Soccer
41 feliratkozó
több mint 5 éve
Az azért komoly érvágás a Lokinak, hogy légiós nem szerepelhet NB2-ben.. nem biztos hogy visszajutnak.
több mint 5 éve
foci.444.hu/2020/06/29/a-diosgyori-szurkolok-visszahivtak-az-oltozobol-a-csapatot-hogy-megalazzak-oketkemény. 😀
'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'
"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)
Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
több mint 5 éve
csak országot írtam, szerintem így sokatmondóbb 😊 aztán lehet bővítem más csapatokkal is (pl. Kisvárda)Mtk új légiós-számláló: |||| (4)Ha nem nagy baj a nevüket, korukat, országukat be tudnád írni akkor lenne az igazi 😀
r.baggio
Heisman Trophy
Szerkesztette: r.baggio

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Mtk új légiós-számláló: |||| (4)Ha nem nagy baj a nevüket, korukat, országukat be tudnád írni akkor lenne az igazi 😀
r.baggio
NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 5 éve
mer' csak a végén rúgta be Kuyt a szépítőt, és már nem nagyon számítottarra, nem tudom miért 2-0 rémlikcimborám a mai napig nem tette magát túl a 3-3on milan szurkolóként* 2-1, vagy nem arra gondolsz?
a 2-0 ellenére se
Negritis
slowmotion
amúgy vicces h Pennantokkal meg Zendenekkel kezdőben játszottunk BL döntőt 😀
Negritis
több mint 5 éve
Enis bardhi--》arsenalÉn örülnék neki, de hiányozna a középpályáról innen. Egyik szemem sírna másik örülne 😊
eaglesmcnabb
Mondjuk tegnap jó volt, UFC miatt sokat aludtam, azt megérte megnézni, mire felkeltem addigra meg nyert az Arsenal és a Levante is, szóval a vasárnap egy jó nap volt 😀
NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 5 éve
Mtk új légiós-számláló: |||||1 kolumbiai // 1 portugál // 1 északmacedón // 1 montenegrói // 1 ghánai
Friss felcsúti akademisták: ||||
1 román // 1 portugál // 1 brazil // 1 horvát
Szerkesztette: r.baggio

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
arra, nem tudom miért 2-0 rémlikcimborám a mai napig nem tette magát túl a 3-3on milan szurkolóként* 2-1, vagy nem arra gondolsz?
a 2-0 ellenére se
Negritis
slowmotion
amúgy vicces h Pennantokkal meg Zendenekkel kezdőben játszottunk BL döntőt 😀
Szerkesztette: Negritis, a vajda
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
cimborám a mai napig nem tette magát túl a 3-3on milan szurkolóként* 2-1, vagy nem arra gondolsz?
a 2-0 ellenére se
Negritis
több mint 5 éve
YoungZeeZee
9 842
En az esetek 99%-ban az adott meccset nezve dontotom el h minek/ kinek drukkoljak.Egyrészt tényleg furcsa, hogy felnőtt emberek egy kis részének ez képezi az önbecsülése egy darabját. Van akinél nem is kicsit.Full semmi iranyba vezeto hozzaszolas lesz.A műbalhét arra értem, hogy most ezzel van teli minden portál és ez az ügy sokkal nagyobbra lett fújva, mint ami valójában. Csak megint nagyon szép magyar szokásként az ilyen helyzeteket sokan arra használják, hogy ventiláljanak, köztük ti is.Műbalhé? Normál esetben sem mehet be a néző kivétel ha engedélyt kap. ( ráadásul COVID is van...).Legalja?értem én, hogy Szima egy faszkalap lett, mióta nem ő tudja lenyúlni a kaszinókból a lét és most már nem ő tolja bele a legtöbb lóvét a magyar futballba klubszinten, de az amit a debreceni "szurkolók" csináltak tegnap az mindentől függetlenül legalja. Majd "megveszi" tőle egy másik oligarcha a klubot, nem fogják hagyni, hogy a kijelölt keleti főváros lent poshadjon a többiek között a mennyei 2-ben.Igen, amikor Szima tett is a klubba pénzt, akkor jöttek az eredmények. Mióta a kaszinókat elbukta, azóta semmit nem tesz bele és ami be jön pénz, azt is kiveszi lásd Balogh Norbert eladásából befolyó összeg.Loki téma:Akkor jó volt Szima mikor bajnokságokat nyertek?
Ugyanakkor talán ahhoz, hogy újra elindulhasson a Loki felfelé kellett most ez, mert évek óta szépen épül le a klub (a tavalyi bronzérem egyfajta csoda volt). És ha ehhez a megtisztuláshoz kell az is, hogy Szima kikerüljön a képből, akkor a kiesés ezt csak elősegíti.
ervinator
Mi ez a megtisztulás duma?
Soroljam, hogy kiknél olvastam ezt az utóbbi időben és hol tartanak? Haladás, Nyíregyháza, Győr, Vasas...az MTK feljutott magyar srácokkal gyorsan vett is 3 külföldit.
Szerintem pont a megtisztulás irányba indultak el a fiatal magyar játékosokkal és Vitelkivel Debrecenben. Csak mentálisan összeestek és jöttek a pofonok. Aztán Szima megijedt, hogy kieshetnek és szólt a régi havernak mert benne bízott.
Utólag mindenki okos , hogy kár volt váltani de egyértelmű pánikdöntés volt.Újpesten bejött az edzőváltás itt nem.
Nehéz felvenni a versenyt a fradi vidi párossal. Jó irányba indultak el azzal, hogy racionalizálják a költségeket és nem ölnek milliókat külföldi játékosok vásárlásába.
Tanulni kell a hibákból és építkezni tovább.Megtalálni az edzőt. Én lehet, hogy elhoznám a helyükben Waltnert Kaposvárról.
gordon
A fiatal magyar játékosok beépítése nem most kezdődött el, hanem már évekkel ezelőtt. Tavaly szinte ugyanezzel a kerettel lett 3. a Loki és nem azért mert annyira erős volt a keret. Arról nem is beszélve, hogy Szima előszeretettel szólt / szól bele a kezdőcsapatba, de még az akadémia működésébe is.
Szóval Szimával folyamatosan épült le a csapat az utóbbi években és valószínűleg ezen már ő sem akar változtatni, így megfáradt ez a kapcsolat. Erre értem a megtisztulást, ha ehhez az kell, hogy 4 évig maradjunk az NB2-ben, mert nem érkezik olyan tulaj, aki áldozni is szeretne a klubra, akkor legyen ez.
ervinator
Egyébként kissé abszurd ezt futballnak nevezni.
Amadeus
Elkerülvén a félreértéseket nem voltam kint tegnap, de még szerintem a szezonban is csak az EL meccseken voltam, tehát nincs ilyen téren elfogultság bennem. De legaljának nevezni azt, hogy csalódottságukban berohant X szurkoló levetetni a focistákról a mezt, nekem ez erősen műbalhénak tűnik. Tettlegességig nem fajult, lökdösődés volt (ezzel én sem értek egyet), de amit már egyszer leírtam, ha a szurkoló berohanhat a pályára, amikor bajnoki címet ünnepel egy csapat, akkor a szememben úgy egál, ha akkor is berohanhat, ha kiesik a csapat.
Ha pedig a ti szavatokkal élve állami csecsre kerül a csapat, akkor oda, én magam részéről azt sem bánom, ha sehova sem kerül, de cserébe olyan játékosok fognak játszani, akik a szívüket is kiteszik a pályára...mert ez idén elmaradt.
ervinator
És nem attól, mert beengedik vagy nem csinálnak balhét abból, ha bejönnek örülni a szurkolok, nem azt jelenti, hogy bármikor megtehetik.
Én pl. mondhatom a szomszédnak, hogy gyere at grillezni, mert kibuliztam 1 misit az utunkra, de ő ettől még nem jöhet be, ha azt az egy millát elszorakozom és csak az én házamig jut el az út, az övéig már nem.
Tettlegességig nem fajult csak meglökték? Miért ha lökdösődtek az miért nem tettlegesség?
Azért emelkedjünk már felül ezen a balkáni stíluson.
