NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
rendben, biztos így történt, erről a Perez-sajttájról nem hallottam, én csak arra emlékszem hogy amikor először röppent fel az hogy CR a Realba megy akkor a Unitednál sokkal egységesebben összezárt mindenki, így tudtuk elérni hogy majd' 3 évbe telt mire el tudtátok vinni. Most ezt a Realnál nem láttam.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
Ok hát a legnagyobb bullshiteket cáfolta Perez is és a csk-k is a múltkori hivatalos sajtótájékoztatón (már akkor is benne volt, hogy ez különleges eset, mert egyébként nem szokása ilyenekről nyilatkozni, de azért a bomlasztásnak is van egy határa, amit már átléptek a médiapatkányok), de nyilván nem reagálhat minden bulvárkitalációra, mert akkor másból sem állna a napja, mint a cáfolatok terjesztése, ráadásul el is vesztené a hitelét ezzel. Csapaton belül tudják nagyon jól, hogy Ronaldo nem eladó, és pont. Az ilyen Marca-kitalációknak felülni teljesen felesleges, félórával meccs előtt kezdőcsapatot nem tudnak pontosan megadni, nemhogy nyári átigazolásokat, csak valamivel el kell adni az újságot.
Messivel meg nem érzem jónak az összehasonlítást, mert őt nem (csak) a klubhoz tartozó marketingosok hájpolják orrba-szájba, hanem az elvakult szurkolóktól kezdve az újságírókon át a Fifáig mindenki. Amin meglepődtem a múltkori El Clasico után, hogy ezek már azokra is átszivárogtak, akikre eddig nem volt jellemző, pl. Xavi is olyan elborult nyilatkozatot tett, amilyet eddig tőle egyáltalán nem lehetett olvasni sehol. Ez most Messitől függetlenül, csak a Barcához kapcsolódóan furának tartottam.
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
szerintem is jöhetne vissza, nálunk jobban megbecsülik az ilyen tehetségeket 😛
davemayer
ezt fejtsd ki nekem, miben nyilvánul meg, hogy a Realban nem becsülik meg
kaszo
csak nézd meg, hogy milyen marketing és futball gépezet dolgozik messi alá, és milyen ronaldo alá a saját klubjában.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
szerintem is jöhetne vissza, nálunk jobban megbecsülik az ilyen tehetségeket 😛
davemayer
ezt fejtsd ki nekem, miben nyilvánul meg, hogy a Realban nem becsülik meg
kaszo
Nem tudom, ha ilyen pletykákat hallanék a legjobb játékosomról (eladják a nyáron) akkor azt (ha nálam akarom tartani) hevesen cáfolnám, de a Realnál kb olyan hallgatás van mintha nyílt titok lenne hogy ha Mou megy akkor ő is mehet, senki sem marasztalja. Nem azt mondom hogy pátyolgatni kellene, de nem látom azt a foggal-körömmel ragaszkodást mint amit a játéka alapján feltételeztem volna (tegnap is a vezére volt a Realnak).

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
szerintem is jöhetne vissza, nálunk jobban megbecsülik az ilyen tehetségeket 😛
davemayer
ezt fejtsd ki nekem, miben nyilvánul meg, hogy a Realban nem becsülik meg
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"


visszavárunk!
(én legalábbis mindenképpen)gabtsi
nagy kép, szerintem is jöhetne vissza, nálunk jobban megbecsülik az ilyen tehetségeket 😛

hogy egy kicsit zsidó legyek - legyen mondjuk 40M Euro 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress

Megyek!
(Csak még van pár fontosabb dolgom.)

több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done


visszavárunk!
(én legalábbis mindenképpen)

