Soccer

41 feliratkozó

9 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 10 éve
JasW New Orleans Saints 53
Egyébként a Puskás Akadémia NB2-ből feljuthat?Asbee
Igen, azért futnak ezen a néven és nem a Vidi tartalékcsapataként (szegény Polonkai, ő maga kérte, hogy itt játszhasson, mert már nem akarja túlságosan megerőltetni magát, erre most feljutnak 😊) sebaj, a Vidi2 tárt karokkal várja)jjncaa
Mondjuk ez is csak Magyarországon történhet meg,teljesen abszurd.És ha jövőre kell a pont a videotonnak és pl a felcsúttal játszták az utolsó meccsüket akkor a felcsút leadja a videotonnak?
Ez még nagyon sok indulatot fog szülni itthon..Kenny
Egy dolgot kérek: hagyjuk már abba az "ez is csak Magyarországon történhet meg" kezdetű szólamokat, a világból ki lehet kergetni vele... Mi alapon jelented ezt ki csupán azért, mert a hazai helyzettel tisztában vagy? 5 percbe telt nekem most lecsekkolni, hogy pl. 2007-ben a Genclerbirligi SK tartalékcsapata, a ma már Hacettepeként futó Genclerbirligi OFTAS Törökországban simán feljuthatott az első osztályba...

("2007, before OFTAŞ was promoted, the Turkish Football Federation ruled that they would be permitted to compete in the Turkish Super Lig, alongside Gençlerbirliği, as long as the two clubs have different chairmen")jjncaa
Csupán azért jelentettem ki ezt ilyen magabiztossággal,mert úgy véltem hogy ilyen csak ebben az elb_szott ország elb_szott bajnokságában történhet.Csak kicsit furcsa,hogy pont ezt az éppen kormányon lévő politikai párt vezetője és annak kedvenc csapata,és annak a bizonyos politikusnak a szülővárosának a csapata csinálja meg. Elég sok dolgot láttam és tapasztaltam már az itthoni labdarúgásban,szóval ezért mondtam,hogy ilyen bicskanyitogató eset máshol nem fordulhat elő.Kenny
Horvátországban is működik hasonló, ott a Dinamo Zagreb csinálta meg ugyanezt. Nekik ugye az otthoni egyeduralkodás, meg a BL miatt elég bő a játékoskeretük, ezért együttműködési szerződést kötöttek a Lokomotiva Zagrebbal, kvázi fiókklubjukká téve azt. A dolog ugyanaz, mint itthon, a Dinamo kölcsönbe adja a Lokomotivának a fiatalokat, akik így az első osztályban pallérozódhatnak, majd ha készen állnak, mennek vissza a Dinamoba. Kint ez annyira jól működik, hogy a horvát élvonalban jelenleg a Dinamo vezet 16 pontos különbséggel, a Lokomotiva pedig a második.
több mint 10 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 669 — Amerikai sportok rajongója
Tehát a játékosok azért színészkednek, hogy óvják a testi épségüket? Ez új, tessék rögtön pajzsra emelni kiskokótjjncaa
Szerintem is azert nem kell tulzasokba esni egy eset kapcsan. Ez egy szerencsetlen szitu volt, de azert nem rugnak itt allandoan agyon senkit, foleg nem surubben mint mashol. Meg azert o se higgye magat egy Messinek rogton mert volt 3 jo meccse, meg megtud 2-3 cselt csinalni.Barmelyik bajnoksagban elofordulnak hasonlo esetek surun sajna.
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 815 — No es importante
Tehát a játékosok azért színészkednek, hogy óvják a testi épségüket? Ez új, tessék rögtön pajzsra emelni kiskokót


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 262 — Omar's Coming Yo!
Kovács István: labdarúgás és nem emberrúgás
A Videoton játékosa sem ment el szó nélkül a tegnap történtek mellett.

Respect!