Toca
És nagyon nem hasonlítható össze a te grill partyd egy sporteseménnyel, de ha ezt el kell magyarázni, akkor ezt a témát is rövidre zárhatjuk. Azt is leírtam, hogy a lökdösődéssel nem értek egyet, de annak a lélektanát értem, hogy miért rohantak be levetetni a mezt. És azzal az érvvel is egyet tudok érteni, amit Tőzsér fogalmazott meg, de nem akarom harmadjára is leírni.
ervinator
A drukkolast megertem bar en nem vagyok fanatikus.
Szoval azt nem ertem h az emberek miert borulnak ki ha nem nyer a csapat vagy kiesik.az erzelmi resze felfoghatatlan foleg.
Koltenek penzt h lathassak , utaznak de senki nem kenyszeriti oket.mindent a helyen kell kezelni mert ha nyer a dvsc akkor tobb kenyer lesz az aztalon?
Dicsoseg a varosnak stb..miert mitol jobb egy olyan ember elete aki azt mondja h a varosomban bajnok csapat van?
Mint a vizilabdazoink.olimpiat nyertek orulunk neki de ettol semmi sem lett jobb.nem ezert kapunk allast, vagy jobb felteteleket.
ZoliMP
Másrészt ezért nézünk sportot, nem? Ha nincs érzelmi elközeleződés akkor csak úgy unaloműzésből nem nézek sporteseményt, még a látvány miatt sem. Ott van az NBA. Nincs csapatom, így bármilyen magas a színvonal, nem tudom megnézni, mert nem köt le érzelmileg. Egy nézhetetlen Steelrs meccsen meg észre sem veszem hogy elrepült 3 óra. Persze másnap már nem az határozza meg a hangulatomat, hogy nyertek-e, de van akinél igen.
bcsarli
Persze szelsoseges peldat hoztam de ami tortenik neha az is szelsoseges es non sense🤯
több mint 5 éve
én szobatársammal fogadtam 1 üveg vs 1 rekesz sörbe h a Poolé lesz a trófeaEgyik haverom, aki a Poolnak szurkolt, a félidőben 0-3-nál dühében átkapcsolt valami filmre. Másnap látta az eredményt.cimborám a mai napig nem tette magát túl a 3-3on milan szurkolókéntSzeretném jelezni: én még mindig nem tudtam teljesen feldolgozni, és beleborzongok, ha rá gondolok, hogy 2015-ben a Packers az NFC-döntőben egy simán megnyert meccset képes volt elveszíteni a SEA ellen.😊 Mit mondjak, napokig erősen "meghatározta a hangulatomat". Ettől persze nem utáltam meg a SEA-drukkereket.Egyrészt tényleg furcsa, hogy felnőtt emberek egy kis részének ez képezi az önbecsülése egy darabját. Van akinél nem is kicsit.Full semmi iranyba vezeto hozzaszolas lesz.A műbalhét arra értem, hogy most ezzel van teli minden portál és ez az ügy sokkal nagyobbra lett fújva, mint ami valójában. Csak megint nagyon szép magyar szokásként az ilyen helyzeteket sokan arra használják, hogy ventiláljanak, köztük ti is.Műbalhé? Normál esetben sem mehet be a néző kivétel ha engedélyt kap. ( ráadásul COVID is van...).Legalja?értem én, hogy Szima egy faszkalap lett, mióta nem ő tudja lenyúlni a kaszinókból a lét és most már nem ő tolja bele a legtöbb lóvét a magyar futballba klubszinten, de az amit a debreceni "szurkolók" csináltak tegnap az mindentől függetlenül legalja. Majd "megveszi" tőle egy másik oligarcha a klubot, nem fogják hagyni, hogy a kijelölt keleti főváros lent poshadjon a többiek között a mennyei 2-ben.Igen, amikor Szima tett is a klubba pénzt, akkor jöttek az eredmények. Mióta a kaszinókat elbukta, azóta semmit nem tesz bele és ami be jön pénz, azt is kiveszi lásd Balogh Norbert eladásából befolyó összeg.Loki téma:Akkor jó volt Szima mikor bajnokságokat nyertek?
Ugyanakkor talán ahhoz, hogy újra elindulhasson a Loki felfelé kellett most ez, mert évek óta szépen épül le a klub (a tavalyi bronzérem egyfajta csoda volt). És ha ehhez a megtisztuláshoz kell az is, hogy Szima kikerüljön a képből, akkor a kiesés ezt csak elősegíti.
ervinator
Mi ez a megtisztulás duma?
Soroljam, hogy kiknél olvastam ezt az utóbbi időben és hol tartanak? Haladás, Nyíregyháza, Győr, Vasas...az MTK feljutott magyar srácokkal gyorsan vett is 3 külföldit.
Szerintem pont a megtisztulás irányba indultak el a fiatal magyar játékosokkal és Vitelkivel Debrecenben. Csak mentálisan összeestek és jöttek a pofonok. Aztán Szima megijedt, hogy kieshetnek és szólt a régi havernak mert benne bízott.
Utólag mindenki okos , hogy kár volt váltani de egyértelmű pánikdöntés volt.Újpesten bejött az edzőváltás itt nem.
Nehéz felvenni a versenyt a fradi vidi párossal. Jó irányba indultak el azzal, hogy racionalizálják a költségeket és nem ölnek milliókat külföldi játékosok vásárlásába.
Tanulni kell a hibákból és építkezni tovább.Megtalálni az edzőt. Én lehet, hogy elhoznám a helyükben Waltnert Kaposvárról.
gordon
A fiatal magyar játékosok beépítése nem most kezdődött el, hanem már évekkel ezelőtt. Tavaly szinte ugyanezzel a kerettel lett 3. a Loki és nem azért mert annyira erős volt a keret. Arról nem is beszélve, hogy Szima előszeretettel szólt / szól bele a kezdőcsapatba, de még az akadémia működésébe is.
Szóval Szimával folyamatosan épült le a csapat az utóbbi években és valószínűleg ezen már ő sem akar változtatni, így megfáradt ez a kapcsolat. Erre értem a megtisztulást, ha ehhez az kell, hogy 4 évig maradjunk az NB2-ben, mert nem érkezik olyan tulaj, aki áldozni is szeretne a klubra, akkor legyen ez.
ervinator
Egyébként kissé abszurd ezt futballnak nevezni.
Amadeus
Elkerülvén a félreértéseket nem voltam kint tegnap, de még szerintem a szezonban is csak az EL meccseken voltam, tehát nincs ilyen téren elfogultság bennem. De legaljának nevezni azt, hogy csalódottságukban berohant X szurkoló levetetni a focistákról a mezt, nekem ez erősen műbalhénak tűnik. Tettlegességig nem fajult, lökdösődés volt (ezzel én sem értek egyet), de amit már egyszer leírtam, ha a szurkoló berohanhat a pályára, amikor bajnoki címet ünnepel egy csapat, akkor a szememben úgy egál, ha akkor is berohanhat, ha kiesik a csapat.
Ha pedig a ti szavatokkal élve állami csecsre kerül a csapat, akkor oda, én magam részéről azt sem bánom, ha sehova sem kerül, de cserébe olyan játékosok fognak játszani, akik a szívüket is kiteszik a pályára...mert ez idén elmaradt.
ervinator
És nem attól, mert beengedik vagy nem csinálnak balhét abból, ha bejönnek örülni a szurkolok, nem azt jelenti, hogy bármikor megtehetik.
Én pl. mondhatom a szomszédnak, hogy gyere at grillezni, mert kibuliztam 1 misit az utunkra, de ő ettől még nem jöhet be, ha azt az egy millát elszorakozom és csak az én házamig jut el az út, az övéig már nem.
Tettlegességig nem fajult csak meglökték? Miért ha lökdösődtek az miért nem tettlegesség?
Azért emelkedjünk már felül ezen a balkáni stíluson.
Toca
És nagyon nem hasonlítható össze a te grill partyd egy sporteseménnyel, de ha ezt el kell magyarázni, akkor ezt a témát is rövidre zárhatjuk. Azt is leírtam, hogy a lökdösődéssel nem értek egyet, de annak a lélektanát értem, hogy miért rohantak be levetetni a mezt. És azzal az érvvel is egyet tudok érteni, amit Tőzsér fogalmazott meg, de nem akarom harmadjára is leírni.
ervinator
A drukkolast megertem bar en nem vagyok fanatikus.
