A Jets kirúgta Robert Saleh főedzőt!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
Már a meccs előtt lelkes volt a kolléga.

Cubehor
zseniális, 10 perc alatt több mint 30,000 követője lett a srácnak 😀
több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Arsenal is nyomott 12 percet. Be is rámoltunk 4 gólt a 2. félidőben. Simply Arsenal! 😊 Csodaszép gólok voltak.
Danie Potts-nak meg jobbulást! Szegényt 12 percig ápolták. Súlyos lehet. (Valószínűleg a gerincével vagy vállával történhetet valami egy ütközés után. FoxSoccer nem is ismételte.)

Hazard eset: Az rendbe van amit a kis srác csinált, büntessék is meg érte. De az milyen viselkedés, amit Hazard is leművelt. Egyértelműen piros. Szánalmas, tetű (már bocsánat), hogy focista létére ilyet meg mer csinál.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
jó látni, hogy megvan az angol utánpótlás, nem kell félteni őket mostantól 😀

több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 088 — Így remélem megfelelek nektek.....
NSO:

" Érződött is a feszültség a vendégeken, Eden Hazard-nak nem akarta odaadni a labdát egy Swansea-mezes labdaszedő, a Chelsea kiválósága erre nemes egyszerűséggel „einstandot" mondott, odament, megrúgta a srácot és elvette a labdát. Chris Foy szemét nem kerülte el az eset – a szurkolók természetesen fújoltak, ahogy csak bírtak –, kiállította a belga válogatott futballistát."

és ezt (legalábbis remélem) egy olyan ember írta le aki látta az esetet. Velünk van a baj szerintem hogy nem védjük szegény kis kötsögöt... régebben ezért (ha lett volna ilyen egyáltalán mert sztem korábban ezt nem nagyon merte egy tizenéves) egy ordas nagy pofont kapott volna nem hogy még ketten segítik fel meg támogatják le mint egy hőst. Szánalmas ez az egész így ahogy van.davemayer
Azért ez a megfogalmazás is megérne néhány gondolatot. Szerintem a hasonló magvas megnyilvánulásokért páros lábbal rúgják ki jobb helyeken az embert....

A Fradinak meg nagy grat, így tovább Moniz

hú most nézem nem tudom érzékelhető e a kiemelés az einstandot mondott kifejezésre gondoltam mint a nyelvújító szándék megkérdőjelezhető előretörésére 😀
több mint 11 éve
Cubehor Los Angeles Rams 317
Már a meccs előtt lelkes volt a kolléga.

több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
NSOdavemayer
mondjuk szerintem nyilvánvaló volt, hogy minden média védeni fogja a szarházit, "mégiscsak egy kisgyerek herp derp", meglovagolják az esetet



látszik a fején, milyen kis ártatlan lélek
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
NSO:

" Érződött is a feszültség a vendégeken, Eden Hazard-nak nem akarta odaadni a labdát egy Swansea-mezes labdaszedő, a Chelsea kiválósága erre nemes egyszerűséggel „einstandot" mondott, odament, megrúgta a srácot és elvette a labdát. Chris Foy szemét nem kerülte el az eset – a szurkolók természetesen fújoltak, ahogy csak bírtak –, kiállította a belga válogatott futballistát."

és ezt (legalábbis remélem) egy olyan ember írta le aki látta az esetet. Velünk van a baj szerintem hogy nem védjük szegény kis kötsögöt... régebben ezért (ha lett volna ilyen egyáltalán mert sztem korábban ezt nem nagyon merte egy tizenéves) egy ordas nagy pofont kapott volna nem hogy még ketten segítik fel meg támogatják le mint egy hőst. Szánalmas ez az egész így ahogy van.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
hát igen Neki köszönhetjük! remélem hamarosan a 29.-el is pózolhat a Mester!!!!Divat
elcserélném ezt a kupát arra, hogy Jenner nem sérül megdeyell
van már valami hír róla?eléggé fájt neki...

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 648
hát igen Neki köszönhetjük! remélem hamarosan a 29.-el is pózolhat a Mester!!!!Divat
elcserélném ezt a kupát arra, hogy Jenner nem sérül meg

choose life
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
kár hogy nem Ibra volt ott Hazard helyett 😛
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
hát igen Neki köszönhetjük! remélem hamarosan a 29.-el is pózolhat a Mester!!!!

|
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Ez fasza, de mi a tökömet csináljon, ha nem adják neki oda a labdát és az idő megy? Ráfingik a labdaszedőre, vagy ad neki egy szájrapuszit? Nyilván valahogy el kellett vennie a labdát.
Vicc azért.

