Soccer

41 feliratkozó

több mint 11 éve
Dub New Orleans Saints 1 019
Tessék, egy kép. Az "elkövető" jól felismerhető, so what's the problem, dear police?
JC6
😀 És mi legyen a vád, szappan illegális felmutatása? 😀 Remélem ezt te sem gondolod komolyan.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Tessék, egy kép. Az "elkövető" jól felismerhető, so what's the problem, dear police?

több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Egyébként jön esetleg valaki innen a vonatos csapattal majd az idegenbelire?Dub
Van rá esély,hogy megyek.Február 15-ig kéne elutalni a pénzt,ha jól tudom,ha össze szedem a pénzt rá,akkor tuti.De elsőnek a derbyre gyűjtök.
Kiss
Jaja feb 15-ig kell. Én szerencsére jó korán befizettem még augusztusban, akkor még félárért lehetett. Ha van kedved és jössz, majd dobj egy pm-et, vendégem vagy egy jó pálinkára (vagy többre), már csak a Saints miatt is. 😊Dub
Írok majd ,ha többet tudok majd.Olyan hónap végén már tudni fogom biztosra.A pálinkát nem fogom elutasítani azt megígérhetem. 😉

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
Dub New Orleans Saints 1 019
Egyébként jön esetleg valaki innen a vonatos csapattal majd az idegenbelire?Dub
Van rá esély,hogy megyek.Február 15-ig kéne elutalni a pénzt,ha jól tudom,ha össze szedem a pénzt rá,akkor tuti.De elsőnek a derbyre gyűjtök.
Kiss
Jaja feb 15-ig kell. Én szerencsére jó korán befizettem még augusztusban, akkor még félárért lehetett. Ha van kedved és jössz, majd dobj egy pm-et, vendégem vagy egy jó pálinkára (vagy többre), már csak a Saints miatt is. 😊
több mint 11 éve
Dub New Orleans Saints 1 019
Egyébként miért ne kiabálhatná azt az ember, amit akar? Van aki ezt, más amazt. Erről szólna a demokrácia meg a szabad vélemény nem? Miért kellene kitiltani pusztán azért valakit, mert esetlegesen negatív véleménnyel van valakikről? Nem kötelező egyet érteni vele, nem kötelező énekelni se, de tiltani sem kéne. Milyen hangulatos is lenne a román-magyar majd Bukarestben, ha kitiltanák a B-közép felét és mondjuk csak az MTK szurkolói utazhatnának. Vagy egy UTE-Fradi 100 fős táborokkal. Vicces, hogy akik egyébként a legliberálisabban állnak hozzá más témákhoz, most pont azok követelik a leghangosabban a kitiltásokat. Bukarestben minket és a himnuszunkat is jó eséllyel ki fogják fütyülni, nem fog tetszeni, de nem is fogom véres szájjal követelni, hogy akkor tiltsák ki őket, zárt kapus meccs stb... Egyébként jön esetleg valaki innen a vonatos csapattal majd az idegenbelire?Dub
