A Jets kirúgta Robert Saleh főedzőt!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 11 éve
farkaspeti Washington Commanders 763
Kaká sem hivatalos, ami azt illeti. 😀Stez
a skysports ebben a pillanatban szedte le a hírt😀


több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Kaká sem hivatalos, ami azt illeti. 😀

több mint 11 éve
farkaspeti Washington Commanders 763
Kaká kölcsönben a Milannál júniusig, Juhász a Trabzoné: ki mit szól?
szerk.: Juhász még nem hivatalos, de 80 %


több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Müller igazi helye sztem az árnyékék, Van Gaal alatt játszott ott, és nagyon bejött neki... nem jó neki a teljesen kötött szélső pozíció, amiben most játszik Jupp alatt és 10-es posztban sem az igazi...

ja és nem a padra való, sokkal jobb játékos ő annál.csebi
Müller idén tűrhető.

Közben meg már pletykálnak egy lehetséges Neymar bizniszről.... Pep kérésére érkezne. (nem örülök)Amadeus91
16 meccsen 9 gól + 9 gólpassz. Ez bőven jobb annál, mint a tűrhető, főleg tavalyhoz képest. Neymar meg kamu, ne vedd már be... 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 570 — Lucas Scott
Müller igazi helye sztem az árnyékék, Van Gaal alatt játszott ott, és nagyon bejött neki... nem jó neki a teljesen kötött szélső pozíció, amiben most játszik Jupp alatt és 10-es posztban sem az igazi...

ja és nem a padra való, sokkal jobb játékos ő annál.csebi
Müller idén tűrhető.

Közben meg már pletykálnak egy lehetséges Neymar bizniszről.... Pep kérésére érkezne. (nem örülök)Amadeus91
az poén lenne... én a football manager 2010-ben 3.-4. idényben vettem meg Neymart 😀 mondjuk nálam 3-4 csatár folyamatosan forgott, így tisztességes perceket produkált... de jó kis csapat volt az... még Koman Vladimir is összehozott 8 gól+15 gólpasszos idényt a padról 😀 vége az off-nak

én örülnék neki, Elber mezem után vszeg vennék újra egyet, bár már 2 éve majdnem elcsábultam egy Müller mezért...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
A filmipart nem a TAO baszta tönkre...

Valamint egy rendszer hasznosságának megítélésében az mióta szempont, hogy
1, mi lesz ha már nem lesz?
2, aki a haszonélvezője balfasz módon használja fel?
Szerintem a felvetéseid nem relevánsak, olyan, mintha azért beszélnél le arról, hogy kúrogassak egy nekem tetsző csajt, hogy gondoljak bele, mi lesz, ha pár év múlva ráunok, vagy megcsúnyul, urambocsá, nem akar már velem kúrni.
Vagy azzal érvelnél a nyugdíj ellen, hogy a hülye nyuggernek ne adjunk pénzt, mert csak elbassza piára.
Szerintem a TAO bevonása a sportba önmagában jó ötlet, de ettől még az egész magyar foci rendszere eresztékeiben recseg-ropog, szar ahogy van.
Sobri Jóska
a filmipar alatt a filmtámogatási/adókedvezmény rendszert értem, ami haldoklik azóta, hogy a sportra is kiterjesztették az adókedvezmény igénybevételének lehetőségét.

másfelől nekem kicsit fura, hogy a poltika topikban a szocializmus ellen (amivel legmesszemebbmenőkig egyetértek), majd itt az állami támogatás, beavatkozás mellett érvelsz.
a rendszert, az egészséges, az értékalapú gondolkodást közép és hosszútávon károsítja a TAO, és tk kommunista időket idéz. ez nem használ a magyar sportnak, csak további jó pár évre konzerválja a jelenlegi rossz helyzetet.

de megfordítom a kérdést, szerinted mi a valódi haszna a TAO-nak ? azon kívül, hogy életképtelen egyesületek maradnak fenn tovább, mert most a működésük 90%-át fedezi az állam az mlsz-en keresztül.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 714
Müller igazi helye sztem az árnyékék, Van Gaal alatt játszott ott, és nagyon bejött neki... nem jó neki a teljesen kötött szélső pozíció, amiben most játszik Jupp alatt és 10-es posztban sem az igazi...

ja és nem a padra való, sokkal jobb játékos ő annál.csebi
Müller idén tűrhető.

Közben meg már pletykálnak egy lehetséges Neymar bizniszről.... Pep kérésére érkezne. (nem örülök)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
A filmipart nem a TAO baszta tönkre...

Valamint egy rendszer hasznosságának megítélésében az mióta szempont, hogy
1, mi lesz ha már nem lesz?
2, aki a haszonélvezője balfasz módon használja fel?
Szerintem a felvetéseid nem relevánsak, olyan, mintha azért beszélnél le arról, hogy kúrogassak egy nekem tetsző csajt, hogy gondoljak bele, mi lesz, ha pár év múlva ráunok, vagy megcsúnyul, urambocsá, nem akar már velem kúrni.
Vagy azzal érvelnél a nyugdíj ellen, hogy a hülye nyuggernek ne adjunk pénzt, mert csak elbassza piára.
Szerintem a TAO bevonása a sportba önmagában jó ötlet, de ettől még az egész magyar foci rendszere eresztékeiben recseg-ropog, szar ahogy van.

több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 570 — Lucas Scott
Müller igazi helye sztem az árnyékék, Van Gaal alatt játszott ott, és nagyon bejött neki... nem jó neki a teljesen kötött szélső pozíció, amiben most játszik Jupp alatt és 10-es posztban sem az igazi...

ja és nem a padra való, sokkal jobb játékos ő annál.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
asszem az Alliaz törlesztője legkésőbb 2015-ben jár le, de ha nyáron nem lesz nagy igazolásunk (bár ezt kötve hiszem, mert Pep sztem akar majd legalább 1 nagy nevet), akkor sztem 2014-ben is ki tudjuk fizetni az arénát...csebi
nem tudom, hogy hogy jár le az Allianz törlesztője, mert volt bolygatás a jogviszonnyal, ugye pár évr a '60 tulajdonrészét megszerezte a klub a cicák oldaláról fenn álló adósság és a befizetendő részletek fejében, szóval most már tisztán Bayern stadion az Allianz, de 2szer annyi a törlesztő. Mondjuk most is azt vesz meg a csapat, akit akar, csak a Deutsche Telekom (T-Mobile) évi 24 milliót ad a mezen lévő logóért. Résztulajdonos az Audi és az Adidas, szponzor a Siemens és a Burger King, Adelholzener (piac vezető német ásványvíz márka), Paulaner, Uli nürnbergi kolbászgyára.... nem kell félni van itt pénz szarásig.Amadeus91
igen, ezt már nyáron is láttuk, amikor már elegünk lett a baszkokból és simán letettünk a spanyol szövetség asztalára 40 millát kis címletekben...

1-2 nagyobb igazolást várok, középhátvéd posztra és csatárnak. ja és nagyon remélem, hogy megtalálja Müller igazi helyét...csebi
Már meg is találta szerintem. Megy a padra. 😀
Jön Messi, David Villa, Iniesta és Alexis Sanchez, hátra meg Piqué és Mascherano, hisz bárhol bevethető. 😀

több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Azért a TAO látványsportokra fordíthatósága tagadhatatlanul segíthet sok egyesületnek, klubnak.
Sobri Jóska
egyrészt igen, másfelől pl a filmipart tönkrebaszta.

de nem is ez a gond, hanem, hogy 5 évre kaptunk engedélyt az eu-tól, és jövőre választások jönnek.

elég jó számok voltak tegnap: az ernst and young korábbi számításai szerint, a 2010-es évben 11.5 mrd ft volt a magyar futballban, ez ma TAO-val felment kb 40 mrd-ra (cca 28 mrd TAO bevétel folyt be), ez kb fele a Bayern Munchen és harmada a Real Madrid költségvetésének.

na most TAO pénzt úgy kaphatnak a látványsportok, hogy a pénzt adó cégek érdekelté vannak teve a fizetésben, mert nyernek rajta.
ebből kettő következik:
- a valódi szponzorációs pénzek lecsökkennek, mindenki TAO-ban szeretné adni azt amit eddig máshogy adott
- a klubok semmilyen módon nem törekednek arra, hogy értéket állítsanak elő, mert nem szükséges ahhoz hogy pénzt kapjanak, mert a cégeknek így is megéri. sőt kimondottan tilos ezért bármilyen ellenszolgáltatást nyújtani.

ha lejár az öt év, vagy ne adj isten nem a fidesz nyer a választáson, és a köv. kormány megszünteti a TAO-t akkor ki fogja pótolni ezt a pénzt ? ki fogja megmagyarázni az edzőnek, hogy ugyan tudtunk adni pár évig többet, de most ugyan minden drágább de te kevesebbet viszel haza. mi lesz a most TAO pénzekből felépített létesítményekkel, lesz pénz az üzemeltetésre ?

fontos persze az állami szerepvállalás, de ez a mérték és forma sztem hosszútávon iszonyú káros, és maximum arra jó, hogy a jelenlegi status quo-t fenntartsa.

egy öreg nagyon jól fogalmazott a fórumon, hogy mitől lesz jobb az a (szar) edző, akinek most 60 helyett 80 ezer ft fizetést tudnak adni ?
ha reorganizációra, hosszútávú költségcsökkentésre használnák a TAO pénzt remek lenne, így hogy felélik, a legkevésbé az.

az MLSZ gazdasági igazgatója pedig annyit mondott, a jövőt firtató kérdésre, hogy "hát, ezen gondolkodnunk kell". nem apukám, már rég tudni kellene a megoldást.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 570 — Lucas Scott
asszem az Alliaz törlesztője legkésőbb 2015-ben jár le, de ha nyáron nem lesz nagy igazolásunk (bár ezt kötve hiszem, mert Pep sztem akar majd legalább 1 nagy nevet), akkor sztem 2014-ben is ki tudjuk fizetni az arénát...csebi
nem tudom, hogy hogy jár le az Allianz törlesztője, mert volt bolygatás a jogviszonnyal, ugye pár évr a '60 tulajdonrészét megszerezte a klub a cicák oldaláról fenn álló adósság és a befizetendő részletek fejében, szóval most már tisztán Bayern stadion az Allianz, de 2szer annyi a törlesztő. Mondjuk most is azt vesz meg a csapat, akit akar, csak a Deutsche Telekom (T-Mobile) évi 24 milliót ad a mezen lévő logóért. Résztulajdonos az Audi és az Adidas, szponzor a Siemens és a Burger King, Adelholzener (piac vezető német ásványvíz márka), Paulaner, Uli nürnbergi kolbászgyára.... nem kell félni van itt pénz szarásig.Amadeus91
igen, ezt már nyáron is láttuk, amikor már elegünk lett a baszkokból és simán letettünk a spanyol szövetség asztalára 40 millát kis címletekben...

1-2 nagyobb igazolást várok, középhátvéd posztra és csatárnak. ja és nagyon remélem, hogy megtalálja Müller igazi helyét...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
*****
más, tegnap végigültem ezt a Magyar Labdarúgás Fórumát. hát drága kenyér!!! olyan szintű gondolkodás zajlik egyes emberek fejében, mint ha 1962-t írnánk kb. nagyon-nagyon hosszú ideig nem lesz itt semmi, olyan mélyen vannak a problémák. elsősorban fejben.gabtsi
Vazze, büntiben vagy? Előbb ülnék végig egy Balázs Pali koncertet, ahol Kozsó a special guest, mint ezt... 😀somoskovig
mentem barátkozni, még is csak jobb mint az irodában ülni 😊

de a legkeményebb az volt, hogy egy sportgazdasági előadás (majdnem) végén, amikor arról ment az értekezés, hogy jó a TAO-rednsezr vagy sem, egy ember felállt (asszem vmi váci csapatot képviselt), és előadta, hogy a polgári kormány legalább végre visszaadta azt a magyar sportnak, amit 22 éve a rendszerváltáskor elvettek. hogy a szemét kapitalisták lenyúlták azt a pénzt, amit régen a hadsereg, a BM, vagy egyéb állami vállalatok adtak.

