Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 20 721 — Vikings fan
Megindult a hiszti a nézők miatt, hogy (minő meglepetés), nem tartották be a szabályokat. De most komolyan ki volt az a hülye, aki azt gondolta, hogy a "B-közép" majd tartja a távolságot??? Előre lehetett tudni, hogy nem, ráadásul a focira járó közönség nagy része szerintem amúgy sem hitt ebben az egészben, persze, hogy tojt rá mindenki. Nem értem miért nem lehetett zártkapusan tolni, főleg úgy, hogy Mo-n tényleg sok csapatnál nem tényező a közönség, ahol esetleg meg az (Fradi), ott állambácsi megoldotta volna a kieső bevételeket.
Persze a másik oldal érvelése is érdekes, hogy mindenhova lehet menni, mindenkinek, nincs korlátozás szinte sehol, szinte már véget ért a vírus, akkor mire a korlátozás???
NB2
Tulajdonképpen meg is válaszoltad a kérdést 😀
Toca
Az Újpestet megbüntetik mert egymás mellett ültek a szurkolók. Az ecsetfejű külügyminiszterünknek pedig majdnem megveregetik a vállát a selfie után.... Jó tudom ez a szar a VIP ben nem terjed.
MO én így szeretlek..
gordon
Most jó ráültetni MO-ra ezt a dolgot, de a világon mindenhol vannak egyenlőek meg egyenlőbbek. Erre nem értem miért kell mindig rácsodálkozni.
több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 598 — JAFL Tampa GM
Megindult a hiszti a nézők miatt, hogy (minő meglepetés), nem tartották be a szabályokat. De most komolyan ki volt az a hülye, aki azt gondolta, hogy a "B-közép" majd tartja a távolságot??? Előre lehetett tudni, hogy nem, ráadásul a focira járó közönség nagy része szerintem amúgy sem hitt ebben az egészben, persze, hogy tojt rá mindenki. Nem értem miért nem lehetett zártkapusan tolni, főleg úgy, hogy Mo-n tényleg sok csapatnál nem tényező a közönség, ahol esetleg meg az (Fradi), ott állambácsi megoldotta volna a kieső bevételeket.
Persze a másik oldal érvelése is érdekes, hogy mindenhova lehet menni, mindenkinek, nincs korlátozás szinte sehol, szinte már véget ért a vírus, akkor mire a korlátozás???
NB2
Tulajdonképpen meg is válaszoltad a kérdést 😀
Toca
Az Újpestet megbüntetik mert egymás mellett ültek a szurkolók. Az ecsetfejű külügyminiszterünknek pedig majdnem megveregetik a vállát a selfie után.... Jó tudom ez a szar a VIP ben nem terjed.
MO én így szeretlek..
több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 946 — Lucas Scott
Pátkai istenem
csebi
Pátkai istenem
csebi
Kurvára nagyot röhögtem
petey
hát de ilyet h lehet tolni, és egy válogatott játékosról beszélünk ...

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 20 721 — Vikings fan
Megindult a hiszti a nézők miatt, hogy (minő meglepetés), nem tartották be a szabályokat. De most komolyan ki volt az a hülye, aki azt gondolta, hogy a "B-közép" majd tartja a távolságot??? Előre lehetett tudni, hogy nem, ráadásul a focira járó közönség nagy része szerintem amúgy sem hitt ebben az egészben, persze, hogy tojt rá mindenki. Nem értem miért nem lehetett zártkapusan tolni, főleg úgy, hogy Mo-n tényleg sok csapatnál nem tényező a közönség, ahol esetleg meg az (Fradi), ott állambácsi megoldotta volna a kieső bevételeket.
Persze a másik oldal érvelése is érdekes, hogy mindenhova lehet menni, mindenkinek, nincs korlátozás szinte sehol, szinte már véget ért a vírus, akkor mire a korlátozás???
NB2
Tulajdonképpen meg is válaszoltad a kérdést 😀
több mint 6 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 28 008 — "Montoya por favor!"
A La Liga idei szezonját is már nézőkkel szeretnék befejezni, nyílván autonóm közösségtől függően.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 29 037 — nabege2@yahoo.com
Megindult a hiszti a nézők miatt, hogy (minő meglepetés), nem tartották be a szabályokat. De most komolyan ki volt az a hülye, aki azt gondolta, hogy a "B-közép" majd tartja a távolságot??? Előre lehetett tudni, hogy nem, ráadásul a focira járó közönség nagy része szerintem amúgy sem hitt ebben az egészben, persze, hogy tojt rá mindenki. Nem értem miért nem lehetett zártkapusan tolni, főleg úgy, hogy Mo-n tényleg sok csapatnál nem tényező a közönség, ahol esetleg meg az (Fradi), ott állambácsi megoldotta volna a kieső bevételeket.
Persze a másik oldal érvelése is érdekes, hogy mindenhova lehet menni, mindenkinek, nincs korlátozás szinte sehol, szinte már véget ért a vírus, akkor mire a korlátozás???
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 016 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A honvédos meg sajátjátját rúgja hátba 8 méterről....mennyei bajnokság
petey
Mi ezért szeretjük(?).
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
A honvédos meg sajátjátját rúgja hátba 8 méterről....mennyei bajnokság

több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
Pátkai istenem
csebi
Pátkai istenem
csebi
Kurvára nagyot röhögtem

