A Jets kirúgta Robert Saleh főedzőt!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 11 éve
YoungZeeZee 8 468
Az igaz, hogy fut és jól is néz ki még,de közben az egész rohad belülről lassan lassan😕
De persze MO-hoz nem lehet hasonlítani.
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
Marbellai listát nézve ezek a csapatok együtt nem olyan híresek mint Van Nistelrooy aki ott él jelenleg..mondjuk tavaly D. Yorke fordult meg ott. Bár Marbella manapság leszállóágban van maga a város a vezetés miatt😕
Az idő viszont fenomenális😊ZoliMP
Leszálló ágban? Már csak 100-200 luxus sok százmillás yacht áll a kikötőbe és a 40-50 ferrari , aston martin már lelett cserélve 20-30ra + Porschekra ? 😀
több mint 11 éve
YoungZeeZee 8 468
Marbellai listát nézve ezek a csapatok együtt nem olyan híresek mint Van Nistelrooy aki ott él jelenleg..mondjuk tavaly D. Yorke fordult meg ott. Bár Marbella manapság leszállóágban van maga a város a vezetés miatt😕
Az idő viszont fenomenális😊
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
 www.nemzetisport.hu/spanyol_labdarugas/real-madrid-mourinhot-feljelentettek-szurkolot-inzultalt-sajtohir-2206923

Szerintem meg minél előbb húzzon el Spanyolországból, mert ha nem, teljesen kicsinálják. Már kajak kezdem sajnálni. Nem is true a story, erre lehozzák. A testőr fenyítette be azt az idióta szurkolót, aki már majdnem ráugrott Mou-ra. Ráadásul a családja is ott volt. Legalább ilyenkor hagyják már békén az embert...
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
 www.nemzetisport.hu/nemet_labdarugas/dortmund-nuri-sahin-kolcsonben-visszatert-a-nemetekhez-2206665

várható volt.Amadeus91
Sokat elmond róla, hogy még ebben az idei Liverpoolban sem volt helye.Mikey
tönkretették őt is Madridban.Amadeus91
Nem tudom eldönteni, hogy komolyan gondolod-e ezt a hszt vagy csak szarkazmus a sok birkának, aki folyamatosan ezt szajkózza, de ha komolyan, akkor elmész te a picsába.
több mint 11 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
Waltersnek nagy meccse volt a Dinamo ellen.Két öngól és a végén egy kihagyott tizi 😂

több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 401 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Ő nem rúgdosta a 4 közé a portugálokat az EB-n. Ja de.
eaglesmcnabb
Messi is biztos tök fasza lett volna az EB-n 😀 VB-ről volt szó 😛fetomy
aztán ott volt zárójelben a copa is 😊

a guardiolást meg azért hittem/hiszem el mert nem láttam a kézfogást, CR arcát viszont igen.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nem akarom feléleszteni a vitát csupán érdekességképpen:

Skótok ezért vajon mennyit kapnak?

több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Ő nem rúgdosta a 4 közé a portugálokat az EB-n. Ja de.
eaglesmcnabb
Messi is biztos tök fasza lett volna az EB-n 😀 VB-ről volt szó 😛
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
SZEGED-Baja
A mérkőzést a kezdő sípszó után váratlan közjáték állította meg: mintegy harmincan a szegedi csapat ultrái közül bevonultak a pályára, és a kezdőkörben számon kérték az együttes pár játékosát egy szegedi szórakozóhelyen a két ünnep között mutatott viselkedésük miatt – a szurkolók a négy labdarúgó hajráfradizását kifogásolták, s közölték, ők a szegedi focistáknak szurkolnak itthon és idegenben, s nem ilyen viselkedést várnak el egy szegedi mezben futballozó játékostól. A 2-3 perces közjáték komolyabb incidens nélkül ért véget, miután Gálhidi György megkérte a szurkolókat, hadd folytatódhasson a játék.a B-közép által szellemesen felvetett “halászlécsatában” a szegedi vitte a prímet.