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
ramos a CSK... mindent elmond ez a csapatunkról. szánalom, egy ekkora balfaszon fog elmenni a párharc. CRen kívül talán varane és coentrao ért valamit. talán. nem is értem miért baszom fel magam minden héten. eaglesmcnabb
ezt nem nagyon értem, benne volt a gólban amit kaptatok vagy mi? amúgy mutatták hogy nem is szögletnek kellett volna jönnie a MU góljánál mert rárúgta Kagawa-ra a labdát és úgy ment ki, más kérdés hogy nincs az a spori aki kiszúrta volna élőben. Jó meccs volt, jó lesz a visszavágó is.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 401 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
ramos a CSK... mindent elmond ez a csapatunkról. szánalom, egy ekkora balfaszon fog elmenni a párharc. CRen kívül talán varane és coentrao ért valamit. talán. nem is értem miért baszom fel magam minden héten.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
RvP brutál kapufa, majd majdnem luft... de kellett volna pedig te jó ég... fogadjunk hogy így már nyer a Real 😕davemayer
Jo kis derby volt ez.A visszavago is izgalmas lehet,ha Mourinho ki tud talalni valami jatekot a felallt vedelem ellen.A sporinak mondjuk voltak igy is meccset befolyasolo hibai(elso felido tizi,masodik felido Varane piros)JoeyPorter
nagyon jó lesz a visszavágó, szerintem az év meccse lesz. Biztos vagyok benne hogy fog gólt kapni a United szóval ez az egy idegenbeli gól könnyen kiegyenlítődhet, csak azt remélem hogy mondjuk nem 2-2 lesz, egy ilyen párharc ne idegenbeli góllal dőljön el... hosszú idő óta az első olyan soccer meccs amit tényleg várok 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
RvP brutál kapufa, majd majdnem luft... de kellett volna pedig te jó ég... fogadjunk hogy így már nyer a Real 😕davemayer
Jo kis derby volt ez.A visszavago is izgalmas lehet,ha Mourinho ki tud talalni valami jatekot a felallt vedelem ellen.A sporinak mondjuk voltak igy is meccset befolyasolo hibai(elso felido tizi,masodik felido Varane piros)

több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
RvP brutál kapufa, majd majdnem luft... de kellett volna pedig te jó ég... fogadjunk hogy így már nyer a Real 😕

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
Kicsit erdekes felfogasban vezette ez a nemet az elso felidot :rolleyes:

több mint 11 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
Üdv!

Kérdés lenne, jegyirodákkal kapcsolatban. Manchester-Real Madridra vadászunk jegyeket, minnál olcsóbb Anál jobb, of course 😊
Tapasztalatok, melyik iroda a legolcsóbb? 😊

Köszönömkovi470
Hát, én azért a meccsért biztos nem vállalnám be az anált. 😀Stez
Mindkét csapatot ÚÚÚtálom! 😀
Meg is jegyezték, hogy Juventus drukkerként MU-REálra menni annyira szélsőséges mint szaráshoz frakkot húzni.. DEhát ha baráti társaság megy nincs mit tenni 😀kovi470
készüljetek fel hogy k..rva drága lesz... azért ha egyik csapatnak se drukkolsz én nem fizetnék ezért ennyit az tuti.davemayer
Hát attól függ.. A Manutd.com sorsol jegyeket, szóval legjobb esetben az 40 font. Repjegy oda vissza 20ezer, 1 éjre szállás 10ezer.
Szóval legjobb esetben 50 ezerből meg lenne 3 nap.
Aztán ha shit happens, akkor a meccsjegy felmehet 100ezerig, azzal jelentősen nőnének a költségek 😀 Úgy nem is biztos hogy megyünk 😉

Február 14.én derül ki hogy kisorsoltak-e a jegyre 😊kovi470
hát a jegyár nagyon függ attól, hogy hol veszed, milyen úton. Ha megveszed rögtön miután kibocsátják - neten, kártyás fizetéssel és helyszíni átvétellel - akkor mondjuk 55 euró/fő. Ha kimész és helyben akarsz jegyet vadászni valami üzértől, akkor ennek a négyszerese is lehet.

most általánosságban. Amadeus91
Ez angliában nem opció, börtönnel büntetik az utcai illegális jegyárusítást. És vevést 😀

Igen, de azért nem mindegy hogy a jegyirodától veszed, aki rárak 3-4szeres hasznot, vagy a csapattól.

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 708
Üdv!

Kérdés lenne, jegyirodákkal kapcsolatban. Manchester-Real Madridra vadászunk jegyeket, minnál olcsóbb Anál jobb, of course 😊
Tapasztalatok, melyik iroda a legolcsóbb? 😊

Köszönömkovi470
Hát, én azért a meccsért biztos nem vállalnám be az anált. 😀Stez
Mindkét csapatot ÚÚÚtálom! 😀
Meg is jegyezték, hogy Juventus drukkerként MU-REálra menni annyira szélsőséges mint szaráshoz frakkot húzni.. DEhát ha baráti társaság megy nincs mit tenni 😀kovi470
készüljetek fel hogy k..rva drága lesz... azért ha egyik csapatnak se drukkolsz én nem fizetnék ezért ennyit az tuti.davemayer
Hát attól függ.. A Manutd.com sorsol jegyeket, szóval legjobb esetben az 40 font. Repjegy oda vissza 20ezer, 1 éjre szállás 10ezer.
Szóval legjobb esetben 50 ezerből meg lenne 3 nap.
Aztán ha shit happens, akkor a meccsjegy felmehet 100ezerig, azzal jelentősen nőnének a költségek 😀 Úgy nem is biztos hogy megyünk 😉

Február 14.én derül ki hogy kisorsoltak-e a jegyre 😊kovi470
hát a jegyár nagyon függ attól, hogy hol veszed, milyen úton. Ha megveszed rögtön miután kibocsátják - neten, kártyás fizetéssel és helyszíni átvétellel - akkor mondjuk 55 euró/fő. Ha kimész és helyben akarsz jegyet vadászni valami üzértől, akkor ennek a négyszerese is lehet.

most általánosságban.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
Vidal igazán felrughatott volna valakit egy sárgáért, a visszavágó úgyis csak formalitás..

