Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 5 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 118 — no es importante
Mindössze két város tud felvonultatni majd két nb2-es csapatot: BP és Debrecen, és akkor még valaki azzal merészel jönni, hogy kósának nincs igaza...
r.baggio
Mert mit mond a kósa?
peach
Hogy két fővárosa lesz Magyarországnak

Ránézek az nb2 térképére és igazat kell neki adnom, ekkora vátesz


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 489
Loki téma:

Ugyanakkor talán ahhoz, hogy újra elindulhasson a Loki felfelé kellett most ez, mert évek óta szépen épül le a klub (a tavalyi bronzérem egyfajta csoda volt). És ha ehhez a megtisztuláshoz kell az is, hogy Szima kikerüljön a képből, akkor a kiesés ezt csak elősegíti.


ervinator
Mi ez a megtisztulás duma?
Soroljam, hogy kiknél olvastam ezt az utóbbi időben és hol tartanak? Haladás, Nyíregyháza, Győr, Vasas...az MTK feljutott magyar srácokkal gyorsan vett is 3 külföldit.
gordon
Nagyon igaz.

Ne romantizáljátok az NB2-t. Az egy mocsár, egy gettó. NB1-hez közelítő fizetések, NB3-hoz közelítő színvonal mellett. A csapatok több mint fele teljesen céltalan, nihilista módon játszik és működik, mivel kiesni nem tud, de feljutni sincs esélye.

A kieső csapatok a megtisztulás helyett általában csak még inkább belesüppednek a szarba, még ha néhány parazita esetleg le is lép.
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 15 973 — a new hope (again)
Nem a szezon utolsó 10 percében kellett volna elkezdeni focizni, teljesen jogosan vetetik le a mezt.

Nem baj, jövőre lesznek jó kis rangadók az NB2-ben (Csaba, Nyíregyháza, Vasas, Pécs).
cspeti98
Old school NB1 az NBII-ben (+Hali)
Fast Willie
Sőt, még a Győr is ott van.
cspeti98
Szeged!!!!!!
Bazzani
Jobb lesz az mb2 jövőre mint az első osztály.
peach
Mindössze két város tud felvonultatni majd két nb2-es csapatot: BP és Debrecen, és akkor még valaki azzal merészel jönni, hogy kósának nincs igaza...
r.baggio
Mert mit mond a kósa?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 598 — JAFL Tampa GM
Loki téma:

Ugyanakkor talán ahhoz, hogy újra elindulhasson a Loki felfelé kellett most ez, mert évek óta szépen épül le a klub (a tavalyi bronzérem egyfajta csoda volt). És ha ehhez a megtisztuláshoz kell az is, hogy Szima kikerüljön a képből, akkor a kiesés ezt csak elősegíti.


ervinator
Akkor jó volt Szima mikor bajnokságokat nyertek?
Mi ez a megtisztulás duma?
Soroljam, hogy kiknél olvastam ezt az utóbbi időben és hol tartanak? Haladás, Nyíregyháza, Győr, Vasas...az MTK feljutott magyar srácokkal gyorsan vett is 3 külföldit.
Szerintem pont a megtisztulás irányba indultak el a fiatal magyar játékosokkal és Vitelkivel Debrecenben. Csak mentálisan összeestek és jöttek a pofonok. Aztán Szima megijedt, hogy kieshetnek és szólt a régi havernak mert benne bízott.
Utólag mindenki okos , hogy kár volt váltani de egyértelmű pánikdöntés volt.Újpesten bejött az edzőváltás itt nem.
Nehéz felvenni a versenyt a fradi vidi párossal. Jó irányba indultak el azzal, hogy racionalizálják a költségeket és nem ölnek milliókat külföldi játékosok vásárlásába.
Tanulni kell a hibákból és építkezni tovább.Megtalálni az edzőt. Én lehet, hogy elhoznám a helyükben Waltnert Kaposvárról.
több mint 5 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 118 — no es importante
Nem a szezon utolsó 10 percében kellett volna elkezdeni focizni, teljesen jogosan vetetik le a mezt.

Nem baj, jövőre lesznek jó kis rangadók az NB2-ben (Csaba, Nyíregyháza, Vasas, Pécs).
cspeti98
Old school NB1 az NBII-ben (+Hali)
Fast Willie
Sőt, még a Győr is ott van.
cspeti98
Szeged!!!!!!
Bazzani
Jobb lesz az mb2 jövőre mint az első osztály.
peach
Mindössze két város tud felvonultatni majd két nb2-es csapatot: BP és Debrecen, és akkor még valaki azzal merészel jönni, hogy kósának nincs igaza...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
csipkelli 4 010
Egyébként mi volt jogtalan a Fradi kizárásában? Mint laikus kérdem.
Kozben Google a barátom lett, tényleg érdekes magyar posványos futball sztori.
Toca
Jogos, jogtalan, de mindenképpen észszerű:
Ide figyelj te Fradi, én azt látom, hogy neked nincs elég pénzed. Támadt egy kurva jó ötletem. Kizárlak az mb2-be, hogy kevesebb legyen a pénzed. És akkor azt hiszem, már lesz elég pénzed.
több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 946 — Lucas Scott
Egyébként mi volt jogtalan a Fradi kizárásában? Mint laikus kérdem.
Kozben Google a barátom lett, tényleg érdekes magyar posványos futball sztori.
Toca
Miután a független bíróságok ezt a döntést hoztak, elég egyértelmű h miért volt jogtalan.

 m.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/20061207/masodfokon_is_nyert_az_ftc_az_mlsz_ellen

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 946 — Lucas Scott
Ránézek a tabellára és azt látom, hogy ez remek szezon volt az Újpesttől. 6.hely szép eredmény ekkora politikai ellenszélben.

Azért szép volt amikor a Fradi-Újpesten is csak mi kaptunk büntetést huhogás miatt úgy, hogy a lila tábor ott sem volt kb.
A fradisták meg végig cigányoztak minket meg mocskoltak, a stadiont meg kb felgyújtották.
Az még éppen belefért.
Bazzani
Az is szép volt, amikor a politikai ellenszél mégis megmentett titeket 2014-ben, miközben a Fradi 2006-ban hasonló helyzetben lement a másodosztályba 😊
Kampman
Nem volt semmilyen hasonló helyzetet. 2006ban egy újpesti vezetésű MLSZ kizárta teljesen szabálytalanul a csapatot, vagy legalábbis olyan okok alapján, amelyet lehetett volna alkalmazni az nb1 80%ra. Épp ezek után főleg az ujpestiektol a politikai ellenszelre való hivatkozás minimum megmosolyogtató. Amíg őket nem zárják ki mondvacsinált okok miatt addig sztem maradjanak csöndben.
csebi
Azt még megvárom amíg kihozzátok, hogy tulajdonképpen ti még most is el vagytok nyomva.
És ennek ellenére vagytok bajnokok.

Amikor utoljára piaci alapon kellett működnötök akkor úgy csődbe mentetek ahogy illik. Aztán jött a megmentő csöcs.
Amúgy a kizárással én sem értettem egyet, de ha olyan jók voltatok akkor miért tartott 3évig feljutni?
Bazzani
Azért hasonlítsd össze a két keretet.

Szóval sem mondtam h most el vagyunk nyomva, csak te is könnyen elfelejtetted, hogy anno egy újpesti vezetés mit művelt az MLSZ élén.

Amúgy sztem ha nem vmi idióta ülne most is a klub élén akkor simán tudna piaci alapon működni. Nem lenne ilyen bajnoki cím, nem lenne ennyi külföldi, nem lenne el csoportkor, de nekem jobban tetszene az a csapat.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 20 720 — Vikings fan
Egyébként mi volt jogtalan a Fradi kizárásában? Mint laikus kérdem.
Kozben Google a barátom lett, tényleg érdekes magyar posványos futball sztori.

Szerkesztette: Toca
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 20 720 — Vikings fan
Nnna 1 óra alatt kibökte a végén Bozsik, hogy nem lehetetlen a BL csoportkör.

tabzs, függöny
petey
1 meccsen nem lehetetlen, de sok esélyt én sem látok rá. De lemákolható. Az EL-nek viszont meg kéne lennie, hogy érjen valamit ez az elmúlt 2 év. Ha nem leszünk konstans EL résztvevők 3-4-5 évig akkor gyakorlatilag ugyanott vagyunk mint 5 éve.
Kenny
Bocs, de ugyanott vagytok mint 5 éve, ugyanis több mint 5 éve ömlik hozzátok a pénz és kb semmit nem tudtok felmutatni. Csak ugye ott fent nem lopni kéne, hanem okosan befektetni!
NB2
5 év alatt 2 bajnoki cím 3 magyar kupa és egy EL csoportkör.
Ti mit tudtok felmutatni? 😊
Kenny
Gratulálok elértél arra a szintre, amikor a 16 éves srác a papa Mercijével menőzik és mikor azt mondjak ez nem eredmény akkor megkérdezi, hogy ti mit tudtok felmutatni?
Egyébként ha már annyira el vagy telve akkor számold össze a becsülettel és nagy munkával összetett címeket, mert nekem első blikkre azt se tudod miből mennyit nyertetek.
Ebből az felsorolásból amire büszke lehetsz az 1 EL kör, azt szép volt, kérdés kell-e megint annyi időt várni rá.
Toca
ok.
Kenny
Elvárnám, hogy mint helyi legnagyobb szurkoló, tudd hány bajnoki és magyar kupát nyert a Fradi!
Én pl. tudom a Diosgyorrol pedig nem is néztem a meccsüket az elmúlt 10 évben 😛
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
Nnna 1 óra alatt kibökte a végén Bozsik, hogy nem lehetetlen a BL csoportkör.

tabzs, függöny
petey
1 meccsen nem lehetetlen, de sok esélyt én sem látok rá. De lemákolható. Az EL-nek viszont meg kéne lennie, hogy érjen valamit ez az elmúlt 2 év. Ha nem leszünk konstans EL résztvevők 3-4-5 évig akkor gyakorlatilag ugyanott vagyunk mint 5 éve.
Kenny
Bocs, de ugyanott vagytok mint 5 éve, ugyanis több mint 5 éve ömlik hozzátok a pénz és kb semmit nem tudtok felmutatni. Csak ugye ott fent nem lopni kéne, hanem okosan befektetni!
NB2
5 év alatt 2 bajnoki cím 3 magyar kupa és egy EL csoportkör.
Ti mit tudtok felmutatni? 😊
Kenny
Gratulálok elértél arra a szintre, amikor a 16 éves srác a papa Mercijével menőzik és mikor azt mondjak ez nem eredmény akkor megkérdezi, hogy ti mit tudtok felmutatni?
Egyébként ha már annyira el vagy telve akkor számold össze a becsülettel és nagy munkával összetett címeket, mert nekem első blikkre azt se tudod miből mennyit nyertetek.
Ebből az felsorolásból amire büszke lehetsz az 1 EL kör, azt szép volt, kérdés kell-e megint annyi időt várni rá.
Toca
ok.

több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
Ránézek a tabellára és azt látom, hogy ez remek szezon volt az Újpesttől. 6.hely szép eredmény ekkora politikai ellenszélben.

Azért szép volt amikor a Fradi-Újpesten is csak mi kaptunk büntetést huhogás miatt úgy, hogy a lila tábor ott sem volt kb.
A fradisták meg végig cigányoztak minket meg mocskoltak, a stadiont meg kb felgyújtották.
Az még éppen belefért.
Bazzani
Az is szép volt, amikor a politikai ellenszél mégis megmentett titeket 2014-ben, miközben a Fradi 2006-ban hasonló helyzetben lement a másodosztályba 😊
Kampman
Nem volt semmilyen hasonló helyzetet. 2006ban egy újpesti vezetésű MLSZ kizárta teljesen szabálytalanul a csapatot, vagy legalábbis olyan okok alapján, amelyet lehetett volna alkalmazni az nb1 80%ra. Épp ezek után főleg az ujpestiektol a politikai ellenszelre való hivatkozás minimum megmosolyogtató. Amíg őket nem zárják ki mondvacsinált okok miatt addig sztem maradjanak csöndben.
csebi
Teljesen félrebeszélsz, ők ezt mára már elfelejtették, hogy Kisteleki, hogy üldözte el a Fradit. Minden csak a máról szól 😀
Lényeg, hogy évről évre be vannak árazva. ( jojo tudom allami penz blbablablabla)

több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 20 720 — Vikings fan
Nnna 1 óra alatt kibökte a végén Bozsik, hogy nem lehetetlen a BL csoportkör.

