Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 10 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Botis elköszönt:

imádtam a játékát, nagyon sajnáltam amikor elment, Milwall elleni fejesét pedig sose feledem...most lenne egy ilyen védőnk! bár Moniz megmondta, h csak támadunk! 😀

ominózus labdalyukasztós fejese pedig: 😊

|
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci


A cikk 1947ben született!
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 921 — Cowboys fan
Csak némi adalék látva a hét kupa sikereit (ja nem 😛): mai nap: két és félóra várakozás röntgen leletre (amiről tudjuk, hogy negatív lesz...) SZt László kórház, ok: mindenkit elküldtek nyugdíjba, egy röntgen orvos aki az Ultrahangot is csinálja, fiatalokat (ha lenne kit) nem vesznek fel,... (az más kérdés, hogy ettől függetlenül biztos lehetne ezt értelmesebben szerezni ha akarnák) Amiért ennek helye van itt, s nem a Gyűlölködjünk rovatban: kilépsz a kórház kapuján és épül a szép új Fradi stadion............................................ pedig én elég elkötelezett Fradi drukker vagyok de akkor is, elég szürreális.
Igaz a mondás pénz arra van amire akarjuk, hogy legyen.....dande
látod, ha majd lesznek szép új stadionok, amiktől a játékosoknak is kedvük szottyan teljesíteni, akkor annyira magával ragad majd egy-egy mérkőzés, hogy nem is érzed azt, ha fáj...
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 921 — Cowboys fan
Zsolnai vajon miérz hiszi azt,hogy még mindig menő a kihidrogénezett haj és szakáll? Tischelrt meg sajnálom h libások elküldték ebbe a foshalmazba leépülni....peach
szerintem csak egyszer kiszőkíttette, aztán úgy maradt
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Csak némi adalék látva a hét kupa sikereit (ja nem 😛): mai nap: két és félóra várakozás röntgen leletre (amiről tudjuk, hogy negatív lesz...) SZt László kórház, ok: mindenkit elküldtek nyugdíjba, egy röntgen orvos aki az Ultrahangot is csinálja, fiatalokat (ha lenne kit) nem vesznek fel,... (az más kérdés, hogy ettől függetlenül biztos lehetne ezt értelmesebben szerezni ha akarnák) Amiért ennek helye van itt, s nem a Gyűlölködjünk rovatban: kilépsz a kórház kapuján és épül a szép új Fradi stadion............................................ pedig én elég elkötelezett Fradi drukker vagyok de akkor is, elég szürreális.
Igaz a mondás pénz arra van amire akarjuk, hogy legyen.....
több mint 10 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
le a kalappal a két edző előtt,régen hallottam két ilyen realista edzői nyilatkozatot.Kenny
pedig Ricardotól megszokhattad... 😛

|
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 351 — Omar's Coming Yo!
le a kalappal a két edző előtt,régen hallottam két ilyen realista edzői nyilatkozatot.

több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873


😀Amadeus91
meg a benzin, meg az alapkamat, meg a tej, meg... 😀

Mindig jövőre
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Szegény Puskás academy 😀😀😀
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 051


😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
Zsolnai vajon miérz hiszi azt,hogy még mindig menő a kihidrogénezett haj és szakáll? Tischelrt meg sajnálom h libások elküldték ebbe a foshalmazba leépülni....



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Remélem kurva gyorsan eltűnik ez a Puskás Akadémia az NB1ből. Vicc az egész jelenség.

több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
Wow megjavut a kamera!



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Dub New Orleans Saints 1 016
Btw másnál is szaggat duna tv...?Asbee
Igen!bogec7
Vicc, mint valami szar stream, én meg először azt hittem nálam van valami hiba. Úgy látszik a közvetítés minősége is a bajnokság szinvonalát követi. 😀
több mint 10 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
mi szidtuk a montenegrói tévét?? az legalább nem lassított felvétek volt!

|
több mint 10 éve
bogjosi New England Patriots 1 191
Btw másnál is szaggat duna tv...?Asbee
Igen!

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Btw másnál is szaggat duna tv...?


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
arról meg nem is beszélve, hogy ezek a külföldi játékosok már akkor játékrendszerekben tanulták a futballt az akadémiákon, amikor nálunk annyiból állt a képzés kis túlzással, hogy bedobták a labdát középre, aztán hadd rohangásszanak utána a kölkök.
nem véletlenül mondják a külföldi edzők, hogy arra nem számítottak, hogy 20 éves koron jóval felüli játékosoknak egyáltalán meg kell még tanítani a játékotslowmotion
Meg én úgy veszem észre, hogy ezeknek a külföldi játékosoknak céljaik vannak, azért is jutottak el oda. Egy átlag magyar focistának meg összejön MB1, tökéletesen elégedett lesz, hiszen a pénzt úgyis megkapja, sok mindent nem kell tennie érte. Kiskirálynak, érinthetetlennek gondolja magát, azt hiszi a tápláléklánc csúcsán van. Közben meg a foci csak mellékes, a lényeg az esti party, a haj belövése meg az új kocsi.
Akinek van egy kis esze, az tudja, hogy egy ekkora, gazdasági alapokra helyezett sportágban nem fogunk mi nagy eredményeket elérni és nem egy BL döntőt vár a csapatunktól. De az elvárható lenne, hogy küzdjenek, hajtsanak végig és akkor az eredmények is ennél jobbak lennének. Aki pedig jön és próbál csinálni valamit (pl Sousa), azt kicsinálják, mert a profizmus nem fér bele ebbe a mutyizós, alibizős focinkba...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
 sport.ma.hu/tart/cikk/g/0/180558/1/sport/Utolso_erejevel_setalt_vegig_a_palya_szelen_a_haldoklo_szurkolo__VIDEO

Na, ezt hívják emberségnek.MennyeiBajnokságunk csapatai tanulhatnának ebből is!
több mint 10 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
sok értelme lesz meccs közbe kint az utcán tüntetni....ezzel csak csányiék dörzsölik a tenyerüket, h nincsenek a stadionba az ultrák! ezzel csak és kizárólag a Csapatot büntetik!!!
tökjó h újra összefog a Tábor(GM+EEE), de nem így kéne sztem...menjenek bmlsz székházhoz újpestiekkel,h honvédosokkal stb. együtt tüntetni annak lenne értelme, ennek az ég egy adta világon semmi!! ja de kint biztos lesz vmi balhé, úgyh 2M....VICC!!!

|
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Mindeközben az ultrák jelentik a legnagyobb problémát természetesen. A holnapi Pécs-Fradival kapcsolatban hazai oldalról csak a stadionon kívülről lesz buzdítás, és úgy tudom az első félidőben a fradista csoportok is kinntről szándékoznak szurkolni. Mindenesetre érdekes lesz a Stadion-Szigeti út környéke 😀 Az újpestiek is tudtommal kinntről fogják buzdítani csapatukat, ez kellene az összes többi tábortól is, előbb-utóbb meg kell hogy bukjon ez az elmebeteg ötlet. Dub
az újpestiek csak tiltakozni fognak, nem szurkolni. tavasszal Diósgyőrben is végig ez ment (nálunk már akkor is volt regisztráció) kivéve a spanyolok búcsúmeccsén, idén nem tudom mi lesz, de úgyse érnek el vele semmit... :-/
több mint 10 éve
Dub New Orleans Saints 1 016
Mindeközben az ultrák jelentik a legnagyobb problémát természetesen. A holnapi Pécs-Fradival kapcsolatban hazai oldalról csak a stadionon kívülről lesz buzdítás, és úgy tudom az első félidőben a fradista csoportok is kinntről szándékoznak szurkolni. Mindenesetre érdekes lesz a Stadion-Szigeti út környéke 😀 Az újpestiek is tudtommal kinntről fogják buzdítani csapatukat, ez kellene az összes többi tábortól is, előbb-utóbb meg kell hogy bukjon ez az elmebeteg ötlet.

Más: Ha jól emlékszem innen is voltak érdeklődök a szeptemberi román-magyarra, még mindig lehet jelentkezni a különvonatra. Kb még 100 fizető emberre van szükség a vonat biztos indulásához, katasztrófa lenne, ha megesne az a szégyen, hogy ez nem jönne össze. A nagyobb szurkolói csoportok persze külön mennek busszal, de ettől függetlenül is ott muszáj lenne egy jó létszámmal megjelenni. A vonatosoknak lesz félretéve jegy ! Regelni a 15-ös várakozó kocsiba lehet, de ez ne tévesszen meg senkit, a többi kocsiba regeltek közül sokan nem fizettek, így mindenkinek lesz helye a várakozóból is aki befizeti. Minden további info itt:
 xn--szurkolibusz-6hb.hu/romania-magyarorszag-vonatos-tura
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 051
Itt sztem a leginkább az verte ki a biztosìtékot, hogy megint az egekig szopták az mb1-et. Szìnvonal emelkedés, sokkal több jó mint rossz légiós, új stadionok, a vidi és a loki menetelései + a paks és győr bravúrjai az elmúlt években, "valami elindult a magyar fociban " stb... És mind ezt felülről Csányitól, Vityától, Bárkitől aki a tévében szerepel + az állandó sport tévés, m1es stb... dilettánsoktól. És ezt a blődséget elhitték a klub tulajok,edzők,játékosok is az átlag szurkolókon kìvül. Plusz a nyomtatott médiát nem is emlìtettem. Azt akkor ezekután jött az elementáris jobbos amitől szépen padlózott is mindenki. Nem gondolom h ezek a csapatok tényleg ilyen szarok. Egyszerűen fel kell fogni hba pintér, kondás, bognár gyuri stb. félékkel csak nagy mákkal lehet jól szereplni hosszú távon, ill. ami a legfontosabb megtanulni a földön járni....peach
én csak azt utálom, hogy anno megmondtam, hogy ebből az államilag táplált lelkesedésből kurva nagy maflás lesz, és akkor én voltam a szokásos köcsögnemzetveszejtőblablabla.

