Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 10 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Ha már hasonlítgatjuk az MLSZ-t akkor mondjuk el hogy a FA/LFP/FIFA/UEFA is mind ellen áll a rasszizmusnak.
Aki meg nem bírja felfogni hogy a mocskos románozás/ buzi zsidózÁs/ köcsög szlovákozás miért rasszista annak ajánlom hogy olvasson utána.
Az hogy szlovákiában sem büntetik a köcsög magyarozást meg kb óvodás viselkedés (Dezsőke is bepisilt a sarokba akkor nekem is szabad...).
Persze az illegalis locsolas es stb az vicc buntetes de a tobbivel mindenkinek egyet kellene ertenie.Toca
igazad van...velünk mindig mindent megtehetnénk, de mi sose semmit se nem?! és ezt most, mint magyar írom, nem mint kotsog fagyista!
bár szerintem tisztába se vagytok mi volt honvéd-vojvodina meccseken, de nyilván az uefa mafia a szent! (mondjuk durva h ződként védem a pirosfeketéket...😊)

|
több mint 10 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Jön valaki holnap lápföldre?Kenny
dejóóó, én is mentem volna, de most nem fér bele...pedig nagy túra lesz, haveromék is mennék..alig irigylem őket! b.sszatok oda nekik!!!

|
több mint 10 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Jön valaki holnap lápföldre?Kenny
Mivel mész? Mindent bele!!!!!!!!Kiss
tankkal!Kenny
Van még szabad hely? 😀

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 324 — Omar's Coming Yo!
Jön valaki holnap lápföldre?Kenny
Mivel mész? Mindent bele!!!!!!!!Kiss
tankkal!

több mint 10 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Jön valaki holnap lápföldre?Kenny
Mivel mész? Mindent bele!!!!!!!!

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 324 — Omar's Coming Yo!
Jön valaki holnap lápföldre?

több mint 10 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation


mindig is szerettem a természetfilmeket, kár hogy a párzásukat nem mutatják be ebben.Amadeus91
dzsipszimusz antirománus

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 004


mindig is szerettem a természetfilmeket, kár hogy a párzásukat nem mutatják be ebben.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
en felbirtam eddig is fogni, de azert szivesen meghallgatnam a te eloadasodban, h veletlenul se legyen fogalomzavarom
1. mi az a rasszista ?
2. mocskos románozás/ buzi zsidózÁs/ köcsög szlovákozás hol es miert rasszista megnyilvanulas ?

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 677 — Vikings fan
Ha már hasonlítgatjuk az MLSZ-t akkor mondjuk el hogy a FA/LFP/FIFA/UEFA is mind ellen áll a rasszizmusnak.
Aki meg nem bírja felfogni hogy a mocskos románozás/ buzi zsidózÁs/ köcsög szlovákozás miért rasszista annak ajánlom hogy olvasson utána.
Az hogy szlovákiában sem büntetik a köcsög magyarozást meg kb óvodás viselkedés (Dezsőke is bepisilt a sarokba akkor nekem is szabad...).
Persze az illegalis locsolas es stb az vicc buntetes de a tobbivel mindenkinek egyet kellene ertenie.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 770 — Cowboys fan
Honvéd: két zárt kapus nemzetközi kupameccs és pénzbüntetés

ez durva, persze amit szerbek csináltak az semmi....legalább Hemi megint bezárathatja a szektort!Divat
ez még mindig ugyanaz az összeesküvés ellenünk, vagy már kitaláltak egy újat?Amadeus91
igazad van, a Lazio is már vagy három éve folyamatosan zárt kapuk mögött játszik európai kupameccseket.
oh wait...
több mint 10 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
Én azt nem látom, hogy mit tud egy klub csinálni a büntetendő bekiabálások ellen.
Megkérdezi a bejáratnál mindenkitől, hogy tervez e csúnyát kiabálni? Esetleg kivezeti a kiabálókat? Egyrészt a büntetést akkor is megkapja, másrészt párszáz embert nem is könnyű balhé nélkül kivinni.
Nem mellesleg ez nem garancia arra, hogy nem lesz másik csoport aki a következő meccsen nem fog bekiabálni ilyet.
Főleg a Fradinál nehéz megvalósítani ezt, ahol azért van tömeg rendesen.
Szerintetek mi lehet a megoldás?Bazzani
Angliában azért nagyjából sikerült megoldást találni, lehet az ő módszerüket kéne átvenni valahogy.szaba
melyiket ? ezt ?

vagy ezt ?


linkeljek meg ? gondolom a realt is megbaxxak minden el clasico utan 5 millio eurora ezert

jaj uristen bocsanat, hat a tetejebe ez megcsak nem is egy clasicon keszult .. vajon ezert mennyit fizettek ?

.

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 004
Honvéd: két zárt kapus nemzetközi kupameccs és pénzbüntetés

ez durva, persze amit szerbek csináltak az semmi....legalább Hemi megint bezárathatja a szektort!Divat
ez még mindig ugyanaz az összeesküvés ellenünk, vagy már kitaláltak egy újat?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Honvéd: két zárt kapus nemzetközi kupameccs és pénzbüntetés

ez durva, persze amit szerbek csináltak az semmi....legalább Hemi megint bezárathatja a szektort!

|
több mint 10 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Vass lengyeleknél van orvosin....köszönjük a vezetőségnek, h továbbra is kitart az acélos józsi-csukity-Busai-otten tengelynél, tegnap láthattuk a Sopron B ellen mennyire voltak jók!

amúgy töjpikébe még lát vki fantáziát?? nálunk megye2-be nem férne be, és ez volt holland2 gólkirály...pedig vártuk mint a messiást..

|
több mint 10 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Nem is tudom, hova illene a legjobban, ide vagy a vicc topikba... 😀

több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Esetleg kivezeti a kiabálókat? Egyrészt a büntetést akkor is megkapja, másrészt párszáz embert nem is könnyű balhé nélkül kivinni.

Főleg a Fradinál nehéz megvalósítani ezt, ahol azért van tömeg rendesen.
Bazzani
A Megyeri úton ha ki akarnak vezetni egy renitens ultrát (nem bekiabálás, hanem mondjuk pyro), az sosincs meg balhé nélkül. Egy, nem párszáz. Semmilyen megoldást nem tud kitalálni az MLSZ, persze minek tenné, hiszen a bírság jobb üzlet.berger90
Miért tenne ilyet? Amíg vannak agyatlanok, akik nem veszik észre (vagy észreveszik, de csak azért is) hogy a saját csapatuknak ártanak, addig csilingel a kassza. Jól teszik. Én is rommá büntetném őket, az ingyen pénz mindíg jól jön. Aztán jön a "szar MLSZ", amiért megint fizetni kell. Utóbb meg a szájtáti csodálkozás, meg a tajtékzó dühöngés, há' bazze' megvágtak má' megin' oszt miééé??? Persze amíg más faszával veri a csalánt a tisztelt "szurkoló" addig mindíg lesz "jogos" felháborodás. De csak egyszer kellene neki fizetnie a büntit...
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Ott is szidják a másik csapatot.... Amúgy meg sztem amìg egy országban ilyen a társadalmi morál + a fővezér is uszìtja a népet ill. ellentétet szìt addig csodát várni nem lehet....



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Én azt nem látom, hogy mit tud egy klub csinálni a büntetendő bekiabálások ellen.
Megkérdezi a bejáratnál mindenkitől, hogy tervez e csúnyát kiabálni? Esetleg kivezeti a kiabálókat? Egyrészt a büntetést akkor is megkapja, másrészt párszáz embert nem is könnyű balhé nélkül kivinni.
Nem mellesleg ez nem garancia arra, hogy nem lesz másik csoport aki a következő meccsen nem fog bekiabálni ilyet.
Főleg a Fradinál nehéz megvalósítani ezt, ahol azért van tömeg rendesen.
Szerintetek mi lehet a megoldás?Bazzani
Angliában azért nagyjából sikerült megoldást találni, lehet az ő módszerüket kéne átvenni valahogy.
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Esetleg kivezeti a kiabálókat? Egyrészt a büntetést akkor is megkapja, másrészt párszáz embert nem is könnyű balhé nélkül kivinni.

Főleg a Fradinál nehéz megvalósítani ezt, ahol azért van tömeg rendesen.
Bazzani
A Megyeri úton ha ki akarnak vezetni egy renitens ultrát (nem bekiabálás, hanem mondjuk pyro), az sosincs meg balhé nélkül. Egy, nem párszáz. Semmilyen megoldást nem tud kitalálni az MLSZ, persze minek tenné, hiszen a bírság jobb üzlet.

Mindig jövőre
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Én azt nem látom, hogy mit tud egy klub csinálni a büntetendő bekiabálások ellen.
Megkérdezi a bejáratnál mindenkitől, hogy tervez e csúnyát kiabálni? Esetleg kivezeti a kiabálókat? Egyrészt a büntetést akkor is megkapja, másrészt párszáz embert nem is könnyű balhé nélkül kivinni.
Nem mellesleg ez nem garancia arra, hogy nem lesz másik csoport aki a következő meccsen nem fog bekiabálni ilyet.
Főleg a Fradinál nehéz megvalósítani ezt, ahol azért van tömeg rendesen.
Szerintetek mi lehet a megoldás?

több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
vártam ám, hogy elmagyarázd a dolgokat.
Amadeus91
off
Sikerrel elérted ezen a fórumon is, hogy már inkább csak legyintenek rád meg mosolyognak egyet rajtad és rád hagyják. Így teszek én is...
onAsbee
Ettől függetlenül értelmes magyarázatot nem sikerült adnod a felvetődő problémára, illetve a saját igazad mellett nem érveltél. Ez szomorú.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 770 — Cowboys fan
éééééés!!!!!44!!4!négy!!
megszületett az idei szezon első győzelme _tétmérkőzésen_, ismét bebizonyosodott, hogy csak egy csapat van Somogyban, bár az idei játékot tekintve inkább csak egy fél. remélem, azért legalább ez a győzelem valami tartást ad a fijjugnak, és növelni fogjuk pontjaink számát (nem exponenciálisan, mert most az lenne a legrosszabb)!
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Volt köztük magyar?
Mindegy csak legyen miénk a 3pont!

több mint 10 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 872 — Steelers fan
Magyar foci, én így szeretlek:
 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_ii/labdarugas-botrany-csongradban-alneven-jatszott-a-fel-evre-eltiltott-2276871