Soccer

41 feliratkozó

több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
na akkor 9-el a City és 16-tal a Chelsea előtt... Ezt se gondoltam volna 😊

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Na nézzük mire megy a Liverpool a manciti otthonában.
Enrique visszatér a kezdőbe, sajnos Lucas továbbra is ott van, és Carragher is kezd, amit mondjuk nem értek.
Mindegy, let's go mighty REDS!
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
Szar vitákat olvasol 😀Toca
igen, már felfogtam, hogy úgy kellett volna, hogy nem veszem figyelembe azokat a vitákat amik ellent mondanak neked, csak azokat amik alátámasztják amit mondasz, és rögtön igazad lesz 😀 Sobri feltörte a fiókodat? 😛fetomy
Nem ha Sobri feltölre volna, akkor azt írtam volna, hogy csak olyan viták vannak amit mondok és ez TÉNY 😀
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
btw nem kell itt beállítani, hogy sobri és én a meggyőzhetetlen idióta papagájok vagyunkfetomy
Mondjuk én tényleg meggyőzhetetlen idióta vagyok, hiszen annyiszor van igazam, ahányszor csak akarom, igaz? Há nem? De!
Irigyellik is sokan, igaz? Nem? De!
Sobri Jóska
Baszki igaz, kétszer is igazad volt ebben a hszben 😮 😮 És akkor még nem is beszéltünk arról amire csak közben gondoltál! 😊

Toca: én nem sok olyan vitát láttam eddig itt a fórumon, ahol olyan nagyon megértően elfogadták volna egymás álláspontját 😊 Akkor sem, ha sobri vagy én nem voltunk benne 😉fetomy
Szar vitákat olvasol 😀

Modricnak meg nincs helye a Madridban, de azért voltak már bustok Madridban 😀Toca
remélem jön majd hozzánk Ő is a játékostemetőből, és nálunk tündökölni fog! 😀

siena....síroook 😕

|
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Szar vitákat olvasol 😀Toca
igen, már felfogtam, hogy úgy kellett volna, hogy nem veszem figyelembe azokat a vitákat amik ellent mondanak neked, csak azokat amik alátámasztják amit mondasz, és rögtön igazad lesz 😀 Sobri feltörte a fiókodat? 😛
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 708
btw nem kell itt beállítani, hogy sobri és én a meggyőzhetetlen idióta papagájok vagyunkfetomy
Mondjuk én tényleg meggyőzhetetlen idióta vagyok, hiszen annyiszor van igazam, ahányszor csak akarom, igaz? Há nem? De!
Irigyellik is sokan, igaz? Nem? De!
Sobri Jóska
Baszki igaz, kétszer is igazad volt ebben a hszben 😮 😮 És akkor még nem is beszéltünk arról amire csak közben gondoltál! 😊

Toca: én nem sok olyan vitát láttam eddig itt a fórumon, ahol olyan nagyon megértően elfogadták volna egymás álláspontját 😊 Akkor sem, ha sobri vagy én nem voltunk benne 😉fetomy
Szar vitákat olvasol 😀

Modricnak meg nincs helye a Madridban, de azért voltak már bustok Madridban 😀Toca
tudnám, hogy minek vesznek minden évben valakit 40 millióért a padra.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
btw nem kell itt beállítani, hogy sobri és én a meggyőzhetetlen idióta papagájok vagyunkfetomy
Mondjuk én tényleg meggyőzhetetlen idióta vagyok, hiszen annyiszor van igazam, ahányszor csak akarom, igaz? Há nem? De!
Irigyellik is sokan, igaz? Nem? De!
Sobri Jóska
Baszki igaz, kétszer is igazad volt ebben a hszben 😮 😮 És akkor még nem is beszéltünk arról amire csak közben gondoltál! 😊

Toca: én nem sok olyan vitát láttam eddig itt a fórumon, ahol olyan nagyon megértően elfogadták volna egymás álláspontját 😊 Akkor sem, ha sobri vagy én nem voltunk benne 😉fetomy
Szar vitákat olvasol 😀

