Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
6 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 706 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Nézzük a kopasz mit alakít ma a Liverpool meccsen. Meglesz az első félidőben a piros?
Nomac
Most nem kellett a bíró, megcsinálták maguknak a la Jorginho De Gea
szerk: inkább a Brentford góljára hasonlított a tavalyi 4-0-ról

Szerkesztette: Heisman nádor

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
6 hónapja
Nomac New England Patriots 2 634 — balazs.t85@gmail.com
Akkor a 0-1 megvan, ebből lesz megint a 3-1? 😀
6 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 422 — LIGHTS OUT!
Mi volt ez a félpályás gól?

6 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 422 — LIGHTS OUT!
De rapszodikus ez a Lazio, 20 perc alatt 2-0ra vezetnek. De Ketelaere megint betalált, ontja a gólokat amióta elment a Milantól. Kár ,hogy a játékjoga még mindig a pirosaknál van.

6 hónapja
Nomac New England Patriots 2 634 — balazs.t85@gmail.com
Nézzük a kopasz mit alakít ma a Liverpool meccsen. Meglesz az első félidőben a piros?
6 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 22 750 — Cowboys fan
Maignan pirosa:

Sixo
oké, de a bírónak mit kellett volna csinálnia? két pirosat ad? repül a három meccs, aztán kész.
6 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Most nézem vissza Bissouma pirosát. 2 sárga miatt állították ki az első félidő végén, a 2. sárgát pedig színészkedésért kapta. Ilyent sem láttam még. Már alapból az, hogy sárgát kapj színészkedésért, egy kezemen meg tudom számolni egy szezonba hányat osztanak ki, de, hogy bevállalja a bíró, hogy 2. sárgának adjon ilyenért még az első félidőben az kemény. Bődületes nagy kamu esés volt egyébként Yvestől, megérdemelte.
Sixo
Ha jól rémlik Gerát állították így ki anno a válogatottban még Boborján kapitánysága alatt.
empty taxi
Igen, és nem.
Gerát valóban kiállították Isztambulban.
Azzal a különbséggel persze, hogy a török kapus konkrétan felrúgta, csak a barom skót bíró teljesen fordított ítéletet hozott. Hazai kiállítás és vendég tizenegyes helyett hazai szabadrúgás és vendég kiállítás. Szemmel szinte észrevehetetlen swing.
slowmotion
Kösz a pontosítást.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
6 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 917 — Csodabogár
MTK-nál mi ez a patkánykodós játék? 2 piros a jutalma.

6 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 422 — LIGHTS OUT!
Maignan pirosa:

6 hónapja
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 653 — Illegális gyakorló
Most nézem vissza Bissouma pirosát. 2 sárga miatt állították ki az első félidő végén, a 2. sárgát pedig színészkedésért kapta. Ilyent sem láttam még. Már alapból az, hogy sárgát kapj színészkedésért, egy kezemen meg tudom számolni egy szezonba hányat osztanak ki, de, hogy bevállalja a bíró, hogy 2. sárgának adjon ilyenért még az első félidőben az kemény. Bődületes nagy kamu esés volt egyébként Yvestől, megérdemelte.
Sixo
ebből kellene sokkal több, akkor hátha újra nézhető lenne a sportág
peach
A sok észlénynek elég nehezen esik le, hogy hiába kovácskálmánoznak, ezt a VAR mellett már nehéz lesz eladni.

