Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

7 hónapja
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 559 — Chiefs GM
Egyébként ha az örmények kiegyenlítettek volna kint, akkor se szólhattunk volna egy szót se, az írek ellen ugye sikerült 4 pontot eldobni a 90. perc után, plusz a portugálok elleni hazai is egy hibával ment el. És mindezt úgy, hogy a két ír meccset sikerült előnyből elbaszni, szar cserekkel, beszari bekkelessel.

Szereztünk négy meccsen 2 nyomorult pontot a csoport két értelmezhető csapata ellen, meg nem túl meggyőzően megvertük kétszer az ormenyeket (akik ugye ma 9-et szoptak a portugáloktól). Ha Jerevánban megkaptuk volna a megérdemelt egyenlítő gólt, akkor ugyanott tartana ez a csapat eredményességben, mint anno a dicsőséges feröeri meg andorrai kalandok idején, verejtékes meloval meg tudunk verni kurvagyenge csapatokat, es néha 1-1 döntetlenre jok vagyunk a nálunk jobbakkal. Szép munka, Maestro!

Amit meg a “szakértők” hozzatesznek ehhez az egészhez, az meg egy fokkal alulmúlja a meccs élményét.

7 hónapja
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 4 755
En ezt Londonban neztem egy ir pubba, voltak vagy 200-an. Konkretan megsemmosultem.
JéBé
tudták hogy magyar vagy?

¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
7 hónapja
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 9 519 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
De legalább törlődnek a sárgáink.

7 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 701 — Csodabogár
Azért sajnálom a stadionban a szurkolókat, főleg a gyerekeket.
Hányszor, de hányszor éltem át én is ezt, hogy az utolsó pillanatban (általában a svédek és Ibra) lőnek egy gólt és aztán csak ott állsz, döbbenten, néma csendben, értetlenül és kiüresedve.

Döbbenet bakker, hogy a nyomorult labdát nem tudjuk megtartani az utolsó pár percre, hanem beállunk védekezni.
Lúdas Solymi
1986 óta mi hozzá szoktunk, ők még csak most kezdik, szegények
Josszi
hello 97 finnorszag
YoungZeeZee
belinkeltem 2-3 napja azt a gólt 😀 gondolom emlékszel a pótselejtezókre is.. 😀
Josszi
bennem az maradt meg, amikor Faragu Ricsiék pezsgőztek a Telesport stúdiójában, hogy pótselejtezőt harcoltunk ki. hát tudjuk mi lett utána 😀

7 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 037 — Whoops, looks like something went wrong.
Sajnos nincs játékunk olyan csapatok ellen, akiknél alapvetően azért jobbak vagyunk.
Klaci79
De mit jelent az hogy alapvetően jobbak vagyunk? Mitől vagyunk jobbak mint ők?
bobi0092
65-70 percig semmit nem éreztem ebben az ir válogatottban. Nem lehet az a focijuk, hogy majd a végén lövünk kettőt. Akartak, de amíg volt erő jobb volt a magyar válogatott. Viszont ez vonatkozik az ormenyekre is, őket se tudtuk lesimázni.

Ez a felrúgom a labdát majd lesz valami egy full lutri játék, szerintem simán jobbak voltunk, csak nem jött a 3.
Klaci79
De akkor nem jobbak az írek? Te magad írod, hogy elfogyott az erő, bennük meg nem.
Proxyi
Erejük több van, ez kétségtelen. De csak ezen múlik szerinted? Nem azon, hogy kihagyunk mindent, ők 4-ből 3-at belőnek. A két mérkőzés alapján egyértelműen nem ez az igazságos eredmény, de nem akarok meggyőzni senkit. Neked lehet tetszett az ír foci.
Klaci79
80-85% a PL-ben játszik.. miért néztük le őket? nem szépségre megy, hanem eredméynre, amúgy egy Szalai vagy Nego sem egy labdazsonglőr, az irek meg mindig is ezt a stilust nyomták
Josszi
Eredmenyekre jatsszak. Es nezd meg az irek eredmenyeit 2022 ota. Szerintem a meccsenkenti 1.1-1.2 pontatolag korul nyomtak. Tehat eredmenyuk sem volt. Es a jatekuk is kaka volt mindketel meccsen, aztan talaltak kb het helyzetbol ot golt ket meccsen.

