Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 6 éve
Sinisa New England Patriots 3 216 — Gràcies Pep!
Lassan Preetz indulhat a Dárdai-lak elé canossa-t járni...
De lehet előbb dobják ki, és a senior management indul Palihoz, térden és rongyokban.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 49 096 — Whoops, looks like something went wrong.
Arsenal OT 😊
NB2
Mondjuk az eleg vicces, hogy hosszabbitas eseten is jatszik az idegenben lott gol, mivel igy kvazi kis tulzassal behozhatatlan elonybe kerul a vendeg, ha golt szerez. Egy golra rogton kettot kell lonie a hazainak. Ez amugy mekkora mocsok dolog. Ha meg lo egyet, tehat golokban egal a parharc, akkor is kiesik a kukiba.
Stez
viszont így elvileg ugye a vendég csapat idegenben játszik még egyharmad meccset
slowmotion
Ertem. Tehat akkor most, hogy peldaul a koronavirus miatt zart kapus meccsek vannak peldaul nem egy helyen, azokon nem szamit az idegenbeli gol? Csak mert a te levezetesed alapjan ez igy fair.

Es oke, ertem en, mit akarsz mondani, csak ez eppenseggel regen jelentett elonyt, mig szerintem a mai labdarugasban eleg keves stadion van, aminel azert tenylegesen annyit szamitana a hazai legkor. Szerintem. Ertem en, hogy mindket oldalra kedveznek valamiben, csak szvsz ez igy nem egy-egy. Szerintem a hosszabbitasoknal mar nem szabadna, hogy szamitson az idegenbeli gol.
Stez
Kéne egy 3. semleges meccs, nem is értem miért nem vezetik be!
Toca
Igazabol ha belegondolsz, az a vicc, hogy a FIFA meg az UEFA a sok baromsaggal csak magaval baszik ki. Most kiesett egy Arsenal, ami amugy fos, de meg mindig harmincszor tobben kivancsiak ra, mint PAOK-ra es tarsaira, meg tobb embert mozgat meg. Ha meg kiesik a kovetkezo korben peldaul az MU, meg a masik 1-2 nevesebb csapat, akkor rendezhetnek olyan parharcokat, amikre senki sem kivancsi, amit toredeke nez csak meg a tv-ben, meg a dontot is megrendezhetik majd ugy, hogy szekek ezrei acsingoznak uresen.

Ez nekik jo uzlet? Ketlem.
Stez
AZUEFA es AFIFA miert hagyta oket a "kicsiket|" nyerni? 😀
Engem mindig orom tolt el ha egy szarabb csapat legyozi az erosebbet.
Szerintem zarjuk ki a kicsiket az osszes kupabol, mert senki nem nezi oket.

Ilyen nagy felhaborodast abbol h az arsenal kiesett. bakker 180 perc alatt nem bizonyultak jobbnak akkor mirol beszelunk?ja es volt egy hosszabbitas is

Amugy minden csapat tudja, hogy milyen feltetelek vannak. Idegenbeli gol "kettot" er. mint a ot elott a coin toss. Tudja mindenki mivel jar.
Ok is rughattak volna ket golt naluk nem?
Teny, szerintem is jobb lenne csak a golok szamolasa., de az arsenal jatekosok nem a 89. percben tudtak meg hogy jajj hosszabitas jon.

Szerintem a magyar valogatott lepjen vissza minden tornarol, mert kicsik vagyunk. ha kijutunk senki nem nezne minket. nem penz az uefanak es a fifanak egy magyar valogatott 😀
ZoliMP
Mar megint olyat koltesz bele, amit nem irtam. 😉 Olyat, hogy FIFA vagy UEFA hagyott nyerni barkit, sosem irtam. Azt irtam, hogy ez a szabaly szar, es jelen helyzetben peldaul uzletileg is megszopatja a szervezot.