nincs jobb, mikor egy szélsőjobboldali a demokráciába kapaszkodik.Amadeus91
Nincs jobb mikor egy demokrata, általánosít, kettős mércét alkalmaz, korlátozni kívánja a szólás szabadságot és a "demokrácia nevében" kitiltásokat követel (jobb esetben pusztán megjelenés alapján is). Jobb helyeken a demokrácia tudtommal nem arról szól, hogy csak a nekem tetsző véleményeknek engedünk teret.
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
mondd meg mi értelme van egy ilyen szankciónak? holnaptól nem lesz rasszizmus Mo-n mert szólt a Fifa?davemayer
A Te kérdésed pedig: mondd meg mi értelme van egy büntetésnek? holnaptól nem lesz bűnözés Mo-n mert büntetik?tomi-tomi
Mondjuk ez a hasonlat max úgy lenne helytálló, hogy ha kirabolnak 3 boltot Magyarországon, akkor egy hónapra bezárják az összeset, hogy ne legyen rablás. Igaz, hogy 3 faszfej miatt senki nem tud boltba menni, de a problémát "megoldották".kaszo
Nagyjából így nyithatsz bankfiókot. Ha alkalmatlan a helyiséged/személyzeted, hogy az elfogadható szintűre mérsékeljed a bankrablás kockázatát, akkor bezáratják. A fiók ügyfelei megszívták, személyes ügyintézésre bumlizhatnak tovább.
AZ ÁNTSZ sem vizsgálja, hogy egy közétkeztetési konyha hány gyerekre főz, ha nem felel meg az előírásoknak, bezárják. Nem fertőzheti meg az embereket.
Csak éppen ott a tulajnak (rendezőnek) elemi érdeke, hogy megfeleljen a szabályoknak.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Egyébként miért ne kiabálhatná azt az ember, amit akar? Van aki ezt, más amazt. Erről szólna a demokrácia meg a szabad vélemény nem? Miért kellene kitiltani pusztán azért valakit, mert esetlegesen negatív véleménnyel van valakikről? Nem kötelező egyet érteni vele, nem kötelező énekelni se, de tiltani sem kéne. Milyen hangulatos is lenne a román-magyar majd Bukarestben, ha kitiltanák a B-közép felét és mondjuk csak az MTK szurkolói utazhatnának. Vagy egy UTE-Fradi 100 fős táborokkal. Vicces, hogy akik egyébként a legliberálisabban állnak hozzá más témákhoz, most pont azok követelik a leghangosabban a kitiltásokat. Bukarestben minket és a himnuszunkat is jó eséllyel ki fogják fütyülni, nem fog tetszeni, de nem is fogom véres szájjal követelni, hogy akkor tiltsák ki őket, zárt kapus meccs stb... Egyébként jön esetleg valaki innen a vonatos csapattal majd az idegenbelire?Dub
Van rá esély,hogy megyek.Február 15-ig kéne elutalni a pénzt,ha jól tudom,ha össze szedem a pénzt rá,akkor tuti.De elsőnek a derbyre gyűjtök.