jegyezzétek meg ezt a törvényszerűséget (ami kb. mindenre érvényes a világon); Szarból nem lehet várat építeni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
Itt sztem a leginkább az verte ki a biztosìtékot, hogy megint az egekig szopták az mb1-et. Szìnvonal emelkedés, sokkal több jó mint rossz légiós, új stadionok, a vidi és a loki menetelései + a paks és győr bravúrjai az elmúlt években, "valami elindult a magyar fociban " stb... És mind ezt felülről Csányitól, Vityától, Bárkitől aki a tévében szerepel + az állandó sport tévés, m1es stb... dilettánsoktól. És ezt a blődséget elhitték a klub tulajok,edzők,játékosok is az átlag szurkolókon kìvül. Plusz a nyomtatott médiát nem is emlìtettem. Azt akkor ezekután jött az elementáris jobbos amitől szépen padlózott is mindenki. Nem gondolom h ezek a csapatok tényleg ilyen szarok. Egyszerűen fel kell fogni hba pintér, kondás, bognár gyuri stb. félékkel csak nagy mákkal lehet jól szereplni hosszú távon, ill. ami a legfontosabb megtanulni a földön járni....



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 921 — Cowboys fan
Én nem csak a klubfocink hanem a teljes magyar edzői kar/ képzés buktájának látom ezt.
Ha egy edző nem tudja motiválni a csapatát, hogy baszod ezért güriztél tavaly itt az esély hogy kilépj akkor nem igazi edző. Ha az edző nem tud összehozni 1 év alatt egy olyan játékot/ rendszert ( nem tud ki hány éve van a helyén lehet van az több is mint 1) amit begyakorolnak felállnak és látszik mit játszanak az nem edző.
Bár részleteket láttam csak a meccsek nagy részéről , meg elemzéseket olvastam, de a Videotont kiverte egy nala joval gyengebb csapat mert össze volt rakva, Győrt kiverte egy nála ugyan job csapat , de gyakorlatilag nem mondtam volna meg hogy s Győr vagy a Kaposvár játszik...
Debrecen otthoni égése és a Kispest kiesése is azt mutatja hogy az edző és játékosai nincsennek tisztában azzal mit tudnak , egyszerűen ennyi edző munka után ez botrány.
Én nem szeretem Souzát , de a Mon lévő edzőkn 100 x jobb.
Lehet bukta a bajnokságot, de ő legalább összerakott egy csapatot ami masszívan állt Európában es itthon egyaránt.
Ilyen edzők kellenénekToca
Jogos. Es ennek ellenere meg van kepuk folyamatosan pofazni, furni, meg szidni a kulfoldi edzoket, minek jonnek ezek, semmi ujat nem mutattak, ezeket mi is tudjuk, csak nincsenek ilyen lehetosegeink, meg bizalom, semmi ujat nem hozott ez a VB nekem stb. stb. Meg nekik all feljebb 30 eve kb, nevetseges. Erdekes Guardiola mar kb 2 het alatt maga kepere formalta Bayernt, meg hogy mit akar majd veluk jatszatni. Ma reggeli ujsagban Horvath Ferike azt mondja minimum 5 het kell meg azt a elkepeszto komplex jatekstilusat kialakitja majd Pakson...zavi27
Itt azért fennáll egy olyan különbség, hogy ha Pep kiosztja hogy Robben ide, Ribery oda, Lahm felfut Schweini bead, akkor ezek nagy valószínűséggel meg is tudják ezt csinálni. Míg egy Bartha, Báló, Heffler, Tököli alakulattal ez qrvára nem biztos.Jan
arról meg nem is beszélve, hogy ezek a külföldi játékosok már akkor játékrendszerekben tanulták a futballt az akadémiákon, amikor nálunk annyiból állt a képzés kis túlzással, hogy bedobták a labdát középre, aztán hadd rohangásszanak utána a kölkök.
nem véletlenül mondják a külföldi edzők, hogy arra nem számítottak, hogy 20 éves koron jóval felüli játékosoknak egyáltalán meg kell még tanítani a játékot