Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 5 éve
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 271
Az azért komoly érvágás a Lokinak, hogy légiós nem szerepelhet NB2-ben.. nem biztos hogy visszajutnak.
több mint 5 éve
Brouwerij van de Vrij Baltimore Ravens 14 297 — Слава Україні! Героям слава! Vreugde van eeuwigheid
 foci.444.hu/2020/06/29/a-diosgyori-szurkolok-visszahivtak-az-oltozobol-a-csapatot-hogy-megalazzak-oket

kemény. 😀

'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
több mint 5 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 118 — no es importante
Mtk új légiós-számláló: |||| (4)
r.baggio
Ha nem nagy baj a nevüket, korukat, országukat be tudnád írni akkor lenne az igazi 😀
Heisman Trophy
csak országot írtam, szerintem így sokatmondóbb 😊 aztán lehet bővítem más csapatokkal is (pl. Kisvárda)

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 27 999 — "Montoya por favor!"
Mtk új légiós-számláló: |||| (4)
r.baggio
Ha nem nagy baj a nevüket, korukat, országukat be tudnád írni akkor lenne az igazi 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 154 — Cowboys fan
cimborám a mai napig nem tette magát túl a 3-3on milan szurkolóként
a 2-0 ellenére se
Negritis
* 2-1, vagy nem arra gondolsz?
slowmotion
arra, nem tudom miért 2-0 rémlik

amúgy vicces h Pennantokkal meg Zendenekkel kezdőben játszottunk BL döntőt 😀
Negritis
mer' csak a végén rúgta be Kuyt a szépítőt, és már nem nagyon számított
több mint 5 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 27 999 — "Montoya por favor!"
Enis bardhi--》arsenal
eaglesmcnabb
Én örülnék neki, de hiányozna a középpályáról innen. Egyik szemem sírna másik örülne 😊
Mondjuk tegnap jó volt, UFC miatt sokat aludtam, azt megérte megnézni, mire felkeltem addigra meg nyert az Arsenal és a Levante is, szóval a vasárnap egy jó nap volt 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 5 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 118 — no es importante
Mtk új légiós-számláló: |||||
1 kolumbiai // 1 portugál // 1 északmacedón // 1 montenegrói // 1 ghánai

Friss felcsúti akademisták: ||||
1 román // 1 portugál // 1 brazil // 1 horvát

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 964 — The Mathematician
cimborám a mai napig nem tette magát túl a 3-3on milan szurkolóként
a 2-0 ellenére se
Negritis
* 2-1, vagy nem arra gondolsz?
slowmotion
arra, nem tudom miért 2-0 rémlik

amúgy vicces h Pennantokkal meg Zendenekkel kezdőben játszottunk BL döntőt 😀

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 154 — Cowboys fan
cimborám a mai napig nem tette magát túl a 3-3on milan szurkolóként
a 2-0 ellenére se
Negritis
* 2-1, vagy nem arra gondolsz?
több mint 5 éve
YoungZeeZee 9 842
Loki téma:

Ugyanakkor talán ahhoz, hogy újra elindulhasson a Loki felfelé kellett most ez, mert évek óta szépen épül le a klub (a tavalyi bronzérem egyfajta csoda volt). És ha ehhez a megtisztuláshoz kell az is, hogy Szima kikerüljön a képből, akkor a kiesés ezt csak elősegíti.


ervinator
Akkor jó volt Szima mikor bajnokságokat nyertek?
Mi ez a megtisztulás duma?
Soroljam, hogy kiknél olvastam ezt az utóbbi időben és hol tartanak? Haladás, Nyíregyháza, Győr, Vasas...az MTK feljutott magyar srácokkal gyorsan vett is 3 külföldit.
Szerintem pont a megtisztulás irányba indultak el a fiatal magyar játékosokkal és Vitelkivel Debrecenben. Csak mentálisan összeestek és jöttek a pofonok. Aztán Szima megijedt, hogy kieshetnek és szólt a régi havernak mert benne bízott.
Utólag mindenki okos , hogy kár volt váltani de egyértelmű pánikdöntés volt.Újpesten bejött az edzőváltás itt nem.
Nehéz felvenni a versenyt a fradi vidi párossal. Jó irányba indultak el azzal, hogy racionalizálják a költségeket és nem ölnek milliókat külföldi játékosok vásárlásába.
Tanulni kell a hibákból és építkezni tovább.Megtalálni az edzőt. Én lehet, hogy elhoznám a helyükben Waltnert Kaposvárról.
gordon
Igen, amikor Szima tett is a klubba pénzt, akkor jöttek az eredmények. Mióta a kaszinókat elbukta, azóta semmit nem tesz bele és ami be jön pénz, azt is kiveszi lásd Balogh Norbert eladásából befolyó összeg.

A fiatal magyar játékosok beépítése nem most kezdődött el, hanem már évekkel ezelőtt. Tavaly szinte ugyanezzel a kerettel lett 3. a Loki és nem azért mert annyira erős volt a keret. Arról nem is beszélve, hogy Szima előszeretettel szólt / szól bele a kezdőcsapatba, de még az akadémia működésébe is.

Szóval Szimával folyamatosan épült le a csapat az utóbbi években és valószínűleg ezen már ő sem akar változtatni, így megfáradt ez a kapcsolat. Erre értem a megtisztulást, ha ehhez az kell, hogy 4 évig maradjunk az NB2-ben, mert nem érkezik olyan tulaj, aki áldozni is szeretne a klubra, akkor legyen ez.
ervinator
értem én, hogy Szima egy faszkalap lett, mióta nem ő tudja lenyúlni a kaszinókból a lét és most már nem ő tolja bele a legtöbb lóvét a magyar futballba klubszinten, de az amit a debreceni "szurkolók" csináltak tegnap az mindentől függetlenül legalja. Majd "megveszi" tőle egy másik oligarcha a klubot, nem fogják hagyni, hogy a kijelölt keleti főváros lent poshadjon a többiek között a mennyei 2-ben.

Egyébként kissé abszurd ezt futballnak nevezni.
Amadeus
Legalja?

Elkerülvén a félreértéseket nem voltam kint tegnap, de még szerintem a szezonban is csak az EL meccseken voltam, tehát nincs ilyen téren elfogultság bennem. De legaljának nevezni azt, hogy csalódottságukban berohant X szurkoló levetetni a focistákról a mezt, nekem ez erősen műbalhénak tűnik. Tettlegességig nem fajult, lökdösődés volt (ezzel én sem értek egyet), de amit már egyszer leírtam, ha a szurkoló berohanhat a pályára, amikor bajnoki címet ünnepel egy csapat, akkor a szememben úgy egál, ha akkor is berohanhat, ha kiesik a csapat.

Ha pedig a ti szavatokkal élve állami csecsre kerül a csapat, akkor oda, én magam részéről azt sem bánom, ha sehova sem kerül, de cserébe olyan játékosok fognak játszani, akik a szívüket is kiteszik a pályára...mert ez idén elmaradt.
ervinator
Műbalhé? Normál esetben sem mehet be a néző kivétel ha engedélyt kap. ( ráadásul COVID is van...).
És nem attól, mert beengedik vagy nem csinálnak balhét abból, ha bejönnek örülni a szurkolok, nem azt jelenti, hogy bármikor megtehetik.
Én pl. mondhatom a szomszédnak, hogy gyere at grillezni, mert kibuliztam 1 misit az utunkra, de ő ettől még nem jöhet be, ha azt az egy millát elszorakozom és csak az én házamig jut el az út, az övéig már nem.

Tettlegességig nem fajult csak meglökték? Miért ha lökdösődtek az miért nem tettlegesség?

Azért emelkedjünk már felül ezen a balkáni stíluson.
Toca
A műbalhét arra értem, hogy most ezzel van teli minden portál és ez az ügy sokkal nagyobbra lett fújva, mint ami valójában. Csak megint nagyon szép magyar szokásként az ilyen helyzeteket sokan arra használják, hogy ventiláljanak, köztük ti is.

És nagyon nem hasonlítható össze a te grill partyd egy sporteseménnyel, de ha ezt el kell magyarázni, akkor ezt a témát is rövidre zárhatjuk. Azt is leírtam, hogy a lökdösődéssel nem értek egyet, de annak a lélektanát értem, hogy miért rohantak be levetetni a mezt. És azzal az érvvel is egyet tudok érteni, amit Tőzsér fogalmazott meg, de nem akarom harmadjára is leírni.
ervinator
Full semmi iranyba vezeto hozzaszolas lesz.
A drukkolast megertem bar en nem vagyok fanatikus.
Szoval azt nem ertem h az emberek miert borulnak ki ha nem nyer a csapat vagy kiesik.az erzelmi resze felfoghatatlan foleg.
Koltenek penzt h lathassak , utaznak de senki nem kenyszeriti oket.mindent a helyen kell kezelni mert ha nyer a dvsc akkor tobb kenyer lesz az aztalon?
Dicsoseg a varosnak stb..miert mitol jobb egy olyan ember elete aki azt mondja h a varosomban bajnok csapat van?
Mint a vizilabdazoink.olimpiat nyertek orulunk neki de ettol semmi sem lett jobb.nem ezert kapunk allast, vagy jobb felteteleket.
ZoliMP
Egyrészt tényleg furcsa, hogy felnőtt emberek egy kis részének ez képezi az önbecsülése egy darabját. Van akinél nem is kicsit.
Másrészt ezért nézünk sportot, nem? Ha nincs érzelmi elközeleződés akkor csak úgy unaloműzésből nem nézek sporteseményt, még a látvány miatt sem. Ott van az NBA. Nincs csapatom, így bármilyen magas a színvonal, nem tudom megnézni, mert nem köt le érzelmileg. Egy nézhetetlen Steelrs meccsen meg észre sem veszem hogy elrepült 3 óra. Persze másnap már nem az határozza meg a hangulatomat, hogy nyertek-e, de van akinél igen.
bcsarli
En az esetek 99%-ban az adott meccset nezve dontotom el h minek/ kinek drukkoljak.
Persze szelsoseges peldat hoztam de ami tortenik neha az is szelsoseges es non sense🤯
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 964 — The Mathematician
Loki téma:

Ugyanakkor talán ahhoz, hogy újra elindulhasson a Loki felfelé kellett most ez, mert évek óta szépen épül le a klub (a tavalyi bronzérem egyfajta csoda volt). És ha ehhez a megtisztuláshoz kell az is, hogy Szima kikerüljön a képből, akkor a kiesés ezt csak elősegíti.


ervinator
Akkor jó volt Szima mikor bajnokságokat nyertek?
Mi ez a megtisztulás duma?
Soroljam, hogy kiknél olvastam ezt az utóbbi időben és hol tartanak? Haladás, Nyíregyháza, Győr, Vasas...az MTK feljutott magyar srácokkal gyorsan vett is 3 külföldit.
Szerintem pont a megtisztulás irányba indultak el a fiatal magyar játékosokkal és Vitelkivel Debrecenben. Csak mentálisan összeestek és jöttek a pofonok. Aztán Szima megijedt, hogy kieshetnek és szólt a régi havernak mert benne bízott.
Utólag mindenki okos , hogy kár volt váltani de egyértelmű pánikdöntés volt.Újpesten bejött az edzőváltás itt nem.
Nehéz felvenni a versenyt a fradi vidi párossal. Jó irányba indultak el azzal, hogy racionalizálják a költségeket és nem ölnek milliókat külföldi játékosok vásárlásába.
Tanulni kell a hibákból és építkezni tovább.Megtalálni az edzőt. Én lehet, hogy elhoznám a helyükben Waltnert Kaposvárról.
gordon
Igen, amikor Szima tett is a klubba pénzt, akkor jöttek az eredmények. Mióta a kaszinókat elbukta, azóta semmit nem tesz bele és ami be jön pénz, azt is kiveszi lásd Balogh Norbert eladásából befolyó összeg.

A fiatal magyar játékosok beépítése nem most kezdődött el, hanem már évekkel ezelőtt. Tavaly szinte ugyanezzel a kerettel lett 3. a Loki és nem azért mert annyira erős volt a keret. Arról nem is beszélve, hogy Szima előszeretettel szólt / szól bele a kezdőcsapatba, de még az akadémia működésébe is.

Szóval Szimával folyamatosan épült le a csapat az utóbbi években és valószínűleg ezen már ő sem akar változtatni, így megfáradt ez a kapcsolat. Erre értem a megtisztulást, ha ehhez az kell, hogy 4 évig maradjunk az NB2-ben, mert nem érkezik olyan tulaj, aki áldozni is szeretne a klubra, akkor legyen ez.
ervinator
értem én, hogy Szima egy faszkalap lett, mióta nem ő tudja lenyúlni a kaszinókból a lét és most már nem ő tolja bele a legtöbb lóvét a magyar futballba klubszinten, de az amit a debreceni "szurkolók" csináltak tegnap az mindentől függetlenül legalja. Majd "megveszi" tőle egy másik oligarcha a klubot, nem fogják hagyni, hogy a kijelölt keleti főváros lent poshadjon a többiek között a mennyei 2-ben.

Egyébként kissé abszurd ezt futballnak nevezni.
Amadeus
Legalja?

Elkerülvén a félreértéseket nem voltam kint tegnap, de még szerintem a szezonban is csak az EL meccseken voltam, tehát nincs ilyen téren elfogultság bennem. De legaljának nevezni azt, hogy csalódottságukban berohant X szurkoló levetetni a focistákról a mezt, nekem ez erősen műbalhénak tűnik. Tettlegességig nem fajult, lökdösődés volt (ezzel én sem értek egyet), de amit már egyszer leírtam, ha a szurkoló berohanhat a pályára, amikor bajnoki címet ünnepel egy csapat, akkor a szememben úgy egál, ha akkor is berohanhat, ha kiesik a csapat.

Ha pedig a ti szavatokkal élve állami csecsre kerül a csapat, akkor oda, én magam részéről azt sem bánom, ha sehova sem kerül, de cserébe olyan játékosok fognak játszani, akik a szívüket is kiteszik a pályára...mert ez idén elmaradt.
ervinator
Műbalhé? Normál esetben sem mehet be a néző kivétel ha engedélyt kap. ( ráadásul COVID is van...).
És nem attól, mert beengedik vagy nem csinálnak balhét abból, ha bejönnek örülni a szurkolok, nem azt jelenti, hogy bármikor megtehetik.
Én pl. mondhatom a szomszédnak, hogy gyere at grillezni, mert kibuliztam 1 misit az utunkra, de ő ettől még nem jöhet be, ha azt az egy millát elszorakozom és csak az én házamig jut el az út, az övéig már nem.

Tettlegességig nem fajult csak meglökték? Miért ha lökdösődtek az miért nem tettlegesség?

Azért emelkedjünk már felül ezen a balkáni stíluson.
Toca
A műbalhét arra értem, hogy most ezzel van teli minden portál és ez az ügy sokkal nagyobbra lett fújva, mint ami valójában. Csak megint nagyon szép magyar szokásként az ilyen helyzeteket sokan arra használják, hogy ventiláljanak, köztük ti is.

