A Jets kirúgta Robert Saleh főedzőt!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 582
Támadó középpályás, az a fajta játékos akit Brazíliában nagyon nagyra tartanak, de Európában nem vszínű h be fog futni.empty taxi
nagyon nagy tehetség, de nálunk már sokadik utolsó utáni lehetőségével se tudott élni(alig volt jó meccse), 8M-ért remélem elviszitek(bár nem hiszem, h pont premier leagube fog villogni), aztán akkor már csak Ricky Álvareztől kéne megszabadulnunk... 😊Divat
Szóval azt mondjátok, nem lenne jó igazolás. Köszöntem urak.
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Ez az M'Vila gyerek is nagy karriert futott be.... ahhoz képest hogy tavaly még mekkora klubok nyomultak érte+válogatott lett(ahonnan később eltiltatta magát😀) eligazolt a Rubin KazánhozJack Zoltán
mér Hulk? 😀

|
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Philippe Coutinho. Olasz focit nézők, mit érdemes róla tudni?
A SkySports szerint közel a megegyezés a Liverpool és az Inter között az átigazolásáról...
Bár a cikkük még azt sem írja hogy milyen poszton játszik, így lehet hogy erre a SkySports értesülésre kivételesen nem kéne adnom.Mikey
nagyon nagy tehetség, de nálunk már sokadik utolsó utáni lehetőségével se tudott élni(alig volt jó meccse), 8M-ért remélem elviszitek(bár nem hiszem, h pont premier leagube fog villogni), aztán akkor már csak Ricky Álvareztől kéne megszabadulnunk... 😊

|
több mint 11 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 048
Ez az M'Vila gyerek is nagy karriert futott be.... ahhoz képest hogy tavaly még mekkora klubok nyomultak érte+válogatott lett(ahonnan később eltiltatta magát😀) eligazolt a Rubin Kazánhoz
több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Jennert elég komolyan megtaposták..hihetetlen ,ilyet egy barátságos meccsen..látszik,hogy románok...

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 048
Az Espanyolban azért elég jól nyomta tavaly
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Philippe Coutinho. Olasz focit nézők, mit érdemes róla tudni?
A SkySports szerint közel a megegyezés a Liverpool és az Inter között az átigazolásáról...
Bár a cikkük még azt sem írja hogy milyen poszton játszik, így lehet hogy erre a SkySports értesülésre kivételesen nem kéne adnom.Mikey
Támadó középpályás, az a fajta játékos akit Brazíliában nagyon nagyra tartanak, de Európában nem vszínű h be fog futni.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 582
Philippe Coutinho. Olasz focit nézők, mit érdemes róla tudni?
A SkySports szerint közel a megegyezés a Liverpool és az Inter között az átigazolásáról...
Bár a cikkük még azt sem írja hogy milyen poszton játszik, így lehet hogy erre a SkySports értesülésre kivételesen nem kéne adnom.
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Semmire, mert felülről kapná az utasítást, hogy kit rakjon be...Mondjuk Bayernnél anno ezzel a "következő szintre lépni" mottóval nagyon beszívta, persze usa válogatott más és rohadtul igaza is van. Mondjuk motivációból jeles Klinsi.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
 online.wsj.com/article/SB10001424127887323940004578258072832363036.html?mod=googlenews_wsj

talán érdemes.
kíváncsi lennék nálunk mire lehetne menni egy ilyen mentalitással. bognárgyuri biztos tudna ezt azt hozzáfűzni.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Böde a válogatottba is bemutatkozhat. 😊

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
A Piké gyerekét mé híjják Milánnak? Tudunk valami komoly összeesküvést Optimus? És ha már Milán utána mér Mubarak? sutianap
most Milan, utána Real, aztán a döntő előtt meg MÚÚÚÚÚ lesz 😀davemayer
a ríl már megvan neki Zserard Piké Bernabeunak híjják faszikámat


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
A Piké gyerekét mé híjják Milánnak? Tudunk valami komoly összeesküvést Optimus? És ha már Milán utána mér Mubarak? sutianap
most Milan, utána Real, aztán a döntő előtt meg MÚÚÚÚÚ lesz 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
A Piké gyerekét mé híjják Milánnak? Tudunk valami komoly összeesküvést Optimus? És ha már Milán utána mér Mubarak?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
PMFC: Lázár Pál szóban megállapodott a pécsiekkel

ez is komoly pályafutás... 😀


a Juhász-saga is folytatódik:
Juhász Roland nem vágyik Trabzonba

Újra az Anderlecht első csapatával készül Juhász Roland, ám ez nem azt jelenti, hogy a helyzete megváltozott a brüsszeli klubnál. Újabban azt hallani, a válogatott alapembere a Trabzonsporhoz szerződhet, ő azonban kevés esélyt lát (erre) a klubcserére.

|
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
76éves korában elhunyt Riccardo Garrone a Sampdoria tulajdonosa.

