Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 946 — Lucas Scott
De most komolyan miből gondoljátok, hogy ez a Vidi/Fradi esélyes az EL csoportkörre? Ezeket a csapatokat gólokkal kéne verni, erre totál szenvedés mindkettő.
NB2
Most komolyan, a magyar fociszurkoló nem pont ilyen ezer éve? Mióta eszemet tudom, mindig, minden egyes csapat esélyeit sikerült túlmisztifikálni, aztán utána meg csak a csalódott takarodjonmindenki ment. Mi változott volna?
Mikey
azért az utóbbi két évben mindkét magyar bajnok csoportkörbe jutott, és az utolsó meccsbe úgy ment be, hogy győzelemmel tovább is juthatnak. azért ez sztem nem rossz eredmény. én annyit mondok amúgy, hogy még most júniusban kár előre leírni, hogy nincs esély a csoportkörre. sok mindentől függ: keretek, sorsolás stb.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 6 éve
Brouwerij van de Vrij Baltimore Ravens 14 297 — Слава Україні! Героям слава! Vreugde van eeuwigheid
Idegenbeli győzelem! Első győzelem, hejj, hejj!

'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 826
De most komolyan miből gondoljátok, hogy ez a Vidi/Fradi esélyes az EL csoportkörre? Ezeket a csapatokat gólokkal kéne verni, erre totál szenvedés mindkettő.
NB2
Most komolyan, a magyar fociszurkoló nem pont ilyen ezer éve? Mióta eszemet tudom, mindig, minden egyes csapat esélyeit sikerült túlmisztifikálni, aztán utána meg csak a csalódott takarodjonmindenki ment. Mi változott volna?

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 6 éve
warr_b Washington Commanders 30 362 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Végre nyert a Vityebszk is 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
De most komolyan miből gondoljátok, hogy ez a Vidi/Fradi esélyes az EL csoportkörre? Ezeket a csapatokat gólokkal kéne verni, erre totál szenvedés mindkettő.
NB2
Én nem gondolom, le is írtam 😎gyász mindegyik

több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 29 036 — nabege2@yahoo.com
De most komolyan miből gondoljátok, hogy ez a Vidi/Fradi esélyes az EL csoportkörre? Ezeket a csapatokat gólokkal kéne verni, erre totál szenvedés mindkettő.
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
Pàtkai 😂
ilyen szepen lecsicskitani riportert reg lattam😃

több mint 6 éve
YoungZeeZee 9 843
bate - szatyor - 0-1 eddig 😀

a kaposvar meg uti a dvtk-t? 😀
ZoliMP
egyszer már sikerült, miért ne sikerülhetne még egyszer?
slowmotion
A szatyor ikszelt a bateval.2-2 .kozel az elso hely.hej hej hej.
több mint 6 éve
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 271
Sajnálom hogy kiesett a Kaposvár, amúgy nagyon szimpatikus csapat.
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 154 — Cowboys fan
bate - szatyor - 0-1 eddig 😀

a kaposvar meg uti a dvtk-t? 😀
ZoliMP
egyszer már sikerült, miért ne sikerülhetne még egyszer?
több mint 6 éve
YoungZeeZee 9 843
bate - szatyor - 0-1 eddig 😀

a kaposvar meg uti a dvtk-t? 😀
több mint 6 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 804 — beers & Packers
A Mezőkövesd nagyon nem szeretne az EL-ben játszani.
Kampman
Szóltak nekik, hogy a Puskás Dió megy.
Bazzani
Amúgy nekik eleg ha a MK-t behúzzák.
Toca
Lemaradtál kicsit 😆
warr_b
Na igen ennyire érdekel a magyar foci.
Akkor csak egy csapat megy az EL-be Borsodbol 😀
Toca
Én meg azt hittem, viccölsz.
több mint 6 éve
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 271
Élőben tök jól nyomja ez a PAFC. A bal védő gyerek brutal tehetséges
#JC6
Tekintsünk el attól, hogy OV-nek pusztán ebbe a felcsúti projektbe már rég bele kellett volna buknia. Kire gondolsz? Deutsch?
nagylaza
Igen. Nagyon tetszett a játéka, stabil volt, nem is lassú, van töke, nem félt belemenni kényes szitukba, amit láttam - és ha továbbra is így fejlődik, akkor még egy válogatott szintet is elérhet.
Ügyes gyerek.
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 20 721 — Vikings fan
A Mezőkövesd nagyon nem szeretne az EL-ben játszani.
Kampman
Szóltak nekik, hogy a Puskás Dió megy.
Bazzani
Amúgy nekik eleg ha a MK-t behúzzák.
Toca
Lemaradtál kicsit 😆
warr_b
Na igen ennyire érdekel a magyar foci.
Akkor csak egy csapat megy az EL-be Borsodbol 😀
több mint 6 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 804 — beers & Packers
micsoda meccs 3-3 😀
ZoliMP
Örülök, hogy az utolsó néhány percet láttam. Nagy derbi volt.
több mint 6 éve
YoungZeeZee 9 843
micsoda meccs 3-3 😀
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
nem is rossz ez a meccs.
Kenny
Jah elég jó. Tamás és Bolla kell vissza Fehérvárra, meg Bobál is 😀
petey
Tamást már nagyon rég elnézegetném nálunk is, remélem fog kapni válogatott meghívót.
Bolla meg tényleg a jövő embere.

Szerkesztette: Kenny

több mint 6 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 804 — beers & Packers
nem is rossz ez a meccs.
Kenny
Akkor belenézek. Ha átvertél, a világ legeldugottabb csücskében is megtalállak...😀
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
nem is rossz ez a meccs.
Kenny
Jah elég jó. Tamás és Bolla kell vissza Fehérvárra, meg Bobál is 😀

több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
nem is rossz ez a meccs.

több mint 6 éve
YoungZeeZee 9 843
 index.hu/sport/futball/2020/06/13/novothny_soma_ujpest_uj_edzo_korea_napoli/

szegyen h az nb2-ben tobb a penz, mint ujpesten.
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 493
Jól hallottam, hogy a ZTE-Paks kommentátora üzent a feleségének, hogy meccs közben nem veszi fel a telefont? 😀
Kampman
Ebből kénytelen vagyok arra következtetni, hogy nézed a ZTE-Paksot. Létezik?
nagylaza
Kérlek ne mondd el senkinek, én se vagyok rá büszke!!! 😕
több mint 6 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 804 — beers & Packers
Jól hallottam, hogy a ZTE-Paks kommentátora üzent a feleségének, hogy meccs közben nem veszi fel a telefont? 😀
Kampman
Ebből kénytelen vagyok arra következtetni, hogy nézed a ZTE-Paksot. Létezik?
több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 946 — Lucas Scott
Fradi is meg Vidi is kap egy olyan csicskalángost nemzetköziben, hogy oda is becsengetnek ahol az alapot ássák.
Nem kell reménykedni a csoportkörben sehol.
petey
a csoportkörhöz nem júniusban a bajnokság közepén kell jól játszani főleg mikor Bódog leparkolja a buszt, Rebrov meg elől pihentet és rotál. ettől függetlenül van hova fejlődni, de sztem korai ilyen kijelentéseket tenni főleg mikor elég nyugodtan hozzuk a győzelmeket úgy, hogy mi játszottuk az utóbbi 2 hétben a legtöbb meccset. de az is tény, ha Rebrovot elviszik a két szezon között akkor biztosan nem lesz csoportkör.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 6 éve
YoungZeeZee 9 843
Fradi is meg Vidi is kap egy olyan csicskalángost nemzetköziben, hogy oda is becsengetnek ahol az alapot ássák.
Nem kell reménykedni a csoportkörben sehol.
petey
Szerencsés sorsolással meglehet mindkettőjüknek akár.
Nem tűnnek sokkal gyengébbnek, mint az elmúlt két évben.
Kampman
sztem a vidi egy helyben toporog iden is.