Ha legkozelebb a kiscsapat jar rosszul, akkor is szar attol meg ez a szabaly. A hosszabbitastol mar igenis egyenlo felteteleket kellene adni mindket csapatnak.

több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 416 — #NoStress
Arsenal OT 😊
NB2
Mondjuk az eleg vicces, hogy hosszabbitas eseten is jatszik az idegenben lott gol, mivel igy kvazi kis tulzassal behozhatatlan elonybe kerul a vendeg, ha golt szerez. Egy golra rogton kettot kell lonie a hazainak. Ez amugy mekkora mocsok dolog. Ha meg lo egyet, tehat golokban egal a parharc, akkor is kiesik a kukiba.
Stez
viszont így elvileg ugye a vendég csapat idegenben játszik még egyharmad meccset
slowmotion
Ertem. Tehat akkor most, hogy peldaul a koronavirus miatt zart kapus meccsek vannak peldaul nem egy helyen, azokon nem szamit az idegenbeli gol? Csak mert a te levezetesed alapjan ez igy fair.

Es oke, ertem en, mit akarsz mondani, csak ez eppenseggel regen jelentett elonyt, mig szerintem a mai labdarugasban eleg keves stadion van, aminel azert tenylegesen annyit szamitana a hazai legkor. Szerintem. Ertem en, hogy mindket oldalra kedveznek valamiben, csak szvsz ez igy nem egy-egy. Szerintem a hosszabbitasoknal mar nem szabadna, hogy szamitson az idegenbeli gol.
Stez
A hazai pálya fő előnye nem a hazai szurkolók segítsége, hanem a sokkal rövidebb utazás, a megszokott környezetbéli felkészülés, nem felboruló bioritmus, saját ágyban alvás.

több mint 6 éve
YoungZeeZee 9 847
Arsenal OT 😊
NB2
Mondjuk az eleg vicces, hogy hosszabbitas eseten is jatszik az idegenben lott gol, mivel igy kvazi kis tulzassal behozhatatlan elonybe kerul a vendeg, ha golt szerez. Egy golra rogton kettot kell lonie a hazainak. Ez amugy mekkora mocsok dolog. Ha meg lo egyet, tehat golokban egal a parharc, akkor is kiesik a kukiba.
Stez
viszont így elvileg ugye a vendég csapat idegenben játszik még egyharmad meccset
slowmotion
Ertem. Tehat akkor most, hogy peldaul a koronavirus miatt zart kapus meccsek vannak peldaul nem egy helyen, azokon nem szamit az idegenbeli gol? Csak mert a te levezetesed alapjan ez igy fair.

Es oke, ertem en, mit akarsz mondani, csak ez eppenseggel regen jelentett elonyt, mig szerintem a mai labdarugasban eleg keves stadion van, aminel azert tenylegesen annyit szamitana a hazai legkor. Szerintem. Ertem en, hogy mindket oldalra kedveznek valamiben, csak szvsz ez igy nem egy-egy. Szerintem a hosszabbitasoknal mar nem szabadna, hogy szamitson az idegenbeli gol.
Stez
Kéne egy 3. semleges meccs, nem is értem miért nem vezetik be!
Toca
Igazabol ha belegondolsz, az a vicc, hogy a FIFA meg az UEFA a sok baromsaggal csak magaval baszik ki. Most kiesett egy Arsenal, ami amugy fos, de meg mindig harmincszor tobben kivancsiak ra, mint PAOK-ra es tarsaira, meg tobb embert mozgat meg. Ha meg kiesik a kovetkezo korben peldaul az MU, meg a masik 1-2 nevesebb csapat, akkor rendezhetnek olyan parharcokat, amikre senki sem kivancsi, amit toredeke nez csak meg a tv-ben, meg a dontot is megrendezhetik majd ugy, hogy szekek ezrei acsingoznak uresen.

Ez nekik jo uzlet? Ketlem.
Stez
AZUEFA es AFIFA miert hagyta oket a "kicsiket|" nyerni? 😀
Engem mindig orom tolt el ha egy szarabb csapat legyozi az erosebbet.
Szerintem zarjuk ki a kicsiket az osszes kupabol, mert senki nem nezi oket.