Szerkesztette: petey

több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 946 — Lucas Scott
Carillo mióta hord párokát??? 😊

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 946 — Lucas Scott
Pátkai istenem

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 946 — Lucas Scott
Beszarás, hogy az M4 még mindig reklámozza az évekkel ezelőtt óriásit bukott FIFA-propagandafilmet, amiről Tim Roth is csak annyit mondott, hogy bocs, csak azért szerepeltem benne, mert kellett a pénz 😀
Kampman
Mert fiatal volt 😊

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 493
Beszarás, hogy az M4 még mindig reklámozza az évekkel ezelőtt óriásit bukott FIFA-propagandafilmet, amiről Tim Roth is csak annyit mondott, hogy bocs, csak azért szerepeltem benne, mert kellett a pénz 😀
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 154 — Cowboys fan
De fura, mióta elment Vignjevic szerzi a pontokat az újpest...Valahol azért eléggé undorító ez a sportág
davemayer
Bicskeit annak idején sokkal könnyebben és gyorsabban megbuktatták. Méltatlan ez így valóban.
Kampman
Na az a vaduz elleni még durvább volt az biztos
davemayer
mondjuk azt sem értem, minek kellett előtte kibaszni a Kismészölyt, akivel majdnem összejött a bajnokság is.
valahol megértem, hogy az utód rövid, de annál szomorúbb sorsa eleve el volt már rendelve, Bicskei csak rosszkor volt rossz helyen.
több mint 6 éve
davemayer Chicago Bears 15 640 — "Grammar maci"
De fura, mióta elment Vignjevic szerzi a pontokat az újpest...Valahol azért eléggé undorító ez a sportág
davemayer
Bicskeit annak idején sokkal könnyebben és gyorsabban megbuktatták. Méltatlan ez így valóban.
Kampman
Na az a vaduz elleni még durvább volt az biztos

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 493
De fura, mióta elment Vignjevic szerzi a pontokat az újpest...Valahol azért eléggé undorító ez a sportág
davemayer
Bicskeit annak idején sokkal könnyebben és gyorsabban megbuktatták. Méltatlan ez így valóban.
több mint 6 éve
davemayer Chicago Bears 15 640 — "Grammar maci"
De fura, mióta elment Vignjevic szerzi a pontokat az újpest...Valahol azért eléggé undorító ez a sportág

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 946 — Lucas Scott
 www.csakfoci.hu/magyar-foci/nb-i/fradi/sajtohir-rebrov-megegyezett-a-19-szeres-bajnokcsapattal-allitjak-jelezte-tavozasi-szandekat
warr_b
Nem örülnek neki. Régen volt ennyire konzisztens a csapat, és a kettős terhelést is jól birtuk vele.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 6 éve
warr_b Washington Commanders 30 366 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ezt meg csak a LOL-faktor miatt 😀

 index.hu/mindekozben/poszt/2020/06/09/kenesei_zoltan_kieses_nb_i._csiki_norbert/


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
warr_b Washington Commanders 30 366 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 www.csakfoci.hu/magyar-foci/nb-i/fradi/sajtohir-rebrov-megegyezett-a-19-szeres-bajnokcsapattal-allitjak-jelezte-tavozasi-szandekat


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 29 037 — nabege2@yahoo.com
ES tolni fogja a norvég focibajnokságot
NB2
Pontosan mikortól?
Heisman Trophy
Jövő hét kedd ES1 17.55
több mint 6 éve
YoungZeeZee 9 843
😀
 www.youtube.com/watch?v=nqKH-_VzufQ
több mint 6 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 28 008 — "Montoya por favor!"
ES tolni fogja a norvég focibajnokságot
NB2
Pontosan mikortól?

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 29 037 — nabege2@yahoo.com
ES tolni fogja a norvég focibajnokságot
több mint 6 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 714 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Józsi Gyuri nekem is most eszembe jutott h a Debrecenből az alibi királyok mellől már csak ő hiányzik 😊
Akkor ez az argentin is jó igazolás volt.
Amúgy én látom csak úgy h Somalia helyet, szerepet nem találja Rebrov?
csebi
Mekkora már, hogy minden csapatnak megvolt (van) az alibi királya.. 😀
Fradi - Józsi
Loki - Tőzsér
A többi most nem jut eszembe 😀 😀 😀
#JC6
Nagyon szűkre vetted te azt a listát ezzel a létszám stoppal