És nagyon nem hasonlítható össze a te grill partyd egy sporteseménnyel, de ha ezt el kell magyarázni, akkor ezt a témát is rövidre zárhatjuk. Azt is leírtam, hogy a lökdösődéssel nem értek egyet, de annak a lélektanát értem, hogy miért rohantak be levetetni a mezt. És azzal az érvvel is egyet tudok érteni, amit Tőzsér fogalmazott meg, de nem akarom harmadjára is leírni.
ervinator
Full semmi iranyba vezeto hozzaszolas lesz.
A drukkolast megertem bar en nem vagyok fanatikus.
Szoval azt nem ertem h az emberek miert borulnak ki ha nem nyer a csapat vagy kiesik.az erzelmi resze felfoghatatlan foleg.
Koltenek penzt h lathassak , utaznak de senki nem kenyszeriti oket.mindent a helyen kell kezelni mert ha nyer a dvsc akkor tobb kenyer lesz az aztalon?
Dicsoseg a varosnak stb..miert mitol jobb egy olyan ember elete aki azt mondja h a varosomban bajnok csapat van?
Mint a vizilabdazoink.olimpiat nyertek orulunk neki de ettol semmi sem lett jobb.nem ezert kapunk allast, vagy jobb felteteleket.
ZoliMP
Egyrészt tényleg furcsa, hogy felnőtt emberek egy kis részének ez képezi az önbecsülése egy darabját. Van akinél nem is kicsit.
Másrészt ezért nézünk sportot, nem? Ha nincs érzelmi elközeleződés akkor csak úgy unaloműzésből nem nézek sporteseményt, még a látvány miatt sem. Ott van az NBA. Nincs csapatom, így bármilyen magas a színvonal, nem tudom megnézni, mert nem köt le érzelmileg. Egy nézhetetlen Steelrs meccsen meg észre sem veszem hogy elrepült 3 óra. Persze másnap már nem az határozza meg a hangulatomat, hogy nyertek-e, de van akinél igen.
bcsarli
Szeretném jelezni: én még mindig nem tudtam teljesen feldolgozni, és beleborzongok, ha rá gondolok, hogy 2015-ben a Packers az NFC-döntőben egy simán megnyert meccset képes volt elveszíteni a SEA ellen.😊 Mit mondjak, napokig erősen "meghatározta a hangulatomat". Ettől persze nem utáltam meg a SEA-drukkereket.
nagylaza
cimborám a mai napig nem tette magát túl a 3-3on milan szurkolóként
a 2-0 ellenére se
Negritis
Egyik haverom, aki a Poolnak szurkolt, a félidőben 0-3-nál dühében átkapcsolt valami filmre. Másnap látta az eredményt.
nagylaza
én szobatársammal fogadtam 1 üveg vs 1 rekesz sörbe h a Poolé lesz a trófea

együtt ittuk meg azért .D

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 804 — beers & Packers
Loki téma:

Ugyanakkor talán ahhoz, hogy újra elindulhasson a Loki felfelé kellett most ez, mert évek óta szépen épül le a klub (a tavalyi bronzérem egyfajta csoda volt). És ha ehhez a megtisztuláshoz kell az is, hogy Szima kikerüljön a képből, akkor a kiesés ezt csak elősegíti.


ervinator
Akkor jó volt Szima mikor bajnokságokat nyertek?
Mi ez a megtisztulás duma?
Soroljam, hogy kiknél olvastam ezt az utóbbi időben és hol tartanak? Haladás, Nyíregyháza, Győr, Vasas...az MTK feljutott magyar srácokkal gyorsan vett is 3 külföldit.
Szerintem pont a megtisztulás irányba indultak el a fiatal magyar játékosokkal és Vitelkivel Debrecenben. Csak mentálisan összeestek és jöttek a pofonok. Aztán Szima megijedt, hogy kieshetnek és szólt a régi havernak mert benne bízott.
Utólag mindenki okos , hogy kár volt váltani de egyértelmű pánikdöntés volt.Újpesten bejött az edzőváltás itt nem.
Nehéz felvenni a versenyt a fradi vidi párossal. Jó irányba indultak el azzal, hogy racionalizálják a költségeket és nem ölnek milliókat külföldi játékosok vásárlásába.
Tanulni kell a hibákból és építkezni tovább.Megtalálni az edzőt. Én lehet, hogy elhoznám a helyükben Waltnert Kaposvárról.
gordon
Igen, amikor Szima tett is a klubba pénzt, akkor jöttek az eredmények. Mióta a kaszinókat elbukta, azóta semmit nem tesz bele és ami be jön pénz, azt is kiveszi lásd Balogh Norbert eladásából befolyó összeg.

A fiatal magyar játékosok beépítése nem most kezdődött el, hanem már évekkel ezelőtt. Tavaly szinte ugyanezzel a kerettel lett 3. a Loki és nem azért mert annyira erős volt a keret. Arról nem is beszélve, hogy Szima előszeretettel szólt / szól bele a kezdőcsapatba, de még az akadémia működésébe is.

Szóval Szimával folyamatosan épült le a csapat az utóbbi években és valószínűleg ezen már ő sem akar változtatni, így megfáradt ez a kapcsolat. Erre értem a megtisztulást, ha ehhez az kell, hogy 4 évig maradjunk az NB2-ben, mert nem érkezik olyan tulaj, aki áldozni is szeretne a klubra, akkor legyen ez.
ervinator
értem én, hogy Szima egy faszkalap lett, mióta nem ő tudja lenyúlni a kaszinókból a lét és most már nem ő tolja bele a legtöbb lóvét a magyar futballba klubszinten, de az amit a debreceni "szurkolók" csináltak tegnap az mindentől függetlenül legalja. Majd "megveszi" tőle egy másik oligarcha a klubot, nem fogják hagyni, hogy a kijelölt keleti főváros lent poshadjon a többiek között a mennyei 2-ben.

Egyébként kissé abszurd ezt futballnak nevezni.
Amadeus
Legalja?

Elkerülvén a félreértéseket nem voltam kint tegnap, de még szerintem a szezonban is csak az EL meccseken voltam, tehát nincs ilyen téren elfogultság bennem. De legaljának nevezni azt, hogy csalódottságukban berohant X szurkoló levetetni a focistákról a mezt, nekem ez erősen műbalhénak tűnik. Tettlegességig nem fajult, lökdösődés volt (ezzel én sem értek egyet), de amit már egyszer leírtam, ha a szurkoló berohanhat a pályára, amikor bajnoki címet ünnepel egy csapat, akkor a szememben úgy egál, ha akkor is berohanhat, ha kiesik a csapat.

Ha pedig a ti szavatokkal élve állami csecsre kerül a csapat, akkor oda, én magam részéről azt sem bánom, ha sehova sem kerül, de cserébe olyan játékosok fognak játszani, akik a szívüket is kiteszik a pályára...mert ez idén elmaradt.
ervinator
Műbalhé? Normál esetben sem mehet be a néző kivétel ha engedélyt kap. ( ráadásul COVID is van...).
És nem attól, mert beengedik vagy nem csinálnak balhét abból, ha bejönnek örülni a szurkolok, nem azt jelenti, hogy bármikor megtehetik.
Én pl. mondhatom a szomszédnak, hogy gyere at grillezni, mert kibuliztam 1 misit az utunkra, de ő ettől még nem jöhet be, ha azt az egy millát elszorakozom és csak az én házamig jut el az út, az övéig már nem.

Tettlegességig nem fajult csak meglökték? Miért ha lökdösődtek az miért nem tettlegesség?

Azért emelkedjünk már felül ezen a balkáni stíluson.
Toca
A műbalhét arra értem, hogy most ezzel van teli minden portál és ez az ügy sokkal nagyobbra lett fújva, mint ami valójában. Csak megint nagyon szép magyar szokásként az ilyen helyzeteket sokan arra használják, hogy ventiláljanak, köztük ti is.

