Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 155 — Cowboys fan
Azért Márton jó edző, simán bejöhetnek még a 4. helyre is akár!

(egyébként ezért szar Mo-n edzőnek lenni, mert a 4. és a 11. hely között van 9 pont! 5-6 forduló alatt simán lehetsz 5-ből 10 is, persze ez főleg a kevés csapatból fakad)
NB2
nagyon, én teljesen lemaradtam arról, hogy őt nevezték ki Zegre, ott onnantól fixen megvan a bentmaradás.
vele minden csapat szinten felül teljesít, csak záros határidőn belül összeveszik a vezetéssel, és kirúgják.

anno még Kaposváron is majdnem benntartotta a szétzuhant csapatot az NB2-ben, de aztán eladták a csapatot annak a szélhámos újpesti fószernek, akit kb azonnal előzetesbe is zártak, de előtte még kirúgta Mártont, és hozta a kókler Szélesit. két meccs nulla pont után Szélesi lépett is.

Nagyon sajnáltam Mártont, ebben az évezredben a három jó edzőnk egyike (Prukner és Sisa mellett) volt.
több mint 6 éve
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 277
Józsi Gyuri nekem is most eszembe jutott h a Debrecenből az alibi királyok mellől már csak ő hiányzik 😊
Akkor ez az argentin is jó igazolás volt.
Amúgy én látom csak úgy h Somalia helyet, szerepet nem találja Rebrov?
csebi
Mekkora már, hogy minden csapatnak megvolt (van) az alibi királya.. 😀
Fradi - Józsi
Loki - Tőzsér
A többi most nem jut eszembe 😀 😀 😀
több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 946 — Lucas Scott
Azért Márton jó edző, simán bejöhetnek még a 4. helyre is akár!

(egyébként ezért szar Mo-n edzőnek lenni, mert a 4. és a 11. hely között van 9 pont! 5-6 forduló alatt simán lehetsz 5-ből 10 is, persze ez főleg a kevés csapatból fakad)
NB2
Ez kettős dolog. Ha egyszer bekerülsz a keringobe akkor a sok kirúgás miatt minden évben lesz csapatod. Amúgy Zte kerete nem rossz sztem benn fognak maradni simán.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 946 — Lucas Scott
Amugy ha Diosgyorbe ilyen Szucs felek jonnek ki az utanpotlasbol akkor a faszert kell Cortest meg a masikat becserelni.
A Fradit nem emlitem mert ugye nalunk ha fiatal vagy es magyar akkor eselyed sincs sajnos😃
Mar az U19bol is szîr jatekosok jonnek fel magyarok helyett
Kenny
Amúgy Jenőnek abban igaza volt h rohej h a spanyol edző mennyi időt kapott nulla eredmény mellett. Feczko sztem jó edző de tipikusan az aki fel év 9 hónap után elveszti az öltözőt és megbuktatják.
Esküszöm még Ramadant is szívesebben nézném mint a “gólpassz király” Skvarkat.
Az argentin csoda igazolással mi van?
csebi
elment kolcsonbe kolumbiaba talan.
Mondjuk az meg szomorubb hogy Csontoson kivul mas keretbe se tudott kerulni.
Dehat ugye eredmenycentrikussag van,nem fer bele a fiatalok probgatasa, ha van valami extra tehetseg azt megvesszuk es jo esellyel elbasszuk😃
a szlovak sracot nem ertem, Jozsi Gyuri ota nem volt ekkora alibi a kozeppalyankon.
Kenny
Józsi Gyuri nekem is most eszembe jutott h a Debrecenből az alibi királyok mellől már csak ő hiányzik 😊
Akkor ez az argentin is jó igazolás volt.
Amúgy én látom csak úgy h Somalia helyet, szerepet nem találja Rebrov?
csebi
Somalia semmivel nem jobb mint Ignathenko volt. Csak sokkal tobbet fut. Meg mindig ugyetlen, de mindig is az volt. Viszont a szurkolok imadjak, jo a storyja, meg ugye felig magyar.
Kenny
Igen ezt vágom de teljesen test idegenül mozog a pályán. Nincs szerepköre nem 8as nem 6os, teljesen légüres térben mozog, legalábbis nekem úgy tűnik. Viszont emiatt Siger eggyel fentebb játszott ma és ott elég szarul szerepelt

