Soccer
41 feliratkozó
több mint 5 éve
MI lett a Lokival? Lezüllött a tulaj, vagy börtönbe zárták? 😊 Nézem a zindexen ahogy beszaladnak a szurkolók a pályára... Hát elég pofás az a stadion, buli lesz másodosztályú meccseket tartani ott. Kb. hasonló, mint a győri stadion, az is gyönyörűen "öregszik" a balhé óta. Repedezik a beton, kopnak a színek, tör elő a gaz. Mondanám, hogy legalább nem közpénz gazosodik, de igazából a győri stadionba tolt pénz se a tulajoké volt, ők is lopták. 😀A debreceni szurkerek mezlehúzós igyekezetét szurkolói ésszel megértem. Persze, a sport is biznisz, de attól még sport is marad, sose lesz belőle Audi. Ha szurkolóként azt venném észre, hogy egy Colts játékos lazít a pályán, belesz*rik, én is leszedném róla a mezt, akkor is ha tudom, hogy csak egy profi. Menjen az Audiba dolgozni, ha nem tetszik ez neki. Viszont nem segíti a mezlevétel hitelességét, ha menet közben elkalapálják az ellenfél szurkolóit is. 😊
Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Akkor keressenek olyan szórakozást, sportot, ami nincs így elüzletiesedve.Nehéz eldönteni, hogy ez a mezlevétel szimbolikájában bölcsis vagy ovis inkább.Igen, a mai világban nehéz megérteni, de azért hátha...
Ha a színész rosszul nyomja a szerepét vegye le a jelmezét? Vagy ha szar a kaja az étteremben, akkor a szakács vegye le a kötényét?
Ha végeztek a melóval bizonyára ezt teszik.
A mai soccerben minden játékos profi sportoló. Vagyis ebből él, a pénzért focizik/dolgozik. Ez számukra meló.
Bizonyára egy Barkisic számára óóóóriási jelentősége van a meznek, amiben játszik. Egyik évben itt, másikban ott, egy pályafutás alatt 10 csapatban megfordulva, 4 különböző csapattal kiesve az első osztályból, stb.
Az audis melós se azért melózik az audinál, mert 20 autógyártó közül ez a szíve csücske, hanem mert annak van gyára a környékén.
Mezlevétel....
Sobri Jóska
Adva van egy csapat, akiért szorítasz, szurkolsz nekik akik a várost, városrészt képviselik. Egy szurkoló megveszi a bérletet, utazik a csapattal pénzt, időt, energiát nem sajnálva, buzdítja őket, cserébe csak annyit vár, hogy hajtsák ki a belüket. Ha megtesznek mindent a sikerért, senki egy rohadt szót nem szól rájuk, de itt a lokisták úgy érezték, hogy nem tettek meg mindent, nem méltók a mezre. Igen régen nem csak a fociban, sok másban is volt ilyen, de azóta elüzletiesedett az egész. Nem véletlenül utálják az ultrák a mai modern focit.
NB2
Ha meg ragaszkodnak a soccerhez, akkor fogják fel, hogy mi a valóság. Vagy persze viselkedhetnek ovisként.
több mint 5 éve
Is-is. (A Vidike nem volt olyan rég...)mármint a Újpestet, nem?Birmingham, WiganMilwall 2.osztályú volt amikor a Fradi ellen játszottak Uefa kupában.Atalanta 87-88, Kek-elődöntő, pedig bukták a kupadöntőt a Napoli ellen.Debrecen, stadionavató, 2014:Egyszeru a keplet. Jovore magyar kupa gyozelem, majd be kell jutni az EL fotablara. Utana mar csak meg kell nyerni az EL-t es 2022ben automatikus BL fotablas a Loki. Meg Messi is ott lesz a Barcaban.
"A kormányfő rövid köszöntőjében emlékeztetett arra, hogy a stadion régi görög mértékegység volt, amivel távolságot mértek. „Ma ismét közelebb kerültünk egy stadionnal a világ élvonalához” – tette hozzá hatalmas ovációt kiváltva.
Orbán Viktor szerint a sport képes megváltoztatni az embereket, és segít, hogy „erőssé, becsületessé neveljük gyermekeinket”.
A kormányfő zúgó taps mellett adta át a Nagyerdei Stadiont a debrecenieknek.
Kósa Lajos, Debrecen fideszes polgármestere köszönetet mondott a tervezőknek és a kivitelezőknek, s reményét fejezte ki, hogy igazi oroszlánbarlang lesz a DVSC nagyerdei otthona.
A polgármester emlékeztetett rá, hogy a város és Szima Gábor klubtulajdonos 1999-ben vette át a Lokit, s felidézte akkor mondott szavait, miszerint ezt a lépést csak az igazolhatja, ha a csapat BL-csoportmeccset játszhat majd a Nagyerdőben a Barcelonával.
