Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
 www.origo.hu/sport/focivilag/20131025-a-bayern-munchen-250-millio-eurot-ajanlhat-lionel-messiert.html?sec-1

Messi-Götze-Müller 3-s azért ütős lenne.....Amadeus91
Ha az Origón leírnák, hogy van mikulás, szerintem azt is elhinnédAsbee
nem tudom Asbee, lehet nem megy neked az anyanyelved középszinten, de én hol írtam, hogy ez tuti biztos így lesz? Csupán feltételezés szintjén írtam, hogy nem lenne rossz. Elhiszem, hogy utálod a pofámat és megpróbálsz 0-24 belém rúgni, de ne ész nélkül csináld, mert akkor rendre ilyenekbe fogsz belefutni.Amadeus91
Higgadj már le öcsém 😀 😀 Megjött a havi, vagy mi? Ha meg tudod, hogy úgysem lesz belőle semmi, akkor minek linkelni?


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
mondjuk ebben az esetben erőteljesen átgondolnám, hogy 2-3 év eltiltást ér-e a bíró szarrá verése. Egy ilyen videófelvétel birtokában ha pl a játékos visszaütött volna, vajon ő lett volna a kezdeményező fél?
Megye 2-ben ezért jó meccsre járni, ott tuti kifilézték volna a köcsögöt. Én abszolút bíró párti vagyok egyébként, alapból nincs velük bajom (3 év alatt 1 sárgát kaptam -azt sem reklamálásért, szóval elfogadom az ítéletüket). De ez itt sok, hogy ő üt először.MarioAna
mondjuk nem csodálom, hogy beparázott, egyszerre hat begőzölt arab ugrott neki, a kettő aki visszafogja őket, az mission:impossible-re nevezett be. nem csodálom, hogy kicsit túlcsordult nála az adrenalin, ha az első meg akarja félemlíteni, a következő kettő meg elkezdi lökdösni...

viszont eltiltják, és jogosan. de ha én lettem volna a helyében, akkor én sem veretem szarrá magam a semmiért, hanem akkor annyit ütök meg, amennyit csak tudok.slowmotion
az egy másik sport! 😛

|
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Messi jöhetne a Fradiba is, nem lenne rossz.Stez
Miért, ott van Götze vagy Müller?Sobri Jóska
Miért ne, jöjjenek ők is. 😛

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
 www.facebook.com/photo.php?fbid=215957831914746&set=a.136721759838354.1073741826.126891420821388&type=1&theater
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 416 — #NoStress
Messi jöhetne a Fradiba is, nem lenne rossz.Stez
Miért, ott van Götze vagy Müller?

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Messi jöhetne a Fradiba is, nem lenne rossz.

több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
 www.origo.hu/sport/focivilag/20131025-a-bayern-munchen-250-millio-eurot-ajanlhat-lionel-messiert.html?sec-1

Messi-Götze-Müller 3-s azért ütős lenne.....Amadeus91
Ha az Origón leírnák, hogy van mikulás, szerintem azt is elhinnédAsbee
nem tudom Asbee, lehet nem megy neked az anyanyelved középszinten, de én hol írtam, hogy ez tuti biztos így lesz? Csupán feltételezés szintjén írtam, hogy nem lenne rossz. Elhiszem, hogy utálod a pofámat és megpróbálsz 0-24 belém rúgni, de ne ész nélkül csináld, mert akkor rendre ilyenekbe fogsz belefutni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 925 — Cowboys fan
Múlt héten nyert a Doria, most az Újpest. Igazi kánaán van. Gondolom most hetekig semmi megint. 😊Bazzani
esetleg a Lions holnap...berger90
nem kéne. majd legközelebb, hogy Bazzani minden héten örülhessen valaminek 😊
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Múlt héten nyert a Doria, most az Újpest. Igazi kánaán van. Gondolom most hetekig semmi megint. 😊Bazzani
esetleg a Lions holnap...