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
Amugy ha Diosgyorbe ilyen Szucs felek jonnek ki az utanpotlasbol akkor a faszert kell Cortest meg a masikat becserelni.
A Fradit nem emlitem mert ugye nalunk ha fiatal vagy es magyar akkor eselyed sincs sajnos😃
Mar az U19bol is szîr jatekosok jonnek fel magyarok helyett
Kenny
Amúgy Jenőnek abban igaza volt h rohej h a spanyol edző mennyi időt kapott nulla eredmény mellett. Feczko sztem jó edző de tipikusan az aki fel év 9 hónap után elveszti az öltözőt és megbuktatják.
Esküszöm még Ramadant is szívesebben nézném mint a “gólpassz király” Skvarkat.
Az argentin csoda igazolással mi van?
csebi
elment kolcsonbe kolumbiaba talan.
Mondjuk az meg szomorubb hogy Csontoson kivul mas keretbe se tudott kerulni.
Dehat ugye eredmenycentrikussag van,nem fer bele a fiatalok probgatasa, ha van valami extra tehetseg azt megvesszuk es jo esellyel elbasszuk😃
a szlovak sracot nem ertem, Jozsi Gyuri ota nem volt ekkora alibi a kozeppalyankon.
Kenny
Józsi Gyuri nekem is most eszembe jutott h a Debrecenből az alibi királyok mellől már csak ő hiányzik 😊
Akkor ez az argentin is jó igazolás volt.
Amúgy én látom csak úgy h Somalia helyet, szerepet nem találja Rebrov?
csebi
Somalia semmivel nem jobb mint Ignathenko volt. Csak sokkal tobbet fut. Meg mindig ugyetlen, de mindig is az volt. Viszont a szurkolok imadjak, jo a storyja, meg ugye felig magyar.

több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 29 037 — nabege2@yahoo.com
Azért Márton jó edző, simán bejöhetnek még a 4. helyre is akár!

(egyébként ezért szar Mo-n edzőnek lenni, mert a 4. és a 11. hely között van 9 pont! 5-6 forduló alatt simán lehetsz 5-ből 10 is, persze ez főleg a kevés csapatból fakad)
több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 946 — Lucas Scott
Amugy ha Diosgyorbe ilyen Szucs felek jonnek ki az utanpotlasbol akkor a faszert kell Cortest meg a masikat becserelni.
A Fradit nem emlitem mert ugye nalunk ha fiatal vagy es magyar akkor eselyed sincs sajnos😃
Mar az U19bol is szîr jatekosok jonnek fel magyarok helyett
Kenny
Amúgy Jenőnek abban igaza volt h rohej h a spanyol edző mennyi időt kapott nulla eredmény mellett. Feczko sztem jó edző de tipikusan az aki fel év 9 hónap után elveszti az öltözőt és megbuktatják.
Esküszöm még Ramadant is szívesebben nézném mint a “gólpassz király” Skvarkat.
Az argentin csoda igazolással mi van?
csebi
elment kolcsonbe kolumbiaba talan.
Mondjuk az meg szomorubb hogy Csontoson kivul mas keretbe se tudott kerulni.
Dehat ugye eredmenycentrikussag van,nem fer bele a fiatalok probgatasa, ha van valami extra tehetseg azt megvesszuk es jo esellyel elbasszuk😃
a szlovak sracot nem ertem, Jozsi Gyuri ota nem volt ekkora alibi a kozeppalyankon.
Kenny
Józsi Gyuri nekem is most eszembe jutott h a Debrecenből az alibi királyok mellől már csak ő hiányzik 😊
Akkor ez az argentin is jó igazolás volt.
Amúgy én látom csak úgy h Somalia helyet, szerepet nem találja Rebrov?

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
Amugy ha Diosgyorbe ilyen Szucs felek jonnek ki az utanpotlasbol akkor a faszert kell Cortest meg a masikat becserelni.
A Fradit nem emlitem mert ugye nalunk ha fiatal vagy es magyar akkor eselyed sincs sajnos😃
Mar az U19bol is szîr jatekosok jonnek fel magyarok helyett
Kenny
Amúgy Jenőnek abban igaza volt h rohej h a spanyol edző mennyi időt kapott nulla eredmény mellett. Feczko sztem jó edző de tipikusan az aki fel év 9 hónap után elveszti az öltözőt és megbuktatják.
Esküszöm még Ramadant is szívesebben nézném mint a “gólpassz király” Skvarkat.
Az argentin csoda igazolással mi van?
csebi
elment kolcsonbe kolumbiaba talan.
Mondjuk az meg szomorubb hogy Csontoson kivul mas keretbe se tudott kerulni.
Dehat ugye eredmenycentrikussag van,nem fer bele a fiatalok probgatasa, ha van valami extra tehetseg azt megvesszuk es jo esellyel elbasszuk😃
a szlovak sracot nem ertem, Jozsi Gyuri ota nem volt ekkora alibi a kozeppalyankon.

több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 946 — Lucas Scott
Amugy ha Diosgyorbe ilyen Szucs felek jonnek ki az utanpotlasbol akkor a faszert kell Cortest meg a masikat becserelni.
A Fradit nem emlitem mert ugye nalunk ha fiatal vagy es magyar akkor eselyed sincs sajnos😃
Mar az U19bol is szîr jatekosok jonnek fel magyarok helyett
Kenny
Amúgy Jenőnek abban igaza volt h rohej h a spanyol edző mennyi időt kapott nulla eredmény mellett. Feczko sztem jó edző de tipikusan az aki fel év 9 hónap után elveszti az öltözőt és megbuktatják.
Esküszöm még Ramadant is szívesebben nézném mint a “gólpassz király” Skvarkat.
Az argentin csoda igazolással mi van?

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 946 — Lucas Scott
2 hiba 2 gol.
Ellenunk ilyet nem lehet.
Kenny
Magyar Profi futball. Ketten nézik Zubkovot másfél méterről 😀
petey
Siger is labdaszerzese is érdekes mintha vmi cserkész lánytól vette volna el.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 946 — Lucas Scott
Annyira rossz ez a mennyei, hogy a "bajnok" csapat nem bír vezetni hazai pályán és a legtöbb gólt lövő játékosa 8 gólnál jár. Inkább a Fehérorosz meccsek kénének a képernyőre, mint ezek...

Valamint minden riporter minden meccsen elmondja, hogy a külföldi edzők mennyire rosszak... Szép kis propaganda mondhatom.
Toto21
Az h a magyar bajnokságban hány góllal lehet aranycipot nyerni már évek óta vicc. Vszeg a tavalyi 12(!!!!) gólt meg fogjak haladni a srácok. Utoljara Nikolic ment 20 gol fölé éppen 21gyel 14/15ben.

Ennek a 8 golnak sok oka van. Egyreszt kiegyenlitebben oszlanak el a gólok nálunk (nincs más csapat ahol 3 ember is lőtt legalább 7 gólt), ráadásul az EL miatt ősszel több meccsen is alig vagy nem jutott szóhoz pl honvéd FTC 7 perc, MOL FTC 0 perc, Debrecen FTC 11 perc, dvtk FTC 0 perc. Sajnos az is tény h ziccer gyilkos is tud lenni.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
Amugy ha Diosgyorbe ilyen Szucs felek jonnek ki az utanpotlasbol akkor a faszert kell Cortest meg a masikat becserelni.
A Fradit nem emlitem mert ugye nalunk ha fiatal vagy es magyar akkor eselyed sincs sajnos😃
Mar az U19bol is szîr jatekosok jonnek fel magyarok helyett

több mint 6 éve
YoungZeeZee 9 843
A szatyor mar a masodik.duuuuuvaaaaa
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
2 hiba 2 gol.
Ellenunk ilyet nem lehet.
Kenny
Magyar Profi futball. Ketten nézik Zubkovot másfél méterről 😀
petey
ugyanezt mondtam.
tudjak hogy ballal barmikor barhonnan kaput talal erre ketten hatralnak elotte.
Konkretan rugattak velunk ket golt😃. pedig pariban voltak,sot jobban is fociztak talan az elso felidoben.

több mint 6 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 808 — beers & Packers
Francba, dolgoznom kellett, bele se tudtam nézni a Felcsút-buktába. Jó volt?
nagylaza
Jó látni, hogy a Felcsút nem megy semelyik európai kupába, mert szar érzés lenne magyar csapat ellen szurkolni.
Kampman
Részemről: simán szurkolok ellenük, bárhol és bárki ellen lépnek pályára. Remélem, a feldühödött Puszkasz-szurkerek nem verték szét a stadiont.
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 493
Francba, dolgoznom kellett, bele se tudtam nézni a Felcsút-buktába. Jó volt?
nagylaza
Jó látni, hogy a Felcsút nem megy semelyik európai kupába, mert szar érzés lenne magyar csapat ellen szurkolni.
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
2 hiba 2 gol.
Ellenunk ilyet nem lehet.
Kenny
Magyar Profi futball. Ketten nézik Zubkovot másfél méterről 😀

több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 946 — Lucas Scott
Crazy sztem nem látja a pályát...
peach
Nem múlik el a hatása annak ha évtizedek óta keményen iszol és ráadásul melóba is mattul érkezel meg. Ma legalább nem fordult elő az h Leonardo passzol Leonardonak aki Leonardot szokteti.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 6 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 808 — beers & Packers
Francba, dolgoznom kellett, bele se tudtam nézni a Felcsút-buktába. Jó volt?
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
2 hiba 2 gol.
Ellenunk ilyet nem lehet.

több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 946 — Lucas Scott
Civic mekkora gol passz

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 373 — #NoStress
Na de hol a belorusz kiemelt poszt?
Rákattanok, erre nem látom, hogy mi, merre hány méter...

több mint 6 éve
Toto21 Chicago Bears 8 638
Bollinak már vezetnie kellene a góllövőlistát az első félidő alapján ehhez képest 0-0.
csebi
Az utolsó jó csatár Tököli volt a Fradinál. Azóta csak alibi játékosok.
több mint 6 éve
Toto21 Chicago Bears 8 638
Annyira rossz ez a mennyei, hogy a "bajnok" csapat nem bír vezetni hazai pályán és a legtöbb gólt lövő játékosa 8 gólnál jár. Inkább a Fehérorosz meccsek kénének a képernyőre, mint ezek...

Valamint minden riporter minden meccsen elmondja, hogy a külföldi edzők mennyire rosszak... Szép kis propaganda mondhatom.
több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 946 — Lucas Scott
Bollinak már vezetnie kellene a góllövőlistát az első félidő alapján ehhez képest 0-0.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.