tabzs, függöny
petey
1 meccsen nem lehetetlen, de sok esélyt én sem látok rá. De lemákolható. Az EL-nek viszont meg kéne lennie, hogy érjen valamit ez az elmúlt 2 év. Ha nem leszünk konstans EL résztvevők 3-4-5 évig akkor gyakorlatilag ugyanott vagyunk mint 5 éve.
Kenny
Bocs, de ugyanott vagytok mint 5 éve, ugyanis több mint 5 éve ömlik hozzátok a pénz és kb semmit nem tudtok felmutatni. Csak ugye ott fent nem lopni kéne, hanem okosan befektetni!
NB2
5 év alatt 2 bajnoki cím 3 magyar kupa és egy EL csoportkör.
Ti mit tudtok felmutatni? 😊
Kenny
Gratulálok elértél arra a szintre, amikor a 16 éves srác a papa Mercijével menőzik és mikor azt mondjak ez nem eredmény akkor megkérdezi, hogy ti mit tudtok felmutatni?
Egyébként ha már annyira el vagy telve akkor számold össze a becsülettel és nagy munkával összetett címeket, mert nekem első blikkre azt se tudod miből mennyit nyertetek.
Ebből az felsorolásból amire büszke lehetsz az 1 EL kör, azt szép volt, kérdés kell-e megint annyi időt várni rá.

Szerkesztette: Toca
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 15 973 — a new hope (again)
Nem a szezon utolsó 10 percében kellett volna elkezdeni focizni, teljesen jogosan vetetik le a mezt.

Nem baj, jövőre lesznek jó kis rangadók az NB2-ben (Csaba, Nyíregyháza, Vasas, Pécs).
cspeti98
Old school NB1 az NBII-ben (+Hali)
Fast Willie
Sőt, még a Győr is ott van.
cspeti98
Szeged!!!!!!
Bazzani
Jobb lesz az mb2 jövőre mint az első osztály.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 489
Ránézek a tabellára és azt látom, hogy ez remek szezon volt az Újpesttől. 6.hely szép eredmény ekkora politikai ellenszélben.

Azért szép volt amikor a Fradi-Újpesten is csak mi kaptunk büntetést huhogás miatt úgy, hogy a lila tábor ott sem volt kb.
A fradisták meg végig cigányoztak minket meg mocskoltak, a stadiont meg kb felgyújtották.
Az még éppen belefért.
Bazzani
Az is szép volt, amikor a politikai ellenszél mégis megmentett titeket 2014-ben, miközben a Fradi 2006-ban hasonló helyzetben lement a másodosztályba 😊
Kampman
Nem volt semmilyen hasonló helyzetet. 2006ban egy újpesti vezetésű MLSZ kizárta teljesen szabálytalanul a csapatot, vagy legalábbis olyan okok alapján, amelyet lehetett volna alkalmazni az nb1 80%ra. Épp ezek után főleg az ujpestiektol a politikai ellenszelre való hivatkozás minimum megmosolyogtató. Amíg őket nem zárják ki mondvacsinált okok miatt addig sztem maradjanak csöndben.
csebi
Azt még megvárom amíg kihozzátok, hogy tulajdonképpen ti még most is el vagytok nyomva.
És ennek ellenére vagytok bajnokok.

Amikor utoljára piaci alapon kellett működnötök akkor úgy csődbe mentetek ahogy illik. Aztán jött a megmentő csöcs.
Amúgy a kizárással én sem értettem egyet, de ha olyan jók voltatok akkor miért tartott 3évig feljutni?
Bazzani
Nem vagyunk elnyomva, de az Újpest sincs (különben 2014-ben simán elengedték volna a csapat kezét), ennyit akartam mondani mindössze.
Favorizált csapat vagyunk, a Vidivel és a Felcsúttal együtt. Minden korszakban voltak ilyen csapatok. Nem jó, hogy így van, de így van.
több mint 5 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 246 — Axel Foley
Ránézek a tabellára és azt látom, hogy ez remek szezon volt az Újpesttől. 6.hely szép eredmény ekkora politikai ellenszélben.

Azért szép volt amikor a Fradi-Újpesten is csak mi kaptunk büntetést huhogás miatt úgy, hogy a lila tábor ott sem volt kb.
A fradisták meg végig cigányoztak minket meg mocskoltak, a stadiont meg kb felgyújtották.
Az még éppen belefért.
Bazzani
Az is szép volt, amikor a politikai ellenszél mégis megmentett titeket 2014-ben, miközben a Fradi 2006-ban hasonló helyzetben lement a másodosztályba 😊
Kampman
Nem volt semmilyen hasonló helyzetet. 2006ban egy újpesti vezetésű MLSZ kizárta teljesen szabálytalanul a csapatot, vagy legalábbis olyan okok alapján, amelyet lehetett volna alkalmazni az nb1 80%ra. Épp ezek után főleg az ujpestiektol a politikai ellenszelre való hivatkozás minimum megmosolyogtató. Amíg őket nem zárják ki mondvacsinált okok miatt addig sztem maradjanak csöndben.
csebi
Azt még megvárom amíg kihozzátok, hogy tulajdonképpen ti még most is el vagytok nyomva.
És ennek ellenére vagytok bajnokok.

Amikor utoljára piaci alapon kellett működnötök akkor úgy csődbe mentetek ahogy illik. Aztán jött a megmentő csöcs.
Amúgy a kizárással én sem értettem egyet, de ha olyan jók voltatok akkor miért tartott 3évig feljutni?

több mint 5 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 449 — je suis poloska
Nnna 1 óra alatt kibökte a végén Bozsik, hogy nem lehetetlen a BL csoportkör.

tabzs, függöny
petey
1 meccsen nem lehetetlen, de sok esélyt én sem látok rá. De lemákolható. Az EL-nek viszont meg kéne lennie, hogy érjen valamit ez az elmúlt 2 év. Ha nem leszünk konstans EL résztvevők 3-4-5 évig akkor gyakorlatilag ugyanott vagyunk mint 5 éve.
Kenny
Bocs, de ugyanott vagytok mint 5 éve, ugyanis több mint 5 éve ömlik hozzátok a pénz és kb semmit nem tudtok felmutatni. Csak ugye ott fent nem lopni kéne, hanem okosan befektetni!
NB2
5 év alatt 2 bajnoki cím 3 magyar kupa és egy EL csoportkör.
Ti mit tudtok felmutatni? 😊
Kenny
Mondjuk ekkora koltsegvetessel az 5/2 bajnoksag nem tul veretes, szóval en azzal nem arcoskodnék, de nem vagyunk egyformák.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 946 — Lucas Scott
Loki téma:

Szerintem ezt Tőzsér jól megfogalmazta, ha a bajnoki cím ünneplésekor nincs baj azzal, hogy az ultrák berohannak ünnepelni, akkor most is érthető, ha az ultrák berohannak levetetni a mezt. Mindaddig amíg tettlegesség nincs (nem tudok ilyenről, de javítsatok ki) addig szerintem nincs gond.

És lehet hogy ezen a meccsen megtettek mindent, azt is aláírom, hogy nagyon nagy teher volt rajtuk, ami negatívan hathat a teljesítményre, ugyanakkor ezt a vermet saját maguknak ásták. Meg lett buktatva Herczeg András, aki tavaly gyakorlatilag ugyanezzel a kerettel ért el bronzérmet.

Ugyanakkor talán ahhoz, hogy újra elindulhasson a Loki felfelé kellett most ez, mert évek óta szépen épül le a klub (a tavalyi bronzérem egyfajta csoda volt). És ha ehhez a megtisztuláshoz kell az is, hogy Szima kikerüljön a képből, akkor a kiesés ezt csak elősegíti.

Egyébként, ha a Paks ki van emelve, hogy csak magyarokkal mit ért el, akkor megjegyezném, hogy a Debrecen méltatlanul nincs kiemelve ilyen téren. A mostani kezdő 11-ből 9 játékos magyar volt, és még ha hozzávesszük, hogy kapusposzton Kosicky helyett Nagy Sándor volt az első számú kapus az idény során, akkor ez is megbecsülendő a mai magyar futballban. De idevehetjük a saját nevelésű játékosok számát is, mert csak a mai kezdőből: Ferenczi, Szatmári, Kinyik, Kusnyír, Tőzsér, Szécsi (és ha nem eltiltottak, akkor Varga Kevin és Bódi is ott lett volna a kezdőben)
ervinator
Ez a saját nevelésű dolog oké csak épp a Szatmári, Kinyik Kusnyir trió hozott össze annyi gólt hátul h abból kiesés lett. Épp a 24.hun volt erről egy jó cikk.