több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
hát azért számomra az is alap, hogy megbüntetném a Swanseat ezért
ha a drukkerekért a klubot sújtják, akkor a labdaszedőért is elvihetik a balhétStez
pont ez a poén az egészben, valahol keressétek majd meg a teljes jelenetet, ne csak a végét.

a srác már akkor ráfeküdt a labdára amikor semmi baja sem volt, látszik hogy Hazaard megpróbálja kiszedni alóla de amikor úgy látja hogy totál a srác alatt van akkor megpróbálja kirúgni alóla. Nem a legszebb megoldás de máshogy hogy oldottad volna meg a helyzetet? egy 11 éves kölök ne így álljon hozzá a dolgokhoz, ilyet még nem láttam...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
hát azért számomra az is alap, hogy megbüntetném a Swanseat ezért
ha a drukkerekért a klubot sújtják, akkor a labdaszedőért is elvihetik a balhétStez
az a baj, hogy hamarabb tiltják el Hazardot 5-10 meccsre, mint hogy a Swansea kapjon büntetést a kis köcsög miatt.
(nem vagyok Chelsea-szurkoló)
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
Támadó középpályás, az a fajta játékos akit Brazíliában nagyon nagyra tartanak, de Európában nem vszínű h be fog futni.empty taxi
nagyon nagy tehetség, de nálunk már sokadik utolsó utáni lehetőségével se tudott élni(alig volt jó meccse), 8M-ért remélem elviszitek(bár nem hiszem, h pont premier leagube fog villogni), aztán akkor már csak Ricky Álvareztől kéne megszabadulnunk... 😊Divat
Szóval azt mondjátok, nem lenne jó igazolás. Köszöntem urak.Mikey
nézd ettől még beválhat Nálatok, Espanyolba tényleg nem volt rossz, örültem is mikor visszajött kölcsönből, h akkor most hátha végre hozza amiért igazoltuk, sajnos nem így lett..Divat
Szerintem alulméretezett, elnyomják, a premierbe méginkább, meg nem lát a páján


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
hát azért számomra az is alap, hogy megbüntetném a Swanseat ezért
ha a drukkerekért a klubot sújtják, akkor a labdaszedőért is elvihetik a balhét

több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
ez de durva...
és még ki is állították ezért? 😀Stez
alap...
kurvanagy ahogy pár néző megtapsolja a rúgás után 😀
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
ez de durva...
és még ki is állították ezért? 😀

több mint 11 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 847 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra

epic 😀😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
de undorító volt ami a Chelsea meccsen történt... a labdaszedő gyereknek kellett volna pirosat adni, ez egy vicc. Nem szeretem a Chelsea-t se Hazaard-ot (jöhetett volna a MU-ba de inkább a cselszkibe ment mert BL győztesek...) de ez szánalmas volt, ugyanígy viselkedtem volna kb. Egy 11 éves gyerek így színészkedjen, szégyen!davemayer
😂
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
elképesztő, hogy ez tényleg megtörtént 😀
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
de undorító volt ami a Chelsea meccsen történt... a labdaszedő gyereknek kellett volna pirosat adni, ez egy vicc. Nem szeretem a Chelsea-t se Hazaard-ot (jöhetett volna a MU-ba de inkább a cselszkibe ment mert BL győztesek...) de ez szánalmas volt, ugyanígy viselkedtem volna kb. Egy 11 éves gyerek így színészkedjen, szégyen!

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Hát úgy tűnik, hogy manapság nem sokáig tart a nyálazás a fiatal csigazabálókra, M'Vilát én is bírtam egyébként, csak egy buta tuskó szegény. Olyan Felipe Melo féle barom, akinek 2-3 évig nagyon megy, aztán szépen kijátssza saját magát a tehetségek közül.
Pedig nagyon nagy tehetségeknek lettek kikiáltva többen is a francia fiatalok közül, de szépen lassan tünedeznek el.

több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
és időközben a ződek megnyerték a marbellai kupát a steaui szőröstalpú c*gányok elleni 2-1-es győzelemmel!!!!

|
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Támadó középpályás, az a fajta játékos akit Brazíliában nagyon nagyra tartanak, de Európában nem vszínű h be fog futni.empty taxi
nagyon nagy tehetség, de nálunk már sokadik utolsó utáni lehetőségével se tudott élni(alig volt jó meccse), 8M-ért remélem elviszitek(bár nem hiszem, h pont premier leagube fog villogni), aztán akkor már csak Ricky Álvareztől kéne megszabadulnunk... 😊Divat
Szóval azt mondjátok, nem lenne jó igazolás. Köszöntem urak.Mikey
nézd ettől még beválhat Nálatok, Espanyolba tényleg nem volt rossz, örültem is mikor visszajött kölcsönből, h akkor most hátha végre hozza amiért igazoltuk, sajnos nem így lett..

|