Szoval azt nem ertem h az emberek miert borulnak ki ha nem nyer a csapat vagy kiesik.az erzelmi resze felfoghatatlan foleg.
Koltenek penzt h lathassak , utaznak de senki nem kenyszeriti oket.mindent a helyen kell kezelni mert ha nyer a dvsc akkor tobb kenyer lesz az aztalon?
Dicsoseg a varosnak stb..miert mitol jobb egy olyan ember elete aki azt mondja h a varosomban bajnok csapat van?
Mint a vizilabdazoink.olimpiat nyertek orulunk neki de ettol semmi sem lett jobb.nem ezert kapunk allast, vagy jobb felteteleket.
ZoliMP
Másrészt ezért nézünk sportot, nem? Ha nincs érzelmi elközeleződés akkor csak úgy unaloműzésből nem nézek sporteseményt, még a látvány miatt sem. Ott van az NBA. Nincs csapatom, így bármilyen magas a színvonal, nem tudom megnézni, mert nem köt le érzelmileg. Egy nézhetetlen Steelrs meccsen meg észre sem veszem hogy elrepült 3 óra. Persze másnap már nem az határozza meg a hangulatomat, hogy nyertek-e, de van akinél igen.
bcsarli
nagylaza
a 2-0 ellenére se
Negritis
nagylaza
együtt ittuk meg azért .D
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Egyik haverom, aki a Poolnak szurkolt, a félidőben 0-3-nál dühében átkapcsolt valami filmre. Másnap látta az eredményt.cimborám a mai napig nem tette magát túl a 3-3on milan szurkolókéntSzeretném jelezni: én még mindig nem tudtam teljesen feldolgozni, és beleborzongok, ha rá gondolok, hogy 2015-ben a Packers az NFC-döntőben egy simán megnyert meccset képes volt elveszíteni a SEA ellen.😊 Mit mondjak, napokig erősen "meghatározta a hangulatomat". Ettől persze nem utáltam meg a SEA-drukkereket.Egyrészt tényleg furcsa, hogy felnőtt emberek egy kis részének ez képezi az önbecsülése egy darabját. Van akinél nem is kicsit.Full semmi iranyba vezeto hozzaszolas lesz.A műbalhét arra értem, hogy most ezzel van teli minden portál és ez az ügy sokkal nagyobbra lett fújva, mint ami valójában. Csak megint nagyon szép magyar szokásként az ilyen helyzeteket sokan arra használják, hogy ventiláljanak, köztük ti is.Műbalhé? Normál esetben sem mehet be a néző kivétel ha engedélyt kap. ( ráadásul COVID is van...).Legalja?értem én, hogy Szima egy faszkalap lett, mióta nem ő tudja lenyúlni a kaszinókból a lét és most már nem ő tolja bele a legtöbb lóvét a magyar futballba klubszinten, de az amit a debreceni "szurkolók" csináltak tegnap az mindentől függetlenül legalja. Majd "megveszi" tőle egy másik oligarcha a klubot, nem fogják hagyni, hogy a kijelölt keleti főváros lent poshadjon a többiek között a mennyei 2-ben.Igen, amikor Szima tett is a klubba pénzt, akkor jöttek az eredmények. Mióta a kaszinókat elbukta, azóta semmit nem tesz bele és ami be jön pénz, azt is kiveszi lásd Balogh Norbert eladásából befolyó összeg.Loki téma:Akkor jó volt Szima mikor bajnokságokat nyertek?
Ugyanakkor talán ahhoz, hogy újra elindulhasson a Loki felfelé kellett most ez, mert évek óta szépen épül le a klub (a tavalyi bronzérem egyfajta csoda volt). És ha ehhez a megtisztuláshoz kell az is, hogy Szima kikerüljön a képből, akkor a kiesés ezt csak elősegíti.
ervinator
Mi ez a megtisztulás duma?
Soroljam, hogy kiknél olvastam ezt az utóbbi időben és hol tartanak? Haladás, Nyíregyháza, Győr, Vasas...az MTK feljutott magyar srácokkal gyorsan vett is 3 külföldit.
Szerintem pont a megtisztulás irányba indultak el a fiatal magyar játékosokkal és Vitelkivel Debrecenben. Csak mentálisan összeestek és jöttek a pofonok. Aztán Szima megijedt, hogy kieshetnek és szólt a régi havernak mert benne bízott.
Utólag mindenki okos , hogy kár volt váltani de egyértelmű pánikdöntés volt.Újpesten bejött az edzőváltás itt nem.
Nehéz felvenni a versenyt a fradi vidi párossal. Jó irányba indultak el azzal, hogy racionalizálják a költségeket és nem ölnek milliókat külföldi játékosok vásárlásába.
Tanulni kell a hibákból és építkezni tovább.Megtalálni az edzőt. Én lehet, hogy elhoznám a helyükben Waltnert Kaposvárról.
gordon
A fiatal magyar játékosok beépítése nem most kezdődött el, hanem már évekkel ezelőtt. Tavaly szinte ugyanezzel a kerettel lett 3. a Loki és nem azért mert annyira erős volt a keret. Arról nem is beszélve, hogy Szima előszeretettel szólt / szól bele a kezdőcsapatba, de még az akadémia működésébe is.
Szóval Szimával folyamatosan épült le a csapat az utóbbi években és valószínűleg ezen már ő sem akar változtatni, így megfáradt ez a kapcsolat. Erre értem a megtisztulást, ha ehhez az kell, hogy 4 évig maradjunk az NB2-ben, mert nem érkezik olyan tulaj, aki áldozni is szeretne a klubra, akkor legyen ez.
ervinator
Egyébként kissé abszurd ezt futballnak nevezni.
Amadeus
Elkerülvén a félreértéseket nem voltam kint tegnap, de még szerintem a szezonban is csak az EL meccseken voltam, tehát nincs ilyen téren elfogultság bennem. De legaljának nevezni azt, hogy csalódottságukban berohant X szurkoló levetetni a focistákról a mezt, nekem ez erősen műbalhénak tűnik. Tettlegességig nem fajult, lökdösődés volt (ezzel én sem értek egyet), de amit már egyszer leírtam, ha a szurkoló berohanhat a pályára, amikor bajnoki címet ünnepel egy csapat, akkor a szememben úgy egál, ha akkor is berohanhat, ha kiesik a csapat.
Ha pedig a ti szavatokkal élve állami csecsre kerül a csapat, akkor oda, én magam részéről azt sem bánom, ha sehova sem kerül, de cserébe olyan játékosok fognak játszani, akik a szívüket is kiteszik a pályára...mert ez idén elmaradt.
ervinator
És nem attól, mert beengedik vagy nem csinálnak balhét abból, ha bejönnek örülni a szurkolok, nem azt jelenti, hogy bármikor megtehetik.
Én pl. mondhatom a szomszédnak, hogy gyere at grillezni, mert kibuliztam 1 misit az utunkra, de ő ettől még nem jöhet be, ha azt az egy millát elszorakozom és csak az én házamig jut el az út, az övéig már nem.
Tettlegességig nem fajult csak meglökték? Miért ha lökdösődtek az miért nem tettlegesség?
Azért emelkedjünk már felül ezen a balkáni stíluson.
Toca
És nagyon nem hasonlítható össze a te grill partyd egy sporteseménnyel, de ha ezt el kell magyarázni, akkor ezt a témát is rövidre zárhatjuk. Azt is leírtam, hogy a lökdösődéssel nem értek egyet, de annak a lélektanát értem, hogy miért rohantak be levetetni a mezt. És azzal az érvvel is egyet tudok érteni, amit Tőzsér fogalmazott meg, de nem akarom harmadjára is leírni.
ervinator
A drukkolast megertem bar en nem vagyok fanatikus.
Szoval azt nem ertem h az emberek miert borulnak ki ha nem nyer a csapat vagy kiesik.az erzelmi resze felfoghatatlan foleg.