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
azért ha a Juve így fog játszani egy komolyabb csapat ellen abból zakó lesz, más csapat nem hagy ki ennyi helyzetet - Ambrose fejesénél már konkrétan felnevettem hogy ez biztos egy vicc.davemayer
Hiányzott Samaras...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
azért ha a Juve így fog játszani egy komolyabb csapat ellen abból zakó lesz, más csapat nem hagy ki ennyi helyzetet - Ambrose fejesénél már konkrétan felnevettem hogy ez biztos egy vicc.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
farkaspeti Washington Commanders 763
Várhidi mester bajsza nélkül nem is az igazi a BL-közvetítés... 😕


több mint 11 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
Üdv!

Kérdés lenne, jegyirodákkal kapcsolatban. Manchester-Real Madridra vadászunk jegyeket, minnál olcsóbb Anál jobb, of course 😊
Tapasztalatok, melyik iroda a legolcsóbb? 😊

Köszönömkovi470
Hát, én azért a meccsért biztos nem vállalnám be az anált. 😀Stez
Mindkét csapatot ÚÚÚtálom! 😀
Meg is jegyezték, hogy Juventus drukkerként MU-REálra menni annyira szélsőséges mint szaráshoz frakkot húzni.. DEhát ha baráti társaság megy nincs mit tenni 😀kovi470
készüljetek fel hogy k..rva drága lesz... azért ha egyik csapatnak se drukkolsz én nem fizetnék ezért ennyit az tuti.davemayer
Hát attól függ.. A Manutd.com sorsol jegyeket, szóval legjobb esetben az 40 font. Repjegy oda vissza 20ezer, 1 éjre szállás 10ezer.
Szóval legjobb esetben 50 ezerből meg lenne 3 nap.
Aztán ha shit happens, akkor a meccsjegy felmehet 100ezerig, azzal jelentősen nőnének a költségek 😀 Úgy nem is biztos hogy megyünk 😉

Február 14.én derül ki hogy kisorsoltak-e a jegyre 😊

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
Üdv!

Kérdés lenne, jegyirodákkal kapcsolatban. Manchester-Real Madridra vadászunk jegyeket, minnál olcsóbb Anál jobb, of course 😊
Tapasztalatok, melyik iroda a legolcsóbb? 😊

Köszönömkovi470
Hát, én azért a meccsért biztos nem vállalnám be az anált. 😀Stez
Mindkét csapatot ÚÚÚtálom! 😀
Meg is jegyezték, hogy Juventus drukkerként MU-REálra menni annyira szélsőséges mint szaráshoz frakkot húzni.. DEhát ha baráti társaság megy nincs mit tenni 😀kovi470
készüljetek fel hogy k..rva drága lesz... azért ha egyik csapatnak se drukkolsz én nem fizetnék ezért ennyit az tuti.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
Üdv!

Kérdés lenne, jegyirodákkal kapcsolatban. Manchester-Real Madridra vadászunk jegyeket, minnál olcsóbb Anál jobb, of course 😊
Tapasztalatok, melyik iroda a legolcsóbb? 😊

Köszönömkovi470
Hát, én azért a meccsért biztos nem vállalnám be az anált. 😀Stez
Mindkét csapatot ÚÚÚtálom! 😀
Meg is jegyezték, hogy Juventus drukkerként MU-REálra menni annyira szélsőséges mint szaráshoz frakkot húzni.. DEhát ha baráti társaság megy nincs mit tenni 😀

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Üdv!

Kérdés lenne, jegyirodákkal kapcsolatban. Manchester-Real Madridra vadászunk jegyeket, minnál olcsóbb Anál jobb, of course 😊
Tapasztalatok, melyik iroda a legolcsóbb? 😊

Köszönömkovi470
Hát, én azért a meccsért biztos nem vállalnám be az anált. 😀

több mint 11 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
Üdv!

Kérdés lenne, jegyirodákkal kapcsolatban. Manchester-Real Madridra vadászunk jegyeket, minnál olcsóbb Anál jobb, of course 😊
Tapasztalatok, melyik iroda a legolcsóbb? 😊

Köszönöm

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k