Modricnak meg nincs helye a Madridban, de azért voltak már bustok Madridban 😀
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
btw nem kell itt beállítani, hogy sobri és én a meggyőzhetetlen idióta papagájok vagyunkfetomy
Mondjuk én tényleg meggyőzhetetlen idióta vagyok, hiszen annyiszor van igazam, ahányszor csak akarom, igaz? Há nem? De!
Irigyellik is sokan, igaz? Nem? De!
Sobri Jóska
Baszki igaz, kétszer is igazad volt ebben a hszben 😮 😮 És akkor még nem is beszéltünk arról amire csak közben gondoltál! 😊

Toca: én nem sok olyan vitát láttam eddig itt a fórumon, ahol olyan nagyon megértően elfogadták volna egymás álláspontját 😊 Akkor sem, ha sobri vagy én nem voltunk benne 😉
több mint 11 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
na de jó volt megrakni a Realt. ráadásul hendivel. megint nyertem 1000 forintból kemény 1300at 😀

az én türelmem is kezd elfogyni Mouval kapcsolatban! CSANKot a padra!!!! eaglesmcnabb
Mondjuk ha BL-t nyerünk, lefosom, ha csak 3.-ok leszünk a bajnokságban.
De ha kiesünk egy MU ellen, valakit felgyújtok.kaszo
Ekkora bust-ot,mint Modric reg lattam a Realban,ha lattam valaha egyaltalan 😕

több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
na de jó volt megrakni a Realt. ráadásul hendivel. megint nyertem 1000 forintból kemény 1300at 😀

az én türelmem is kezd elfogyni Mouval kapcsolatban! CSANKot a padra!!!! eaglesmcnabb
Mondjuk ha BL-t nyerünk, lefosom, ha csak 3.-ok leszünk a bajnokságban.
De ha kiesünk egy MU ellen, valakit felgyújtok.
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 401 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
na de jó volt megrakni a Realt. ráadásul hendivel. megint nyertem 1000 forintból kemény 1300at 😀

az én türelmem is kezd elfogyni Mouval kapcsolatban! CSANKot a padra!!!! eaglesmcnabb
Most mit akarsz már tojnak ők nagyívbe a bajnokságra. Én is ezt tenném. Verjék ki a barcát és a manut aztán jól van,
Mondjuk kéltem hogy kifogják ...Toca
konkrétan emiatt vagyok pipa 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
btw nem kell itt beállítani, hogy sobri és én a meggyőzhetetlen idióta papagájok vagyunk, mindenki más (vagy a többség) megérti a másik álláspontját meg mittudomén.fetomy
Sobri ilyen ezt mindenki tudja, téged nem gondoltalak ilyennek de ezt boznygatod nagy hévvel 😀
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
na de jó volt megrakni a Realt. ráadásul hendivel. megint nyertem 1000 forintból kemény 1300at 😀

az én türelmem is kezd elfogyni Mouval kapcsolatban! CSANKot a padra!!!! eaglesmcnabb
Most mit akarsz már tojnak ők nagyívbe a bajnokságra. Én is ezt tenném. Verjék ki a barcát és a manut aztán jól van,
Mondjuk kéltem hogy kifogják ...
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
na de jó volt megrakni a Realt. ráadásul hendivel. megint nyertem 1000 forintból kemény 1300at 😀

az én türelmem is kezd elfogyni Mouval kapcsolatban! CSANKot a padra!!!! eaglesmcnabb
Sousa kellene. Most kell lecsapni rá, amíg szabad! New Yorkban meg sírhatnak!

több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 401 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
na de jó volt megrakni a Realt. ráadásul hendivel. megint nyertem 1000 forintból kemény 1300at 😀

az én türelmem is kezd elfogyni Mouval kapcsolatban! CSANKot a padra!!!!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
btw nem kell itt beállítani, hogy sobri és én a meggyőzhetetlen idióta papagájok vagyunkfetomy
Mondjuk én tényleg meggyőzhetetlen idióta vagyok, hiszen annyiszor van igazam, ahányszor csak akarom, igaz? Há nem? De!
Irigyellik is sokan, igaz? Nem? De!

több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Toca: Te meg delonsotól tanultál vitázni? Ő szokott azzal előjönni a semmiből, hogy már bizonyosságot nyert, hogy nincs igazam. Hol? Esküszöm sehol nem látok semmi olyan érvet, mondatot, szót, szórészletet vagy betűt ami azt jelentené, hogy nincsen igazam. Ez persze nem jelenti, hogy van, csak nem értem miből következtetted ki, hogy hülyeséget beszélek.