Ilyen nagy felhaborodast abbol h az arsenal kiesett. bakker 180 perc alatt nem bizonyultak jobbnak akkor mirol beszelunk?ja es volt egy hosszabbitas is

Amugy minden csapat tudja, hogy milyen feltetelek vannak. Idegenbeli gol "kettot" er. mint a ot elott a coin toss. Tudja mindenki mivel jar.
Ok is rughattak volna ket golt naluk nem?
Teny, szerintem is jobb lenne csak a golok szamolasa., de az arsenal jatekosok nem a 89. percben tudtak meg hogy jajj hosszabitas jon.

Szerintem a magyar valogatott lepjen vissza minden tornarol, mert kicsik vagyunk. ha kijutunk senki nem nezne minket. nem penz az uefanak es a fifanak egy magyar valogatott 😀

Szerkesztette: YoungZeeZee
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Arsenal OT 😊
NB2
Mondjuk az eleg vicces, hogy hosszabbitas eseten is jatszik az idegenben lott gol, mivel igy kvazi kis tulzassal behozhatatlan elonybe kerul a vendeg, ha golt szerez. Egy golra rogton kettot kell lonie a hazainak. Ez amugy mekkora mocsok dolog. Ha meg lo egyet, tehat golokban egal a parharc, akkor is kiesik a kukiba.
Stez
viszont így elvileg ugye a vendég csapat idegenben játszik még egyharmad meccset
slowmotion
Ertem. Tehat akkor most, hogy peldaul a koronavirus miatt zart kapus meccsek vannak peldaul nem egy helyen, azokon nem szamit az idegenbeli gol? Csak mert a te levezetesed alapjan ez igy fair.

Es oke, ertem en, mit akarsz mondani, csak ez eppenseggel regen jelentett elonyt, mig szerintem a mai labdarugasban eleg keves stadion van, aminel azert tenylegesen annyit szamitana a hazai legkor. Szerintem. Ertem en, hogy mindket oldalra kedveznek valamiben, csak szvsz ez igy nem egy-egy. Szerintem a hosszabbitasoknal mar nem szabadna, hogy szamitson az idegenbeli gol.
Stez
Kéne egy 3. semleges meccs, nem is értem miért nem vezetik be!
Toca
Igazabol ha belegondolsz, az a vicc, hogy a FIFA meg az UEFA a sok baromsaggal csak magaval baszik ki. Most kiesett egy Arsenal, ami amugy fos, de meg mindig harmincszor tobben kivancsiak ra, mint PAOK-ra es tarsaira, meg tobb embert mozgat meg. Ha meg kiesik a kovetkezo korben peldaul az MU, meg a masik 1-2 nevesebb csapat, akkor rendezhetnek olyan parharcokat, amikre senki sem kivancsi, amit toredeke nez csak meg a tv-ben, meg a dontot is megrendezhetik majd ugy, hogy szekek ezrei acsingoznak uresen.

Ez nekik jo uzlet? Ketlem.
Stez
Eltudom fogadni azt hogy nem jó a mostani rendszer vagy legalábbis érdekes.
De az érved kicsit lukas.
Ha következőnek nagy csapat jut így tovább, akkor meg már jó mert emiatt több néző lesz ? 😊
több mint 6 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 8 676 — Bla, bla, bla
Arsenal OT 😊
NB2
Mondjuk az eleg vicces, hogy hosszabbitas eseten is jatszik az idegenben lott gol, mivel igy kvazi kis tulzassal behozhatatlan elonybe kerul a vendeg, ha golt szerez. Egy golra rogton kettot kell lonie a hazainak. Ez amugy mekkora mocsok dolog. Ha meg lo egyet, tehat golokban egal a parharc, akkor is kiesik a kukiba.
Stez
viszont így elvileg ugye a vendég csapat idegenben játszik még egyharmad meccset
slowmotion
Ertem. Tehat akkor most, hogy peldaul a koronavirus miatt zart kapus meccsek vannak peldaul nem egy helyen, azokon nem szamit az idegenbeli gol? Csak mert a te levezetesed alapjan ez igy fair.

