Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 826
4-0, azért már kezd kínos lenni
warr_b
az
lehet itt alamizsnázni, meg nem számít, de akkor is legyen már annyi tartása egy csapatnak, hogy a fő rivális ellen nem hagyja, hogy így megverjék
főleg annak fényében amit írtam múltkor, hogy megérdemelt a siker, de mégis más, nem az igazi a körülmények miatt
NB2
Hagyjuk már ezt a faszságot hogy nem igazi a körülmények miatt. Le lesz játszva mind a 38 meccs, most hogy nem májusban ért véget hanem júliusban, azt ki nem szarja le?!

Az amúgy megvan hogy az első félidőben is a Liverpoolnak hangyafasznyi dolgokon múlt a gól, a Citynek meg minden bejött? Plusz a véleményes tizenegyes, a véleményes Éderson ki nem állítás...

Persze a Liverpool bassza meg megint, amiért tegnap a fasz rossz oldalára került.

Vegyük is el tőlük gyorsan a bajnoki címet, amiért egy meccsen az ellenfelüknek minden összejött, nekik meg semmi.

Persze most is a sértődött Liverpool szurkoló hisztizik. 😂😂😂

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 5 éve
Cubehor Los Angeles Rams 328
4-0, azért már kezd kínos lenni
warr_b
az
lehet itt alamizsnázni, meg nem számít, de akkor is legyen már annyi tartása egy csapatnak, hogy a fő rivális ellen nem hagyja, hogy így megverjék
NB2
Mit kellett volna tenni? 0-2-nél sūndisznóba mennu? .
slowmotion
Itt mentálisan voltak már teljesen off a vörösök, teljesült a régi nagy vágy, le voltak eresztve.
warr_b
A Liverpool volt a jobb csapat az első félidőben, helyzetük is volt, de a soccerben nagyon sok múlik azon, melyik csapat kapja a kamutizenegyest. A BL-döntőn a Liverpool kapta, most nem.
még jó, hogy felszoptuk a Dinamót, mondjuk a Vasas kimaxolta ellenük a hatékonyságot.
slowmotion
érdekes és izgalmas versenyfutás lesz a BL helyekért
manuszka86
Ha a zseni Dier nem bassza el a United elleni meccs veget, akkor a Spurs is versenybe lenne meg a negyedik helyert
Duff
Ez a Spurs egy rakás fos sajnos! Mou hozta amit minden ellenszurkoló remelt. Egyszerűen vicc amit művelnek hétről hétre..
Klaci79
Tipikus nézhetetlen Mourinhoball, csak még eredményt se hoz. Levynek sikerült erre lecserélnie a Spurs közelmúltjának magasan legjobb edzőjét.
több mint 5 éve
YoungZeeZee 9 843
Na a malaga meg szopoban van.kb 7 pont a feljutas es 4 pont a kieses.😶
több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 912 — Colts Fan
több mint 5 éve
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 271
Húzna már ez a francba ez a Műringyó örökre a futballból. Esküszöm Levy-ék nem is hozhattak volna rosszabb döntést kinevezésekor.
Egyzerűen fos az egész....
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 154 — Cowboys fan
Ez a Carvajal is mekkora pina lett, el lehet esni, adható a tizenegyes, csak ne tegyen már úgy, mintha izomból belerúgtak volna
több mint 5 éve
gdavid New England Patriots 3 936 — Patriots fan
Ha olyan meccsen kapunk ki, ami tettél is bír, akkor biztosan morcos lennék. De így? Egyáltalán nem bánom. Játszanak minél többet a fiatalok, ez most a legfontosabb 🙂

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 362 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
4-0, azért már kezd kínos lenni
warr_b
az
lehet itt alamizsnázni, meg nem számít, de akkor is legyen már annyi tartása egy csapatnak, hogy a fő rivális ellen nem hagyja, hogy így megverjék
főleg annak fényében amit írtam múltkor, hogy megérdemelt a siker, de mégis más, nem az igazi a körülmények miatt
NB2
Mit kellett volna tenni? 0-2-nél sūndisznóba mennu? Vagy 0-3-nál? Mentek a szépítő gólért, ez lett belőle. Ha meg kihúzzuk 0-2-vel, akkor meg az a baj?

