A Jets kirúgta Robert Saleh főedzőt!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Az hogy nincs wikije semmit nem jelent+amugy sem megbizhato forras
Meselek egy szep tortenet. Egy jo hirnevu magyar csapat utanpotlasaban nevelkedtem. A 2000es evek eleken uj edzot kaptunk.Annak idejen o vezette az edzokepzest is vagyis o volt a tanar vagy a kurzus vezeto egy bizonyos szinten magyarorszagon.lehet meg most is az.Nagy duhosen mondta edzes kozben es pont a portugalokat kiemelve h ok azert olyan jok mert pl feladatot vanchogy 100szor megcsinalnak, de mi nem fogjuk?!!?Magamban kerdeztem miert nem. Remek edzokepzes.
ZoliMP
Sajnos Magyarországon az lenne a legjobb, bár nagyon radikális megoldás, ha visszahelyeznék az egészet amatőr, vagy legalább félprofi szintre.Ne a futballból próbáljanak megélni, hanem a futballért éljenek.Minden csapatban lehetne 1-2 profi, a többiek pedig meló,suli mellett sportolnának, néhány héten belül lenne hajtás, mindenki azért dolgozna, hogy profi lehessen.Szerintem nincs szükség ennyi légiósra sem, mert ők pont az olyan gyerekek elől veszik el a helyet a csapatban, mint amilyen te is voltál, és annyival NEM JOBBAK.Ez az én véleményem, lehet támogatni, de nem kötelező egyetérteni!
több mint 11 éve
YoungZeeZee 8 468
Az hogy nincs wikije semmit nem jelent+amugy sem megbizhato forras
Meselek egy szep tortenet. Egy jo hirnevu magyar csapat utanpotlasaban nevelkedtem. A 2000es evek eleken uj edzot kaptunk.Annak idejen o vezette az edzokepzest is vagyis o volt a tanar vagy a kurzus vezeto egy bizonyos szinten magyarorszagon.lehet meg most is az.Nagy duhosen mondta edzes kozben es pont a portugalokat kiemelve h ok azert olyan jok mert pl feladatot vanchogy 100szor megcsinalnak, de mi nem fogjuk?!!?Magamban kerdeztem miert nem. Remek edzokepzes.
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
José Manuel Martins Teixeira Gomes a vidi új edzője. Wikipedia lapja sincsen. Erre nagyon kíváncsi leszek, hogy mit csinál ez majd itt, de arra még kíváncsibb lennék, hogy hogy a picsába szedték ezt össze? 😀fetomy
pedig úgy volt, hogy a másodedző lesz az új HC, mert Sousa csak az erőnléti edzőt viszi magával, de valami bekavarhatott... így szerintem biztos, hogy Caneira is megy New Yorkbajjncaa
Csak azt nem értem, hogy miért kell ragaszkodni a portugál trénerekhez?Van így értelme a prolicenszes edzőképzésnek?
több mint 11 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Dempsey!!!! Jól jön a jenki a háznál!!!Double B
köszönd meg de Geanak is...
a vicc az hogy ezzel az 1 ponttal ti sem vagytok kisegítve 😊

azért azt a 11est igazán befújhatta volna, ennél már csak akkor lett volna egyértelműbb ha két lábbal rácsúszik 😕davemayer
Azért ti sem panaszkodhattok rá, mert nélküle több gól is született volna. 😊

Hát tény, hogy ez egyik csapatnak sem jó, de talán a legigazságosabb eredmény született. A bajnokságot úgyis nyeritek, mi meg még egy ponttal eltávolodtunk a gunnerstől 😀Double B
Spurs rászolgált az Xre. Az utolsó 20 percben egy valamit is akaró csapat nem szorulhat be ennyire a térfelére. De Gea remekül védett, aztán hibázott. Ugye kapusposzton látványos a hiba, bár megrökönyödésemre egyes hazai United fanokat tömörítő szurkolói oldalak szerint 8as osztályzattal a meccs legjobbja. Hát hogy a picsába lehet valaki a legjobb, mikor a 93. percben vastagon benne van az ellenfél egyenlítő góljában??? Akik jók voltak az a Rio-Vidic belső duó, meg Welbeck. + talán Carrick, bár szerintem nem játszott olyan hatékonyan, mint szokott. De Kagawa a legjobb, remélem sokat erőltetik még, hátha egyszer lesz egy jobb meccse is.tüsi91
Ő tudod miért van a pályán? Mert a szabálytalanságai után csak ránéz a bíróra kiskutya szemekkel, hogy ugyan már ő a kis japán, akit mindenki elnyom ő szabálytalankodott volna.. ugyanmár.. a bíró meg elhiszi, így mindig megússza lap nélkül 😀 😀


"Megígértük, hogy a Pep-hype időszakában mellőzzük a valóságtól messze-messze elrugaszkodott híreket, de ez olyannyira MULATSÁGOS már, hogy muszáj közzétenni, hogy ti is mulassatok egy jót:

Egy spanyol lap szerint összesen 278 millió eurót költhetünk a nyáron: Neymar, Isco, Benat, Hummels, Götze, Dzeko, Cavani, Alvaro Lopez és kapaszkodjunk meg, Victor Valdes."


Szép lista, kb olyan, mintha előre hozták volna április elsejét a spanyolok 😀
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 938 — no es importante
José Manuel Martins Teixeira Gomes a vidi új edzője. Wikipedia lapja sincsen. Erre nagyon kíváncsi leszek, hogy mit csinál ez majd itt, de arra még kíváncsibb lennék, hogy hogy a picsába szedték ezt össze? 😀fetomy
pedig úgy volt, hogy a másodedző lesz az új HC, mert Sousa csak az erőnléti edzőt viszi magával, de valami bekavarhatott... így szerintem biztos, hogy Caneira is megy New Yorkba


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
"Egy érdekes történet került szerkesztőségünk birtokába, mely Cristiano Ronaldo pályafutásának legelejére kalauzol bennünket. A fényes karrier elindulásában a tehetség mellett a szerencsés véletlen is fontos szerepet játszott, amiről az alábbiakban maga az érintett vall.
Köszönetet kell mondanom egy régi barátomnak, Albert Fantraunak a sikeremért. Együtt játszottunk egy ifjúsági klubban, és amikor eljöttek hozzánk a Sporting megfigyelői, azt mondták, hogy aki több gólt rúg a meccsen, azt felveszik az akadémiájukra.

3-0-ra nyertük meg a mérkőzést. Az első gólt én szereztem, a másodikat Albert fejelte be, a harmadik találat pedig mindenkit meglepett. Albert egy az egyben vezette a labdát a kapusra, megkerülte őt, és csak be kellett volna gurítania a labdát a hálóba, ő azonban odapasszolta nekem, és én lőttem be. Felvettek az akadémiára. A meccs után odamentem hozzá, és azt kérdeztem: „Miért?". Ő erre azt felelte: „Azért, mert jobb vagy nálam”.

Néhány évvel később egy újságíró felkereste Albertet, és megkérdezte, hogy igaz-e a történet. Elismerte. Azt is hozzátette, hogy a meccs után véget ért a futballista karrierje, és, hogy munkanélküli. „De honnan szerezte ezt a gyönyörű házat, az autót? Gazdag embernek tűnik. A családját is eltartja...honnan ez a pénz?” - érdeklődött az újságíró. Albert erre büszkén azt felelte: „Cristianótól!”
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Dempsey!!!! Jól jön a jenki a háznál!!!Double B
köszönd meg de Geanak is...
a vicc az hogy ezzel az 1 ponttal ti sem vagytok kisegítve 😊

azért azt a 11est igazán befújhatta volna, ennél már csak akkor lett volna egyértelműbb ha két lábbal rácsúszik 😕davemayer
Azért ti sem panaszkodhattok rá, mert nélküle több gól is született volna. 😊

Hát tény, hogy ez egyik csapatnak sem jó, de talán a legigazságosabb eredmény született. A bajnokságot úgyis nyeritek, mi meg még egy ponttal eltávolodtunk a gunnerstől 😀Double B
Spurs rászolgált az Xre. Az utolsó 20 percben egy valamit is akaró csapat nem szorulhat be ennyire a térfelére. De Gea remekül védett, aztán hibázott. Ugye kapusposzton látványos a hiba, bár megrökönyödésemre egyes hazai United fanokat tömörítő szurkolói oldalak szerint 8as osztályzattal a meccs legjobbja. Hát hogy a picsába lehet valaki a legjobb, mikor a 93. percben vastagon benne van az ellenfél egyenlítő góljában??? Akik jók voltak az a Rio-Vidic belső duó, meg Welbeck. + talán Carrick, bár szerintem nem játszott olyan hatékonyan, mint szokott. De Kagawa a legjobb, remélem sokat erőltetik még, hátha egyszer lesz egy jobb meccse is.
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
 www.footballzz.com/treinador.php?id=151
Ilyen rohadt hosszú nevet.Remélem sokan kérnek tőle autogrammot.
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
José Manuel Martins Teixeira Gomes a vidi új edzője. Wikipedia lapja sincsen. Erre nagyon kíváncsi leszek, hogy mit csinál ez majd itt, de arra még kíváncsibb lennék, hogy hogy a picsába szedték ezt össze? 😀fetomy
hattrick?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
José Manuel Martins Teixeira Gomes a vidi új edzője. Wikipedia lapja sincsen. Erre nagyon kíváncsi leszek, hogy mit csinál ez majd itt, de arra még kíváncsibb lennék, hogy hogy a picsába szedték ezt össze? 😀
több mint 11 éve
farkaspeti Washington Commanders 763
Sneijder 10 millióért a Galatasarayé lett. Évi 4 milliós fizetéssel. Ennyit sztem a világon az összes csapatnak megért volna...Habi
29 évesen a világ egyik legjobb középpályásaként, elmegy egy török bajnokságba játszani, olyan fizetésért amit az élcsapatok is kifizettek volna neki. Egyszerűen nem értem...FViktor93
Pont ez az,hogy nem fizettek volna neki ki.Ahogy hallottam nem duskalt az Inter az erte erkezett ajanlatokbanJoeyPorter
mást én sem tudok elképzelni lehetséges indokként.. És lenyilatkozta, hogy olyan mintha álmodna 😀