Koltenek penzt h lathassak , utaznak de senki nem kenyszeriti oket.mindent a helyen kell kezelni mert ha nyer a dvsc akkor tobb kenyer lesz az aztalon?
Dicsoseg a varosnak stb..miert mitol jobb egy olyan ember elete aki azt mondja h a varosomban bajnok csapat van?
Mint a vizilabdazoink.olimpiat nyertek orulunk neki de ettol semmi sem lett jobb.nem ezert kapunk allast, vagy jobb felteteleket.
ZoliMP
Másrészt ezért nézünk sportot, nem? Ha nincs érzelmi elközeleződés akkor csak úgy unaloműzésből nem nézek sporteseményt, még a látvány miatt sem. Ott van az NBA. Nincs csapatom, így bármilyen magas a színvonal, nem tudom megnézni, mert nem köt le érzelmileg. Egy nézhetetlen Steelrs meccsen meg észre sem veszem hogy elrepült 3 óra. Persze másnap már nem az határozza meg a hangulatomat, hogy nyertek-e, de van akinél igen.
bcsarli
nagylaza
a 2-0 ellenére se
Negritis
több mint 5 éve
nah ha ma látom megkérdem 😀Dzsudzsák -> PAFCEnis bardhi--》arsenalpedro -> roma
eaglesmcnabb
Negritis
#JC6
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Dzsudzsák -> PAFCEnis bardhi--》arsenalpedro -> roma
eaglesmcnabb
Negritis
több mint 5 éve
Enis bardhi--》arsenalpedro -> roma
eaglesmcnabb
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
cimborám a mai napig nem tette magát túl a 3-3on milan szurkolókéntSzeretném jelezni: én még mindig nem tudtam teljesen feldolgozni, és beleborzongok, ha rá gondolok, hogy 2015-ben a Packers az NFC-döntőben egy simán megnyert meccset képes volt elveszíteni a SEA ellen.😊 Mit mondjak, napokig erősen "meghatározta a hangulatomat". Ettől persze nem utáltam meg a SEA-drukkereket.Egyrészt tényleg furcsa, hogy felnőtt emberek egy kis részének ez képezi az önbecsülése egy darabját. Van akinél nem is kicsit.Full semmi iranyba vezeto hozzaszolas lesz.A műbalhét arra értem, hogy most ezzel van teli minden portál és ez az ügy sokkal nagyobbra lett fújva, mint ami valójában. Csak megint nagyon szép magyar szokásként az ilyen helyzeteket sokan arra használják, hogy ventiláljanak, köztük ti is.Műbalhé? Normál esetben sem mehet be a néző kivétel ha engedélyt kap. ( ráadásul COVID is van...).Legalja?értem én, hogy Szima egy faszkalap lett, mióta nem ő tudja lenyúlni a kaszinókból a lét és most már nem ő tolja bele a legtöbb lóvét a magyar futballba klubszinten, de az amit a debreceni "szurkolók" csináltak tegnap az mindentől függetlenül legalja. Majd "megveszi" tőle egy másik oligarcha a klubot, nem fogják hagyni, hogy a kijelölt keleti főváros lent poshadjon a többiek között a mennyei 2-ben.Igen, amikor Szima tett is a klubba pénzt, akkor jöttek az eredmények. Mióta a kaszinókat elbukta, azóta semmit nem tesz bele és ami be jön pénz, azt is kiveszi lásd Balogh Norbert eladásából befolyó összeg.Loki téma:Akkor jó volt Szima mikor bajnokságokat nyertek?
Ugyanakkor talán ahhoz, hogy újra elindulhasson a Loki felfelé kellett most ez, mert évek óta szépen épül le a klub (a tavalyi bronzérem egyfajta csoda volt). És ha ehhez a megtisztuláshoz kell az is, hogy Szima kikerüljön a képből, akkor a kiesés ezt csak elősegíti.
ervinator
Mi ez a megtisztulás duma?
Soroljam, hogy kiknél olvastam ezt az utóbbi időben és hol tartanak? Haladás, Nyíregyháza, Győr, Vasas...az MTK feljutott magyar srácokkal gyorsan vett is 3 külföldit.
Szerintem pont a megtisztulás irányba indultak el a fiatal magyar játékosokkal és Vitelkivel Debrecenben. Csak mentálisan összeestek és jöttek a pofonok. Aztán Szima megijedt, hogy kieshetnek és szólt a régi havernak mert benne bízott.
Utólag mindenki okos , hogy kár volt váltani de egyértelmű pánikdöntés volt.Újpesten bejött az edzőváltás itt nem.
Nehéz felvenni a versenyt a fradi vidi párossal. Jó irányba indultak el azzal, hogy racionalizálják a költségeket és nem ölnek milliókat külföldi játékosok vásárlásába.
Tanulni kell a hibákból és építkezni tovább.Megtalálni az edzőt. Én lehet, hogy elhoznám a helyükben Waltnert Kaposvárról.
gordon
A fiatal magyar játékosok beépítése nem most kezdődött el, hanem már évekkel ezelőtt. Tavaly szinte ugyanezzel a kerettel lett 3. a Loki és nem azért mert annyira erős volt a keret. Arról nem is beszélve, hogy Szima előszeretettel szólt / szól bele a kezdőcsapatba, de még az akadémia működésébe is.
Szóval Szimával folyamatosan épült le a csapat az utóbbi években és valószínűleg ezen már ő sem akar változtatni, így megfáradt ez a kapcsolat. Erre értem a megtisztulást, ha ehhez az kell, hogy 4 évig maradjunk az NB2-ben, mert nem érkezik olyan tulaj, aki áldozni is szeretne a klubra, akkor legyen ez.
ervinator
Egyébként kissé abszurd ezt futballnak nevezni.
Amadeus
Elkerülvén a félreértéseket nem voltam kint tegnap, de még szerintem a szezonban is csak az EL meccseken voltam, tehát nincs ilyen téren elfogultság bennem. De legaljának nevezni azt, hogy csalódottságukban berohant X szurkoló levetetni a focistákról a mezt, nekem ez erősen műbalhénak tűnik. Tettlegességig nem fajult, lökdösődés volt (ezzel én sem értek egyet), de amit már egyszer leírtam, ha a szurkoló berohanhat a pályára, amikor bajnoki címet ünnepel egy csapat, akkor a szememben úgy egál, ha akkor is berohanhat, ha kiesik a csapat.
Ha pedig a ti szavatokkal élve állami csecsre kerül a csapat, akkor oda, én magam részéről azt sem bánom, ha sehova sem kerül, de cserébe olyan játékosok fognak játszani, akik a szívüket is kiteszik a pályára...mert ez idén elmaradt.
ervinator
És nem attól, mert beengedik vagy nem csinálnak balhét abból, ha bejönnek örülni a szurkolok, nem azt jelenti, hogy bármikor megtehetik.
Én pl. mondhatom a szomszédnak, hogy gyere at grillezni, mert kibuliztam 1 misit az utunkra, de ő ettől még nem jöhet be, ha azt az egy millát elszorakozom és csak az én házamig jut el az út, az övéig már nem.
Tettlegességig nem fajult csak meglökték? Miért ha lökdösődtek az miért nem tettlegesség?
Azért emelkedjünk már felül ezen a balkáni stíluson.
Toca
És nagyon nem hasonlítható össze a te grill partyd egy sporteseménnyel, de ha ezt el kell magyarázni, akkor ezt a témát is rövidre zárhatjuk. Azt is leírtam, hogy a lökdösődéssel nem értek egyet, de annak a lélektanát értem, hogy miért rohantak be levetetni a mezt. És azzal az érvvel is egyet tudok érteni, amit Tőzsér fogalmazott meg, de nem akarom harmadjára is leírni.
ervinator
A drukkolast megertem bar en nem vagyok fanatikus.
Szoval azt nem ertem h az emberek miert borulnak ki ha nem nyer a csapat vagy kiesik.az erzelmi resze felfoghatatlan foleg.
Koltenek penzt h lathassak , utaznak de senki nem kenyszeriti oket.mindent a helyen kell kezelni mert ha nyer a dvsc akkor tobb kenyer lesz az aztalon?
