Soccer

41 feliratkozó

7 hónapja
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 838 — Bla, bla, bla
Kellehert még 1 évig padon tartani az idei éve után nem lesz könnyű. Simán top10 PL kapus nálunk meg ül a padon ha Becker egészséges.
alatriste
Igazi luxus egy ilyen csere kapus! Kár, hogy ír... Mondom ezt angol soccer fun-ként.
nagir
Ha az lennél nem így hívnád.
Sixo
Meg az írségével sem tudom mi gondja van.
Mikey
Azzal semmi!
Örülnék, ha lenne egy ilyen fiatal angol tehetséges kapus, ennyi...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
7 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 618 — The Mathematician
egész jó a meccs és ez a barom a jürgenmaister bombról beszél

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
7 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 18 596
Kellehert még 1 évig padon tartani az idei éve után nem lesz könnyű. Simán top10 PL kapus nálunk meg ül a padon ha Becker egészséges.
alatriste
Igazi luxus egy ilyen csere kapus! Kár, hogy ír... Mondom ezt angol soccer fun-ként.
nagir
Ha az lennél nem így hívnád.
Sixo
Meg az írségével sem tudom mi gondja van.
7 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 18 596
Tyű Núñez ezt betekerte!
7 hónapja
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 838 — Bla, bla, bla
Kellehert még 1 évig padon tartani az idei éve után nem lesz könnyű. Simán top10 PL kapus nálunk meg ül a padon ha Becker egészséges.
alatriste
Igazi luxus egy ilyen csere kapus! Kár, hogy ír... Mondom ezt angol soccer fun-ként.
nagir
Ha az lennél nem így hívnád.
Sixo
👎



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
7 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 618 — The Mathematician
Nunez b+

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
7 hónapja
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 838 — Bla, bla, bla
Tipikus... Amikor marha jól focizol, az esélyes berúgja!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
7 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 696 — Kinek mit intézett a kormánya
Aztarohadt Darwin
7 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 761 — LIGHTS OUT!
Kellehert még 1 évig padon tartani az idei éve után nem lesz könnyű. Simán top10 PL kapus nálunk meg ül a padon ha Becker egészséges.
alatriste
Igazi luxus egy ilyen csere kapus! Kár, hogy ír... Mondom ezt angol soccer fun-ként.
nagir
Ha az lennél nem így hívnád.

7 hónapja
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 838 — Bla, bla, bla
Jujjj



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
7 hónapja
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 838 — Bla, bla, bla
Kellehert még 1 évig padon tartani az idei éve után nem lesz könnyű. Simán top10 PL kapus nálunk meg ül a padon ha Becker egészséges.
alatriste
Igazi luxus egy ilyen csere kapus! Kár, hogy ír... Mondom ezt angol soccer fun-ként.



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
7 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 761 — LIGHTS OUT!
Vezetünk 😁
steelwolf
Mekkora lenne ha De Rossival 4. helyen végezne a csapat + EL-t nyerne. Józsi renoméját megfeküdné.

7 hónapja
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 257 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Kellehert még 1 évig padon tartani az idei éve után nem lesz könnyű. Simán top10 PL kapus nálunk meg ül a padon ha Becker egészséges.


Liverpool Fc fan
7 hónapja
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 339 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Vezetünk 😁
7 hónapja
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 838 — Bla, bla, bla
Ez a Székely Dávid csak engem irritál, de nagyon!?!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
7 hónapja
ozibozi New York Giants 16 789
Már lőttek egyet, szóval csak 1-2!
NB2
Borneó és Celebes, görög volt és görög lesz
7 hónapja
NB2 New England Patriots 24 599 — nabege2@yahoo.com
Már lőttek egyet, szóval csak 1-2!
7 hónapja
ozibozi New York Giants 16 789
Nyomi fagyit szépen beárazzák idáig/is/
Háttérben azért csak felsejlik a soros szál.

Szerkesztette: ozibozi
7 hónapja
Stoki Jacksonville Jaguars 2 793 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Olimpiakosz folytatja az erődemonstrációt 😊
7 hónapja
NB2 New England Patriots 24 599 — nabege2@yahoo.com
Aki nem tudná, m4-en van a Pool meccs!
7 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 123 — #NoStress
Nem, nem bírózni akarok ezekkel, csak kiemelni hogy bizony hibáznak mindkét irányba...
eaglesmcnabb
Szerintem ennyi a lényeg, kiegészítve ezzel:

de amugy a legjobb az lenne, ha ezekre az esetekre lenne egyertelmu, koherens itelkezes. minden esetet iteljenek ugyanolyannak.
csebi
De nincs. És nem ítélnek meg ugyanúgy ugyanolyan eseteket. És amíg ez így lesz, addig teljesen felesleges ezen pörögni, mert ugyanúgy lesz jelen a sima balfaszság, ostobaság, az emberi tényező, a hibázás lehetősége vagy akár valamiféle koncepció, eredménybefolyásolási szándék a játékvezető részéről.
Márpedig így lesz, míg világ a világ, mert egy focimeccs túl sok apró momentumból áll össze, és amíg ember vezeti a meccset, nem AI, addig mindig lehet majd találni vitatott eseteket, amiken lehet pörögni, vitázni.
(És az NFL-ben is ugyanez a helyzet, vagy az NBA-ben, meg gondolom a szlovén másodosztályú kézilabdabajnokságban vagy az olasz vizilabdaligában egyaránt.)
"De ettől szép sport a foci, az emberi szubjektumtól."

