Soccer

41 feliratkozó

több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Én rohadék azért nagyon örülök neki, hogy az Inter nem tudta megvenni Felipe Andersont, mert nem küldték el időben a papírjait a szövetségnek.. 😀
A Juve mondjuk hasonlóan járt Polival, de neki a fele játékjogát így is meg tudták venni, szóval nyáron mindenképp csatlakozik majd a kerethez.Stez
de jött az új Modric(Kovacic) és Kuzmanovic! remélem Mateo(Arsenal és Real is akarta ugyebár, de minket választott) nem ér Coutinho-i magasságokba nálunk...én rohadtul örülök neki!

|
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Most hogy lejárt nagyjából mindenhol az átigazolási határidő, mi lesz Juhász Rolanddal? Megpenészedik az Anderlecht padján/lelátóján?iktriad
hazatér! állítólag nálunk is képbe volt vmikor(és ha nem jön nagy név(aka Leonardo), akkor lehet marad rá lové, bár nemtom Moniznek kell-e ilyen lassú védő), de briósgyőrön se lepődnék meg!

|
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Liverpool have already agreed to sell striker Andy Carroll to West Ham at the end of the season, according to Hammers co-owner David Sullivan.SkySports
Másfél szezon alatt 44 Premier League mérkőzés, 6 gól.
Mindezt 35 millió fontért tette.
Merci, Monsieur Comolli!
több mint 11 éve
Sinisa New England Patriots 2 924 — Gràcies Pep!
csak most látom a híreket, mekkora bohóc ez a milan, atyaég...

btw, lehet hogy nem David Beckham nem minden idők legnagyobb játékosa, de hogy nekem nagyobb kedvencem az életben nem lesz, az olyan biztos minthogy, most itt ülök.
elképesztő, hogy mire képes a pályán és azon kívül is, még mindig.gabtsi
Lehet kövezni, de nálam Becks annak a példája, hogy alázattal, akarattal, gyakorlással, szorgalommal (mindenki válassza ki azt ami szimpatikus) mit el lehet érni.
Nekem soha nem volt a kedvencem, de mindig nagyon sokra becsültem Őt.
Amit elért, azt csak magának köszönheti. Beadások, szabadok kell hozzá rugótechnika, de nagyrészt tanulható dolog.
Inkább ilyen játékos legyen példakép mint a tehetséges cselgép brazilok, akik néhány év csillogás után mennek a süllyesztőbe (pia, kábszer, diszkó, nők stb.).

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
csak most látom a híreket, mekkora bohóc ez a milan, atyaég...

btw, lehet hogy nem David Beckham nem minden idők legnagyobb játékosa, de hogy nekem nagyobb kedvencem az életben nem lesz, az olyan biztos minthogy, most itt ülök.
elképesztő, hogy mire képes a pályán és azon kívül is, még mindig.gabtsi
jó de te United drukker vagy, te láttad mit művelt/művel a pályán 😊

nálam is örök kedvenc, nem sok ilyen rúgótechnikát lehet látni mint az övé, érdemes megnézni a youtube-on pl a góljait, azt a természetességet ahogy csavarta a labdát... és még csapatjátékos is, képes küzdeni, meghalni a pályán + ugye emlékszünk 98-ra, a VB utáni lincselésre és a szezonra mit utána futott - hány mai suhancnak szállt el volna az agya akkor?

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
csak most látom a híreket, mekkora bohóc ez a milan, atyaég...

btw, lehet hogy nem David Beckham nem minden idők legnagyobb játékosa, de hogy nekem nagyobb kedvencem az életben nem lesz, az olyan biztos minthogy, most itt ülök.
elképesztő, hogy mire képes a pályán és azon kívül is, még mindig.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
az egy dolog hogy hahaha értitek részegen fórumozik ikszdélol milyen menő srác, de mást ilyen stílusért simán bannolni szoktak a picsába, őt meg még csak meg se szólja senki, az a vicc.kaszo
igen egyébként ezt már én is szóvá akartam tenni...
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
Most hogy lejárt nagyjából mindenhol az átigazolási határidő, mi lesz Juhász Rolanddal? Megpenészedik az Anderlecht padján/lelátóján?iktriad
szvsz az egész karrierje hatalmas menedzselési hiba. nagyon sajnálom őt, jóval több volt benne....peach
Ahogy Filipovics Vladan játékosainak nagy részének elvan baszva a menedzselése, de senkinek nem tűnik fel közülük...
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 668 — a new hope (again)
Most hogy lejárt nagyjából mindenhol az átigazolási határidő, mi lesz Juhász Rolanddal? Megpenészedik az Anderlecht padján/lelátóján?iktriad
szvsz az egész karrierje hatalmas menedzselési hiba. nagyon sajnálom őt, jóval több volt benne....