Akkor a vidi sikersztori, csak itt vannak jó külföldiek. Amúgy nem, mert én azért láttam már jó néhányat mikor néztem nb1-et (csak a vidiből, akiket nem a vidi fedezett fel Alves, Peric, Mitrovic), diósgyőrben pl. nem voltak jók tavaly a légiósok? Debrecenben is szoktak lenni jók, győrben is, régebben a fradiban is, újpestről is rémlik pár de ezek ugye pénzes csapatok, tehát ne számítsuk őket, nézzük a maradék 6-7 csapatot, akiknek nincs pénzük minőségi játékosokra. Alapozzuk arra a véleményünket, mert akkor igazunk lesz, hogy a külföldiek szarok! Igen, elmondtam, hogy az ilyen zete szerű csődcsapatoknak nem telik normális külföldiekre, és épp azért döntenek a szarmagyar és szarkülföldi közül utóbbinál, mert olcsóbb, nincs pénzük a szarmagyarra.

Én igazából azt látom, hogy ha úgy nézzük az nb1-et, hogy belevesszük az összes csapatot, azokat is akik tudnak jó külföldieket találni, nem csak azokat, akik nem tudnak, akkor máris van alapja annak amit mondok, de ha úgy nézzük mint te, hogy nem számoljuk a jó külföldi játékosokat, csak a szarokat, akkor kétségkívül igazad van, a külföldiek szarok, és játszhatnának helyettük magyar szarok, ha már Magyarországon vagyunk.

btw nem kell itt beállítani, hogy sobri és én a meggyőzhetetlen idióta papagájok vagyunk, mindenki más (vagy a többség) megérti a másik álláspontját meg mittudomén. Ez kurvára nincs így, vagy megint úgy van igazad, hogy ha nem számítjuk azokat az embereket, akik a te álláspontod elleni példák. De nem kell messzire menni, pl. most Te sem vagy hajlandó látni azt, hogy van alapja amit mondok, Te is úgy vagy vele, hogy neked van igazad, én meg idióta vagyok, aki hülyeségeket pofázik. De biztos számítsuk le most ezt az esetet, és akkor nem lesz majd igaz 😊
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ha tizenegyes párbajt játszana csapatom, nem lennék szomorú, ha ez a mali kapus nálunk lenne.

több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Kiss!

Adj mélcímet és átküldöm majd. nem nagy. kicsi lebutított.

ZoliMP
ment a PM.

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
YoungZeeZee 8 466
Kiss!

