Soccer

41 feliratkozó

több mint 11 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 847 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
 www.origo.hu/sport/focivilag/20130128-sneijder-utan-drogbat-is-megszerezte-a-galata.html


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
 www.fourfourtwo.hu/hirek/magyarorszag/detari-mattreszegen-tantorgott-dubajban

ennyi, kár hogy nem maradt a Fagyinál 😀petey
azért nem maradt mert megitta az összes fagyállót és winter is comingdavemayer
és ugye nem iszik, mi lenne ha inna... 😀

|
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Balotelli állítólag holnap orvosira jön a Milanhoz, 4,5 évre fog aláírni.
Én örülnék, de szerintem ez is csak szövegelés, ahogy Kakánál is volt, meg minden mercatoban úgy másik 5 játékossal.

több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
 www.fourfourtwo.hu/hirek/magyarorszag/detari-mattreszegen-tantorgott-dubajban

ennyi, kár hogy nem maradt a Fagyinál 😀petey
azért nem maradt mert megitta az összes fagyállót és winter is coming

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
 www.fourfourtwo.hu/hirek/magyarorszag/detari-mattreszegen-tantorgott-dubajban

ennyi, kár hogy nem maradt a Fagyinál 😀petey
kamu
2005 óta nem volt Fradi játékos a válogatottba ,akkor Tőzsér Danit hívták be.Ezt a hosszú időt törte meg Böde Dani. 😊

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 656 — Csodabogár
 www.fourfourtwo.hu/hirek/magyarorszag/detari-mattreszegen-tantorgott-dubajban

ennyi, kár hogy nem maradt a Fagyinál 😀

több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 582
Ilyen kezdővel azért illett volna tovább menni. Bár a meccset nem láttam meló miatt, így nem tudok semmi okosat írni. Valaki?Mikey
Tipikus FA meccs volt. Az elején talált egy gólt az Oldham, lelkesen játszottak. Az első félidőben viszonylag pariban is voltak, majd Brad Jones összehozta a vezetőgóljukat a második félidőben. A Poolnak is megvoltak a helyzetei. A második félidő éppúgy kezdődött, mint az első. Szenzációs fejes gól. Jöttek a cserék a Poolba, az Oldham pedig ahogy várható kezdett elfogyni, szinte át sem mentek a Liverpool térfelére, de hősiesen bekkeltek 11 emberrel, rengeteg lövésbe vetődtek bele önfeláldozóan. 3-2 után, már szó szerint csak a Poolnál volt a labda, rúgtak vagy 800 szögletet, Gerrard egy kapufát, de kibekkelték.

Valahogy az ilyen meccsek miatt tartom szarra sem a BL-t. Tegnap 3 olyan FA meccs volt, amelyben benne volt minden. tüsi91
Valóban, a leírásod alapján. Köszi.
Legalább lehet csak a bajnokságra figyelni. Ja meg a szar EL-re, de remélem arra már csak a két Zenit meccs erejéig.
FA Kupa > bármi
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Kétségtelen, brit csapatok esetében (még) nem teljesen helytálló a véleményem, de csak idő, és megfelelő számú latin "focista" igazolásának kérdése az egész. Remélem nem így lesz, de nincsenek illúzióim...apeszos
Ezzel viszont maximálisan egyetértek. Sajnos...
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Hagyjuk már ezt az "általánosítás" dumát, olyan TASZ-os jogvédős elcsépelt. Mond ki, hogy beleléptem a lelkivilágodba, ez esetben bocsánat érte. De a véleményem ha sarkított is, akkor is ez. Vélemény. Miért ne lehetne akkor, ha a franc tudja hányad osztályú csapat rúgott három gólt a sztár csapatnak az első félidőben, ám a teljes másodikban nem érdekelte őket a foci? Addigra elfelejtették? apeszos
Ahogy olvasom a hozzászólásodat úgy vélem inkább én voltam az, aki beletaposott a Te lelkivilágodba...
Az, hogy neked van egy kialakult véleményed a labdarúgásról az elmúlt 3 évtized tapasztalata alapján, ahogy írod, azt elfogadom. Viszont most sikerült egy olyan mérkőzésre ezt ráhúznod, amelyet nem láttál. Csupán erre replikáltam...

