Soccer

41 feliratkozó

7 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 314
Flick sajat maga dontotte el, hogy inkabb atmegy a Nationalelfhez.
csebi
Vagy Brazzo megy vagy ő. Ő ment. A vezetőség nem mellette döntött, ezt lehet elküldésnek venni, mert ha akarták volna akkor ott marad.
Sixo
ez azert leegyszerusitese a tortenetnek, de alapvetoen maga a klub ebben konzekvens volt mindig is korabban is, nem csak Flicknel, hogy egy edzo sem lehet tobb-nagyobb a klubnal. ugyanez volt Pepnel is korabban.
eleg egyertelmu volt mindig, hogy az atigazolasoknal figyelembe veszik az edzo kivansagat, velemenyet, de nem kizarolagosan ez alapjan dontenek. ld pl a Gotze-Neymar kerdes Pep alatt.

nagyon nem egy parhuzam a ket tortenet. Tuchel lenyegeben megbukott tobb szinten is, ezert kell mennie. Flick pedig nem bukott meg hanem o alakitott ki egy olyan helyzetet, amiben csak akkor maradhatott volna, ha klub teljesen megvaltoztatja az evtizedes filozofiajat, amire esely sem volt. nyilvan kozben o is konnyebben tudott kovetelezni, mert tudta, hogy 'legrosszabb' esetben ott lesz a valogatott, raadasul egy hazai EB-vel (amirol vegul le is marad ...). maga Flick is azota tobbszor lenyilatkozta, hogy mar megbanta az akkori viselkedeset, koveteleset, es barcsak maskepp viselkedett volna. es igen az is mas kerdes, hogy azota a klub is belathatta, hogy Brazzo sok szempontbol nem volt jo valasztas (sok szempontbol meg az o eredmenyei, sikerei nagyon alul vannak kommunikalva amugy, meg ha en sem kedveltem igazan epp a Flick miatt), de itt ez nem tisztan egy Brazzo v Flick tortenet volt hanem az, hogy Flick kvazi megkapja azt a teljes szerepkort, ami a Bayernnel sosem fordult elo.

viszont abban biztos vagyok, hogy Flick a kovetkezo helyen is sikeres lesz, es Nagelsmann is. Tuchel pedig a kovetkezo helyen is meg fog bukni masfel ev alatt.
csebi
Végülis mondhatjuk, hogy Brazzo szarul választ edzőket? Kiválasztotta a jókat, akiket aztán vagy nem hagyott érvényesülni, vagy nem hagyott kibontakozni és idő előtt kiutálta. És hozta Tuchelt, akivel ez a keret egy katasztrófa.

Flick-nél nekem úgy tűnt - lehet, hogy tévedek, hogy a kompromisszum keresése fel sem merült. Nem tudom, hogy mit akart Flick? Teljes befolyást az átigazolások felett? Az nyilván fájt Sali-nak, mert akkor ő "szereptelen" lett volna - na nem mintha olyan eszeveszetten jól igazolna.

Nagelsmannal meg semmi türelme nem volt, olyan mintha nem is bízott volna meg benne.

Mindenesetre én nem szeretnék a csapatomnak ilyen sportigazgatót, megtámogatva a megalomán Kahn-nal, akinek a megnyilvánulásai többet ártanak mint használnak sokszor.
7 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 678 — Lucas Scott

Sixo
vkinek eltorte a labat?
csebi
ha komolyan kérded: csúnyán beszélt a bíróval
Sixo
tudom, ironia volt, hogy ilyenert 2 meccs jar de mondjuk egy komoly serulest is okozhato szerelesert meg csak 1 pl Upa (igen, tudom mas a 2 szervezet, de a filozofia ugyanaz, hirtelen nem jutott eszembe La Ligas eset).

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
7 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 761 — LIGHTS OUT!

Sixo
vkinek eltorte a labat?
csebi
ha komolyan kérded: csúnyán beszélt a bíróval

7 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 678 — Lucas Scott

Sixo
vkinek eltorte a labat?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
7 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 761 — LIGHTS OUT!

7 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 678 — Lucas Scott
Flick sajat maga dontotte el, hogy inkabb atmegy a Nationalelfhez.
csebi
Vagy Brazzo megy vagy ő. Ő ment. A vezetőség nem mellette döntött, ezt lehet elküldésnek venni, mert ha akarták volna akkor ott marad.
Sixo
ez azert leegyszerusitese a tortenetnek, de alapvetoen maga a klub ebben konzekvens volt mindig is korabban is, nem csak Flicknel, hogy egy edzo sem lehet tobb-nagyobb a klubnal. ugyanez volt Pepnel is korabban.
eleg egyertelmu volt mindig, hogy az atigazolasoknal figyelembe veszik az edzo kivansagat, velemenyet, de nem kizarolagosan ez alapjan dontenek. ld pl a Gotze-Neymar kerdes Pep alatt.

nagyon nem egy parhuzam a ket tortenet. Tuchel lenyegeben megbukott tobb szinten is, ezert kell mennie. Flick pedig nem bukott meg hanem o alakitott ki egy olyan helyzetet, amiben csak akkor maradhatott volna, ha klub teljesen megvaltoztatja az evtizedes filozofiajat, amire esely sem volt. nyilvan kozben o is konnyebben tudott kovetelezni, mert tudta, hogy 'legrosszabb' esetben ott lesz a valogatott, raadasul egy hazai EB-vel (amirol vegul le is marad ...). maga Flick is azota tobbszor lenyilatkozta, hogy mar megbanta az akkori viselkedeset, koveteleset, es barcsak maskepp viselkedett volna. es igen az is mas kerdes, hogy azota a klub is belathatta, hogy Brazzo sok szempontbol nem volt jo valasztas (sok szempontbol meg az o eredmenyei, sikerei nagyon alul vannak kommunikalva amugy, meg ha en sem kedveltem igazan epp a Flick miatt), de itt ez nem tisztan egy Brazzo v Flick tortenet volt hanem az, hogy Flick kvazi megkapja azt a teljes szerepkort, ami a Bayernnel sosem fordult elo.

viszont abban biztos vagyok, hogy Flick a kovetkezo helyen is sikeres lesz, es Nagelsmann is. Tuchel pedig a kovetkezo helyen is meg fog bukni masfel ev alatt.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
7 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 761 — LIGHTS OUT!
Flick sajat maga dontotte el, hogy inkabb atmegy a Nationalelfhez.
csebi
Vagy Brazzo megy vagy ő. Ő ment. A vezetőség nem mellette döntött, ezt lehet elküldésnek venni, mert ha akarták volna akkor ott marad.

7 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 678 — Lucas Scott
amugy ez fel is merult bennem, hogy mi a gec van, ha vegul megnyerne? mert akkor az eleg gazul mutat, hogy BL gyoztes edzonek mennie kell ...
csebi
Ennek hagyománya van Münchenben.
Sixo
kire gondolsz?
csebi
Flick?
Sixo
Flick sajat maga dontotte el, hogy inkabb atmegy a Nationalelfhez. A vezetoseg meg akarta tartani minden konfliktus ellenere, nem lett elkuldve, mint mondjuk Tuchel.
raadasul, Flick tavozasa akkor lett eldontve, bejelentve mikor mar a BLbol kiesett a csapat, igy nem tekintheto ugy, hogy abban a szezonban o volt a BL gyoztes ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
7 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 761 — LIGHTS OUT!
amugy ez fel is merult bennem, hogy mi a gec van, ha vegul megnyerne? mert akkor az eleg gazul mutat, hogy BL gyoztes edzonek mennie kell ...
csebi
Ennek hagyománya van Münchenben.
Sixo
kire gondolsz?
csebi
Flick?

7 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 678 — Lucas Scott
amugy ez fel is merult bennem, hogy mi a gec van, ha vegul megnyerne? mert akkor az eleg gazul mutat, hogy BL gyoztes edzonek mennie kell ...
csebi
Ennek hagyománya van Münchenben.
Sixo
kire gondolsz?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
7 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 761 — LIGHTS OUT!
amugy ez fel is merult bennem, hogy mi a gec van, ha vegul megnyerne? mert akkor az eleg gazul mutat, hogy BL gyoztes edzonek mennie kell ...
csebi
Ennek hagyománya van Münchenben.

7 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 383 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Nem lehetne előrehozni a Roma - Brighton vagy az Ajax - Villa meccset mára? Itt egy BL/EL/ECL forduló szerdája és full érdektelen mindkét mai meccs
alatriste
Streamelhetsz egy Sporting-Atalantat 18:45-től 😀
Vagy 8-tól nézhetsz luxemburgi kiesési derbit
zacknorb
Az viszont jónak hangzik. Atalantát általában jó nézni, 0-0 csak Allegri ellen volt. Amorimot pedig Poolosoknak vagy a PL kedvelőinek ajánlom mert idén jön.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
7 hónapja
Stoki Jacksonville Jaguars 2 793 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Érdeklődnék, hogy ült már valaki korlátozott látású helyen a puskásban? Necces a hely?
Sikerült az idióta, csökött agyammal odavenni bérletet, ráadásul a kisfiammal, akinek még nehezebb lesz pipiskedni.
7 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 618 — The Mathematician
Nem lehetne előrehozni a Roma - Brighton vagy az Ajax - Villa meccset mára? Itt egy BL/EL/ECL forduló szerdája és full érdektelen mindkét mai meccs
alatriste
Engem nem zavar ha ma nincs semmi

Úgyis Dune 2t nézek

Egyedül a Pick meccs érdekelne

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
7 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 697 — Kinek mit intézett a kormánya
Nem lehetne előrehozni a Roma - Brighton vagy az Ajax - Villa meccset mára? Itt egy BL/EL/ECL forduló szerdája és full érdektelen mindkét mai meccs
alatriste
Streamelhetsz egy Sporting-Atalantat 18:45-től 😀
Vagy 8-tól nézhetsz luxemburgi kiesési derbit
7 hónapja
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 257 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Nem lehetne előrehozni a Roma - Brighton vagy az Ajax - Villa meccset mára? Itt egy BL/EL/ECL forduló szerdája és full érdektelen mindkét mai meccs


Liverpool Fc fan
7 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 678 — Lucas Scott
Mondjuk a bajoroknak idén már nem kell semmi másra koncentrálni csak a BL-re, se kupa, se bajnoki címért verseny. nem is tudom volt e ilyen ‘előnye’ valaha.
ozibozi
Csebinek az milyen tudathasadás lenne, ha megnyernék a BL-t és ezért Tuchel maradna. 😀
dugo93
amugy ez fel is merult bennem, hogy mi a gec van, ha vegul megnyerne? mert akkor az eleg gazul mutat, hogy BL gyoztes edzonek mennie kell ...

btw: tegnap Tuchel a motivacios beszedebe annyira beleelte magat, hogy eltorte a nagy labujjat kozben ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
7 hónapja
dugo93 Indianapolis Colts 4 201
Mondjuk a bajoroknak idén már nem kell semmi másra koncentrálni csak a BL-re, se kupa, se bajnoki címért verseny. nem is tudom volt e ilyen ‘előnye’ valaha.
ozibozi
Csebinek az milyen tudathasadás lenne, ha megnyernék a BL-t és ezért Tuchel maradna. 😀

7 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 749 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Kivel játszott a Vasas Warrb?

Sixo
BVSC-vel
warr_b
hé, az húsvétkor lesz!
Löfli
Itt a tavasz, itt a nyúl, Vasas-Zugló 3-0!
warr_b
Itt a húsvét
És már fél éve elsütöttem az odavágó után 😀
Meghogy vendégszurkolók száma 1, Löfli
zacknorb
A Löfli a bíró lesz.
Sixo
Nem a gyúró?
warr_b
Löfli tuti nem gyúr, van vagy 45 kilo a mikrofon séróval együtt.
Sixo
😲😱


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
7 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 761 — LIGHTS OUT!
Kivel játszott a Vasas Warrb?

Sixo
BVSC-vel
warr_b
hé, az húsvétkor lesz!
Löfli
Itt a tavasz, itt a nyúl, Vasas-Zugló 3-0!
warr_b
Itt a húsvét
És már fél éve elsütöttem az odavágó után 😀
Meghogy vendégszurkolók száma 1, Löfli
zacknorb
A Löfli a bíró lesz.
Sixo
Nem a gyúró?
warr_b
Löfli tuti nem gyúr, van vagy 45 kilo a mikrofon séróval együtt.

7 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 749 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Kivel játszott a Vasas Warrb?

Sixo
BVSC-vel
warr_b
hé, az húsvétkor lesz!
Löfli
Itt a tavasz, itt a nyúl, Vasas-Zugló 3-0!
warr_b
Itt a húsvét
És már fél éve elsütöttem az odavágó után 😀
Meghogy vendégszurkolók száma 1, Löfli
zacknorb
A Löfli a bíró lesz.
Sixo
Nem a gyúró?


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
7 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 761 — LIGHTS OUT!
Kivel játszott a Vasas Warrb?

Sixo
BVSC-vel
warr_b
hé, az húsvétkor lesz!
Löfli
Itt a tavasz, itt a nyúl, Vasas-Zugló 3-0!
warr_b
Itt a húsvét
És már fél éve elsütöttem az odavágó után 😀
Meghogy vendégszurkolók száma 1, Löfli
zacknorb
A Löfli a bíró lesz.

7 hónapja
YoungZeeZee 8 484
Mondjuk a bajoroknak idén már nem kell semmi másra koncentrálni csak a BL-re, se kupa, se bajnoki címért verseny. nem is tudom volt e ilyen ‘előnye’ valaha.
ozibozi
el is kapcsoltam...
vartam h drama legyen,erre sima muntyhen w
7 hónapja
ozibozi New York Giants 16 789
Mondjuk a bajoroknak idén már nem kell semmi másra koncentrálni csak a BL-re, se kupa, se bajnoki címért verseny. nem is tudom volt e ilyen ‘előnye’ valaha.

Szerkesztette: ozibozi
7 hónapja
NB2 New England Patriots 24 599 — nabege2@yahoo.com
Mbappé egymaga eldöntötte