Soccer
41 feliratkozó
több mint 5 éve
Hagyjuk már ezt a faszságot hogy nem igazi a körülmények miatt. Le lesz játszva mind a 38 meccs, most hogy nem májusban ért véget hanem júliusban, azt ki nem szarja le?!4-0, azért már kezd kínos lenniaz
warr_b
lehet itt alamizsnázni, meg nem számít, de akkor is legyen már annyi tartása egy csapatnak, hogy a fő rivális ellen nem hagyja, hogy így megverjék
főleg annak fényében amit írtam múltkor, hogy megérdemelt a siker, de mégis más, nem az igazi a körülmények miatt
NB2
Az amúgy megvan hogy az első félidőben is a Liverpoolnak hangyafasznyi dolgokon múlt a gól, a Citynek meg minden bejött? Plusz a véleményes tizenegyes, a véleményes Éderson ki nem állítás...
Persze a Liverpool bassza meg megint, amiért tegnap a fasz rossz oldalára került.
Vegyük is el tőlük gyorsan a bajnoki címet, amiért egy meccsen az ellenfelüknek minden összejött, nekik meg semmi.
Persze most is a sértődött Liverpool szurkoló hisztizik. 😂😂😂
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 5 éve
A Liverpool volt a jobb csapat az első félidőben, helyzetük is volt, de a soccerben nagyon sok múlik azon, melyik csapat kapja a kamutizenegyest. A BL-döntőn a Liverpool kapta, most nem.Itt mentálisan voltak már teljesen off a vörösök, teljesült a régi nagy vágy, le voltak eresztve.Mit kellett volna tenni? 0-2-nél sūndisznóba mennu? .4-0, azért már kezd kínos lenniaz
warr_b
lehet itt alamizsnázni, meg nem számít, de akkor is legyen már annyi tartása egy csapatnak, hogy a fő rivális ellen nem hagyja, hogy így megverjék
NB2
slowmotion
warr_b
Tipikus nézhetetlen Mourinhoball, csak még eredményt se hoz. Levynek sikerült erre lecserélnie a Spurs közelmúltjának magasan legjobb edzőjét.Ez a Spurs egy rakás fos sajnos! Mou hozta amit minden ellenszurkoló remelt. Egyszerűen vicc amit művelnek hétről hétre..Ha a zseni Dier nem bassza el a United elleni meccs veget, akkor a Spurs is versenybe lenne meg a negyedik helyertmég jó, hogy felszoptuk a Dinamót, mondjuk a Vasas kimaxolta ellenük a hatékonyságot.érdekes és izgalmas versenyfutás lesz a BL helyekért
slowmotion
manuszka86
Duff
Klaci79
több mint 5 éve
YoungZeeZee
9 843
Na a malaga meg szopoban van.kb 7 pont a feljutas es 4 pont a kieses.😶
több mint 5 éve
több mint 5 éve
Húzna már ez a francba ez a Műringyó örökre a futballból. Esküszöm Levy-ék nem is hozhattak volna rosszabb döntést kinevezésekor. Egyzerűen fos az egész....
több mint 5 éve
Ez a Carvajal is mekkora pina lett, el lehet esni, adható a tizenegyes, csak ne tegyen már úgy, mintha izomból belerúgtak volna
több mint 5 éve
Ha olyan meccsen kapunk ki, ami tettél is bír, akkor biztosan morcos lennék. De így? Egyáltalán nem bánom. Játszanak minél többet a fiatalok, ez most a legfontosabb 🙂
Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 5 éve
Itt mentálisan voltak már teljesen off a vörösök, teljesült a régi nagy vágy, le voltak eresztve. A Citynek meg presztizs hogy meglegyen az ezüst, borítékolható volt, hogy hajtani fognak.Mit kellett volna tenni? 0-2-nél sūndisznóba mennu? Vagy 0-3-nál? Mentek a szépítő gólért, ez lett belőle. Ha meg kihúzzuk 0-2-vel, akkor meg az a baj?4-0, azért már kezd kínos lenniaz
warr_b
lehet itt alamizsnázni, meg nem számít, de akkor is legyen már annyi tartása egy csapatnak, hogy a fő rivális ellen nem hagyja, hogy így megverjék
főleg annak fényében amit írtam múltkor, hogy megérdemelt a siker, de mégis más, nem az igazi a körülmények miatt
NB2
Klopp nem tud bekkelni, az nem az ő stílusa, az ő csapatai nem ölik a játékot, legfeljebb ergyán játszanak néha.
slowmotion
Persze ha Salah kapufája 10 centivel beljebb megy, akkor biztos más meccs lett volna, de ez egy simán várható hazai győzelem volt.