Es oke, ertem en, mit akarsz mondani, csak ez eppenseggel regen jelentett elonyt, mig szerintem a mai labdarugasban eleg keves stadion van, aminel azert tenylegesen annyit szamitana a hazai legkor. Szerintem. Ertem en, hogy mindket oldalra kedveznek valamiben, csak szvsz ez igy nem egy-egy. Szerintem a hosszabbitasoknal mar nem szabadna, hogy szamitson az idegenbeli gol.
Stez
Kéne egy 3. semleges meccs, nem is értem miért nem vezetik be!
Toca
Azt meg mindíg a Puskásba játszák függetlenül a résztvevőktők!
-mondá Viktor! 😀



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 49 096 — Whoops, looks like something went wrong.
Arsenal OT 😊
NB2
Mondjuk az eleg vicces, hogy hosszabbitas eseten is jatszik az idegenben lott gol, mivel igy kvazi kis tulzassal behozhatatlan elonybe kerul a vendeg, ha golt szerez. Egy golra rogton kettot kell lonie a hazainak. Ez amugy mekkora mocsok dolog. Ha meg lo egyet, tehat golokban egal a parharc, akkor is kiesik a kukiba.
Stez
viszont így elvileg ugye a vendég csapat idegenben játszik még egyharmad meccset
slowmotion
Ertem. Tehat akkor most, hogy peldaul a koronavirus miatt zart kapus meccsek vannak peldaul nem egy helyen, azokon nem szamit az idegenbeli gol? Csak mert a te levezetesed alapjan ez igy fair.

Es oke, ertem en, mit akarsz mondani, csak ez eppenseggel regen jelentett elonyt, mig szerintem a mai labdarugasban eleg keves stadion van, aminel azert tenylegesen annyit szamitana a hazai legkor. Szerintem. Ertem en, hogy mindket oldalra kedveznek valamiben, csak szvsz ez igy nem egy-egy. Szerintem a hosszabbitasoknal mar nem szabadna, hogy szamitson az idegenbeli gol.
Stez
Kéne egy 3. semleges meccs, nem is értem miért nem vezetik be!
Toca
Igazabol ha belegondolsz, az a vicc, hogy a FIFA meg az UEFA a sok baromsaggal csak magaval baszik ki. Most kiesett egy Arsenal, ami amugy fos, de meg mindig harmincszor tobben kivancsiak ra, mint PAOK-ra es tarsaira, meg tobb embert mozgat meg. Ha meg kiesik a kovetkezo korben peldaul az MU, meg a masik 1-2 nevesebb csapat, akkor rendezhetnek olyan parharcokat, amikre senki sem kivancsi, amit toredeke nez csak meg a tv-ben, meg a dontot is megrendezhetik majd ugy, hogy szekek ezrei acsingoznak uresen.

Ez nekik jo uzlet? Ketlem.

több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Arsenal OT 😊
NB2
Mondjuk az eleg vicces, hogy hosszabbitas eseten is jatszik az idegenben lott gol, mivel igy kvazi kis tulzassal behozhatatlan elonybe kerul a vendeg, ha golt szerez. Egy golra rogton kettot kell lonie a hazainak. Ez amugy mekkora mocsok dolog. Ha meg lo egyet, tehat golokban egal a parharc, akkor is kiesik a kukiba.
Stez
viszont így elvileg ugye a vendég csapat idegenben játszik még egyharmad meccset
slowmotion
Ertem. Tehat akkor most, hogy peldaul a koronavirus miatt zart kapus meccsek vannak peldaul nem egy helyen, azokon nem szamit az idegenbeli gol? Csak mert a te levezetesed alapjan ez igy fair.