Ciao e grazie, Presidente!

több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
+ ugye egy magyarszar árából 3 kevésbészar ugandai is kijöhet...

proliszensz? még döme is lerakta 2 fröccs között, szal látod mennyi! bár ugye mostani fagyi alapjait is ő rakta le, úgyh van értelme!!!

|
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Csak azt nem értem, hogy miért kell ragaszkodni a portugál trénerekhez?Van így értelme a prolicenszes edzőképzésnek? laccoo74
Nekem mindegy, hogy portugál, spanyol, német, japán, vagy alien amíg nem magyar. Leszarom a hiperűrlicencet is, attól még kalap szar az összes magyar edző. (nyilván akik már bizonyítottak) Alapvető mentalitásbeli problémája van nekik, és nem értenek az egészhez. Ha idejön egy külföldi aki hasonlóan nem ért hozzá, de legalább mentalitásban tud jobbat hozni, már megéri. Halvány sejtelmem nincs ki ez az ürge, de ha ennyi neve van, biztos menő lesz. Egyébként gondolom sok itt a panyol meg a portugál, legalább megértik egymást majd.

Egyébként játékosok terén is azt gondolom, hogy inkább egy 120 centis koreai 40 éves, mint egy magyar sztárjelölt. Sousát végig análisan izgatták amiért ennyi külföldit hoz, de elmondom neked, hogy összerakott egy csapatot, ahol a megmaradt magyar sztárjelölt tanyasi ronaldinnyók húzták le a rencert. Élen a CSereKöcsöggel, SG3-al.

Egyébként meg ez a sok tehetséges magyar fiatalember azért nem kap lehetőséget, mert szarok. Persze ha jön egy portugál tréner, akkor a két szar közül lehet, hogy inkább a portugál szart választja, de nem mindegy, hogy portugálszar vagy magyarszar van ott? (Vicces, hogy a helyesírásellenőrzőnek a portugálszar szó nem helytelen 😀)

De lényeg, hogy nem arról van szó, hogy fogja magát a HC és aszongya, hogy
"- Te Feri 'zzmeg, ez a Tekeres Pista gyerek nagyon jól játszik az ifiknél, ne hozzuk fel?
- Dehogyis Józsi, itt van az ugandai Bekaka Bepisa aki legalább szar. Márpedig minek raknál be egy tehetséges játékost, ha szart is berakhatsz?"
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Vigyázat, ritka faj példányára bukkantam. Intelligens magyar focista:  www.rangado.hu/tartalom/cikk/238256_nem_tudja_hova_tenni

És nem Ferenczire gondoltam nyilván. Nagy riszpekt így reagálni egy ekkora parasztságra.

több mint 11 éve
YoungZeeZee 8 468
Igen, pont ezért is nagy kedvenc filmem Jerry Maguire a nagy hátra arc.
Tudnék mesélni mik történtek az én korosztályom nagyjából a mostani válogatott, tehát a 30 körüli játékosok.....😕
Se baj, maradt erős hobbi amatőr szinten nyomom.
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 938 — no es importante
Jut eszembe fetomy, nem kell Vidis nyakbaasztós kulcstartó? 😊 akár ingyen is elküldöm, maradt nálam pluszban pár, ha érdekel, dobj pm-et


