NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 682 — Bears & Illinois fan
A második majland gól szabályos volt?
Amúgy tényleg tetszett az olaszok játéka, de a fenti kérdésre válaszoljatok lécci.....csi77
Mi a negédes farkam lett volna benne szabálytalan?Duff
A lökés???

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
Duff Seattle Seahawks 3 110
Ez a Milan igen tetszetősen játszott szép győzelem, csak tartsanak ki idegenben is.Toca
Marhára tetszetősen csak a szokásos végigvédekezem az egész meccset kettőből kétszer belerúgok a labdába azt gól azt valóban csókolom. Ez igen tetszetős. Amellett, hogy persze gratula a Milannak mert azt játszották amit kell, és azt jól csinálták de marhára nem volt kedvünk focizni és berendezkedtünk arra, hogy ott a visszavágó, majd akkor. Hát ja persze, hogy megint egy idegenben lőtt gólon fog elmenni az egész GRRRRRRRRRRRR. Nagyon nem fekszik nekünk ha az első mecset idegenben játszuk. dande
Most nem azért, de te mit játszanál a Milan helyében iylen kerettel, ilyen csatársorral, Balo nélkül?
Csak ezt lehet... Ettől ég tartom, ez egy csoda volt, de simán kinyalunk a visszavágón és kiesünk. Mint tavaly az Arsenal ellen majdnem, de most ki is esünk.Stez
Ugyanígy le kell őket védekezni, kell kontrából egyet lőni. Így akkor nekik már 4et kell...
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 078 — Így remélem megfelelek nektek.....
A második majland gól szabályos volt?
Amúgy tényleg tetszett az olaszok játéka, de a fent kérdésre válaszoljatok lécci.....csi77
Sajnos miért ne lett volna az rendesen eltolódott a védelem és berúgták kész. Az első lehet vitatkozni de nem érdemes, Messi is elfáradt egy beindulása sem volt tolgattuk cska jobra balra a labdát. Naehhez sjanos úgy tűnik Roura kevés lesz bár ne legyen igazam
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
Ez a Milan igen tetszetősen játszott szép győzelem, csak tartsanak ki idegenben is.Toca
Marhára tetszetősen csak a szokásos végigvédekezem az egész meccset kettőből kétszer belerúgok a labdába azt gól azt valóban csókolom. Ez igen tetszetős. Amellett, hogy persze gratula a Milannak mert azt játszották amit kell, és azt jól csinálták de marhára nem volt kedvünk focizni és berendezkedtünk arra, hogy ott a visszavágó, majd akkor. Hát ja persze, hogy megint egy idegenben lőtt gólon fog elmenni az egész GRRRRRRRRRRRR. Nagyon nem fekszik nekünk ha az első mecset idegenben játszuk. dande
Már ne haragudj, de a Barcát lefocizták a 2.félidőben. Nem volt kedvük focizni ? Melyik meccset nézted ? Minden Barca fan tudja, hogy ezt a Barcát kemény védekezésből kontrákkal lehet megverni, főleg egy ilyen tartalékos Milannak.
De ha a Barca ennyire jól játszott akkor mesélj már nekem mennyi kapura menő lövés volt a Barcának a második félifőben ? Pont annyi mint gólja ZÉRÓ.
több mint 11 éve
Duff Seattle Seahawks 3 110
A második majland gól szabályos volt?
Amúgy tényleg tetszett az olaszok játéka, de a fenti kérdésre válaszoljatok lécci.....csi77
Mi a negédes farkam lett volna benne szabálytalan?
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Ez a Milan igen tetszetősen játszott szép győzelem, csak tartsanak ki idegenben is.Toca
Marhára tetszetősen csak a szokásos végigvédekezem az egész meccset kettőből kétszer belerúgok a labdába azt gól azt valóban csókolom. Ez igen tetszetős. Amellett, hogy persze gratula a Milannak mert azt játszották amit kell, és azt jól csinálták de marhára nem volt kedvünk focizni és berendezkedtünk arra, hogy ott a visszavágó, majd akkor. Hát ja persze, hogy megint egy idegenben lőtt gólon fog elmenni az egész GRRRRRRRRRRRR. Nagyon nem fekszik nekünk ha az első mecset idegenben játszuk. dande
Most nem azért, de te mit játszanál a Milan helyében iylen kerettel, ilyen csatársorral, Balo nélkül?
Csak ezt lehet... Ettől ég tartom, ez egy csoda volt, de simán kinyalunk a visszavágón és kiesünk. Mint tavaly az Arsenal ellen majdnem, de most ki is esünk.

több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 682 — Bears & Illinois fan
A második majland gól szabályos volt?
Amúgy tényleg tetszett az olaszok játéka, de a fenti kérdésre válaszoljatok lécci.....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
farkaspeti Washington Commanders 763
Hát ez mekkora volt 😀 Bár elvitte egy mixem, amire két kilót pakoltam rá, nem tudok mérgelődni: Bár részben Barca-drukker vagyok, nagyon kellett már ez a pofon a katalánoknak, hogy valamivel célratörőbben kezdjenek futballozni..


több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 078 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ez a Milan igen tetszetősen játszott szép győzelem, csak tartsanak ki idegenben is.Toca
Marhára tetszetősen csak a szokásos végigvédekezem az egész meccset kettőből kétszer belerúgok a labdába azt gól azt valóban csókolom. Ez igen tetszetős. Amellett, hogy persze gratula a Milannak mert azt játszották amit kell, és azt jól csinálták de marhára nem volt kedvünk focizni és berendezkedtünk arra, hogy ott a visszavágó, majd akkor. Hát ja persze, hogy megint egy idegenben lőtt gólon fog elmenni az egész GRRRRRRRRRRRR. Nagyon nem fekszik nekünk ha az első mecset idegenben játszuk.
több mint 11 éve
Duff Seattle Seahawks 3 110
Szabályos volt a Milan második gólja? Hát persze, hogy nem..... A tavalyi röhejes cselzi bl győzelem után megvan az új Messiás, aki legyőzi (igaz ők is bírói segítséggel) a Barcát. Szép.csi77
Nem az elsőre gondolsz? Ott volt egy hangyányi kezezés, de elhanyagolható 😀

Nem játszott még ebben a szezonban így ez a Milan. Le a kalappal. Remélem a visszavágót kihúzzuk 0-0al.
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
Szabályos volt a Milan második gólja? Hát persze, hogy nem..... A tavalyi röhejes cselzi bl győzelem után megvan az új Messiás, aki legyőzi (igaz ők is bírói segítséggel) a Barcát. Szép.csi77
Hát ez egy Barcás szájából nem hogy vicces de majdnem hogy röhejes.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Szabályos volt a Milan második gólja? Hát persze, hogy nem..... A tavalyi röhejes cselzi bl győzelem után megvan az új Messiás, aki legyőzi (igaz ők is bírói segítséggel) a Barcát. Szép.csi77
ÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚRISTEEEEEEEEEN, bírózik a Barca?
Na azért na. 😊
Millióból egyszer már mással is megtörténhet.
Amúgy meg nem kell sírni, mindenki nagyon jól tudja, hogy a visszavágó sima 4-0.

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
Ez a Milan igen tetszetősen játszott szép győzelem, csak tartsanak ki idegenben is.
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 682 — Bears & Illinois fan
Szabályos volt a Milan második gólja? Hát persze, hogy nem..... A tavalyi röhejes cselzi bl győzelem után megvan az új Messiás, aki legyőzi (igaz ők is bírói segítséggel) a Barcát. Szép.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
csókolom-csókolom
Baloval ez 17-0 😀

több mint 11 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Ezt a Kovács Istvánt nagyon tehetségesnek tartottam,de akármikor látom minden meccsen olyan ocsmány módon színészkedik h az felháborító... Mentalitása,alázat 0. Focizni kell nem fetrengeni...

PunBB bbcode test
több mint 11 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 240 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Lanzafame első gól. Jó lesz ez a pali ide.
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 668 — a new hope (again)
ramos....ennek mennyi esze van még mindig.. 😀Divat
akkora kretén, egy ilyen miatt paterolták el az ősszel, erre megint.... 😂



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
ramos....ennek mennyi esze van még mindig.. 😀

|
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 567 — Lucas Scott
miután idén a bayern megnyeri a bajnokságot, és esetleg a bl is összejön nekik, akkor guardiola milyen célokért fog küzdeni egy jóllakot kerettel?peach
Európai Szuper Kupa, azt 2001-ben nem nyertük meg, ha jól emlékszem!
veretlen bajnoki és BL cím 😀,
amúgy sztem idén nem fogunk nyerni BL-t... túl jól megy már most a szekér, legkésőbb az elődöntőben ez vissza fog ütni, lesz egy hullámvölgy...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 668 — a new hope (again)
miután idén a bayern megnyeri a bajnokságot, és esetleg a bl is összejön nekik, akkor guardiola milyen célokért fog küzdeni egy jóllakot kerettel?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
MIndenki csak találgat, hogy mi lehet az Arsenal gondja az utóbbi pár évben. Wenger vagy a Board. Minden tiszteletem Wengeré! Én nem tudom elképzelni nélküle a csapatot. 11 kupa a neve mellett. Majd egy hosszas még tartó kupa nélküli szezonok. De akkor se küldeném el. Múltja van és egyet jelent nekem a csapattal. (Ahogy a korábbi hozzászólásokban is lehetett olvasni, ki lenne az utódja? Senki!) A vezetőségről: Elgondolkozok, hogy vajon jobb lenne-e, ha átvenni Kroenke helyét Usmanov? Kroenke egy pénzéhes üzletember aki, nem nézi a csapatot, csak azt, hogy tudja kivenni a pénzt. Semmi soccer tudása nincs, nemért hozzá, nem szurkoló, csak egy üzletember, aki egy újabb csapatot akart a meglévők mellé. Ne ilyen legyen már a többségi tulaj, hanem aki érzelmileg is kötődik hozzá! Usmanov biztos vagyok benne, hogy sokkal jobb lenne és emellett érdekli, és Arsenal szurkoló is, áldozna rá. Tehát én a boardot tartom a hibásnak, de én se tudom mi a **** van velünk.

Ezenkívűl szerintem mentális gondok lehetnek. Egyedül szegény Jack-et sajnálom, aki kiteszi a lelkét, küzd, hajt, csúszik-mászik minden egyes meccsen. A többieknek nem jut eszükbe?! Nem megbántva senkit. Ezek ellenére is nekem ők a legjobbak!
Tavaly a Milan ellen nem sikerült a csoda. Idén meglehet, csak bízni kell magukban! Keep The Faith! Gooner Till I Die!
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 567 — Lucas Scott
PL milyen gyenge bajnoksággá vált az évek alatt...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
 www.nemzetisport.hu/bajnokok_ligaja/bl-vpill-2219433

köcsög vagyok de ezen a címen felnevettem, azért ilyet nyilatkozni, kb mint a magyar válogatott és a matematikai esélyek, úgy áll most az Arsenal is.davemayer
Nem vagy köcsög, de most mit mondjon a csapat jelenlegi arca? Azt, hogy szarok voltunk, és majd Münchenben is szarrávernek minket? 😀