Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 10 éve
YoungZeeZee 7 942
pont nem fogom latni a meccset.ez van😀
Nikonak meg orulok h bekerult!
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Teljesen mindegy mi lesz holnap. Nem Hollandiát kell idegenben megverni. Illetve ezt kellene most, csak papíron amikor böngészed a meccseket ezt sima bukónak veszed. Persze most is megy az ígérgetés, meg valóra válhat az álom Sanyi bá szerint, amiben némi igaza van is, hiszen elmúlt már fél 10, lassan pizsoma osztás, hátha valakinek valóra válik az álom. Engem már az is elégedettséggel töltene el, ha nem úgy futkorásznánk a pályán, mint falon a pókok, ha a szervezett, tudatos, alázatos futball aprócska jeleit észrevehetném. Tudom, hogy ez roppant nagy kérés, csak hátha nekem is valóra válik az álmom...
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 339 — Omar's Coming Yo!
"Németh Krisztián pótolja Szalait a válogatott kezdőjében"

NK 4 gól
Nikolic 10 gól
Végülis..Nembaj Egervári favorizáld csak Némócskát,remélem mindkettőtöknek van még két meccse a válogatottban aztán viszlát.

több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 267 — a new hope (again)
zuhanyhíradó kurva jó 😀😀 puhl szerint 3 védekező középpályással állunk majd fel... kivel? varga joci háromszor v kire gondol? 😀 v kormcsárt megint bevetjük középpályán? 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
azon gondolkodtam így nézve ezt a borzalmat, hogy sokan azt mondják, hogy magyarországon nincs egy egységes koncepció az U válogatottak és a felnőtt válogatott játékában, hogy a tehetségek később beintegrálhatóak legyenek.... állítom, hogy ez nem igaz. az u21es csapatunk is ugyanazt az elképzelés nélküli, lelketlen, telibeszarom nagyképű semmi hozzáállást és játékot produkálja amit a nagyok. komolyan mondom 20 évesen ezt művelni az még gázabb mint amikor vki már 20.000 eurót keres. látszott a fejükön, hogy nem értik, hogy lehet az, hogy őket mb1es sztárokat ez (az amúgy bűn szar) osztrák csapat kicsinálja. arc van, teljesítmény nulla. adorjánon még látszott, hogy neki van fogalama a futballról, csak sajnos gondolkodásban 2 lépéssel a társak előtt tart már most, egy idő után bele is unt, hogy mindenki szar. csehül állunk, nem túl fényes a jövő....peach
Focistahaj mindnél befigyel, csak attól hogy valakinek Neymar-, CRonaldo-, 2002-es Ronaldo-, faszomtudjamilyen haja van, sajnos a focitudás még nem garantált önmagától. Én nem is kérem amúgy, hogy csak feleúgy focizzanak mint az említettek, csak ne azt kelljen már nézni, hogy belefosnak a játékba, mert a Kaposvárban/MTK-ban/Újpesten olyan kurva nagy királyok. Ne lássam azt, hogy felveszik a nemzeti színű mezt, és beleszarnak, mert a talpam is ökölbe szorul.

Ezért baszom fel magam amúgy a stadionépítéseken is: mégis milyen alapon baszunk ki x milliárdokat ezeknek? Jobb lesz tőle a bajnokság? Lószart. Több lesz a néző? Inkompetens vezetőséggel nem. Vívócsarnokokat, normális uszodákat, világszínvonalú pólóbajnokságot akarok látni, mert ezek a sportok mennek nekünk. Nincs ezen mit szépíteni, a válogatottunkban sértődött futballkurvák és tolvaj vezetőség található. Persze más sportoknál is, csak ez szem előtt van.

Mindig jövőre
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 267 — a new hope (again)
azon gondolkodtam így nézve ezt a borzalmat, hogy sokan azt mondják, hogy magyarországon nincs egy egységes koncepció az U válogatottak és a felnőtt válogatott játékában, hogy a tehetségek később beintegrálhatóak legyenek.... állítom, hogy ez nem igaz. az u21es csapatunk is ugyanazt az elképzelés nélküli, lelketlen, telibeszarom nagyképű semmi hozzáállást és játékot produkálja amit a nagyok. komolyan mondom 20 évesen ezt művelni az még gázabb mint amikor vki már 20.000 eurót keres. látszott a fejükön, hogy nem értik, hogy lehet az, hogy őket mb1es sztárokat ez (az amúgy bűn szar) osztrák csapat kicsinálja. arc van, teljesítmény nulla. adorjánon még látszott, hogy neki van fogalama a futballról, csak sajnos gondolkodásban 2 lépéssel a társak előtt tart már most, egy idő után bele is unt, hogy mindenki szar. csehül állunk, nem túl fényes a jövő....



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
U21es meccsen égünk.... Schaub lőtte az osztrákok gólját. Xd

Kiábrándítòan gyengén játszunk...KoporShow
hátha csinál egy Guzmics-féle gólpasszt, azt beírhatjuk picksixnek

Mindig jövőre
több mint 10 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 174 — Forum Reader
U21es meccsen égünk.... Schaub lőtte az osztrákok gólját. Xd

Kiábrándítòan gyengén játszunk...



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 879 — No es importante
hazai pályán nem képesek lejátszani a magyar himnuszt rendesen, van ennél lejjebb?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 798 — Cowboys fan
pontosan 4 héttel ezelőtti kommentem:

Dani a csapat legjobbja.

Am nem lennek meglepve ha holnap Szalai szépen csendben lemondaná a válogatottságot..Kenny
nem hiszem, csak épp sérült lesz a hollandok elleni meccs hetébenjjncaa
jjncaa
várható volt,mondjuk elég komikus hogy egy láz miatt nem tud ott lenni,ennyi erővel azt is mondhatta volna hogy kösz nem jövök haza..Kenny
pedig éghetne a meccs lázában is, ahogy egy profihoz illik... 😊
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 339 — Omar's Coming Yo!
pontosan 4 héttel ezelőtti kommentem:

Dani a csapat legjobbja.

Am nem lennek meglepve ha holnap Szalai szépen csendben lemondaná a válogatottságot..Kenny
nem hiszem, csak épp sérült lesz a hollandok elleni meccs hetébenjjncaa
jjncaa
várható volt,mondjuk elég komikus hogy egy láz miatt nem tud ott lenni,ennyi erővel azt is mondhatta volna hogy kösz nem jövök haza..

több mint 10 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Miért van olyan érzésem, hogy az Andorra meccs előtt jön majd a "A becsületünkért fogunk játszani!" szöveg?
Szalai betegsége is érdekes. Én vasárnap este óta vagyok benne. Mindenféle csodaszer nélkül már kezdek jobban lenni. Egy profi orvosi stáb meggyógyítana sztem 3nap alatt símán. Egy félidőt vállalhatna símán... Kezdjen Niko elöl, vele volna sanszunk a gólszerzésre.
Ja amúgy Niko azért nem játszott a hétvégén mert vírusos betegsége volt. 😊Bazzani
Most meg kezdő a ligakupa meccsen

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Miért van olyan érzésem, hogy az Andorra meccs előtt jön majd a "A becsületünkért fogunk játszani!" szöveg?
Szalai betegsége is érdekes. Én vasárnap este óta vagyok benne. Mindenféle csodaszer nélkül már kezdek jobban lenni. Egy profi orvosi stáb meggyógyítana sztem 3nap alatt símán. Egy félidőt vállalhatna símán... Kezdjen Niko elöl, vele volna sanszunk a gólszerzésre.
Ja amúgy Niko azért nem játszott a hétvégén mert vírusos betegsége volt. 😊

több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 267 — a new hope (again)
Amúgy az megvan,hogy jj videóján király papucsban van az edzésen? 😀😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 339 — "Grammar maci"
Szalai out... egy lázas-taknyos dzsuva miatt ezt már szerda du. bejelenteni minimum érdekes...tán nem csak valami más van a hátterben? 😀peach
sztem tuti, 2 nap elég egy ilyennek a kikúrálásához egy normál földi halandónak is, pláne ha még spéci vitaminokkal is megtömik- holnap már edzhetne kb.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 879 — No es importante
pontosan 4 héttel ezelőtti kommentem:

Dani a csapat legjobbja.

Am nem lennek meglepve ha holnap Szalai szépen csendben lemondaná a válogatottságot..Kenny
nem hiszem, csak épp sérült lesz a hollandok elleni meccs hetébenjjncaa


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 267 — a new hope (again)
Szalai out... egy lázas-taknyos dzsuva miatt ezt már szerda du. bejelenteni minimum érdekes...tán nem csak valami más van a hátterben? 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 798 — Cowboys fan
Szalai állapota nem javul, ami ugyan rossz hír, de NIKOLICSOT(!) hívják be helyette! 😊kristof
nice, nice, de úgysem kerül pályára, mert még nem szokott össze a társakkal...
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Szalai állapota nem javul, ami ugyan rossz hír, de NIKOLICSOT(!) hívják be helyette! 😊
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 010
Voltak hibák, amit elkövettünk, nem csak a románok ellen, de úgy érzem, túl nagy hibákat az elmúlt évtizedekben sem vétettünk.

Erre még nem is lehet szalonképesen reagálni...hát ez...mi...nem létezik...JC6
ilyenkor mindig az jut eszembe hogy betiltani az egész focit Mo-n, várni 10-20 évet és elkezdeni elölről. Ha vezető beosztású ember ilyet lenyilatkozhat ma Mo-n és a hivatalában marad ott felesleges bármiről is beszélni. Jusson mindenkinek az eszébe ez amikor jegyet (nem) vált a következő meccsre. Pofont érdemel, és tényleg nyilatkozatstop lenne a leghumánusabb a szurkolókra nézve.

Valaki elhiszi hogy ilyen mentalitással komoly eredményt lehet elérni?davemayer
A stadionok országában? Ugyan már... 😛 Nem kéne betiltani, csak a profit. Focizzon kedvtelésből a játék öröméért. Pénzt csak az kaphasson akit beválogatnak. Lassan így is Andorrával leszünk egy szinten...apeszos
áruló! már megint ez a bezzegmásuttmindensokkaljobb beszéd!

irónia.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 879 — No es importante
SZAKMAI munka a köbön, figyeljétek mi zajlik 2:05-től a háttérben:



Kééész....


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 339 — "Grammar maci"
 www.youtube.com/watch?v=8m8LVzfD46Y

ez azért komoly, a Levszki drukkerek bementek a sajtájra és levetkőztették az újdonsült edzőjüket mert azt gondolják róla hogy CSKA drukker...

Csak Csányi meg ne lássa mert akkor reflexből ők is kapnak egy 2 milliós büntit (vagy nem mert nem zöld a mezük)

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 339 — "Grammar maci"
én is úgy gondoltam hogy a profit csak 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Voltak hibák, amit elkövettünk, nem csak a románok ellen, de úgy érzem, túl nagy hibákat az elmúlt évtizedekben sem vétettünk.

Erre még nem is lehet szalonképesen reagálni...hát ez...mi...nem létezik...JC6
ilyenkor mindig az jut eszembe hogy betiltani az egész focit Mo-n, várni 10-20 évet és elkezdeni elölről. Ha vezető beosztású ember ilyet lenyilatkozhat ma Mo-n és a hivatalában marad ott felesleges bármiről is beszélni. Jusson mindenkinek az eszébe ez amikor jegyet (nem) vált a következő meccsre. Pofont érdemel, és tényleg nyilatkozatstop lenne a leghumánusabb a szurkolókra nézve.

Valaki elhiszi hogy ilyen mentalitással komoly eredményt lehet elérni?davemayer
A stadionok országában? Ugyan már... 😛 Nem kéne betiltani, csak a profit. Focizzon kedvtelésből a játék öröméért. Pénzt csak az kaphasson akit beválogatnak. Lassan így is Andorrával leszünk egy szinten...
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 798 — Cowboys fan
– Annyi negatív energia és gyűlölet volt Bukarestben, amit nem tudtunk megoldani. A felkészítésben is kerestük a hibát, de tény, hogy a játékosok döntő többségénél ez okozhatta azt a teljesítményt. Amszterdamban más lesz a helyzet: 50 ezer hozzáértő, futballszerető ember előtt játszunk, ott minden játékosnak örömmel, felszabadultan kell pályára lépnie. Ez is lehet egy esély – vélekedett a kapitány.
aha. 50e néző mind nekünk fog szurkolni, és még véletlenül se ellenünk. aha.
mi volt reggelire, Sanyi bá? levél Demalgon két dupla viszkivel?