Gratulálok a Győr bajnoki címéhez.
Nagyszerű játékost veszített el a Ferencváros és a honi labdarúgás, remélhetőleg minél rövidebb időre csak. Mielőbbi jobbulást LEONARDOnak…
Természetesen nem az én kompetenciám eldönteni, de véleményt alkothatok. Szerintem a labdarúgást (ami a nevében is van “labda” nem pedig “emberrúgás”) kellene védeni és azokat a kreatív játékosokat, akik ezt a csodálatos játékot próbálják minél élvezetesebb, magasabb szintre emelni. Kérdem én melyik a rosszabb? Ha más testi épségét veszélyezteted, mozdulatoddal sérülést okozol. Vagy ha ráragasztják a szimulálós jelzőt, mellyel az adott szituációban saját magadat véded (mert törvényszerű, ha a levegőben vagy és rúgást kapsz kisebb a valószínűsége a sérülésnek), vagy ha szóvá teszed a sportszerűtlen már már “utazó” jellegű belépőket… Az esetek többségében sárga-sárga lap, remélem érzékelhető a különbség!
Várunk vissza LEO!


nem gondoltam volna, de szép dolog...Divat
Rengeteget nőtt a szememben ez a srác(és szerintem minden Fradista szemében).De érthető,mert őt is ugyanúgy agyonrúgják minden meccsen.
Neki is mennie kéne itthonról minél gyorsabban,Hollandiában hatalmas király lehetne,azzal a robbanékonysággal,cselezőkézséggel és ésszel ami neki van.

több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 815 — No es importante
Hányan mondhatták akkoriban a törököknél, hogy "ilyen csak Törökországban történhet meg", és hány elb@szott ország van még a világon, abba meg bele se merjél gondolni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 262 — Omar's Coming Yo!
Egyébként a Puskás Akadémia NB2-ből feljuthat?Asbee
Igen, azért futnak ezen a néven és nem a Vidi tartalékcsapataként (szegény Polonkai, ő maga kérte, hogy itt játszhasson, mert már nem akarja túlságosan megerőltetni magát, erre most feljutnak 😊) sebaj, a Vidi2 tárt karokkal várja)jjncaa
Mondjuk ez is csak Magyarországon történhet meg,teljesen abszurd.És ha jövőre kell a pont a videotonnak és pl a felcsúttal játszták az utolsó meccsüket akkor a felcsút leadja a videotonnak?
Ez még nagyon sok indulatot fog szülni itthon..Kenny
Egy dolgot kérek: hagyjuk már abba az "ez is csak Magyarországon történhet meg" kezdetű szólamokat, a világból ki lehet kergetni vele... Mi alapon jelented ezt ki csupán azért, mert a hazai helyzettel tisztában vagy? 5 percbe telt nekem most lecsekkolni, hogy pl. 2007-ben a Genclerbirligi SK tartalékcsapata, a ma már Hacettepeként futó Genclerbirligi OFTAS Törökországban simán feljuthatott az első osztályba...

("2007, before OFTAŞ was promoted, the Turkish Football Federation ruled that they would be permitted to compete in the Turkish Super Lig, alongside Gençlerbirliği, as long as the two clubs have different chairmen")jjncaa
Csupán azért jelentettem ki ezt ilyen magabiztossággal,mert úgy véltem hogy ilyen csak ebben az elb_szott ország elb_szott bajnokságában történhet.Csak kicsit furcsa,hogy pont ezt az éppen kormányon lévő politikai párt vezetője és annak kedvenc csapata,és annak a bizonyos politikusnak a szülővárosának a csapata csinálja meg. Elég sok dolgot láttam és tapasztaltam már az itthoni labdarúgásban,szóval ezért mondtam,hogy ilyen bicskanyitogató eset máshol nem fordulhat elő.

több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 815 — No es importante
Egyébként a Puskás Akadémia NB2-ből feljuthat?Asbee
Igen, azért futnak ezen a néven és nem a Vidi tartalékcsapataként (szegény Polonkai, ő maga kérte, hogy itt játszhasson, mert már nem akarja túlságosan megerőltetni magát, erre most feljutnak 😊) sebaj, a Vidi2 tárt karokkal várja)jjncaa
Mondjuk ez is csak Magyarországon történhet meg,teljesen abszurd.És ha jövőre kell a pont a videotonnak és pl a felcsúttal játszták az utolsó meccsüket akkor a felcsút leadja a videotonnak?
Ez még nagyon sok indulatot fog szülni itthon..Kenny
Egy dolgot kérek: hagyjuk már abba az "ez is csak Magyarországon történhet meg" kezdetű szólamokat, a világból ki lehet kergetni vele... Mi alapon jelented ezt ki csupán azért, mert a hazai helyzettel tisztában vagy? 5 percbe telt nekem most lecsekkolni, hogy pl. 2007-ben a Genclerbirligi SK tartalékcsapata, a ma már Hacettepeként futó Genclerbirligi OFTAS Törökországban simán feljuthatott az első osztályba, csak nevet kellett változtatniuk...