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Egyébként miért ne kiabálhatná azt az ember, amit akar? Van aki ezt, más amazt. Erről szólna a demokrácia meg a szabad vélemény nem? Miért kellene kitiltani pusztán azért valakit, mert esetlegesen negatív véleménnyel van valakikről? Nem kötelező egyet érteni vele, nem kötelező énekelni se, de tiltani sem kéne. Milyen hangulatos is lenne a román-magyar majd Bukarestben, ha kitiltanák a B-közép felét és mondjuk csak az MTK szurkolói utazhatnának. Vagy egy UTE-Fradi 100 fős táborokkal. Vicces, hogy akik egyébként a legliberálisabban állnak hozzá más témákhoz, most pont azok követelik a leghangosabban a kitiltásokat. Bukarestben minket és a himnuszunkat is jó eséllyel ki fogják fütyülni, nem fog tetszeni, de nem is fogom véres szájjal követelni, hogy akkor tiltsák ki őket, zárt kapus meccs stb... Egyébként jön esetleg valaki innen a vonatos csapattal majd az idegenbelire?Dub
nincs jobb, mikor egy szélsőjobboldali a demokráciába kapaszkodik.Amadeus91
mondja ezt a kommunista 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 718
Egyébként miért ne kiabálhatná azt az ember, amit akar? Van aki ezt, más amazt. Erről szólna a demokrácia meg a szabad vélemény nem? Miért kellene kitiltani pusztán azért valakit, mert esetlegesen negatív véleménnyel van valakikről? Nem kötelező egyet érteni vele, nem kötelező énekelni se, de tiltani sem kéne. Milyen hangulatos is lenne a román-magyar majd Bukarestben, ha kitiltanák a B-közép felét és mondjuk csak az MTK szurkolói utazhatnának. Vagy egy UTE-Fradi 100 fős táborokkal. Vicces, hogy akik egyébként a legliberálisabban állnak hozzá más témákhoz, most pont azok követelik a leghangosabban a kitiltásokat. Bukarestben minket és a himnuszunkat is jó eséllyel ki fogják fütyülni, nem fog tetszeni, de nem is fogom véres szájjal követelni, hogy akkor tiltsák ki őket, zárt kapus meccs stb... Egyébként jön esetleg valaki innen a vonatos csapattal majd az idegenbelire?Dub
nincs jobb, mikor egy szélsőjobboldali a demokráciába kapaszkodik.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
mondd meg mi értelme van egy ilyen szankciónak? holnaptól nem lesz rasszizmus Mo-n mert szólt a Fifa?davemayer
A Te kérdésed pedig: mondd meg mi értelme van egy büntetésnek? holnaptól nem lesz bűnözés Mo-n mert büntetik?tomi-tomi
Mondjuk ez a hasonlat max úgy lenne helytálló, hogy ha kirabolnak 3 boltot Magyarországon, akkor egy hónapra bezárják az összeset, hogy ne legyen rablás. Igaz, hogy 3 faszfej miatt senki nem tud boltba menni, de a problémát "megoldották".
több mint 11 éve
Dub New Orleans Saints 1 019
Egyébként miért ne kiabálhatná azt az ember, amit akar? Van aki ezt, más amazt. Erről szólna a demokrácia meg a szabad vélemény nem? Miért kellene kitiltani pusztán azért valakit, mert esetlegesen negatív véleménnyel van valakikről? Nem kötelező egyet érteni vele, nem kötelező énekelni se, de tiltani sem kéne. Milyen hangulatos is lenne a román-magyar majd Bukarestben, ha kitiltanák a B-közép felét és mondjuk csak az MTK szurkolói utazhatnának. Vagy egy UTE-Fradi 100 fős táborokkal. Vicces, hogy akik egyébként a legliberálisabban állnak hozzá más témákhoz, most pont azok követelik a leghangosabban a kitiltásokat. Bukarestben minket és a himnuszunkat is jó eséllyel ki fogják fütyülni, nem fog tetszeni, de nem is fogom véres szájjal követelni, hogy akkor tiltsák ki őket, zárt kapus meccs stb... Egyébként jön esetleg valaki innen a vonatos csapattal majd az idegenbelire?
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 718
nem tudom gabtsi, te hogy vagy vele, de én nem tűrném meg magam és a családom mellett azokat az állatokat a meccsen! most neked az miért jó, hogy kiviszed a fiad a stadionba, melletted meg folyamatosan az megy, hogy mocskos zsidók, rohadt szőröstalpú románok, buzi szlovákok, vesszen trianon, megy a huhogás, a fütyülés a köpködés?
a keménymag az keménymag és nagyon szépen hangzik több 100 torokból a ria ria, jó sokáig, egészen addig, amíg nem nyilvánulnak meg a fent említett módon. azért is viszik oda sokan a családjukat, hogy testközelből éljék át, mi az igaz szurkolás, ne csak üljenek oszt bambuljanak.
de amit láttam, hallottam ott akkor...jó hogy az mellett vagyok, hogy ezeket a káros elemeket zárják ki a stadionokból, azonnal!JC6
ugyanarról beszélünk, bár előbb nem a rendbontókról értékeztél.
de ezeket az embereket nekünk kell kiszűrni, nem a FIFAnak mert az sose fogja tudni.
addig fog ez menni, amíg úgy nem érzik egyszer csak hogy ez kellemetlen és magát járatja le vele.
ezeket az elemeket ki kell zárni a stadionból.
gabtsi
témához:  nepstadion.blog.nepsport.hu/archives/2013/01/09/Ellenzem_a_zsidozast_mert_igy_nem_lehet_budos_romanozni/

