Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 493
Nehogy egyszer véletlenül megverjük a Juvét ó, dehogy.

Olyan ostoba faszokból áll ez a csapat vezetőktől lefelé a játékosokon át a vécés nénikig már lassan egy évtizede, hogy ezt rossz nézni.

Szerkesztette: Kampman
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 493
Rosszul vagyok ettől a Crazy Jencitől. 2 perc alatt elsüt 8 közhelyet.
Pl.:
“Ha megnyomják az első negyed órát, akkor az tartást is adhat nekik”
Kész a pali.
#JC6
NER-kompatibilis kommentátor. Csak akkor kritikus (de akkor viszont kérlelhetetlenül), ha érzi, hogy szabad.

Szerkesztette: Kampman
több mint 6 éve
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 274
Rosszul vagyok ettől a Crazy Jencitől. 2 perc alatt elsüt 8 közhelyet.
Pl.:
“Ha megnyomják az első negyed órát, akkor az tartást is adhat nekik”
Kész a pali.
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
A Mezőkövesd nagyon nem szeretne az EL-ben játszani.
Kampman
ilyenkor mondjak, hogy kipukkadtak.
ZoliMP
Valamiért egy téli ruhadarab jut eszembe erről a meccsről 😀

több mint 6 éve
YoungZeeZee 9 843
A Mezőkövesd nagyon nem szeretne az EL-ben játszani.
Kampman
ilyenkor mondjak, hogy kipukkadtak.
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 493
A Mezőkövesd nagyon nem szeretne az EL-ben játszani.
több mint 6 éve
YoungZeeZee 9 843
A malaga jo kis meccset jatszik eddig.
több mint 6 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 8 675 — Bla, bla, bla
 www.nemzetisport.hu/bajnokok_ligaja/uefa-iden-budapesten-lehet-az-europai-szuperkupa-meccs-sajtohir-2766919



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 318 — NFL bracket champion '26
 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/nb-i-rebrov-kifakadt-miert-ezt-erdemli-a-ferencvaros-2766767

Fradista kollégáknak nem fog tetszeni amit mondok, de ez hülye?????
NB2
Nincs a kérdéseddel problémám: az 😛
dande
nemtom milyen állást ajánlottak fel neki, de lehet egy ilyen után átgondolnám 😀

Elveszítettünk két pontot, győzelmet érdemeltünk volna, de nem voltunk felkészülve arra, hogy az utolsó tíz percben tíz emberrel játsszunk.
Negritis
Állítólag Fenerbahce HC lesz.

Mindeközben az Allianz Arenában:


@eaglesmcnabb ehhez mit szólsz?
 rangado.24.hu/magyar_foci/2020/06/12/mtk-igazolas-sebastian-herrera/

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
YoungZeeZee 9 843
Mondjuk tenyleg csak sajtohir volt
 m.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/helyreigazitas-2766881
Kicsit tulzas nem?
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 154 — Cowboys fan
 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/nb-i-rebrov-kifakadt-miert-ezt-erdemli-a-ferencvaros-2766767

Fradista kollégáknak nem fog tetszeni amit mondok, de ez hülye?????
NB2
Nincs a kérdéseddel problémám: az 😛
dande
nemtom milyen állást ajánlottak fel neki, de lehet egy ilyen után átgondolnám 😀

Elveszítettünk két pontot, győzelmet érdemeltünk volna, de nem voltunk felkészülve arra, hogy az utolsó tíz percben tíz emberrel játsszunk.
Negritis
igen, elcserélte magát, és a sorsolást hibáztatja. ez nem túl szép. felesleges teljesen.
ráadásul olyan rohadt nagy probléma nincs az iksszel. 9 pont előny ráadásul 5 fordulóval a vége előtt már annyi pontunk van, amivel 4 évből mióta 33 meccs van, háromszor bajnoki címre elég lett volna, szóval nem vészes ez a pontvesztés, ráadásul így nagyobb esély van, hogy egy hét múlva biztosíthatjuk be a bajnoki címet, és akkor 20-án a dózsa sorfalat állhatna nekünk.