7 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 696 — Kinek mit intézett a kormánya
Az egyébként rasszistán majmozó (ja bocs, ilyet nem szabad leírni) W. Orbán
FLZOLI
Erre van valami (neadjisten nem full madridista) forrás is, mert velem sehol nem jött szembe?
7 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 678 — Lucas Scott
Pl. az ominózus Real-Bayern párharcon sem csak a spanyolok javára hibáztak, a visszavágó elején 0-0-nál kapott egy kamutizit a Bayern, csakhát a kutya nem foglalkozott vele, mert Vidal fellőtte Ramos labdája mellé a Szojuzra.
eaglesmcnabb
tenyszeruseg kedveert az az odavagon volt es 1-0-as Bayern vezetesnel elso felido legvegen. Rizzoli asszisztense Carvajal mellizmat nezte keznek. ha belotte volna az nagyon komoly hatassal lett volt a parharcra hiszen 2-0 az elso meccs felidejeben.

Tudom hogy nem vagyok elfogulatlan a tegnapi esettel kapcsolatban sem, de őszintén akkor is azt mondanám ha két számomra érdektelen csapat játszik, hogy szerintem ez az eset kurvára nem volt piros (2 db sárga lehetett volna, de ha nem adott az eredeti faultra, akkor lényegtelen erről beszélni), persze kép alapján tűnhet fojtogatásnak, de aki látta a lökést az látja hogy azért nem volt ez "torkon ragadás" ahogy Vilmos nyilatkozott. Persze láttunk már ilyenért is pirosat, vagy amikor anno Pepét is kiállították Müller ellen, mikor szart se csinált, csakhát a német eljátszotta a nagyhalált, VAR meg még tervben sem volt, de szerintem még többször láttunk olyat hogy ilyenre nem járt kiállítás.
eaglesmcnabb
nyilvan lokesek vannak pl szogleteknel, szabadrugasoknal. de itt nem ez volt, egyertelmuen torokra ment Vinnicius (meg ha nem is ragadas volt sztem sem), szandek miatt volt mar ilyenre piros.
ahogy sztem az nem fer bele, hogy holtidoben foldon ulo jatekost lefejelsz, lenyegtelenul attol, hogy milyen erovel csinalod.

de amugy a legjobb az lenne, ha ezekre az esetekre lenne egyertelmu, koherens itelkezes. minden esetet iteljenek ugyanolyannak. ha csak sarga egy ket kezzel lokes, vagy fejeles akkor mindig csak sarga legyen, es ne az, hogy egyszer piros, egyszer meg sarga, vmikor meg semmi. nem gondolnam, hogy VAR korszakaban ez egy megugorhatatlan akadaly lenne (meg ha annak is tunne jelenleg).

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
7 hónapja
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 408 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
én bevallottan nem nézek sok Reál meccset, mert hát nem a szívem csücskei, na.
de engem azért abszolúte érdekelne, hogy hány darab olyan meccs volt az elmúlt években, ahol a Margit kárára tévedett a bíró? nézhetünk hosszabb távot is, hogy nullától különböző legyen a mérőszám 😛

meglátjuk, mondta a vak ember.
slowmotion
Pl. azokban a szezonokban, amikor Negreira kapta a pénzt, és egyáltalán nem csaltak a barca javára, volt olyan la liga szezon pl. 2015-16-os, ahol a Barca 38 meccsen 19 tizit rúgott, a real meg a felét sem. Nyilván itt egyetlen tévedés sem volt közte, full véletlen a különbség 😀

Vagy pl. érdekes, hogy a "real VARdrid"-tól a VAR bevezetése óta a La ligában 27 gólt vettek el, a második ezen a listán a Sevilla 16 ilyen esettel. 😀

Nem, nem bírózni akarok ezekkel, csak kiemelni hogy bizony hibáznak mindkét irányba, csak valahogy mindig a Real javára hozott döntések maradnak meg az emberekben. Pl. az ominózus Real-Bayern párharcon sem csak a spanyolok javára hibáztak, a visszavágó elején 0-0-nál kapott egy kamutizit a Bayern, csakhát a kutya nem foglalkozott vele, mert Vidal fellőtte Ramos labdája mellé a Szojuzra.

Tudom hogy nem vagyok elfogulatlan a tegnapi esettel kapcsolatban sem, de őszintén akkor is azt mondanám ha két számomra érdektelen csapat játszik, hogy szerintem ez az eset kurvára nem volt piros (2 db sárga lehetett volna, de ha nem adott az eredeti faultra, akkor lényegtelen erről beszélni), persze kép alapján tűnhet fojtogatásnak, de aki látta a lökést az látja hogy azért nem volt ez "torkon ragadás" ahogy Vilmos nyilatkozott. Persze láttunk már ilyenért is pirosat, vagy amikor anno Pepét is kiállították Müller ellen, mikor szart se csinált, csakhát a német eljátszotta a nagyhalált, VAR meg még tervben sem volt, de szerintem még többször láttunk olyat hogy ilyenre nem járt kiállítás.

Amúgy biztos vagyok benne, hogy hosszú távon a Real nyerné a legtöbbet ha Viniciust eltakarítanák az élsportból, egyáltalán nem való oda. Ancelotti meg a nagy tanár, aztán kb. lófaszt se tud vele kezdeni, se a pszichológusok, nem értem mire várunk vele kapcsolatban, csodára?

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
7 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 24 405 — Cowboys fan
emnétyes (vagy nemzethysportos) csávó miatt mekkora szekunder szégyen volt már végighallgatni a Sparta-meccs előtti sajttájt...