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 718
 www.hatharom.hu/article/3b7f55-kozrohej-a-fifa-galan-ime-az-ev-valodi-csapata

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
ettől az egésztől még aznap este/éjszaka el kellett volna határolódni azonnal. itt az MLSZ a főbűnös. milyen szép is, hogy pár perce az NSO-n a szurkolók segítségét kérik...sportszerű magatartás 😀
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nem tudom gabtsi, te hogy vagy vele, de én nem tűrném meg magam és a családom mellett azokat az állatokat a meccsen! most neked az miért jó, hogy kiviszed a fiad a stadionba, melletted meg folyamatosan az megy, hogy mocskos zsidók, rohadt szőröstalpú románok, buzi szlovákok, vesszen trianon, megy a huhogás, a fütyülés a köpködés?
a keménymag az keménymag és nagyon szépen hangzik több 100 torokból a ria ria, jó sokáig, egészen addig, amíg nem nyilvánulnak meg a fent említett módon. azért is viszik oda sokan a családjukat, hogy testközelből éljék át, mi az igaz szurkolás, ne csak üljenek oszt bambuljanak.
de amit láttam, hallottam ott akkor...jó hogy az mellett vagyok, hogy ezeket a káros elemeket zárják ki a stadionokból, azonnal!JC6
ugyanarról beszélünk, bár előbb nem a rendbontókról értékeztél.
de ezeket az embereket nekünk kell kiszűrni, nem a FIFAnak mert az sose fogja tudni.
addig fog ez menni, amíg úgy nem érzik egyszer csak hogy ez kellemetlen és magát járatja le vele.
ezeket az elemeket ki kell zárni a stadionból.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 718
 www.nemzetisport.hu/legiosok/mainz-szalait-20-millio-euroert-viheti-az-arsenal-sajtohir-2205829empty taxi
Nekem kissé hápog...Asbee
"Juhászt a BÁJERBE"

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 903 — Saturday Night Lights
szóval megkülönböztetnéd őket ?! hátrányosan ? prekoncepcióval ?gabtsi
Nem vagyok képben a stadionbalhék utáni rendőrségi intézkedés mikéntjéről, de gondolom, indulnak eljárások garázdaság vagy hatósági személy elleni erőszak miatt.
Olyan nehéz lenne az eljárás alá vont személyek kitiltása, amelyik a jogerős bírósági ítéletig fennmaradna? Aztán, ha kiderül, hogy csak rosszkor volt rossz helyen 😊, mondjuk kárpótlásul kapna egy féléves ingyen belépőt?Dzsokijuing
nem hinném h ez jó megoldás.



gabtsi
Pedig hasraütésre nem fogod a közösségellenes magatartást tanúsító személyeket kipakolni, csak ha papírjuk van róla.
Persze a stadionon belül a folyamatosan mocskolódó, zsidózó, cigányozó elemekkel így sem tudnak itthon sokat kezdeni (szent szólásszabadság), legfeljebb a gyerekemet nem viszem ki meccsre. Mondjuk a szar foci miatt amúgy sem vinném.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
nem tudom gabtsi, te hogy vagy vele, de én nem tűrném meg magam és a családom mellett azokat az állatokat a meccsen! most neked az miért jó, hogy kiviszed a fiad a stadionba, melletted meg folyamatosan az megy, hogy mocskos zsidók, rohadt szőröstalpú románok, buzi szlovákok, vesszen trianon, megy a huhogás, a fütyülés a köpködés?
a keménymag az keménymag és nagyon szépen hangzik több 100 torokból a ria ria, jó sokáig, egészen addig, amíg nem nyilvánulnak meg a fent említett módon. azért is viszik oda sokan a családjukat, hogy testközelből éljék át, mi az igaz szurkolás, ne csak üljenek oszt bambuljanak.
de amit láttam, hallottam ott akkor...jó hogy az mellett vagyok, hogy ezeket a káros elemeket zárják ki a stadionokból, azonnal!
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
szóval megkülönböztetnéd őket ?! hátrányosan ? prekoncepcióval ?gabtsi
Nem vagyok képben a stadionbalhék utáni rendőrségi intézkedés mikéntjéről, de gondolom, indulnak eljárások garázdaság vagy hatósági személy elleni erőszak miatt.
Olyan nehéz lenne az eljárás alá vont személyek kitiltása, amelyik a jogerős bírósági ítéletig fennmaradna? Aztán, ha kiderül, hogy csak rosszkor volt rossz helyen 😊, mondjuk kárpótlásul kapna egy féléves ingyen belépőt?Dzsokijuing
nem hinném h ez jó megoldás.
én csak arra akartam utalni, hogy a kollektív bűnösség, ami ellen JC6 rendszerint fellép, ugyanaz amiről itt néhány poszttal ezelőtt prédikált. miért ne lehetne valakinek a világnézete/vallása az amit ő szeretne, és miért nem hagyjuk ebben békén, addig amíg nekünk, mint egyénnek, vagy közösségnek nem árt vele ? miért ne hihetne, gondolhatna bárki bármiben és bármit szabadon ? én ebben hiszek.

