Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Istenem ez a Real, meddig lesz szerencséjük?JC6
szerintem ez inkább szerencsétlenség volt, így tovább marad ancelotti
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Istenem ez a Real, meddig lesz szerencséjük?
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 694 — Vikings fan
Bazzeg mit mentett megint a Real, faszomért nem játszunk végig így és akkor nem áll meg bennem az ütő...
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 808 — Cowboys fan
meg kell óvni a meccset. Radó lány, tehát jogosulatlanul szerepel.

Jánvári, te meg bazmeg, ha tizenegyest csinálsz, akkor legalább úgy csináld, hogy legyen értelme. rúgj oda komolyan, hadd tudja a kis takonypóc, hogy mitől fáj neki...
több mint 10 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
éG A BISZEM BASZOM UNITED IS!!! 8 meccs 7 pont lehet így!! 😀.D..... 😀ano92
😛 😛 😛

amúgy köszi de ez itt nem az nso.hu, itt nem rugdossuk a fekvő csapatokat, maximum egy kis zrika (még a Poolt sem bántottuk az utóbbi években pedig őket aztán lehetett volna 😀 )davemayer
Engem mindig rugdosnak a Milan miatt. 😀 Valahogy törlesztenem kell a világ felé 😀😀d

több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
nem is tudok egy embert kiemelni a Diósgyőrből, annyira egyben van most a társaság 😊)kristof
Nikházi kurva jó! mondtam én!

mi persze megint kiszopunkeaglesmcnabb
KTE ellen egy x azért nektek szerint csúcsminőség az idén. Még nekünk is.

Mindig jövőre
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
éG A BISZEM BASZOM UNITED IS!!! 8 meccs 7 pont lehet így!! 😀.D..... 😀ano92
Anno Fergie is nagyjából így kezdte az MU-nál, aztán tessék. Most kérdés persze, hogy Moyes-szal meglesz-e ez a türelem 😀

Mindig jövőre
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 339 — "Grammar maci"
éG A BISZEM BASZOM UNITED IS!!! 8 meccs 7 pont lehet így!! 😀.D..... 😀ano92
😛 😛 😛

amúgy köszi de ez itt nem az nso.hu, itt nem rugdossuk a fekvő csapatokat, maximum egy kis zrika (még a Poolt sem bántottuk az utóbbi években pedig őket aztán lehetett volna 😀 )

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
éG A BISZEM BASZOM UNITED IS!!! 8 meccs 7 pont lehet így!! 😀.D..... 😀

több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
nem is tudok egy embert kiemelni a Diósgyőrből, annyira egyben van most a társaság 😊)kristof
Nikházi kurva jó! mondtam én!

mi persze megint kiszopunk

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Vidic atyaúristen....davemayer
Múltkor is nagyon benne volt az egyik gólotokban, mi van vele mostanában? Pedig az egyik kedvenc védőm annak ellenére, hogy MU-s.Schleck
zavar van a fejében + a sérülése óta fizikálisan sem dominál annyira. Ez akit most látsz kb a 70%a a 3 évvel ezelőtti Vidicnek...davemayer
Értem. Mondjuk ami nagyobb gond szerintem számotokra, hogy mellette meg a nagyon csúnyán öregedő Rió van, ez a hátvédsor így nem túl acélos.

több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 879 — No es importante
Atyám ez a mezőkövesdi Farkas Balázs. Az első félidőben egyszer passzolt a 20. percben de addigra 4szer mutatta a kamera. Iszonyat ügyesen kerülte el egész meccsen az összes ellent és a labdát is. Még megye kettőben is gyenge lenne erre bemondja a kommentátor hogy ő a csk. Haverral szétröhögtük magunk.Matthew99
Tökéletesen illik a Józsi, Polonkai, Szakály, Sándor Gyuri vonulatba, ők a mai mb1 "szervező" középpályásai, és szinte mindegyik csk is a csapatában, eszméletlen


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 337 — Invisible man
Atyám ez a mezőkövesdi Farkas Balázs. Az első félidőben egyszer passzolt a 20. percben de addigra 4szer mutatta a kamera. Iszonyat ügyesen kerülte el egész meccsen az összes ellent és a labdát is. Még megye kettőben is gyenge lenne erre bemondja a kommentátor hogy ő a csk. Haverral szétröhögtük magunk.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 339 — "Grammar maci"
Vidic atyaúristen....davemayer
Múltkor is nagyon benne volt az egyik gólotokban, mi van vele mostanában? Pedig az egyik kedvenc védőm annak ellenére, hogy MU-s.Schleck
zavar van a fejében + a sérülése óta fizikálisan sem dominál annyira. Ez akit most látsz kb a 70%a a 3 évvel ezelőtti Vidicnek...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Vidic atyaúristen....davemayer
Múltkor is nagyon benne volt az egyik gólotokban, mi van vele mostanában? Pedig az egyik kedvenc védőm annak ellenére, hogy MU-s.

több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 383 — #NoStress
A livescore-on mókás a paksi góllövő:


több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 879 — No es importante
Régen láttam mezeket felt, de ez a várhidi féle mágnes táblázás azért elég erős volt... 😀peach
Csak a szokásos...
Én ilyenkor egyből elkapcsolok / hangot le, mert annyira felháborít.
Senki nem veszi észre az illetékesek közül, hogy ez mennyire gáz?
Senki nem veszi észre a színvonal különbséget (szakkomentátorok) NFL/NBA(régebben NHL) vs. soccer???Sinisa
Nincs különbség, pont ezt magyarázzuk mindig...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 339 — "Grammar maci"
Vidic atyaúristen....

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
nem is tudok egy embert kiemelni a Diósgyőrből, annyira egyben van most a társaság 😊)
több mint 10 éve
Sinisa New England Patriots 2 790 — Gràcies Pep!
Régen láttam mezeket felt, de ez a várhidi féle mágnes táblázás azért elég erős volt... 😀peach
Csak a szokásos...
Én ilyenkor egyből elkapcsolok / hangot le, mert annyira felháborít.
Senki nem veszi észre az illetékesek közül, hogy ez mennyire gáz?
Senki nem veszi észre a színvonal különbséget (szakkomentátorok) NFL/NBA(régebben NHL) vs. soccer???

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 268 — a new hope (again)
Régen láttam mezeket felt, de ez a várhidi féle mágnes táblázás azért elég erős volt... 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Mert olyanok hivatalosan NEM IS LÉTEZNEK!
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
 www.police.hu/hirek-es-informaciok/legfrissebb-hireink/felhivasok/ki-ismeri-fel-oket-0

Most komolyan ez ekkora gáz???NB2
A csoportosan támadó cigányhordákról miért nincs ilyen lista?
"Remélem" halálbüntetést kap mindenki aki bement ünnepelni a pályára, de legalább életfogytiglant.
Mosolyogva pályára szaladó lányokat is keresnek, nevetséges.

több mint 10 éve
Törölt felhasználó
A 005-ös Véber Gyuri, a 006-os meg Pepe 😀 Ki szeretne telefonálni? 😀

103-as kép a legkeményebb, rendőrség oldalán az ACAB 😀

..én amúgy a 032-est ismerném meg szívesen 😀
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
 www.police.hu/hirek-es-informaciok/legfrissebb-hireink/felhivasok/ki-ismeri-fel-oket-0

Most komolyan ez ekkora gáz???NB2
A 014-est például szívesen felismerném!