Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 528
A Bayern meccs jól áll! 0-6 és félbeszakadt!
altoreg79
Kemény az utolsó 15 perc. Beszélgetnek, ellenfelek passzolgatnak egymàs között...
Ilyet se sűrűn lehet làtni.
Fattyu
Jol tettek, ha ekkora szarhaziak a szurkolok. En amugy siman odaadnam a meccset a masik csapatnak, persze a Bayernnel nem merik ezt meghuzni.
Stez
A Bayern van idegenben, nem?
Mindig a rendező a felelős a közönségért.
Valamint a csapat és szurkolói között nincs munkáltatói vagy feljebbvalói jogviszony.
Így jó nagy butaság lenne, amit írsz.
Sobri Jóska
A magyar válogatott is kapott már büntetést az ultrák bukaresti dolgai miatt.
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
A végén volt már labda eladás a Bayern meccsen, srácok rontják a statot talán még Ignatyenko szintjére jutnak el papíron.

Lehet szidni a bayernt de nem a rendezőnek lenne feladata leszedni a molinot és eleget tenni játékvezető kérésének?
csebi
még a végén eljutnak oda, hogy ott is engedélyeztetni kell minden drapit meccs előtt, mint anno itt
több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 971 — Lucas Scott
A végén volt már labda eladás a Bayern meccsen, srácok rontják a statot talán még Ignatyenko szintjére jutnak el papíron.

Lehet szidni a bayernt de nem a rendezőnek lenne feladata leszedni a molinot és eleget tenni játékvezető kérésének?

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 417 — #NoStress
A Bayern meccs jól áll! 0-6 és félbeszakadt!
altoreg79
Kemény az utolsó 15 perc. Beszélgetnek, ellenfelek passzolgatnak egymàs között...
Ilyet se sűrűn lehet làtni.
Fattyu
Jol tettek, ha ekkora szarhaziak a szurkolok. En amugy siman odaadnam a meccset a masik csapatnak, persze a Bayernnel nem merik ezt meghuzni.
Stez
A Bayern van idegenben, nem?
Mindig a rendező a felelős a közönségért.
Valamint a csapat és szurkolói között nincs munkáltatói vagy feljebbvalói jogviszony.
Így jó nagy butaság lenne, amit írsz.

több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 49 096 — Whoops, looks like something went wrong.
A Bayern meccs jól áll! 0-6 és félbeszakadt!
altoreg79
Kemény az utolsó 15 perc. Beszélgetnek, ellenfelek passzolgatnak egymàs között...
Ilyet se sűrűn lehet làtni.
Fattyu
Jol tettek, ha ekkora szarhaziak a szurkolok. En amugy siman odaadnam a meccset a masik csapatnak, persze a Bayernnel nem merik ezt meghuzni.

több mint 6 éve
warr_b Washington Commanders 30 409 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
A Chelsea a megnyert meccset elbukja negy perc alatt. Szep.
Stez
Egészen kilátástalanok.
zinedine5
Helyes 😊
A Leeds meg végre talán kilábalt a gödörből, egy négyes Hullban, W4, 7-0.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 2 087
A Bayern meccs jól áll! 0-6 és félbeszakadt!
altoreg79
Kemény az utolsó 15 perc. Beszélgetnek, ellenfelek passzolgatnak egymàs között...
Ilyet se sűrűn lehet làtni.

Szerkesztette: Fattyu

több mint 6 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 7 532 — Ajmo Vatreni
A Chelsea a megnyert meccset elbukja negy perc alatt. Szep.
Stez
Egészen kilátástalanok.
zinedine5
Annyira azert nem, lohettek volna mar otot, de kihagynak mindent. Visszaut.
Stez
Volna.