több mint 11 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
Sneijder 10 millióért a Galatasarayé lett. Évi 4 milliós fizetéssel. Ennyit sztem a világon az összes csapatnak megért volna...Habi
29 évesen a világ egyik legjobb középpályásaként, elmegy egy török bajnokságba játszani, olyan fizetésért amit az élcsapatok is kifizettek volna neki. Egyszerűen nem értem...FViktor93
Pont ez az,hogy nem fizettek volna neki ki.Ahogy hallottam nem duskalt az Inter az erte erkezett ajanlatokban

több mint 11 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Sneijder 10 millióért a Galatasarayé lett. Évi 4 milliós fizetéssel. Ennyit sztem a világon az összes csapatnak megért volna...Habi
29 évesen a világ egyik legjobb középpályásaként, elmegy egy török bajnokságba játszani, olyan fizetésért amit az élcsapatok is kifizettek volna neki. Egyszerűen nem értem...
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 714
Sneijder 10 millióért a Galatasarayé lett. Évi 4 milliós fizetéssel. Ennyit sztem a világon az összes csapatnak megért volna...Habi
egészségére. Karrier over.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Sneijder 10 millióért a Galatasarayé lett. Évi 4 milliós fizetéssel. Ennyit sztem a világon az összes csapatnak megért volna...


JT Daniels fan
több mint 11 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Dempsey!!!! Jól jön a jenki a háznál!!!Double B
köszönd meg de Geanak is...
a vicc az hogy ezzel az 1 ponttal ti sem vagytok kisegítve 😊

azért azt a 11est igazán befújhatta volna, ennél már csak akkor lett volna egyértelműbb ha két lábbal rácsúszik 😕davemayer
Azért ti sem panaszkodhattok rá, mert nélküle több gól is született volna. 😊

Hát tény, hogy ez egyik csapatnak sem jó, de talán a legigazságosabb eredmény született. A bajnokságot úgyis nyeritek, mi meg még egy ponttal eltávolodtunk a gunnerstől 😀
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
Dempsey!!!! Jól jön a jenki a háznál!!!Double B
köszönd meg de Geanak is...
a vicc az hogy ezzel az 1 ponttal ti sem vagytok kisegítve 😊

azért azt a 11est igazán befújhatta volna, ennél már csak akkor lett volna egyértelműbb ha két lábbal rácsúszik 😕

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Dempsey!!!! Jól jön a jenki a háznál!!!
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
kurva Dempsey

persze Rooneynak a 11est nem adják meg

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Fú mit baszott Pazzini

több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
Courtois a Chelsea-től van kölcsönben, mivel Cech utódnak vették ezért sztem nem fogják eladni.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
YoungZeeZee 8 468
De Barthez a Man utd-ben nem volt túl jó...főleg a 2. éve.

Barca-->
"Helyére a jelöltek David de Gea (Manchester United, őt pár éve félmillióért megvehették volna az Atlético Madridtól, de akkor nem ért meg annyit szerintük), Thibaut Courtois (Atlético Madrid), Marc-André ter Stegen (Borussia Mönchengladbach), Vicente Guaita (Valencia) és Bernd Leno (Bayer Leverkusen). Közülük az első kettő a legesélyesebb arra, hogy Valdés-utód legyen. Ne feledjük, a jelenlegi cserekapus, José Manuel Pinto már 37 esztendős, azaz nem is egy kesztyűs ember érkezik a közeljövőben a Barcához. "

Zubi után nehezen találtak állandó jó kapust. Valdes nem annyira rossz, mint mondják. Hesp volt a legnagyobb kakukktojás😀, de Vitor Baia és Rüstü sem hagyott maga után maradandót😕
több mint 11 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 847 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
istenem, torres, te falábú majom... azért remélem behúzzuk a meccset


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Ha kapus kell, simán reaktiválni kell Barthezt. Na ő aztán karizmatikus. 😀

több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 582
Sturridge 3/3.
Amúgy persze hogy egy ilyen meccset nem látok.
7. hely!Mikey
Na most már láttam. Van fantázia ebben a Suárez-Sturridge csatárduóban. Az uruguayinak kifejezetten jól megy ebben az árnyékék szerepkörben.
Lucasnak viszont nagyon keresztbe tett az a térdszalagszakadás. Konkrétan botrány ahogy játszik, és semmi fejlődés nem látszik a játékán.
Fun facts: utolsó 9 hazai bajnokin 7 shutout. Utolsó három hazai bajnokin 12 szerzett gól.