Viszont gondolom a 30 év tapasztalata alapján nem kell ecsetelnem vajon mi történhetett a második félidőben... Elfáradtak: fizikálisan, fejben. Az első 65-70 percben: agresszívan fociztak, letámadták a Liverpoolt már a saját térfelükön, már a labda kihozatalt is erősen nehezítették, rengeteg futással senkit nem hagytak 1v1ben, mindig volt rásegítés, a párharcokat nagy százalékban megnyerték, igyekeztek a megszerzett labdát gyorsan előrejuttatni a támadóharmadba, főleg a robosztus ékük fejét keresték. Nem utolsó sorban veszélyesek is voltak a kapura. S bizony a Pool szenvedett. Aztán ahogy fogyott el az Oldham, csúszott a védekezésük, nem értek oda mindenhova, a párharcok jó részét elvesztették, nem tudták letámadni az ellenfelet, így egy esetleges megszerzett labdát hiába játszották gyorsan előre már képtelenek voltak megtartani. Nem értek oda mindenhova, sok 1v1es szituáció alakult ki, főleg a két szélén. Viszont hősiesen védekeztek. Igen: védekeztek. Nem felejtettek el focizni, csupán a hangyányit nagyobb játékerőt képviselő csapat már rájuk erőltette az akaratát. csúsztak, másztak, blokkoltak... Valóban az utolsó 10 percben már csak picsán rúgták a labdát, arra amerre álltak. Viszont kihúzták.

Ez is a soccer. Csak én most ezt pozitív jelzőként használom.

S ugyanez elmondható a Brentford - Chelsea, és a Leeds - Tottenham meccsekre. A közös a tegnapi 3 mérkőzésben, hogy egyetlen PL csapat sem jutott tovább. Utóbbi kettő pedig majd 2014 januárjában játszik legközelebb FA kupa meccset.tüsi91
Az én lelkivilágomba rúgdalózós focival nem lehet belelépni.. 😀 😛 Mazochista voltomat elárulja, hogy az NFL egyik legnagyobb lúzer sc-je a kedvenc csapatom, és ha leülök soccert nézni, azt csak magyar csapatok esetén teszem. 😊 Elismerem az igazadat, miért ne tenném? Hiszen neked is van véleményed. Nekem nem lehet, mert nem láttam, csak olvastam róla? Kétségtelen, brit csapatok esetében (még) nem teljesen helytálló a véleményem, de csak idő, és megfelelő számú latin "focista" igazolásának kérdése az egész. Remélem nem így lesz, de nincsenek illúzióim...
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Hagyjuk már ezt az "általánosítás" dumát, olyan TASZ-os jogvédős elcsépelt. Mond ki, hogy beleléptem a lelkivilágodba, ez esetben bocsánat érte. De a véleményem ha sarkított is, akkor is ez. Vélemény. Miért ne lehetne akkor, ha a franc tudja hányad osztályú csapat rúgott három gólt a sztár csapatnak az első félidőben, ám a teljes másodikban nem érdekelte őket a foci? Addigra elfelejtették? apeszos
Ahogy olvasom a hozzászólásodat úgy vélem inkább én voltam az, aki beletaposott a Te lelkivilágodba...
Az, hogy neked van egy kialakult véleményed a labdarúgásról az elmúlt 3 évtized tapasztalata alapján, ahogy írod, azt elfogadom. Viszont most sikerült egy olyan mérkőzésre ezt ráhúznod, amelyet nem láttál. Csupán erre replikáltam...

