Soccer

41 feliratkozó

7 hónapja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 9 057 — WHO DAT!!!!

Sixo
nem is tudtam, hogy az UEFA BL VAR szobaja meg mindig a 2018-as orosz vb-t promozza 2024ben is.

| amugy csak a szokasos Real fujas. igy lehet 'dinasztiat' epiteni. |
csebi
Értem én hogy fáj a Bayern elleni, de 5 blt nem lehet csak a bíróra fogni, max ha eltökélt real hater vagy.


7 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 678 — Lucas Scott

Sixo
nem is tudtam, hogy az UEFA BL VAR szobaja meg mindig a 2018-as orosz vb-t promozza 2024ben is.

| amugy csak a szokasos Real fujas. igy lehet 'dinasztiat' epiteni. |

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
7 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 761 — LIGHTS OUT!

7 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 123 — #NoStress
Amúgy csak nekem fura ez a Willi Orban magyarozos duma?

Értem én, h magyar válogatott, de kb soha semmi köze nem volt Magyarországhoz, magyarul se beszél, szóval nekem ez kicsit visszás.

Bár Rossi szerint meg én kb úgyse vagyok magyar, szóval mit pofázok bele. 😀
rob3r7o
Ha magyar válogatott, akkor az általa szerzett gól magyar gól.
Nem a származást, lakóhelyet vagy a felmenőket rögzítik az UEFA meg FIFA statisztikák.
Például Eusebio góljait is portugálként jegyzik, pedig 19 éves koráig Mozambikban élt, vagy Di Stefano is először argentín, aztán kolumbiai, majd spanyol válogatott volt. De még Puskás is volt párszor spanyol válogatott, szóval nem kell ezt túlmisztifikálni, se pro, se kontra.

7 hónapja
rob3r7o Denver Broncos Air Force Falcons 4 129 — #officialBoliever
Amúgy csak nekem fura ez a Willi Orban magyarozos duma?

Értem én, h magyar válogatott, de kb soha semmi köze nem volt Magyarországhoz, magyarul se beszél, szóval nekem ez kicsit visszás.

Bár Rossi szerint meg én kb úgyse vagyok magyar, szóval mit pofázok bele. 😀

#DenverBroncos #RealMadrid #1FCUnionBerlin #GenoaCFC #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #PaksiFC

#DanielRicciardo #RafaelNadal #EneaBastianini #DT88 #BigBenz #PS2 #CarsonHocevar #JesseLove
7 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 24 405 — Cowboys fan
Az elmúlt 11 meccsből egyszer játszott jól a Real, mák hogy pont a második Girona ellen.
Ilyen játékkal bármelyik PL csapat kifugáz minket, ahogy látom, nemhogy a PL-ben, de még a Bundesligában komolyan megharcolnánk a BL helyekért, szerencse hogy a La liga csapatok idénre történelmi mélységben vannak, így ott még nekünk áll a zászló a fostos játék ellenére is. Óriási öröm hogy Ancelottival hosszabbítottunk, nézhetjük ezt a szart még egy darabig, bár szerintem kizárt hogy kitölti a szerződését.
eaglesmcnabb
majd ő is elmegy a böri elől, mint Cé
7 hónapja
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 408 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Az elmúlt 11 meccsből egyszer játszott jól a Real, mák hogy pont a második Girona ellen.
Ilyen játékkal bármelyik PL csapat kifugáz minket, ahogy látom, nemhogy a PL-ben, de még a Bundesligában komolyan megharcolnánk a BL helyekért, szerencse hogy a La liga csapatok idénre történelmi mélységben vannak, így ott még nekünk áll a zászló a fostos játék ellenére is. Óriási öröm hogy Ancelottival hosszabbítottunk, nézhetjük ezt a szart még egy darabig, bár szerintem kizárt hogy kitölti a szerződését.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
7 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 383 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
St Mary’s is on fire, [your defence is terrified]