("2007, before OFTAŞ was promoted, the Turkish Football Federation ruled that they would be permitted to compete in the Turkish Super Lig, alongside Gençlerbirliği, as long as the two clubs have different chairmen")


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Kovács Istvánnak meg: labdarúgás és nem színház.. ( amúgy igaza van)

PunBB bbcode test
több mint 10 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Kovács István: labdarúgás és nem emberrúgás
A Videoton játékosa sem ment el szó nélkül a tegnap történtek mellett.

Respect!

Gratulálok a Győr bajnoki címéhez.
Nagyszerű játékost veszített el a Ferencváros és a honi labdarúgás, remélhetőleg minél rövidebb időre csak. Mielőbbi jobbulást LEONARDOnak…
Természetesen nem az én kompetenciám eldönteni, de véleményt alkothatok. Szerintem a labdarúgást (ami a nevében is van “labda” nem pedig “emberrúgás”) kellene védeni és azokat a kreatív játékosokat, akik ezt a csodálatos játékot próbálják minél élvezetesebb, magasabb szintre emelni. Kérdem én melyik a rosszabb? Ha más testi épségét veszélyezteted, mozdulatoddal sérülést okozol. Vagy ha ráragasztják a szimulálós jelzőt, mellyel az adott szituációban saját magadat véded (mert törvényszerű, ha a levegőben vagy és rúgást kapsz kisebb a valószínűsége a sérülésnek), vagy ha szóvá teszed a sportszerűtlen már már “utazó” jellegű belépőket… Az esetek többségében sárga-sárga lap, remélem érzékelhető a különbség!
Várunk vissza LEO!


nem gondoltam volna, de szép dolog...

|
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 262 — Omar's Coming Yo!
Egyébként a Puskás Akadémia NB2-ből feljuthat?Asbee
Igen, azért futnak ezen a néven és nem a Vidi tartalékcsapataként (szegény Polonkai, ő maga kérte, hogy itt játszhasson, mert már nem akarja túlságosan megerőltetni magát, erre most feljutnak 😊) sebaj, a Vidi2 tárt karokkal várja)jjncaa
Mondjuk ez is csak Magyarországon történhet meg,teljesen abszurd.És ha jövőre kell a pont a videotonnak és pl a felcsúttal játszták az utolsó meccsüket akkor a felcsút leadja a videotonnak?
Ez még nagyon sok indulatot fog szülni itthon..

több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 644 — Cowboys fan
na, a Párizsi City megnyerte a bajnokságot. szerencséjük, hogy a Vác most éppen dögrováson van, idén nem lenne kegyelem a csigazabálóknak 😊
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 815 — No es importante
Egyébként a Puskás Akadémia NB2-ből feljuthat?Asbee
Igen, azért futnak ezen a néven és nem a Vidi tartalékcsapataként (szegény Polonkai, ő maga kérte, hogy itt játszhasson, mert már nem akarja túlságosan megerőltetni magát, erre most feljutnak 😊) sebaj, a Vidi2 tárt karokkal várja)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Egyébként a Puskás Akadémia NB2-ből feljuthat?


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
ja és tnapi meccs legnagyobb jelenete:
Faragó azt mondja: "remek a hangulat, ez kell a futball pályára, amikor a szurkolók a saját csapatukkal foglalkoznak, nem egymással" - erre háttérbe mutatják a Fradi tábort, és pont szól a b.zi emelesz rigmus....óriási volt!! 😀

|
több mint 10 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Divat, szerintem azért harapnátok az EL-ben, bár saját stadion nélkül rossz lenne a hangulat.

Viszont ez az "acélos" ETO sem fogja sokáig vinni a BL-ben, az tuti. Takács, Lipták, meg pár favágó...Mintha Pinyő I., II., III., IV. játszana...

Azért durva, hogy az FTC mindegyik ellen stadionját majdnem színültig tölti. Leo-nak mielőbbi gyógyulást!III.JC6
hát franc se tudja, igazolni kellene legalább 3-4 Leonardo szintű playát előre is és hátra is, és Kubatovék megmondták, h jövőre se lesz erre pénz, úgyh csak "ingyen" játékosok jöhetnek...bár Moniz miatt ez is könnyebb lehet. Leonak szerintem lefőtt nálunk kávéja, bár én örülnek ha maradna és teljesen felépülne.

|
több mint 10 éve
III.JC6 89 — In God I trust
Divat, szerintem azért harapnátok az EL-ben, bár saját stadion nélkül rossz lenne a hangulat.

