Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
6 hónapja
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
A legelső percben az újpesti ultrák lila köddel árasztják el a saját (!!!) térfelüket, fullasztva elsősorban a saját játékosaikat meg a hozzájuk közelebb ülő hazai oldallelátósokat.
Kampman
Majd jövőre jobb lesz. 😀
6 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 421 — LIGHTS OUT!
Vezet a Burnley a Chelsea ellen, a Brentford a MU ellen, és a Bologna is x-re áll az Inter vendégeként.

6 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 413
A legelső percben az újpesti ultrák lila köddel árasztják el a saját (!!!) térfelüket, fullasztva elsősorban a saját játékosaikat meg a hozzájuk közelebb ülő hazai oldallelátósokat.
6 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 421 — LIGHTS OUT!
Spurs vezeti a PL-t, Girona a La Ligát, most kéne lefújni minden ligát.

6 hónapja
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
A Dortmund Union Berlin meccsen lett 1-2 visszavonták, 2-1, visszavonták 1-2. Éljen a modern foci.


Állat vagyok, ami enni kér...
6 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 705 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Bissouma 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
6 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 413
A Luton szerez egy gólt, de belesérül két játékosuk is.
A gólt végül érvénytelenítik, de a sérülések ugyanúgy maradnak.
6 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 421 — LIGHTS OUT!

6 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 421 — LIGHTS OUT!

6 hónapja
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
Pogbáról eddig is lehetett tudni, hogy nem agysebész, de most lehúzta magát a retyón.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
6 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 011 — beers & Packers
NSO: Az FTC nem győzelmet szalasztott el, hanem pontot szerzett Firenzében – elemzés
Origo: Újabb Fradi-csoda: egy óra káprázat egy sztárcsapat ellen
6 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 721
ez a Csukaricski mindig is gyanús volt nekem


petey
😂
És 2 győzelem, 4 pont a fradinak
warr_b
2 pontunkat odaadtuk a szerbeknek, hogy vehessenek maguknak egy ilyen gyönyörű címert.
Bálesz
Illetve most tudták meg, h ők is a Puskás fiókcsapata lettek, mint az Eszék.
6 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 421 — LIGHTS OUT!
Oh istenem, Vlahovics után Chiesa is megsérült. A Torinói derbin egyik sem lesz ott, így a Milik - Yildiz csatár duót tippelnek most a szakik.

6 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
ezzel az a gond h az utolso meccset is presztizsbol komolyan fogjak venni a fiorentina
YoungZeeZee
Ja, mint az angolok a Wembleyben, miután itthon elkaptuk őket.

6 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 037 — Lucas Scott
Klopp mondott sok mindent az Union SG elleni meccs előtti sajtótájékoztatón, természetesen végig a hétvégi meccsről volt szó. A lényeg:

Mikey
ez a Dave sem szövegértésből/fogalmazásból diplomázott, ugye? pedig a 'wants' és a 'would like' között óriási szakadék tátong.
slowmotion
mondjuk nem akarok nyelvtannacizni, de azert 'the only outcome should be a replay' eleg eros megfogalmazas, hogy lehessen akaratnak ezt venni.
csebi
should be =/= must be, pláne nem az 'it probably won't happen'-nel közvetlenül mögötte
slowmotion
az ugye megvan, hogy egy kulon mondat?
teljesen normalisan tudom ezt magyarul mondani:
'Szerintem ez egyetlen vegeredmeny az ujrajatszas. Valoszinuleg ez nem tortenik meg.'

nyilvan Kloppot kellene megkerdezni, hogy most akar-e v nem, de ha ott helyben nem kerdeztek erre igy ra kategorikusan, sztem ebbol a mondatbol, lehet ezt is ertelmezni, nem akkora nagy hiba ez.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
6 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 17 598
ez a Csukaricski mindig is gyanús volt nekem


petey
😂
És 2 győzelem, 4 pont a fradinak
warr_b
A lényeg hogy hozzáértők dolgoznak ott is!
6 hónapja
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 653 — Illegális gyakorló
ez a Csukaricski mindig is gyanús volt nekem


petey
😂
És 2 győzelem, 4 pont a fradinak
warr_b
2 pontunkat odaadtuk a szerbeknek, hogy vehessenek maguknak egy ilyen gyönyörű címert.

6 hónapja
warr_b Washington Commanders 20 893 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
ez a Csukaricski mindig is gyanús volt nekem


petey
😂
És 2 győzelem, 4 pont a fradinak


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
6 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 917 — Csodabogár
ez a Csukaricski mindig is gyanús volt nekem


6 hónapja
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Fio ma vagy 7et rughatott volna.
Zsellér de Vrij
De nem rugott
6 hónapja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
Fio ma vagy 7et rughatott volna.
Zsellér de Vrij
De csaltak 55 percet. Meg hétfőn bajnoki…nagyon úgy tűnik még mindig lenézik a Fradit. Persze ebben az utolsó 30-35 percben tényleg mintha egy osztály különbség lett volna
Klaci79
ez szvsz nem lenézés, csak nem készültek, mint egy sörmeccs. menjetek és focizzatok. aztán amikor égő volt a 0-2 akkor kijött a több osztálynyi difi. Dinin nem múlott hogy nem lett 5 a vége.
petey
Mindegy minek nevezzük, tavaly a Monaco is ezt csinálta kb, azt ra is basztak
6 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 917 — Csodabogár
Fio ma vagy 7et rughatott volna.
Zsellér de Vrij
De csaltak 55 percet. Meg hétfőn bajnoki…nagyon úgy tűnik még mindig lenézik a Fradit. Persze ebben az utolsó 30-35 percben tényleg mintha egy osztály különbség lett volna
Klaci79
ez szvsz nem lenézés, csak nem készültek, mint egy sörmeccs. menjetek és focizzatok. aztán amikor égő volt a 0-2 akkor kijött a több osztálynyi difi. Dinin nem múlott hogy nem lett 5 a vége.

6 hónapja
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 653 — Illegális gyakorló
Ezt el lehetett volna dönteni 0-2-nél és 1-2-nél is, de a Fio elég brutál utolsó 35 percet (plusz hosszabbítás) tolt, így ez az x is baromi nagy meló volt. Varga amúgy szerintem beverte volna Pesic helyzetét 😕

6 hónapja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
Fio ma vagy 7et rughatott volna.
Zsellér de Vrij
De csaltak 55 percet. Meg hétfőn bajnoki…nagyon úgy tűnik még mindig lenézik a Fradit. Persze ebben az utolsó 30-35 percben tényleg mintha egy osztály különbség lett volna
6 hónapja
ozibozi New York Giants 15 423
Itt a 2 belga meccs a lényeg, mert ezek Pesten majd nyernek ha fontos lesz nekik.

Szerkesztette: ozibozi