7 hónapja
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 262
Korán ünnepelte Marco-t a stadion. 30 perc alatt több hibát vétett, mint más kapitány egy év alatt
JC6 (Mr. Miele)
Szegeny igazabol eleg choker, mert az elmult masfel ev legfontosabb meccsein sorra kovette el a hibakat, eloszor elment ezeken az Eb, most meg a vb-potselejtezonak szevasz.
Stez
Nem baj, önkritika úgysem lesz, minden marad a régiben. Nálunk sosincs felelős, soha.
7 hónapja
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 4 755
Remelem ez jo omen a jovo evi valasztasokra es bukik a FideSS is.
Sjoelleer van de Vrij
kemény hogy ebből a hopiumot szívjuk, de legyen igazad, akkorveszek egy Parrott mezt

¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
7 hónapja
Nemes samu09 Houston Texans 4 665 — I like the Texans, I like who we are
Remelem ez jo omen a jovo evi valasztasokra es bukik a FideSS is.
Sjoelleer van de Vrij
Origo: Magyar Péter (ukrán születésű) embere fejelt gólt a magyaroknak.
7 hónapja
YoungZeeZee 9 836
egyébként gyökér dibusz kelleher felívelésére miért nem jött ki? olyan hung timeot rúgott mint a picsa, vagy 5 mp-t szállt a labda. a tizenegyes vonalában fejelte le az ír a labdát. ha kijön röhögve az övé.
peach
pont erre gondoltam es rogton a vonalra ment vissza...bakker
7 hónapja
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 262
Szegény Dominik.. nem baj, a Gozsduban megvígasztalnak majd a csajok, Szappanos haveroddal együtt
7 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 696
Atz utolsó 15 percet nagyon elrontottuk.
Az egyenlítő góljuk is a semmiből jött, m belealudtunk a meccsbe.
A végére elfogyott a lendület, az erő, a koncentráció, csoda, h a Nego bak8ból nem kaptunk gólt.
2-1-nél kellett vna lezárni, 2-2 után megzavarodtunk és Rossi nagyon rossz taktikát választott
Előrefelé nem kombináltunk, nem tartottuk meg a labdát, hanem magunkra húztuk őket.
Védekezésben nem zártuk a széleket, hagytuk a beadásokat, Dibusszal meg garantàlt, h ezt beszopod előbb-utóbb.
A kopasz olasz mehet a SerieD-be.
7 hónapja
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 4 755
Akkor Portugália megint beintett
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
Ha Kerkezék nem rontanak a végén az odavágón, nem tudtak volna...
iktriad
mi lett volna ha Gavrillo Princip pisztolya csütörtököt mond? 😀

¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
7 hónapja
StormST Denver Broncos 12 991 — SB 50 Champion @ Grund
egyébként gyökér dibusz kelleher felívelésére miért nem jött ki? olyan hung timeot rúgott mint a picsa, vagy 5 mp-t szállt a labda. a tizenegyes vonalában fejelte le az ír a labdát. ha kijön röhögve az övé.
peach
Mondjuk azt én nem varrnám a nyakába, 13-4 méteren ugrott fel 2 védő 1 írrel, ott az nem Dibuszé kellett volna legyen, hanem a védőknek nem lett volna szabad hagyni megelőzni magukat...

THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
7 hónapja
Gergőbácsi Green Bay Packers 9 423 — Packers Suicide Squad
Stúdióbeszélgetés: döbbenet van, mi érdemeltük volna meg, stb stb.

Ezért is tartunk itt, nincs soha felelős, megoldás.
Proxyi
Eszembe jut nem tudom melyik EB vagy VB (96? 98?). Németek blama, erre nyomtak egy teljes restartot, keresték a hibákat, elemzéshegyek, változtatások mindenhol. Meg is lett az eredménye (2014).
Mi ilyen szintű hibafelismerésre, helyzet- és énképértékelésre nem leszünk képesek, illetve hajlandóak sem.
Beugrik hirtelen Sir Alex Ferguson előadása után a kérdések feltétele helyett Tschank "Bercikém, tudott ez valami újat mondani nekünk?" benyögése

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
7 hónapja
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 241 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Stadionból jelentve egyelőre jó a hangulat, írek itt ülnek felettünk 🙂
dande2
Rátok ne húgyozzanak
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
Rátokhúgyoztak

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
7 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 037 — Whoops, looks like something went wrong.
Korán ünnepelte Marco-t a stadion. 30 perc alatt több hibát vétett, mint más kapitány egy év alatt
JC6 (Mr. Miele)
Szegeny igazabol eleg choker, mert az elmult masfel ev legfontosabb meccsein sorra kovette el a hibakat, eloszor elment ezeken az Eb, most meg a vb-potselejtezonak szevasz.

7 hónapja
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 4 755
Lemond Rossi a meccs után? mit tippeltek?

¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
7 hónapja
peach Atlanta Falcons 15 970 — a new hope (again)
egyébként gyökér dibusz kelleher felívelésére miért nem jött ki? olyan hung timeot rúgott mint a picsa, vagy 5 mp-t szállt a labda. a tizenegyes vonalában fejelte le az ír a labdát. ha kijön röhögve az övé.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
7 hónapja
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 4 755
Sajnos nincs játékunk olyan csapatok ellen, akiknél alapvetően azért jobbak vagyunk.
Klaci79
De mit jelent az hogy alapvetően jobbak vagyunk? Mitől vagyunk jobbak mint ők?
bobi0092
65-70 percig semmit nem éreztem ebben az ir válogatottban. Nem lehet az a focijuk, hogy majd a végén lövünk kettőt. Akartak, de amíg volt erő jobb volt a magyar válogatott. Viszont ez vonatkozik az ormenyekre is, őket se tudtuk lesimázni.

Ez a felrúgom a labdát majd lesz valami egy full lutri játék, szerintem simán jobbak voltunk, csak nem jött a 3.
Klaci79
De akkor nem jobbak az írek? Te magad írod, hogy elfogyott az erő, bennük meg nem.
Proxyi
Erejük több van, ez kétségtelen. De csak ezen múlik szerinted? Nem azon, hogy kihagyunk mindent, ők 4-ből 3-at belőnek. A két mérkőzés alapján egyértelműen nem ez az igazságos eredmény, de nem akarok meggyőzni senkit. Neked lehet tetszett az ír foci.
Klaci79
80-85% a PL-ben játszik.. miért néztük le őket? nem szépségre megy, hanem eredméynre, amúgy egy Szalai vagy Nego sem egy labdazsonglőr, az irek meg mindig is ezt a stilust nyomták

¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
7 hónapja
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 262
Korán ünnepelte Marco-t a stadion. 30 perc alatt több hibát vétett, mint más kapitány egy év alatt
7 hónapja
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 4 755
Azért sajnálom a stadionban a szurkolókat, főleg a gyerekeket.
Hányszor, de hányszor éltem át én is ezt, hogy az utolsó pillanatban (általában a svédek és Ibra) lőnek egy gólt és aztán csak ott állsz, döbbenten, néma csendben, értetlenül és kiüresedve.

Döbbenet bakker, hogy a nyomorult labdát nem tudjuk megtartani az utolsó pár percre, hanem beállunk védekezni.
Lúdas Solymi
1986 óta mi hozzá szoktunk, ők még csak most kezdik, szegények
Josszi
hello 97 finnorszag
YoungZeeZee
belinkeltem 2-3 napja azt a gólt 😀 gondolom emlékszel a pótselejtezókre is.. 😀

¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
7 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 14 636
Marco Rossi: Sajnálom Magyarország. De ma a bíró is ellenünk volt, ahogy az egész világ. Sajnos az örmények lefeküdtek a portugáloknak, a portugálok pedig nem kaparták ki a gesztenyét nekünk. Meccs közben olvasgattam a kommenteket, remelem örülnek azok az emberek. Grazie
JC6 (Mr. Miele)
A bíró sem érezte a tétet és a helyzet súlyosságát
Willie Parker
Meccs közben nem kommenteket kell olvasgatni, hanem tanulni abból az első meccsből mert az írek nem adják fel, nem törnek meg.
Erre megint.
Önreflexió Rossi.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
7 hónapja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Sajnos nincs játékunk olyan csapatok ellen, akiknél alapvetően azért jobbak vagyunk.
Klaci79
De mit jelent az hogy alapvetően jobbak vagyunk? Mitől vagyunk jobbak mint ők?
bobi0092
65-70 percig semmit nem éreztem ebben az ir válogatottban. Nem lehet az a focijuk, hogy majd a végén lövünk kettőt. Akartak, de amíg volt erő jobb volt a magyar válogatott. Viszont ez vonatkozik az ormenyekre is, őket se tudtuk lesimázni.

Ez a felrúgom a labdát majd lesz valami egy full lutri játék, szerintem simán jobbak voltunk, csak nem jött a 3.
Klaci79
De akkor nem jobbak az írek? Te magad írod, hogy elfogyott az erő, bennük meg nem.
Proxyi
Erejük több van, ez kétségtelen. De csak ezen múlik szerinted? Nem azon, hogy kihagyunk mindent, ők 4-ből 3-at belőnek. A két mérkőzés alapján egyértelműen nem ez az igazságos eredmény, de nem akarok meggyőzni senkit. Neked lehet tetszett az ír foci.
7 hónapja
Brouwerij van de Vrij Baltimore Ravens 14 283 — Слава Україні! Героям слава! Vreugde van eeuwigheid
Remelem ez jo omen a jovo evi valasztasokra es bukik a FideSS is.

'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
7 hónapja
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 262
igazából az én hibám az egész, tegnap hajnalban fogadtam az X2-re 2000 euróval
Löfli
Én 2-3at raktam, Thunders a megmondhatója, együtt raktunk mixet