Adj mélcímet és átküldöm majd. nem nagy. kicsi lebutított.
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
Miért, te kinek a véleményét hajtogatod, a szomszédét?
Ja, a vidi által igazolt külföldiek teljesen offtopic az nb1-be érkező külföldiek témában.fetomy
Nem offtopic, csak nem fedi a teljes képet. Tehát mondhatom azt pl. hogy a spanyol bajnokságban kruva sok pénz van mert a Real sokat költ , de ettől még ez nem igaz csak egy leszűkített eset...
Nem a véleményeddel van a baj, hanem amíg másokkal érdemes vitázni mert ők is meg én is információcsere által belátjuk hogy nem csak én nekem van igazam. Addig te meg rááltál a Sobri vonalra, 20x leírom ugyanazt akkor már sokkal igazabb. Már csak a tény szócksát kéne használnod és azt hinném ő törte fel a neved 😊Toca
Nem tudom téged miért zavar, ha valaki akkor ír véleményt, ha biztos benne.
Ezek szerint te bizonytalan, zavarosan ingadozó, belátással bíró emberekkel szeretsz vitázni, és ezért frusztrál, ha valaki nem ilyen.
Majd ha nagyobb leszel meglepően sok ilyennel fogsz találkozni, azt javallom kezdd el megszokni.
És már nem mondhatod, hogy senki se figyelmeztetett.
Aztán azt se tudom, miért kéne bárkinek is azért vitázni, hogy számodra hasznos, vagy érdemes legyen.
A vita nem valami vírus, vagy betegség, hanem időtöltés. És mindenkinek más az indoka, hogy miért teszi.
Sőt, felnőtt emberek között a vita már nem elsősorban információcseréről szól, hanem főként egyfajta intellektuális szórakozás, elfoglaltság.
Sobri Jóska
Nem, olyanokkal szeretek vitázni akik ha bizonyosságot nyer amit mondtak hülyeség nem mint egy óvodás a saját véleményéhez ragaszkodik hogy de akkor is a lapát a jobb ... hanem felnőtt emberként belátják , hogy nem feltétlen úgyvan ahogy gondolta.
Ha neked az intellektuális szórakozás , hogy beszélsz egy hülyeségről 40x amit már mindenki tudja hogy faszság és csak hülyének néz téged az a te dolgod én ebből már kinőttem bocs.
több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Off leszek vmennyire😊

Aki tudja olvassa el Zlatan könyvét. Megéri , mondhatom, hogy vicces😊 Már rögtön belecsap a közepébe. A barcával kezdi. ( remélem nem vmi fake változatott szedtem le).ZoliMP
Linket tudnál küldeni?Én eddig csak ilyen 40 pár oldalas részleteket találtam a könyvről.

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
Miért, te kinek a véleményét hajtogatod, a szomszédét?
Ja, a vidi által igazolt külföldiek teljesen offtopic az nb1-be érkező külföldiek témában.fetomy
Nem offtopic, csak nem fedi a teljes képet. Tehát mondhatom azt pl. hogy a spanyol bajnokságban kruva sok pénz van mert a Real sokat költ , de ettől még ez nem igaz csak egy leszűkített eset...
Nem a véleményeddel van a baj, hanem amíg másokkal érdemes vitázni mert ők is meg én is információcsere által belátjuk hogy nem csak én nekem van igazam. Addig te meg rááltál a Sobri vonalra, 20x leírom ugyanazt akkor már sokkal igazabb. Már csak a tény szócksát kéne használnod és azt hinném ő törte fel a neved 😊Toca
Nem tudom téged miért zavar, ha valaki akkor ír véleményt, ha biztos benne.
Ezek szerint te bizonytalan, zavarosan ingadozó, belátással bíró emberekkel szeretsz vitázni, és ezért frusztrál, ha valaki nem ilyen.
Majd ha nagyobb leszel meglepően sok ilyennel fogsz találkozni, azt javallom kezdd el megszokni.
És már nem mondhatod, hogy senki se figyelmeztetett.
Aztán azt se tudom, miért kéne bárkinek is azért vitázni, hogy számodra hasznos, vagy érdemes legyen.
A vita nem valami vírus, vagy betegség, hanem időtöltés. És mindenkinek más az indoka, hogy miért teszi.
Sőt, felnőtt emberek között a vita már nem elsősorban információcseréről szól, hanem főként egyfajta intellektuális szórakozás, elfoglaltság.

több mint 11 éve
YoungZeeZee 8 466
Off leszek vmennyire😊

Aki tudja olvassa el Zlatan könyvét. Megéri , mondhatom, hogy vicces😊 Már rögtön belecsap a közepébe. A barcával kezdi. ( remélem nem vmi fake változatott szedtem le)

Csuda, a csapattársam tegnap kiruccant és összefutott Guus Hiddinkkel és Robi Carlosssal. Izgalmas hét elé nézek hátha összefutok én is velük. Az Anzsi edzőtáborozik.
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Gondoltam, hogy nem bírjuk ki. Persze ismét a hosszabbításban, s szokás szerint szöglet után...