Viszont gondolom a 30 év tapasztalata alapján nem kell ecsetelnem vajon mi történhetett a második félidőben... Elfáradtak: fizikálisan, fejben. Az első 65-70 percben: agresszívan fociztak, letámadták a Liverpoolt már a saját térfelükön, már a labda kihozatalt is erősen nehezítették, rengeteg futással senkit nem hagytak 1v1ben, mindig volt rásegítés, a párharcokat nagy százalékban megnyerték, igyekeztek a megszerzett labdát gyorsan előrejuttatni a támadóharmadba, főleg a robosztus ékük fejét keresték. Nem utolsó sorban veszélyesek is voltak a kapura. S bizony a Pool szenvedett. Aztán ahogy fogyott el az Oldham, csúszott a védekezésük, nem értek oda mindenhova, a párharcok jó részét elvesztették, nem tudták letámadni az ellenfelet, így egy esetleges megszerzett labdát hiába játszották gyorsan előre már képtelenek voltak megtartani. Nem értek oda mindenhova, sok 1v1es szituáció alakult ki, főleg a két szélén. Viszont hősiesen védekeztek. Igen: védekeztek. Nem felejtettek el focizni, csupán a hangyányit nagyobb játékerőt képviselő csapat már rájuk erőltette az akaratát. csúsztak, másztak, blokkoltak... Valóban az utolsó 10 percben már csak picsán rúgták a labdát, arra amerre álltak. Viszont kihúzták.

Ez is a soccer. Csak én most ezt pozitív jelzőként használom.

S ugyanez elmondható a Brentford - Chelsea, és a Leeds - Tottenham meccsekre. A közös a tegnapi 3 mérkőzésben, hogy egyetlen PL csapat sem jutott tovább. Utóbbi kettő pedig majd 2014 januárjában játszik legközelebb FA kupa meccset.
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 520 — The Mathematician
Soccer. apeszos
annyi a különbség a tipikus bekkeléssel szemben, hogy ők előtte lőttek 3(!!!) gólt a több osztállyal feljebb játszó ellenfelüknek. Azt hiszem ebben az esetben teljesen jogosan ülnek rá az eredményre. Amire te gondolsz az már 0-0nál elkezdődik, nem illik összekeverni a kettőt. davemayer
Apeszos, gondolom láttad mindhárom tegnapi meccset..., hogy egy ilyen összetett véleményt formáztál.
tüsi91
Összetett annak aki érteni is akarja. Harminc éven át néztem soccert. Manapság már csak háttérzaj. apeszos
Akkor viszont faszán használtál egy általad igaznak vélt általánosítást a szóban forgó mérkőzésre. Tévesen.tüsi91
Hagyjuk már ezt az "általánosítás" dumát, olyan TASZ-os jogvédős elcsépelt. Mond ki, hogy beleléptem a lelkivilágodba, ez esetben bocsánat érte. De a véleményem ha sarkított is, akkor is ez. Vélemény. Miért ne lehetne akkor, ha a franc tudja hányad osztályú csapat rúgott három gólt a sztár csapatnak az első félidőben, ám a teljes másodikban nem érdekelte őket a foci? Addigra elfelejtették? apeszos
legalább a tényeket ismernéd
első félidőben 2 gólt kaptunk a másodikban 1et
és az utolsó 20-25 perc kivételével egyenrangú meccs volt sajnos

