Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 10 éve
dr0725 New England Patriots 467
hát ez büdös vagy szégyen...
Amúgy remélem "szerethető válogatottat irányítok sándor" megint erre a három csapatra fogja építeni a válogatott gerincét(debrecen,fehérvár,győr)Kenny
én arra leszek kiváncsi hogy ha égünk bukarestbe (márpedigégnifogunk) akkor hajlandó lesz-e változtatni valamit...
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 346 — Omar's Coming Yo!
hát ez büdös vagy szégyen...
Amúgy remélem "szerethető válogatottat irányítok sándor" megint erre a három csapatra fogja építeni a válogatott gerincét(debrecen,fehérvár,győr)

több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
A "nagyon profi" magyar szurkolòk akik nagy pofàval követelik a profi hozzààllàst egész meccsen fütyülik Kovàcs Pétert...mit akarunk? 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
nincs gond, csányi úr ezt is kimagyarázza majd!!! meg hát amúgyis fejlődtünk!

|
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 930 — No es importante
amúgy a mladost podgorica továbbment a senica ellen is 😀#1patsfan
sőt, azért a holland valahanyadik kiesett egy luxemburgi csapat ellen, meg ugye az grazi vihar is csak egy biliben létezett. ha ehhez hozzávesszük, hogy a dán ötödik most készül kiszopni a grúz második ellen (van ott egynél több csapat?!), akkor azt mondhatjuk, a mi focinkkal még talán nincs is olyan nagy baj...slowmotion
a világ legesetlegesebb játékában ilyen dolgok előfordulnak 😉 a beszariság viszont mindig megbosszulja magát, mikor hallottam kondás nyilatkozatát, hogy "ez egy gólos meccs lesz", már borítékoltam a kiesést


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 048
égünk mint a Reichstag

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 917 — Cowboys fan
amúgy a mladost podgorica továbbment a senica ellen is 😀#1patsfan
sőt, azért a holland valahanyadik kiesett egy luxemburgi csapat ellen, meg ugye az grazi vihar is csak egy biliben létezett. ha ehhez hozzávesszük, hogy a dán ötödik most készül kiszopni a grúz második ellen (van ott egynél több csapat?!), akkor azt mondhatjuk, a mi focinkkal még talán nincs is olyan nagy baj...
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 277 — a new hope (again)
agusztus túl messze volt.... 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 277 — a new hope (again)
amúgy a mladost podgorica továbbment a senica ellen is 😀#1patsfan
montenegroi felcsút



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
dr0725 New England Patriots 467
amúgy a mladost podgorica továbbment a senica ellen is 😀
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 22 120 — nabege2@yahoo.com
Ennyire fiatalok vagytok, hogy nem ismeritek Vass István Novotny Zoltánt???😊
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 277 — a new hope (again)
nah végre a kispest elérte, hogy a 4. gólt ne fatális egyébi hibából kapják.... nehogy kitömjék őket 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Hogy lehet valaki ennyire lassú, mint ez a Nagy Zoltán? 😀

több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 277 — a new hope (again)
ez megint baráth volt? 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
 www.nemzetisport.hu/sportszelep/igy-kell-harcolni-az-el-tovabbjutasert-nem-adnak-vizumot-az-ellenfel-legjobbjainak-2265339

ez azért elég kemény, ki kéne zárni őket rákba....Divat
Mission completed: Aktobe (Kaz) - Hodd (Nor) 2 - 0. Amúgy tényleg gusztustalan, kíváncsi vagyok lesz-e vmilyen következménye.Shilkor
ezt azért olvasd hozzá nyugodtan:
 www.allnigeriasoccer.com/read_news.php?nid=10140csebi
Így már érthető, de akkor is gusztustalan. Én simán kizárnám mindkét csapatot a 'csába...Shilkor
bizony-bizony sztem is ez lenne a jó megoldás...csebi
fordíjjátok már le... 😊peach
Múlt héten a kazahsztáni norvég nagykövetség nem adott vízumot az Aktobe két játékosának. Kölcsönkenyér visszajár.

