kell beszélni hogy milyen politikai farvizen érték is el. Ha meg tegnap nem 1-2 hanem 2-1 akkor meg menne az "ennyi pénzt erre a szarra" szöveg.

Mind1, sajnálom hogy nem lehet örülni, sosem hittem volna hogy pont egy ilyen siker után fogom úgy érezni hogy kár itt lenni.
davemayer
Hatalmas +1.
Teszem hozzá ha valakinek valami ennyire fájdalmat okoz az ne nézze, iktassa ki az életéből mert csak megkeseredik tőle, és egy szép siker után is talál valamit amiért károghat.
Újpest drukkerként ugráltam tegnap a tv előtt a Fradi góljainál és eszembe se jutott, hogy hány CT-t EKG-t vehettek volna, csak örültem egy Magyar csapat sikerének. Végtére is ezért nézi mindenki, nem??



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 5 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 9 423 — Packers Suicide Squad
Közben az Ordabaszi kiesett ☹️, de a Laci még tartja magát

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 545
Ha Ibra a lelátón elé kéne tolni valami nagy zsák pénzt hogy jöjjön valamelyik csapatba oktatni. Úgyis félre van téve sok milliárd a focira, minek porosodjon ha el is lehet költeni
FLZOLI
Puskás-díjast a Puskás Ak........úristen, majdnem kimondtam.
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 535 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Ha Ibra a lelátón elé kéne tolni valami nagy zsák pénzt hogy jöjjön valamelyik csapatba oktatni. Úgyis félre van téve sok milliárd a focira, minek porosodjon ha el is lehet költeni
FLZOLI
Az a baj Ibra max csak miniszterelnoknek jonne Magyarorszagra 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 715 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Ha Ibra a lelátón elé kéne tolni valami nagy zsák pénzt hogy jöjjön valamelyik csapatba oktatni. Úgyis félre van téve sok milliárd a focira, minek porosodjon ha el is lehet költeni

több mint 5 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 836 — beers & Packers
Bajban a Felcsút, drukkerek százezrei nyögtek egy nagyot.
Kampman
Elkeseredésemben majdnem meggyújtottam a bérletemet.
több mint 5 éve
Brouwerij van de Vrij Baltimore Ravens 14 315 — Слава Україні! Героям слава! Vreugde van eeuwigheid
Benyomtam a csutit, mondom hatha megfigyelnek, mit csinalok, erre sved gol. Ejj ejj, nem hozok eddig szerencset...

'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 545
Bajban a Felcsút, drukkerek százezrei nyögtek egy nagyot.
több mint 5 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 9 423 — Packers Suicide Squad
Eléggé nem egy súlycsoport, remélhetőleg szünet után bedarálják őket, csak koncentrálni kellene

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 5 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 836 — beers & Packers
5 percre elhagytam a fedélzetet. Erre mindkét meccsen 1-1 gól.
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
Tikitaka

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Kapushiba...😂😂😂
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 701 — Omar's Coming Yo!
valahogy igy kell tizit rugni. Szep.

több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 545
Na, melyiket nézzem?
nagylaza
A Videoton bármikor kieshet egy gyengébb csapat ellen, de nemzetközi Felcsút meccsre évekig kellett várnunk és ki tudja mikor lesz legközelebb? | (Jövőre) |