ezután Dénes Ferenc "elnézést kért" a rendszerváltásért.
gabtsi
Azért a TAO látványsportokra fordíthatósága tagadhatatlanul segíthet sok egyesületnek, klubnak.
Persze ha akik adják, nem kérik vissza. 😉

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 714
asszem az Alliaz törlesztője legkésőbb 2015-ben jár le, de ha nyáron nem lesz nagy igazolásunk (bár ezt kötve hiszem, mert Pep sztem akar majd legalább 1 nagy nevet), akkor sztem 2014-ben is ki tudjuk fizetni az arénát...csebi
nem tudom, hogy hogy jár le az Allianz törlesztője, mert volt bolygatás a jogviszonnyal, ugye pár évr a '60 tulajdonrészét megszerezte a klub a cicák oldaláról fenn álló adósság és a befizetendő részletek fejében, szóval most már tisztán Bayern stadion az Allianz, de 2szer annyi a törlesztő. Mondjuk most is azt vesz meg a csapat, akit akar, csak a Deutsche Telekom (T-Mobile) évi 24 milliót ad a mezen lévő logóért. Résztulajdonos az Audi és az Adidas, szponzor a Siemens és a Burger King, Adelholzener (piac vezető német ásványvíz márka), Paulaner, Uli nürnbergi kolbászgyára.... nem kell félni van itt pénz szarásig.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 570 — Lucas Scott
Messi megy a Bayernbe Fabregassal és Iniestával. 😀Stez
csak valdez meg buszkecc ne jöjjön

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Messi megy a Bayernbe Fabregassal és Iniestával. 😀

több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 570 — Lucas Scott
asszem az Alliaz törlesztője legkésőbb 2015-ben jár le, de ha nyáron nem lesz nagy igazolásunk (bár ezt kötve hiszem, mert Pep sztem akar majd legalább 1 nagy nevet), akkor sztem 2014-ben is ki tudjuk fizetni az arénát...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
*****
más, tegnap végigültem ezt a Magyar Labdarúgás Fórumát. hát drága kenyér!!! olyan szintű gondolkodás zajlik egyes emberek fejében, mint ha 1962-t írnánk kb. nagyon-nagyon hosszú ideig nem lesz itt semmi, olyan mélyen vannak a problémák. elsősorban fejben.gabtsi
Vazze, büntiben vagy? Előbb ülnék végig egy Balázs Pali koncertet, ahol Kozsó a special guest, mint ezt... 😀somoskovig
mentem barátkozni, még is csak jobb mint az irodában ülni 😊

de a legkeményebb az volt, hogy egy sportgazdasági előadás (majdnem) végén, amikor arról ment az értekezés, hogy jó a TAO-rednsezr vagy sem, egy ember felállt (asszem vmi váci csapatot képviselt), és előadta, hogy a polgári kormány legalább végre visszaadta azt a magyar sportnak, amit 22 éve a rendszerváltáskor elvettek. hogy a szemét kapitalisták lenyúlták azt a pénzt, amit régen a hadsereg, a BM, vagy egyéb állami vállalatok adtak.

ezután Dénes Ferenc "elnézést kért" a rendszerváltásért.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
más, tegnap végigültem ezt a Magyar Labdarúgás Fórumát. hát drága kenyér!!! olyan szintű gondolkodás zajlik egyes emberek fejében, mint ha 1962-t írnánk kb. nagyon-nagyon hosszú ideig nem lesz itt semmi, olyan mélyen vannak a problémák. elsősorban fejben.gabtsi
A hazai foci aktuális állapotáról a kedvencem, hogy Kubatov valahol lenyilatkozta, miszerint a magyar labdarúgás nemhogy halott, hanem egyenesen oszladozó hulla, erre valamelyik sportfirkász, asszem Bocsák rákontrázott: ahhoz képest elég drága koporsót készítettetek neki 😂Dzsokijuing
A temetkezés is jó biznisz.
Ráadásul nagy és állandó.
A politikus legjobb barátja, meg ugye tudjuk, a beton.
Minden teljesen logikus, és egybevág.