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Jézusom, ez a Dunás kommentátor nagyon rossz, szörnyen idegesítő ez a modorosság. Nem tudom, miért nem lehetett kölcsön kérni valamelyik Eurosportos arcot, ha nekik nincs elég a xxi. században is helytállni képes kommentátoruk.

több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 277 — a new hope (again)
 www.nemzetisport.hu/sportszelep/igy-kell-harcolni-az-el-tovabbjutasert-nem-adnak-vizumot-az-ellenfel-legjobbjainak-2265339

ez azért elég kemény, ki kéne zárni őket rákba....Divat
Mission completed: Aktobe (Kaz) - Hodd (Nor) 2 - 0. Amúgy tényleg gusztustalan, kíváncsi vagyok lesz-e vmilyen következménye.Shilkor
ezt azért olvasd hozzá nyugodtan:
 www.allnigeriasoccer.com/read_news.php?nid=10140csebi
Így már érthető, de akkor is gusztustalan. Én simán kizárnám mindkét csapatot a 'csába...Shilkor
bizony-bizony sztem is ez lenne a jó megoldás...csebi
fordíjjátok már le... 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 346 — Omar's Coming Yo!
nem van tabletem 😕 meg amúgy is jó így.... ez a duna tévés speaker egy rejtegetett kincs!

" mészáros n. a maga 33 évével, tapasztalatával és GYORSASÁGÁVAL STABILITÁST AD A VÉDELEMNEK..." xDpeach
ha hallgattál körkapcsolást szombat esténként akkor tudod milyen jó kommentátor 😊

több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 150 — Lucas Scott
 www.nemzetisport.hu/sportszelep/igy-kell-harcolni-az-el-tovabbjutasert-nem-adnak-vizumot-az-ellenfel-legjobbjainak-2265339

ez azért elég kemény, ki kéne zárni őket rákba....Divat
Mission completed: Aktobe (Kaz) - Hodd (Nor) 2 - 0. Amúgy tényleg gusztustalan, kíváncsi vagyok lesz-e vmilyen következménye.Shilkor
ezt azért olvasd hozzá nyugodtan:
 www.allnigeriasoccer.com/read_news.php?nid=10140csebi
Így már érthető, de akkor is gusztustalan. Én simán kizárnám mindkét csapatot a 'csába...Shilkor
bizony-bizony sztem is ez lenne a jó megoldás...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 277 — a new hope (again)
nem van tabletem 😕 meg amúgy is jó így.... ez a duna tévés speaker egy rejtegetett kincs!

" mészáros n. a maga 33 évével, tapasztalatával és GYORSASÁGÁVAL STABILITÁST AD A VÉDELEMNEK..." xD



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 930 — No es importante
nagyon kemény vagyok. a tévében a loki, streamen meg a honvéd 😀peach
ha van pl. tableted, és azon behozod a mindigTV-t, akkor még a kép a képben megoldás is lehetséges 😉


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 277 — a new hope (again)
nagyon kemény vagyok. a tévében a loki, streamen meg a honvéd 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 053 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
 www.nemzetisport.hu/sportszelep/igy-kell-harcolni-az-el-tovabbjutasert-nem-adnak-vizumot-az-ellenfel-legjobbjainak-2265339

ez azért elég kemény, ki kéne zárni őket rákba....Divat
Mission completed: Aktobe (Kaz) - Hodd (Nor) 2 - 0. Amúgy tényleg gusztustalan, kíváncsi vagyok lesz-e vmilyen következménye.Shilkor
ezt azért olvasd hozzá nyugodtan:
 www.allnigeriasoccer.com/read_news.php?nid=10140csebi
Így már érthető, de akkor is gusztustalan. Én simán kizárnám mindkét csapatot a 'csába...
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 277 — a new hope (again)
 index.hu/bloghu/comment/2013/07/25/a_digisport_ugy_sokkol_mint_senkiBlitzburgh
megelőztél, most akartam linkelni 😀 kínvallatásra jó lenneDexxter Tailor
sajnos le vagytok maradva. az nb1 fantasy draft alatt akinek van digije nézte az olasz felkészülési több csapatos sz*rt. és az alatt már lement.... nem maradt mindenki ép elméjű.... 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 150 — Lucas Scott
 www.nemzetisport.hu/sportszelep/igy-kell-harcolni-az-el-tovabbjutasert-nem-adnak-vizumot-az-ellenfel-legjobbjainak-2265339

ez azért elég kemény, ki kéne zárni őket rákba....Divat
Mission completed: Aktobe (Kaz) - Hodd (Nor) 2 - 0. Amúgy tényleg gusztustalan, kíváncsi vagyok lesz-e vmilyen következménye.Shilkor
ezt azért olvasd hozzá nyugodtan:
 www.allnigeriasoccer.com/read_news.php?nid=10140

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.