Soccer

41 feliratkozó

több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
Willian :igen komoly fejingatás:Habi
Óriási csalódás volt nekem is,aztán majd kiderűl,hogy beleszűkül-e abba a bajnokságba...Kiss
a "beleszűkül"-t a hajára gondoltad vagy azt a akartad írni hogy beleszürkül? 😊

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Willian :igen komoly fejingatás:Habi
Óriási csalódás volt nekem is,aztán majd kiderűl,hogy beleszűkül-e abba a bajnokságba...

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
YoungZeeZee 8 468
Fanatikus drukker nem vagyok, de minden országból megvannak a kedvenceim. Ha kikapnak.. persze nem befolyásolják a közérzetemet. A PSG nagyon kedvelem. Személyes tapasztalat miatt is, igaz kb. csak 6 éve történt, hogy először jártam a "hercegeknél", de már a személyzet nagyon megfogott. Igaz bunkó franciák? Aznap pont nem volt stadiontúra, de a csávó gyorsan körbevezetett minket, ingyen. Rá 1-2 évre viszont mindent meg tudtunk nézni,,miért is írtam ezt? Örülök Beckham igazolásának. Nem Becks mindenidők cselgépe, játékosa, de hogy a szíve a helyén van és hajt és küzd és többször is fel tud állni a padlóról...
Kevés olyan soccer ország van ahol a fővárosnak nincs igazi bajnok esélyes csapata. Most talán Németország van ebben a szituban ( Berlin )
Kell egy jó PSG.

Gondolkozom, hogy leadjam a drótot Sanyi bának a tegnapi román összetartásról. Ebéd időben egy jót kávéztak a napon😀 sztem ez egész napos elfoglaltság volt mivel kb. 40 kilóméterre voltak a főhadiszállásuktól és vagy 70-re Marbellától.
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Willian :igen komoly fejingatás:


JT Daniels fan
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Most hogy lejárt nagyjából mindenhol az átigazolási határidő, mi lesz Juhász Rolanddal? Megpenészedik az Anderlecht padján/lelátóján?
több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
 www.skybet.com/cms/breaking-transfer-news.shtm
ez mekkora szar 😮Kiss
mondjuk múltkor én is elsütöttem mindezt Xani-al, amúgy fasza! 😀Divat
Fradisták közt marad..sorry 😀

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
 www.skybet.com/cms/breaking-transfer-news.shtm
ez mekkora szar 😮Kiss
mondjuk múltkor én is elsütöttem mindezt Xani-al, amúgy fasza! 😀

|
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
......MMMS
Kiégett az agyad?!
Soccerről ennyit írni indokolatlanul?!?
Sobri Jóska
Inkább linkelt volna kurvákat 😀Toca
Hogy örökké ezen pörög az agyad... Sobri Jóska
Hát lehet olyan szép lányokat kiverni a fejekből ? 😀
Még Tebow is lehet elcsábulna 😀
több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Meddig tart most a téli átigazolási időszak?Kiss
A nemzetközi ma éjfélig, de pl. Angliában országon belüli átigazolásnál holnap du. a határidő.Mikey
Angliában is ma éjfél a határidő!!! Csak ha valamilyen különös oknál fogva a szerződést nem tudnák elküldeni, (Faxolni) az FA-hez, akkor meg van adva az az időpont, hogy beérkezzen. 😊krixtofer
Tehát végeredményben nem írtam hülyeséget. 😉 Különös okot bárki talál.Mikey
Igen. 😊 De a tranzakciónak, (hivatalos aláírásnak) éjfélig meg kell történnie! (Ami Angliában 23:00, de ezt sose tudtam megjegyezni, úgyhogy nem biztos. 😊 Szerk.: Igen, Angoloknál értelemszerűen 11-kor zárul! ) Anno 2011-ben, amikor Artetat igazoltuk, állítólag 2 perccel a határidő előtt érkeztek meg a papírok az FA-hez. 😊
több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
 www.skybet.com/cms/breaking-transfer-news.shtm
ez mekkora szar 😮

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
......MMMS
Kiégett az agyad?!
Soccerről ennyit írni indokolatlanul?!?
Sobri Jóska
Inkább linkelt volna kurvákat 😀Toca
Hogy örökké ezen pörög az agyad...

több mint 11 éve
Sinisa New England Patriots 2 924 — Gràcies Pep!
Nem volt még?
Nikolic => Siena
Kíváncsian várom mennyit fog játszani.Sinisa
Nem, mert az olaszok lekésték a saját átigazolási határidejüket (facepalm), ami 19:00 óra volt.

Lencse közbe Fülőp csapattársa lett Görögországban. iktriad
MegaLOL
Olvastam én is utána.

Hát igen, a híres mediterrán pontosság...
De ha jól látom a Juve és a Lazio is bukott egy-egy igazolást emiatt.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
......MMMS
Kiégett az agyad?!
Soccerről ennyit írni indokolatlanul?!?
Sobri Jóska
Inkább linkelt volna kurvákat 😀
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
......MMMS
Kiégett az agyad?!
Soccerről ennyit írni indokolatlanul?!?

több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Meddig tart most a téli átigazolási időszak?Kiss
A nemzetközi ma éjfélig, de pl. Angliában országon belüli átigazolásnál holnap du. a határidő.Mikey
Angliában is ma éjfél a határidő!!! Csak ha valamilyen különös oknál fogva a szerződést nem tudnák elküldeni, (Faxolni) az FA-hez, akkor meg van adva az az időpont, hogy beérkezzen. 😊krixtofer
Tehát végeredményben nem írtam hülyeséget. 😉 Különös okot bárki talál.
több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Valószínűleg létrejön: Nacho Monreal--> Arsenal
Spanyol válogatott, Mallorca balbekkje. Én személyesen nagyon örülök neki. 10M Euro állítólag. 😊
több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Meddig tart most a téli átigazolási időszak?Kiss
A nemzetközi ma éjfélig, de pl. Angliában országon belüli átigazolásnál holnap du. a határidő.Mikey
Angliában is ma éjfél a határidő!!! Csak ha valamilyen különös oknál fogva a szerződést nem tudnák elküldeni, (Faxolni) az FA-hez, akkor meg van adva az az időpont, hogy beérkezzen. 😊
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 710
Becks ---> PSG
Heurelho Gomes Tottenham--->Hoffenheim (Tim Wiese--->kispad)Amadeus91
Német link miért nincs? 😀Asbee
 www.transfermarkt.de/de/tottenham-keeper-gomes-wechselt-zu-1899-hoffenheim/news/anzeigen_112931.html

 www.transfermarkt.de/de/paris-saint-germain-verpflichtet-beckham/news/anzeigen_112901.html

kérésed számomra parancs

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Kádár Tamás a DVTK játékosa lett, ő a harmadik válogatott szerzeménye a Diósgyőrnek.

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Becks ---> PSG
Heurelho Gomes Tottenham--->Hoffenheim (Tim Wiese--->kispad)Amadeus91
Német link miért nincs? 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem volt még?
Nikolic => Siena
Kíváncsian várom mennyit fog játszani.Sinisa
Nem, mert az olaszok lekésték a saját átigazolási határidejüket (facepalm), ami 19:00 óra volt.

Lencse közbe Fülőp csapattársa lett Görögországban.
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 710
Becks ---> PSG
Heurelho Gomes Tottenham--->Hoffenheim (Tim Wiese--->kispad)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Meddig tart most a téli átigazolási időszak?Kiss
A nemzetközi ma éjfélig, de pl. Angliában országon belüli átigazolásnál holnap du. a határidő.Mikey
köszi!

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Meddig tart most a téli átigazolási időszak?Kiss
A nemzetközi ma éjfélig, de pl. Angliában országon belüli átigazolásnál holnap du. a határidő.
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
koszi a golpasszt te farok 😀

essien azt a buzi dzsungellako kurva anyadat te patkany ! mehettek az erdoszeli kis fahazba kezenfogva, fikat zabalni az arbeola haveroddal te csira szar !MMMS
Gratu ismét
Inkább azon gondolkozz el mért kell a barcás díszhuszároknak méterenként 2x feldobálniuk magukat. Amúgy meg ugyanolyan gusztustalanul rugdosták Croni mint mister goldenball-t.Toca
fél oldal foshányásMMMS
az egy dolog hogy hahaha értitek részegen fórumozik ikszdélol milyen menő srác, de mást ilyen stílusért simán bannolni szoktak a picsába, őt meg még csak meg se szólja senki, az a vicc.