A Jets kirúgta Robert Saleh főedzőt!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 582
Sturridge 3/3.
Amúgy persze hogy egy ilyen meccset nem látok.
7. hely!Mikey
Na most már láttam. Van fantázia ebben a Suárez-Sturridge csatárduóban. Az uruguayinak kifejezetten jól megy ebben az árnyékék szerepkörben.
Lucasnak viszont nagyon keresztbe tett az a térdszalagszakadás. Konkrétan botrány ahogy játszik, és semmi fejlődés nem látszik a játékán.
Fun facts: utolsó 9 hazai bajnokin 7 shutout. Utolsó három hazai bajnokin 12 szerzett gól.
több mint 11 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
Sturridge 3/3.
Amúgy persze hogy egy ilyen meccset nem látok.
7. hely!Mikey
Nyilván nekem is ez első kihagyott idén vagy a 2. 😀 végre szép gólok!
több mint 11 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630

több mint 11 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Adler ebben a szezonban eddig kb a legjobb kapus a Bundesbe(jó Neuernek kb. dolga sincs) szépen visszatért.

PunBB bbcode test
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 673 — a new hope (again)
Bogdán Ádi elég karizmatukus 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
LOL mekkora potyát kapott a Napoli...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Így van! Neuer elég jó és elég karizmatikus. Adler? Szegény a sérülése óta csak arnyéka önmagának.
Lloris? Ő is jó, de nem karizmatikus. Akkor már S. Frey😉 Amúgy a francia kapusok a legjobbak számomra. Technikailag szinte hibátlanok szóval parádésan tudnak pózolni😀 és a reflexük sem kutya.
ZoliMP
Leginkább csak Bayern meccseket nézek, de ahogy hallottam Adler igen faszán tolja Hamburgban. Szvsz viszonylag olcsón el is tudnák vinni és nem lenne olyan rossz sem.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
YoungZeeZee 8 468
Így van! Neuer elég jó és elég karizmatikus. Adler? Szegény a sérülése óta csak arnyéka önmagának.
Lloris? Ő is jó, de nem karizmatikus. Akkor már S. Frey😉 Amúgy a francia kapusok a legjobbak számomra. Technikailag szinte hibátlanok szóval parádésan tudnak pózolni😀 és a reflexük sem kutya.
több mint 11 éve
farkaspeti Washington Commanders 763
Milyen oddsa lehetett annak, hogy 4-gyel nyer a Juve.. 😊


több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 582
Sturridge 3/3.
Amúgy persze hogy egy ilyen meccset nem látok.
7. hely!
több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Henry meg hosszabbított a Red Bullnál, ennek nagyon örülök, a nyáron talán meg is tudom majd mutatni, hogy miért 😊jjncaa
Állítólag még 2 évig akar profiskodni. Remélem azért még láthatom egyszer Arsenal mezben az Istent. 😊
több mint 11 éve
farkaspeti Washington Commanders 763
úgy szerettem korábban az Afrika-kupát, de az utóbbi években mindig rá kell jönnöm, hogy mekkora fos lett ebből is... aki látta a mai nyitómeccset, vélhetően tudja, mire gondolokjjncaa
kíváncsi vagyok, hányadik napon születik meg az első gól


több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Vigyék el Adlert


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
A helyi ingyenes lapok a Vidit meg sem említik. A Celtic a Feyenoord és a Basel társaságában ott van a Ferencváros, mint akik Marbellán készülgetnek vagy fognak vagy már voltak😀

Man utd kapust keres, mivel SAF "csalódott" De Gea-ban.
Nagyon hypolták és egyáltalán nem illik az utd-be. A manuba karakteres kapus kell, mint Schmeichel vagy Van der Sar. Az sem baj ha nem fiatal.pl.Buffon jól nézne ott ki😊
Amit eddig De Geától láttam az alap egy kapustól .
Nem nagyon hozott még pontot és nem nagyon lendítette át a csapatot holtpontokon. Begovicot emlegetik, de háát ő is... ZoliMP
En mar akkor is mondtam,hogy Lloris-t kell elhozni,de ot a Spurs elhappolta 😕

több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 939 — no es importante
úgy szerettem korábban az Afrika-kupát, de az utóbbi években mindig rá kell jönnöm, hogy mekkora fos lett ebből is... aki látta a mai nyitómeccset, vélhetően tudja, mire gondolok

Henry meg hosszabbított a Red Bullnál, ennek nagyon örülök, a nyáron talán meg is tudom majd mutatni, hogy miért 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 714
A helyi ingyenes lapok a Vidit meg sem említik. A Celtic a Feyenoord és a Basel társaságában ott van a Ferencváros, mint akik Marbellán készülgetnek vagy fognak vagy már voltak😀

Man utd kapust keres, mivel SAF "csalódott" De Gea-ban.
Nagyon hypolták és egyáltalán nem illik az utd-be. A manuba karakteres kapus kell, mint Schmeichel vagy Van der Sar. Az sem baj ha nem fiatal.pl.Buffon jól nézne ott ki😊
Amit eddig De Geától láttam az alap egy kapustól .
Nem nagyon hozott még pontot és nem nagyon lendítette át a csapatot holtpontokon. Begovicot emlegetik, de háát ő is... ZoliMP
mekkora hiba volt anno Neuer-ről olyan gyorsan lemondania SAF-nak.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
YoungZeeZee 8 468
A helyi ingyenes lapok a Vidit meg sem említik. A Celtic a Feyenoord és a Basel társaságában ott van a Ferencváros, mint akik Marbellán készülgetnek vagy fognak vagy már voltak😀

Man utd kapust keres, mivel SAF "csalódott" De Gea-ban.
Nagyon hypolták és egyáltalán nem illik az utd-be. A manuba karakteres kapus kell, mint Schmeichel vagy Van der Sar. Az sem baj ha nem fiatal.pl.Buffon jól nézne ott ki😊
Amit eddig De Geától láttam az alap egy kapustól .
Nem nagyon hozott még pontot és nem nagyon lendítette át a csapatot holtpontokon. Begovicot emlegetik, de háát ő is...
több mint 11 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Böde nagy vétel volt a fradinak mi meg hülyék voltunk hogy egy másik magyar csapatnak adtuk. A pletykák szerint Fiola is ezen az úton halad... Szaba???Matthew99
Jöhetne, az egyik legjobb fiatal magyar védő.
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 475
Böde nagy vétel volt a fradinak mi meg hülyék voltunk hogy egy másik magyar csapatnak adtuk. A pletykák szerint Fiola is ezen az úton halad... Szaba???Matthew99
Pletykákat hallottam én is róla, sajnálnám. Nem beszéltem már kb. 1 hónapja Fityesszel. Majd megkérdem, mi van. Böde nagyjából kinőtte a Fradit is. 😀 Az egy állat.
több mint 11 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 587 — Invisible man
Böde nagy vétel volt a fradinak mi meg hülyék voltunk hogy egy másik magyar csapatnak adtuk. A pletykák szerint Fiola is ezen az úton halad... Szaba???


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 11 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Fradi-Dinamo Kiev 3:2, Böde 2 gól + 2 kapufa és a mezőnyben is kifejezetten jól játszott a csapat :cool:

Shilkor
Levinek is volt egy jó kifutása! 😊Divat
Csak a szokásos Jova + Jovanovic balfaszkodás, de ennyi kellett különben túl sima lett volna 😛
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 648
Fradi-Dinamo Kiev 3:2, Böde 2 gól + 2 kapufa és a mezőnyben is kifejezetten jól játszott a csapat :cool:

Shilkor
Böde nem volt semmi, főleg a végén, bár nem lett belőle gól, csak kapufa, de élvezet volt nézni, ahogy egyedül beszívatta a két horvát válogatott védőt -> beérett Détári munkája 😀

choose life
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Fradi-Dinamo Kiev 3:2, Böde 2 gól + 2 kapufa és a mezőnyben is kifejezetten jól játszott a csapat :cool:

Shilkor
Levinek is volt egy jó kifutása! 😊

|
több mint 11 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Fradi-Dinamo Kiev 3:2, Böde 2 gól + 2 kapufa és a mezőnyben is kifejezetten jól játszott a csapat :cool:
több mint 11 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 587 — Invisible man
 www.tz-online.de/sport/fc-bayern/stefan-effenberg-co-trainer-guardiola-kommt-kommt-meta-2705644.html

Jön Effenberg Pep mellé segíteni? Mi lesz itt.... 😀Amadeus91
Alázás? 😊

Valdes pedig ismét bebizonyította mennyi esze van (amennyi látszik). Szerintem még a legvadabb Barca drukkerek is őt tartják a leggyengébb láncszemneka csapatban. Nem hiszem, hogy sokan sírnak érte.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.