Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_ii/nb-iii-detari-lajos-lett-a-felsotarkany-szakmai-igazgatoja-2291623
NBIII Borvidék kell ennél több a jó öreg Dömének? 😀FViktor93
hehhe!XDXDXD
több mint 10 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_ii/nb-iii-detari-lajos-lett-a-felsotarkany-szakmai-igazgatoja-2291623
NBIII Borvidék kell ennél több a jó öreg Dömének? 😀FViktor93
Raáadásul a pályától 10 méterre van egy kocsma, csak az úton kell átmenni... 😀kaszo
Rálátni onnan a pályára?Asbee
nem (dombon van a "lelátó" közte), de sztem nem is zavarná 😀
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_ii/nb-iii-detari-lajos-lett-a-felsotarkany-szakmai-igazgatoja-2291623
NBIII Borvidék kell ennél több a jó öreg Dömének? 😀FViktor93
Raáadásul a pályától 10 méterre van egy kocsma, csak az úton kell átmenni... 😀kaszo
Rálátni onnan a pályára?


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_ii/nb-iii-detari-lajos-lett-a-felsotarkany-szakmai-igazgatoja-2291623
NBIII Borvidék kell ennél több a jó öreg Dömének? 😀FViktor93
Raáadásul a pályától 10 méterre van egy kocsma, csak az úton kell átmenni... 😀
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
Engem is... 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
mostani valogatott jatekosokrol is tudnek meselni..
ZoliMP
Engem érdekel...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 10 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_ii/nb-iii-detari-lajos-lett-a-felsotarkany-szakmai-igazgatoja-2291623
NBIII Borvidék kell ennél több a jó öreg Dömének? 😀
több mint 10 éve
YoungZeeZee 7 978
Slowmotion.
Igaz rossz pelda volt anglia mert lassan 25eve nincs senkijuk.Hartban lattam eselyt de o is gyenge fejben mert a tapasztalataim szerint ide fej kell elsosorban.
Akkor mondom helyettuk a spanyol kapusokat de ott vannak az olaszok is...brazilok argentinok..nagy atlagban elmondhato h egyik sem egy ugynevezett pozmatyi.
Ebben a tekintetben a francia kapusiskola a legjobb mert jo kapuvedoket nevelnek +gyonyoruen vetodnek.
A nemet iskola meg rejtely.Kopketol kahnon keresztul lehmanig neuerig..megvan a szep ives hosszukezes paskolas de utana csinalnak egy atfordulast a masik karukra.(valszeg az a gyengebbik oldal)

Most nyari elmeny.Tavaly amator ligaban nyomtam(Gibraltaron)Abszolut hobbi..
nagyon sok edzom volt de erdekes modon most nyaron az ellenfel edzoje kis beszelgetes kozepette megosztotta velem h az elso meccsen meglatta h a bal oldalam a gyengebb.(minden kapusnak van gyengebb oldala)es a bajnokink elott elmondta a jatekosainsk ezt....amugy tenyleg az a gyengebb.
Csalogatott a cspatahoz a premier ligbe😀de nem tudtam vallalni.
Annyit mondott h dolgotnank a gyengebbik oldalamon.😀

Bocsanat a szemelyes tortenetert de ez is jelez vmiz.(amugy angol uriember volt)
Anno a vasas kapusedzoje aki safart is kinevelte latott es mondta h igy meg ugy..de aztan meg sem mehettem hozza pedig a vasasban jatszottam

Ne ertsetek felre nem sirok akkor sen tettem de ezekben az aprisagokban rejlenek a fontos dolgok.mostani valogatott jatekosokrol is tudnek meselni..sztem mas is.

Orulok h tobben kimondjak azt es nekem nem tunik felvagasnak..szoval tenykent kozlik h mit kaptak MOn...
...
több mint 10 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Na legalább a Szekszárdot megverjük..Rettegj Miskolc!!Kiss
Jaja.....

 www.mifocink.com/?p=1614&fb_action_ids=753016398048167&fb_action_types=og.likes&fb_source=other_multiline&action_object_map=%7B%22753016398048167%22%3A175457755984236%7D&action_type_map=%7B%22753016398048167%22%3A%22og.likes%22%7D&action_ref_map=%5B%5Dcsi77
"Szólt is a síp, jöhetett a szabadrúgás kifele. Legalábbis mindenki szerint annak kellett volna jönnie. Ezt nem lehetett elnézni, annyira egyértelmű volt Böde szabálytalansága."
azért annyira nem 😊 pl ennél nagyobbat szoktak tévedni a bírok akár nfl akár soccer terén.

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 489 — Bears & Illinois fan
Na legalább a Szekszárdot megverjük..Rettegj Miskolc!!Kiss
Jaja.....

 www.mifocink.com/?p=1614&fb_action_ids=753016398048167&fb_action_types=og.likes&fb_source=other_multiline&action_object_map=%7B%22753016398048167%22%3A175457755984236%7D&action_type_map=%7B%22753016398048167%22%3A%22og.likes%22%7D&action_ref_map=%5B%5D

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Dunaújvároson nem lepődök meg, ők másodosztályban elég komoly játékerőt képviselnek. Simán feljuthatnak idén...

...davemayer
Nyilván tehetséges és a semmiből nem lehet odakerülni Dortmund második csapatába. Láttam is anno élőben játszani, nem mozgott rosszul. Csak a szégyen az, hogy ez már sikert jelent, ha egy topcsapat tartalékjai között ott tud szerepelni. Ezen játékosok döntő többsége alsóbb osztályokban folytatja és semmi nem lesz belőlük...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 22 123 — nabege2@yahoo.com
Én már tegnap padlóztam a Dáradi NS cikknél jött kommentekre. Azért mert Palika nem csinált semmit a válogatottnál, kuss legyen? Azért a németeknél ha valaki ilyen tisztséget kap, nem lehet egy senki. Ott nagyon megnézik az ilyet. Persze mivel a körülmények adottak, tuti könnyebb ott dolgozni.

Bajner: azért a BVB nagycsapata BL döntőt játszott, ebből kifolyólag a 2. csapata sem lehet valami kutyaütő, szent meggyőződésem, hogy itthon kb 30 ponttal nyernék a bajnokságot!

MK-ban vannak eredmények: Diósgyőr most egyenlített ki 1-3-ról, Paks 2-0-s bukón van Dunaújvárosban, Nyíregyháza is X-re áll Egerben, ESMT-Loki 1-1, igaz nem végeredmény egyik sem!!!
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
miért, csak az mondhatja el a véleményét a rendszerről aki jól teljesít? lehet hogy pont azért nem teljesít jól a pályán mert ilyen a rendszer... a te logikád szerint a szar rendszer szar játékosokat csinál, de egyik sem szólhatná le azt, mert szarok.
Bajnernél meg senki sem tartja egy kicsit sem furcsának hogy odamegy az olasz 6. osztályból tesztre egy srác a Dortmundhoz és azok szerződtetik, és ott van már egy éve legalább? Azt hiszitek emögött nincs munka meg tehetség, hogy ezek bárkit felvesznek csak mert bement hozzájuk? ezen kéne elgondolkodni. Az hogy bemutatkozott a Bundesligában tényleg fel lett fújva, akkor sérüléshullám volt a csapatnál, kb ő volt bevethető csatár meg az aki kezdett, ezért kapott a végén 20 percet. De elvitatni tőle azt hogy mennyi munkával (és alapvető tehetséggel!) jár az hogy valakit kb az utcáról felvesz egy ekkora klub elég gáz sztem.