Viszont ez az "acélos" ETO sem fogja sokáig vinni a BL-ben, az tuti. Takács, Lipták, meg pár favágó...Mintha Pinyő I., II., III., IV. játszana...

Azért durva, hogy az FTC mindegyik ellen stadionját majdnem színültig tölti. Leo-nak mielőbbi gyógyulást!

„Ha megmentesz egy lelket, az egész világot mented meg.”
több mint 10 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
És mi lesz az ETO következő mérkőzése: Honvéd ellen idegenben...
Már látom is azt a hajtást amit rendezni fognak, annyira jó hogy minden a fradi ellen van itt a végjátékban.davemayer
én amondó vagyok, h jobb lesz ha nem jutunk ki nemzetközi porondra(tuti kapnánk vmi azeri v litván pofont aztán menne a "Moniz takarodj")...egyszerűen nem érdemeljük meg, nincs egy normális csatárunk, Böde is csak szenved egész tavasszal, nagyon remélem h perity utolsó meccse volt fradi mezben és ezzel együtt több rákóczis csodacsatárt se szeretnék látni...szélsőink sincsenek, nem értem ezt a martinus gyereket is minek erőlteti, v Orosz még ennél is szarabb?? "védőinkről" ne is beszéljünk. főleg svábról, én komolyan visszasírom Juniort helyette, Alempijevity-tyel se tudom mi van dózsás pirosa óta...Mume amúgy ha jól értesültem kitölti +1 éves opciót!
mondjuk aza durva h helyzeteink így is megvannak, de hát azokat be kéne lőni! és persze szerencsénk sincs


Moniz nyilatkozata pedig fél millió és zártkapu, továbbá amiért kásszájra ilyet mert mondani a szezon hátralevő részében egy szál BL-es trikóban lehet csak a meccseken!

|
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 932
Mondjuk az több mint elkeserítő hogy a Moldovai bajnoknak(Sheriff),több koefficiens pontja van mint a magyar bajnoknak..Kenny
nem elsősorban a nemzet számít hanem maga a klub, tőlünk ha mondjuk a Loki lett volna a bajnok (az elmúlt évek nemzetközi szereplései miatt) akkor neki jobb lenne mint az ETO-nak. Ha náluk egy olyan klub lenne bajnok aki totál kezdő nemzetközi szinten az nem előzné meg a mi bajnokunkat.davemayer
Tudom,csak meglepett,hogy ennyire kevés pontja van a győrnek.(mondjuk mitől lenne több).


 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/video-a-birok-hagyjak-hogy-az-ellenfelek-leonardora-vadasszanak-moniz-2244369
és milyen igaza van.Kenny
Valszeg eddig volt Ő jófej Moniz.
Mostmár Ő lesz a public enemy mint Sousa...
Pedig mindenben igaza van.Sinisa
Mondjuk a Kassais rész csak jobban alátámasztja hogy mekkora patkány az az ember.
Nemhiszem,mert Sousa szimplán egy nagyképű,paraszt edző volt.Moniz közel sem nagyképű és egyszer sem volt még olyan kirohanása mint Sousanak.Kenny
Sousa mindig kiállt a játékosaiért, a csapatért, ha kellett szembement a jv-kkel, a "szakmával". meccs közben elég vehemens volt, és teátrális, nem az a halvérű. ha kijjebb állt mint 6 centi a technikai zónától már küldték is el. ezzel szemben pl. Pinyő bent volt a pályán és semmi.
ez a parasztozás elég durva, gondolt át, arc lehet volt benne mert azért letett valamit.
de Monizt se avasd szentté aki minden vasárnap a vizen jár. 2 különböző stílus.petey
Mint játékos abszolút elismerem,sőt mint edzőt is,értette a szakmát.De mint ember nem tudom.Egyáltalán nem a magyar közegbe való volt,talán ő pörgött Európai színvonalon az itthon lévők pedig meg sem közelítették azt.
Unszimpatikus volt szerintem mindenkinek aki nem a videotonnak szurkolt,azok után meg hogy lefejelte azt az újságírót,totálisan meg volt ásva a sírja itthon.A paraszt lehet túl erős jelző rá valóban.Kenny
mondjuk nem tudom, hogy miért kell minden értelmes - külföldi - edzőt kiidegelni... (persze tudom én, kell a hely a csőcseléknek a padon)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 644 — Cowboys fan
Mondjuk az több mint elkeserítő hogy a Moldovai bajnoknak(Sheriff),több koefficiens pontja van mint a magyar bajnoknak..Kenny
nem elsősorban a nemzet számít hanem maga a klub, tőlünk ha mondjuk a Loki lett volna a bajnok (az elmúlt évek nemzetközi szereplései miatt) akkor neki jobb lenne mint az ETO-nak. Ha náluk egy olyan klub lenne bajnok aki totál kezdő nemzetközi szinten az nem előzné meg a mi bajnokunkat.davemayer
Tudom,csak meglepett,hogy ennyire kevés pontja van a győrnek.(mondjuk mitől lenne több).