több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 903 — Saturday Night Lights
más, tegnap végigültem ezt a Magyar Labdarúgás Fórumát. hát drága kenyér!!! olyan szintű gondolkodás zajlik egyes emberek fejében, mint ha 1962-t írnánk kb. nagyon-nagyon hosszú ideig nem lesz itt semmi, olyan mélyen vannak a problémák. elsősorban fejben.gabtsi
A hazai foci aktuális állapotáról a kedvencem, hogy Kubatov valahol lenyilatkozta, miszerint a magyar labdarúgás nemhogy halott, hanem egyenesen oszladozó hulla, erre valamelyik sportfirkász, asszem Bocsák rákontrázott: ahhoz képest elég drága koporsót készítettetek neki 😂

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 264 — 49ers GM
*****
más, tegnap végigültem ezt a Magyar Labdarúgás Fórumát. hát drága kenyér!!! olyan szintű gondolkodás zajlik egyes emberek fejében, mint ha 1962-t írnánk kb. nagyon-nagyon hosszú ideig nem lesz itt semmi, olyan mélyen vannak a problémák. elsősorban fejben.gabtsi
Vazze, büntiben vagy? Előbb ülnék végig egy Balázs Pali koncertet, ahol Kozsó a special guest, mint ezt... 😀

több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
érdekes ez a Guardiola-Bayern story, ha Pep van olyan jó edző amilyennek gondolják (én erről nem vagyok meggyőződve, még), akkor nagyon nagyon veszélyes lehet ez.
a Bayern talán az egész világ legegészségesebben működő csapata, tk korlátlan pénzügyi lehetőségekkel. Amennyire tudom a stadion kifizetése hamarosan teljesen megtörténik, és akkor bármit vagy bárkit oda tudnak tenni Guardiolanak, amit szeretne. egész bajorország pénzügyi ereje mögöttük áll, az idők végtelenségéig.

*****
más, tegnap végigültem ezt a Magyar Labdarúgás Fórumát. hát drága kenyér!!! olyan szintű gondolkodás zajlik egyes emberek fejében, mint ha 1962-t írnánk kb. nagyon-nagyon hosszú ideig nem lesz itt semmi, olyan mélyen vannak a problémák. elsősorban fejben.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
YoungZeeZee 8 468
Nekem tetszik ez a hazassag. Tetszik h nem egy agyon hajpolt timhez ment
Itt tudja kamatoztatni a tudasat. Inteligens okosembernek tunik.az jutott eszembe hogy aki 150cm csatar az nem megy angol alsobb osztalyba ahol ivelgetnek.remelem ertheto pl hoztam.
Bundesliganak meg angliaban is van respektje. 1oras osszefoglalot adnak minden heten.
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Bezzeg ha Vidihez jött volna edzőnek kis hazánkba, elég lett volna a GYAKA meg az AKIF 😀 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 714
Jönni fog a booo, de én annyira nem örülök Guardiolának. Nem bántam volna, ha előtte még legalább 1 helyen bizonyít, mielőtt idejön. + jobban örültem volna egy németül is beszélő edzőnek. Na sebaj, kár károgni és örömködni is előre, majd kiderül mit hoz a jövő. Spanyol játékosok áramlására meg nagyon nincs szükség, ez a Bayern Európában így is lazán top 5 csapat...Asbee
sztem egy év alatt azért átvette a start meg az unterwegs könyvet... én sejtettem, már júniusban írtam barcás barátomnak... jó lesz, én nagyon várom, csak félek, hogy fog kijönni Ulival meg Sammerral... lehet neki jobban feküdt volna Nerlinger, aki csak dísznek ült le, míg Sammer meg, ha kell leüvölt mkit!csebi
Sammer jó GM, Nerlinger sajnos súlytalan volt az öregekkel szemben. Sammer-nek van múltja, karaktere, tekintélye, tett le az asztalra. Sajnos nálunk a fiatalok, ha nem tudják erőből érvényesíteni az érdekeiket akkor elhullanak. Lásd Klinsi.



Ha Pep rám hallgat,nem a Start és Unterwegs könyveket veszi át, hanem beiratkozik a Goethe Intézet valamely kurzusára.

criminal lawyer or criminal lawyer?