Dicsoseg a varosnak stb..miert mitol jobb egy olyan ember elete aki azt mondja h a varosomban bajnok csapat van?
Mint a vizilabdazoink.olimpiat nyertek orulunk neki de ettol semmi sem lett jobb.nem ezert kapunk allast, vagy jobb felteteleket.
ZoliMP
Másrészt ezért nézünk sportot, nem? Ha nincs érzelmi elközeleződés akkor csak úgy unaloműzésből nem nézek sporteseményt, még a látvány miatt sem. Ott van az NBA. Nincs csapatom, így bármilyen magas a színvonal, nem tudom megnézni, mert nem köt le érzelmileg. Egy nézhetetlen Steelrs meccsen meg észre sem veszem hogy elrepült 3 óra. Persze másnap már nem az határozza meg a hangulatomat, hogy nyertek-e, de van akinél igen.
bcsarli
nagylaza
a 2-0 ellenére se
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Szeretném jelezni: én még mindig nem tudtam teljesen feldolgozni, és beleborzongok, ha rá gondolok, hogy 2015-ben a Packers az NFC-döntőben egy simán megnyert meccset képes volt elveszíteni a SEA ellen.😊 Mit mondjak, napokig erősen "meghatározta a hangulatomat". Ettől persze nem utáltam meg a SEA-drukkereket.Egyrészt tényleg furcsa, hogy felnőtt emberek egy kis részének ez képezi az önbecsülése egy darabját. Van akinél nem is kicsit.Full semmi iranyba vezeto hozzaszolas lesz.A műbalhét arra értem, hogy most ezzel van teli minden portál és ez az ügy sokkal nagyobbra lett fújva, mint ami valójában. Csak megint nagyon szép magyar szokásként az ilyen helyzeteket sokan arra használják, hogy ventiláljanak, köztük ti is.Műbalhé? Normál esetben sem mehet be a néző kivétel ha engedélyt kap. ( ráadásul COVID is van...).Legalja?értem én, hogy Szima egy faszkalap lett, mióta nem ő tudja lenyúlni a kaszinókból a lét és most már nem ő tolja bele a legtöbb lóvét a magyar futballba klubszinten, de az amit a debreceni "szurkolók" csináltak tegnap az mindentől függetlenül legalja. Majd "megveszi" tőle egy másik oligarcha a klubot, nem fogják hagyni, hogy a kijelölt keleti főváros lent poshadjon a többiek között a mennyei 2-ben.Igen, amikor Szima tett is a klubba pénzt, akkor jöttek az eredmények. Mióta a kaszinókat elbukta, azóta semmit nem tesz bele és ami be jön pénz, azt is kiveszi lásd Balogh Norbert eladásából befolyó összeg.Loki téma:Akkor jó volt Szima mikor bajnokságokat nyertek?
Ugyanakkor talán ahhoz, hogy újra elindulhasson a Loki felfelé kellett most ez, mert évek óta szépen épül le a klub (a tavalyi bronzérem egyfajta csoda volt). És ha ehhez a megtisztuláshoz kell az is, hogy Szima kikerüljön a képből, akkor a kiesés ezt csak elősegíti.
ervinator
Mi ez a megtisztulás duma?
Soroljam, hogy kiknél olvastam ezt az utóbbi időben és hol tartanak? Haladás, Nyíregyháza, Győr, Vasas...az MTK feljutott magyar srácokkal gyorsan vett is 3 külföldit.
Szerintem pont a megtisztulás irányba indultak el a fiatal magyar játékosokkal és Vitelkivel Debrecenben. Csak mentálisan összeestek és jöttek a pofonok. Aztán Szima megijedt, hogy kieshetnek és szólt a régi havernak mert benne bízott.
Utólag mindenki okos , hogy kár volt váltani de egyértelmű pánikdöntés volt.Újpesten bejött az edzőváltás itt nem.
Nehéz felvenni a versenyt a fradi vidi párossal. Jó irányba indultak el azzal, hogy racionalizálják a költségeket és nem ölnek milliókat külföldi játékosok vásárlásába.
Tanulni kell a hibákból és építkezni tovább.Megtalálni az edzőt. Én lehet, hogy elhoznám a helyükben Waltnert Kaposvárról.
gordon
A fiatal magyar játékosok beépítése nem most kezdődött el, hanem már évekkel ezelőtt. Tavaly szinte ugyanezzel a kerettel lett 3. a Loki és nem azért mert annyira erős volt a keret. Arról nem is beszélve, hogy Szima előszeretettel szólt / szól bele a kezdőcsapatba, de még az akadémia működésébe is.
Szóval Szimával folyamatosan épült le a csapat az utóbbi években és valószínűleg ezen már ő sem akar változtatni, így megfáradt ez a kapcsolat. Erre értem a megtisztulást, ha ehhez az kell, hogy 4 évig maradjunk az NB2-ben, mert nem érkezik olyan tulaj, aki áldozni is szeretne a klubra, akkor legyen ez.
ervinator
Egyébként kissé abszurd ezt futballnak nevezni.
Amadeus
Elkerülvén a félreértéseket nem voltam kint tegnap, de még szerintem a szezonban is csak az EL meccseken voltam, tehát nincs ilyen téren elfogultság bennem. De legaljának nevezni azt, hogy csalódottságukban berohant X szurkoló levetetni a focistákról a mezt, nekem ez erősen műbalhénak tűnik. Tettlegességig nem fajult, lökdösődés volt (ezzel én sem értek egyet), de amit már egyszer leírtam, ha a szurkoló berohanhat a pályára, amikor bajnoki címet ünnepel egy csapat, akkor a szememben úgy egál, ha akkor is berohanhat, ha kiesik a csapat.
Ha pedig a ti szavatokkal élve állami csecsre kerül a csapat, akkor oda, én magam részéről azt sem bánom, ha sehova sem kerül, de cserébe olyan játékosok fognak játszani, akik a szívüket is kiteszik a pályára...mert ez idén elmaradt.
ervinator
És nem attól, mert beengedik vagy nem csinálnak balhét abból, ha bejönnek örülni a szurkolok, nem azt jelenti, hogy bármikor megtehetik.
Én pl. mondhatom a szomszédnak, hogy gyere at grillezni, mert kibuliztam 1 misit az utunkra, de ő ettől még nem jöhet be, ha azt az egy millát elszorakozom és csak az én házamig jut el az út, az övéig már nem.
Tettlegességig nem fajult csak meglökték? Miért ha lökdösődtek az miért nem tettlegesség?
Azért emelkedjünk már felül ezen a balkáni stíluson.
Toca
És nagyon nem hasonlítható össze a te grill partyd egy sporteseménnyel, de ha ezt el kell magyarázni, akkor ezt a témát is rövidre zárhatjuk. Azt is leírtam, hogy a lökdösődéssel nem értek egyet, de annak a lélektanát értem, hogy miért rohantak be levetetni a mezt. És azzal az érvvel is egyet tudok érteni, amit Tőzsér fogalmazott meg, de nem akarom harmadjára is leírni.
ervinator
A drukkolast megertem bar en nem vagyok fanatikus.
Szoval azt nem ertem h az emberek miert borulnak ki ha nem nyer a csapat vagy kiesik.az erzelmi resze felfoghatatlan foleg.
Koltenek penzt h lathassak , utaznak de senki nem kenyszeriti oket.mindent a helyen kell kezelni mert ha nyer a dvsc akkor tobb kenyer lesz az aztalon?
Dicsoseg a varosnak stb..miert mitol jobb egy olyan ember elete aki azt mondja h a varosomban bajnok csapat van?
Mint a vizilabdazoink.olimpiat nyertek orulunk neki de ettol semmi sem lett jobb.nem ezert kapunk allast, vagy jobb felteteleket.