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A Juve mondjuk hasonlóan járt Polival, de neki a fele játékjogát így is meg tudták venni, szóval nyáron mindenképp csatlakozik majd a kerethez.Stez
A fele játékjogát sem tudtuk, mert pont az ezzel kapcsolatos papírok nem érkeztek be időben. Mondjuk a megállapodás értelmében így is maradt volna a szezon hátralevő részében a jelenlegi csapatánál, de így nyáron vesszük csak mag a felel játékjogát.Beki
Hálisten maradt Poli és az idény felfedezettje Icardi is. Pedig érte 12millát adott volna a Napoli. 😮
1millát nem ért a szezon előtt. Dobott az árán a 30perc alatt szerzett mesternégyes. 😊

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
A Juve mondjuk hasonlóan járt Polival, de neki a fele játékjogát így is meg tudták venni, szóval nyáron mindenképp csatlakozik majd a kerethez.Stez
A fele játékjogát sem tudtuk, mert pont az ezzel kapcsolatos papírok nem érkeztek be időben. Mondjuk a megállapodás értelmében így is maradt volna a szezon hátralevő részében a jelenlegi csapatánál, de így nyáron vesszük csak mag a felel játékjogát.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Én rohadék azért nagyon örülök neki, hogy az Inter nem tudta megvenni Felipe Andersont, mert nem küldték el időben a papírjait a szövetségnek.. 😀
A Juve mondjuk hasonlóan járt Polival, de neki a fele játékjogát így is meg tudták venni, szóval nyáron mindenképp csatlakozik majd a kerethez.

több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Willian :igen komoly fejingatás:Habi
Óriási csalódás volt nekem is,aztán majd kiderűl,hogy beleszűkül-e abba a bajnokságba...Kiss
a "beleszűkül"-t a hajára gondoltad vagy azt a akartad írni hogy beleszürkül? 😊davemayer
beleszürkül ezt akartam írni 😀 csak tescos a bill..😀

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 048
Meglepő hogy nem a Zenit vette meg Williant illet volna Witsel mellé, és akkor már csak Fellaini hiányozna a kirakósból.

mikrofonhaj mindörökké!
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
Willian :igen komoly fejingatás:Habi
Óriási csalódás volt nekem is,aztán majd kiderűl,hogy beleszűkül-e abba a bajnokságba...Kiss
a "beleszűkül"-t a hajára gondoltad vagy azt a akartad írni hogy beleszürkül? 😊

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Willian :igen komoly fejingatás:Habi
Óriási csalódás volt nekem is,aztán majd kiderűl,hogy beleszűkül-e abba a bajnokságba...

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
YoungZeeZee 8 466
Fanatikus drukker nem vagyok, de minden országból megvannak a kedvenceim. Ha kikapnak.. persze nem befolyásolják a közérzetemet. A PSG nagyon kedvelem. Személyes tapasztalat miatt is, igaz kb. csak 6 éve történt, hogy először jártam a "hercegeknél", de már a személyzet nagyon megfogott. Igaz bunkó franciák? Aznap pont nem volt stadiontúra, de a csávó gyorsan körbevezetett minket, ingyen. Rá 1-2 évre viszont mindent meg tudtunk nézni,,miért is írtam ezt? Örülök Beckham igazolásának. Nem Becks mindenidők cselgépe, játékosa, de hogy a szíve a helyén van és hajt és küzd és többször is fel tud állni a padlóról...
Kevés olyan soccer ország van ahol a fővárosnak nincs igazi bajnok esélyes csapata. Most talán Németország van ebben a szituban ( Berlin )
Kell egy jó PSG.

Gondolkozom, hogy leadjam a drótot Sanyi bának a tegnapi román összetartásról. Ebéd időben egy jót kávéztak a napon😀 sztem ez egész napos elfoglaltság volt mivel kb. 40 kilóméterre voltak a főhadiszállásuktól és vagy 70-re Marbellától.
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Willian :igen komoly fejingatás:


JT Daniels fan
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Most hogy lejárt nagyjából mindenhol az átigazolási határidő, mi lesz Juhász Rolanddal? Megpenészedik az Anderlecht padján/lelátóján?
több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
 www.skybet.com/cms/breaking-transfer-news.shtm
ez mekkora szar 😮Kiss
mondjuk múltkor én is elsütöttem mindezt Xani-al, amúgy fasza! 😀Divat
Fradisták közt marad..sorry 😀

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
 www.skybet.com/cms/breaking-transfer-news.shtm
ez mekkora szar 😮Kiss
mondjuk múltkor én is elsütöttem mindezt Xani-al, amúgy fasza! 😀

|
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
......MMMS
Kiégett az agyad?!
Soccerről ennyit írni indokolatlanul?!?
Sobri Jóska
Inkább linkelt volna kurvákat 😀Toca
Hogy örökké ezen pörög az agyad... Sobri Jóska
Hát lehet olyan szép lányokat kiverni a fejekből ? 😀
Még Tebow is lehet elcsábulna 😀
több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Meddig tart most a téli átigazolási időszak?Kiss
A nemzetközi ma éjfélig, de pl. Angliában országon belüli átigazolásnál holnap du. a határidő.Mikey
Angliában is ma éjfél a határidő!!! Csak ha valamilyen különös oknál fogva a szerződést nem tudnák elküldeni, (Faxolni) az FA-hez, akkor meg van adva az az időpont, hogy beérkezzen. 😊krixtofer
Tehát végeredményben nem írtam hülyeséget. 😉 Különös okot bárki talál.Mikey
Igen. 😊 De a tranzakciónak, (hivatalos aláírásnak) éjfélig meg kell történnie! (Ami Angliában 23:00, de ezt sose tudtam megjegyezni, úgyhogy nem biztos. 😊 Szerk.: Igen, Angoloknál értelemszerűen 11-kor zárul! ) Anno 2011-ben, amikor Artetat igazoltuk, állítólag 2 perccel a határidő előtt érkeztek meg a papírok az FA-hez. 😊
több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
 www.skybet.com/cms/breaking-transfer-news.shtm
ez mekkora szar 😮

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
......MMMS
Kiégett az agyad?!
Soccerről ennyit írni indokolatlanul?!?
Sobri Jóska
Inkább linkelt volna kurvákat 😀Toca
Hogy örökké ezen pörög az agyad...