Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 29 033 — nabege2@yahoo.com
Nnna 1 óra alatt kibökte a végén Bozsik, hogy nem lehetetlen a BL csoportkör.

tabzs, függöny
petey
1 meccsen nem lehetetlen, de sok esélyt én sem látok rá. De lemákolható. Az EL-nek viszont meg kéne lennie, hogy érjen valamit ez az elmúlt 2 év. Ha nem leszünk konstans EL résztvevők 3-4-5 évig akkor gyakorlatilag ugyanott vagyunk mint 5 éve.
Kenny
Bocs, de ugyanott vagytok mint 5 éve, ugyanis több mint 5 éve ömlik hozzátok a pénz és kb semmit nem tudtok felmutatni. Csak ugye ott fent nem lopni kéne, hanem okosan befektetni!
NB2
5 év alatt 2 bajnoki cím 3 magyar kupa és egy EL csoportkör.
Ti mit tudtok felmutatni? 😊
Kenny
pécsiként én lófaxt, de nem is jön hozzánk annyi pénz😊
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
Nnna 1 óra alatt kibökte a végén Bozsik, hogy nem lehetetlen a BL csoportkör.

tabzs, függöny
petey
1 meccsen nem lehetetlen, de sok esélyt én sem látok rá. De lemákolható. Az EL-nek viszont meg kéne lennie, hogy érjen valamit ez az elmúlt 2 év. Ha nem leszünk konstans EL résztvevők 3-4-5 évig akkor gyakorlatilag ugyanott vagyunk mint 5 éve.
Kenny
Bocs, de ugyanott vagytok mint 5 éve, ugyanis több mint 5 éve ömlik hozzátok a pénz és kb semmit nem tudtok felmutatni. Csak ugye ott fent nem lopni kéne, hanem okosan befektetni!
NB2
5 év alatt 2 bajnoki cím 3 magyar kupa és egy EL csoportkör.
Ti mit tudtok felmutatni? 😊

több mint 5 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 27 999 — "Montoya por favor!"
Ez a legkisebb bajuk ugyan most, de csak engem idegesít hogy a Loki nézőszámai minden egyes hazai meccsen 0-ra végződtek? 😀😀😀D
9400, 2800, 3200, 2100, stb 😀😀
Rohadt idegesítő (nekem 😀)
#JC6
Ez lenne a legnagyobb baj a magyar focival...

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
Nnna 1 óra alatt kibökte a végén Bozsik, hogy nem lehetetlen a BL csoportkör.

tabzs, függöny
petey
1 meccsen nem lehetetlen, de sok esélyt én sem látok rá. De lemákolható. Az EL-nek viszont meg kéne lennie, hogy érjen valamit ez az elmúlt 2 év. Ha nem leszünk konstans EL résztvevők 3-4-5 évig akkor gyakorlatilag ugyanott vagyunk mint 5 éve.
Kenny
Bocs, de ugyanott vagytok mint 5 éve, ugyanis több mint 5 éve ömlik hozzátok a pénz és kb semmit nem tudtok felmutatni. Csak ugye ott fent nem lopni kéne, hanem okosan befektetni!
NB2
Nem a lopás megy(bár közvetetten az), hanem a habzsidőzsi lóvé nem számít.
Befektetés híresen nincs, már Doll alatt is ment a megvesszünk mindenkit, aki egyeneset bír rúgni..vagy eladják egy jó kis kokó/kurva túráért cserébe..

több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 29 033 — nabege2@yahoo.com
kezdődik a prime-on a legénybúcsú nézzétek, alapmű 😊
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 29 033 — nabege2@yahoo.com
Nnna 1 óra alatt kibökte a végén Bozsik, hogy nem lehetetlen a BL csoportkör.

tabzs, függöny
petey
1 meccsen nem lehetetlen, de sok esélyt én sem látok rá. De lemákolható. Az EL-nek viszont meg kéne lennie, hogy érjen valamit ez az elmúlt 2 év. Ha nem leszünk konstans EL résztvevők 3-4-5 évig akkor gyakorlatilag ugyanott vagyunk mint 5 éve.
Kenny
Bocs, de ugyanott vagytok mint 5 éve, ugyanis több mint 5 éve ömlik hozzátok a pénz és kb semmit nem tudtok felmutatni. Csak ugye ott fent nem lopni kéne, hanem okosan befektetni!
több mint 5 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 804 — beers & Packers
Mészáros Lőrinc puszit ad. Sírok...
 propeller.hu/sport/3550010-bronzermes-lett-orban-falujanak-csapata-meszaros-puszit-is?utm_source=hirkereso.hu&utm_medium=referral
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
Nnna 1 óra alatt kibökte a végén Bozsik, hogy nem lehetetlen a BL csoportkör.

tabzs, függöny
petey
1 meccsen nem lehetetlen, de sok esélyt én sem látok rá. De lemákolható. Az EL-nek viszont meg kéne lennie, hogy érjen valamit ez az elmúlt 2 év. Ha nem leszünk konstans EL résztvevők 3-4-5 évig akkor gyakorlatilag ugyanott vagyunk mint 5 éve.