Mindig jövőre
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Múlt héten nyert a Doria, most az Újpest. Igazi kánaán van. Gondolom most hetekig semmi megint. 😊

több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 416 — #NoStress
Ha valakire 4 ember egyértelműen támadó szándékkal ráront, az jogosan védi meg a saját testi épségét, nem kell megvárnia, hogy "őt üssék meg először".
Persze ez a magyar jogrend, de vélelmezhető, hogy így van a világon mindenütt.

több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
 www.origo.hu/sport/focivilag/20131025-a-bayern-munchen-250-millio-eurot-ajanlhat-lionel-messiert.html?sec-1

Messi-Götze-Müller 3-s azért ütős lenne.....Amadeus91
Ha az Origón leírnák, hogy van mikulás, szerintem azt is elhinnéd


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 700 — Amerikai sportok rajongója
Múlt héten is kezdő volt. 😊
Nego viszont hatalmas kedvencem lesz már látom.
Vignjevics pedig ránézésre sokkal másabb mentalitású mint a balga belga.Bazzani
Végre egy korrekt győzelem. Végén komoly volt a közönség, kieső csapat mellett is így kiálltak. Szabi el is érzékenyült kicsit az interjúnál.
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
Istenem még az Ute is szétver minket odahaza a kiesési rangadón. (nem, nem nézem le őket, de hihetetlen milyen gyér a csapatunk idén)

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 925 — Cowboys fan
mondjuk ebben az esetben erőteljesen átgondolnám, hogy 2-3 év eltiltást ér-e a bíró szarrá verése. Egy ilyen videófelvétel birtokában ha pl a játékos visszaütött volna, vajon ő lett volna a kezdeményező fél?
Megye 2-ben ezért jó meccsre járni, ott tuti kifilézték volna a köcsögöt. Én abszolút bíró párti vagyok egyébként, alapból nincs velük bajom (3 év alatt 1 sárgát kaptam -azt sem reklamálásért, szóval elfogadom az ítéletüket). De ez itt sok, hogy ő üt először.MarioAna
mondjuk nem csodálom, hogy beparázott, egyszerre hat begőzölt arab ugrott neki, a kettő aki visszafogja őket, az mission:impossible-re nevezett be. nem csodálom, hogy kicsit túlcsordult nála az adrenalin, ha az első meg akarja félemlíteni, a következő kettő meg elkezdi lökdösni...

viszont eltiltják, és jogosan. de ha én lettem volna a helyében, akkor én sem veretem szarrá magam a semmiért, hanem akkor annyit ütök meg, amennyit csak tudok.
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Múlt héten is kezdő volt. 😊
Nego viszont hatalmas kedvencem lesz már látom.
Vignjevics pedig ránézésre sokkal másabb mentalitású mint a balga belga.

több mint 10 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Eninful kezdő,egyből nyer az újpest... 😀

több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 22 124 — nabege2@yahoo.com
duna tv-n mi a tököm ez a vasas-sijófok? Nb2-t nyomatnak? 😀eaglesmcnabb
Tavaly is ment (sőt lehet előtte is már) a dunán pénteken nb2 (nb1b). A nézőszám az mindenhol acélos😊
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
 www.origo.hu/sport/focivilag/20131025-a-bayern-munchen-250-millio-eurot-ajanlhat-lionel-messiert.html?sec-1

Messi-Götze-Müller 3-s azért ütős lenne.....

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
duna tv-n mi a tököm ez a vasas-sijófok? Nb2-t nyomatnak? 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
gyáárek....csupán annyi kérdésem, önmagát vajon miért nem szórta ki? 😊Divat
arany apám, 0:38-nál lefújhatta volna a meccset, és akkor megspórolta volna magának ezt az orbitális önalázást.slowmotion
ezt neki mond, mer így, h "belement" az adok-kapokba, csak önmagát felejtette el kiállítani, de gondolom jól eltiltják majd őt is...bár nem tudom, arra felé mi a módi! lehet még meg is dicsérik érte! 😀

|
több mint 10 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
gyáárek....csupán annyi kérdésem, önmagát vajon miért nem szórta ki? 😊Divat
simán igaza volt a piros lapokkal (mondjuk a 40-es helyett a 13-as seggdugót kellett volna lezavarni, akivel aztán nem tudom mi lett az oldalvonal mellett), csak a tök felesleges ütéssel/rúgással viszont tönkretette az egészet, szóval remélem a bírót is eltiltják a vérbe.
kapusnak mondjuk riszpekt, nem semmi melót végzett, hogy ne koncolják fel élve a bírót 😀
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 925 — Cowboys fan
gyáárek....csupán annyi kérdésem, önmagát vajon miért nem szórta ki? 😊Divat
arany apám, 0:38-nál lefújhatta volna a meccset, és akkor megspórolta volna magának ezt az orbitális önalázást.
több mint 10 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan

gyáárek....csupán annyi kérdésem, önmagát vajon miért nem szórta ki? 😊

|
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
parádés.

criminal lawyer or criminal lawyer?