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Soccer. apeszos
annyi a különbség a tipikus bekkeléssel szemben, hogy ők előtte lőttek 3(!!!) gólt a több osztállyal feljebb játszó ellenfelüknek. Azt hiszem ebben az esetben teljesen jogosan ülnek rá az eredményre. Amire te gondolsz az már 0-0nál elkezdődik, nem illik összekeverni a kettőt. davemayer
Apeszos, gondolom láttad mindhárom tegnapi meccset..., hogy egy ilyen összetett véleményt formáztál.
tüsi91
Összetett annak aki érteni is akarja. Harminc éven át néztem soccert. Manapság már csak háttérzaj. apeszos
Akkor viszont faszán használtál egy általad igaznak vélt általánosítást a szóban forgó mérkőzésre. Tévesen.tüsi91
Hagyjuk már ezt az "általánosítás" dumát, olyan TASZ-os jogvédős elcsépelt. Mond ki, hogy beleléptem a lelkivilágodba, ez esetben bocsánat érte. De a véleményem ha sarkított is, akkor is ez. Vélemény. Miért ne lehetne akkor, ha a franc tudja hányad osztályú csapat rúgott három gólt a sztár csapatnak az első félidőben, ám a teljes másodikban nem érdekelte őket a foci? Addigra elfelejtették?
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Soccer. apeszos
annyi a különbség a tipikus bekkeléssel szemben, hogy ők előtte lőttek 3(!!!) gólt a több osztállyal feljebb játszó ellenfelüknek. Azt hiszem ebben az esetben teljesen jogosan ülnek rá az eredményre. Amire te gondolsz az már 0-0nál elkezdődik, nem illik összekeverni a kettőt. davemayer
Apeszos, gondolom láttad mindhárom tegnapi meccset..., hogy egy ilyen összetett véleményt formáztál.
tüsi91
Összetett annak aki érteni is akarja. Harminc éven át néztem soccert. Manapság már csak háttérzaj. apeszos
Akkor viszont faszán használtál egy általad igaznak vélt általánosítást a szóban forgó mérkőzésre. Tévesen.
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Soccer. apeszos
annyi a különbség a tipikus bekkeléssel szemben, hogy ők előtte lőttek 3(!!!) gólt a több osztállyal feljebb játszó ellenfelüknek. Azt hiszem ebben az esetben teljesen jogosan ülnek rá az eredményre. Amire te gondolsz az már 0-0nál elkezdődik, nem illik összekeverni a kettőt. davemayer
Apeszos, gondolom láttad mindhárom tegnapi meccset..., hogy egy ilyen összetett véleményt formáztál.
tüsi91
Összetett annak aki érteni is akarja. Harminc éven át néztem soccert. Manapság már csak háttérzaj.
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Soccer. apeszos
annyi a különbség a tipikus bekkeléssel szemben, hogy ők előtte lőttek 3(!!!) gólt a több osztállyal feljebb játszó ellenfelüknek. Azt hiszem ebben az esetben teljesen jogosan ülnek rá az eredményre. Amire te gondolsz az már 0-0nál elkezdődik, nem illik összekeverni a kettőt. davemayer
Apeszos, gondolom láttad mindhárom tegnapi meccset..., hogy egy ilyen összetett véleményt formáztál.
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
Ilyen kezdővel azért illett volna tovább menni. Bár a meccset nem láttam meló miatt, így nem tudok semmi okosat írni. Valaki?Mikey
Tipikus FA meccs volt. Az elején talált egy gólt az Oldham, lelkesen játszottak. Az első félidőben viszonylag pariban is voltak, majd Brad Jones összehozta a vezetőgóljukat a második félidőben. A Poolnak is megvoltak a helyzetei. A második félidő éppúgy kezdődött, mint az első. Szenzációs fejes gól. Jöttek a cserék a Poolba, az Oldham pedig ahogy várható kezdett elfogyni, szinte át sem mentek a Liverpool térfelére, de hősiesen bekkeltek 11 emberrel, rengeteg lövésbe vetődtek bele önfeláldozóan. 3-2 után, már szó szerint csak a Poolnál volt a labda, rúgtak vagy 800 szögletet, Gerrard egy kapufát, de kibekkelték.

Valahogy az ilyen meccsek miatt tartom szarra sem a BL-t. Tegnap 3 olyan FA meccs volt, amelyben benne volt minden. tüsi91
Soccer. apeszos
annyi a különbség a tipikus bekkeléssel szemben, hogy ők előtte lőttek 3(!!!) gólt a több osztállyal feljebb játszó ellenfelüknek. Azt hiszem ebben az esetben teljesen jogosan ülnek rá az eredményre. Amire te gondolsz az már 0-0nál elkezdődik, nem illik összekeverni a kettőt.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ilyen kezdővel azért illett volna tovább menni. Bár a meccset nem láttam meló miatt, így nem tudok semmi okosat írni. Valaki?Mikey
Tipikus FA meccs volt. Az elején talált egy gólt az Oldham, lelkesen játszottak. Az első félidőben viszonylag pariban is voltak, majd Brad Jones összehozta a vezetőgóljukat a második félidőben. A Poolnak is megvoltak a helyzetei. A második félidő éppúgy kezdődött, mint az első. Szenzációs fejes gól. Jöttek a cserék a Poolba, az Oldham pedig ahogy várható kezdett elfogyni, szinte át sem mentek a Liverpool térfelére, de hősiesen bekkeltek 11 emberrel, rengeteg lövésbe vetődtek bele önfeláldozóan. 3-2 után, már szó szerint csak a Poolnál volt a labda, rúgtak vagy 800 szögletet, Gerrard egy kapufát, de kibekkelték.

Valahogy az ilyen meccsek miatt tartom szarra sem a BL-t. Tegnap 3 olyan FA meccs volt, amelyben benne volt minden. tüsi91
Soccer.
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Ilyen kezdővel azért illett volna tovább menni. Bár a meccset nem láttam meló miatt, így nem tudok semmi okosat írni. Valaki?Mikey
Tipikus FA meccs volt. Az elején talált egy gólt az Oldham, lelkesen játszottak. Az első félidőben viszonylag pariban is voltak, majd Brad Jones összehozta a vezetőgóljukat a második félidőben. A Poolnak is megvoltak a helyzetei. A második félidő éppúgy kezdődött, mint az első. Szenzációs fejes gól. Jöttek a cserék a Poolba, az Oldham pedig ahogy várható kezdett elfogyni, szinte át sem mentek a Liverpool térfelére, de hősiesen bekkeltek 11 emberrel, rengeteg lövésbe vetődtek bele önfeláldozóan. 3-2 után, már szó szerint csak a Poolnál volt a labda, rúgtak vagy 800 szögletet, Gerrard egy kapufát, de kibekkelték.

Valahogy az ilyen meccsek miatt tartom szarra sem a BL-t. Tegnap 3 olyan FA meccs volt, amelyben benne volt minden.
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 582
Poolnak ez így elég ciki... Rogers állásába kerülhet-e vajon?Toca
Meglepő lenne, azok után hogy az utóbbi hetekben elkezdtek jönni az eredmények.

Ilyen kezdővel azért illett volna tovább menni. Bár a meccset nem láttam meló miatt, így nem tudok semmi okosat írni. Valaki?
több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Háhá, ez óriási. 😀 Bocsi, de még csak most láttam először.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Doria gála! 😊

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
Poolnak ez így elég ciki... Rogers állásába kerülhet-e vajon?
több mint 11 éve
YoungZeeZee 8 468
Toca!

pont ezt írtam 1 hónappal ezelőtt, hogy az USA VB-n hasonló távolságok voltak.
Amúgy megterheli a gazdaságot egy-egy rendezés főleg gyengébb országoknál: Portugália, van olyan stadion amit felhúztak az eb-re és mára már 100 néző van ott. Pl. Megnyerjük a pályázatot felhúzunk stadionokat (átépítjük) és attól a kihasználtsága nem lesz nagyobb és megy a semmibe.

Más.
Tegnap végre meg tudtam nézni a Mourinho-ról szóló ITV dokut.
Lehet utálni, de nagyon, lehet imádni, de az hogy jó edző ahhoz semmi kétség nem férhet. pl. csak 4 bajnoki cím 4 különböző országban.
Többek között SAF, Viera, V.Boas , Sir Bobby Robson nyilatkozott róla..Parádés videók és interjú részletek voltak láthatóak.
Aki tudja vhogy szerezze meg, megéri.
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Az Inter és a Liverpool megegyezett Philippe Coutinho vételáráról, már csak az orvosi vizsgálat van hátra.

Nos, a mérce nincs túl magasra téve néhány jelenlegi, megnevezni nem kívánt játékos által, könnyű lesz előrelépést mutatnia hozzájuk képest.Mikey
én szurkolók neki, én bírtam a srácot, tehetsége meg van..remélem Nálatok be fog válni!

|
több mint 11 éve
Sinisa New England Patriots 2 924 — Gràcies Pep!
mégse Sousa lett a New York edzője, wowjjncaa
Állítólag nem kapott munkavállalási engedélyt.
Ezt a menedzserének / ügyvédjének nem kellett volna ellenőrizni, mielőtt belevágnak?

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.