És nagyon nem hasonlítható össze a te grill partyd egy sporteseménnyel, de ha ezt el kell magyarázni, akkor ezt a témát is rövidre zárhatjuk. Azt is leírtam, hogy a lökdösődéssel nem értek egyet, de annak a lélektanát értem, hogy miért rohantak be levetetni a mezt. És azzal az érvvel is egyet tudok érteni, amit Tőzsér fogalmazott meg, de nem akarom harmadjára is leírni.
ervinator
Full semmi iranyba vezeto hozzaszolas lesz.
A drukkolast megertem bar en nem vagyok fanatikus.
Szoval azt nem ertem h az emberek miert borulnak ki ha nem nyer a csapat vagy kiesik.az erzelmi resze felfoghatatlan foleg.
Koltenek penzt h lathassak , utaznak de senki nem kenyszeriti oket.mindent a helyen kell kezelni mert ha nyer a dvsc akkor tobb kenyer lesz az aztalon?
Dicsoseg a varosnak stb..miert mitol jobb egy olyan ember elete aki azt mondja h a varosomban bajnok csapat van?
Mint a vizilabdazoink.olimpiat nyertek orulunk neki de ettol semmi sem lett jobb.nem ezert kapunk allast, vagy jobb felteteleket.
ZoliMP
Egyrészt tényleg furcsa, hogy felnőtt emberek egy kis részének ez képezi az önbecsülése egy darabját. Van akinél nem is kicsit.
Másrészt ezért nézünk sportot, nem? Ha nincs érzelmi elközeleződés akkor csak úgy unaloműzésből nem nézek sporteseményt, még a látvány miatt sem. Ott van az NBA. Nincs csapatom, így bármilyen magas a színvonal, nem tudom megnézni, mert nem köt le érzelmileg. Egy nézhetetlen Steelrs meccsen meg észre sem veszem hogy elrepült 3 óra. Persze másnap már nem az határozza meg a hangulatomat, hogy nyertek-e, de van akinél igen.
bcsarli
Szeretném jelezni: én még mindig nem tudtam teljesen feldolgozni, és beleborzongok, ha rá gondolok, hogy 2015-ben a Packers az NFC-döntőben egy simán megnyert meccset képes volt elveszíteni a SEA ellen.😊 Mit mondjak, napokig erősen "meghatározta a hangulatomat". Ettől persze nem utáltam meg a SEA-drukkereket.
nagylaza
cimborám a mai napig nem tette magát túl a 3-3on milan szurkolóként
a 2-0 ellenére se
Negritis
Egyik haverom, aki a Poolnak szurkolt, a félidőben 0-3-nál dühében átkapcsolt valami filmre. Másnap látta az eredményt.
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 964 — The Mathematician
Enis bardhi--》arsenal
eaglesmcnabb
pedro -> roma
Negritis
Dzsudzsák -> PAFC
#JC6
nah ha ma látom megkérdem 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 271
Enis bardhi--》arsenal
eaglesmcnabb
pedro -> roma
Negritis
Dzsudzsák -> PAFC
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 964 — The Mathematician
Enis bardhi--》arsenal
eaglesmcnabb
pedro -> roma

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 964 — The Mathematician
Loki téma:

Ugyanakkor talán ahhoz, hogy újra elindulhasson a Loki felfelé kellett most ez, mert évek óta szépen épül le a klub (a tavalyi bronzérem egyfajta csoda volt). És ha ehhez a megtisztuláshoz kell az is, hogy Szima kikerüljön a képből, akkor a kiesés ezt csak elősegíti.


ervinator
Akkor jó volt Szima mikor bajnokságokat nyertek?
Mi ez a megtisztulás duma?
Soroljam, hogy kiknél olvastam ezt az utóbbi időben és hol tartanak? Haladás, Nyíregyháza, Győr, Vasas...az MTK feljutott magyar srácokkal gyorsan vett is 3 külföldit.
Szerintem pont a megtisztulás irányba indultak el a fiatal magyar játékosokkal és Vitelkivel Debrecenben. Csak mentálisan összeestek és jöttek a pofonok. Aztán Szima megijedt, hogy kieshetnek és szólt a régi havernak mert benne bízott.
Utólag mindenki okos , hogy kár volt váltani de egyértelmű pánikdöntés volt.Újpesten bejött az edzőváltás itt nem.
Nehéz felvenni a versenyt a fradi vidi párossal. Jó irányba indultak el azzal, hogy racionalizálják a költségeket és nem ölnek milliókat külföldi játékosok vásárlásába.
Tanulni kell a hibákból és építkezni tovább.Megtalálni az edzőt. Én lehet, hogy elhoznám a helyükben Waltnert Kaposvárról.
gordon
Igen, amikor Szima tett is a klubba pénzt, akkor jöttek az eredmények. Mióta a kaszinókat elbukta, azóta semmit nem tesz bele és ami be jön pénz, azt is kiveszi lásd Balogh Norbert eladásából befolyó összeg.

A fiatal magyar játékosok beépítése nem most kezdődött el, hanem már évekkel ezelőtt. Tavaly szinte ugyanezzel a kerettel lett 3. a Loki és nem azért mert annyira erős volt a keret. Arról nem is beszélve, hogy Szima előszeretettel szólt / szól bele a kezdőcsapatba, de még az akadémia működésébe is.

Szóval Szimával folyamatosan épült le a csapat az utóbbi években és valószínűleg ezen már ő sem akar változtatni, így megfáradt ez a kapcsolat. Erre értem a megtisztulást, ha ehhez az kell, hogy 4 évig maradjunk az NB2-ben, mert nem érkezik olyan tulaj, aki áldozni is szeretne a klubra, akkor legyen ez.
ervinator
értem én, hogy Szima egy faszkalap lett, mióta nem ő tudja lenyúlni a kaszinókból a lét és most már nem ő tolja bele a legtöbb lóvét a magyar futballba klubszinten, de az amit a debreceni "szurkolók" csináltak tegnap az mindentől függetlenül legalja. Majd "megveszi" tőle egy másik oligarcha a klubot, nem fogják hagyni, hogy a kijelölt keleti főváros lent poshadjon a többiek között a mennyei 2-ben.

Egyébként kissé abszurd ezt futballnak nevezni.
Amadeus
Legalja?

Elkerülvén a félreértéseket nem voltam kint tegnap, de még szerintem a szezonban is csak az EL meccseken voltam, tehát nincs ilyen téren elfogultság bennem. De legaljának nevezni azt, hogy csalódottságukban berohant X szurkoló levetetni a focistákról a mezt, nekem ez erősen műbalhénak tűnik. Tettlegességig nem fajult, lökdösődés volt (ezzel én sem értek egyet), de amit már egyszer leírtam, ha a szurkoló berohanhat a pályára, amikor bajnoki címet ünnepel egy csapat, akkor a szememben úgy egál, ha akkor is berohanhat, ha kiesik a csapat.

Ha pedig a ti szavatokkal élve állami csecsre kerül a csapat, akkor oda, én magam részéről azt sem bánom, ha sehova sem kerül, de cserébe olyan játékosok fognak játszani, akik a szívüket is kiteszik a pályára...mert ez idén elmaradt.
ervinator
Műbalhé? Normál esetben sem mehet be a néző kivétel ha engedélyt kap. ( ráadásul COVID is van...).
És nem attól, mert beengedik vagy nem csinálnak balhét abból, ha bejönnek örülni a szurkolok, nem azt jelenti, hogy bármikor megtehetik.
Én pl. mondhatom a szomszédnak, hogy gyere at grillezni, mert kibuliztam 1 misit az utunkra, de ő ettől még nem jöhet be, ha azt az egy millát elszorakozom és csak az én házamig jut el az út, az övéig már nem.

Tettlegességig nem fajult csak meglökték? Miért ha lökdösődtek az miért nem tettlegesség?

Azért emelkedjünk már felül ezen a balkáni stíluson.
Toca
A műbalhét arra értem, hogy most ezzel van teli minden portál és ez az ügy sokkal nagyobbra lett fújva, mint ami valójában. Csak megint nagyon szép magyar szokásként az ilyen helyzeteket sokan arra használják, hogy ventiláljanak, köztük ti is.

És nagyon nem hasonlítható össze a te grill partyd egy sporteseménnyel, de ha ezt el kell magyarázni, akkor ezt a témát is rövidre zárhatjuk. Azt is leírtam, hogy a lökdösődéssel nem értek egyet, de annak a lélektanát értem, hogy miért rohantak be levetetni a mezt. És azzal az érvvel is egyet tudok érteni, amit Tőzsér fogalmazott meg, de nem akarom harmadjára is leírni.
ervinator
Full semmi iranyba vezeto hozzaszolas lesz.
A drukkolast megertem bar en nem vagyok fanatikus.
Szoval azt nem ertem h az emberek miert borulnak ki ha nem nyer a csapat vagy kiesik.az erzelmi resze felfoghatatlan foleg.
Koltenek penzt h lathassak , utaznak de senki nem kenyszeriti oket.mindent a helyen kell kezelni mert ha nyer a dvsc akkor tobb kenyer lesz az aztalon?
Dicsoseg a varosnak stb..miert mitol jobb egy olyan ember elete aki azt mondja h a varosomban bajnok csapat van?
Mint a vizilabdazoink.olimpiat nyertek orulunk neki de ettol semmi sem lett jobb.nem ezert kapunk allast, vagy jobb felteteleket.
ZoliMP
Egyrészt tényleg furcsa, hogy felnőtt emberek egy kis részének ez képezi az önbecsülése egy darabját. Van akinél nem is kicsit.
Másrészt ezért nézünk sportot, nem? Ha nincs érzelmi elközeleződés akkor csak úgy unaloműzésből nem nézek sporteseményt, még a látvány miatt sem. Ott van az NBA. Nincs csapatom, így bármilyen magas a színvonal, nem tudom megnézni, mert nem köt le érzelmileg. Egy nézhetetlen Steelrs meccsen meg észre sem veszem hogy elrepült 3 óra. Persze másnap már nem az határozza meg a hangulatomat, hogy nyertek-e, de van akinél igen.
bcsarli
Szeretném jelezni: én még mindig nem tudtam teljesen feldolgozni, és beleborzongok, ha rá gondolok, hogy 2015-ben a Packers az NFC-döntőben egy simán megnyert meccset képes volt elveszíteni a SEA ellen.😊 Mit mondjak, napokig erősen "meghatározta a hangulatomat". Ettől persze nem utáltam meg a SEA-drukkereket.
nagylaza
cimborám a mai napig nem tette magát túl a 3-3on milan szurkolóként
a 2-0 ellenére se

