Soccer
41 feliratkozó
több mint 6 éve
A magyar válogatott is kapott már büntetést az ultrák bukaresti dolgai miatt.A Bayern van idegenben, nem?Jol tettek, ha ekkora szarhaziak a szurkolok. En amugy siman odaadnam a meccset a masik csapatnak, persze a Bayernnel nem merik ezt meghuzni.A Bayern meccs jól áll! 0-6 és félbeszakadt!Kemény az utolsó 15 perc. Beszélgetnek, ellenfelek passzolgatnak egymàs között...
altoreg79
Ilyet se sűrűn lehet làtni.
Fattyu
Stez
Mindig a rendező a felelős a közönségért.
Valamint a csapat és szurkolói között nincs munkáltatói vagy feljebbvalói jogviszony.
Így jó nagy butaság lenne, amit írsz.
Sobri Jóska
több mint 6 éve
A végén volt már labda eladás a Bayern meccsen, srácok rontják a statot talán még Ignatyenko szintjére jutnak el papíron.még a végén eljutnak oda, hogy ott is engedélyeztetni kell minden drapit meccs előtt, mint anno itt
Lehet szidni a bayernt de nem a rendezőnek lenne feladata leszedni a molinot és eleget tenni játékvezető kérésének?
csebi
több mint 6 éve
A végén volt már labda eladás a Bayern meccsen, srácok rontják a statot talán még Ignatyenko szintjére jutnak el papíron.Lehet szidni a bayernt de nem a rendezőnek lenne feladata leszedni a molinot és eleget tenni játékvezető kérésének?
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 6 éve
A Bayern van idegenben, nem?Jol tettek, ha ekkora szarhaziak a szurkolok. En amugy siman odaadnam a meccset a masik csapatnak, persze a Bayernnel nem merik ezt meghuzni.A Bayern meccs jól áll! 0-6 és félbeszakadt!Kemény az utolsó 15 perc. Beszélgetnek, ellenfelek passzolgatnak egymàs között...
altoreg79
Ilyet se sűrűn lehet làtni.
Fattyu
Stez
Mindig a rendező a felelős a közönségért.
Valamint a csapat és szurkolói között nincs munkáltatói vagy feljebbvalói jogviszony.
Így jó nagy butaság lenne, amit írsz.
több mint 6 éve
Jol tettek, ha ekkora szarhaziak a szurkolok. En amugy siman odaadnam a meccset a masik csapatnak, persze a Bayernnel nem merik ezt meghuzni.A Bayern meccs jól áll! 0-6 és félbeszakadt!Kemény az utolsó 15 perc. Beszélgetnek, ellenfelek passzolgatnak egymàs között...
altoreg79
Ilyet se sűrűn lehet làtni.
Fattyu
több mint 6 éve
Helyes 😊A Chelsea a megnyert meccset elbukja negy perc alatt. Szep.Egészen kilátástalanok.
Stez
zinedine5
A Leeds meg végre talán kilábalt a gödörből, egy négyes Hullban, W4, 7-0.

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
Volna.Annyira azert nem, lohettek volna mar otot, de kihagynak mindent. Visszaut.A Chelsea a megnyert meccset elbukja negy perc alatt. Szep.Egészen kilátástalanok.
Stez
zinedine5
Stez
Jól kezdték a szezont de ez az utóbbi két hónap szerintem total káosz.
több mint 6 éve
Annyira azert nem, lohettek volna mar otot, de kihagynak mindent. Visszaut.A Chelsea a megnyert meccset elbukja negy perc alatt. Szep.Egészen kilátástalanok.
Stez
zinedine5
több mint 6 éve
A Chelsea a megnyert meccset elbukja negy perc alatt. Szep.Egészen kilátástalanok.
Stez
több mint 6 éve
“Egyébként Kamber volt az első, aki mindenkinél előbb jött ki melegíteni. Hát igen, neki már több idő kell hogy elérje az üzemi hőfokot”😀
Kegyetlen ez a Jenci, így még szerintem senki nem “öregezte le” Dzsordzsot 😀
több mint 6 éve
A Bayern meccs jól áll! 0-6 és félbeszakadt!
több mint 6 éve
Márkvárt eltori a labdát, mellemegy 10 méterrel, -“ nem volt ez rossz, “mondja Jenci.Amikor a kamera a DVTK szurkolókat mutatja és megszólal Knézy hogy a képen a Honvéd szurkolói vannak, már tudod hogy kommentátor szempontból ez egy jó meccs lesz 😀Meg ahogy mondja, hogy hát micsoda edzők ültek az utóbbi években a DVTK kispadján, igaz egyikük sem evett meg ott sok sót.
LoveSobri
Illetve Andrusch József, mint "egykori legendás kapus".
Így lett Dombi Tibiből is ikon.
Kampman
“Markvart pontosan az a játékos aki egy villanással képes bármelyik meccset eldönteni.”
Sírok. Közhelykirály
több mint 6 éve
Amikor a kamera a DVTK szurkolókat mutatja és megszólal Knézy hogy a képen a Honvéd szurkolói vannak, már tudod hogy kommentátor szempontból ez egy jó meccs lesz 😀Meg ahogy mondja, hogy hát micsoda edzők ültek az utóbbi években a DVTK kispadján, igaz egyikük sem evett meg ott sok sót.
LoveSobri
Illetve Andrusch József, mint "egykori legendás kapus".
Így lett Dombi Tibiből is ikon.
több mint 6 éve
Amikor a kamera a DVTK szurkolókat mutatja és megszólal Knézy hogy a képen a Honvéd szurkolói vannak, már tudod hogy kommentátor szempontból ez egy jó meccs lesz 😀
Szerkesztette: JC6 (Mr. Miele)
több mint 6 éve
A hazai pálya előnye az elmúlt 20 évben nagyot csökkent. Minden héten láthatóak a meccsek, tudják milyenek a pályák, a közönség sem az a huh de félelmetes már NYE-ban, nagyon eltolódott az előny az idegenben szerzett gól felé. Nálam olyan 35-65% a hazai pálya előnye kontra idegenben lőtt gól.pedig azt mondják, hogy az előnyös ha a visszavágót játszod otthon. Ezért is játszik a csoportból elsőként továbbjutó otthon a második meccsen és nem az elsőn.
NB2
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
A hazai pálya előnye az elmúlt 20 évben nagyot csökkent. Minden héten láthatóak a meccsek, tudják milyenek a pályák, a közönség sem az a huh de félelmetes már NYE-ban, nagyon eltolódott az előny az idegenben szerzett gól felé. Nálam olyan 35-65% a hazai pálya előnye kontra idegenben lőtt gól.
több mint 6 éve
Nincs semmi, de ha 180 perc alatt nem ment, sokkal inkább ez, mint valami teljesen egyenlőtlen megoldás. Gondolom nem opció, hogy a maradék 20 percre el legyen törölve az idegenbeli gól, mert az is sokkal logikusabb lenne, akkor nálam nincsen semmi egyéb korrekt lehetőség. Persze meg lehet győzni ha van ilyen.Függetlenül attól ki esik ki, ki jut tovább, nem fair, nem egyenlő megítélésű a hosszabbítás utáni idegeben lőtt gól, hiszen ott az egyik csapatnak van több ideje csak "élvezni az idegenbeli gól előnyét".Mert a tizenegyeneseknek olyan sok köze van ahhoz, hogy melyik csapat a jobb.
Innentől kezdve nem számít, hogy jó, de a másik otthon játszik plusz 20-al többet. Az sem egyenlő dolog onnantól kezdve. Fasza 11-esek x után, aztán ott a szerencse dönt, hogy melyik tábor előtt kell izzadni. Ennél korrektebb megoldás nem nagyon van a szemeim előtt, ami nem jár többlet idővel. Játszanak ezek a srácok eleget egy évben sok buzi válogatott, meg kupameccsekkel.
kristóf17
Mikey
több mint 6 éve
Függetlenül attól ki esik ki, ki jut tovább, nem fair, nem egyenlő megítélésű a hosszabbítás utáni idegeben lőtt gól, hiszen ott az egyik csapatnak van több ideje csak "élvezni az idegenbeli gól előnyét".Most nem azért de az otthon levő csapat, pontosan tudja, hogy milyen eredmény kell ahhoz hogy továbbjusson. Előre tudja hogy ha gólt kap akkor idegenben góllal bukik ha nem ver kettőt.
Innentől kezdve nem számít, hogy jó, de a másik otthon játszik plusz 20-al többet. Az sem egyenlő dolog onnantól kezdve. Fasza 11-esek x után, aztán ott a szerencse dönt, hogy melyik tábor előtt kell izzadni. Ennél korrektebb megoldás nem nagyon van a szemeim előtt, ami nem jár többlet idővel. Játszanak ezek a srácok eleget egy évben sok buzi válogatott, meg kupameccsekkel.
kristóf17
120 perc alatt ha nem képes eldönteni és akar csak az utolsó 30 percben gólt kap nem tudom sajnálni.
11-est sem érzem fairebbnek, sőt.
Tényleg ha nagyon fairek akarunk lenni legyen mégegy meccs de hat az sehova nem fér be és így is szétvannak hajtva szegény játékosok.
több mint 6 éve
Függetlenül attól ki esik ki, ki jut tovább, nem fair, nem egyenlő megítélésű a hosszabbítás utáni idegeben lőtt gól, hiszen ott az egyik csapatnak van több ideje csak "élvezni az idegenbeli gól előnyét".Mert a tizenegyeneseknek olyan sok köze van ahhoz, hogy melyik csapat a jobb.