 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/video-a-birok-hagyjak-hogy-az-ellenfelek-leonardora-vadasszanak-moniz-2244369
és milyen igaza van.Kenny
Valszeg eddig volt Ő jófej Moniz.
Mostmár Ő lesz a public enemy mint Sousa...
Pedig mindenben igaza van.Sinisa
Mondjuk a Kassais rész csak jobban alátámasztja hogy mekkora patkány az az ember.
Nemhiszem,mert Sousa szimplán egy nagyképű,paraszt edző volt.Moniz közel sem nagyképű és egyszer sem volt még olyan kirohanása mint Sousanak.Kenny
Sousa mindig kiállt a játékosaiért, a csapatért, ha kellett szembement a jv-kkel, a "szakmával". meccs közben elég vehemens volt, és teátrális, nem az a halvérű. ha kijjebb állt mint 6 centi a technikai zónától már küldték is el. ezzel szemben pl. Pinyő bent volt a pályán és semmi.
ez a parasztozás elég durva, gondolt át, arc lehet volt benne mert azért letett valamit.
de Monizt se avasd szentté aki minden vasárnap a vizen jár. 2 különböző stílus.petey
Pinyő a mi kutyánk kölyke. az volt már bundázós játékos korában, és az maradt az edzői szakszervezetben is. nem fogják büntetni, mert azoknak kellene elmeszelniük, akikkel ugyanúgy benne volt minden nem túl egyenes dologban.
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 294 — "Grammar maci"
És mi lesz az ETO következő mérkőzése: Honvéd ellen idegenben...
Már látom is azt a hajtást amit rendezni fognak, annyira jó hogy minden a fradi ellen van itt a végjátékban.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 815 — No es importante
Monizt és Sousát is imádják/imádták a játékosaik, Moniz igazi sztahanovista, viszont Sousa meg a pályán kívül nem hasonlított a kispad melletti Sousára 😊

Ide is beírom, hogy korrekt játékvezetést csak akkor lehet számon kérni a bírókon, ha a játékosok is partnerek, amiről viszont szó nincs...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 262 — Omar's Coming Yo!
Mondjuk az több mint elkeserítő hogy a Moldovai bajnoknak(Sheriff),több koefficiens pontja van mint a magyar bajnoknak..Kenny
nem elsősorban a nemzet számít hanem maga a klub, tőlünk ha mondjuk a Loki lett volna a bajnok (az elmúlt évek nemzetközi szereplései miatt) akkor neki jobb lenne mint az ETO-nak. Ha náluk egy olyan klub lenne bajnok aki totál kezdő nemzetközi szinten az nem előzné meg a mi bajnokunkat.davemayer
Tudom,csak meglepett,hogy ennyire kevés pontja van a győrnek.(mondjuk mitől lenne több).


 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/video-a-birok-hagyjak-hogy-az-ellenfelek-leonardora-vadasszanak-moniz-2244369
és milyen igaza van.Kenny
Valszeg eddig volt Ő jófej Moniz.
Mostmár Ő lesz a public enemy mint Sousa...
Pedig mindenben igaza van.Sinisa
Mondjuk a Kassais rész csak jobban alátámasztja hogy mekkora patkány az az ember.
Nemhiszem,mert Sousa szimplán egy nagyképű,paraszt edző volt.Moniz közel sem nagyképű és egyszer sem volt még olyan kirohanása mint Sousanak.Kenny
Sousa mindig kiállt a játékosaiért, a csapatért, ha kellett szembement a jv-kkel, a "szakmával". meccs közben elég vehemens volt, és teátrális, nem az a halvérű. ha kijjebb állt mint 6 centi a technikai zónától már küldték is el. ezzel szemben pl. Pinyő bent volt a pályán és semmi.
ez a parasztozás elég durva, gondolt át, arc lehet volt benne mert azért letett valamit.
de Monizt se avasd szentté aki minden vasárnap a vizen jár. 2 különböző stílus.petey
Mint játékos abszolút elismerem,sőt mint edzőt is,értette a szakmát.De mint ember nem tudom.Egyáltalán nem a magyar közegbe való volt,talán ő pörgött Európai színvonalon az itthon lévők pedig meg sem közelítették azt.
Unszimpatikus volt szerintem mindenkinek aki nem a videotonnak szurkolt,azok után meg hogy lefejelte azt az újságírót,totálisan meg volt ásva a sírja itthon.A paraszt lehet túl erős jelző rá valóban.

