Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 10 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 654 — Illegális gyakorló
Hála az égnek. Már sugárban hánytam a Bale-sztoritól.

több mint 10 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Na Bale a Madridé... Pedig olyan jó kis nyarat csinált Perez, de ezzel kicsit árnyalja a képet.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 761 — Cowboys fan
3 up, 3 down, 35 to go.

1. hely! :cool:Mikey
most néztem meg, '94-95 óta nem sikerült három győzelemmel kezdeni.
mondjuk akkor csak negyedik lett a csapat (a Dalglish utáni sötét korszak tartott éppen), de azzal az eredménnyel most is kiegyeznék 😊
több mint 10 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 602
3 up, 3 down, 35 to go.

1. hely! :cool:
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Nemrég szóba kerültek a kommentátorok.
3 perce indult útjára a labda Pécsen, a 20. másodpercben megszólal Gundelpatahinta: ha győz ma a Debrecen és a Videoton, mind a ketten ellépnek 4 góllal a 3. helyezettől 😀

Azóta mosolygok és fogom a fejem egyszerre 😀
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 761 — Cowboys fan
még három, és a kannibál is visszatérhet. ha Sturridge minden meccsen rúg egyet (kettőt), akkor vajon Suarez befér a kezdőbe?
több mint 10 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Nem tudom, hogy meddig képes Sturridge meccsenként egy gólt szerezni. Azt sem tudom, hogy azzal a góllal meddig képes a csapat minden meccsen 1-0-ra nyerni. Annyit tudok csak, hogy ezek a meccsek nagyon kikészítenek idegileg, de valamiért mégis élvezem őket 😊

YNWA

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 10 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 654 — Illegális gyakorló
Nem hittem, hogy ezt ki lehet húzni, de csak sikerült. Ha minden meccset 1-0-ra nyerünk, sima bajnokság lesz 😀

több mint 10 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 602
Magyarázhatatlan, hogy ezt a félidőt hogy úszta meg kiállítás nélkül RvP.Schleck
Ja, de ha így folytatja a második félidőben, akkor tuti nem marad végig fent.
És nem csak az ő agya borult el a vége felé, hanem többeké is.
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Magyarázhatatlan, hogy ezt a félidőt hogy úszta meg kiállítás nélkül RvP.

több mint 10 éve
BIG DADDY New York Giants 140 — laszlo.blaskovics@hotmail.com
 sportgeza.hu/futball/2013/09/01/ahol_nem_zsidozassal_szolnak_be_az_uefa-nak/
NEM SEMMI!!!!

Azok az igazi hősök akik törött bordával,betört orral,ezer sebből vérezve visszamennek a pályára és csak azt hallják, hogy Fourth down.I love defence

The sky is blue, the ocean is blue and my heart is blue too. Go Giants.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 761 — Cowboys fan
JC6!
Teljesen igazad van, szerencsétlennek semmi köze a focihoz. Csibuabuával egy oldalon meg egyszerűen tragédia az egész.
Sajnos ennyi a csapat, meg kell csípni valahogy egy bennmaradást érő helyet.Bazzani
De hogy a francba van ez, basszus? Kitömünk egy nulla csapatot, egy hét múlva egy nem sokkal jobban játszó csapat ellen pedig totál homály?berger90
ez azért van, mert a milliárdokból épített csapatokat kivéve maximum a kapanyél sül el.
nyilván hat gól a jelenlegi Újpesttől annyira reális, mint mondjuk a fürdősöktől volt még a Kecskemét ellen. utána héten meg ők is simán szoptak 2-0-ra.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 761 — Cowboys fan
nem értem, mit nem fújtak le a tizenhatos szélénél a Persely elleni nem-szabálytalanságon, viszont lassításból visszanézve narancssárga volt a talpalása
több mint 10 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Remélem ma nem fáradunk el az utolsó 20 percre, mint egy hete a Villa ellen.

YNWA

Vezetünk!!!!!!

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 10 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 680 — Amerikai sportok rajongója
Egyébként nekem szimpatikus ez az Újpest, szerintem a 8. hely körül ott lesznek.JC6
A próféta szóljon belőled.

Nekem csak két kívánságom van az idei szezonra: ne essünk ki, illetve picsázzuk ki a zöldeket, ha egy mód van rá, oda-vissza. Mindkettőre van esély, aztán majd talán 10 év múlva lehet bajnoki címért menni.berger90
Fradit biztos nem verjük meg, főleg a Puskásban majd. Amikor régen sokkal jobbak voltunk éppen náluk, akkor is nagyon ritkán sikerült idegenben. Annyira nem világvége Ligot szerintem, lefele nem lóg ki, Csibu az teljes csőd. Sujic az ő oldalára jönne szélsőnek? Mert akkor az nagy upgrade lehet. Azért egy Disőgyőrt ne hasonlítsunk már a Mezőkövesdhez, főleg ahogy játszottak múlt héten nálunk. Idegenben harmatgyengék voltunk már tavaly is, idéán jóval gyengusabb kerettel szinte biztos voltam a diósgyőri zakóban.
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 870 — No es importante
vass ádám példája is azt az elméletemet támasztja alá, hogy a magyar játéksok egyik legnagyobb problémája h borzalmasan vannak menedzselve....peach
ennél tökéletesebb alátámasztása ennek az elméletnek nincs is:
 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/tozser-es-koman-valthat-rudolf-es-pinter-csapatot-keres-2274909


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
vass ádám példája is azt az elméletemet támasztja alá, hogy a magyar játéksok egyik legnagyobb problémája h borzalmasan vannak menedzselve....



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Diallonak helye van a kezdőben.Tegnap bebizonyította hogy tehetséges játékos.
Elvileg jön Mateos,szerintem ez azt jelenti hogy Besic megy nyáron,és még idejében gondolkodtak minőségi pótlásról.

Lényeg a W,most jönnek a nyerhető meccsek,engem nem érdekel ha egygólos győzelmekkel leszünk bajnokok.
Holnapig remélem Vass sem kap normális ajánlatot és aláír legalább 1+1 évre,lényeg hogy kapjunk pénzt az eladása után.Kenny
szvsz Mateos továbbra is kacsa...

elmondom Neked Vass csak arra vár, h aláírja végre a szerződését és Palival mosolyoghasson, elvileg mindenbe megegyeztek csak Moniz még vár vkire, lehet h Mateos, lehet h Sno v vmi kedvence....ezért nincs még mindig Vass Ádink!! 😕Divat
Vicces ez a helyet,mo egyik legjobb védekező kp-ja parlagon van hogy jöhessen valami hontalan külföldi.
Nekünk kell középre Vass. Am Ádám tuti a külföldi ajánlatra vár,ha alá fog írni az max másodika után lesz,mert ugye szabadon igazolható és aláírhat bármikor bárhova.Kenny
szerinted ha bármire is vár akkor miért nálunk edz még mindig?? megvannak az olasz kapcsolatai simán edzhetne kint is a "leendő csapatánál"
én csak attól félek, h addig várakoztatjuk amíg tényleg aláír vhova máshova...

|
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 317 — Omar's Coming Yo!
Diallonak helye van a kezdőben.Tegnap bebizonyította hogy tehetséges játékos.
Elvileg jön Mateos,szerintem ez azt jelenti hogy Besic megy nyáron,és még idejében gondolkodtak minőségi pótlásról.

Lényeg a W,most jönnek a nyerhető meccsek,engem nem érdekel ha egygólos győzelmekkel leszünk bajnokok.
Holnapig remélem Vass sem kap normális ajánlatot és aláír legalább 1+1 évre,lényeg hogy kapjunk pénzt az eladása után.Kenny
szvsz Mateos továbbra is kacsa...

elmondom Neked Vass csak arra vár, h aláírja végre a szerződését és Palival mosolyoghasson, elvileg mindenbe megegyeztek csak Moniz még vár vkire, lehet h Mateos, lehet h Sno v vmi kedvence....ezért nincs még mindig Vass Ádink!! 😕Divat
Vicces ez a helyet,mo egyik legjobb védekező kp-ja parlagon van hogy jöhessen valami hontalan külföldi.
Nekünk kell középre Vass. Am Ádám tuti a külföldi ajánlatra vár,ha alá fog írni az max másodika után lesz,mert ugye szabadon igazolható és aláírhat bármikor bárhova.

több mint 10 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Diallonak helye van a kezdőben.Tegnap bebizonyította hogy tehetséges játékos.
Elvileg jön Mateos,szerintem ez azt jelenti hogy Besic megy nyáron,és még idejében gondolkodtak minőségi pótlásról.

Lényeg a W,most jönnek a nyerhető meccsek,engem nem érdekel ha egygólos győzelmekkel leszünk bajnokok.
Holnapig remélem Vass sem kap normális ajánlatot és aláír legalább 1+1 évre,lényeg hogy kapjunk pénzt az eladása után.Kenny
szvsz Mateos továbbra is kacsa...

elmondom Neked Vass csak arra vár, h aláírja végre a szerződését és Palival mosolyoghasson, elvileg mindenbe megegyeztek csak Moniz még vár vkire, lehet h Mateos, lehet h Sno v vmi kedvence....ezért nincs még mindig Vass Ádink!! 😕

|
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 317 — Omar's Coming Yo!
Diallonak helye van a kezdőben.Tegnap bebizonyította hogy tehetséges játékos.
Elvileg jön Mateos,szerintem ez azt jelenti hogy Besic megy nyáron,és még idejében gondolkodtak minőségi pótlásról.

Lényeg a W,most jönnek a nyerhető meccsek,engem nem érdekel ha egygólos győzelmekkel leszünk bajnokok.
Holnapig remélem Vass sem kap normális ajánlatot és aláír legalább 1+1 évre,lényeg hogy kapjunk pénzt az eladása után.

több mint 10 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Elég sovány ez az 1-0 egy Kecsó ellen.
Kb az utolsó 3 percet láttam, az tetszett, hogy Böde kiviszi a labdát, erre dühében belebikáz mire a bíró ráfütyül: ezt nem kéne. Sárgát esetleg?????NB2
ondó rém gyenge bíró
amúgy így h előtte azt nem fújta le, h Bödét ráncigálták, így ki kellett volna állítani...talán így kompenzálta h mezőnybe nekünk mindent lefújt, kecsónak meg semmit.

amúgy szarok voltunk megint, de legalább megvan a 3 pont! Zsoca viszont jól ment! beforgatta párszor Mumet... 😊

|
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nem néztem végig, vagyis az elejétől, de nem láttam, hallottam az új arcot, ő mikor játszhat (szélső)?
Egyébként nekem szimpatikus ez az Újpest, szerintem a 8. hely körül ott lesznek.JC6
1. Suljic azzal a feltétellel jött, hogy hét végén lejátszhatja az FK Sarajevoban a 100.meccsét és akkor búcsúzik el. Stabil kezdő egy EL-ás csapatban.

Tudom, hogy bárkiről lehet ilyen videot csinálni de ez alapján hatalmas közönségkedvenc lehet.
Következő fordulóban játszhat.

2. 10ben sem leszünk mert nincs cserepad.

több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Egyébként nekem szimpatikus ez az Újpest, szerintem a 8. hely körül ott lesznek.JC6
A próféta szóljon belőled.

Nekem csak két kívánságom van az idei szezonra: ne essünk ki, illetve picsázzuk ki a zöldeket, ha egy mód van rá, oda-vissza. Mindkettőre van esély, aztán majd talán 10 év múlva lehet bajnoki címért menni.

Mindig jövőre
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Igen, ez a nehéz. Szinte minden évben új csapatot építenek, vagyis fél évben. Te jobban benne vagy, lehet tévedek, de ha jól rémlik, akkor tényleg ez van. 15 légiós minden felkészüléskor megfordul az edzéseken. Tegnap a fekete Csupakabra majdnem elesett egyszer a labdával, nem bírta átvenni, botladozott keresztbe a középpályán. Én meg majdnem leestem a székről, annyira nevettem 😀
Nem néztem végig, vagyis az elejétől, de nem láttam, hallottam az új arcot, ő mikor játszhat (szélső)?
Egyébként nekem szimpatikus ez az Újpest, szerintem a 8. hely körül ott lesznek.