Szerkesztette: csebi

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 946 — Lucas Scott
Ránézek a tabellára és azt látom, hogy ez remek szezon volt az Újpesttől. 6.hely szép eredmény ekkora politikai ellenszélben.

Azért szép volt amikor a Fradi-Újpesten is csak mi kaptunk büntetést huhogás miatt úgy, hogy a lila tábor ott sem volt kb.
A fradisták meg végig cigányoztak minket meg mocskoltak, a stadiont meg kb felgyújtották.
Az még éppen belefért.
Bazzani
Az is szép volt, amikor a politikai ellenszél mégis megmentett titeket 2014-ben, miközben a Fradi 2006-ban hasonló helyzetben lement a másodosztályba 😊
Kampman
Nem volt semmilyen hasonló helyzetet. 2006ban egy újpesti vezetésű MLSZ kizárta teljesen szabálytalanul a csapatot, vagy legalábbis olyan okok alapján, amelyet lehetett volna alkalmazni az nb1 80%ra. Épp ezek után főleg az ujpestiektol a politikai ellenszelre való hivatkozás minimum megmosolyogtató. Amíg őket nem zárják ki mondvacsinált okok miatt addig sztem maradjanak csöndben.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 489
Ránézek a tabellára és azt látom, hogy ez remek szezon volt az Újpesttől. 6.hely szép eredmény ekkora politikai ellenszélben.

Azért szép volt amikor a Fradi-Újpesten is csak mi kaptunk büntetést huhogás miatt úgy, hogy a lila tábor ott sem volt kb.
A fradisták meg végig cigányoztak minket meg mocskoltak, a stadiont meg kb felgyújtották.
Az még éppen belefért.
Bazzani
Az is szép volt, amikor a politikai ellenszél mégis megmentett titeket 2014-ben, miközben a Fradi 2006-ban hasonló helyzetben lement a másodosztályba 😊
több mint 5 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 246 — Axel Foley
Ránézek a tabellára és azt látom, hogy ez remek szezon volt az Újpesttől. 6.hely szép eredmény ekkora politikai ellenszélben.

Azért szép volt amikor a Fradi-Újpesten is csak mi kaptunk büntetést huhogás miatt úgy, hogy a lila tábor ott sem volt kb.
A fradisták meg végig cigányoztak minket meg mocskoltak, a stadiont meg kb felgyújtották.
Az még éppen belefért.

több mint 5 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 246 — Axel Foley
Nem a szezon utolsó 10 percében kellett volna elkezdeni focizni, teljesen jogosan vetetik le a mezt.

Nem baj, jövőre lesznek jó kis rangadók az NB2-ben (Csaba, Nyíregyháza, Vasas, Pécs).
cspeti98
Old school NB1 az NBII-ben (+Hali)
Fast Willie
Sőt, még a Győr is ott van.
cspeti98
Szeged!!!!!!

több mint 5 éve
YoungZeeZee 9 842
Loki téma:

Szerintem ezt Tőzsér jól megfogalmazta, ha a bajnoki cím ünneplésekor nincs baj azzal, hogy az ultrák berohannak ünnepelni, akkor most is érthető, ha az ultrák berohannak levetetni a mezt. Mindaddig amíg tettlegesség nincs (nem tudok ilyenről, de javítsatok ki) addig szerintem nincs gond.

És lehet hogy ezen a meccsen megtettek mindent, azt is aláírom, hogy nagyon nagy teher volt rajtuk, ami negatívan hathat a teljesítményre, ugyanakkor ezt a vermet saját maguknak ásták. Meg lett buktatva Herczeg András, aki tavaly gyakorlatilag ugyanezzel a kerettel ért el bronzérmet.

