Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 322 — Így remélem megfelelek nektek.....
el classico stream vki?
Amadeus
 www.vipleague.lc/tag-el-clasico-live
több mint 6 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 715 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Az remek taktika:Benzema kimozog, és a világtalan Carvajal és Marcelo ivelget Isco fejére...

több mint 6 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
el classico stream vki?
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 322 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na El Classico night!

Egyelőre nem vagyok túl magabiztos, sőt. De azért hala Madrid!😀
roberto23
Tartok tőle, hogy sima lesz a Madridnak 😕 😊
dande
Ezt az ocska Jinxt is csak Barca drukker tolhatná.
Azért eleg necces a szitu a Realnal ilyenkor ritkán nyer a csapat.
Toca
Jó van na lebuktam 😛 egyébként nem írtam, hogy vereség vagy győzelem 😀

Szerkesztette: dande2
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Na El Classico night!

Egyelőre nem vagyok túl magabiztos, sőt. De azért hala Madrid!😀
roberto23
Tartok tőle, hogy sima lesz a Madridnak 😕 😊
dande
Ezt az ocska Jinxt is csak Barca drukker tolhatná.
Azért eleg necces a szitu a Realnal ilyenkor ritkán nyer a csapat.
több mint 6 éve
rob3r7o Denver Broncos 4 992
Na El Classico night!

Egyelőre nem vagyok túl magabiztos, sőt. De azért hala Madrid!😀
roberto23
Tartok tőle, hogy sima lesz a Madridnak 😕 😊
dande
Hát egyelőre én ettől nem tartok 😀

De meglátjuk. Mindjárt jön végre. 😀

„History is a set of lies agreed upon.”

“Auf dem Weg zurück nach Europa kann Ungarn auf Deutschland zählen.”
több mint 6 éve
manuszka86 New England Patriots 2 621 — Patriots fan
De Gea bameg 😆😆😆
Stez
idén amennyit összepotyázik......kellenének a pontok nagyon pedig 😕
manuszka86
Az elmúlt 2-3 évben már nyoma sincs az extráknak.
Dean Henderson pazar szezont fut, az NFL-ben ilyenkor hoznak döntést, hogy megtartsák a veteránt vagy lépjen elő a fiatal. A Unitednak is lassan döntenie kell majd.
tüsi91
valóban Henderson nagyon nagy szezont fut, akár válogatott szinten is simán elviheti a posztot Pickford elől. Pedig az idei évre talán a legjobb védelmet kapta maga elé a post Fergie érában és ehhez képest bakiparádézik. Solskjaer bevállalós volt eddig takarítás ügyileg, lehet hamarosan kapus poszton is érik a váltás 1-2 éven belül.

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 322 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na El Classico night!

Egyelőre nem vagyok túl magabiztos, sőt. De azért hala Madrid!😀
roberto23
Tartok tőle, hogy sima lesz a Madridnak 😕 😊
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 023 — The Mathematician
Hello, valaki tudna írni egy-két stream oldal linket, ahol gurulós focit lehet nézni? Régen néztem már meccset online, és amelyeket ismertem, azokat már lelőtték, és most esti Real-Barcát megnézném, de nincs linkem. Előre is köszi.
Guggenheim
Footybite lett a soccerstreames Reddit utóda, itt többnyire van mindig működő stream.
MarioAna
először még mentek discordra 😀
csak túl sok ember volt és nem fértek el a szerveren
valamint a túl sok ember túl sok olyat kommentelt amit a moderátorok nem bírtak ami meg problémákat okozott

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
rob3r7o Denver Broncos 4 992
Na El Classico night!

Egyelőre nem vagyok túl magabiztos, sőt. De azért hala Madrid!😀

„History is a set of lies agreed upon.”

“Auf dem Weg zurück nach Europa kann Ungarn auf Deutschland zählen.”
több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
De Gea bameg 😆😆😆
Stez
idén amennyit összepotyázik......kellenének a pontok nagyon pedig 😕
manuszka86
Az elmúlt 2-3 évben már nyoma sincs az extráknak.
Dean Henderson pazar szezont fut, az NFL-ben ilyenkor hoznak döntést, hogy megtartsák a veteránt vagy lépjen elő a fiatal. A Unitednak is lassan döntenie kell majd.
több mint 6 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 28 026 — "Montoya por favor!"
Lecce 2-7 Atalanta 😀
Legalább a karanténokba volt mit nézniük

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
Te JC, hogy volt ez a Budafok nem akar feljutni dolog? 😆
10 emberrel is simán verték a Csabát.
warr_b
minél több pontot szereznek a véghajráig, annál nagyobb lesz az odds ellenük.
MTK erről napokig tudna mesélni.
több mint 6 éve
warr_b Washington Commanders 30 407 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Te JC, hogy volt ez a Budafok nem akar feljutni dolog? 😆
10 emberrel is simán verték a Csabát.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 023 — The Mathematician
Hello, valaki tudna írni egy-két stream oldal linket, ahol gurulós focit lehet nézni? Régen néztem már meccset online, és amelyeket ismertem, azokat már lelőtték, és most esti Real-Barcát megnézném, de nincs linkem. Előre is köszi.
Guggenheim
 footybite.com/football/

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Guggenheim 38
Hello, valaki tudna írni egy-két stream oldal linket, ahol gurulós focit lehet nézni? Régen néztem már meccset online, és amelyeket ismertem, azokat már lelőtték, és most esti Real-Barcát megnézném, de nincs linkem. Előre is köszi.
több mint 6 éve
manuszka86 New England Patriots 2 621 — Patriots fan
helló Bruno!! yess csak így tovább 😊

több mint 6 éve
manuszka86 New England Patriots 2 621 — Patriots fan
De Gea bameg 😆😆😆
Stez
idén amennyit összepotyázik......kellenének a pontok nagyon pedig 😕

több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 49 096 — Whoops, looks like something went wrong.
De Gea bameg 😆😆😆

több mint 6 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 14 084
Milyen 11est fújtak be VAR-ral a sevilla meccsen... nagy gondok lesznek ha minden ilyet befújnak
davemayer
Nem láttam, de annyi értelme van a var-nak, mint a pass interference-eket visszanézetni.
több mint 6 éve
davemayer Chicago Bears 15 641 — "Grammar maci"
Milyen 11est fújtak be VAR-ral a sevilla meccsen... nagy gondok lesznek ha minden ilyet befújnak

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 6 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 715 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Kikapott a pool akkor most a dolphins jatekosok pezsgot bontanak? Vagy ez nem az.😀
ZoliMP
A 2003-04-es Arsenal játékosai igen.
Kampman
Ha már Arsenal, kiváncsi vagyok, hogy posztonként összevetve a két csapatot melyik lenne az erősebb:

Lehmann-Cole-Campbell-Kolo Touré-Lauren-Pires-Gilberto Silva-Vieira-Ljungberg-Bergkamp-Henry + cserepad + Wenger
VS
Alisson-Robertson-Gomez-van Dijk-TAA-Henderson-Fabinho-Wijnaldum-Mané-Salah-Firmino + cserepad + Klopp
----

Aki akar menjen bele részletesebben, mert más taktikával nyomták, így azért nehéz bármit is összevetni

Alisson, van Dijk, TAA, Mané 4

Cole, Kolo Touré, Gilberto Silva, Vieira, Pires, Henry, Bergkamp (nincs az az isten, hogy egy Salah-t válasszak a nem repülő hollandi helyett, hiába volt mér leszálló ágban akkor 😊 ) 7

Cserepad: A Pool-é jobb szerintem

Edzők: Egyenlő, Wenger abban az időben top kaliber volt egy újító csapatban.
FLZOLI
Erre idot pazarolni😀
Eleve mas kor mason volt a hangsuly.
ZoliMP
Kb 3 perc volt megnézni a kereteket és ezt leírni... De nem lényeges 😊

Fontosabb, hogy ki az a Mason? 😮

több mint 6 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 14 084
Kikapott a pool akkor most a dolphins jatekosok pezsgot bontanak? Vagy ez nem az.😀
ZoliMP
A 2003-04-es Arsenal játékosai igen.
Kampman
Ha már Arsenal, kiváncsi vagyok, hogy posztonként összevetve a két csapatot melyik lenne az erősebb:

Lehmann-Cole-Campbell-Kolo Touré-Lauren-Pires-Gilberto Silva-Vieira-Ljungberg-Bergkamp-Henry + cserepad + Wenger
VS
Alisson-Robertson-Gomez-van Dijk-TAA-Henderson-Fabinho-Wijnaldum-Mané-Salah-Firmino + cserepad + Klopp
----