ha valaki az apostoli magyar királyságban hisz, akkor tegye, ha valaki a jóistenben, akkor tegye azt. de miért kell egy ember vagy egy csoport cselekedete alapján az összeset egy kalap alá vonva elítélni ?

ha valaki nagymagyarországos kabátban jön bakancsban, ne adj isten kopasz is, az biztos h rendbontó ezért zárjuk ki ? ez a megoldás ?
de ugyanakkor az probléma, hogy egy másik topikban valaki cigánybűnözésről beszél és hogy minden cigány bűnöző ? hát lófaszt.

ez a kettős mérce, és ez ellen írtam amit írtam. JC6 is ugyanolyan kirekesztő mint a kuruc info, csak a másik oldalról.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Az a kemény egyébként, hogy az nb1 vagy magyar bajnokság vagy faszom tudja mi facebook oldalon azonnal elkezdték árulni a Nagy Magyarországos bögréket, pólókat, stb...

btw a szólásszabadság híve vagyok, nevetségesnek is tartom ezt, de egy érett felnőtt embernek el kell tudnia fogadni, hogy ezeket a népeket jobban védik. Ugyanúgy, ahogy egy zsidónak ha van esze, nem veszi fel pár gyökér pofázását. A büntetés meg persze, hogy kollektív. Ez így van az életben, főleg ha nem lehet egyesével elővenni a tetteseket.

Egyébként a csapatnak nem kell aggódni, ahogy láttam már szervezik a stadion mellé a nézőket kivetítővel, szóval lehet majd buzdítani a magyar nemzeti tizenegyet a fasszopó románok, büdös zsidók és szarrágó FIFA rigmusokkal.
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
 www.nemzetisport.hu/legiosok/mainz-szalait-20-millio-euroert-viheti-az-arsenal-sajtohir-2205829empty taxi
Nekem kissé hápog...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 903 — Saturday Night Lights
szóval megkülönböztetnéd őket ?! hátrányosan ? prekoncepcióval ?gabtsi
Nem vagyok képben a stadionbalhék utáni rendőrségi intézkedés mikéntjéről, de gondolom, indulnak eljárások garázdaság vagy hatósági személy elleni erőszak miatt.
Olyan nehéz lenne az eljárás alá vont személyek kitiltása, amelyik a jogerős bírósági ítéletig fennmaradna? Aztán, ha kiderül, hogy csak rosszkor volt rossz helyen 😊, mondjuk kárpótlásul kapna egy féléves ingyen belépőt?