ZoliMP
Másrészt ezért nézünk sportot, nem? Ha nincs érzelmi elközeleződés akkor csak úgy unaloműzésből nem nézek sporteseményt, még a látvány miatt sem. Ott van az NBA. Nincs csapatom, így bármilyen magas a színvonal, nem tudom megnézni, mert nem köt le érzelmileg. Egy nézhetetlen Steelrs meccsen meg észre sem veszem hogy elrepült 3 óra. Persze másnap már nem az határozza meg a hangulatomat, hogy nyertek-e, de van akinél igen.
bcsarli
több mint 5 éve
Egyrészt tényleg furcsa, hogy felnőtt emberek egy kis részének ez képezi az önbecsülése egy darabját. Van akinél nem is kicsit.Full semmi iranyba vezeto hozzaszolas lesz.A műbalhét arra értem, hogy most ezzel van teli minden portál és ez az ügy sokkal nagyobbra lett fújva, mint ami valójában. Csak megint nagyon szép magyar szokásként az ilyen helyzeteket sokan arra használják, hogy ventiláljanak, köztük ti is.Műbalhé? Normál esetben sem mehet be a néző kivétel ha engedélyt kap. ( ráadásul COVID is van...).Legalja?értem én, hogy Szima egy faszkalap lett, mióta nem ő tudja lenyúlni a kaszinókból a lét és most már nem ő tolja bele a legtöbb lóvét a magyar futballba klubszinten, de az amit a debreceni "szurkolók" csináltak tegnap az mindentől függetlenül legalja. Majd "megveszi" tőle egy másik oligarcha a klubot, nem fogják hagyni, hogy a kijelölt keleti főváros lent poshadjon a többiek között a mennyei 2-ben.Igen, amikor Szima tett is a klubba pénzt, akkor jöttek az eredmények. Mióta a kaszinókat elbukta, azóta semmit nem tesz bele és ami be jön pénz, azt is kiveszi lásd Balogh Norbert eladásából befolyó összeg.Loki téma:Akkor jó volt Szima mikor bajnokságokat nyertek?
Ugyanakkor talán ahhoz, hogy újra elindulhasson a Loki felfelé kellett most ez, mert évek óta szépen épül le a klub (a tavalyi bronzérem egyfajta csoda volt). És ha ehhez a megtisztuláshoz kell az is, hogy Szima kikerüljön a képből, akkor a kiesés ezt csak elősegíti.
ervinator
Mi ez a megtisztulás duma?
Soroljam, hogy kiknél olvastam ezt az utóbbi időben és hol tartanak? Haladás, Nyíregyháza, Győr, Vasas...az MTK feljutott magyar srácokkal gyorsan vett is 3 külföldit.
Szerintem pont a megtisztulás irányba indultak el a fiatal magyar játékosokkal és Vitelkivel Debrecenben. Csak mentálisan összeestek és jöttek a pofonok. Aztán Szima megijedt, hogy kieshetnek és szólt a régi havernak mert benne bízott.
Utólag mindenki okos , hogy kár volt váltani de egyértelmű pánikdöntés volt.Újpesten bejött az edzőváltás itt nem.
Nehéz felvenni a versenyt a fradi vidi párossal. Jó irányba indultak el azzal, hogy racionalizálják a költségeket és nem ölnek milliókat külföldi játékosok vásárlásába.
Tanulni kell a hibákból és építkezni tovább.Megtalálni az edzőt. Én lehet, hogy elhoznám a helyükben Waltnert Kaposvárról.
gordon
A fiatal magyar játékosok beépítése nem most kezdődött el, hanem már évekkel ezelőtt. Tavaly szinte ugyanezzel a kerettel lett 3. a Loki és nem azért mert annyira erős volt a keret. Arról nem is beszélve, hogy Szima előszeretettel szólt / szól bele a kezdőcsapatba, de még az akadémia működésébe is.
Szóval Szimával folyamatosan épült le a csapat az utóbbi években és valószínűleg ezen már ő sem akar változtatni, így megfáradt ez a kapcsolat. Erre értem a megtisztulást, ha ehhez az kell, hogy 4 évig maradjunk az NB2-ben, mert nem érkezik olyan tulaj, aki áldozni is szeretne a klubra, akkor legyen ez.
ervinator
Egyébként kissé abszurd ezt futballnak nevezni.
Amadeus
Elkerülvén a félreértéseket nem voltam kint tegnap, de még szerintem a szezonban is csak az EL meccseken voltam, tehát nincs ilyen téren elfogultság bennem. De legaljának nevezni azt, hogy csalódottságukban berohant X szurkoló levetetni a focistákról a mezt, nekem ez erősen műbalhénak tűnik. Tettlegességig nem fajult, lökdösődés volt (ezzel én sem értek egyet), de amit már egyszer leírtam, ha a szurkoló berohanhat a pályára, amikor bajnoki címet ünnepel egy csapat, akkor a szememben úgy egál, ha akkor is berohanhat, ha kiesik a csapat.
Ha pedig a ti szavatokkal élve állami csecsre kerül a csapat, akkor oda, én magam részéről azt sem bánom, ha sehova sem kerül, de cserébe olyan játékosok fognak játszani, akik a szívüket is kiteszik a pályára...mert ez idén elmaradt.
ervinator
És nem attól, mert beengedik vagy nem csinálnak balhét abból, ha bejönnek örülni a szurkolok, nem azt jelenti, hogy bármikor megtehetik.
Én pl. mondhatom a szomszédnak, hogy gyere at grillezni, mert kibuliztam 1 misit az utunkra, de ő ettől még nem jöhet be, ha azt az egy millát elszorakozom és csak az én házamig jut el az út, az övéig már nem.
Tettlegességig nem fajult csak meglökték? Miért ha lökdösődtek az miért nem tettlegesség?
Azért emelkedjünk már felül ezen a balkáni stíluson.
Toca
És nagyon nem hasonlítható össze a te grill partyd egy sporteseménnyel, de ha ezt el kell magyarázni, akkor ezt a témát is rövidre zárhatjuk. Azt is leírtam, hogy a lökdösődéssel nem értek egyet, de annak a lélektanát értem, hogy miért rohantak be levetetni a mezt. És azzal az érvvel is egyet tudok érteni, amit Tőzsér fogalmazott meg, de nem akarom harmadjára is leírni.
ervinator
A drukkolast megertem bar en nem vagyok fanatikus.
Szoval azt nem ertem h az emberek miert borulnak ki ha nem nyer a csapat vagy kiesik.az erzelmi resze felfoghatatlan foleg.
Koltenek penzt h lathassak , utaznak de senki nem kenyszeriti oket.mindent a helyen kell kezelni mert ha nyer a dvsc akkor tobb kenyer lesz az aztalon?
Dicsoseg a varosnak stb..miert mitol jobb egy olyan ember elete aki azt mondja h a varosomban bajnok csapat van?
Mint a vizilabdazoink.olimpiat nyertek orulunk neki de ettol semmi sem lett jobb.nem ezert kapunk allast, vagy jobb felteteleket.
ZoliMP
Másrészt ezért nézünk sportot, nem? Ha nincs érzelmi elközeleződés akkor csak úgy unaloműzésből nem nézek sporteseményt, még a látvány miatt sem. Ott van az NBA. Nincs csapatom, így bármilyen magas a színvonal, nem tudom megnézni, mert nem köt le érzelmileg. Egy nézhetetlen Steelrs meccsen meg észre sem veszem hogy elrepült 3 óra. Persze másnap már nem az határozza meg a hangulatomat, hogy nyertek-e, de van akinél igen.
több mint 5 éve
Enis bardhi--》arsenalremélemem nem a Blikk a forrásod 😀
eaglesmcnabb
"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Enis bardhi--》arsenal
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
YoungZeeZee
9 842
Full semmi iranyba vezeto hozzaszolas lesz.A műbalhét arra értem, hogy most ezzel van teli minden portál és ez az ügy sokkal nagyobbra lett fújva, mint ami valójában. Csak megint nagyon szép magyar szokásként az ilyen helyzeteket sokan arra használják, hogy ventiláljanak, köztük ti is.Műbalhé? Normál esetben sem mehet be a néző kivétel ha engedélyt kap. ( ráadásul COVID is van...).Legalja?értem én, hogy Szima egy faszkalap lett, mióta nem ő tudja lenyúlni a kaszinókból a lét és most már nem ő tolja bele a legtöbb lóvét a magyar futballba klubszinten, de az amit a debreceni "szurkolók" csináltak tegnap az mindentől függetlenül legalja. Majd "megveszi" tőle egy másik oligarcha a klubot, nem fogják hagyni, hogy a kijelölt keleti főváros lent poshadjon a többiek között a mennyei 2-ben.Igen, amikor Szima tett is a klubba pénzt, akkor jöttek az eredmények. Mióta a kaszinókat elbukta, azóta semmit nem tesz bele és ami be jön pénz, azt is kiveszi lásd Balogh Norbert eladásából befolyó összeg.Loki téma:Akkor jó volt Szima mikor bajnokságokat nyertek?