Aki akar menjen bele részletesebben, mert más taktikával nyomták, így azért nehéz bármit is összevetni

Alisson, van Dijk, TAA, Mané 4

Cole, Kolo Touré, Gilberto Silva, Vieira, Pires, Henry, Bergkamp (nincs az az isten, hogy egy Salah-t válasszak a nem repülő hollandi helyett, hiába volt mér leszálló ágban akkor 😊 ) 7

Cserepad: A Pool-é jobb szerintem

Edzők: Egyenlő, Wenger abban az időben top kaliber volt egy újító csapatban.
FLZOLI
A 2 csapatot összevetni teljesen értelmetlen. Más idők voltak akkor. Ami akkor működött, az most nem működne, és ugyanez visszafele.
Egyéneket lehet hasonlítani.
Amiket írtál, kb én is azon a véleményen vagyok. Allison, VvD, TAA, Mané, cserepad.
Henryt bár utáltam mindig (mert francia 😀 ), de jobb volt Firminonál, vagy Salahnál. Bár Henry csatár volt, míg a Liverpoolban olyan nem igazán van most. Támadók vannak 😊
Henry és Bergkamp szerintem jobb volt egyénileg bármelyik jelenlegi Liverpool támadónál. Ljungbergtől annyira nem voltam elájulva (főleg nem a szivárvány hajától) 😀
Vieira szintű VKP-nk nekünk szerintem nem volt, És most nincs Pires szintű "8-asunk".
több mint 6 éve
YoungZeeZee 9 847
Kikapott a pool akkor most a dolphins jatekosok pezsgot bontanak? Vagy ez nem az.😀
ZoliMP
A 2003-04-es Arsenal játékosai igen.
Kampman
Ha már Arsenal, kiváncsi vagyok, hogy posztonként összevetve a két csapatot melyik lenne az erősebb:

Lehmann-Cole-Campbell-Kolo Touré-Lauren-Pires-Gilberto Silva-Vieira-Ljungberg-Bergkamp-Henry + cserepad + Wenger
VS
Alisson-Robertson-Gomez-van Dijk-TAA-Henderson-Fabinho-Wijnaldum-Mané-Salah-Firmino + cserepad + Klopp
----

Aki akar menjen bele részletesebben, mert más taktikával nyomták, így azért nehéz bármit is összevetni

Alisson, van Dijk, TAA, Mané 4

Cole, Kolo Touré, Gilberto Silva, Vieira, Pires, Henry, Bergkamp (nincs az az isten, hogy egy Salah-t válasszak a nem repülő hollandi helyett, hiába volt mér leszálló ágban akkor 😊 ) 7

Cserepad: A Pool-é jobb szerintem

Edzők: Egyenlő, Wenger abban az időben top kaliber volt egy újító csapatban.
FLZOLI
Erre idot pazarolni😀
Eleve mas kor mason volt a hangsuly.
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 527
Kikapott a pool akkor most a dolphins jatekosok pezsgot bontanak? Vagy ez nem az.😀
ZoliMP
A 2003-04-es Arsenal játékosai igen.
Kampman
Ha már Arsenal, kiváncsi vagyok, hogy posztonként összevetve a két csapatot melyik lenne az erősebb:

Lehmann-Cole-Campbell-Kolo Touré-Lauren-Pires-Gilberto Silva-Vieira-Ljungberg-Bergkamp-Henry + cserepad + Wenger
VS
Alisson-Robertson-Gomez-van Dijk-TAA-Henderson-Fabinho-Wijnaldum-Mané-Salah-Firmino + cserepad + Klopp
----

Aki akar menjen bele részletesebben, mert más taktikával nyomták, így azért nehéz bármit is összevetni

Alisson, van Dijk, TAA, Mané 4

Cole, Kolo Touré, Gilberto Silva, Vieira, Pires, Henry, Bergkamp (nincs az az isten, hogy egy Salah-t válasszak a nem repülő hollandi helyett, hiába volt mér leszálló ágban akkor 😊 ) 7

Cserepad: A Pool-é jobb szerintem

Edzők: Egyenlő, Wenger abban az időben top kaliber volt egy újító csapatban.
FLZOLI
Akkoriban sokkal több soccert néztem és ez nyilván befolyásol, de inkább az Arsenalt választanám. Úgy maradtak meg az emlékeimben, mint az egyik legszebb futballt játszó csapat.