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 804 — beers & Packers
Loki téma:

Ugyanakkor talán ahhoz, hogy újra elindulhasson a Loki felfelé kellett most ez, mert évek óta szépen épül le a klub (a tavalyi bronzérem egyfajta csoda volt). És ha ehhez a megtisztuláshoz kell az is, hogy Szima kikerüljön a képből, akkor a kiesés ezt csak elősegíti.


ervinator
Akkor jó volt Szima mikor bajnokságokat nyertek?
Mi ez a megtisztulás duma?
Soroljam, hogy kiknél olvastam ezt az utóbbi időben és hol tartanak? Haladás, Nyíregyháza, Győr, Vasas...az MTK feljutott magyar srácokkal gyorsan vett is 3 külföldit.
Szerintem pont a megtisztulás irányba indultak el a fiatal magyar játékosokkal és Vitelkivel Debrecenben. Csak mentálisan összeestek és jöttek a pofonok. Aztán Szima megijedt, hogy kieshetnek és szólt a régi havernak mert benne bízott.
Utólag mindenki okos , hogy kár volt váltani de egyértelmű pánikdöntés volt.Újpesten bejött az edzőváltás itt nem.
Nehéz felvenni a versenyt a fradi vidi párossal. Jó irányba indultak el azzal, hogy racionalizálják a költségeket és nem ölnek milliókat külföldi játékosok vásárlásába.
Tanulni kell a hibákból és építkezni tovább.Megtalálni az edzőt. Én lehet, hogy elhoznám a helyükben Waltnert Kaposvárról.
gordon
Igen, amikor Szima tett is a klubba pénzt, akkor jöttek az eredmények. Mióta a kaszinókat elbukta, azóta semmit nem tesz bele és ami be jön pénz, azt is kiveszi lásd Balogh Norbert eladásából befolyó összeg.

A fiatal magyar játékosok beépítése nem most kezdődött el, hanem már évekkel ezelőtt. Tavaly szinte ugyanezzel a kerettel lett 3. a Loki és nem azért mert annyira erős volt a keret. Arról nem is beszélve, hogy Szima előszeretettel szólt / szól bele a kezdőcsapatba, de még az akadémia működésébe is.

Szóval Szimával folyamatosan épült le a csapat az utóbbi években és valószínűleg ezen már ő sem akar változtatni, így megfáradt ez a kapcsolat. Erre értem a megtisztulást, ha ehhez az kell, hogy 4 évig maradjunk az NB2-ben, mert nem érkezik olyan tulaj, aki áldozni is szeretne a klubra, akkor legyen ez.
ervinator
értem én, hogy Szima egy faszkalap lett, mióta nem ő tudja lenyúlni a kaszinókból a lét és most már nem ő tolja bele a legtöbb lóvét a magyar futballba klubszinten, de az amit a debreceni "szurkolók" csináltak tegnap az mindentől függetlenül legalja. Majd "megveszi" tőle egy másik oligarcha a klubot, nem fogják hagyni, hogy a kijelölt keleti főváros lent poshadjon a többiek között a mennyei 2-ben.

Egyébként kissé abszurd ezt futballnak nevezni.
Amadeus
Legalja?

Elkerülvén a félreértéseket nem voltam kint tegnap, de még szerintem a szezonban is csak az EL meccseken voltam, tehát nincs ilyen téren elfogultság bennem. De legaljának nevezni azt, hogy csalódottságukban berohant X szurkoló levetetni a focistákról a mezt, nekem ez erősen műbalhénak tűnik. Tettlegességig nem fajult, lökdösődés volt (ezzel én sem értek egyet), de amit már egyszer leírtam, ha a szurkoló berohanhat a pályára, amikor bajnoki címet ünnepel egy csapat, akkor a szememben úgy egál, ha akkor is berohanhat, ha kiesik a csapat.

Ha pedig a ti szavatokkal élve állami csecsre kerül a csapat, akkor oda, én magam részéről azt sem bánom, ha sehova sem kerül, de cserébe olyan játékosok fognak játszani, akik a szívüket is kiteszik a pályára...mert ez idén elmaradt.
ervinator
Műbalhé? Normál esetben sem mehet be a néző kivétel ha engedélyt kap. ( ráadásul COVID is van...).
És nem attól, mert beengedik vagy nem csinálnak balhét abból, ha bejönnek örülni a szurkolok, nem azt jelenti, hogy bármikor megtehetik.
Én pl. mondhatom a szomszédnak, hogy gyere at grillezni, mert kibuliztam 1 misit az utunkra, de ő ettől még nem jöhet be, ha azt az egy millát elszorakozom és csak az én házamig jut el az út, az övéig már nem.

Tettlegességig nem fajult csak meglökték? Miért ha lökdösődtek az miért nem tettlegesség?

Azért emelkedjünk már felül ezen a balkáni stíluson.
Toca
A műbalhét arra értem, hogy most ezzel van teli minden portál és ez az ügy sokkal nagyobbra lett fújva, mint ami valójában. Csak megint nagyon szép magyar szokásként az ilyen helyzeteket sokan arra használják, hogy ventiláljanak, köztük ti is.

És nagyon nem hasonlítható össze a te grill partyd egy sporteseménnyel, de ha ezt el kell magyarázni, akkor ezt a témát is rövidre zárhatjuk. Azt is leírtam, hogy a lökdösődéssel nem értek egyet, de annak a lélektanát értem, hogy miért rohantak be levetetni a mezt. És azzal az érvvel is egyet tudok érteni, amit Tőzsér fogalmazott meg, de nem akarom harmadjára is leírni.
ervinator
Full semmi iranyba vezeto hozzaszolas lesz.
A drukkolast megertem bar en nem vagyok fanatikus.
Szoval azt nem ertem h az emberek miert borulnak ki ha nem nyer a csapat vagy kiesik.az erzelmi resze felfoghatatlan foleg.
Koltenek penzt h lathassak , utaznak de senki nem kenyszeriti oket.mindent a helyen kell kezelni mert ha nyer a dvsc akkor tobb kenyer lesz az aztalon?
Dicsoseg a varosnak stb..miert mitol jobb egy olyan ember elete aki azt mondja h a varosomban bajnok csapat van?
Mint a vizilabdazoink.olimpiat nyertek orulunk neki de ettol semmi sem lett jobb.nem ezert kapunk allast, vagy jobb felteteleket.
ZoliMP
Egyrészt tényleg furcsa, hogy felnőtt emberek egy kis részének ez képezi az önbecsülése egy darabját. Van akinél nem is kicsit.
Másrészt ezért nézünk sportot, nem? Ha nincs érzelmi elközeleződés akkor csak úgy unaloműzésből nem nézek sporteseményt, még a látvány miatt sem. Ott van az NBA. Nincs csapatom, így bármilyen magas a színvonal, nem tudom megnézni, mert nem köt le érzelmileg. Egy nézhetetlen Steelrs meccsen meg észre sem veszem hogy elrepült 3 óra. Persze másnap már nem az határozza meg a hangulatomat, hogy nyertek-e, de van akinél igen.
bcsarli
Szeretném jelezni: én még mindig nem tudtam teljesen feldolgozni, és beleborzongok, ha rá gondolok, hogy 2015-ben a Packers az NFC-döntőben egy simán megnyert meccset képes volt elveszíteni a SEA ellen.😊 Mit mondjak, napokig erősen "meghatározta a hangulatomat". Ettől persze nem utáltam meg a SEA-drukkereket.
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 9 528 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Loki téma:

Ugyanakkor talán ahhoz, hogy újra elindulhasson a Loki felfelé kellett most ez, mert évek óta szépen épül le a klub (a tavalyi bronzérem egyfajta csoda volt). És ha ehhez a megtisztuláshoz kell az is, hogy Szima kikerüljön a képből, akkor a kiesés ezt csak elősegíti.


ervinator
Akkor jó volt Szima mikor bajnokságokat nyertek?
Mi ez a megtisztulás duma?
Soroljam, hogy kiknél olvastam ezt az utóbbi időben és hol tartanak? Haladás, Nyíregyháza, Győr, Vasas...az MTK feljutott magyar srácokkal gyorsan vett is 3 külföldit.
Szerintem pont a megtisztulás irányba indultak el a fiatal magyar játékosokkal és Vitelkivel Debrecenben. Csak mentálisan összeestek és jöttek a pofonok. Aztán Szima megijedt, hogy kieshetnek és szólt a régi havernak mert benne bízott.
Utólag mindenki okos , hogy kár volt váltani de egyértelmű pánikdöntés volt.Újpesten bejött az edzőváltás itt nem.
Nehéz felvenni a versenyt a fradi vidi párossal. Jó irányba indultak el azzal, hogy racionalizálják a költségeket és nem ölnek milliókat külföldi játékosok vásárlásába.
Tanulni kell a hibákból és építkezni tovább.Megtalálni az edzőt. Én lehet, hogy elhoznám a helyükben Waltnert Kaposvárról.
gordon
Igen, amikor Szima tett is a klubba pénzt, akkor jöttek az eredmények. Mióta a kaszinókat elbukta, azóta semmit nem tesz bele és ami be jön pénz, azt is kiveszi lásd Balogh Norbert eladásából befolyó összeg.

A fiatal magyar játékosok beépítése nem most kezdődött el, hanem már évekkel ezelőtt. Tavaly szinte ugyanezzel a kerettel lett 3. a Loki és nem azért mert annyira erős volt a keret. Arról nem is beszélve, hogy Szima előszeretettel szólt / szól bele a kezdőcsapatba, de még az akadémia működésébe is.

Szóval Szimával folyamatosan épült le a csapat az utóbbi években és valószínűleg ezen már ő sem akar változtatni, így megfáradt ez a kapcsolat. Erre értem a megtisztulást, ha ehhez az kell, hogy 4 évig maradjunk az NB2-ben, mert nem érkezik olyan tulaj, aki áldozni is szeretne a klubra, akkor legyen ez.
ervinator
értem én, hogy Szima egy faszkalap lett, mióta nem ő tudja lenyúlni a kaszinókból a lét és most már nem ő tolja bele a legtöbb lóvét a magyar futballba klubszinten, de az amit a debreceni "szurkolók" csináltak tegnap az mindentől függetlenül legalja. Majd "megveszi" tőle egy másik oligarcha a klubot, nem fogják hagyni, hogy a kijelölt keleti főváros lent poshadjon a többiek között a mennyei 2-ben.

Egyébként kissé abszurd ezt futballnak nevezni.
Amadeus
Legalja?

Elkerülvén a félreértéseket nem voltam kint tegnap, de még szerintem a szezonban is csak az EL meccseken voltam, tehát nincs ilyen téren elfogultság bennem. De legaljának nevezni azt, hogy csalódottságukban berohant X szurkoló levetetni a focistákról a mezt, nekem ez erősen műbalhénak tűnik. Tettlegességig nem fajult, lökdösődés volt (ezzel én sem értek egyet), de amit már egyszer leírtam, ha a szurkoló berohanhat a pályára, amikor bajnoki címet ünnepel egy csapat, akkor a szememben úgy egál, ha akkor is berohanhat, ha kiesik a csapat.

Ha pedig a ti szavatokkal élve állami csecsre kerül a csapat, akkor oda, én magam részéről azt sem bánom, ha sehova sem kerül, de cserébe olyan játékosok fognak játszani, akik a szívüket is kiteszik a pályára...mert ez idén elmaradt.
ervinator
Műbalhé? Normál esetben sem mehet be a néző kivétel ha engedélyt kap. ( ráadásul COVID is van...).
És nem attól, mert beengedik vagy nem csinálnak balhét abból, ha bejönnek örülni a szurkolok, nem azt jelenti, hogy bármikor megtehetik.
Én pl. mondhatom a szomszédnak, hogy gyere at grillezni, mert kibuliztam 1 misit az utunkra, de ő ettől még nem jöhet be, ha azt az egy millát elszorakozom és csak az én házamig jut el az út, az övéig már nem.

Tettlegességig nem fajult csak meglökték? Miért ha lökdösődtek az miért nem tettlegesség?

Azért emelkedjünk már felül ezen a balkáni stíluson.
Toca
A műbalhét arra értem, hogy most ezzel van teli minden portál és ez az ügy sokkal nagyobbra lett fújva, mint ami valójában. Csak megint nagyon szép magyar szokásként az ilyen helyzeteket sokan arra használják, hogy ventiláljanak, köztük ti is.

És nagyon nem hasonlítható össze a te grill partyd egy sporteseménnyel, de ha ezt el kell magyarázni, akkor ezt a témát is rövidre zárhatjuk. Azt is leírtam, hogy a lökdösődéssel nem értek egyet, de annak a lélektanát értem, hogy miért rohantak be levetetni a mezt. És azzal az érvvel is egyet tudok érteni, amit Tőzsér fogalmazott meg, de nem akarom harmadjára is leírni.
ervinator
Full semmi iranyba vezeto hozzaszolas lesz.
A drukkolast megertem bar en nem vagyok fanatikus.
Szoval azt nem ertem h az emberek miert borulnak ki ha nem nyer a csapat vagy kiesik.az erzelmi resze felfoghatatlan foleg.
Koltenek penzt h lathassak , utaznak de senki nem kenyszeriti oket.mindent a helyen kell kezelni mert ha nyer a dvsc akkor tobb kenyer lesz az aztalon?
Dicsoseg a varosnak stb..miert mitol jobb egy olyan ember elete aki azt mondja h a varosomban bajnok csapat van?
Mint a vizilabdazoink.olimpiat nyertek orulunk neki de ettol semmi sem lett jobb.nem ezert kapunk allast, vagy jobb felteteleket.
ZoliMP
Egyrészt tényleg furcsa, hogy felnőtt emberek egy kis részének ez képezi az önbecsülése egy darabját. Van akinél nem is kicsit.
Másrészt ezért nézünk sportot, nem? Ha nincs érzelmi elközeleződés akkor csak úgy unaloműzésből nem nézek sporteseményt, még a látvány miatt sem. Ott van az NBA. Nincs csapatom, így bármilyen magas a színvonal, nem tudom megnézni, mert nem köt le érzelmileg. Egy nézhetetlen Steelrs meccsen meg észre sem veszem hogy elrepült 3 óra. Persze másnap már nem az határozza meg a hangulatomat, hogy nyertek-e, de van akinél igen.

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 535 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Enis bardhi--》arsenal
eaglesmcnabb
remélemem nem a Blikk a forrásod 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 449 — je suis poloska
Enis bardhi--》arsenal

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
YoungZeeZee 9 842
Loki téma:

Ugyanakkor talán ahhoz, hogy újra elindulhasson a Loki felfelé kellett most ez, mert évek óta szépen épül le a klub (a tavalyi bronzérem egyfajta csoda volt). És ha ehhez a megtisztuláshoz kell az is, hogy Szima kikerüljön a képből, akkor a kiesés ezt csak elősegíti.


ervinator
Akkor jó volt Szima mikor bajnokságokat nyertek?
Mi ez a megtisztulás duma?
Soroljam, hogy kiknél olvastam ezt az utóbbi időben és hol tartanak? Haladás, Nyíregyháza, Győr, Vasas...az MTK feljutott magyar srácokkal gyorsan vett is 3 külföldit.
Szerintem pont a megtisztulás irányba indultak el a fiatal magyar játékosokkal és Vitelkivel Debrecenben. Csak mentálisan összeestek és jöttek a pofonok. Aztán Szima megijedt, hogy kieshetnek és szólt a régi havernak mert benne bízott.
Utólag mindenki okos , hogy kár volt váltani de egyértelmű pánikdöntés volt.Újpesten bejött az edzőváltás itt nem.
Nehéz felvenni a versenyt a fradi vidi párossal. Jó irányba indultak el azzal, hogy racionalizálják a költségeket és nem ölnek milliókat külföldi játékosok vásárlásába.
Tanulni kell a hibákból és építkezni tovább.Megtalálni az edzőt. Én lehet, hogy elhoznám a helyükben Waltnert Kaposvárról.
gordon
Igen, amikor Szima tett is a klubba pénzt, akkor jöttek az eredmények. Mióta a kaszinókat elbukta, azóta semmit nem tesz bele és ami be jön pénz, azt is kiveszi lásd Balogh Norbert eladásából befolyó összeg.

A fiatal magyar játékosok beépítése nem most kezdődött el, hanem már évekkel ezelőtt. Tavaly szinte ugyanezzel a kerettel lett 3. a Loki és nem azért mert annyira erős volt a keret. Arról nem is beszélve, hogy Szima előszeretettel szólt / szól bele a kezdőcsapatba, de még az akadémia működésébe is.

Szóval Szimával folyamatosan épült le a csapat az utóbbi években és valószínűleg ezen már ő sem akar változtatni, így megfáradt ez a kapcsolat. Erre értem a megtisztulást, ha ehhez az kell, hogy 4 évig maradjunk az NB2-ben, mert nem érkezik olyan tulaj, aki áldozni is szeretne a klubra, akkor legyen ez.
ervinator
értem én, hogy Szima egy faszkalap lett, mióta nem ő tudja lenyúlni a kaszinókból a lét és most már nem ő tolja bele a legtöbb lóvét a magyar futballba klubszinten, de az amit a debreceni "szurkolók" csináltak tegnap az mindentől függetlenül legalja. Majd "megveszi" tőle egy másik oligarcha a klubot, nem fogják hagyni, hogy a kijelölt keleti főváros lent poshadjon a többiek között a mennyei 2-ben.

Egyébként kissé abszurd ezt futballnak nevezni.
Amadeus
Legalja?

Elkerülvén a félreértéseket nem voltam kint tegnap, de még szerintem a szezonban is csak az EL meccseken voltam, tehát nincs ilyen téren elfogultság bennem. De legaljának nevezni azt, hogy csalódottságukban berohant X szurkoló levetetni a focistákról a mezt, nekem ez erősen műbalhénak tűnik. Tettlegességig nem fajult, lökdösődés volt (ezzel én sem értek egyet), de amit már egyszer leírtam, ha a szurkoló berohanhat a pályára, amikor bajnoki címet ünnepel egy csapat, akkor a szememben úgy egál, ha akkor is berohanhat, ha kiesik a csapat.

Ha pedig a ti szavatokkal élve állami csecsre kerül a csapat, akkor oda, én magam részéről azt sem bánom, ha sehova sem kerül, de cserébe olyan játékosok fognak játszani, akik a szívüket is kiteszik a pályára...mert ez idén elmaradt.
ervinator
Műbalhé? Normál esetben sem mehet be a néző kivétel ha engedélyt kap. ( ráadásul COVID is van...).
És nem attól, mert beengedik vagy nem csinálnak balhét abból, ha bejönnek örülni a szurkolok, nem azt jelenti, hogy bármikor megtehetik.
Én pl. mondhatom a szomszédnak, hogy gyere at grillezni, mert kibuliztam 1 misit az utunkra, de ő ettől még nem jöhet be, ha azt az egy millát elszorakozom és csak az én házamig jut el az út, az övéig már nem.

Tettlegességig nem fajult csak meglökték? Miért ha lökdösődtek az miért nem tettlegesség?

Azért emelkedjünk már felül ezen a balkáni stíluson.
Toca
A műbalhét arra értem, hogy most ezzel van teli minden portál és ez az ügy sokkal nagyobbra lett fújva, mint ami valójában. Csak megint nagyon szép magyar szokásként az ilyen helyzeteket sokan arra használják, hogy ventiláljanak, köztük ti is.

És nagyon nem hasonlítható össze a te grill partyd egy sporteseménnyel, de ha ezt el kell magyarázni, akkor ezt a témát is rövidre zárhatjuk. Azt is leírtam, hogy a lökdösődéssel nem értek egyet, de annak a lélektanát értem, hogy miért rohantak be levetetni a mezt. És azzal az érvvel is egyet tudok érteni, amit Tőzsér fogalmazott meg, de nem akarom harmadjára is leírni.
ervinator
Full semmi iranyba vezeto hozzaszolas lesz.
A drukkolast megertem bar en nem vagyok fanatikus.
Szoval azt nem ertem h az emberek miert borulnak ki ha nem nyer a csapat vagy kiesik.az erzelmi resze felfoghatatlan foleg.
Koltenek penzt h lathassak , utaznak de senki nem kenyszeriti oket.mindent a helyen kell kezelni mert ha nyer a dvsc akkor tobb kenyer lesz az aztalon?
Dicsoseg a varosnak stb..miert mitol jobb egy olyan ember elete aki azt mondja h a varosomban bajnok csapat van?
Mint a vizilabdazoink.olimpiat nyertek orulunk neki de ettol semmi sem lett jobb.nem ezert kapunk allast, vagy jobb felteteleket.
több mint 5 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 2 095
Loki téma:

Ugyanakkor talán ahhoz, hogy újra elindulhasson a Loki felfelé kellett most ez, mert évek óta szépen épül le a klub (a tavalyi bronzérem egyfajta csoda volt). És ha ehhez a megtisztuláshoz kell az is, hogy Szima kikerüljön a képből, akkor a kiesés ezt csak elősegíti.


ervinator
Akkor jó volt Szima mikor bajnokságokat nyertek?
Mi ez a megtisztulás duma?
Soroljam, hogy kiknél olvastam ezt az utóbbi időben és hol tartanak? Haladás, Nyíregyháza, Győr, Vasas...az MTK feljutott magyar srácokkal gyorsan vett is 3 külföldit.
Szerintem pont a megtisztulás irányba indultak el a fiatal magyar játékosokkal és Vitelkivel Debrecenben. Csak mentálisan összeestek és jöttek a pofonok. Aztán Szima megijedt, hogy kieshetnek és szólt a régi havernak mert benne bízott.
Utólag mindenki okos , hogy kár volt váltani de egyértelmű pánikdöntés volt.Újpesten bejött az edzőváltás itt nem.
Nehéz felvenni a versenyt a fradi vidi párossal. Jó irányba indultak el azzal, hogy racionalizálják a költségeket és nem ölnek milliókat külföldi játékosok vásárlásába.
Tanulni kell a hibákból és építkezni tovább.Megtalálni az edzőt. Én lehet, hogy elhoznám a helyükben Waltnert Kaposvárról.
gordon
Igen, amikor Szima tett is a klubba pénzt, akkor jöttek az eredmények. Mióta a kaszinókat elbukta, azóta semmit nem tesz bele és ami be jön pénz, azt is kiveszi lásd Balogh Norbert eladásából befolyó összeg.

A fiatal magyar játékosok beépítése nem most kezdődött el, hanem már évekkel ezelőtt. Tavaly szinte ugyanezzel a kerettel lett 3. a Loki és nem azért mert annyira erős volt a keret. Arról nem is beszélve, hogy Szima előszeretettel szólt / szól bele a kezdőcsapatba, de még az akadémia működésébe is.

Szóval Szimával folyamatosan épült le a csapat az utóbbi években és valószínűleg ezen már ő sem akar változtatni, így megfáradt ez a kapcsolat. Erre értem a megtisztulást, ha ehhez az kell, hogy 4 évig maradjunk az NB2-ben, mert nem érkezik olyan tulaj, aki áldozni is szeretne a klubra, akkor legyen ez.
ervinator
értem én, hogy Szima egy faszkalap lett, mióta nem ő tudja lenyúlni a kaszinókból a lét és most már nem ő tolja bele a legtöbb lóvét a magyar futballba klubszinten, de az amit a debreceni "szurkolók" csináltak tegnap az mindentől függetlenül legalja. Majd "megveszi" tőle egy másik oligarcha a klubot, nem fogják hagyni, hogy a kijelölt keleti főváros lent poshadjon a többiek között a mennyei 2-ben.

Egyébként kissé abszurd ezt futballnak nevezni.
Amadeus
Legalja?

Elkerülvén a félreértéseket nem voltam kint tegnap, de még szerintem a szezonban is csak az EL meccseken voltam, tehát nincs ilyen téren elfogultság bennem. De legaljának nevezni azt, hogy csalódottságukban berohant X szurkoló levetetni a focistákról a mezt, nekem ez erősen műbalhénak tűnik. Tettlegességig nem fajult, lökdösődés volt (ezzel én sem értek egyet), de amit már egyszer leírtam, ha a szurkoló berohanhat a pályára, amikor bajnoki címet ünnepel egy csapat, akkor a szememben úgy egál, ha akkor is berohanhat, ha kiesik a csapat.

Ha pedig a ti szavatokkal élve állami csecsre kerül a csapat, akkor oda, én magam részéről azt sem bánom, ha sehova sem kerül, de cserébe olyan játékosok fognak játszani, akik a szívüket is kiteszik a pályára...mert ez idén elmaradt.
ervinator
Műbalhé? Normál esetben sem mehet be a néző kivétel ha engedélyt kap. ( ráadásul COVID is van...).
És nem attól, mert beengedik vagy nem csinálnak balhét abból, ha bejönnek örülni a szurkolok, nem azt jelenti, hogy bármikor megtehetik.
Én pl. mondhatom a szomszédnak, hogy gyere at grillezni, mert kibuliztam 1 misit az utunkra, de ő ettől még nem jöhet be, ha azt az egy millát elszorakozom és csak az én házamig jut el az út, az övéig már nem.

Tettlegességig nem fajult csak meglökték? Miért ha lökdösődtek az miért nem tettlegesség?

Azért emelkedjünk már felül ezen a balkáni stíluson.
Toca
A műbalhét arra értem, hogy most ezzel van teli minden portál és ez az ügy sokkal nagyobbra lett fújva, mint ami valójában. Csak megint nagyon szép magyar szokásként az ilyen helyzeteket sokan arra használják, hogy ventiláljanak, köztük ti is.

És nagyon nem hasonlítható össze a te grill partyd egy sporteseménnyel, de ha ezt el kell magyarázni, akkor ezt a témát is rövidre zárhatjuk. Azt is leírtam, hogy a lökdösődéssel nem értek egyet, de annak a lélektanát értem, hogy miért rohantak be levetetni a mezt. És azzal az érvvel is egyet tudok érteni, amit Tőzsér fogalmazott meg, de nem akarom harmadjára is leírni.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 5 éve
YoungZeeZee 9 842
A puskas kiesik jovorw nem?
Vasas el->nb2
Mtk is EL majd nb2
Dvsc EL majd nb2

Szerkesztette: YoungZeeZee
több mint 5 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 831
MI lett a Lokival? Lezüllött a tulaj, vagy börtönbe zárták? 😊
peterk2005
Hát ugye kaszinókból volt a pénze... az meg NERmonopólium egy ideje. 😊
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 20 720 — Vikings fan
Loki téma:

Ugyanakkor talán ahhoz, hogy újra elindulhasson a Loki felfelé kellett most ez, mert évek óta szépen épül le a klub (a tavalyi bronzérem egyfajta csoda volt). És ha ehhez a megtisztuláshoz kell az is, hogy Szima kikerüljön a képből, akkor a kiesés ezt csak elősegíti.


ervinator
Akkor jó volt Szima mikor bajnokságokat nyertek?
Mi ez a megtisztulás duma?
Soroljam, hogy kiknél olvastam ezt az utóbbi időben és hol tartanak? Haladás, Nyíregyháza, Győr, Vasas...az MTK feljutott magyar srácokkal gyorsan vett is 3 külföldit.
Szerintem pont a megtisztulás irányba indultak el a fiatal magyar játékosokkal és Vitelkivel Debrecenben. Csak mentálisan összeestek és jöttek a pofonok. Aztán Szima megijedt, hogy kieshetnek és szólt a régi havernak mert benne bízott.
Utólag mindenki okos , hogy kár volt váltani de egyértelmű pánikdöntés volt.Újpesten bejött az edzőváltás itt nem.
Nehéz felvenni a versenyt a fradi vidi párossal. Jó irányba indultak el azzal, hogy racionalizálják a költségeket és nem ölnek milliókat külföldi játékosok vásárlásába.
Tanulni kell a hibákból és építkezni tovább.Megtalálni az edzőt. Én lehet, hogy elhoznám a helyükben Waltnert Kaposvárról.
gordon
Igen, amikor Szima tett is a klubba pénzt, akkor jöttek az eredmények. Mióta a kaszinókat elbukta, azóta semmit nem tesz bele és ami be jön pénz, azt is kiveszi lásd Balogh Norbert eladásából befolyó összeg.

A fiatal magyar játékosok beépítése nem most kezdődött el, hanem már évekkel ezelőtt. Tavaly szinte ugyanezzel a kerettel lett 3. a Loki és nem azért mert annyira erős volt a keret. Arról nem is beszélve, hogy Szima előszeretettel szólt / szól bele a kezdőcsapatba, de még az akadémia működésébe is.

Szóval Szimával folyamatosan épült le a csapat az utóbbi években és valószínűleg ezen már ő sem akar változtatni, így megfáradt ez a kapcsolat. Erre értem a megtisztulást, ha ehhez az kell, hogy 4 évig maradjunk az NB2-ben, mert nem érkezik olyan tulaj, aki áldozni is szeretne a klubra, akkor legyen ez.
ervinator
értem én, hogy Szima egy faszkalap lett, mióta nem ő tudja lenyúlni a kaszinókból a lét és most már nem ő tolja bele a legtöbb lóvét a magyar futballba klubszinten, de az amit a debreceni "szurkolók" csináltak tegnap az mindentől függetlenül legalja. Majd "megveszi" tőle egy másik oligarcha a klubot, nem fogják hagyni, hogy a kijelölt keleti főváros lent poshadjon a többiek között a mennyei 2-ben.

Egyébként kissé abszurd ezt futballnak nevezni.
Amadeus
Legalja?

Elkerülvén a félreértéseket nem voltam kint tegnap, de még szerintem a szezonban is csak az EL meccseken voltam, tehát nincs ilyen téren elfogultság bennem. De legaljának nevezni azt, hogy csalódottságukban berohant X szurkoló levetetni a focistákról a mezt, nekem ez erősen műbalhénak tűnik. Tettlegességig nem fajult, lökdösődés volt (ezzel én sem értek egyet), de amit már egyszer leírtam, ha a szurkoló berohanhat a pályára, amikor bajnoki címet ünnepel egy csapat, akkor a szememben úgy egál, ha akkor is berohanhat, ha kiesik a csapat.

Ha pedig a ti szavatokkal élve állami csecsre kerül a csapat, akkor oda, én magam részéről azt sem bánom, ha sehova sem kerül, de cserébe olyan játékosok fognak játszani, akik a szívüket is kiteszik a pályára...mert ez idén elmaradt.
ervinator
Műbalhé? Normál esetben sem mehet be a néző kivétel ha engedélyt kap. ( ráadásul COVID is van...).
És nem attól, mert beengedik vagy nem csinálnak balhét abból, ha bejönnek örülni a szurkolok, nem azt jelenti, hogy bármikor megtehetik.
Én pl. mondhatom a szomszédnak, hogy gyere at grillezni, mert kibuliztam 1 misit az utunkra, de ő ettől még nem jöhet be, ha azt az egy millát elszorakozom és csak az én házamig jut el az út, az övéig már nem.

Tettlegességig nem fajult csak meglökték? Miért ha lökdösődtek az miért nem tettlegesség?

Azért emelkedjünk már felül ezen a balkáni stíluson.