Klopp nem tud bekkelni, az nem az ő stílusa, az ő csapatai nem ölik a játékot, legfeljebb ergyán játszanak néha.
slowmotion
Itt mentálisan voltak már teljesen off a vörösök, teljesült a régi nagy vágy, le voltak eresztve. A Citynek meg presztizs hogy meglegyen az ezüst, borítékolható volt, hogy hajtani fognak.
Persze ha Salah kapufája 10 centivel beljebb megy, akkor biztos más meccs lett volna, de ez egy simán várható hazai győzelem volt.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 154 — Cowboys fan
4-0, azért már kezd kínos lenni
warr_b
az
lehet itt alamizsnázni, meg nem számít, de akkor is legyen már annyi tartása egy csapatnak, hogy a fő rivális ellen nem hagyja, hogy így megverjék
főleg annak fényében amit írtam múltkor, hogy megérdemelt a siker, de mégis más, nem az igazi a körülmények miatt
NB2
Mit kellett volna tenni? 0-2-nél sūndisznóba mennu? Vagy 0-3-nál? Mentek a szépítő gólért, ez lett belőle. Ha meg kihúzzuk 0-2-vel, akkor meg az a baj?

Klopp nem tud bekkelni, az nem az ő stílusa, az ő csapatai nem ölik a játékot, legfeljebb ergyán játszanak néha.
több mint 5 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 28 003 — "Montoya por favor!"
4 maradt a vége. Érdekes mondjuk hogy ha lerántanak valakit és ahogy esik hozzáér a labda amiatt vesznek egy gólt... Nem mintha itt lenne jelentősége, éles meccsen mondjuk ez érdekes volna.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 154 — Cowboys fan
LiVARpool, lol
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 29 037 — nabege2@yahoo.com
4-0, azért már kezd kínos lenni
warr_b
az
lehet itt alamizsnázni, meg nem számít, de akkor is legyen már annyi tartása egy csapatnak, hogy a fő rivális ellen nem hagyja, hogy így megverjék
főleg annak fényében amit írtam múltkor, hogy megérdemelt a siker, de mégis más, nem az igazi a körülmények miatt
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 826
Nem tökmindegy gyerekek? Alamizsna!!! 😁
gdavid
Persze hogy tökmindegy, csak nem értem.

Felőlem nyerhet a City 6-0-ra is, egyszerűen minden összejön nekik ma.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 362 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
4-0, azért már kezd kínos lenni


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 362 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
A Werder-Heidenheim osztályozó első meccse közben 0-0 lett...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 362 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Mondjuk ez nem tizi...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 362 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ez a szerencsétlen Roma is mekkora ergya...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 28 003 — "Montoya por favor!"
Akárhogy is nézzük 3-0. Én azért a Pool játékosok helyében akkor is úgy mentem volna ki hogy mutassuk meg a Citynek hogy ki az úr. De tényleg mindegy, Marcos Llorente elintézte már hogy ne legyen több tétmeccse ebbe a szezonban Kloppéknak.
Meg legalább Fifában a Fodenem kap egy +3-at (igen szomorú hogy hobbiként játszom még azzal a szarral 😀)

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 493
Nyerhetnek 8-0-ra is, nem számít
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 362 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 nb1.hu/hazai-labdarugas/debrecen-vita-a-lokirol---16-csapatos-nb-i-is-szoba-kerult


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
Cubehor Los Angeles Rams 328
Legyél boldog ezzel, te műugróbajnok
slowmotion
Nem a kis cigánygyerek hibája, hogy a nevetséges tizenegyesszabály incentivizálja a színészkedést.
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 362 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Várható volt, hogy fix 1-es.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
gdavid New England Patriots 3 936 — Patriots fan
Nem tökmindegy gyerekek? Alamizsna!!! 😁

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 826
Az amúgy miért nem volt szabálytalan hogy Éderson karjához ért a labda vagy 25 m-re a kaputól? Nem volt leszorítva az a kar...

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 5 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 28 003 — "Montoya por favor!"
Sané -> Bayern hivatalos
(Forrás : transfermarkt)

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz