NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
Muszáj ennyi idézet?Asbee
En mondtam anno hogy szerintem sok es idegesito akkor mindenki lehurrogott hogy igy szep meg atlathato meg igy lehet jol vitazni , szoval azota nyugodtan idezgetek 200adjara is 😊
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
Muszáj ennyi idézet?Asbee
én ezért írtam külön 😀

Remélem ma nyer a Hannover, Husztinak drukkolok hogy érjen el valami hasonlót mint Gera a Fulhammel (bár az jobb csapat volt mint ez a H96)

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Muszáj ennyi idézet?


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
A második majland gól szabályos volt?
Amúgy tényleg tetszett az olaszok játéka, de a fenti kérdésre válaszoljatok lécci.....csi77
Mi a negédes farkam lett volna benne szabálytalan?Duff
A lökés???csi77
Mi a faszom ez flag football ?Toca
A cselzi is csak így nyerhetett Bl-t.
Tényleg jobb volt a Milan, de nem mindegy, hogy 1 v 2-0 odacsi77
a barca drukkereket inkább az érdekelje hogy miért nem akart futballozni a csapatuk. Azt hiszem a meddő mezőnyfölény szót eléggé kimerítette a Barca játéka ma, várták a végét már az elejétől, ment a tili-toli de még csak nem is olyan gyorsasággal ahogy azt szokták hanem úgy mint akinek jó az adott eredmény. Megérdemelt vereség.davemayer
Így van, a vereség megérdemelt, ezt senki sem vitatta, de a második gól nem volt szabályos, így a vereség mértéke már vitatható (legalább is nálam).....csi77
Ha még az első gólt vitatnád azt mondom, de hogy a másodikat.. Az aztán tényleg teljesen szabályos volt.Toca
A 16-oson belül fellökték Puyolt, ráadásul kézzel, ez mindössze két passzal a gól előtt volt. Tiszta szabálytalanság.....Nézd meg.csi77
Jezusom. Hogy te Niangra gondoltal , Puyol megette a cselet volt nem kezfogas/testi kontakt de Puyol azert esett el mert tulfutott. Ha ez neked szabalytalan tenyleg nezz flafootballt. Meg Puyol meg egyik Barcas sem reklamalt ami nagy szo 😊
Akkor mar inkabb az elso gol, mondjuk ott meg Zapata mindent megtett hogy elugorjon a labda elol, szandekos kezezes nem volt, ha ugy vesszuk meg termeszetes is volt a tartasa( hogy ugrasz el a labda elol leszoritott kezzel ?😊 ), raadasul Barcasrol csapodott oda nagyon hirtelen. Mondjuk ez meg inkabb fujhato volt mint hogy Puyol lepattant...
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Mi lenne ha még itt lenne JC6 is... 😀 😀Asbee
halálba szivatnám az Anzsival.

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Utálok ilyet mondani, de tegnap megérdemelten nyert a Milan még ha az 1. gól előtt kezezett is Zapata. Utána az összes spanyol persze integet és meg sem próbáltak odaérni vagy vmi.
A világ legjobb játékosa pedig semmit nem csinált volt, hogy sétálgatott, így nem lehet, megérdemelte a Barca is h kikapjanak és a Milan is megérdemelten nyert.
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
és vártad rá a flaget mint Harbaugh vagy mi? 😀

nem volt szabálytalan, nem azért mert a Barca kapta (nekem tegnap duplán rossz volt mert azt raktam hogy mindkét csapat gólt szerez és a párharc előtt megraktam hogy a Barca jut tovább) hanem mert nem volt az. De ha szerinted az volt és élőben be is fújtad volna akkor megvan az új Puhl a személyedben (de ne igyál annyit 😀 ).

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 682 — Bears & Illinois fan
A második majland gól szabályos volt?
Amúgy tényleg tetszett az olaszok játéka, de a fenti kérdésre válaszoljatok lécci.....csi77
Mi a negédes farkam lett volna benne szabálytalan?Duff
A lökés???csi77
Mi a faszom ez flag football ?Toca
A cselzi is csak így nyerhetett Bl-t.
Tényleg jobb volt a Milan, de nem mindegy, hogy 1 v 2-0 odacsi77
a barca drukkereket inkább az érdekelje hogy miért nem akart futballozni a csapatuk. Azt hiszem a meddő mezőnyfölény szót eléggé kimerítette a Barca játéka ma, várták a végét már az elejétől, ment a tili-toli de még csak nem is olyan gyorsasággal ahogy azt szokták hanem úgy mint akinek jó az adott eredmény. Megérdemelt vereség.davemayer
Így van, a vereség megérdemelt, ezt senki sem vitatta, de a második gól nem volt szabályos, így a vereség mértéke már vitatható (legalább is nálam).....csi77
Ha még az első gólt vitatnád azt mondom, de hogy a másodikat.. Az aztán tényleg teljesen szabályos volt.Toca
A 16-oson belül fellökték Puyolt, ráadásul kézzel, ez mindössze két passzal a gól előtt volt. Tiszta szabálytalanság.....Nézd meg.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Nah Crudeli is kitett magáért 😀
 www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=-V8T89R7k4U#t=175s


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 078 — Így remélem megfelelek nektek.....
Már nem idézem be de képzeld minket, hogy irritál időnként, hogy miért nem lőjük már el 😛 Annyira bennem van még Guardiola első évében, amikor a Bilbao elleni kupadöntőn szenvedtünk szenvedtünk aztán jött YaYa Toure (aki elengedésért azóta is mérges vagyok) bebikázta utána a másik három már szinte jött utána magátólmert a Bilbaonak mennie kellett az eredmény után. Félek képesek vagyunk a bajnokságot is elszúrni (ahol elismerem az, hogy ekkora előnyünk van nemcsak rajtunk múlott) de a kupában a Real mindent meg fog tenni, hogy kiejtsen minket és tartok tőle lesz is alkalma rá.

Egyébként mindig ezt szajkózom sajnos az kb 2,-3 idény óta eltűnt az igazi mosoly Messi arcáról is, megy mint a gép ha belövi persze örül de egyébként nem képes normális reakciókra, csapattársak mozdulatainak megtapsolására egy passz megköszönésére stb, ez mindennél jobban zavar. Ha ez így marad lehet bármekkora is a tudás, mutathatunk bármilyen képet magunkról kifelé, elindulunk még jobban lefelé ami ennyi idő után valahol törvényszerű is. Na ez az igazi rinyálás 😛 😉
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
A második majland gól szabályos volt?
Amúgy tényleg tetszett az olaszok játéka, de a fenti kérdésre válaszoljatok lécci.....csi77
Mi a negédes farkam lett volna benne szabálytalan?Duff
A lökés???csi77
Mi a faszom ez flag football ?Toca
A cselzi is csak így nyerhetett Bl-t.
Tényleg jobb volt a Milan, de nem mindegy, hogy 1 v 2-0 odacsi77
a barca drukkereket inkább az érdekelje hogy miért nem akart futballozni a csapatuk. Azt hiszem a meddő mezőnyfölény szót eléggé kimerítette a Barca játéka ma, várták a végét már az elejétől, ment a tili-toli de még csak nem is olyan gyorsasággal ahogy azt szokták hanem úgy mint akinek jó az adott eredmény. Megérdemelt vereség.davemayer
Nem baj, hogy egyébként ugyan ezt írtam magam is még az első hsz-ban de ezt persze senki nem jegyezte meg 😛. Számítottunk rá, lesz még visszavágó így jártunk. Utoljára írom ez nem von le semmit a Milán érdemeiből nem vitatom, megérdemeltük a vereséget és éreztem is, hogy ez fog következni ma (ennél szájbarágósabban nem tudom leírni) de én szomorú lennék ha a Barca majd vmikor így kéne, hogy továbbjusson ezzel a játékkal. Persze lehet ez az idő is eljön majd, nem is olyan sokára. Tudom ez is a foci része de tőlem távol áll, Igazából csak ennyit akartam írni végül csak sikerül megfogalmazn 😀i. Csak mérges vagyok emiatt elsősorban magunkra, bocs ha bárkit bántottam vele, Ám örvendjetek halódó testünk felett 😉 😀 mely hogy föltámad e még nem tudhatom 😀
dande
Persze én ezt megértem, csak azért azt is fogd fel , hogy hihetetlen szerencse is , jó legyen hihetetlen játékospolitika, hogy így összejött ez a csapat. Ezt a csapatot talán ha van 2 csapat ami nem csak full védekezünk és kontrázunk játékkal megtudja verni,de ők is mondjuk 10ből 8x kikapnának. Hihetetlen ami ott van nálatok. De ez olyan hogy a Perzsák sem rinyálhattak hogy pár száz spáratai levagdalta a nagyrészüket. Minden csapatnak ki kell hozni magából a legjobbat és a saját játékukat ráerőltetni a másikra. A Milan ezt a 2.félidőben megtudta tenni, momentuma nem volt a Barcának, de ezt csak így lehet. Engem mondjuk a tik-takát is irritál már, annyi lövő helyzet van amit el lehetne lőni és csak a passz és ezt ne mazért mondom mert fújfúj Barca a Spanyolokra is ezt mondtam,pedig nekik szurkoltam.
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
A második majland gól szabályos volt?
Amúgy tényleg tetszett az olaszok játéka, de a fenti kérdésre válaszoljatok lécci.....csi77
Mi a negédes farkam lett volna benne szabálytalan?Duff
A lökés???csi77
Mi a faszom ez flag football ?Toca
A cselzi is csak így nyerhetett Bl-t.
Tényleg jobb volt a Milan, de nem mindegy, hogy 1 v 2-0 odacsi77
a barca drukkereket inkább az érdekelje hogy miért nem akart futballozni a csapatuk. Azt hiszem a meddő mezőnyfölény szót eléggé kimerítette a Barca játéka ma, várták a végét már az elejétől, ment a tili-toli de még csak nem is olyan gyorsasággal ahogy azt szokták hanem úgy mint akinek jó az adott eredmény. Megérdemelt vereség.davemayer
Így van, a vereség megérdemelt, ezt senki sem vitatta, de a második gól nem volt szabályos, így a vereség mértéke már vitatható (legalább is nálam).....csi77
Ha még az első gólt vitatnád azt mondom, de hogy a másodikat.. Az aztán tényleg teljesen szabályos volt.
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 682 — Bears & Illinois fan
A cselzi is csak így nyerhetett Bl-t. csi77
Megveszünk mindenkit kilora getzee, a kis barszácskát is. (H)


Barszás rinyálással megegyező színvonalú kommentünket olvashatták.Hanni
Hadd rinyáljunk már, hogy nem nyerünk minden évben BL-t. Ráadásul én nem is lennék elvileg elborult, de most ilyen kedvem van......

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 240 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
A cselzi is csak így nyerhetett Bl-t. csi77
Megveszünk mindenkit kilora getzee, a kis barszácskát is. (H)


Barszás rinyálással megegyező színvonalú kommentünket olvashatták.
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 078 — Így remélem megfelelek nektek.....
A második majland gól szabályos volt?
Amúgy tényleg tetszett az olaszok játéka, de a fenti kérdésre válaszoljatok lécci.....csi77
Mi a negédes farkam lett volna benne szabálytalan?Duff
A lökés???csi77
Mi a faszom ez flag football ?Toca
A cselzi is csak így nyerhetett Bl-t.
Tényleg jobb volt a Milan, de nem mindegy, hogy 1 v 2-0 odacsi77
a barca drukkereket inkább az érdekelje hogy miért nem akart futballozni a csapatuk. Azt hiszem a meddő mezőnyfölény szót eléggé kimerítette a Barca játéka ma, várták a végét már az elejétől, ment a tili-toli de még csak nem is olyan gyorsasággal ahogy azt szokták hanem úgy mint akinek jó az adott eredmény. Megérdemelt vereség.davemayer
Nem baj, hogy egyébként ugyan ezt írtam magam is még az első hsz-ban de ezt persze senki nem jegyezte meg 😛. Számítottunk rá, lesz még visszavágó így jártunk. Utoljára írom ez nem von le semmit a Milán érdemeiből nem vitatom, megérdemeltük a vereséget és éreztem is, hogy ez fog következni ma (ennél szájbarágósabban nem tudom leírni) de én szomorú lennék ha a Barca majd vmikor így kéne, hogy továbbjusson ezzel a játékkal. Persze lehet ez az idő is eljön majd, nem is olyan sokára. Tudom ez is a foci része de tőlem távol áll, Igazából csak ennyit akartam írni végül csak sikerül megfogalmazn 😀i. Csak mérges vagyok emiatt elsősorban magunkra, bocs ha bárkit bántottam vele, Ám örvendjetek halódó testünk felett 😉 😀 mely hogy föltámad e még nem tudhatom 😀
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 682 — Bears & Illinois fan
A második majland gól szabályos volt?
Amúgy tényleg tetszett az olaszok játéka, de a fenti kérdésre válaszoljatok lécci.....csi77
Mi a negédes farkam lett volna benne szabálytalan?Duff
A lökés???csi77
Mi a faszom ez flag football ?Toca
A cselzi is csak így nyerhetett Bl-t.
Tényleg jobb volt a Milan, de nem mindegy, hogy 1 v 2-0 odacsi77
a barca drukkereket inkább az érdekelje hogy miért nem akart futballozni a csapatuk. Azt hiszem a meddő mezőnyfölény szót eléggé kimerítette a Barca játéka ma, várták a végét már az elejétől, ment a tili-toli de még csak nem is olyan gyorsasággal ahogy azt szokták hanem úgy mint akinek jó az adott eredmény. Megérdemelt vereség.davemayer
Így van, a vereség megérdemelt, ezt senki sem vitatta, de a második gól nem volt szabályos, így a vereség mértéke már vitatható (legalább is nálam).....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
Csak azt várom már, hogy egyszer valaki VALÓDI JÁTÉKBAN verjen meg és ne így AMI PERSZE NEM KISEBBÍTI AZ ELLEN ÉRDEMEIT.dande
Az milyen? Ma a Milan képzeletbeli futballt mutatott be?Duff
ezt én sem nagyon értem, ha a barca x%-ot és n cselt bemutatva lő 0 gólt akkor a milannak ahhoz hogy nyerjen miért kellene legalább x+1%-ot és n+1 cselt bemutatnia ahhoz hogy 2 gólt lőjön? az hogy ez a tartomalabdátésznélkülésleszgól-t játssza a barca még a többieknek nem kell. Az ellenszere meg pont ez lehet amit ma a Milan is bemutatott, Allegrinek nagy piros pont ez a meccs. ja és kérdezz meg egy Milan drukkert mennyire bánja hogy nem cselezett annyit feleslegesen a csapata de megnyerte a meccset 2-0-ra 😛

tudom kicsit köcsög vagyok, de most el kell ismernie minden Barcásnak hogy elfogyott a tudomány a gyepen - otthon meg a továbbjutás még simán meglehet, de most már a 80-20-as arány 50-50-re módosult.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
A második majland gól szabályos volt?
Amúgy tényleg tetszett az olaszok játéka, de a fenti kérdésre válaszoljatok lécci.....csi77
Mi a negédes farkam lett volna benne szabálytalan?Duff
A lökés???csi77
Mi a faszom ez flag football ?Toca
A cselzi is csak így nyerhetett Bl-t.
Tényleg jobb volt a Milan, de nem mindegy, hogy 1 v 2-0 odacsi77
a barca drukkereket inkább az érdekelje hogy miért nem akart futballozni a csapatuk. Azt hiszem a meddő mezőnyfölény szót eléggé kimerítette a Barca játéka ma, várták a végét már az elejétől, ment a tili-toli de még csak nem is olyan gyorsasággal ahogy azt szokták hanem úgy mint akinek jó az adott eredmény. Megérdemelt vereség.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Mi lenne ha még itt lenne JC6 is... 😀 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Duff Seattle Seahawks 3 110
Csak azt várom már, hogy egyszer valaki VALÓDI JÁTÉKBAN verjen meg és ne így AMI PERSZE NEM KISEBBÍTI AZ ELLEN ÉRDEMEIT.dande
Az milyen? Ma a Milan képzeletbeli futballt mutatott be?
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
Ez a Milan igen tetszetősen játszott szép győzelem, csak tartsanak ki idegenben is.Toca
Marhára tetszetősen csak a szokásos végigvédekezem az egész meccset kettőből kétszer belerúgok a labdába azt gól azt valóban csókolom. Ez igen tetszetős. Amellett, hogy persze gratula a Milannak mert azt játszották amit kell, és azt jól csinálták de marhára nem volt kedvünk focizni és berendezkedtünk arra, hogy ott a visszavágó, majd akkor. Hát ja persze, hogy megint egy idegenben lőtt gólon fog elmenni az egész GRRRRRRRRRRRR. Nagyon nem fekszik nekünk ha az első mecset idegenben játszuk. dande
Már ne haragudj, de a Barcát lefocizták a 2.félidőben. Nem volt kedvük focizni ? Melyik meccset nézted ? Minden Barca fan tudja, hogy ezt a Barcát kemény védekezésből kontrákkal lehet megverni, főleg egy ilyen tartalékos Milannak.
De ha a Barca ennyire jól játszott akkor mesélj már nekem mennyi kapura menő lövés volt a Barcának a második félifőben ? Pont annyi mint gólja ZÉRÓ.Toca
Ember tudsz olvasni? SEHOL NEM ÍRTAM HOGY JÓL JÁTSZOTTUNK SŐT. DE nálam a lefocizás azt jelenti, hogy nálam van a labda van 100 helyzetem és a másik mozdulni sem tud. Igen mozdulni mi nem nagyon tudtunk előre de a Milánnak az kb 2 helyzete volt amit berúgott, de AHOGY EZT ÍRTAM ezt kellett csinálniuk. S GRATULÁLTAM! Csak azt várom már, hogy egyszer valaki VALÓDI JÁTÉKBAN verjen meg és ne így AMI PERSZE NEM KISEBBÍTI AZ ELLEN ÉRDEMEIT. (a caps lock néha beragadt de bízom benne így érthető, olvasható amit írni akartam 😛)dande
2.félidőbe nem csináltatok semmit, persze tudom a Barcánál ez mnidig azt jelenti, hogy ti szarok vagytok ne ma másik jó. Igen lefocizta, Iniesta-Messi-Xavi semmit nem tudott csinálni. 2.gól pl. egy Barca támadásnak is beillene. Lefocizta mert Bacát nem engedték játszani, ők meg saját játékukból 2-0ra lehozták a meccset. Ennyi.
Nah de peace 😊
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 682 — Bears & Illinois fan
A második majland gól szabályos volt?
Amúgy tényleg tetszett az olaszok játéka, de a fenti kérdésre válaszoljatok lécci.....csi77
Mi a negédes farkam lett volna benne szabálytalan?Duff
A lökés???csi77
Mi a faszom ez flag football ?Toca
A cselzi is csak így nyerhetett Bl-t.
Tényleg jobb volt a Milan, de nem mindegy, hogy 1 v 2-0 oda