Innentől kezdve nem számít, hogy jó, de a másik otthon játszik plusz 20-al többet. Az sem egyenlő dolog onnantól kezdve. Fasza 11-esek x után, aztán ott a szerencse dönt, hogy melyik tábor előtt kell izzadni. Ennél korrektebb megoldás nem nagyon van a szemeim előtt, ami nem jár többlet idővel. Játszanak ezek a srácok eleget egy évben sok buzi válogatott, meg kupameccsekkel.
kristóf17
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 6 éve
YoungZeeZee
9 847
Függetlenül attól ki esik ki, ki jut tovább, nem fair, nem egyenlő megítélésű a hosszabbítás utáni idegeben lőtt gól, hiszen ott az egyik csapatnak van több ideje csak "élvezni az idegenbeli gól előnyét".Pl maga a vb es az eb lebonyolitasa sem fer.mert van olyan csapat aki szinte alig talalkozik kemeny csapattal azran eljutva 4-ig.
Innentől kezdve nem számít, hogy jó, de a másik otthon játszik plusz 20-al többet. Az sem egyenlő dolog onnantól kezdve. Fasza 11-esek x után, aztán ott a szerencse dönt, hogy melyik tábor előtt kell izzadni. Ennél korrektebb megoldás nem nagyon van a szemeim előtt, ami nem jár többlet idővel. Játszanak ezek a srácok eleget egy évben sok buzi válogatott, meg kupameccsekkel.
kristóf17
A nemzetek ligaja ezert igazsagosabb. 1-1 meccs mindenkivel akik hasonlo erot kepviselnek.ott jobban kiderul ki a legeny a gaton.
több mint 6 éve
Függetlenül attól ki esik ki, ki jut tovább, nem fair, nem egyenlő megítélésű a hosszabbítás utáni idegeben lőtt gól, hiszen ott az egyik csapatnak van több ideje csak "élvezni az idegenbeli gól előnyét".Innentől kezdve nem számít, hogy jó, de a másik otthon játszik plusz 20-al többet. Az sem egyenlő dolog onnantól kezdve. Fasza 11-esek x után, aztán ott a szerencse dönt, hogy melyik tábor előtt kell izzadni. Ennél korrektebb megoldás nem nagyon van a szemeim előtt, ami nem jár többlet idővel. Játszanak ezek a srácok eleget egy évben sok buzi válogatott, meg kupameccsekkel.
több mint 6 éve
Szóval akkor kellene egy olyan szabály, hogy a nagyon népszerű csapatok nem eshetnek ki mondjuk a negyeddöntőig, a kicsik meg nem juthatnak tovább pl. a nyolcaddöntőnél.Igazabol ha belegondolsz, az a vicc, hogy a FIFA meg az UEFA a sok baromsaggal csak magaval baszik ki. Most kiesett egy Arsenal, ami amugy fos, de meg mindig harmincszor tobben kivancsiak ra, mint PAOK-ra es tarsaira, meg tobb embert mozgat meg. Ha meg kiesik a kovetkezo korben peldaul az MU, meg a masik 1-2 nevesebb csapat, akkor rendezhetnek olyan parharcokat, amikre senki sem kivancsi, amit toredeke nez csak meg a tv-ben, meg a dontot is megrendezhetik majd ugy, hogy szekek ezrei acsingoznak uresen.Kéne egy 3. semleges meccs, nem is értem miért nem vezetik be!Ertem. Tehat akkor most, hogy peldaul a koronavirus miatt zart kapus meccsek vannak peldaul nem egy helyen, azokon nem szamit az idegenbeli gol? Csak mert a te levezetesed alapjan ez igy fair.viszont így elvileg ugye a vendég csapat idegenben játszik még egyharmad meccsetArsenal OT 😊Mondjuk az eleg vicces, hogy hosszabbitas eseten is jatszik az idegenben lott gol, mivel igy kvazi kis tulzassal behozhatatlan elonybe kerul a vendeg, ha golt szerez. Egy golra rogton kettot kell lonie a hazainak. Ez amugy mekkora mocsok dolog. Ha meg lo egyet, tehat golokban egal a parharc, akkor is kiesik a kukiba.
NB2
Stez
slowmotion
Es oke, ertem en, mit akarsz mondani, csak ez eppenseggel regen jelentett elonyt, mig szerintem a mai labdarugasban eleg keves stadion van, aminel azert tenylegesen annyit szamitana a hazai legkor. Szerintem. Ertem en, hogy mindket oldalra kedveznek valamiben, csak szvsz ez igy nem egy-egy. Szerintem a hosszabbitasoknal mar nem szabadna, hogy szamitson az idegenbeli gol.
Stez
Toca
Ez nekik jo uzlet? Ketlem.
Stez
Emlékeim szerint pont azért alakították ki így az EL rendszerét, hogy a kiscsapatoknak is legyen esélye sokáig jutni. Nekem tetszik is az ötlet, hogy ilyen Wolverhamptonok európai kupában nyolcaddöntősök legyenek, meg tovább is menjenek. Legalább ennyi jusson nekik.
Szerkesztette: Mikey
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 6 éve
Semmilyen csapatot sem vinnek, aminek a stabjaban ott van Preetz.Lassan Preetz indulhat a Dárdai-lak elé canossa-t járni...Ez a hertha ha ma kikap ki fog esni.
De lehet előbb dobják ki, és a senior management indul Palihoz, térden és rongyokban.
Sinisa
Pali helyében nem vinnék bundás 2 csapatot.
csebi