Ez ma már csak szerencse és sorsolás kérdése – mondta Kósa Lajos(...)"
www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/dvsc-unnep-debrecenben-atadtak-a-nagyerdei-stadiont-2332803
nagylaza
Mellette vmikor az MB1ben is fel lehet jutni persze.
Amugy volt mar olyan alsobb osztalyu csapat barhol ami kupagyozelem utan vitezkedett az EL-ben / BL-ben (v elodeikben)?
Borbinho
Vagy a Cardiff 67-68-ban, szintén Kek elődöntő.
De talán nem olyan rég a Birmingham City is másodosztályúként indulhatott Európában, nem?
warr_b
KoporShow
Vaduz meg aki kiverte a Vidit svájci másodosztályú, mert Liechtensteinben csak kupa van, liga nincs.
Heisman Trophy
slowmotion
www.origo.hu/sport/futball/20190801-labdarugas-magyar-foci-europa-liga-mol-fehervar-fc-vaduz-visszavago-osszefoglalo.html
www.origo.hu/sport/futball/20060713uefakupa.html
több mint 5 éve
Tájékozatlan vagyok. Mi baja egymással a Pécsnek és a Debrecennek?szerintem csak a drapit akarták behúzni, bunyó nem voltAhol a riporter mindkétszer Ferenczinek nevezte.Tőzsérnek is köszönhető a kiesés, tegnap lenyomott még egy műsírást, amúgy nagyon jól el van a pallagi-projektjével régóta, azért is jött haza.Ennek ellenére Tőzsér a végén beadott két olyan szögletet amit az nb1ben kevés jatekos tudott volna így benyesni. Egyszerűen nem neki kellett volna boxtoboxot játszani 90 percen at, meg kellett volna találni az utódját őt meg behozni utolsó 30 percre ha ég a ház.
Ahelyett hogy valami profizmust hozott volna haza és példakép lett volna, hova lehet eljutni, még nagyobb arcot vett fel. Le lett mérve, meccsenként 4.6 km-t mozgott... a program nem hazudik.
Ha műbalhé volt, ha nem, önként kellett volna levenniük a mezt, gyalázat amit csináltak, futball címén.
Jövőre meg bajnok lesz a Puskás, felteszem rá a házam.
#JC6
csebi
Amúgy a debreceni drukkerek egy része megtámadta a paksi drukkereket a nagy "csak mezlevétel volt semmi balhé" akció közben.
Bazzani
(egy biztos jövőre érdekes lesz megy a pécsi tábor 2x Debrecenben, nem baráti a viszony)
NB2
több mint 5 éve
Eccer, a történelem előtti időkben, a nyolcvanas évek első felében a Siófok (Siófoki Bányász) másodosztályúként nyert kupát a Győr (Rába ETO) ellen, így indulhatott (akkor már feljutó Nb1-es csapatként) a KEK-ben. Igaz, utána nem vitézkedett, kiesett az első fordulóban, de ez már önmagában nagy szó volt.Debrecen, stadionavató, 2014:Egyszeru a keplet. Jovore magyar kupa gyozelem, majd be kell jutni az EL fotablara. Utana mar csak meg kell nyerni az EL-t es 2022ben automatikus BL fotablas a Loki. Meg Messi is ott lesz a Barcaban.
"A kormányfő rövid köszöntőjében emlékeztetett arra, hogy a stadion régi görög mértékegység volt, amivel távolságot mértek. „Ma ismét közelebb kerültünk egy stadionnal a világ élvonalához” – tette hozzá hatalmas ovációt kiváltva.
Orbán Viktor szerint a sport képes megváltoztatni az embereket, és segít, hogy „erőssé, becsületessé neveljük gyermekeinket”.
A kormányfő zúgó taps mellett adta át a Nagyerdei Stadiont a debrecenieknek.
Kósa Lajos, Debrecen fideszes polgármestere köszönetet mondott a tervezőknek és a kivitelezőknek, s reményét fejezte ki, hogy igazi oroszlánbarlang lesz a DVSC nagyerdei otthona.
A polgármester emlékeztetett rá, hogy a város és Szima Gábor klubtulajdonos 1999-ben vette át a Lokit, s felidézte akkor mondott szavait, miszerint ezt a lépést csak az igazolhatja, ha a csapat BL-csoportmeccset játszhat majd a Nagyerdőben a Barcelonával.
Ez ma már csak szerencse és sorsolás kérdése – mondta Kósa Lajos(...)"
www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/dvsc-unnep-debrecenben-atadtak-a-nagyerdei-stadiont-2332803
nagylaza
Mellette vmikor az MB1ben is fel lehet jutni persze.
Amugy volt mar olyan alsobb osztalyu csapat barhol ami kupagyozelem utan vitezkedett az EL-ben / BL-ben (v elodeikben)?
Borbinho
több mint 5 éve
mármint a Újpestet, nem?Birmingham, WiganMilwall 2.osztályú volt amikor a Fradi ellen játszottak Uefa kupában.Atalanta 87-88, Kek-elődöntő, pedig bukták a kupadöntőt a Napoli ellen.Debrecen, stadionavató, 2014:Egyszeru a keplet. Jovore magyar kupa gyozelem, majd be kell jutni az EL fotablara. Utana mar csak meg kell nyerni az EL-t es 2022ben automatikus BL fotablas a Loki. Meg Messi is ott lesz a Barcaban.
"A kormányfő rövid köszöntőjében emlékeztetett arra, hogy a stadion régi görög mértékegység volt, amivel távolságot mértek. „Ma ismét közelebb kerültünk egy stadionnal a világ élvonalához” – tette hozzá hatalmas ovációt kiváltva.
Orbán Viktor szerint a sport képes megváltoztatni az embereket, és segít, hogy „erőssé, becsületessé neveljük gyermekeinket”.
A kormányfő zúgó taps mellett adta át a Nagyerdei Stadiont a debrecenieknek.
Kósa Lajos, Debrecen fideszes polgármestere köszönetet mondott a tervezőknek és a kivitelezőknek, s reményét fejezte ki, hogy igazi oroszlánbarlang lesz a DVSC nagyerdei otthona.
A polgármester emlékeztetett rá, hogy a város és Szima Gábor klubtulajdonos 1999-ben vette át a Lokit, s felidézte akkor mondott szavait, miszerint ezt a lépést csak az igazolhatja, ha a csapat BL-csoportmeccset játszhat majd a Nagyerdőben a Barcelonával.
Ez ma már csak szerencse és sorsolás kérdése – mondta Kósa Lajos(...)"
www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/dvsc-unnep-debrecenben-atadtak-a-nagyerdei-stadiont-2332803
nagylaza
Mellette vmikor az MB1ben is fel lehet jutni persze.
Amugy volt mar olyan alsobb osztalyu csapat barhol ami kupagyozelem utan vitezkedett az EL-ben / BL-ben (v elodeikben)?
Borbinho
Vagy a Cardiff 67-68-ban, szintén Kek elődöntő.
De talán nem olyan rég a Birmingham City is másodosztályúként indulhatott Európában, nem?
warr_b
KoporShow
Vaduz meg aki kiverte a Vidit svájci másodosztályú, mert Liechtensteinben csak kupa van, liga nincs.
Heisman Trophy
több mint 5 éve
Ezek megvannak, inkabb olyanokra gondoltam mint amiket warr_b irt, az Atalanta meg a Cardiff kemeny, nem hallottam/olvastam meg roluk.Birmingham, WiganMilwall 2.osztályú volt amikor a Fradi ellen játszottak Uefa kupában.Atalanta 87-88, Kek-elődöntő, pedig bukták a kupadöntőt a Napoli ellen.Debrecen, stadionavató, 2014:Egyszeru a keplet. Jovore magyar kupa gyozelem, majd be kell jutni az EL fotablara. Utana mar csak meg kell nyerni az EL-t es 2022ben automatikus BL fotablas a Loki. Meg Messi is ott lesz a Barcaban.
"A kormányfő rövid köszöntőjében emlékeztetett arra, hogy a stadion régi görög mértékegység volt, amivel távolságot mértek. „Ma ismét közelebb kerültünk egy stadionnal a világ élvonalához” – tette hozzá hatalmas ovációt kiváltva.
Orbán Viktor szerint a sport képes megváltoztatni az embereket, és segít, hogy „erőssé, becsületessé neveljük gyermekeinket”.
A kormányfő zúgó taps mellett adta át a Nagyerdei Stadiont a debrecenieknek.
Kósa Lajos, Debrecen fideszes polgármestere köszönetet mondott a tervezőknek és a kivitelezőknek, s reményét fejezte ki, hogy igazi oroszlánbarlang lesz a DVSC nagyerdei otthona.
A polgármester emlékeztetett rá, hogy a város és Szima Gábor klubtulajdonos 1999-ben vette át a Lokit, s felidézte akkor mondott szavait, miszerint ezt a lépést csak az igazolhatja, ha a csapat BL-csoportmeccset játszhat majd a Nagyerdőben a Barcelonával.
Ez ma már csak szerencse és sorsolás kérdése – mondta Kósa Lajos(...)"
www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/dvsc-unnep-debrecenben-atadtak-a-nagyerdei-stadiont-2332803
nagylaza
Mellette vmikor az MB1ben is fel lehet jutni persze.
