Soccer

41 feliratkozó

több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
most, h nincs Szóza kiv vok rá is rászállnak-e a nagyokosok, bognáryurival az élen...
Divat
amíg nem jönnek az eredmények, nem, mert addig biztonságban van a "munkájuk" 😀
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 718
Várjál mert majd lehet nálatok is odaviszi a semmitérő külföldieket, akiknél sokkal jobbak lennének a magyarok, mert ezek a szar külföldiek csak szar külföldön tudnak sikert aratni, de a brutális nb1-ben nem tudnak alkotni :/

Szánalmas, hogy FB-n látok bármit hogy elment Sousa, tele van kommenttel, hogy hála az égnek, hogy elment, és reméljük viszi magával a sok szar külföldit is, hogy végre nyerjük meg az nb1-bet... Eszméletlen mennyi idióta járkál szabadlábon.fetomy
az a lényeg, hogy Kaszinós Gyuri jómegmondta, hogy visszalépés volt szakmailag Sousa munkája Fehérvárott.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Várjál mert majd lehet nálatok is odaviszi a semmitérő külföldieket, akiknél sokkal jobbak lennének a magyarok, mert ezek a szar külföldiek csak szar külföldön tudnak sikert aratni, de a brutális nb1-ben nem tudnak alkotni :/

Szánalmas, hogy FB-n látok bármit hogy elment Sousa, tele van kommenttel, hogy hála az égnek, hogy elment, és reméljük viszi magával a sok szar külföldit is, hogy végre nyerjük meg az nb1-bet... Eszméletlen mennyi idióta járkál szabadlábon.
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
 ulloi129.wordpress.com/2013/01/10/moniz-csatart-es-belso-vedot-keresunk-evente-ket-fiatalt-szeretnek-kinevelni/


még mindig nem hiszem el, h egy ilyen EDZŐT sikerült találnunk!!! az is mindent elmond, h s1-en futó "idegenlégiósok" c. műsorban megkérdezték a játékosokat, h szerintük ki a legjobb...egyszerre mindenki: "MONIZ"
most, h nincs Szóza kiv vok rá is rászállnak-e a nagyokosok, bognáryurival az élen...

legbesztebb:
“Szép futballt szeretnék látni, Mert ha nyerünk, de nem szép a játék, én szégyellni fogom magam.”

|
több mint 11 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
MessiballAmadeus91
forrás ezekhez van magyarul vagy angolul?kaszo
más ilyen fórumon olvastam én isAmadeus91
Húúú pedig egy forrás azért rendben lenne ezek mellé 😊)
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
Ramos meg Pepe (Ibra?) nyomdokaiba lépett. Irány a karate.
Szégyen. Tud focizni, de hogy ez mire jó...költői kérdés... JC6
Nyilván csak ők 3 an szabálytalankodnak 3-an. Tönkreteszik Európa labdarugását a brutalitásukkal.
Most komolyan minden faltnál rinyálni kell?
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Ramos meg Pepe (Ibra?) nyomdokaiba lépett. Irány a karate.
Szégyen. Tud focizni, de hogy ez mire jó...költői kérdés...
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 718
MessiballAmadeus91
forrás ezekhez van magyarul vagy angolul?kaszo
más ilyen fórumon olvastam én is

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
MessiballAmadeus91
forrás ezekhez van magyarul vagy angolul?
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Nem semmi ez a Michu gyerek a Swanseaban, főleg ha azt nézzük hogy milyen olcsón igazolták ..... 24 meccs 16 gól....Jack Zoltán
Minden évben van valaki, aki egyszezonos csodát nyom, aztán ha meg elviszi valami nagyobb csapat, akkor többnyire visszaesik.
Még várnék két évet a srác megítélésével, ettől függetlenül nagy szezont nyom, az tény.Stez
Most ha igazán troll lennék, mondhatnám hogy pl. Szalai, de remélem összejön neki MAJD egy nagyobb csapatban is.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 718
1.Tomas Rosicky: " I swear that I've voted for Cristiano Ronaldo,but FIFA gave my votes to messi! "

2. Gianluigi Buffon also has voted for Cristiano Ronaldo, but FIFA gave the vote to Pirlo.

3.Thiago Silva (PSG): "I gave my vote for Cristiano Ronaldo but my vote according to FIFA is given to messi. It's sad what is happening"

4.Journalist from Indonesia says that he voted for Xavi, but of course his vote was attributed to messi

5.José Pekerman, " Of course that I voted for Falcao! But FIFA said that I voted for messi which wasn't like that. I don't know what's going on,but I didn't voted for Messi!"

Lukasz Piszczek: "Messi was not on my list. How did he beame my third choice?"

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem semmi ez a Michu gyerek a Swanseaban, főleg ha azt nézzük hogy milyen olcsón igazolták ..... 24 meccs 16 gól....Jack Zoltán
Minden évben van valaki, aki egyszezonos csodát nyom, aztán ha meg elviszi valami nagyobb csapat, akkor többnyire visszaesik.
Még várnék két évet a srác megítélésével, ettől függetlenül nagy szezont nyom, az tény.

több mint 11 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 048
Nem semmi ez a Michu gyerek a Swanseaban, főleg ha azt nézzük hogy milyen olcsón igazolták ..... 24 meccs 16 gól....
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
milánó szebbik felén meg nyugdíjas klub lesz/lehet: Rocchi,Sorrentino,Lampard(?)...bár aztán lehet előrébb lennénk velük! 😊

|
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
szívás ez a zártkapu nagyon , de Chuck Norris

ott lesz, és szurkolni fog a Magyaroknak!!yooker


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 358 — Expect the Best !
szívás ez a zártkapu nagyon , de Chuck Norris

ott lesz, és szurkolni fog a Magyaroknak!!
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 944 — no es importante
Innentől a vita max a gyűlölködjünk vagy az off topicban folytatódjon a személyeskedést mellőzve, ha kérhetem, itt menjen csak a fikázás a Messiball miatt mondjuk


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Tessék, egy kép. Az "elkövető" jól felismerhető, so what's the problem, dear police?
JC6
😀 És mi legyen a vád, szappan illegális felmutatása? 😀 Remélem ezt te sem gondolod komolyan.Dub
nem lenne ilyen vicces, ha a nagymamád a gázkamrában végezte volna...te @&~˘°˛`ˇˇ^ˇ..........JC6
Sajnálatos, de nekem mi közöm van hozzá? Vagy akár a képen szereplőnek mi köze van hozzá? Az a vicces, hogy egy szappant felmutató idiótát is bíróság elé citálnál? Komolyan érdekelne, mi lenne a vád? 😀 Megértem, ha nem tetszik, nekem sem tetszik sok minden más egyéb dolog. Ilyenkor hol van a híres tolerancia? A személyeskedést meg ha kérhetlek mellőzd, addig amíg én nem minősítettelek téged. De ez itt már amúgy is OFF.Dub
A vád: Meddő emberek súlyos lélektani bántalmazása BABA szappan felmutatása által. Alsó hangon 8-10 év, de lehet életfogytig is.

De most komolyan jc6, a cigányozóknak meg zsidózóknak meg van mondva, hogy ne ítéljenek az alapján, hogy velük mi történt, ha az anyjukat megerőszakolta ez cigánycsorda akkor se cigányozzon, de ha nekem a mamámat idő előtt elhamvasztották, akkor máris kiindulhatok és ítélkezhetek ez alapján?

És a továbbiakban módosítsuk a stadionszabályokat.
1.3 TILOS a pályára bevinni fegyvert, vagy annak látszó tárgyat, robbanószert, tűzijátékot és Baba szappant. fetomy
Ha csak a Baba szappant tiltod ki, akkor könnyen kicseleznek, hiszen más márkájút visznek be.
Még ezek a prosztó, kisstílű emberek is megoldják. 😛
Ez a kép egyébként jó markating a Baba szappannak, lehet divatot teremt.

több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Tessék, egy kép. Az "elkövető" jól felismerhető, so what's the problem, dear police?
JC6
😀 És mi legyen a vád, szappan illegális felmutatása? 😀 Remélem ezt te sem gondolod komolyan.Dub
nem lenne ilyen vicces, ha a nagymamád a gázkamrában végezte volna...te @&~˘°˛`ˇˇ^ˇ..........JC6
Sajnálatos, de nekem mi közöm van hozzá? Vagy akár a képen szereplőnek mi köze van hozzá? Az a vicces, hogy egy szappant felmutató idiótát is bíróság elé citálnál? Komolyan érdekelne, mi lenne a vád? 😀 Megértem, ha nem tetszik, nekem sem tetszik sok minden más egyéb dolog. Ilyenkor hol van a híres tolerancia? A személyeskedést meg ha kérhetlek mellőzd, addig amíg én nem minősítettelek téged. De ez itt már amúgy is OFF.Dub
A vád: Meddő emberek súlyos lélektani bántalmazása BABA szappan felmutatása által. Alsó hangon 8-10 év, de lehet életfogytig is.

De most komolyan jc6, a cigányozóknak meg zsidózóknak meg van mondva, hogy ne ítéljenek az alapján, hogy velük mi történt, ha az anyjukat megerőszakolta ez cigánycsorda akkor se cigányozzon, de ha nekem a mamámat idő előtt elhamvasztották, akkor máris kiindulhatok és ítélkezhetek ez alapján?

És a továbbiakban módosítsuk a stadionszabályokat.
1.3 TILOS a pályára bevinni fegyvert, vagy annak látszó tárgyat, robbanószert, tűzijátékot és Baba szappant.
több mint 11 éve
Dub New Orleans Saints 1 019
Tessék, egy kép. Az "elkövető" jól felismerhető, so what's the problem, dear police?
JC6
😀 És mi legyen a vád, szappan illegális felmutatása? 😀 Remélem ezt te sem gondolod komolyan.Dub
nem lenne ilyen vicces, ha a nagymamád a gázkamrában végezte volna...te @&~˘°˛`ˇˇ^ˇ..........JC6
Sajnálatos, de nekem mi közöm van hozzá? Vagy akár a képen szereplőnek mi köze van hozzá? Az a vicces, hogy egy szappant felmutató idiótát is bíróság elé citálnál? Komolyan érdekelne, mi lenne a vád? 😀 Megértem, ha nem tetszik, nekem sem tetszik sok minden más egyéb dolog. Ilyenkor hol van a híres tolerancia? A személyeskedést meg ha kérhetlek mellőzd, addig amíg én nem minősítettelek téged. De ez itt már amúgy is OFF.
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
És mi van, ha az ő nagymamáját meg éppen egy zsidó származású elkövető ölte meg?jjncaa
Isten nepe nekik barmit szabad. Amugy meg inkabb fejezetek be, JC6 ha ennyira nem vagy kepes a poen fogni akkor inkabb ne reagalj. Komolyan egymas heccelesen is igy ki kell mar akadni.
On
Mi a baj ezzel a kezdo 11-el ? Max a juvesokat nem tudom hova tenni, de csak mert nem ismerem.
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 944 — no es importante
És mi van, ha az ő nagymamáját meg éppen egy zsidó származású elkövető ölte meg?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Tessék, egy kép. Az "elkövető" jól felismerhető, so what's the problem, dear police?
JC6
😀 És mi legyen a vád, szappan illegális felmutatása? 😀 Remélem ezt te sem gondolod komolyan.Dub
nem lenne ilyen vicces, ha a nagymamád a gázkamrában végezte volna...te @&~˘°˛`ˇˇ^ˇ..........
több mint 11 éve
Dub New Orleans Saints 1 019
Tessék, egy kép. Az "elkövető" jól felismerhető, so what's the problem, dear police?
JC6
😀 És mi legyen a vád, szappan illegális felmutatása? 😀 Remélem ezt te sem gondolod komolyan.Dub
Az tuti papírzsepi?
Mert mondjuk úgy a múltat ismerve, meg a beszólogatásokat, előbb mondanám, hogy szappan. Stez
Először annak néztem, szerkesztve... Ettől függetlenül az is éppen ugyanolyan komolytalan, mintha papírzsepi lett volna.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Tessék, egy kép. Az "elkövető" jól felismerhető, so what's the problem, dear police?
JC6
😀 És mi legyen a vád, szappan illegális felmutatása? 😀 Remélem ezt te sem gondolod komolyan.Dub
Az tuti papírzsepi?
Mert mondjuk úgy a múltat ismerve, meg a beszólogatásokat, előbb mondanám, hogy szappan.