Ez a sztori tényleg nagyon mutatja azt hogy milyen állapotok vannak az utánpótlásban, és nem Bajnerről állít ki bizonyítványt hanem azokról akik vele dolgoztak itthon.
Ezen pedig muszáj változtatni, márpedig most azonnal. Leírtam már, ha a törökök anno megcsinálták hogy elárasztották az országukat külföldi tudással és hagyták hogy ezt beszívják a felnövekvő generációk akkor ez igenis nekünk is járható út kell hogy legyen. Annyi magyar edzőt hallottam már arról sírni hogy mennyire le vagyunk maradva pl mentálisan a nyugathoz vagy a balkánhoz képest, de hogy ezt hogy lehetne megváltoztatni arról szó sincs.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Az tény, hogy az utánpótlás fos és nagyon sok helyen szinte esélyük sincs a játékosoknak komoly karriert befutni. De nagyon nagyon sok "aranylábúnak" bizony észbe kell kapnia, mert 15-16 éves korától bizony nagyon elszalad velük a ló és a foci csak másodlagos lesz nekik. Arra lesz max jó nekik, hogy a szőke agyamputált cicababákat felszedjék, ha pedig odakerülnek a felnőtt csapat közelébe, akkor még alsóbb osztályokban is annyit keresnének, hogy vígan megélnek belőle. A legtöbbnek sajnos ennyi elég...
Az pedig, hogy a kedvezményezetteket teszik be a csapatba sok más sportban és az élet más területén is így van (én is panaszkodhatnék, de nem teszem). Ez egyáltalán nem újdonság, ilyen a világ sajnos.
Nagy divat lett mostanában megmondani a tutit és aki kinyitja a száját az rögtön menő lesz és jobb mint a többi... 😊 Persze sok esetben jogosak a kritikák és Bajner is többségében fasza dolgokat mondott, de a pályán kellene először bizonyítania.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 053 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Ez se gyenge😊

MK

12.30 Cigánd (NB III)–Diósgyőr 1–1 (Tempfli 8., ill. Tempfli 9. – öngól)NB2
Gyepesnek volt ilyen meccse az angol sokadosztályban, amikor az ő 2 góljával lett 1-1. 😊
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 22 123 — nabege2@yahoo.com
Ez se gyenge😊

MK

12.30 Cigánd (NB III)–Diósgyőr 1–1 (Tempfli 8., ill. Tempfli 9. – öngól)
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 22 123 — nabege2@yahoo.com
 www.origo.hu/sport/magyarfoci/20131029-miert-nem-lesz-paulo-sousa-szovetsegi-kapitany.html?sec-2
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
Utánanéztem: idén eddig csak a harmadik ligában játszott, ahol 13 mérkőzésen 1 gólt és 4 gólpasszt adott. Tavaly is csak 23 meccsen 6 gól. Kapott 20 percet első csapatban, mindjárt magam alá szarok. Mondott sok olyan dolgot, amivel egyet is értek és szinte mindenki tud róla, hogy ezek alapvető problémák itthon, de szinte tökéletesnek tartja magát. Azt gondolja magáról, hogy áldozat és nemcsak ő, hanem sok más fiatal játékosunk is. Azért egy "átlag" utánpótláskorú játékosra elég ránézni, mert már a kinézete mindent elmond. Ebben a 8-1-ben meg ugyanúgy benne voltak a játékosok, mint az edzők is. Attól meg nem kell hasra esni, hogy pár percre beállhatott tavaly. Amíg ez ilyen nagy dolog lesz mind a játékosnak, mind a médiának, addig tényleg kár világbajnokságról és akármilyen egyéb komoly célról álmodozni is...Asbee
ritka dolog de most szinte teljes egészében egyetértek veled.
Vicc ez a z egész, még ha van benne igazság amit mondanak, ez a magas lóról való beszéd kurvára nem szimpatikus. A játékos ugyanúgy hibás meccs előtt nagy az arc, aztán az első percben sikeresen beszarnak, utána meg jobbesetben jön a magyarázkodás, rossz esetben ez...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
Utánanéztem: idén eddig csak a harmadik ligában játszott, ahol 13 mérkőzésen 1 gólt és 4 gólpasszt adott. Tavaly is csak 23 meccsen 6 gól. Kapott 20 percet első csapatban, mindjárt magam alá szarok. Mondott sok olyan dolgot, amivel egyet is értek és szinte mindenki tud róla, hogy ezek alapvető problémák itthon, de szinte tökéletesnek tartja magát. Azt gondolja magáról, hogy áldozat és nemcsak ő, hanem sok más fiatal játékosunk is. Azért egy "átlag" utánpótláskorú játékosra elég ránézni, mert már a kinézete mindent elmond. Ebben a 8-1-ben meg ugyanúgy benne voltak a játékosok, mint az edzők is. Attól meg nem kell hasra esni, hogy pár percre beállhatott tavaly. Amíg ez ilyen nagy dolog lesz mind a játékosnak, mind a médiának, addig tényleg kár világbajnokságról és akármilyen egyéb komoly célról álmodozni is...Asbee
téged ki kéne találni, ha nem lennél.