amúgy az, hogy a paksi edző a meccs után a játékvezetéssel foglalkozott, hát van bőr a pofáján.
csebi
Én az első félidő után azt tippeltem,hogy ez egy nagy 0-0 lesz,aztán talált a fradi 2 gólt 2 pontrúgásból.Nyilván pech is volt Somália sérülése az utolsó 10 percre,de azért a spori vastagon benne volt,hogy x lett ez a meccs, azzal a befújt büntetővel visszahozta őket és a végén sikerült is egyenlíteniük.
JoeyPorter
ilyen előfordul vagy benézte a kezezést (oldalvonali spori takarásban volt, ezért is felesleges ott állniuk) vagy nem tekintette szándékosnak, csak vicces, hogy ezek után panaszkodik a paksi edző. vszeg ezért is tartanak itt.
csebi
Az előző meccsen viszont a Kaposvárt nagyon sajnáltam.Igaz,hogy kettőt nem tudnak passzolni de küzdenek,hajtanak,lelkesek.A győzelemre sanszuk nem volt,de örültem volna,ha egy döntetlent ki tudnak húzni.Hol vannak már azok az idők amikor Andre Alves vagy akár Oláh Lóri rohamozott náluk?!
JoeyPorter
Vagy Nikolic 😊
több mint 6 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 649 — Volt egy kis zápor
 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/nb-i-rebrov-kifakadt-miert-ezt-erdemli-a-ferencvaros-2766767

Fradista kollégáknak nem fog tetszeni amit mondok, de ez hülye?????
NB2
Nincs a kérdéseddel problémám: az 😛
dande
nemtom milyen állást ajánlottak fel neki, de lehet egy ilyen után átgondolnám 😀

Elveszítettünk két pontot, győzelmet érdemeltünk volna, de nem voltunk felkészülve arra, hogy az utolsó tíz percben tíz emberrel játsszunk.
Negritis
igen, elcserélte magát, és a sorsolást hibáztatja. ez nem túl szép. felesleges teljesen.
ráadásul olyan rohadt nagy probléma nincs az iksszel. 9 pont előny ráadásul 5 fordulóval a vége előtt már annyi pontunk van, amivel 4 évből mióta 33 meccs van, háromszor bajnoki címre elég lett volna, szóval nem vészes ez a pontvesztés, ráadásul így nagyobb esély van, hogy egy hét múlva biztosíthatjuk be a bajnoki címet, és akkor 20-án a dózsa sorfalat állhatna nekünk.

amúgy az, hogy a paksi edző a meccs után a játékvezetéssel foglalkozott, hát van bőr a pofáján.
csebi
Én az első félidő után azt tippeltem,hogy ez egy nagy 0-0 lesz,aztán talált a fradi 2 gólt 2 pontrúgásból.Nyilván pech is volt Somália sérülése az utolsó 10 percre,de azért a spori vastagon benne volt,hogy x lett ez a meccs, azzal a befújt büntetővel visszahozta őket és a végén sikerült is egyenlíteniük.
JoeyPorter
ilyen előfordul vagy benézte a kezezést (oldalvonali spori takarásban volt, ezért is felesleges ott állniuk) vagy nem tekintette szándékosnak, csak vicces, hogy ezek után panaszkodik a paksi edző. vszeg ezért is tartanak itt.
csebi
Az előző meccsen viszont a Kaposvárt nagyon sajnáltam.Igaz,hogy kettőt nem tudnak passzolni de küzdenek,hajtanak,lelkesek.A győzelemre sanszuk nem volt,de örültem volna,ha egy döntetlent ki tudnak húzni.Hol vannak már azok az idők amikor Andre Alves vagy akár Oláh Lóri rohamozott náluk?!

több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 946 — Lucas Scott
 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/nb-i-rebrov-kifakadt-miert-ezt-erdemli-a-ferencvaros-2766767

Fradista kollégáknak nem fog tetszeni amit mondok, de ez hülye?????
NB2
Nincs a kérdéseddel problémám: az 😛
dande
nemtom milyen állást ajánlottak fel neki, de lehet egy ilyen után átgondolnám 😀

Elveszítettünk két pontot, győzelmet érdemeltünk volna, de nem voltunk felkészülve arra, hogy az utolsó tíz percben tíz emberrel játsszunk.
Negritis
igen, elcserélte magát, és a sorsolást hibáztatja. ez nem túl szép. felesleges teljesen.
ráadásul olyan rohadt nagy probléma nincs az iksszel. 9 pont előny ráadásul 5 fordulóval a vége előtt már annyi pontunk van, amivel 4 évből mióta 33 meccs van, háromszor bajnoki címre elég lett volna, szóval nem vészes ez a pontvesztés, ráadásul így nagyobb esély van, hogy egy hét múlva biztosíthatjuk be a bajnoki címet, és akkor 20-án a dózsa sorfalat állhatna nekünk.

amúgy az, hogy a paksi edző a meccs után a játékvezetéssel foglalkozott, hát van bőr a pofáján.
csebi
Én az első félidő után azt tippeltem,hogy ez egy nagy 0-0 lesz,aztán talált a fradi 2 gólt 2 pontrúgásból.Nyilván pech is volt Somália sérülése az utolsó 10 percre,de azért a spori vastagon benne volt,hogy x lett ez a meccs, azzal a befújt büntetővel visszahozta őket és a végén sikerült is egyenlíteniük.
JoeyPorter
ilyen előfordul vagy benézte a kezezést (oldalvonali spori takarásban volt, ezért is felesleges ott állniuk) vagy nem tekintette szándékosnak, csak vicces, hogy ezek után panaszkodik a paksi edző. vszeg ezért is tartanak itt.

Szerkesztette: csebi

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 6 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 649 — Volt egy kis zápor
 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/nb-i-rebrov-kifakadt-miert-ezt-erdemli-a-ferencvaros-2766767

Fradista kollégáknak nem fog tetszeni amit mondok, de ez hülye?????
NB2
Nincs a kérdéseddel problémám: az 😛
dande
nemtom milyen állást ajánlottak fel neki, de lehet egy ilyen után átgondolnám 😀

Elveszítettünk két pontot, győzelmet érdemeltünk volna, de nem voltunk felkészülve arra, hogy az utolsó tíz percben tíz emberrel játsszunk.
Negritis
igen, elcserélte magát, és a sorsolást hibáztatja. ez nem túl szép. felesleges teljesen.
ráadásul olyan rohadt nagy probléma nincs az iksszel. 9 pont előny ráadásul 5 fordulóval a vége előtt már annyi pontunk van, amivel 4 évből mióta 33 meccs van, háromszor bajnoki címre elég lett volna, szóval nem vészes ez a pontvesztés, ráadásul így nagyobb esély van, hogy egy hét múlva biztosíthatjuk be a bajnoki címet, és akkor 20-án a dózsa sorfalat állhatna nekünk.

amúgy az, hogy a paksi edző a meccs után a játékvezetéssel foglalkozott, hát van bőr a pofáján.
csebi
Én az első félidő után azt tippeltem,hogy ez egy nagy 0-0 lesz,aztán talált a fradi 2 gólt 2 pontrúgásból.Nyilván pech is volt Somália sérülése az utolsó 10 percre,de azért a spori vastagon benne volt,hogy x lett ez a meccs, azzal a befújt büntetővel visszahozta őket és a végén sikerült is egyenlíteniük.

több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 946 — Lucas Scott
 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/nb-i-rebrov-kifakadt-miert-ezt-erdemli-a-ferencvaros-2766767

Fradista kollégáknak nem fog tetszeni amit mondok, de ez hülye?????
NB2
Nincs a kérdéseddel problémám: az 😛
dande
nemtom milyen állást ajánlottak fel neki, de lehet egy ilyen után átgondolnám 😀

Elveszítettünk két pontot, győzelmet érdemeltünk volna, de nem voltunk felkészülve arra, hogy az utolsó tíz percben tíz emberrel játsszunk.
Negritis
igen, elcserélte magát, és a sorsolást hibáztatja. ez nem túl szép. felesleges teljesen.
ráadásul olyan rohadt nagy probléma nincs az iksszel. 9 pont előny ráadásul 5 fordulóval a vége előtt már annyi pontunk van, amivel 4 évből mióta 33 meccs van, háromszor bajnoki címre elég lett volna, szóval nem vészes ez a pontvesztés, ráadásul így nagyobb esély van, hogy egy hét múlva biztosíthatjuk be a bajnoki címet, és akkor 20-án a dózsa sorfalat állhatna nekünk.

amúgy az, hogy a paksi edző a meccs után a játékvezetéssel foglalkozott, hát van bőr a pofáján.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 967 — The Mathematician
 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/nb-i-rebrov-kifakadt-miert-ezt-erdemli-a-ferencvaros-2766767

Fradista kollégáknak nem fog tetszeni amit mondok, de ez hülye?????
NB2
Nincs a kérdéseddel problémám: az 😛
dande
nemtom milyen állást ajánlottak fel neki, de lehet egy ilyen után átgondolnám 😀

Elveszítettünk két pontot, győzelmet érdemeltünk volna, de nem voltunk felkészülve arra, hogy az utolsó tíz percben tíz emberrel játsszunk.

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 317 — Így remélem megfelelek nektek.....
 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/nb-i-rebrov-kifakadt-miert-ezt-erdemli-a-ferencvaros-2766767

Fradista kollégáknak nem fog tetszeni amit mondok, de ez hülye?????
NB2
Nincs a kérdéseddel problémám: az 😛
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 29 037 — nabege2@yahoo.com
 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/nb-i-rebrov-kifakadt-miert-ezt-erdemli-a-ferencvaros-2766767

Fradista kollégáknak nem fog tetszeni amit mondok, de ez hülye?????
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 20 721 — Vikings fan
Megindult a hiszti a nézők miatt, hogy (minő meglepetés), nem tartották be a szabályokat. De most komolyan ki volt az a hülye, aki azt gondolta, hogy a "B-közép" majd tartja a távolságot??? Előre lehetett tudni, hogy nem, ráadásul a focira járó közönség nagy része szerintem amúgy sem hitt ebben az egészben, persze, hogy tojt rá mindenki. Nem értem miért nem lehetett zártkapusan tolni, főleg úgy, hogy Mo-n tényleg sok csapatnál nem tényező a közönség, ahol esetleg meg az (Fradi), ott állambácsi megoldotta volna a kieső bevételeket.
Persze a másik oldal érvelése is érdekes, hogy mindenhova lehet menni, mindenkinek, nincs korlátozás szinte sehol, szinte már véget ért a vírus, akkor mire a korlátozás???
NB2
Tulajdonképpen meg is válaszoltad a kérdést 😀
Toca
Az Újpestet megbüntetik mert egymás mellett ültek a szurkolók. Az ecsetfejű külügyminiszterünknek pedig majdnem megveregetik a vállát a selfie után.... Jó tudom ez a szar a VIP ben nem terjed.
MO én így szeretlek..
gordon
Most jó ráültetni MO-ra ezt a dolgot, de a világon mindenhol vannak egyenlőek meg egyenlőbbek. Erre nem értem miért kell mindig rácsodálkozni.
Toca
bocs, hogy leírtam, akkor majd törlöm a kommentem mert nem érted.
gordon
Nem a kommented nem értem, csak én erre a részre reagáltam :
MO én így szeretlek..

UEFA is csinálta már ezt, kedves span csapatot nem büntette meg a másikat meg kizárta.
Csak arra akartam felhívni a figyelmed, hogy nem magyar jelenség.
Toca
Köszönöm.De kit érdekel, hogy az uefa kit miért büntet?
Ezen a két Újpest meccsen személyesen kint voltam és így érintve érzem magam valamennyire.
De ne toljuk túl, peace.
gordon
Jó mondjuk aki NB1 meccsre jár, az nyugodtan kiadhatja a világ fájdalmat és hogy minden szar. Persze csak itt Magyarországon, mert érintett.
De tényleg ne toljuk túl , peace
több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 946 — Lucas Scott
Hú ha igaz... bár kicsit megkésett a magyar fociban a szerepvállalása s félek, az első döccenőnél tipli...
dande
Én nem örülnek neki. Már eljárt sztem felette az idő.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 317 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hú ha igaz... bár kicsit megkésett a magyar fociban a szerepvállalása s félek, az első döccenőnél tipli...
több mint 6 éve
YoungZeeZee 9 843
 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/ftc-bolonivel-targyalnak-kozel-a-megegyezes-sajtohir-2766765
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 317 — Így remélem megfelelek nektek.....
Szoboszlai most adta el magát.
Az a csel a harmadik gól előtt... atom!
#JC6
Már eladta magát, alá van írva minden, nagyot fog szólni 😊
Kenny
Fradi?
#JC6
Mucsaröcsöge 😛 ja várj az ugyan az? 😉 😀

Szerkesztette: dande2
több mint 6 éve
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 274
Szoboszlai most adta el magát.
Az a csel a harmadik gól előtt... atom!
#JC6
Már eladta magát, alá van írva minden, nagyot fog szólni 😊
Kenny
Fradi?
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
Szoboszlai most adta el magát.
Az a csel a harmadik gól előtt... atom!
#JC6
Már eladta magát, alá van írva minden, nagyot fog szólni 😊