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
Mit kellett volna tenni? 0-2-nél sūndisznóba mennu? Vagy 0-3-nál? Mentek a szépítő gólért, ez lett belőle. Ha meg kihúzzuk 0-2-vel, akkor meg az a baj?4-0, azért már kezd kínos lenniaz
warr_b
lehet itt alamizsnázni, meg nem számít, de akkor is legyen már annyi tartása egy csapatnak, hogy a fő rivális ellen nem hagyja, hogy így megverjék
főleg annak fényében amit írtam múltkor, hogy megérdemelt a siker, de mégis más, nem az igazi a körülmények miatt
NB2
Klopp nem tud bekkelni, az nem az ő stílusa, az ő csapatai nem ölik a játékot, legfeljebb ergyán játszanak néha.
több mint 5 éve
4 maradt a vége. Érdekes mondjuk hogy ha lerántanak valakit és ahogy esik hozzáér a labda amiatt vesznek egy gólt... Nem mintha itt lenne jelentősége, éles meccsen mondjuk ez érdekes volna.
NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 5 éve
LiVARpool, lol
több mint 5 éve
4-0, azért már kezd kínos lenniaz
warr_b
lehet itt alamizsnázni, meg nem számít, de akkor is legyen már annyi tartása egy csapatnak, hogy a fő rivális ellen nem hagyja, hogy így megverjék
főleg annak fényében amit írtam múltkor, hogy megérdemelt a siker, de mégis más, nem az igazi a körülmények miatt
több mint 5 éve
Nem tökmindegy gyerekek? Alamizsna!!! 😁Persze hogy tökmindegy, csak nem értem.
gdavid
Felőlem nyerhet a City 6-0-ra is, egyszerűen minden összejön nekik ma.
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 5 éve
4-0, azért már kezd kínos lenni

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
A Werder-Heidenheim osztályozó első meccse közben 0-0 lett...

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
Mondjuk ez nem tizi...

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
Ez a szerencsétlen Roma is mekkora ergya...

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
Akárhogy is nézzük 3-0. Én azért a Pool játékosok helyében akkor is úgy mentem volna ki hogy mutassuk meg a Citynek hogy ki az úr. De tényleg mindegy, Marcos Llorente elintézte már hogy ne legyen több tétmeccse ebbe a szezonban Kloppéknak. Meg legalább Fifában a Fodenem kap egy +3-at (igen szomorú hogy hobbiként játszom még azzal a szarral 😀)
NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 5 éve
Nyerhetnek 8-0-ra is, nem számít
több mint 5 éve
nb1.hu/hazai-labdarugas/debrecen-vita-a-lokirol---16-csapatos-nb-i-is-szoba-kerult

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
Legyél boldog ezzel, te műugróbajnokNem a kis cigánygyerek hibája, hogy a nevetséges tizenegyesszabály incentivizálja a színészkedést.
slowmotion
több mint 5 éve
Várható volt, hogy fix 1-es.

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
Nem tökmindegy gyerekek? Alamizsna!!! 😁
Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 5 éve
Az amúgy miért nem volt szabálytalan hogy Éderson karjához ért a labda vagy 25 m-re a kaputól? Nem volt leszorítva az a kar...
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 5 éve
Sané -> Bayern hivatalos(Forrás : transfermarkt)
NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz