Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 10 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Ja hát persze hogy a Fradiba megy a pénz.
Meg felcsútra 2.5 milliárd, de Újpesten nem lehet TAO pénzből utánpótlás akadémiát építeni. Vicc ami megy komolyan. Aztán miután csak a haverok csapatainak lesz utánpótlásnevelése, mert a többit kivéreztetjük, jöhet a légiósok számának korlátozása.

Mindig jövőre!
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A főváros is kurva jól állhat, ha vannak száz millái focitámogatásra. Mondjuk nyílván semmi más nem volt amire elkölthették volna...

több mint 10 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
ez a budapest támogatás ultraciki...

ami nem hajlik, az törik!
több mint 10 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Új támogató a Fradinál: A mai közgyűlésen döntöttek arról, hogy a Fradi mögé áll a főváros és 100 millió forinttal támogatja. Leo pedig megerősítette, hogy visszatér!

Videoton: Bissau-guineai válogatott védőt igazolt


jöhetnek a zrikák...Divat
Nem eleg a Vidi, meg a Fradit is pumpaljak allami penzekbol?!😊 Persze a kokemeny atvilagitasbol, hovalettek a szazmilliok nem lett semmi amit Kubatov ur annyira igert az elejen mikor szinre lepett.zavi27
ez Kubatov ígérgetés mai napig várjuk, de úgyse lesz belőle semmi....
ezt amúgy most egész klub kapja, nem csak a foci, és "cserébe" asszem névbe is bent lesz a Budapest.

lacco: ez nem az a Leo, akire te gondolsz, hanem a brazil akit aza favágó szlotákg.ci legrúgott! 😊
másik Leonak én is örülnék, ha már Sváb Dani pécsre kacsintgat..Divat

|
több mint 10 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Új támogató a Fradinál: A mai közgyűlésen döntöttek arról, hogy a Fradi mögé áll a főváros és 100 millió forinttal támogatja. Leo pedig megerősítette, hogy visszatér!

Videoton: Bissau-guineai válogatott védőt igazolt


jöhetnek a zrikák...Divat
Nem eleg a Vidi, meg a Fradit is pumpaljak allami penzekbol?!😊 Persze a kokemeny atvilagitasbol, hovalettek a szazmilliok nem lett semmi amit Kubatov ur annyira igert az elejen mikor szinre lepett.zavi27
ez Kubatov ígérgetés mai napig várjuk, de úgyse lesz belőle semmi....

lacco: ez nem az a Leo, akire te gondolsz, hanem a brazil akit aza favágó szlotákg.ci legrúgott! 😊
másik Leonak én is örülnék, ha már Sváb Dani pécsre kacsintgat..

|
több mint 10 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 680 — Amerikai sportok rajongója
Új támogató a Fradinál: A mai közgyűlésen döntöttek arról, hogy a Fradi mögé áll a főváros és 100 millió forinttal támogatja. Leo pedig megerősítette, hogy visszatér!

Videoton: Bissau-guineai válogatott védőt igazolt


jöhetnek a zrikák...Divat
Nem eleg a Vidi, meg a Fradit is pumpaljak allami penzekbol?!😊 Persze a kokemeny atvilagitasbol, hovalettek a szazmilliok nem lett semmi amit Kubatov ur annyira igert az elejen mikor szinre lepett.
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
most hozza a bild, hogy Messi ellen a spanyol államügyészség nyomozást indított adócsalás gyanúja miatt.Amadeus91
hohó, akkor megy a Monacoba! 😀

több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 002
most hozza a bild, hogy Messi ellen a spanyol államügyészség nyomozást indított adócsalás gyanúja miatt.

nso is

 www.nemzetisport.hu/spanyol_labdarugas/barcelona-messi-adocsalasi-ugybe-keveredett-sajtohir-2253171

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
Videoton: Bissau-guineai válogatott védőt igazolt
Divat
hát ez önmagában nem sok mindent jelent, legalábbis az nem önkéntes alapon megy hogy ki milyen válogatott akar lenni.

viszont a portugál nb2 5. helyezettben játszott, ebből már ki lehet indulni. meglepne ha sokkal jobb volna mint az eddigi felhozatal, de mivel mélyről indult, lehet csak idő kell neki mire bizonyíthat magas szinten.Höri
Videoton: Bissau-guineai válogatott védőt igazolt
Divat
hát ez önmagában nem sok mindent jelent, legalábbis az nem önkéntes alapon megy hogy ki milyen válogatott akar lenni.

viszont a portugál nb2 5. helyezettben játszott, ebből már ki lehet indulni. meglepne ha sokkal jobb volna mint az eddigi felhozatal, de mivel mélyről indult, lehet csak idő kell neki mire bizonyíthat magas szinten.Höri
Stopira is kellemes meglepetés, azért a Zöld-foki szigetek sem a mainstream bajnokságáról ismert

több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Új támogató a Fradinál: A mai közgyűlésen döntöttek arról, hogy a Fradi mögé áll a főváros és 100 millió forinttal támogatja. Leo pedig megerősítette, hogy visszatér!

Videoton: Bissau-guineai válogatott védőt igazolt


jöhetnek a zrikák...Divat
A főváros, ha nem is közvetlenül, de azért elég szépen csepegtetett.
Leonak kimondottan örülök, régen/nem debreceni játékosként/ ő volt a kedvenc playerem. 😀
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Videoton: Bissau-guineai válogatott védőt igazolt
Divat
hát ez önmagában nem sok mindent jelent, legalábbis az nem önkéntes alapon megy hogy ki milyen válogatott akar lenni.

viszont a portugál nb2 5. helyezettben játszott, ebből már ki lehet indulni. meglepne ha sokkal jobb volna mint az eddigi felhozatal, de mivel mélyről indult, lehet csak idő kell neki mire bizonyíthat magas szinten.

több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 002
Új támogató a Fradinál: A mai közgyűlésen döntöttek arról, hogy a Fradi mögé áll a főváros és 100 millió forinttal támogatja. Leo pedig megerősítette, hogy visszatér!

Videoton: Bissau-guineai válogatott védőt igazolt


jöhetnek a zrikák...Divat
nem tudom, hogy az első, vagy a második fele nagyobb poén a hírben. Juhász ügybe' meg JJ support van részemről.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Új támogató a Fradinál: A mai közgyűlésen döntöttek arról, hogy a Fradi mögé áll a főváros és 100 millió forinttal támogatja. Leo pedig megerősítette, hogy visszatér!

Videoton: Bissau-guineai válogatott védőt igazolt


jöhetnek a zrikák...

|
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 263 — a new hope (again)
Sztem is absz igazs van juhásznak. Igaz h az elmúlt 1,5 évben már nem játszott a kìvánt szinten, de mégis az elmúlt 10 év egyik legjobb magyar labdarúgója aki ilyet nem érdemel meg. Akkor baszta el amikor husztival együtt nem hagyta ott ezt a dilettáns faszt. Látszik mennyibe veszi azokat akik nem a csókosai. Lásd pl. annó tőzsér tudatos lejáratását és még sorolhatnám....



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 867 — No es importante
és kit érdekel, ha neki ez szarul esik? miért kell világgá kürtölni?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
hát ezt kurvára nem hiszem el, még juhásznak áll feljebb:

ha ez nem lett volna elég, a Kuvait elleni mérkőzésen nekem jutó tíz másodperc sem használt a lelkemnek. Na, az feltette a pontot az i-re. (...) A meghívónak természetesen örültem, boldog voltam, hogy hét hónap elteltével visszatérhetek a válogatottba, egyúttal reméltem, Kuvait ellen több jut nekem tíz másodpercnél. Azzal az égvilágon semmi gond, hogy Egervári Sándor kíváncsi volt arra, hogyan teljesít kezdőként Guzmics Richárd és Korcsmár Zsolt, de harmincévesen, hetvenhét válogatottsággal a hátam mögött talán többet érdemlek annál, mint hogy időhúzó csere legyek