El is halasztották a mai meccset. Michael Cox egyik könyvében pont arról emlékezett meg, amikor a PL-meccseken volt tűzijáték, akkor Southamptonban pont ott sikerült eltalálni egy benzinkutat.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
7 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 24 405 — Cowboys fan

zacknorb
és Cservenkai is csak azért, mert akkor végig egyenes kieséses rendszer volt. következő évtől jött a BL, és onnan még nem jutott tovább magyar csapat, magyar játékos is csak módjával
7 hónapja
deyell Las Vegas Raiders 11 679

zacknorb
 index.hu/sport/alapvonal/2011/10/23/kispest-sampdoria/

choose life
7 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 696 — Kinek mit intézett a kormánya
2022 vibeok?

Amúgy nem terrible csak pragmatic
7 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 696 — Kinek mit intézett a kormánya
7 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 618 — The Mathematician
ennek a poulsennek van közbe a 15 évvel korábban mindenhol jó pénzért haknizó poulsenhez?
hú de bűn rossz volt az nálunk

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
7 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 696 — Kinek mit intézett a kormánya
7 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 24 405 — Cowboys fan
és a szánalmas majom szerzi a gólt ...
Negritis, a vajda
várj, lemaradtam, megint Margit-Pool van?
slowmotion
Nem, mert Bale nem szánalmas és nem majom! Ellenben ez a bohóc ☹️
eaglesmcnabb
minket az elmúlt években szerintem Vinicius süllyesztett el általában.
meg általában nálunk szokott olyan lenni, hogy ha valakit ki kellett volna állítani, akkor pont az fogja szerezni a döntetlenre mentő vagy győztes gólt.
7 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 618 — The Mathematician
Olmo mindent megtett hogy bedobásra rúgja

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
7 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 618 — The Mathematician
mondjuk Kroosnak is járt volna már egy sárga korábban mikor hátulról páros lábbal csúszott be

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
7 hónapja
Stoki Jacksonville Jaguars 2 793 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Ezzel a Xavi Simons-szal lesz bajunk az NL meccsen
7 hónapja
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 408 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
és a szánalmas majom szerzi a gólt ...
Negritis, a vajda
várj, lemaradtam, megint Margit-Pool van?
slowmotion
Nem, mert Bale nem szánalmas és nem majom! Ellenben ez a bohóc ☹️

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
7 hónapja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 9 057 — WHO DAT!!!!
és a szánalmas majom szerzi a gólt ...
Negritis, a vajda
várj, lemaradtam, megint Margit-Pool van?
slowmotion
margit-lipcse

csak hát a fetrengő lökdösődő hülyegyerek szerezte a szép gólt

viszont Orban szépet fejelt
Negritis, a vajda
Lökdösődés okés, az szerintem is piros.
Viszont ma amikor fetrengett fel is rúgták szabálytalanságot meg sosem fújt a spori


7 hónapja
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 10 730
Azért leültetném kitölteni viniciust egy iq tesztre. Kíváncsi vagyok elérné-e a 70-et.
7 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 618 — The Mathematician
és a szánalmas majom szerzi a gólt ...
Negritis, a vajda
várj, lemaradtam, megint Margit-Pool van?
slowmotion
margit-lipcse

csak hát a fetrengő lökdösődő hülyegyerek szerezte a szép gólt

viszont Orban szépet fejelt

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
7 hónapja
rob3r7o Denver Broncos Air Force Falcons 4 129 — #officialBoliever
Ez a Rudiger milyen egy kattant kreten. 😀 imádom a csavot.

#DenverBroncos #RealMadrid #1FCUnionBerlin #GenoaCFC #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #PaksiFC

#DanielRicciardo #RafaelNadal #EneaBastianini #DT88 #BigBenz #PS2 #CarsonHocevar #JesseLove
7 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 696 — Kinek mit intézett a kormánya
Na, Willi
7 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 691 — Csodabogár
Viliiiii teeeeeee nagyon...😀