Jól kezdték a szezont de ez az utóbbi két hónap szerintem total káosz.
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 49 096 — Whoops, looks like something went wrong.
A Chelsea a megnyert meccset elbukja negy perc alatt. Szep.
Stez
Egészen kilátástalanok.
zinedine5
Annyira azert nem, lohettek volna mar otot, de kihagynak mindent. Visszaut.

több mint 6 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 7 532 — Ajmo Vatreni
A Chelsea a megnyert meccset elbukja negy perc alatt. Szep.
Stez
Egészen kilátástalanok.
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 49 096 — Whoops, looks like something went wrong.
A Chelsea a megnyert meccset elbukja negy perc alatt. Szep.

Szerkesztette: Stez

több mint 6 éve
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 280
“Egyébként Kamber volt az első, aki mindenkinél előbb jött ki melegíteni. Hát igen, neki már több idő kell hogy elérje az üzemi hőfokot”

😀

Kegyetlen ez a Jenci, így még szerintem senki nem “öregezte le” Dzsordzsot 😀
több mint 6 éve
altoreg79 Pittsburgh Steelers 64
A Bayern meccs jól áll! 0-6 és félbeszakadt!
több mint 6 éve
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 280
Amikor a kamera a DVTK szurkolókat mutatja és megszólal Knézy hogy a képen a Honvéd szurkolói vannak, már tudod hogy kommentátor szempontból ez egy jó meccs lesz 😀
LoveSobri
Meg ahogy mondja, hogy hát micsoda edzők ültek az utóbbi években a DVTK kispadján, igaz egyikük sem evett meg ott sok sót.

Illetve Andrusch József, mint "egykori legendás kapus".
Így lett Dombi Tibiből is ikon.
Kampman
Márkvárt eltori a labdát, mellemegy 10 méterrel, -“ nem volt ez rossz, “mondja Jenci.
“Markvart pontosan az a játékos aki egy villanással képes bármelyik meccset eldönteni.”
Sírok. Közhelykirály
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 528
Amikor a kamera a DVTK szurkolókat mutatja és megszólal Knézy hogy a képen a Honvéd szurkolói vannak, már tudod hogy kommentátor szempontból ez egy jó meccs lesz 😀
LoveSobri
Meg ahogy mondja, hogy hát micsoda edzők ültek az utóbbi években a DVTK kispadján, igaz egyikük sem evett meg ott sok sót.

Illetve Andrusch József, mint "egykori legendás kapus".
Így lett Dombi Tibiből is ikon.
több mint 6 éve
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 280
Amikor a kamera a DVTK szurkolókat mutatja és megszólal Knézy hogy a képen a Honvéd szurkolói vannak, már tudod hogy kommentátor szempontból ez egy jó meccs lesz 😀

Szerkesztette: JC6 (Mr. Miele)
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 456 — je suis poloska
A hazai pálya előnye az elmúlt 20 évben nagyot csökkent. Minden héten láthatóak a meccsek, tudják milyenek a pályák, a közönség sem az a huh de félelmetes már NYE-ban, nagyon eltolódott az előny az idegenben szerzett gól felé. Nálam olyan 35-65% a hazai pálya előnye kontra idegenben lőtt gól.
NB2
pedig azt mondják, hogy az előnyös ha a visszavágót játszod otthon. Ezért is játszik a csoportból elsőként továbbjutó otthon a második meccsen és nem az elsőn.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 29 061 — nabege2@yahoo.com
A hazai pálya előnye az elmúlt 20 évben nagyot csökkent. Minden héten láthatóak a meccsek, tudják milyenek a pályák, a közönség sem az a huh de félelmetes már NYE-ban, nagyon eltolódott az előny az idegenben szerzett gól felé. Nálam olyan 35-65% a hazai pálya előnye kontra idegenben lőtt gól.
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 428 — Colts fan
Függetlenül attól ki esik ki, ki jut tovább, nem fair, nem egyenlő megítélésű a hosszabbítás utáni idegeben lőtt gól, hiszen ott az egyik csapatnak van több ideje csak "élvezni az idegenbeli gól előnyét".
Innentől kezdve nem számít, hogy jó, de a másik otthon játszik plusz 20-al többet. Az sem egyenlő dolog onnantól kezdve. Fasza 11-esek x után, aztán ott a szerencse dönt, hogy melyik tábor előtt kell izzadni. Ennél korrektebb megoldás nem nagyon van a szemeim előtt, ami nem jár többlet idővel. Játszanak ezek a srácok eleget egy évben sok buzi válogatott, meg kupameccsekkel.
kristóf17
Mert a tizenegyeneseknek olyan sok köze van ahhoz, hogy melyik csapat a jobb.
Mikey
Nincs semmi, de ha 180 perc alatt nem ment, sokkal inkább ez, mint valami teljesen egyenlőtlen megoldás. Gondolom nem opció, hogy a maradék 20 percre el legyen törölve az idegenbeli gól, mert az is sokkal logikusabb lenne, akkor nálam nincsen semmi egyéb korrekt lehetőség. Persze meg lehet győzni ha van ilyen.
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Függetlenül attól ki esik ki, ki jut tovább, nem fair, nem egyenlő megítélésű a hosszabbítás utáni idegeben lőtt gól, hiszen ott az egyik csapatnak van több ideje csak "élvezni az idegenbeli gól előnyét".
Innentől kezdve nem számít, hogy jó, de a másik otthon játszik plusz 20-al többet. Az sem egyenlő dolog onnantól kezdve. Fasza 11-esek x után, aztán ott a szerencse dönt, hogy melyik tábor előtt kell izzadni. Ennél korrektebb megoldás nem nagyon van a szemeim előtt, ami nem jár többlet idővel. Játszanak ezek a srácok eleget egy évben sok buzi válogatott, meg kupameccsekkel.
kristóf17
Most nem azért de az otthon levő csapat, pontosan tudja, hogy milyen eredmény kell ahhoz hogy továbbjusson. Előre tudja hogy ha gólt kap akkor idegenben góllal bukik ha nem ver kettőt.
120 perc alatt ha nem képes eldönteni és akar csak az utolsó 30 percben gólt kap nem tudom sajnálni.
11-est sem érzem fairebbnek, sőt.
Tényleg ha nagyon fairek akarunk lenni legyen mégegy meccs de hat az sehova nem fér be és így is szétvannak hajtva szegény játékosok.
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 828
Függetlenül attól ki esik ki, ki jut tovább, nem fair, nem egyenlő megítélésű a hosszabbítás utáni idegeben lőtt gól, hiszen ott az egyik csapatnak van több ideje csak "élvezni az idegenbeli gól előnyét".
Innentől kezdve nem számít, hogy jó, de a másik otthon játszik plusz 20-al többet. Az sem egyenlő dolog onnantól kezdve. Fasza 11-esek x után, aztán ott a szerencse dönt, hogy melyik tábor előtt kell izzadni. Ennél korrektebb megoldás nem nagyon van a szemeim előtt, ami nem jár többlet idővel. Játszanak ezek a srácok eleget egy évben sok buzi válogatott, meg kupameccsekkel.
kristóf17
Mert a tizenegyeneseknek olyan sok köze van ahhoz, hogy melyik csapat a jobb.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 6 éve
YoungZeeZee 9 847
Függetlenül attól ki esik ki, ki jut tovább, nem fair, nem egyenlő megítélésű a hosszabbítás utáni idegeben lőtt gól, hiszen ott az egyik csapatnak van több ideje csak "élvezni az idegenbeli gól előnyét".
Innentől kezdve nem számít, hogy jó, de a másik otthon játszik plusz 20-al többet. Az sem egyenlő dolog onnantól kezdve. Fasza 11-esek x után, aztán ott a szerencse dönt, hogy melyik tábor előtt kell izzadni. Ennél korrektebb megoldás nem nagyon van a szemeim előtt, ami nem jár többlet idővel. Játszanak ezek a srácok eleget egy évben sok buzi válogatott, meg kupameccsekkel.
kristóf17
Pl maga a vb es az eb lebonyolitasa sem fer.mert van olyan csapat aki szinte alig talalkozik kemeny csapattal azran eljutva 4-ig.
A nemzetek ligaja ezert igazsagosabb. 1-1 meccs mindenkivel akik hasonlo erot kepviselnek.ott jobban kiderul ki a legeny a gaton.
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 428 — Colts fan
Függetlenül attól ki esik ki, ki jut tovább, nem fair, nem egyenlő megítélésű a hosszabbítás utáni idegeben lőtt gól, hiszen ott az egyik csapatnak van több ideje csak "élvezni az idegenbeli gól előnyét".
Innentől kezdve nem számít, hogy jó, de a másik otthon játszik plusz 20-al többet. Az sem egyenlő dolog onnantól kezdve. Fasza 11-esek x után, aztán ott a szerencse dönt, hogy melyik tábor előtt kell izzadni. Ennél korrektebb megoldás nem nagyon van a szemeim előtt, ami nem jár többlet idővel. Játszanak ezek a srácok eleget egy évben sok buzi válogatott, meg kupameccsekkel.
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 828
Arsenal OT 😊
NB2
Mondjuk az eleg vicces, hogy hosszabbitas eseten is jatszik az idegenben lott gol, mivel igy kvazi kis tulzassal behozhatatlan elonybe kerul a vendeg, ha golt szerez. Egy golra rogton kettot kell lonie a hazainak. Ez amugy mekkora mocsok dolog. Ha meg lo egyet, tehat golokban egal a parharc, akkor is kiesik a kukiba.
Stez
viszont így elvileg ugye a vendég csapat idegenben játszik még egyharmad meccset
slowmotion
Ertem. Tehat akkor most, hogy peldaul a koronavirus miatt zart kapus meccsek vannak peldaul nem egy helyen, azokon nem szamit az idegenbeli gol? Csak mert a te levezetesed alapjan ez igy fair.

Es oke, ertem en, mit akarsz mondani, csak ez eppenseggel regen jelentett elonyt, mig szerintem a mai labdarugasban eleg keves stadion van, aminel azert tenylegesen annyit szamitana a hazai legkor. Szerintem. Ertem en, hogy mindket oldalra kedveznek valamiben, csak szvsz ez igy nem egy-egy. Szerintem a hosszabbitasoknal mar nem szabadna, hogy szamitson az idegenbeli gol.
Stez
Kéne egy 3. semleges meccs, nem is értem miért nem vezetik be!
Toca
Igazabol ha belegondolsz, az a vicc, hogy a FIFA meg az UEFA a sok baromsaggal csak magaval baszik ki. Most kiesett egy Arsenal, ami amugy fos, de meg mindig harmincszor tobben kivancsiak ra, mint PAOK-ra es tarsaira, meg tobb embert mozgat meg. Ha meg kiesik a kovetkezo korben peldaul az MU, meg a masik 1-2 nevesebb csapat, akkor rendezhetnek olyan parharcokat, amikre senki sem kivancsi, amit toredeke nez csak meg a tv-ben, meg a dontot is megrendezhetik majd ugy, hogy szekek ezrei acsingoznak uresen.

Ez nekik jo uzlet? Ketlem.
Stez
Szóval akkor kellene egy olyan szabály, hogy a nagyon népszerű csapatok nem eshetnek ki mondjuk a negyeddöntőig, a kicsik meg nem juthatnak tovább pl. a nyolcaddöntőnél.

Emlékeim szerint pont azért alakították ki így az EL rendszerét, hogy a kiscsapatoknak is legyen esélye sokáig jutni. Nekem tetszik is az ötlet, hogy ilyen Wolverhamptonok európai kupában nyolcaddöntősök legyenek, meg tovább is menjenek. Legalább ennyi jusson nekik.

Szerkesztette: Mikey

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 49 096 — Whoops, looks like something went wrong.
Lassan Preetz indulhat a Dárdai-lak elé canossa-t járni...
De lehet előbb dobják ki, és a senior management indul Palihoz, térden és rongyokban.
Sinisa
Ez a hertha ha ma kikap ki fog esni.
Pali helyében nem vinnék bundás 2 csapatot.
csebi
Semmilyen csapatot sem vinnek, aminek a stabjaban ott van Preetz.