Amugy volt mar olyan alsobb osztalyu csapat barhol ami kupagyozelem utan vitezkedett az EL-ben / BL-ben (v elodeikben)?
Borbinho
Vagy a Cardiff 67-68-ban, szintén Kek elődöntő.
De talán nem olyan rég a Birmingham City is másodosztályúként indulhatott Európában, nem?
warr_b
KoporShow
Vaduz meg aki kiverte a Vidit svájci másodosztályú, mert Liechtensteinben csak kupa van, liga nincs.
Heisman Trophy
Szerkesztette: Borbinho
"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Ejjj de balfasz ez a Hamburg. Vartam nagyon az eszaki rangadot a bundasert erre kiszopnak siman otthon, szerencsetlenek...
'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'
"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)
Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
több mint 5 éve
Birmingham, WiganMilwall 2.osztályú volt amikor a Fradi ellen játszottak Uefa kupában.Atalanta 87-88, Kek-elődöntő, pedig bukták a kupadöntőt a Napoli ellen.Debrecen, stadionavató, 2014:Egyszeru a keplet. Jovore magyar kupa gyozelem, majd be kell jutni az EL fotablara. Utana mar csak meg kell nyerni az EL-t es 2022ben automatikus BL fotablas a Loki. Meg Messi is ott lesz a Barcaban.
"A kormányfő rövid köszöntőjében emlékeztetett arra, hogy a stadion régi görög mértékegység volt, amivel távolságot mértek. „Ma ismét közelebb kerültünk egy stadionnal a világ élvonalához” – tette hozzá hatalmas ovációt kiváltva.
Orbán Viktor szerint a sport képes megváltoztatni az embereket, és segít, hogy „erőssé, becsületessé neveljük gyermekeinket”.
A kormányfő zúgó taps mellett adta át a Nagyerdei Stadiont a debrecenieknek.
Kósa Lajos, Debrecen fideszes polgármestere köszönetet mondott a tervezőknek és a kivitelezőknek, s reményét fejezte ki, hogy igazi oroszlánbarlang lesz a DVSC nagyerdei otthona.
A polgármester emlékeztetett rá, hogy a város és Szima Gábor klubtulajdonos 1999-ben vette át a Lokit, s felidézte akkor mondott szavait, miszerint ezt a lépést csak az igazolhatja, ha a csapat BL-csoportmeccset játszhat majd a Nagyerdőben a Barcelonával.
Ez ma már csak szerencse és sorsolás kérdése – mondta Kósa Lajos(...)"
www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/dvsc-unnep-debrecenben-atadtak-a-nagyerdei-stadiont-2332803
nagylaza
Mellette vmikor az MB1ben is fel lehet jutni persze.
Amugy volt mar olyan alsobb osztalyu csapat barhol ami kupagyozelem utan vitezkedett az EL-ben / BL-ben (v elodeikben)?
Borbinho
Vagy a Cardiff 67-68-ban, szintén Kek elődöntő.
De talán nem olyan rég a Birmingham City is másodosztályúként indulhatott Európában, nem?
warr_b
KoporShow
Vaduz meg aki kiverte a Vidit svájci másodosztályú, mert Liechtensteinben csak kupa van, liga nincs.
NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 5 éve
Nehéz eldönteni, hogy ez a mezlevétel szimbolikájában bölcsis vagy ovis inkább.Igen, a mai világban nehéz megérteni, de azért hátha...
Ha a színész rosszul nyomja a szerepét vegye le a jelmezét? Vagy ha szar a kaja az étteremben, akkor a szakács vegye le a kötényét?
Ha végeztek a melóval bizonyára ezt teszik.
A mai soccerben minden játékos profi sportoló. Vagyis ebből él, a pénzért focizik/dolgozik. Ez számukra meló.
Bizonyára egy Barkisic számára óóóóriási jelentősége van a meznek, amiben játszik. Egyik évben itt, másikban ott, egy pályafutás alatt 10 csapatban megfordulva, 4 különböző csapattal kiesve az első osztályból, stb.
Az audis melós se azért melózik az audinál, mert 20 autógyártó közül ez a szíve csücske, hanem mert annak van gyára a környékén.
Mezlevétel....