Ugyanakkor talán ahhoz, hogy újra elindulhasson a Loki felfelé kellett most ez, mert évek óta szépen épül le a klub (a tavalyi bronzérem egyfajta csoda volt). És ha ehhez a megtisztuláshoz kell az is, hogy Szima kikerüljön a képből, akkor a kiesés ezt csak elősegíti.
ervinator
Mi ez a megtisztulás duma?
Soroljam, hogy kiknél olvastam ezt az utóbbi időben és hol tartanak? Haladás, Nyíregyháza, Győr, Vasas...az MTK feljutott magyar srácokkal gyorsan vett is 3 külföldit.
Szerintem pont a megtisztulás irányba indultak el a fiatal magyar játékosokkal és Vitelkivel Debrecenben. Csak mentálisan összeestek és jöttek a pofonok. Aztán Szima megijedt, hogy kieshetnek és szólt a régi havernak mert benne bízott.
Utólag mindenki okos , hogy kár volt váltani de egyértelmű pánikdöntés volt.Újpesten bejött az edzőváltás itt nem.
Nehéz felvenni a versenyt a fradi vidi párossal. Jó irányba indultak el azzal, hogy racionalizálják a költségeket és nem ölnek milliókat külföldi játékosok vásárlásába.
Tanulni kell a hibákból és építkezni tovább.Megtalálni az edzőt. Én lehet, hogy elhoznám a helyükben Waltnert Kaposvárról.
gordon
A fiatal magyar játékosok beépítése nem most kezdődött el, hanem már évekkel ezelőtt. Tavaly szinte ugyanezzel a kerettel lett 3. a Loki és nem azért mert annyira erős volt a keret. Arról nem is beszélve, hogy Szima előszeretettel szólt / szól bele a kezdőcsapatba, de még az akadémia működésébe is.
Szóval Szimával folyamatosan épült le a csapat az utóbbi években és valószínűleg ezen már ő sem akar változtatni, így megfáradt ez a kapcsolat. Erre értem a megtisztulást, ha ehhez az kell, hogy 4 évig maradjunk az NB2-ben, mert nem érkezik olyan tulaj, aki áldozni is szeretne a klubra, akkor legyen ez.
ervinator
Egyébként kissé abszurd ezt futballnak nevezni.
Amadeus
Elkerülvén a félreértéseket nem voltam kint tegnap, de még szerintem a szezonban is csak az EL meccseken voltam, tehát nincs ilyen téren elfogultság bennem. De legaljának nevezni azt, hogy csalódottságukban berohant X szurkoló levetetni a focistákról a mezt, nekem ez erősen műbalhénak tűnik. Tettlegességig nem fajult, lökdösődés volt (ezzel én sem értek egyet), de amit már egyszer leírtam, ha a szurkoló berohanhat a pályára, amikor bajnoki címet ünnepel egy csapat, akkor a szememben úgy egál, ha akkor is berohanhat, ha kiesik a csapat.
Ha pedig a ti szavatokkal élve állami csecsre kerül a csapat, akkor oda, én magam részéről azt sem bánom, ha sehova sem kerül, de cserébe olyan játékosok fognak játszani, akik a szívüket is kiteszik a pályára...mert ez idén elmaradt.
ervinator
És nem attól, mert beengedik vagy nem csinálnak balhét abból, ha bejönnek örülni a szurkolok, nem azt jelenti, hogy bármikor megtehetik.
Én pl. mondhatom a szomszédnak, hogy gyere at grillezni, mert kibuliztam 1 misit az utunkra, de ő ettől még nem jöhet be, ha azt az egy millát elszorakozom és csak az én házamig jut el az út, az övéig már nem.
Tettlegességig nem fajult csak meglökték? Miért ha lökdösődtek az miért nem tettlegesség?
Azért emelkedjünk már felül ezen a balkáni stíluson.
Toca
És nagyon nem hasonlítható össze a te grill partyd egy sporteseménnyel, de ha ezt el kell magyarázni, akkor ezt a témát is rövidre zárhatjuk. Azt is leírtam, hogy a lökdösődéssel nem értek egyet, de annak a lélektanát értem, hogy miért rohantak be levetetni a mezt. És azzal az érvvel is egyet tudok érteni, amit Tőzsér fogalmazott meg, de nem akarom harmadjára is leírni.
ervinator
A drukkolast megertem bar en nem vagyok fanatikus.
Szoval azt nem ertem h az emberek miert borulnak ki ha nem nyer a csapat vagy kiesik.az erzelmi resze felfoghatatlan foleg.
Koltenek penzt h lathassak , utaznak de senki nem kenyszeriti oket.mindent a helyen kell kezelni mert ha nyer a dvsc akkor tobb kenyer lesz az aztalon?
Dicsoseg a varosnak stb..miert mitol jobb egy olyan ember elete aki azt mondja h a varosomban bajnok csapat van?
Mint a vizilabdazoink.olimpiat nyertek orulunk neki de ettol semmi sem lett jobb.nem ezert kapunk allast, vagy jobb felteteleket.
több mint 5 éve
A műbalhét arra értem, hogy most ezzel van teli minden portál és ez az ügy sokkal nagyobbra lett fújva, mint ami valójában. Csak megint nagyon szép magyar szokásként az ilyen helyzeteket sokan arra használják, hogy ventiláljanak, köztük ti is.Műbalhé? Normál esetben sem mehet be a néző kivétel ha engedélyt kap. ( ráadásul COVID is van...).Legalja?értem én, hogy Szima egy faszkalap lett, mióta nem ő tudja lenyúlni a kaszinókból a lét és most már nem ő tolja bele a legtöbb lóvét a magyar futballba klubszinten, de az amit a debreceni "szurkolók" csináltak tegnap az mindentől függetlenül legalja. Majd "megveszi" tőle egy másik oligarcha a klubot, nem fogják hagyni, hogy a kijelölt keleti főváros lent poshadjon a többiek között a mennyei 2-ben.Igen, amikor Szima tett is a klubba pénzt, akkor jöttek az eredmények. Mióta a kaszinókat elbukta, azóta semmit nem tesz bele és ami be jön pénz, azt is kiveszi lásd Balogh Norbert eladásából befolyó összeg.Loki téma:Akkor jó volt Szima mikor bajnokságokat nyertek?
Ugyanakkor talán ahhoz, hogy újra elindulhasson a Loki felfelé kellett most ez, mert évek óta szépen épül le a klub (a tavalyi bronzérem egyfajta csoda volt). És ha ehhez a megtisztuláshoz kell az is, hogy Szima kikerüljön a képből, akkor a kiesés ezt csak elősegíti.
ervinator
Mi ez a megtisztulás duma?
Soroljam, hogy kiknél olvastam ezt az utóbbi időben és hol tartanak? Haladás, Nyíregyháza, Győr, Vasas...az MTK feljutott magyar srácokkal gyorsan vett is 3 külföldit.
Szerintem pont a megtisztulás irányba indultak el a fiatal magyar játékosokkal és Vitelkivel Debrecenben. Csak mentálisan összeestek és jöttek a pofonok. Aztán Szima megijedt, hogy kieshetnek és szólt a régi havernak mert benne bízott.
Utólag mindenki okos , hogy kár volt váltani de egyértelmű pánikdöntés volt.Újpesten bejött az edzőváltás itt nem.
Nehéz felvenni a versenyt a fradi vidi párossal. Jó irányba indultak el azzal, hogy racionalizálják a költségeket és nem ölnek milliókat külföldi játékosok vásárlásába.