Szerkesztette: Kenny

több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
Nnna 1 óra alatt kibökte a végén Bozsik, hogy nem lehetetlen a BL csoportkör.

tabzs, függöny

több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
Ez a legkisebb bajuk ugyan most, de csak engem idegesít hogy a Loki nézőszámai minden egyes hazai meccsen 0-ra végződtek? 😀😀😀D
9400, 2800, 3200, 2100, stb 😀😀
Rohadt idegesítő (nekem 😀)
#JC6
Nyugi. Jó darabig nullára fog végződni az a nézőszám otthon 😀

több mint 5 éve
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 271
Ez a legkisebb bajuk ugyan most, de csak engem idegesít hogy a Loki nézőszámai minden egyes hazai meccsen 0-ra végződtek? 😀😀😀D
9400, 2800, 3200, 2100, stb 😀😀
Rohadt idegesítő (nekem 😀)
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
Kuttor azért szépen csendben elindul egy Dárdai féle úton. Régen volt ennyire szimpatikus magyar edző itthon.
Nagyon remélem nem temetik el a nyilatkozata miatt.

több mint 5 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 804 — beers & Packers
 youtu.be/am7LO8HWwF4?t=61

😀
Saját szurkólotársaik kiröhögik őket .D
Kenny
Kösz, hogy felraktad: azt hiszem, ezek szánalmasan emblematikus percek.
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 489
Azért az ember azt hinne h sok év angliai meló után szépen megtanul az ember angolul beszélni, aztam megszólal Rebrov és rájössz h nem.
csebi
Folyékonyan beszél, érthetően.
Tipikus szláv akcentus, de szerintem rendben van.
Kampman
Akcentus zavar. Nekem volt két hetem Kairóban mikor rengeteget voltam brit kollégákkal (16-os EB alatt) és a végére felvettem a brit kiejtést, ezért hihetetlen számomra ez.
csebi
Nekünk egyetemen mondta az egyik angol nyelvvel foglalkozó nyelvész tanárunk, hogy ne erőltessük az ilyen kiejtéseket, úgyis leveszik rólunk, hogy nem vagyunk britek/amerikaiak 😀
több mint 5 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 804 — beers & Packers
Jézusom ti ennyit tudtok kommentelni erre a foshalomra.
Mindig meg tudtok lepni.
Toca
Hello, fogjál vissza! A Magyar Fociról beszélsz! A Szent Grál ehhez képest műanyag utánzat!
több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 946 — Lucas Scott
Azért az ember azt hinne h sok év angliai meló után szépen megtanul az ember angolul beszélni, aztam megszólal Rebrov és rájössz h nem.
csebi
Folyékonyan beszél, érthetően.
Tipikus szláv akcentus, de szerintem rendben van.
Kampman
Akcentus zavar. Nekem volt két hetem Kairóban mikor rengeteget voltam brit kollégákkal (16-os EB alatt) és a végére felvettem a brit kiejtést, ezért hihetetlen számomra ez.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 489
Jézusom ti ennyit tudtok kommentelni erre a foshalomra.
Mindig meg tudtok lepni.
Toca
Ha érzelemmentes, hideg fejjel nézem, tökre igazad van.

De sokszor beszippant engem is. Nem olyan nagy baj.
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
 youtu.be/am7LO8HWwF4?t=61

😀
Saját szurkólotársaik kiröhögik őket .D

Szerkesztette: Kenny

több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 20 720 — Vikings fan
Jézusom ti ennyit tudtok kommentelni erre a foshalomra.
Mindig meg tudtok lepni.
több mint 5 éve
YoungZeeZee 9 842
Azért az ember azt hinne h sok év angliai meló után szépen megtanul az ember angolul beszélni, aztam megszólal Rebrov és rájössz h nem.
csebi
Nekik nem doktoralni kell a nyelvbol.boven eleg ez az angol.legalabb beszel, nem ugy mint par del-amerikai
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
Leo jó lesz Máté Csabival az NBIII-as csapatnál.

több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 489
Azért az ember azt hinne h sok év angliai meló után szépen megtanul az ember angolul beszélni, aztam megszólal Rebrov és rájössz h nem.
csebi
Folyékonyan beszél, érthetően.
Tipikus szláv akcentus, de szerintem rendben van.
több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 946 — Lucas Scott
Azért az ember azt hinne h sok év angliai meló után szépen megtanul az ember angolul beszélni, aztam megszólal Rebrov és rájössz h nem.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 9 527 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Fradi drukkernek olyan lenni, mint Patriots szurkernek az utóbbi 20 évben.
bcsarli
azért nah...
NB2
Nem is lehet összehasonlítani. Az egyik bajnokságban van/volt versengés.......
csi77
Igen, a Pats-nek nem volt ellenfél 😀

több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 946 — Lucas Scott
Amíg Rebrov el nem megy addig amúgy ilyen ledominált bajnokságokra számítok.
Kérdés meddig tudjuk megtartani.
Kenny
Ha nem is ennyire de vele mindig jók leszünk kb 70 pont körül. Kérdés h lesz-e a vidinek csoda szezonja vmikor.
csebi
nem kell csodaszezon. a Fradi kurva sok 1 gólos meccset húzott be, a Vidi meg 1 gólos meccseken kapott is egyet.
petey
9 xetek volt míg nekünk 7, nem ez döntött sztem (mi is buktunk egy golos meccseket döntetlenre.)

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.