Es oke, ertem en, mit akarsz mondani, csak ez eppenseggel regen jelentett elonyt, mig szerintem a mai labdarugasban eleg keves stadion van, aminel azert tenylegesen annyit szamitana a hazai legkor. Szerintem. Ertem en, hogy mindket oldalra kedveznek valamiben, csak szvsz ez igy nem egy-egy. Szerintem a hosszabbitasoknal mar nem szabadna, hogy szamitson az idegenbeli gol.
Stez
Kéne egy 3. semleges meccs, nem is értem miért nem vezetik be!
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 49 096 — Whoops, looks like something went wrong.
Arsenal OT 😊
NB2
Mondjuk az eleg vicces, hogy hosszabbitas eseten is jatszik az idegenben lott gol, mivel igy kvazi kis tulzassal behozhatatlan elonybe kerul a vendeg, ha golt szerez. Egy golra rogton kettot kell lonie a hazainak. Ez amugy mekkora mocsok dolog. Ha meg lo egyet, tehat golokban egal a parharc, akkor is kiesik a kukiba.
Stez
viszont így elvileg ugye a vendég csapat idegenben játszik még egyharmad meccset
slowmotion
Ertem. Tehat akkor most, hogy peldaul a koronavirus miatt zart kapus meccsek vannak peldaul nem egy helyen, azokon nem szamit az idegenbeli gol? Csak mert a te levezetesed alapjan ez igy fair.

Es oke, ertem en, mit akarsz mondani, csak ez eppenseggel regen jelentett elonyt, mig szerintem a mai labdarugasban eleg keves stadion van, aminel azert tenylegesen annyit szamitana a hazai legkor. Szerintem. Ertem en, hogy mindket oldalra kedveznek valamiben, csak szvsz ez igy nem egy-egy. Szerintem a hosszabbitasoknal mar nem szabadna, hogy szamitson az idegenbeli gol.

több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
Hogy itt is meglegyen:

EURÓPA-LIGA
NYOLCADDÖNTŐ
Istanbul Basaksehir (török)–FC Köbenhavn (dán)
Olympiakosz Pireusz (görög)–Wolverhampton Wanderers (angol)
Rangers (skót)–Bayer Leverkusen (német)
Wolfsburg (német)–Sahtar Doneck (ukrán)
Internazionale (olasz)–Getafe (spanyol)
Sevilla (spanyol)–AS Roma (olasz)
FC Salzburg (osztrák)/Eintracht Frankfurt (német)–FC Basel (svájci)
LASK (osztrák)–Manchester United (angol)
NB2
az nem semmi, összeeresztették az olasz meg a spanyol csapatokat.
úgy látszik, az uefa hellyel-közzel mégis igyekszik küzdeni a színészkedés ellen 😊
slowmotion
vagy olvasnak téged 😀
NB2
Wyatt-nek jobban fájt 😉
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 29 061 — nabege2@yahoo.com
Hogy itt is meglegyen:

EURÓPA-LIGA
NYOLCADDÖNTŐ
Istanbul Basaksehir (török)–FC Köbenhavn (dán)
Olympiakosz Pireusz (görög)–Wolverhampton Wanderers (angol)
Rangers (skót)–Bayer Leverkusen (német)
Wolfsburg (német)–Sahtar Doneck (ukrán)
Internazionale (olasz)–Getafe (spanyol)
Sevilla (spanyol)–AS Roma (olasz)
FC Salzburg (osztrák)/Eintracht Frankfurt (német)–FC Basel (svájci)
LASK (osztrák)–Manchester United (angol)
NB2
az nem semmi, összeeresztették az olasz meg a spanyol csapatokat.
úgy látszik, az uefa hellyel-közzel mégis igyekszik küzdeni a színészkedés ellen 😊
slowmotion
vagy olvasnak téged 😀
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
Hogy itt is meglegyen:

EURÓPA-LIGA
NYOLCADDÖNTŐ
Istanbul Basaksehir (török)–FC Köbenhavn (dán)
Olympiakosz Pireusz (görög)–Wolverhampton Wanderers (angol)
Rangers (skót)–Bayer Leverkusen (német)
Wolfsburg (német)–Sahtar Doneck (ukrán)
Internazionale (olasz)–Getafe (spanyol)
Sevilla (spanyol)–AS Roma (olasz)
FC Salzburg (osztrák)/Eintracht Frankfurt (német)–FC Basel (svájci)
LASK (osztrák)–Manchester United (angol)
NB2
az nem semmi, összeeresztették az olasz meg a spanyol csapatokat.
úgy látszik, az uefa hellyel-közzel mégis igyekszik küzdeni a színészkedés ellen 😊
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 29 061 — nabege2@yahoo.com
Hogy itt is meglegyen:

EURÓPA-LIGA
NYOLCADDÖNTŐ
Istanbul Basaksehir (török)–FC Köbenhavn (dán)
Olympiakosz Pireusz (görög)–Wolverhampton Wanderers (angol)
Rangers (skót)–Bayer Leverkusen (német)
Wolfsburg (német)–Sahtar Doneck (ukrán)
Internazionale (olasz)–Getafe (spanyol)
Sevilla (spanyol)–AS Roma (olasz)
FC Salzburg (osztrák)/Eintracht Frankfurt (német)–FC Basel (svájci)
LASK (osztrák)–Manchester United (angol)
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 49 096 — Whoops, looks like something went wrong.
Kádár kicsit később kezdte meg a levezetést, 29 évesen már kihozta magából a maximumot. A magyar fanyűvő bohócok újabb selejtes terméke.
VanillaSky
Azért az elmúlt években Kádi volt az egyik legstabilabb ember a válogatottban.
Nem tudom mi történt Kijev-ben, de borzalmasan rossz időben került ki a keretből és lógott sokáig a levegőben.
Ráadásul asszem Kínában 1 hónapig szünetel a bajnokság, ezzel nem sok esélye maradt bármire is...
Sad story.
LoveSobri
Orosz forrasok szerint o maga krealta a balhet, mert igy akarta kieroszakolni, hogy adjak el.

Az mondjuk sokatmondo, hogy az elmult egy honapban legalabb ot korabbi Dinamo-ikon, meg korabbi edzok, szurkolok mind egy szalig azt mondtak, az egvilagon senkit sem zavar a tavozasa, es az elmult ket evben szinte nem volt meccs, ahol ne hibazott volna. Kivetel nelkul egyik sem mondott olyat, hogy gyengebb lesz a csapat, vagy hianyozni fog. Tobbek szerint barmelyik u21es jatekosuk javulast fog hozni a helyen a poszton, es sokkal tobb van bennuk, mint Kadarban.

Ez szepen ramutat, hogy Kadar egy ev alatt a Dinamo egyik jo jatekosabol olyanna valt, aki mar a legtobbek szemeben csak szalka volt.

Kina szvsz nagyon gaz lepes volt tole, mivel par hete az el lett vetetve, most meg megis... Az a sejtesem, hogy miutan oroszba nem vittek el es mar kb csak a kinai piac maradt nyitva, inkabb beleszarva az egeszbe ugy volt vele, hogy barhol, csak itt ne maradjon, aztan alairt oda. Most az oke, hogy tobbet fog keresni es ilyen teren megeri, de nem vonzotta ot Kina, csak a vegen az maradt.

több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 21 722
Zsuzsák legyen a játékos edző,
az egyik nap feltüzelő beszédet tarthatna a folyosón, másnap meg sírhatna egy jót. Összejöhetne neki a 200 válogatottság is akár.
több mint 6 éve
YoungZeeZee 9 847
Az EB most elszáll, utána a VB-re úgy sincs semmi esély kijutni, akkor viszont a következő pár évben semmi jelentősége egy válogatottságnak sajnos. Addigra pedig új edző lesz stb. Egy dolog lesz állandó az kb dzsuzsák.
ozibozi
Egy uj keretet kell kialakitani...
ezt szoktak meg mondani nem ? 😀
ZoliMP
Tanulunk a hibákból, dolgozunk tovább.
warr_b
De elotte ki kell elemezni es megtalalni a hibakat 😀

Oriasi Jinxben vagyunk 😀
több mint 6 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 715 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Ahhoz képest hogy egy ritka hitvány bolgár csapat lesz az ellenfél csak a rossz előjelek sorakoznak... Pedig a sors megadta az esélyt, de úgy tűnik egy ritka szánalmas csapat egy gyáva edzővel fog majd pofára esni.