több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 809 — Csodabogár
Mondjuk az több mint elkeserítő hogy a Moldovai bajnoknak(Sheriff),több koefficiens pontja van mint a magyar bajnoknak..Kenny
nem elsősorban a nemzet számít hanem maga a klub, tőlünk ha mondjuk a Loki lett volna a bajnok (az elmúlt évek nemzetközi szereplései miatt) akkor neki jobb lenne mint az ETO-nak. Ha náluk egy olyan klub lenne bajnok aki totál kezdő nemzetközi szinten az nem előzné meg a mi bajnokunkat.davemayer
Tudom,csak meglepett,hogy ennyire kevés pontja van a győrnek.(mondjuk mitől lenne több).


 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/video-a-birok-hagyjak-hogy-az-ellenfelek-leonardora-vadasszanak-moniz-2244369
és milyen igaza van.Kenny
Valszeg eddig volt Ő jófej Moniz.
Mostmár Ő lesz a public enemy mint Sousa...
Pedig mindenben igaza van.Sinisa
Mondjuk a Kassais rész csak jobban alátámasztja hogy mekkora patkány az az ember.
Nemhiszem,mert Sousa szimplán egy nagyképű,paraszt edző volt.Moniz közel sem nagyképű és egyszer sem volt még olyan kirohanása mint Sousanak.Kenny
Sousa mindig kiállt a játékosaiért, a csapatért, ha kellett szembement a jv-kkel, a "szakmával". meccs közben elég vehemens volt, és teátrális, nem az a halvérű. ha kijjebb állt mint 6 centi a technikai zónától már küldték is el. ezzel szemben pl. Pinyő bent volt a pályán és semmi.
ez a parasztozás elég durva, gondolt át, arc lehet volt benne mert azért letett valamit.
de Monizt se avasd szentté aki minden vasárnap a vizen jár. 2 különböző stílus.

több mint 10 éve
III.JC6 89 — In God I trust
Nem hiszem el, hogy ez a fogalmatlan Lipták másodszor magyar bajnok. Egy vicc, hogy ilyen ember ide juthat, aki meg megdöglik minden edzésen, harcol, küzd, de nincs kapcsolata és nem nyal be csontig senkinek, az megye I-ben rohad meg...és együtt indultak, egy helyről, egy csapatból....
áááá

„Ha megmentesz egy lelket, az egész világot mented meg.”
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 262 — Omar's Coming Yo!
Mondjuk az több mint elkeserítő hogy a Moldovai bajnoknak(Sheriff),több koefficiens pontja van mint a magyar bajnoknak..Kenny
nem elsősorban a nemzet számít hanem maga a klub, tőlünk ha mondjuk a Loki lett volna a bajnok (az elmúlt évek nemzetközi szereplései miatt) akkor neki jobb lenne mint az ETO-nak. Ha náluk egy olyan klub lenne bajnok aki totál kezdő nemzetközi szinten az nem előzné meg a mi bajnokunkat.davemayer
Tudom,csak meglepett,hogy ennyire kevés pontja van a győrnek.(mondjuk mitől lenne több).


 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/video-a-birok-hagyjak-hogy-az-ellenfelek-leonardora-vadasszanak-moniz-2244369
és milyen igaza van.Kenny
Valszeg eddig volt Ő jófej Moniz.
Mostmár Ő lesz a public enemy mint Sousa...
Pedig mindenben igaza van.Sinisa
Mondjuk a Kassais rész csak jobban alátámasztja hogy mekkora patkány az az ember.
Nemhiszem,mert Sousa szimplán egy nagyképű,paraszt edző volt.Moniz közel sem nagyképű és egyszer sem volt még olyan kirohanása mint Sousanak.