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
José Manuel Martins Teixeira Gomes a vidi új edzője. Wikipedia lapja sincsen. Erre nagyon kíváncsi leszek, hogy mit csinál ez majd itt, de arra még kíváncsibb lennék, hogy hogy a picsába szedték ezt össze? 😀fetomy
pedig úgy volt, hogy a másodedző lesz az új HC, mert Sousa csak az erőnléti edzőt viszi magával, de valami bekavarhatott... így szerintem biztos, hogy Caneira is megy New Yorkbajjncaa
Csak azt nem értem, hogy miért kell ragaszkodni a portugál trénerekhez?Van így értelme a prolicenszes edzőképzésnek? laccoo74
nincs értelme, ezt bármelyik itthoni edzőtől megkérdezheted, aki még képes tükörbe néznijjncaa
Van egy edző ismerősöm, őt is megkérdeztem erről.Szinte szóról-szóra ugyanezt mondta.Nagy pénzlehúzás, de a papír nélkül nem kapsz kispadot, mondjuk mostanában papírral sem.Van egy belső kör, és ők rotálódnak a szabad állásokon, bekerülni a körbe pedig szinte lehetetlen!
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 938 — no es importante
José Manuel Martins Teixeira Gomes a vidi új edzője. Wikipedia lapja sincsen. Erre nagyon kíváncsi leszek, hogy mit csinál ez majd itt, de arra még kíváncsibb lennék, hogy hogy a picsába szedték ezt össze? 😀fetomy
pedig úgy volt, hogy a másodedző lesz az új HC, mert Sousa csak az erőnléti edzőt viszi magával, de valami bekavarhatott... így szerintem biztos, hogy Caneira is megy New Yorkbajjncaa
Csak azt nem értem, hogy miért kell ragaszkodni a portugál trénerekhez?Van így értelme a prolicenszes edzőképzésnek? laccoo74
nincs értelme, ezt bármelyik itthoni edzőtől megkérdezheted, aki még képes tükörbe nézni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Az hogy nincs wikije semmit nem jelent+amugy sem megbizhato forras
Meselek egy szep tortenet. Egy jo hirnevu magyar csapat utanpotlasaban nevelkedtem. A 2000es evek eleken uj edzot kaptunk.Annak idejen o vezette az edzokepzest is vagyis o volt a tanar vagy a kurzus vezeto egy bizonyos szinten magyarorszagon.lehet meg most is az.Nagy duhosen mondta edzes kozben es pont a portugalokat kiemelve h ok azert olyan jok mert pl feladatot vanchogy 100szor megcsinalnak, de mi nem fogjuk?!!?Magamban kerdeztem miert nem. Remek edzokepzes.
ZoliMP
Sajnos Magyarországon az lenne a legjobb, bár nagyon radikális megoldás, ha visszahelyeznék az egészet amatőr, vagy legalább félprofi szintre.Ne a futballból próbáljanak megélni, hanem a futballért éljenek.Minden csapatban lehetne 1-2 profi, a többiek pedig meló,suli mellett sportolnának, néhány héten belül lenne hajtás, mindenki azért dolgozna, hogy profi lehessen.Szerintem nincs szükség ennyi légiósra sem, mert ők pont az olyan gyerekek elől veszik el a helyet a csapatban, mint amilyen te is voltál, és annyival NEM JOBBAK.Ez az én véleményem, lehet támogatni, de nem kötelező egyetérteni! laccoo74
Suli, munka mellett lehet napi 1 edzés, míg profiknál napi 2. Még jobban elhúzna mindenki...
Azért játszanak mert szeretik, ne azért mert ez a munkájuk!Ilyen játékot heti 1 edzéssel is ki tudnának csiholni magukból.Lélektelen labda rúgás!Asbee
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Az hogy nincs wikije semmit nem jelent+amugy sem megbizhato forras
Meselek egy szep tortenet. Egy jo hirnevu magyar csapat utanpotlasaban nevelkedtem. A 2000es evek eleken uj edzot kaptunk.Annak idejen o vezette az edzokepzest is vagyis o volt a tanar vagy a kurzus vezeto egy bizonyos szinten magyarorszagon.lehet meg most is az.Nagy duhosen mondta edzes kozben es pont a portugalokat kiemelve h ok azert olyan jok mert pl feladatot vanchogy 100szor megcsinalnak, de mi nem fogjuk?!!?Magamban kerdeztem miert nem. Remek edzokepzes.
ZoliMP
Sajnos Magyarországon az lenne a legjobb, bár nagyon radikális megoldás, ha visszahelyeznék az egészet amatőr, vagy legalább félprofi szintre.Ne a futballból próbáljanak megélni, hanem a futballért éljenek.Minden csapatban lehetne 1-2 profi, a többiek pedig meló,suli mellett sportolnának, néhány héten belül lenne hajtás, mindenki azért dolgozna, hogy profi lehessen.Szerintem nincs szükség ennyi légiósra sem, mert ők pont az olyan gyerekek elől veszik el a helyet a csapatban, mint amilyen te is voltál, és annyival NEM JOBBAK.Ez az én véleményem, lehet támogatni, de nem kötelező egyetérteni! laccoo74
Suli, munka mellett lehet napi 1 edzés, míg profiknál napi 2. Még jobban elhúzna mindenki...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER