Soccer

41 feliratkozó

több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
One-nil to the Football Team! 😊 Végre pár meccs óta elég bíztatóan játszunk, és akarunk. C'mon Gunners!
Owen meg gratulálhat magának, hogy megütötte Arteta-t. Wilshere for president.
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 708
 sportgeza.hu/futball/2013/02/01/katargate/

Katar-gate

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
Miért, te kinek a véleményét hajtogatod, a szomszédét?
Ja, a vidi által igazolt külföldiek teljesen offtopic az nb1-be érkező külföldiek témában.fetomy
Nem offtopic, csak nem fedi a teljes képet. Tehát mondhatom azt pl. hogy a spanyol bajnokságban kruva sok pénz van mert a Real sokat költ , de ettől még ez nem igaz csak egy leszűkített eset...
Nem a véleményeddel van a baj, hanem amíg másokkal érdemes vitázni mert ők is meg én is információcsere által belátjuk hogy nem csak én nekem van igazam. Addig te meg rááltál a Sobri vonalra, 20x leírom ugyanazt akkor már sokkal igazabb. Már csak a tény szócksát kéne használnod és azt hinném ő törte fel a neved 😊
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 845 — Amerikai sportok rajongója
Nyilván az jót tesz nekünk ha a magyar csapatok nagy részében nem magyarok vannak... Lehet tehetséges a srác, és ha bundázott akkor a Honvéd jó táptalaj, de ha szerinted nem minden szart idehordanak 70%ban feleslegesen akkor ....
Kádár Diósgyőrben nah ennek én jobban örülök minthogy jön egy olasz megváltó Kispestre mondjuk 400ból 1x csak bejön.Toca
Nézd, a csőd szélén álló szarok igen, szarokat hoznak. De nem mindenki. Pl. a vidi nem, itt az arány picit más, mert itt 400-ból 399 külföldi jó, és 400-ból 1 magyar jó, hogy hasonlóképp becsüljem meg a számokat. Szerintem az elmúlt pár évből sokkal több szar magyart mondok a csapatból mint ahány szar külföldit. Pedig ugye épp az volt a gond, hogy ide sok külföldi jön.

Nem árt semmit a magyar focinak, hogy sok a külföldi. Egy normális országnak ártana, de mivel nekünk kalap szar a fiatal generációnk, nem oszt nem szoroz. Értem én, hogy ha van egy fos magyar és egy fos külföldi akkor inkább a fos magyar játsszon, de én inkább úgy vagyok vele, hogy fos=fos tehát tök mindegy.

Miért hozunk ide sok külföldit? Mert azoknak az országoknak lehet, hogy van normális utánpótlásképzése, és még olcsóbbak is. Nálunk meg sztárkodik a sok zselézett pöcs, de ha pályára kell menni, akkor szart se ér egyik se.fetomy
Hát igen, ezt én is így gondolom. Ha annyira sok fantasztikus magyar fiatal tehetség lenne, akkor őket játszatnák. De mivel szinte egyáltalán nincs, vagy alig aki hajlandó lenne itthon játszani pár évet, így persze hogy helyette egy olcsóbb, motiváltabb, képzettebb külföldi fog játszani. Csak erről csöndben hallhatnak a nagy kritizálók mindig. Olyan mint mikor Bognár szidja Sousa-t mindenért. Igaz hogy ő a Csákvár edzője, semmi eredeménye nincs edzőként sehol, de osztja az észt, meg kritikát folyamatosan, ahelyett hogy kicsit tanulnának, meg jegyzetelnének tőlük. Persze az is igaz, hogy a klubvezetők ugyanúgy benne vannak, hiszen egy külföldi tréner itt mindent megkap, elviselnek tőle sokmindent, míg magyarnak feleannyi lehetősége van. Ezért vannak benne mindannyian, edzők, vezetők egyaránt a nagy egészben, legtöbbször egymással mutyizva persze. Ki hitte volna, hoyg a komoly, értelmes üzletember Matyi úr ekkora gáz, meg hülye lesz mint focivezető?!
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Miért, te kinek a véleményét hajtogatod, a szomszédét?
Ja, a vidi által igazolt külföldiek teljesen offtopic az nb1-be érkező külföldiek témában.
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
Nyilván az jót tesz nekünk ha a magyar csapatok nagy részében nem magyarok vannak... Lehet tehetséges a srác, és ha bundázott akkor a Honvéd jó táptalaj, de ha szerinted nem minden szart idehordanak 70%ban feleslegesen akkor ....
Kádár Diósgyőrben nah ennek én jobban örülök minthogy jön egy olasz megváltó Kispestre mondjuk 400ból 1x csak bejön.Toca
Nézd, a csőd szélén álló szarok igen, szarokat hoznak. De nem mindenki. Pl. a vidi nem, itt az arány picit más, mert itt 400-ból 399 külföldi jó, és 400-ból 1 magyar jó, hogy hasonlóképp becsüljem meg a számokat. Szerintem az elmúlt pár évből sokkal több szar magyart mondok a csapatból mint ahány szar külföldit. Pedig ugye épp az volt a gond, hogy ide sok külföldi jön.

Nem árt semmit a magyar focinak, hogy sok a külföldi. Egy normális országnak ártana, de mivel nekünk kalap szar a fiatal generációnk, nem oszt nem szoroz. Értem én, hogy ha van egy fos magyar és egy fos külföldi akkor inkább a fos magyar játsszon, de én inkább úgy vagyok vele, hogy fos=fos tehát tök mindegy.

Miért hozunk ide sok külföldit? Mert azoknak az országoknak lehet, hogy van normális utánpótlásképzése, és még olcsóbbak is. Nálunk meg sztárkodik a sok zselézett pöcs, de ha pályára kell menni, akkor szart se ér egyik se.fetomy
Értem hogy akármit írok muszáj a Vidire húzni d ea Honvédról beszélünk nézd meg mennyi külföldi igazoltak és mennyi volt hasznos. Neked mindegy, nekem még egy MTK is sokkal szerethetőbb mégha zsidók is mert legalább van egy rakat fiatal magyar.
Pont emiatt a hülye mentalitás miatt nem is fog soha előrelépni, de mindegy.
De valószínűleg megint nem akarod felfogni amit mondok és megint jösz majd egy hülye idenem íllő Vidis példához és leáltalánosítod hogy én nem akarok külföldit Mo-n szóval a veled való vitatkozást is befejeztem mert csak a saját véleményed hajtogatod úgy meg felsleges már olvastam elégszer...
több mint 11 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
A Siófok is megkezdte a szokasos teli kukazast.Bekes megyei megye 3-bol (legalso osztaly itt) igazoltak 😀

több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Nyilván az jót tesz nekünk ha a magyar csapatok nagy részében nem magyarok vannak... Lehet tehetséges a srác, és ha bundázott akkor a Honvéd jó táptalaj, de ha szerinted nem minden szart idehordanak 70%ban feleslegesen akkor ....
Kádár Diósgyőrben nah ennek én jobban örülök minthogy jön egy olasz megváltó Kispestre mondjuk 400ból 1x csak bejön.Toca
Nézd, a csőd szélén álló szarok igen, szarokat hoznak. De nem mindenki. Pl. a vidi nem, itt az arány picit más, mert itt 400-ból 399 külföldi jó, és 400-ból 1 magyar jó, hogy hasonlóképp becsüljem meg a számokat. Szerintem az elmúlt pár évből sokkal több szar magyart mondok a csapatból mint ahány szar külföldit. Pedig ugye épp az volt a gond, hogy ide sok külföldi jön.

Nem árt semmit a magyar focinak, hogy sok a külföldi. Egy normális országnak ártana, de mivel nekünk kalap szar a fiatal generációnk, nem oszt nem szoroz. Értem én, hogy ha van egy fos magyar és egy fos külföldi akkor inkább a fos magyar játsszon, de én inkább úgy vagyok vele, hogy fos=fos tehát tök mindegy.

Miért hozunk ide sok külföldit? Mert azoknak az országoknak lehet, hogy van normális utánpótlásképzése, és még olcsóbbak is. Nálunk meg sztárkodik a sok zselézett pöcs, de ha pályára kell menni, akkor szart se ér egyik se.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Lanzafame fél évig marad. Ha rúg 7-10 gólt tavasszal, netán újra európai kupaszerepléshez segíti a Honvédot, már megérte idehozni.
A többiekre is kiváncsi leszek. Remélem nem megy el az egész kontingens nyáron (mint általában nálunk szokás).

Sajna úgy tűnik, Debreceni viszont ugyanazt kapja majd tavasszal tölünk, mint Juhász az Anderlechtben. Csak ő ráadásul kiskorától szolgálja a klubbot😕
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
egészen konkrétan évente, mint a mi Filkorunk odakint! 😊
ettől függetlenül ebbe a remek enbéegybe simán istencsászár lehet...Divat
hülye vagy te. ez is csak egy leselejtezett noname külföldi szar, aki elveszi a kenyeret és a lehetőséget a mi óriási tehetségeink elől. Ezért maradunk mi örökké csak potenciális világbajnokok, hiszen így sosem kapják meg a hatalmas tehetségeink a lehetőséget, hogy megláthassa mindenki, hogy tényleg világbajnokok lennénk velük :/fetomy
Nyilván az jót tesz nekünk ha a magyar csapatok nagy részében nem magyarok vannak... Lehet tehetséges a srác, és ha bundázott akkor a Honvéd jó táptalaj, de ha szerinted nem minden szart idehordanak 70%ban feleslegesen akkor ....
Kádár Diósgyőrben nah ennek én jobban örülök minthogy jön egy olasz megváltó Kispestre mondjuk 400ból 1x csak bejön.
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
egészen konkrétan évente, mint a mi Filkorunk odakint! 😊
ettől függetlenül ebbe a remek enbéegybe simán istencsászár lehet...Divat
hülye vagy te. ez is csak egy leselejtezett noname külföldi szar, aki elveszi a kenyeret és a lehetőséget a mi óriási tehetségeink elől. Ezért maradunk mi örökké csak potenciális világbajnokok, hiszen így sosem kapják meg a hatalmas tehetségeink a lehetőséget, hogy megláthassa mindenki, hogy tényleg világbajnokok lennénk velük :/
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
"a Juventus, a Bari, a Palermo, a Parma, a Brescia, a Catania és legutóbb a másodosztályú Grosseto csapatát erősítő 25 éves csatár"

Az ilyen azért szenzációs. Jó tudni, hogy nem csak kishazánkban jellemző ez, hogy a "szupertehetséges" játékosok többször váltanak klubot, mint alsógatyát. Ez pl. engem lehet jobban aggasztana, mint az eljárás 😀fetomy
egészen konkrétan évente, mint a mi Filkorunk odakint! 😊
ettől függetlenül ebbe a remek enbéegybe simán istencsászár lehet...

|
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
"a Juventus, a Bari, a Palermo, a Parma, a Brescia, a Catania és legutóbb a másodosztályú Grosseto csapatát erősítő 25 éves csatár"

Az ilyen azért szenzációs. Jó tudni, hogy nem csak kishazánkban jellemző ez, hogy a "szupertehetséges" játékosok többször váltanak klubot, mint alsógatyát. Ez pl. engem lehet jobban aggasztana, mint az eljárás 😀
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Ez a gól, amit a Roma kapusa nyalt be, valami egészen elképesztő. 😀
Hatalmasat szakadtam. Ennyire szerencsétlen hogy lehet valaki. 😀

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 708
A Honvédban most az afrikai/délszláv vonal helyett olasz vonal van. 3 volt U-20as olasz válogatott jött.
 www.honvedfc.hu/?page=9&newsid=9017iktriad
csempiönsip?Divat
• Évek óta nem érkezett Magyarországra olyan piacképes és értékes játékosmúlttal büszkélkedő labdarúgó, mint Davide Lanzafame a Honvédhoz. Rontja a fogadtatás ünnepi légkörét, hogy a korábban 63 Serie A-s bajnoki mérkőzésen szereplő, a Juventus, a Bari, a Palermo, a Parma, a Brescia, a Catania és legutóbb a másodosztályú Grosseto csapatát erősítő 25 éves csatár ellen eljárás folyik Olaszországban. Az ügyészség gyanúja szerint a Bari két mérkőzésének elcsalásában is szerepet játszott...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
A Honvédban most az afrikai/délszláv vonal helyett olasz vonal van. 3 volt U-20as olasz válogatott jött.
 www.honvedfc.hu/?page=9&newsid=9017iktriad
csempiönsip?

|
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
13 éve drukkolok a Romanak, de ezt már én sem bírom el. STEKELENBURG PEDIG 2 HÓNAPJA CSERE EZ MÖGÖTT...


JT Daniels fan
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Honvédban most az afrikai/délszláv vonal helyett olasz vonal van. 3 volt U-20as olasz válogatott jött.
 www.honvedfc.hu/?page=9&newsid=9017
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 708
pl SSMS? 😊fetomy
elhatárolódok!Amadeus91
na mivan, rádparancsolt az "asszony"? 😛fetomy
ja. Ne emlegesd mert visszajön a 3.0-s patchelt verzió 😀Amadeus91
És nem várod tárt karokkal? Mit fog szólni? Jujj...apeszos
mint a székely viccben "ha változás lesz majd szólok"

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
pl SSMS? 😊fetomy
elhatárolódok!Amadeus91
na mivan, rádparancsolt az "asszony"? 😛fetomy
ja. Ne emlegesd mert visszajön a 3.0-s patchelt verzió 😀Amadeus91
És nem várod tárt karokkal? Mit fog szólni? Jujj...
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 708
pl SSMS? 😊fetomy
elhatárolódok!Amadeus91
na mivan, rádparancsolt az "asszony"? 😛fetomy
ja. Ne emlegesd mert visszajön a 3.0-s patchelt verzió 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
pl SSMS? 😊fetomy
elhatárolódok!Amadeus91
na mivan, rádparancsolt az "asszony"? 😛
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 708
az egy dolog hogy hahaha értitek részegen fórumozik ikszdélol milyen menő srác, de mást ilyen stílusért simán bannolni szoktak a picsába, őt meg még csak meg se szólja senki, az a vicc.kaszo
igen egyébként ezt már én is szóvá akartam tenni...fetomy
Vigyázatok megsértődik és elmegy majd visszajön 2 hét múlva új nickkel.Toca
pl SSMS? 😊fetomy
elhatárolódok!

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
az egy dolog hogy hahaha értitek részegen fórumozik ikszdélol milyen menő srác, de mást ilyen stílusért simán bannolni szoktak a picsába, őt meg még csak meg se szólja senki, az a vicc.kaszo
igen egyébként ezt már én is szóvá akartam tenni...fetomy
Vigyázatok megsértődik és elmegy majd visszajön 2 hét múlva új nickkel.Toca
pl SSMS? 😊
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
az egy dolog hogy hahaha értitek részegen fórumozik ikszdélol milyen menő srác, de mást ilyen stílusért simán bannolni szoktak a picsába, őt meg még csak meg se szólja senki, az a vicc.kaszo
igen egyébként ezt már én is szóvá akartam tenni...fetomy
Vigyázatok megsértődik és elmegy majd visszajön 2 hét múlva új nickkel.