több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
ja és aki nem látta volna. Ne csak Mourinho legyen mindig a szar 😉 http://www.youtube.com/watch?v=iphu65q3NrIeaglesmcnabb
Ne már, hogy beveszed ezt. 😀
Simán csak meglökte kicsit a könyökével és ezért elnézést kért tőle. Pedig én tényleg nem vagyok oda Guardioláért, de ebbe mást belelátni totális hülyeség.Schleck
plusz az gála elején kezet is fogtak...semmi nem volt! 😀

|
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
ja és aki nem látta volna. Ne csak Mourinho legyen mindig a szar 😉 http://www.youtube.com/watch?v=iphu65q3NrIeaglesmcnabb
Ne már, hogy beveszed ezt. 😀
Simán csak meglökte kicsit a könyökével és ezért elnézést kért tőle. Pedig én tényleg nem vagyok oda Guardioláért, de ebbe mást belelátni totális hülyeség.

több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 401 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
bezzeg ha CR nyer az elmúlt 3 évben, nem lenne ez igaz rá. Ja, de 😛 fetomy
Ő nem rúgdosta a 4 közé a portugálokat az EB-n. Ja de.

szerk.: Lucas simán megér 45 miskát, jobb mint neymar 😛

ja és aki nem látta volna. Ne csak Mourinho legyen mindig a szar 😉

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 583
Az igazat - nincs pénz - nyilván nem fogja kinyilatkozni...
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
A legnagyobb vicc az egész hazudozásban, hogy Berlusconi is a Fair Play szabály kifogást használja, hogy mi amiatt nem dobjuk ki az ablakon a pénzt, mi nagyon odafigyelünk, és mivel a Fifa bevezeti ezt a szabályt, így még fel is növünk 3 éven belül a topcsapatok mellé.
Legalja.

több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Friss információ, hogy a spanyolországi edzőtáborban – Dinamo Kijev, a Basel, valamint a Steaua Bucuresti mellett – a Kolozsvárral (CFR Cluj) is megmérkőzünk.

hmmm, jól hangzik, mondjuk kárh nem folytatjuk az eddigi remek vonalat, és 6-7 osztályú veretes csapatokkal mérkőzünk meg... 😕


kezdésnek pedig Paks II ellen 4-0, Batik 2-t fejelt, illetve volt 2 próbázó akik jónak ígérkeznek: Zseravica(korábbi u21-es szerb válogatott), és Júnior Fell.
meg valszeg csak pletyka, de Pápa 2 embert is akar tőlünk, nem lennék szomorú ha Lali visszatérne!!! 2-3 év még van benne, aztán Jovát(v mást is) kitaníthatna, mint kapusedző.... de ez sztem csak álom, és közbe bele is ért a kezem a bilibe! 😕 (bár Lisztest is visszahoztuk, mint megfigyelő!!!)

|
több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Elvileg ezért találták ki a Fair Play szabályt, ...Stez
A jobban hozzáértők is tudják, hogy ha bevezetik akkor is ugyanígy fognak költekezni a shitty, psg meg egyéb ilyen csapatok. Ezt már nem fogják tudni megállítani.
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 583
Elvileg ezért találták ki a Fair Play szabályt, ...Stez
Mit?Mikey
A Fifa Fair Play szabályt.
Valami olyasmi, hogy egy klub nem költhet többet, mint a bevétele.
De egyébként ezt már évek óta hazudozzák, hogy behozzák, így azért nem hittem, hogy nem lesz ismerős. 😊
Mindegy, a lényeg, hogy basznak behozni. Bár tudtommal megint az van, hogy a következő szezonban már eszerint igazolhatnak a csapatok, de passz.Stez
Ja hogy ez a marhaság...
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
A Paris Saint-Germain célja utóbbi időb egyértelműen egy élcsapat létrehozása. Többek között e célból is érkeztek a csapathoz olyan világsztárok mint Zlatan Ibrahimovic, Ezequiel Lavezzi, továbbá Thiago Silva, a sort a januári átigazolási időszakban sem szakították meg, és a brazil válogatott Lucas Mouráért 45 millió eurót fizettek a Sao Paulonak.


undorító!!! könyörgöm vmit találjanak már ki, és szabályozzák ezt a szart...ez így csak egyre rosszabb lesz!!!Divat
Dehát őszintén: nem tök mindegy?
Nem közpénzből költik, vagy gyermekotthonok költségvetését kurtítva.
Én ugyan ennek az embernek a nevét életemben nem hallottam, de ha a PSG tulajának megér ennyit, ugyan miért ne vehetné meg ennyiért?
Mitől lenne undorító?

Van aki egy darab vászonért, és ráfröcskölt festékért ennek a 3-4-szeresét kifizeti. (Önköltségi ár, kb 100 dollár)
Az ő pénze, nem mindegy nekünk?

Ez a kép (Pollock: No. 5, 1948) most kb. 200 millió dollárt ér.



Ez (de Kooning: Nő III.) 150 milliót.

Sobri Jóska
Ne lepődj meg ezen Euórpában mindenki az USA beli módszert akarja látni, hogy fizetési plafon legyen meg ne legyenek jók a gazdag csapatok stb.
Bár rájöhetnének, hogy mivel végtelen milió/miliárd van már a fociban,így hülyék lennének durván leszabályozni, de hajrá 😀
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
A Paris Saint-Germain célja utóbbi időb egyértelműen egy élcsapat létrehozása. Többek között e célból is érkeztek a csapathoz olyan világsztárok mint Zlatan Ibrahimovic, Ezequiel Lavezzi, továbbá Thiago Silva, a sort a januári átigazolási időszakban sem szakították meg, és a brazil válogatott Lucas Mouráért 45 millió eurót fizettek a Sao Paulonak.


undorító!!! könyörgöm vmit találjanak már ki, és szabályozzák ezt a szart...ez így csak egyre rosszabb lesz!!!Divat
Dehát őszintén: nem tök mindegy?
Nem közpénzből költik, vagy gyermekotthonok költségvetését kurtítva.
Én ugyan ennek az embernek a nevét életemben nem hallottam, de ha a PSG tulajának megér ennyit, ugyan miért ne vehetné meg ennyiért?
Mitől lenne undorító?

Van aki egy darab vászonért, és ráfröcskölt festékért ennek a 3-4-szeresét kifizeti. (Önköltségi ár, kb 100 dollár)
Az ő pénze, nem mindegy nekünk?

Ez a kép (Pollock: No. 5, 1948) most kb. 200 millió dollárt ér.



Ez (de Kooning: Nő III.) 150 milliót.


több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Juhászt most a Trabzonnal hozták szóba.
Remélem elég rossz példa van előtte, hogy ne menjen Törökországba.
Bazzani
és 750k, lehet pont azért fog oda menni! 😊

Sneijdert meg Galatával hozták össze.

|
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Juhászt most a Trabzonnal hozták szóba.
Remélem elég rossz példa van előtte, hogy ne menjen Törökországba.

több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Olasz kupa:
Roma-Fiorentina meccs lenne 4 közé jutásért. 1 meccses a párharc, nem mind1, hogy vki otthon játszik-e vagy idegenben.
A remek olasz szövetség viszont megcserélte a pályaválasztót, mondván a Roma és a lazio egy időben játszik az olasz kupában és azt nem lehet.
A lazio most kedden játszotta le a meccsét, a Roma pedig jövő héten szerdán játszik.
Fellebbezett a Roma, amit elutasítottak.
végül is csak egész szezonban ellenünk fújnak és még ezt is megtehetik. szánalmas.


JT Daniels fan
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Elvileg ezért találták ki a Fair Play szabályt, ...Stez
Mit?Mikey
A Fifa Fair Play szabályt.
Valami olyasmi, hogy egy klub nem költhet többet, mint a bevétele.
De egyébként ezt már évek óta hazudozzák, hogy behozzák, így azért nem hittem, hogy nem lesz ismerős. 😊
Mindegy, a lényeg, hogy basznak behozni. Bár tudtommal megint az van, hogy a következő szezonban már eszerint igazolhatnak a csapatok, de passz.Stez
ilyen ígéretekkel már tele a padlás, végre lépni kellene....de hát úgy látszik álom marad ez is, mint a magyarok a vb-n című szappanopera! 😀

|
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Elvileg ezért találták ki a Fair Play szabályt, ...Stez
Mit?Mikey
A Fifa Fair Play szabályt.
Valami olyasmi, hogy egy klub nem költhet többet, mint a bevétele.
De egyébként ezt már évek óta hazudozzák, hogy behozzák, így azért nem hittem, hogy nem lesz ismerős. 😊
Mindegy, a lényeg, hogy basznak behozni. Bár tudtommal megint az van, hogy a következő szezonban már eszerint igazolhatnak a csapatok, de passz.