Sobri Jóska
Adva van egy csapat, akiért szorítasz, szurkolsz nekik akik a várost, városrészt képviselik. Egy szurkoló megveszi a bérletet, utazik a csapattal pénzt, időt, energiát nem sajnálva, buzdítja őket, cserébe csak annyit vár, hogy hajtsák ki a belüket. Ha megtesznek mindent a sikerért, senki egy rohadt szót nem szól rájuk, de itt a lokisták úgy érezték, hogy nem tettek meg mindent, nem méltók a mezre. Igen régen nem csak a fociban, sok másban is volt ilyen, de azóta elüzletiesedett az egész. Nem véletlenül utálják az ultrák a mai modern focit.
több mint 5 éve
Nagyon drukkolnék a Heidenheimnek ha nem pont a Werderrel játszanának...............Közben zajlik a Bundás 2 utolsó fordulója, azt hiszem idén is a bajnokság lúzere (eddig) a Hamburg. Az, hogy év közben vezették a bajnokságot nem nagy szó, de az újraindulás után sikerült lecsúszniuk a 4. helyre, mivel a rangadón kikaptak a Heidelheimtől (1-0-s vezetés után). Erre jön az utolsó forduló a Heidelheim a már bajnok Bielefeldhez látogat, de ők becsülettel tolják is és 2-0-ra vezetnek, a hamburgiaknak csak nyerni kéne és akkor osztályozót tolnak a Werderrel (pikáns északi rangadó), erre szünetben 2-0-ra égnek OTTHON a 11 helyezett ellen!1-5 lett a HSV meccs vége...
NB2
A VfB jutott még fel, a Werder meg a Heidenheimmel osztályoz. Az 1. Fc Nürnberg meg a 2-ben maradásért...
warr_b
Szerkesztette: dande2
több mint 5 éve
Milwall 2.osztályú volt amikor a Fradi ellen játszottak Uefa kupában.Atalanta 87-88, Kek-elődöntő, pedig bukták a kupadöntőt a Napoli ellen.Debrecen, stadionavató, 2014:Egyszeru a keplet. Jovore magyar kupa gyozelem, majd be kell jutni az EL fotablara. Utana mar csak meg kell nyerni az EL-t es 2022ben automatikus BL fotablas a Loki. Meg Messi is ott lesz a Barcaban.
"A kormányfő rövid köszöntőjében emlékeztetett arra, hogy a stadion régi görög mértékegység volt, amivel távolságot mértek. „Ma ismét közelebb kerültünk egy stadionnal a világ élvonalához” – tette hozzá hatalmas ovációt kiváltva.
Orbán Viktor szerint a sport képes megváltoztatni az embereket, és segít, hogy „erőssé, becsületessé neveljük gyermekeinket”.
A kormányfő zúgó taps mellett adta át a Nagyerdei Stadiont a debrecenieknek.
Kósa Lajos, Debrecen fideszes polgármestere köszönetet mondott a tervezőknek és a kivitelezőknek, s reményét fejezte ki, hogy igazi oroszlánbarlang lesz a DVSC nagyerdei otthona.
A polgármester emlékeztetett rá, hogy a város és Szima Gábor klubtulajdonos 1999-ben vette át a Lokit, s felidézte akkor mondott szavait, miszerint ezt a lépést csak az igazolhatja, ha a csapat BL-csoportmeccset játszhat majd a Nagyerdőben a Barcelonával.
Ez ma már csak szerencse és sorsolás kérdése – mondta Kósa Lajos(...)"
www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/dvsc-unnep-debrecenben-atadtak-a-nagyerdei-stadiont-2332803
nagylaza
Mellette vmikor az MB1ben is fel lehet jutni persze.
Amugy volt mar olyan alsobb osztalyu csapat barhol ami kupagyozelem utan vitezkedett az EL-ben / BL-ben (v elodeikben)?
Borbinho
Vagy a Cardiff 67-68-ban, szintén Kek elődöntő.
De talán nem olyan rég a Birmingham City is másodosztályúként indulhatott Európában, nem?
warr_b
több mint 5 éve
szerintem csak a drapit akarták behúzni, bunyó nem voltAhol a riporter mindkétszer Ferenczinek nevezte.Tőzsérnek is köszönhető a kiesés, tegnap lenyomott még egy műsírást, amúgy nagyon jól el van a pallagi-projektjével régóta, azért is jött haza.Ennek ellenére Tőzsér a végén beadott két olyan szögletet amit az nb1ben kevés jatekos tudott volna így benyesni. Egyszerűen nem neki kellett volna boxtoboxot játszani 90 percen at, meg kellett volna találni az utódját őt meg behozni utolsó 30 percre ha ég a ház.
Ahelyett hogy valami profizmust hozott volna haza és példakép lett volna, hova lehet eljutni, még nagyobb arcot vett fel. Le lett mérve, meccsenként 4.6 km-t mozgott... a program nem hazudik.
Ha műbalhé volt, ha nem, önként kellett volna levenniük a mezt, gyalázat amit csináltak, futball címén.
Jövőre meg bajnok lesz a Puskás, felteszem rá a házam.
#JC6
csebi
Amúgy a debreceni drukkerek egy része megtámadta a paksi drukkereket a nagy "csak mezlevétel volt semmi balhé" akció közben.
Bazzani
(egy biztos jövőre érdekes lesz megy a pécsi tábor 2x Debrecenben, nem baráti a viszony)
több mint 5 éve
Atalanta 87-88, Kek-elődöntő, pedig bukták a kupadöntőt a Napoli ellen.Debrecen, stadionavató, 2014:Egyszeru a keplet. Jovore magyar kupa gyozelem, majd be kell jutni az EL fotablara. Utana mar csak meg kell nyerni az EL-t es 2022ben automatikus BL fotablas a Loki. Meg Messi is ott lesz a Barcaban.
"A kormányfő rövid köszöntőjében emlékeztetett arra, hogy a stadion régi görög mértékegység volt, amivel távolságot mértek. „Ma ismét közelebb kerültünk egy stadionnal a világ élvonalához” – tette hozzá hatalmas ovációt kiváltva.
Orbán Viktor szerint a sport képes megváltoztatni az embereket, és segít, hogy „erőssé, becsületessé neveljük gyermekeinket”.
A kormányfő zúgó taps mellett adta át a Nagyerdei Stadiont a debrecenieknek.
Kósa Lajos, Debrecen fideszes polgármestere köszönetet mondott a tervezőknek és a kivitelezőknek, s reményét fejezte ki, hogy igazi oroszlánbarlang lesz a DVSC nagyerdei otthona.
A polgármester emlékeztetett rá, hogy a város és Szima Gábor klubtulajdonos 1999-ben vette át a Lokit, s felidézte akkor mondott szavait, miszerint ezt a lépést csak az igazolhatja, ha a csapat BL-csoportmeccset játszhat majd a Nagyerdőben a Barcelonával.
Ez ma már csak szerencse és sorsolás kérdése – mondta Kósa Lajos(...)"
www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/dvsc-unnep-debrecenben-atadtak-a-nagyerdei-stadiont-2332803
nagylaza
Mellette vmikor az MB1ben is fel lehet jutni persze.
Amugy volt mar olyan alsobb osztalyu csapat barhol ami kupagyozelem utan vitezkedett az EL-ben / BL-ben (v elodeikben)?
Borbinho
Vagy a Cardiff 67-68-ban, szintén Kek elődöntő.
De talán nem olyan rég a Birmingham City is másodosztályúként indulhatott Európában, nem?

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
Ez a VAR is minek van.A Samp csatár felugrik fejelni, a védő ököllel bever neki egy balegyenest.
Semmi.
több mint 5 éve
Közben zajlik a Bundás 2 utolsó fordulója, azt hiszem idén is a bajnokság lúzere (eddig) a Hamburg. Az, hogy év közben vezették a bajnokságot nem nagy szó, de az újraindulás után sikerült lecsúszniuk a 4. helyre, mivel a rangadón kikaptak a Heidelheimtől (1-0-s vezetés után). Erre jön az utolsó forduló a Heidelheim a már bajnok Bielefeldhez látogat, de ők becsülettel tolják is és 2-0-ra vezetnek, a hamburgiaknak csak nyerni kéne és akkor osztályozót tolnak a Werderrel (pikáns északi rangadó), erre szünetben 2-0-ra égnek OTTHON a 11 helyezett ellen!1-5 lett a HSV meccs vége...
NB2
A VfB jutott még fel, a Werder meg a Heidenheimmel osztályoz. Az 1. Fc Nürnberg meg a 2-ben maradásért...

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
Debrecen, stadionavató, 2014:Egyszeru a keplet. Jovore magyar kupa gyozelem, majd be kell jutni az EL fotablara. Utana mar csak meg kell nyerni az EL-t es 2022ben automatikus BL fotablas a Loki. Meg Messi is ott lesz a Barcaban.
"A kormányfő rövid köszöntőjében emlékeztetett arra, hogy a stadion régi görög mértékegység volt, amivel távolságot mértek. „Ma ismét közelebb kerültünk egy stadionnal a világ élvonalához” – tette hozzá hatalmas ovációt kiváltva.
Orbán Viktor szerint a sport képes megváltoztatni az embereket, és segít, hogy „erőssé, becsületessé neveljük gyermekeinket”.
A kormányfő zúgó taps mellett adta át a Nagyerdei Stadiont a debrecenieknek.
Kósa Lajos, Debrecen fideszes polgármestere köszönetet mondott a tervezőknek és a kivitelezőknek, s reményét fejezte ki, hogy igazi oroszlánbarlang lesz a DVSC nagyerdei otthona.
A polgármester emlékeztetett rá, hogy a város és Szima Gábor klubtulajdonos 1999-ben vette át a Lokit, s felidézte akkor mondott szavait, miszerint ezt a lépést csak az igazolhatja, ha a csapat BL-csoportmeccset játszhat majd a Nagyerdőben a Barcelonával.
Ez ma már csak szerencse és sorsolás kérdése – mondta Kósa Lajos(...)"
www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/dvsc-unnep-debrecenben-atadtak-a-nagyerdei-stadiont-2332803
nagylaza
Mellette vmikor az MB1ben is fel lehet jutni persze.
Amugy volt mar olyan alsobb osztalyu csapat barhol ami kupagyozelem utan vitezkedett az EL-ben / BL-ben (v elodeikben)?
"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Faszom, kikaptunk a Zogyinótól 🙁😡De legalább az Inter Turku 5-0-ra elgázolta a Lahtit és kupadöntős, persze a HJK ellen.

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
balfaszok, a drapit sem sikerült elvenniük tőlük, mert behúzták 😀 ott a videon.Ez igen, kemény fiúk. Csak azt nem értem, akkor mi volt az a pánikszerű menekülés a rendőrök elől.Ahol a riporter mindkétszer Ferenczinek nevezte.Tőzsérnek is köszönhető a kiesés, tegnap lenyomott még egy műsírást, amúgy nagyon jól el van a pallagi-projektjével régóta, azért is jött haza.Ennek ellenére Tőzsér a végén beadott két olyan szögletet amit az nb1ben kevés jatekos tudott volna így benyesni. Egyszerűen nem neki kellett volna boxtoboxot játszani 90 percen at, meg kellett volna találni az utódját őt meg behozni utolsó 30 percre ha ég a ház.
Ahelyett hogy valami profizmust hozott volna haza és példakép lett volna, hova lehet eljutni, még nagyobb arcot vett fel. Le lett mérve, meccsenként 4.6 km-t mozgott... a program nem hazudik.
Ha műbalhé volt, ha nem, önként kellett volna levenniük a mezt, gyalázat amit csináltak, futball címén.
Jövőre meg bajnok lesz a Puskás, felteszem rá a házam.
#JC6
csebi
Amúgy a debreceni drukkerek egy része megtámadta a paksi drukkereket a nagy "csak mezlevétel volt semmi balhé" akció közben.
Bazzani
Pár hete, amikor a Puszkasz játszott Debrecenben, nem akartam hinni a szememnek. A Loki-táborban kitettek egy sárga-kék zászlót. Nyilván nem lehetett könnyű megszerezni a világszerte rettegett PAFC szurkolóitól.
nagylaza
a zegiek meg fradi mezben mentek újpest meccsre, és énekelték a fradi-indulót 😀 ezeknél nagyobb csicska nincs
több mint 5 éve
Idézgethetitek Orbánt de ő maga megmondta más kapcsán: "Most is azt mondom a külföldi diplomatáknak, hogy ne figyeljenek oda arra, amit mondok, egyetlen dologra figyeljenek, amit csinálok" 😊 S lőn betartja, minden téren 😉 😛
több mint 5 éve
Milan-Lóma 2-0 😊😊😊

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 5 éve
Debrecen, stadionavató, 2014:"A kormányfő rövid köszöntőjében emlékeztetett arra, hogy a stadion régi görög mértékegység volt, amivel távolságot mértek. „Ma ismét közelebb kerültünk egy stadionnal a világ élvonalához” – tette hozzá hatalmas ovációt kiváltva.
Orbán Viktor szerint a sport képes megváltoztatni az embereket, és segít, hogy „erőssé, becsületessé neveljük gyermekeinket”.
A kormányfő zúgó taps mellett adta át a Nagyerdei Stadiont a debrecenieknek.
Kósa Lajos, Debrecen fideszes polgármestere köszönetet mondott a tervezőknek és a kivitelezőknek, s reményét fejezte ki, hogy igazi oroszlánbarlang lesz a DVSC nagyerdei otthona.
A polgármester emlékeztetett rá, hogy a város és Szima Gábor klubtulajdonos 1999-ben vette át a Lokit, s felidézte akkor mondott szavait, miszerint ezt a lépést csak az igazolhatja, ha a csapat BL-csoportmeccset játszhat majd a Nagyerdőben a Barcelonával.
Ez ma már csak szerencse és sorsolás kérdése – mondta Kósa Lajos(...)"
www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/dvsc-unnep-debrecenben-atadtak-a-nagyerdei-stadiont-2332803
több mint 5 éve
Akkor most nagy faszságot írtam. Bocsánat.A Loki táborban kinn lévő sárga-kék zászló az a velük jóban lévő vásárhelyi drukkereké általában.Ez igen, kemény fiúk. Csak azt nem értem, akkor mi volt az a pánikszerű menekülés a rendőrök elől.Ahol a riporter mindkétszer Ferenczinek nevezte.Tőzsérnek is köszönhető a kiesés, tegnap lenyomott még egy műsírást, amúgy nagyon jól el van a pallagi-projektjével régóta, azért is jött haza.Ennek ellenére Tőzsér a végén beadott két olyan szögletet amit az nb1ben kevés jatekos tudott volna így benyesni. Egyszerűen nem neki kellett volna boxtoboxot játszani 90 percen at, meg kellett volna találni az utódját őt meg behozni utolsó 30 percre ha ég a ház.
Ahelyett hogy valami profizmust hozott volna haza és példakép lett volna, hova lehet eljutni, még nagyobb arcot vett fel. Le lett mérve, meccsenként 4.6 km-t mozgott... a program nem hazudik.
Ha műbalhé volt, ha nem, önként kellett volna levenniük a mezt, gyalázat amit csináltak, futball címén.
Jövőre meg bajnok lesz a Puskás, felteszem rá a házam.
#JC6
csebi
Amúgy a debreceni drukkerek egy része megtámadta a paksi drukkereket a nagy "csak mezlevétel volt semmi balhé" akció közben.
Bazzani
Pár hete, amikor a Puszkasz játszott Debrecenben, nem akartam hinni a szememnek. A Loki-táborban kitettek egy sárga-kék zászlót. Nyilván nem lehetett könnyű megszerezni a világszerte rettegett PAFC szurkolóitól.
nagylaza
Most is kinn volt.
Bazzani
Szerkesztette: nagylaza, főpohárnok
több mint 5 éve
A Loki táborban kinn lévő sárga-kék zászló az a velük jóban lévő vásárhelyi drukkereké általában.Ez igen, kemény fiúk. Csak azt nem értem, akkor mi volt az a pánikszerű menekülés a rendőrök elől.Ahol a riporter mindkétszer Ferenczinek nevezte.Tőzsérnek is köszönhető a kiesés, tegnap lenyomott még egy műsírást, amúgy nagyon jól el van a pallagi-projektjével régóta, azért is jött haza.Ennek ellenére Tőzsér a végén beadott két olyan szögletet amit az nb1ben kevés jatekos tudott volna így benyesni. Egyszerűen nem neki kellett volna boxtoboxot játszani 90 percen at, meg kellett volna találni az utódját őt meg behozni utolsó 30 percre ha ég a ház.
Ahelyett hogy valami profizmust hozott volna haza és példakép lett volna, hova lehet eljutni, még nagyobb arcot vett fel. Le lett mérve, meccsenként 4.6 km-t mozgott... a program nem hazudik.
Ha műbalhé volt, ha nem, önként kellett volna levenniük a mezt, gyalázat amit csináltak, futball címén.
Jövőre meg bajnok lesz a Puskás, felteszem rá a házam.
#JC6
csebi
Amúgy a debreceni drukkerek egy része megtámadta a paksi drukkereket a nagy "csak mezlevétel volt semmi balhé" akció közben.
Bazzani
Pár hete, amikor a Puszkasz játszott Debrecenben, nem akartam hinni a szememnek. A Loki-táborban kitettek egy sárga-kék zászlót. Nyilván nem lehetett könnyű megszerezni a világszerte rettegett PAFC szurkolóitól.
nagylaza
Most is kinn volt.
több mint 5 éve
Ez igen, kemény fiúk. Csak azt nem értem, akkor mi volt az a pánikszerű menekülés a rendőrök elől.Ahol a riporter mindkétszer Ferenczinek nevezte.Tőzsérnek is köszönhető a kiesés, tegnap lenyomott még egy műsírást, amúgy nagyon jól el van a pallagi-projektjével régóta, azért is jött haza.Ennek ellenére Tőzsér a végén beadott két olyan szögletet amit az nb1ben kevés jatekos tudott volna így benyesni. Egyszerűen nem neki kellett volna boxtoboxot játszani 90 percen at, meg kellett volna találni az utódját őt meg behozni utolsó 30 percre ha ég a ház.
Ahelyett hogy valami profizmust hozott volna haza és példakép lett volna, hova lehet eljutni, még nagyobb arcot vett fel. Le lett mérve, meccsenként 4.6 km-t mozgott... a program nem hazudik.
Ha műbalhé volt, ha nem, önként kellett volna levenniük a mezt, gyalázat amit csináltak, futball címén.
Jövőre meg bajnok lesz a Puskás, felteszem rá a házam.
#JC6
csebi
Amúgy a debreceni drukkerek egy része megtámadta a paksi drukkereket a nagy "csak mezlevétel volt semmi balhé" akció közben.
Bazzani
Pár hete, amikor a Puszkasz játszott Debrecenben, nem akartam hinni a szememnek. A Loki-táborban kitettek egy sárga-kék zászlót. Nyilván nem lehetett könnyű megszerezni a világszerte rettegett PAFC szurkolóitól.