Akkor már inkább a Kövesd, DVTK és MTK legjobb formában lévő magyarjait nyomassák...

több mint 6 éve
warr_b Washington Commanders 30 409 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Az EB most elszáll, utána a VB-re úgy sincs semmi esély kijutni, akkor viszont a következő pár évben semmi jelentősége egy válogatottságnak sajnos. Addigra pedig új edző lesz stb. Egy dolog lesz állandó az kb dzsuzsák.
ozibozi
Egy uj keretet kell kialakitani...
ezt szoktak meg mondani nem ? 😀
ZoliMP
Tanulunk a hibákból, dolgozunk tovább.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
YoungZeeZee 9 847
Az EB most elszáll, utána a VB-re úgy sincs semmi esély kijutni, akkor viszont a következő pár évben semmi jelentősége egy válogatottságnak sajnos. Addigra pedig új edző lesz stb. Egy dolog lesz állandó az kb dzsuzsák.
ozibozi
Egy uj keretet kell kialakitani...
ezt szoktak meg mondani nem ? 😀
több mint 6 éve
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 280
Kádár kicsit később kezdte meg a levezetést, 29 évesen már kihozta magából a maximumot. A magyar fanyűvő bohócok újabb selejtes terméke.
VanillaSky
Azért az elmúlt években Kádi volt az egyik legstabilabb ember a válogatottban.
Nem tudom mi történt Kijev-ben, de borzalmasan rossz időben került ki a keretből és lógott sokáig a levegőben.
Ráadásul asszem Kínában 1 hónapig szünetel a bajnokság, ezzel nem sok esélye maradt bármire is...
Sad story.
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 21 722
Az EB most elszáll, utána a VB-re úgy sincs semmi esély kijutni, akkor viszont a következő pár évben semmi jelentősége egy válogatottságnak sajnos. Addigra pedig új edző lesz stb. Egy dolog lesz állandó az kb dzsuzsák.
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 701 — Omar's Coming Yo!
Kádár kicsit később kezdte meg a levezetést, 29 évesen már kihozta magából a maximumot. A magyar fanyűvő bohócok újabb selejtes terméke.
VanillaSky
Sztem psv szintu csapathoz igazolt!
ZoliMP
Meg lett neki mondva, hogy többet nem lesz válogatott, hianyzik neki a meccspénz biztos 😀

több mint 6 éve
Törölt felhasználó
A Juve lefocizza a franciákat, les gólt lőnek, majdnem tizit kapnak, de persze kikapnak majd bakker.
Na majd Torinóban....
Chargers LT
Wait, wait, wait... a Juve lefocizta a Lyon-t? Ha hármat kapott volna az olasz banda csak az első félidőben, egy szavuk nem lehetne. Les gól, amit a Lyon rúgott? Majdnem tizi pedig csak egy visszanézett szitu volt semmi több.
Még jó, hogy jön a hétvégén az Inter elleni meccs, majd a Lyon elleni visszavágó és remélem h ezek után már nem az a bagós köcsög ül a padon.
Beki
Nos...én csak a 2. félidőt láttam, szóval ami az elsőben volt, az meg se történt 😀 😀
De amúgy jah, Sarri egy nímand...nem is értem mit keres egy top csapat padján.
Chargers LT
Kb mint Khedira, De Síjjó és Matuidi a Juve keretében...
több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 739
Én magát az idegenben lőtt több gól szabályt szeretem, szerintem színesíti kicsit a dolgot. Az, hogy a hosszabbításra megtartanám-e, az már más kérdés. Ott van pro-kontra bőven.
dugo93
Én valahogy úgy tartanám igazságosnak, hogy oda-visszavágó és döntetlen esetén hosszabbítás nélkül tizik.

Ez sem teljesen jó, mert nyilván a visszavágón a hazai csapat van előnyben a párbajnál, de az is vicces lenne, ha minden meccs végén rúgnának büntetőket. Akkor meg egy 5-0 meccs után elhülyülné mindenki.
több mint 6 éve
YoungZeeZee 9 847
Kádár kicsit később kezdte meg a levezetést, 29 évesen már kihozta magából a maximumot. A magyar fanyűvő bohócok újabb selejtes terméke.
VanillaSky
Sztem psv szintu csapathoz igazolt!