ilyen egy csapatpestis... és ő volt kapitány a válogatottbanjjncaa
mi ezzel a gond? Sanyi bá nem tudom mit képzelt, most attól függetlenül hogy Juhász-fóbiád van, bárkinek szarul esik ez

több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
hát ezt kurvára nem hiszem el, még juhásznak áll feljebb:

ha ez nem lett volna elég, a Kuvait elleni mérkőzésen nekem jutó tíz másodperc sem használt a lelkemnek. Na, az feltette a pontot az i-re. (...) A meghívónak természetesen örültem, boldog voltam, hogy hét hónap elteltével visszatérhetek a válogatottba, egyúttal reméltem, Kuvait ellen több jut nekem tíz másodpercnél. Azzal az égvilágon semmi gond, hogy Egervári Sándor kíváncsi volt arra, hogyan teljesít kezdőként Guzmics Richárd és Korcsmár Zsolt, de harmincévesen, hetvenhét válogatottsággal a hátam mögött talán többet érdemlek annál, mint hogy időhúzó csere legyek

ilyen egy csapatpestis... és ő volt kapitány a válogatottbanjjncaa
ha húszéves lett volna, első válogatottsággal, akkor azt mondanám, fogja be, és örüljön.

persze, csapatsport meg minden, de azért barátságos meccsen annyira felküldeni, hogy elfusson a kezdőkörig, az tényleg megalázó volt
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 867 — No es importante
hát ezt kurvára nem hiszem el, még juhásznak áll feljebb:

ha ez nem lett volna elég, a Kuvait elleni mérkőzésen nekem jutó tíz másodperc sem használt a lelkemnek. Na, az feltette a pontot az i-re. (...) A meghívónak természetesen örültem, boldog voltam, hogy hét hónap elteltével visszatérhetek a válogatottba, egyúttal reméltem, Kuvait ellen több jut nekem tíz másodpercnél. Azzal az égvilágon semmi gond, hogy Egervári Sándor kíváncsi volt arra, hogyan teljesít kezdőként Guzmics Richárd és Korcsmár Zsolt, de harmincévesen, hetvenhét válogatottsággal a hátam mögött talán többet érdemlek annál, mint hogy időhúzó csere legyek

ilyen egy csapatpestis... és ő volt kapitány a válogatottban


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 127 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
az a dán-örmény mi volt?jjncaa
fogadtam a hazaiakraHöri
Akkor remélem a Spurs-Heat meccsen nem raktál OTre pénzt.
több mint 10 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
a kommentator aszonta h meghajitottak vmi vizespalackkal, de azt nem mondta h honnet repult az uveg.

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
mondjuk az azért érdekelne, hogy a golfautós csávó mit csinált, amiért Csimpi megrúgta, mert gyanúsan repült valami a levegőben Csimpi hasa felé, de a hazai tévések egy idő után már csak a rúgást mutatták.

ami meg ugye közhely, hogy Ecuador legnagyobb előnye a hazai pálya, mert az ellenfelek inkább a levegőt keresik, mint a gólokat - na, ezt a meccset csak az utolsó negyed óra alapján gólokkal kellett volna nyernie az albicelestének.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
nabazmeg, argentín szarok... ezért van az, hogy a két világbajnoki címükből az egyiket összecsalták nekik, a másik meg összefonódik a vb-k történetének legsportszerűtlenebb góljával.

Suarez elbújhat egynémelyikük mellett surmóságban...
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
az a dán-örmény mi volt?jjncaa
fogadtam a hazaiakra

több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
az a dán-örmény mi volt?jjncaa
Jézusom. Mikor ezt beírtad, gondolom kihúztak egy x-et az örmények vagy valami hasonló. Erre 0-4, nah ez kemény. 😀

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 127 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
az a dán-örmény mi volt?jjncaa
A janok voltak ma a janik. Esetleg az örmény tippmix maffia keze elér már Legolandba is. Vagy mindkettő.