Ugyanakkor talán ahhoz, hogy újra elindulhasson a Loki felfelé kellett most ez, mert évek óta szépen épül le a klub (a tavalyi bronzérem egyfajta csoda volt). És ha ehhez a megtisztuláshoz kell az is, hogy Szima kikerüljön a képből, akkor a kiesés ezt csak elősegíti.

Egyébként, ha a Paks ki van emelve, hogy csak magyarokkal mit ért el, akkor megjegyezném, hogy a Debrecen méltatlanul nincs kiemelve ilyen téren. A mostani kezdő 11-ből 9 játékos magyar volt, és még ha hozzávesszük, hogy kapusposzton Kosicky helyett Nagy Sándor volt az első számú kapus az idény során, akkor ez is megbecsülendő a mai magyar futballban. De idevehetjük a saját nevelésű játékosok számát is, mert csak a mai kezdőből: Ferenczi, Szatmári, Kinyik, Kusnyír, Tőzsér, Szécsi (és ha nem eltiltottak, akkor Varga Kevin és Bódi is ott lett volna a kezdőben)
ervinator
Tetlegesseg nem volt de volt kemenyebb lokdosodes 2-3-4 ember 1 ellen.
 index.hu/sport/futball/2020/06/27/debrecen-paks_1-1_debrecen-szurkolok_palyara_rohanas/
több mint 5 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 2 095
Loki téma:

Szerintem ezt Tőzsér jól megfogalmazta, ha a bajnoki cím ünneplésekor nincs baj azzal, hogy az ultrák berohannak ünnepelni, akkor most is érthető, ha az ultrák berohannak levetetni a mezt. Mindaddig amíg tettlegesség nincs (nem tudok ilyenről, de javítsatok ki) addig szerintem nincs gond.

És lehet hogy ezen a meccsen megtettek mindent, azt is aláírom, hogy nagyon nagy teher volt rajtuk, ami negatívan hathat a teljesítményre, ugyanakkor ezt a vermet saját maguknak ásták. Meg lett buktatva Herczeg András, aki tavaly gyakorlatilag ugyanezzel a kerettel ért el bronzérmet.

Ugyanakkor talán ahhoz, hogy újra elindulhasson a Loki felfelé kellett most ez, mert évek óta szépen épül le a klub (a tavalyi bronzérem egyfajta csoda volt). És ha ehhez a megtisztuláshoz kell az is, hogy Szima kikerüljön a képből, akkor a kiesés ezt csak elősegíti.

Egyébként, ha a Paks ki van emelve, hogy csak magyarokkal mit ért el, akkor megjegyezném, hogy a Debrecen méltatlanul nincs kiemelve ilyen téren. A mostani kezdő 11-ből 9 játékos magyar volt, és még ha hozzávesszük, hogy kapusposzton Kosicky helyett Nagy Sándor volt az első számú kapus az idény során, akkor ez is megbecsülendő a mai magyar futballban. De idevehetjük a saját nevelésű játékosok számát is, mert csak a mai kezdőből: Ferenczi, Szatmári, Kinyik, Kusnyír, Tőzsér, Szécsi (és ha nem eltiltottak, akkor Varga Kevin és Bódi is ott lett volna a kezdőben)

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 154 — Cowboys fan
Nnna 1 óra alatt kibökte a végén Bozsik, hogy nem lehetetlen a BL csoportkör.

tabzs, függöny
petey
1 meccsen nem lehetetlen, de sok esélyt én sem látok rá. De lemákolható. Az EL-nek viszont meg kéne lennie, hogy érjen valamit ez az elmúlt 2 év. Ha nem leszünk konstans EL résztvevők 3-4-5 évig akkor gyakorlatilag ugyanott vagyunk mint 5 éve.
Kenny
Bocs, de ugyanott vagytok mint 5 éve, ugyanis több mint 5 éve ömlik hozzátok a pénz és kb semmit nem tudtok felmutatni. Csak ugye ott fent nem lopni kéne, hanem okosan befektetni!
NB2
5 év alatt 2 bajnoki cím 3 magyar kupa és egy EL csoportkör.
Ti mit tudtok felmutatni? 😊
Kenny
pécsiként én lófaxt, de nem is jön hozzánk annyi pénz😊
NB2
Sikerrel vettétek az MBIII-at, valami megindult