Tanulni kell a hibákból és építkezni tovább.Megtalálni az edzőt. Én lehet, hogy elhoznám a helyükben Waltnert Kaposvárról.
gordon
A fiatal magyar játékosok beépítése nem most kezdődött el, hanem már évekkel ezelőtt. Tavaly szinte ugyanezzel a kerettel lett 3. a Loki és nem azért mert annyira erős volt a keret. Arról nem is beszélve, hogy Szima előszeretettel szólt / szól bele a kezdőcsapatba, de még az akadémia működésébe is.
Szóval Szimával folyamatosan épült le a csapat az utóbbi években és valószínűleg ezen már ő sem akar változtatni, így megfáradt ez a kapcsolat. Erre értem a megtisztulást, ha ehhez az kell, hogy 4 évig maradjunk az NB2-ben, mert nem érkezik olyan tulaj, aki áldozni is szeretne a klubra, akkor legyen ez.
ervinator
Egyébként kissé abszurd ezt futballnak nevezni.
Amadeus
Elkerülvén a félreértéseket nem voltam kint tegnap, de még szerintem a szezonban is csak az EL meccseken voltam, tehát nincs ilyen téren elfogultság bennem. De legaljának nevezni azt, hogy csalódottságukban berohant X szurkoló levetetni a focistákról a mezt, nekem ez erősen műbalhénak tűnik. Tettlegességig nem fajult, lökdösődés volt (ezzel én sem értek egyet), de amit már egyszer leírtam, ha a szurkoló berohanhat a pályára, amikor bajnoki címet ünnepel egy csapat, akkor a szememben úgy egál, ha akkor is berohanhat, ha kiesik a csapat.
Ha pedig a ti szavatokkal élve állami csecsre kerül a csapat, akkor oda, én magam részéről azt sem bánom, ha sehova sem kerül, de cserébe olyan játékosok fognak játszani, akik a szívüket is kiteszik a pályára...mert ez idén elmaradt.
ervinator
És nem attól, mert beengedik vagy nem csinálnak balhét abból, ha bejönnek örülni a szurkolok, nem azt jelenti, hogy bármikor megtehetik.
Én pl. mondhatom a szomszédnak, hogy gyere at grillezni, mert kibuliztam 1 misit az utunkra, de ő ettől még nem jöhet be, ha azt az egy millát elszorakozom és csak az én házamig jut el az út, az övéig már nem.
Tettlegességig nem fajult csak meglökték? Miért ha lökdösődtek az miért nem tettlegesség?
Azért emelkedjünk már felül ezen a balkáni stíluson.
Toca
És nagyon nem hasonlítható össze a te grill partyd egy sporteseménnyel, de ha ezt el kell magyarázni, akkor ezt a témát is rövidre zárhatjuk. Azt is leírtam, hogy a lökdösődéssel nem értek egyet, de annak a lélektanát értem, hogy miért rohantak be levetetni a mezt. És azzal az érvvel is egyet tudok érteni, amit Tőzsér fogalmazott meg, de nem akarom harmadjára is leírni.
"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 5 éve
YoungZeeZee
9 842
A puskas kiesik jovorw nem?Vasas el->nb2
Mtk is EL majd nb2
Dvsc EL majd nb2
Szerkesztette: YoungZeeZee
több mint 5 éve
MI lett a Lokival? Lezüllött a tulaj, vagy börtönbe zárták? 😊Hát ugye kaszinókból volt a pénze... az meg NERmonopólium egy ideje. 😊
peterk2005
több mint 5 éve
Műbalhé? Normál esetben sem mehet be a néző kivétel ha engedélyt kap. ( ráadásul COVID is van...).Legalja?értem én, hogy Szima egy faszkalap lett, mióta nem ő tudja lenyúlni a kaszinókból a lét és most már nem ő tolja bele a legtöbb lóvét a magyar futballba klubszinten, de az amit a debreceni "szurkolók" csináltak tegnap az mindentől függetlenül legalja. Majd "megveszi" tőle egy másik oligarcha a klubot, nem fogják hagyni, hogy a kijelölt keleti főváros lent poshadjon a többiek között a mennyei 2-ben.Igen, amikor Szima tett is a klubba pénzt, akkor jöttek az eredmények. Mióta a kaszinókat elbukta, azóta semmit nem tesz bele és ami be jön pénz, azt is kiveszi lásd Balogh Norbert eladásából befolyó összeg.Loki téma:Akkor jó volt Szima mikor bajnokságokat nyertek?
Ugyanakkor talán ahhoz, hogy újra elindulhasson a Loki felfelé kellett most ez, mert évek óta szépen épül le a klub (a tavalyi bronzérem egyfajta csoda volt). És ha ehhez a megtisztuláshoz kell az is, hogy Szima kikerüljön a képből, akkor a kiesés ezt csak elősegíti.
ervinator
Mi ez a megtisztulás duma?
Soroljam, hogy kiknél olvastam ezt az utóbbi időben és hol tartanak? Haladás, Nyíregyháza, Győr, Vasas...az MTK feljutott magyar srácokkal gyorsan vett is 3 külföldit.
Szerintem pont a megtisztulás irányba indultak el a fiatal magyar játékosokkal és Vitelkivel Debrecenben. Csak mentálisan összeestek és jöttek a pofonok. Aztán Szima megijedt, hogy kieshetnek és szólt a régi havernak mert benne bízott.
Utólag mindenki okos , hogy kár volt váltani de egyértelmű pánikdöntés volt.Újpesten bejött az edzőváltás itt nem.
Nehéz felvenni a versenyt a fradi vidi párossal. Jó irányba indultak el azzal, hogy racionalizálják a költségeket és nem ölnek milliókat külföldi játékosok vásárlásába.
Tanulni kell a hibákból és építkezni tovább.Megtalálni az edzőt. Én lehet, hogy elhoznám a helyükben Waltnert Kaposvárról.
gordon
A fiatal magyar játékosok beépítése nem most kezdődött el, hanem már évekkel ezelőtt. Tavaly szinte ugyanezzel a kerettel lett 3. a Loki és nem azért mert annyira erős volt a keret. Arról nem is beszélve, hogy Szima előszeretettel szólt / szól bele a kezdőcsapatba, de még az akadémia működésébe is.
Szóval Szimával folyamatosan épült le a csapat az utóbbi években és valószínűleg ezen már ő sem akar változtatni, így megfáradt ez a kapcsolat. Erre értem a megtisztulást, ha ehhez az kell, hogy 4 évig maradjunk az NB2-ben, mert nem érkezik olyan tulaj, aki áldozni is szeretne a klubra, akkor legyen ez.
ervinator
Egyébként kissé abszurd ezt futballnak nevezni.
Amadeus
Elkerülvén a félreértéseket nem voltam kint tegnap, de még szerintem a szezonban is csak az EL meccseken voltam, tehát nincs ilyen téren elfogultság bennem. De legaljának nevezni azt, hogy csalódottságukban berohant X szurkoló levetetni a focistákról a mezt, nekem ez erősen műbalhénak tűnik. Tettlegességig nem fajult, lökdösődés volt (ezzel én sem értek egyet), de amit már egyszer leírtam, ha a szurkoló berohanhat a pályára, amikor bajnoki címet ünnepel egy csapat, akkor a szememben úgy egál, ha akkor is berohanhat, ha kiesik a csapat.
Ha pedig a ti szavatokkal élve állami csecsre kerül a csapat, akkor oda, én magam részéről azt sem bánom, ha sehova sem kerül, de cserébe olyan játékosok fognak játszani, akik a szívüket is kiteszik a pályára...mert ez idén elmaradt.
ervinator
És nem attól, mert beengedik vagy nem csinálnak balhét abból, ha bejönnek örülni a szurkolok, nem azt jelenti, hogy bármikor megtehetik.
Én pl. mondhatom a szomszédnak, hogy gyere at grillezni, mert kibuliztam 1 misit az utunkra, de ő ettől még nem jöhet be, ha azt az egy millát elszorakozom és csak az én házamig jut el az út, az övéig már nem.
Tettlegességig nem fajult csak meglökték? Miért ha lökdösődtek az miért nem tettlegesség?
Azért emelkedjünk már felül ezen a balkáni stíluson.