6 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 22 750 — Cowboys fan
Most nézem vissza Bissouma pirosát. 2 sárga miatt állították ki az első félidő végén, a 2. sárgát pedig színészkedésért kapta. Ilyent sem láttam még. Már alapból az, hogy sárgát kapj színészkedésért, egy kezemen meg tudom számolni egy szezonba hányat osztanak ki, de, hogy bevállalja a bíró, hogy 2. sárgának adjon ilyenért még az első félidőben az kemény. Bődületes nagy kamu esés volt egyébként Yvestől, megérdemelte.
Sixo
Ha jól rémlik Gerát állították így ki anno a válogatottban még Boborján kapitánysága alatt.
empty taxi
Igen, és nem.
Gerát valóban kiállították Isztambulban.
Azzal a különbséggel persze, hogy a török kapus konkrétan felrúgta, csak a barom skót bíró teljesen fordított ítéletet hozott. Hazai kiállítás és vendég tizenegyes helyett hazai szabadrúgás és vendég kiállítás. Szemmel szinte észrevehetetlen swing.
6 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Most nézem vissza Bissouma pirosát. 2 sárga miatt állították ki az első félidő végén, a 2. sárgát pedig színészkedésért kapta. Ilyent sem láttam még. Már alapból az, hogy sárgát kapj színészkedésért, egy kezemen meg tudom számolni egy szezonba hányat osztanak ki, de, hogy bevállalja a bíró, hogy 2. sárgának adjon ilyenért még az első félidőben az kemény. Bődületes nagy kamu esés volt egyébként Yvestől, megérdemelte.
Sixo
Ha jól rémlik Gerát állították így ki anno a válogatottban még Boborján kapitánysága alatt.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
6 hónapja
peach Atlanta Falcons 14 263 — a new hope (again)
Most nézem vissza Bissouma pirosát. 2 sárga miatt állították ki az első félidő végén, a 2. sárgát pedig színészkedésért kapta. Ilyent sem láttam még. Már alapból az, hogy sárgát kapj színészkedésért, egy kezemen meg tudom számolni egy szezonba hányat osztanak ki, de, hogy bevállalja a bíró, hogy 2. sárgának adjon ilyenért még az első félidőben az kemény. Bődületes nagy kamu esés volt egyébként Yvestől, megérdemelte.
Sixo
ebből kellene sokkal több, akkor hátha újra nézhető lenne a sportág



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
6 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 422 — LIGHTS OUT!
Most nézem vissza Bissouma pirosát. 2 sárga miatt állították ki az első félidő végén, a 2. sárgát pedig színészkedésért kapta. Ilyent sem láttam még. Már alapból az, hogy sárgát kapj színészkedésért, egy kezemen meg tudom számolni egy szezonba hányat osztanak ki, de, hogy bevállalja a bíró, hogy 2. sárgának adjon ilyenért még az első félidőben az kemény. Bődületes nagy kamu esés volt egyébként Yvestől, megérdemelte.

6 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 422 — LIGHTS OUT!
LOL, Genoa-Milan meccsen mindkét kapust kiállították 😀 😀 😀 😀
Kampman
Kellett is egy Giroud-védés (nem írtam el!) A győzelemhez.
empty taxi

6 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
LOL, Genoa-Milan meccsen mindkét kapust kiállították 😀 😀 😀 😀
Kampman
Kellett is egy Giroud-védés (nem írtam el!) A győzelemhez.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
6 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 17 601
8 years and counting. ❤️
6 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 22 750 — Cowboys fan
Doktor Horváth Zsolt: fogott a kesztyűje, mint a vídia

őőőőőőőőőő


wut?
petey
lehet azt akarta mondani, hogy kemény volt, mint a fehér festék
6 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 917 — Csodabogár
Doktor Horváth Zsolt: fogott a kesztyűje, mint a vídia

őőőőőőőőőő


wut?

6 hónapja
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 776 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Azért ezt a Milan bemakolta most rendesen.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
6 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 413
LOL, Genoa-Milan meccsen mindkét kapust kiállították 😀 😀 😀 😀
6 hónapja
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 776 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Jó lenne mostmár a Genoanak odafigyelni ezekre az utolsó 5-10 percekre, mert 2 meccsen belül a 3. pontot bukják el.

Pedig amúgy kimondottan jól szervezett csapat vedekezben es támadásban sem elveszettek, de baszhatjak, ha a meccs végén kiszopnak mindig.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
6 hónapja
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 679 — Amerikai sportok rajongója
Na, az ilyen lila délutánokat szeretem, sima Real és Újpest win.😊
6 hónapja
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
United meccset piával is nehéz bírni
dugo93
Mármint, gecijó!
dugo93
...de mostanság elég az utolsó tíz percre leülni?
slowmotion
Arra is felesleges, csak McTominaynak nem szólt senki hogy nem kell hajtani.

Esküszöm inkább nézném hogy 10-15.a united de ne ilyen fasz zsoldosokkal legyen tele mint pl onana, amrabat (ez is milyen igazolas omg), mount, balhéscigány antony.

Idei évre totál lezüllesztették a keretet, 0 taktika, 0 küzdeni tudás.
Most a skót megmentette a meccset, tuti padozni fog megint hetekig, mer' az amrabat annyival jobb nála... középszerű, szar igazolások.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
6 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 22 750 — Cowboys fan
United meccset piával is nehéz bírni
dugo93
Mármint, gecijó!
dugo93
...de mostanság elég az utolsó tíz percre leülni?