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 078 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ez a Milan igen tetszetősen játszott szép győzelem, csak tartsanak ki idegenben is.Toca
Marhára tetszetősen csak a szokásos végigvédekezem az egész meccset kettőből kétszer belerúgok a labdába azt gól azt valóban csókolom. Ez igen tetszetős. Amellett, hogy persze gratula a Milannak mert azt játszották amit kell, és azt jól csinálták de marhára nem volt kedvünk focizni és berendezkedtünk arra, hogy ott a visszavágó, majd akkor. Hát ja persze, hogy megint egy idegenben lőtt gólon fog elmenni az egész GRRRRRRRRRRRR. Nagyon nem fekszik nekünk ha az első mecset idegenben játszuk. dande
Már ne haragudj, de a Barcát lefocizták a 2.félidőben. Nem volt kedvük focizni ? Melyik meccset nézted ? Minden Barca fan tudja, hogy ezt a Barcát kemény védekezésből kontrákkal lehet megverni, főleg egy ilyen tartalékos Milannak.
De ha a Barca ennyire jól játszott akkor mesélj már nekem mennyi kapura menő lövés volt a Barcának a második félifőben ? Pont annyi mint gólja ZÉRÓ.Toca
Ember tudsz olvasni? SEHOL NEM ÍRTAM HOGY JÓL JÁTSZOTTUNK SŐT. DE nálam a lefocizás azt jelenti, hogy nálam van a labda van 100 helyzetem és a másik mozdulni sem tud. Igen mozdulni mi nem nagyon tudtunk előre de a Milánnak az kb 2 helyzete volt amit berúgott, de AHOGY EZT ÍRTAM ezt kellett csinálniuk. S GRATULÁLTAM! Csak azt várom már, hogy egyszer valaki VALÓDI JÁTÉKBAN verjen meg és ne így AMI PERSZE NEM KISEBBÍTI AZ ELLEN ÉRDEMEIT. (a caps lock néha beragadt de bízom benne így érthető, olvasható amit írni akartam 😛)
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
A második majland gól szabályos volt?
Amúgy tényleg tetszett az olaszok játéka, de a fenti kérdésre válaszoljatok lécci.....csi77
Mi a negédes farkam lett volna benne szabálytalan?Duff
A lökés???csi77
Mi a faszom ez flag football ?