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
tomi-tomi amit meg kiemeltél a mondandómból ott arra céloztam hogy már én is nagyon unom hogy egy ilyen csoport feljelenti a teljes közönséget a Fifánál, ha kint lettem volna és nem csináltam volna semmi ilyet kikérném magamnak. Ezt sokkal jobb lett volna az adott egyének felé címezni, nem hiszem el (főleg hogy te a drapériák tartalmáról beszélsz amit csak vissza lehetne nézni hogy ki rakta ki) hogy nem lehetne őket kitiltani a stadionokból. Most velük együtt az sem nézheti meg a helyszínen ezt a meccset akit a sport érdekelt volna.
Komolyan azt hiszik hogy ezzel az ügy el van rendezve? Ha büntetünk egy ilyen miatt akkor már ne egy meccsre, addig meszelném el az adott ország csapatát amíg a technikai megoldások nem adottak az egyének kiszűrésére, ez talán inkább ösztönzőleg hatna és lehet hogy a célját is elérné, ez nem.davemayer
Természetesen iszonyúan fájó döntés, a legfontosabb VB selejtező előtt. (A románok nem is rejtik véka alá az örömüket.)
Ha alaptalan lett volna a feljelentés, akkor lehet unni, hogy már megint ártatlanul lettünk megvádolva. Sajnos, nem így volt; lényegtelen számomra, hogy ki jelezte, hogy mi megszegtük a szabályt. Én sumáknak tartanám magam, ha szabálysértőként azzal lennék elfoglalva, hogy ki jelentett fel. Egy adócsaló ne háborodjon fel, hogy azért kapták el, mert a szomszédja "felnyomta".
Mi rendeztük azt a meccset. Nem feltétlen a szomszédos szurkolónak kéne letépni a drapériát, vagy szólni, hogy nem elegáns Mussolinit éltetni és Auschwitzba induló vonatot emlegetni, könnyen lincselés lehet a vége, tekintve hogy egy komplett szektor viselkedett így.
De mit tett a rendező, hogy a FIFA szabályai szerint rend legyen? A FIFA szerint semmit. Ezért megbüntette a rendezőt, áttételesen természetesen a nézőket. Btw ebben semmi váratlan, meglepő nem volt, évek óta megy a FIFA és az UEFA rasszizmus elleni kampánya.
Álságosnak tartom ezért az MLSZ felháborodását, nem utólag kellett volna bocsánatkérő levelet írni, hanem reagálni a szabálysértésre. Csak azt hitték, hogy ez még belefér. Nem, Zürich-ben értenek a focihoz.

A FIFA/UEFA nem a nézőt akarja büntetni, a rendezőt akarja rászorítani, hogy mindenki tartsa be a szabályokat. Az angolok 5 évig nem mehettek európai kupákba a futballhuligánjaik miatt. Megtalálták a módját, hogy a pályától egy méterre minden akadályozó eszköz nélkül üldögélhessél a nyolc éves gyerekeddel, mintha otthon a nappaliban lennél.
Ha nekünk fontos (de még mennyire!), hogy ötvenezren legyenek kinn a románok ellen, akkor meg kell tanulnunk nem zsidózni/huhogni és/vagy kizárni ezeket az embereket a nézőtérről. Kezdhetjük a tanulást a bajnoki meccseken.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
szóval megkülönböztetnéd őket ?! hátrányosan ? prekoncepcióval ?

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Nálunk azért nem fog változni semmi, mert mivel Angliával ellentétben szar a foci, az agyatlanok nem a meccs miatt, hanem tombolni járnak ki.
Erre a pedig az éppen aktuális hatalomnak óriási szüksége van, mert inkább egy romos stadiont és a másik színbe öltözött agyatlant verje szét a nagyérdemű, mint hogy kimenjen az utcára és ott üvöltse, hogy szar a rendszer.Dzsokijuing
Ez igaz. De elkezdeni el lehetne a szankcionálást, például azzal, hogy nem engedem be a stadionba az árpádsávos zászlókkal felfegyverzett, nagymagyarországos fekete bőrdzsekis, bakancsos, kopasz egyéneket. Ha be is engedem, elkülönítem őket két sor biztonságissal, az első balhé után pedig örökös kitiltás.