és valahol igazuk is van. Kurva sok fiatal játékos nevelése lett elkúrva ebben az "utánpótlást nevelő" rendszerben (többségünk szerintem játszott fiatalon valahol, tudja mindenki, hogy miről is van szó). A 8-1 után is írtam, hogy lehet köpködni Guzmót és Devecserit, de ők csak a végtermékei ennek, a gondok nem ő bennük gyökereznek, sőt megmerem kockáztatni, hogy az ezzel való szembesülés talán pont ezeknek a játékosoknak az értelmesebb hányadának a legnehezebb, elfogadni, hogy igen, kurva nagy hátrányban vannak n+1 év munka után is. (nem, nem azt mondtam, hogy most meg kell mindet sajnálni...)
Az a jelenség meg zseniális, hogy mindig azt rugdossuk meg, aki a nyilvánvaló problémákra rá mer világítani.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
Nemtudom te hol olvastad ezt a szavai között, hogy tökéletesnek tartja magát... nekem inkább az jött le, hogy neki is ugyanolyan lemaradásai vannak az itthoni képzés okán mint amit szalai is emlìtett a videóban



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Utánanéztem: idén eddig csak a harmadik ligában játszott, ahol 13 mérkőzésen 1 gólt és 4 gólpasszt adott. Tavaly is csak 23 meccsen 6 gól. Kapott 20 percet első csapatban, mindjárt magam alá szarok. Mondott sok olyan dolgot, amivel egyet is értek és szinte mindenki tud róla, hogy ezek alapvető problémák itthon, de szinte tökéletesnek tartja magát. Azt gondolja magáról, hogy áldozat és nemcsak ő, hanem sok más fiatal játékosunk is. Azért egy "átlag" utánpótláskorú játékosra elég ránézni, mert már a kinézete mindent elmond. Ebben a 8-1-ben meg ugyanúgy benne voltak a játékosok, mint az edzők is. Attól meg nem kell hasra esni, hogy pár percre beállhatott tavaly. Amíg ez ilyen nagy dolog lesz mind a játékosnak, mind a médiának, addig tényleg kár világbajnokságról és akármilyen egyéb komoly célról álmodozni is...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Bajner Bálint is megmondta a tutit. Csak Kálmi bá ne olvassa el.

 www.nemzetisport.hu/legiosok/dortmund-sztarok-kerdese-a-magyar-legioshoz-81-ez-komoly-2291177
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
Én robbennek adnám, de ha ribery kapja az is rendben van. Ha bárki más az röhej...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
úgyis Samaras fogja nyerni, nem értem miért vergődtök itt holmi biszembaszom bundásligásokkal...kis naívak!Divat
Nem is értem miért ezt a régi siget használod. Már rég kérhettél volna egy olyat ahol mind a 12 Aranylabdájával, az évszázad játékosa és az egyéni világbajnoki címével pózol 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 10 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
úgyis Samaras fogja nyerni, nem értem miért vergődtök itt holmi biszembaszom bundásligásokkal...kis naívak!

|